Anmälda till Springtime 2019 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Tommy Andersson Herrar Perstorp 1972
Rikard Görman IS Göta M50 Råå 1968
Lisa da Costa Damer Helsingborg 1987
Johan Henriksson - ProseKutar M35 Helsingborg 1995
Kerstin Eriksson ProseKutar K45 1970
Cathrine Bengtsson ProseKutar K40 1978
Helene Jacobsson ProseKutar K35 1984
Anders Svensson ProseKutar M35 1984
Freyja Frimannsdottir Damer Höllviken 1977
Börje Petersson Aktiverum M55 Helsingborg 1960
Lennart Rydberg Helsingborg M75 Helsingborg 1944
Daniel Jorme IS Göta M50 Helsingborg 1965
Tobias Jansson IS Göta M45 Glumslöv 1974
Lennart Bengtsson Majornas IK M55 Åsa 1961
Cecilia Lindell IFK Helsingborg K45 Fleninge 1971
Tom Persson Landskrona M45 Landskrona 1974
Lennart Jensen IS GÖTA Helsingborg M60 HELSINGBORG 1958
Anna Larsson Damer Helsingborg 1976
Karl-Johan Adenskog Herrar Helsingborg 1979
Adrian Hellqvist Herrar Helsingborg 1997
Johnny Mårtensson Steninge Herrar Steninge 1967
Helene Mårtensson Steninge Damer Steninge 1968
Per Olsson IS Göta M55 Ramlösa 1963
Oskar Johansson Herrar Vejbystrand 1985
Lars Lundh Herrar Helsingborg 1969
Annakarin Lundh Damer Helsingborg 1969
anna holgersson K55 Helsingborg 1961
Per Gränse IS Göta M45 Helsingborg 1971
Mattias Persson Herrar Påarp 1984
Adam Odelid Odeklubben Herrar Malmö 1987
Per Jonsson Värmlandsgatan Herrar Helsingborg 1963
Martin Ahlqvist Viken Herrar Viken 1974
Maria Bernro Greenfood Damer Ängelholm 1981
Emma Järvholm Greenfood Damer Kvidinge 1985
Jennie Persson Greenfood Damer Rydebäck 1982
Mattias Engberg HELSINGBORG Greenfood M55 HELSINGBORG 1962
Adam Crona IS Göta M50 Helsingborg 1968
Sofie Olsson Damer Helsingborg 1988
Seppo Behnke Ramlösa Herrar Ramlösa 1974
Marianne Behnke Damer Ramlösa 1976
Martin Petersson Herrar Lerberget 1975
Susanne Broo Damer Skånes Fagerhult 1967
Helene Tigerström Mindpark Damer Helsingborg 1984
Maja Warthel Mindpark Damer 1993
Jhonatan Napadow Mindpark Herrar 1984
Thomas Lindquist Mindpark Herrar 1978
Henrik Kragh Myllenberg Mindpark Herrar 1982
Emil Nilsson Mindpark Herrar 1981
Johan Ragnar Mindpark Herrar 1978
Dimitrij Aleshkov Mindpark Herrar 1982
Johan Gustafsson IS Göta Herrar Båstad 1987
Jonathan Lundgren Isgöta M35 Allerum 1979
Kristin Nilsson Damer Helsingborg 1984
Per-Gunnar Rantzow Herrar Helsingborg 1933
Ann Danielsson Damer Helsingborg 1956
Martin Eklund BOLMSÖ Herrar BOLMSÖ 1970
Robin Fransson IS Göta Herrar Helsingborg 1990
Kenneth Sjönor Herrar Helsingborg 1966
Henrik Teinvall IS Göta M35 Tygelsjö 1980
Magnus Janfjord Herrar Helsingborg 1980
Charlott Janfjord Damer Helsingborg 1981
Jimmy Heijel Herrar Viken 1980
Robin Willén Herrar Bjuv 1984
Nick Bosma Herrar Helsingborg 1984
Staffan Sundsten HLK92 Herrar Helsingborg 1966
Mikael Gullstrand Helsingborg Herrar Helsingborg 1970
Catarina Sandwång K50 Rydebäck 1971
Anton Pettersson Aktiverum Herrar Helsingborg 1978
Ingvar Holmner Herrar Påarp 1943
Daniel Bergholm Herrar Helsingborg 1990
Andreas Göthager Lerberget Herrar Lerberget 1974
Tony Borg Glumslöv Herrar Glumslöv 1961
Lennart Kjellberg Herrar Helsingborg 1950
Simon Nilsson Baker Tilly Herrar Helsingborg 1994
Ola Andertoft Markaryds FK M50 Markaryd 1965
Anna Meiby Rydebäck Damer Rydebäck 1971
Camilla Meiby Damer Helsingborg 1968
Patrik Johansson IS Göta M35 Helsingborg 1982
Lars Bertil Sjölander RYDEBÄCK M65 RYDEBÄCK 1951
Fredrika Carlsson Damer Helsingborg 1991
Marika Söderman Damer Helsingborg 1992
Roksana Skura Vegan Runners IK K35 Helsingborg 1984
Thomas Gustafsson Herrar Perstorp 1965
Josefine Carlberg IS Göta K50 Helsingborg 1969
Lennart Nilmarkson Herrar Bjuv 1959
Daniel Bengtsson Herrar Helsingborg 1974
Peter Sundvall HLK-92 M45 Helsingborg 1971
Camilla Persson Damer Rydebäck 1978
Anders Olsson FK Sapphannana M50 Åstorp 1962
Kristina Olsson K50 Åstorp 1980
Pär Rosenqvist Cernelle Herrar Helsingborg 1983
Kim Lavin Baker Tilly Herrar Helsingborg 1980
Mikael Dahlgren Halmstad Herrar HALMSTAD 1980
Anders Holmner Herrar Helsingborg 1975
Maria Rosberg Damer Mörarp 1972
Magnus Lidström - skrivi.se M55 Lerberget 1976
Michael Ober HLK-92 Herrar Helsingborg 1970
Robert Staf Sneakers Likadaun Herrar Varberg 1979
Fredrik Engholm IS Göta M50 Helsingborg 1968
Annie Mäenranta Damer Helsingborg 1982
Niklas Strannhage Höganäs Herrar Höganäs 1980
Mattias Fineman IS GÖTA M45 Helsingborg 1970
Emma Johansson Damer Helsingborg 1992
Martin Paulsson Folksamkamraterna Herrar Åstorp 1973
Sandra Dahlqvist Balhuizen Damer Bunkeflostrand 1985
Anna Rönnholm Damer Saxtorp 1976
Andreas Johansson Herrar Lerberget 1974
Leif Angelison Glumslöv Herrar Glumslöv 1965
Rickard Johnsson IS GÖTA FRIIDROTT M40 Rydebäck 1974
Thomas Rödin Hulth IS Göta M35 Ramlösa 1981
Daniel Ohlin IS Göta M45 Helsingborg 1973
Leif Grönqvist IS Göta M50 Råå 1969
Anna Malmros Is Göta K40 RÅÅ 1977
Andreas Nilsson GELITA Sweden Ab GELITA Sweden AB Herrar hyllinge 1981
Fredrik Windahl GELITA Sweden AB Herrar 1975
Thomas Johansson GELITA Sweden AB Herrar 1976
Rickard Pommer GELITA Sweden AB Herrar 1970
Håkan Reistad GELITA Sweden AB Herrar 1964
Ola Lind GELITA Sweden AB Herrar 1977
Lars Becker GELITA Sweden AB Herrar 1962
Jonas Hamsås Herrar Helsingborg 1977
Tom Tevström M55 Helsingborg 1961
Richard Berling Herrar Helsingborg 1971
Benny Nilsson Herrar Perstorp 1973
Oskar Tornberg Herrar Göteborg 1989
Sofie Sturesson Helsingborg Damer Helsingborg 1989
Anne Ekdahl Damer Helsingborg 1956
Johan Björklund Herrar Helsingborg 1983
Jesper Björklund Helsingborg Herrar Helsingborg 1984
Olle Olofsson odlarlaget Herrar Bjärred 1954
Roger Nilsson Odakra M45 Odakra 1971
Amanda Palo Damer Åstorp 1992
Maria Winqvist Damer Helsingborg 1959
Jenifer Hansson Trelleborg Damer Trelleborg 1988
Håkan Prata Egen produkt Herrar Helsingborg 1973
Peter Ebbersten Herrar Helsingborg 1966
ingela malmstedt löparglädje Hbg K50 Mörarp 1965
Ingrid Bengtsson Löparglädje Hbg K55 Ödåkra 1960
Martin Gustafsson Herrar Åstorp 1982
Jonnie Landén Herrar Rydebäck 1964
Ingvar Grimberg M65 Mölndal 1953
Sebastian Svensson Aktiverum Herrar Helsingborg 1992
Joakim Hellborg Herrar Påarp 1989
Pontus Witt Herrar Mörarp 1959
Johan Sundqvist Herrar Helsingborg 1965
Christina Bernborg K50 Helsingborg 1966
Erik Bernborg M55 Helsingborg 1962
Mikael Sjöholm Runners Club Herrar Helsingborg 1966
Kent Revtorp Herrar Munka Ljungby 1973
Lars Lund Kågeröd Herrar Kågeröd 1978
Olle Roos HLK-92 Herrar Helsingborg 1960
Roger Persson Aktiverum Herrar Mörarp 1978
Daniel Johansson Herrar Ödåkra 1985
Marita Stureson Löparglädje Damer Åstorp 1974
Mukesh Bhat Herrar Helsingborg 1979
Jennie Kristensen K35 Helsingborg 1983
marcus sörensson landskrona M60 landskrona 1975
Lindha Hultgren Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1984
Mikael Sjöberg M45 KÅGERÖD 1973
Kerstin Wibergh K35 Strandbaden 1982
Zakarias Wibergh M45 Strandbaden 1974
Johannes Boström Herrar Höganäs 1981
Alexander Boström Herrar Nyhamnsläge 1978
Anna Axen Damer Helsingborg 1970
Stefan Alkmyr Herrar Helsingborg 1990
Milan Radjenovic Uppsalagatans Stolthet Herrar HELSINGBORG 1978
Michael Hermansson Herrar Landskrona 1969
Matthias Gustafsson Herrar Hyllinge 1978
Frida Johansson Damer Helsingborg 1991
Lina Wilhelmsson Damer Ödåkra 1986
Louise Lemholt Damer Ödåkra 1988
Pär Berglund Herrar Helsingborg 1981
Anders Karlsson Herrar VÄSTERÅS 1966
Ema Cavka Helsingborg Damer Helsingborg 1995
Isabella Österlund Damer Helsingborg 1995
Filip Bengtsson Inyett AB Inyett Herrar Helsingborg 1992
Fredrik Klarkner Inyett Herrar 1990
Charles Davidsson Inyett Herrar 1992
Alexander Björk Inyett Herrar 1996
Sebastian Kristensson Inyett Herrar 1991
Marcus Alsterfjord Inyett Herrar 1983
Joel Cheng Inyett Herrar 1989
Jan Swedin Inyett Herrar 1961
Björn Månsson GÖTEBORG Herrar GÖTEBORG 1986
Tomas Klimaszewski Herrar Helsingborg 1979
Tina Anderberg Damer Häljarp 1980
Per Arheden Herrar Helsingborg 1961
Anders Paulsson Herrar Höganäs 1969
Thomas Moreau Herrar Rydebäck 1970
Lennart Jönsson Runners Club M60 Helsingborg 1958
Christian Ahlkrona Midroc Herrar Helsingborg 1980
Mikael Halling Herrar Domsten 1952
Lennarth Nilsson Höganäs Specialsnickeri Herrar Helsingborg 1957
Henrik Hederström Herrar Glumslöv 1984
Patrik Schippert Electi konsult ab M55 Helsingborg 1964
Joel Cadeborn Herrar Ängelholm 1992
Johnny Paulsson Herrar Helsingborg 1980
Andreas Jansson Klubblös Egen produkt Herrar Helsingborg 1992
Stefan Bertlett IS GÖTA Herrar Helsingborg 1990
Mattias Larsson Herrar Lund 1990
Jenny Engdahl Severin Damer Helsingborg 1980
Johan Tjernström Atros i knäna Herrar Ödåkra 1952
Britt Björklund Garnisionsgatan Läkargrupp Damer Ödåkra 1958
Ellen Eriksson Damer Växjö 1988
Lena-Maria Kmec Helsingborg Damer VIKEN 1989
Marcus Kinberg Helsingborg Herrar Helsingborg 1978
Fredrik Boberg Agility Herrar Helsingborg 1975
Anders Håkansson Agility Herrar Helsingborg 1967
Majsan Johansson Agility Damer Helsingborg 1970
Viktor Källenius Agility Herrar Helsingborg 1987
Malin Rosenberg Helsingborg Damer Helsingborg 1977
Niklas Svensson Agility Herrar Helsingborg 1983
Ylva Karlsson Agility Damer HELSINGBORG 1961
Beata Vaszi Damer Rydebäck 1984
Niclas Wallden Herrar Landskrona 1990
Maria Kjellberg Damer Råå 1966
Benn Engmann HELSINGBORG Herrar Helsingborg 1960
Fredrik Paulsson Herrar RYDEBÄCK 2002
Cecilia Holmgren Damer Ramlösa 1976
Malin Olsson IS Skanne/Runners Club K40 Råå 1975
Elisabeth Svensson Damer Helsingborg 1982
Lars-Olle Andersson IFK Helsingborg Herrar Helsingborg 1943
Natali Perko Damer ASMUNDTORP 1971
diego guenot Herrar lund 1987
Anna Tengberg Damer Asmundtorp 1972
Mirko Paspalj Resurs Bank Herrar Helsingborg 1976
Magnus Philipsson Mjuk i steget M45 mörarp 1973
Desirée Hammar Damer Helsingborg 1994
My Karlsson Damer Helsingborg 1997
Rikard Karlsson M60 Helsingborg 1984
Kärsti Asplund K55 Helsingborg 1962
Stephanie Larsen Damer Malmö 1989
Andrea Wikhäll Damer Helsingborg 1978
Sofia Bergman Häljarp Damer Häljarp 1985
Sebastian Lindell Sjöbo Herrar Sjöbo 1974
Anna Lindell Sjöbo Damer Sjöbo 1969
Mattias Holgersson Herrar Helsingborg 1972
Axel Wester Herrar Helsingborg 1992
Amanda Öberg Damer Helsingborg 1994
jonathan sundman Herrar helsingborg 1995
Jonas Jilltoft Herrar Helsingborg 1958
Sebastian Malteus Herrar Helsingborg 1989
Kalle Holmgren Herrar Lerberget 1986
Mats Henriksson Herrar Bjuv 1961
Johanna Ekman Damer Nacka 1992
Claes Ekman Herrar Helsingborg 1966
Christofer Andersson Herrar Nacka 1989
Henrik Granquist Remse Herrar Halmstad 1977
Petra Nilsson Damer Ödåkra 1987
Dennis Henningsson Herrar Hägersten 1973
Helene Sjöberg Helsingborg Damer Helsingborg 1978
Isabell Winberg Damer Klippan 1992
jerry vestergaard Team Matvareexpressen Norge Herrar STAVANGER 1977
Christel Ekermann Damer Höganäs 1966
Jenny Alm Rydebäck Damer Rydebäck 1977
Patrik Persson M50 Ängelholm 1968
Malin Hederström Damer Glumslöv 1984
Susann Olsson fun to run Damer Helsingborg 1964
Johan Spjuth Team ActivPersonal M45 Landskrona 1971
Thomas Busch M60 Råå 1957
Bengt Dahlström M60 Helsingborg 1955
Claes Johnsson M50 Åstorp 1966
Britta Stiepel Damer Helsingborg 1973
Lucas Olsson Herrar Helsingborg 1997
Anna Lindström Herrar Helsingborg 1976
Sophir Persson K65 Lund 1995
Robin Ekwurtzel Runlikeauni Herrar Helsingborg 1988
Anneli Råhäll Friskis&Svettis Helsingborg K55 Rydebäck 1964
Mikael Hallin Herrar Åkarp 1980
Oskar Fahlvik Stenbockarna M45 Helsingborg 1972
Magnus Extergren Herrar Helsingborg 1974
Charlotte Extergren Damer Helsingborg 1976
Bo Nilsson M65 Österskar 1953
Lotta Nilsson K45 Österskar 1970
Martin Ohlzon M40 Rydebäck 1977
Chantal Fournier K50 Ljungby 1969
Daniel Liljebladh M45 Helsingborg 1973
Rolf Munke Ifk Helsingborg Herrar HELSINGBORG 1957
Robert Waltercrantz LK Uven M45 RYDEBÄCK 1970
Anders Olofsson Kriminalvårdens IF M55 Helsingborg 1960
Anneli Ansböl K60 Varberg 1958
Sara Amedro Damer Helsingborg 1981
Andreas Rasmusson Team Rydebäck M60 Rydebäck 1984
Tobias Lindeblad Team Rydebäck M60 Rydebäck 1984
Viktor Åkerberg Team Rydebäck M60 Rydebäck 1987
Maria Fredholm Damer Helsingborg 1980
Jessica Nilsson K40 Rydebäck 1975
Marie Petersson Damer Helsingborg 1970
Malin Evaldsson Damer Helsingborg 1989
Jonas Evaldsson Herrar Allerum 1991
Louise Magnusson K45 Ramlösa 1973
Christofer Gordon Herrar Rydebäck 1973
Kristian Bengtsson Sally Bauerskolans IF M55 Ramlösa 1963
Mattias Svensson Herrar Hyllinge 1992
Andreas Svensson Herrar Hyllinge 1991
Daniel Gräns Djurleloppets löparklubb Herrar Lerberget 1982
Kristina Sandin Damer Ramlösa 1970
Johanna Ericsson Damer Linköping 1993
Daniel Daemi Herrar Ängelholm 1995
Donya Daemi Damer Helsingborg 1993
Ellen Arnesson Samuelsson K55 Klippan 1995
Julia Arnesson Samuelsson K60 Klippan 1992
Carina Arnesson Damer Klippan 1961
John Nielsen Herrar Rydebäck 1964
Kristina Nielsen Damer Rydebäck 1968
Paula Gullberg K60 Helsingborg 1984
Birger Persson HLK-92 M60 Ramlösa 1957
Esbjörn Olofsson M60 Nyvång 1973
Heinz Somplatzki Helsingborg Herrar Helsingborg 1960
Anton Faberling Herrar Halmstad 1994
Mateusz Brudz Polska Herrar Landskrona 1985
Jesper Schönbeck Herrar Helsingborg 1980
Håkan Alkmyr Herrar Helsingborg 1961
Lisbet Alkmyr Damer Helsingborg 1963
Johan Larsson Herrar helsingborg 1991
Torbjörn Hallström M50 Helsingborg 1974
Rickard Ljung Herrar Helsingborg 1977
Elin Åknert Damer Ramlösa 1981
Tina Lidner Damer Rydebäck 1968
Lars Borum Göta M45 Helsingør 1971
Kenneth Backström Herrar Helsingborg 1960
Erik Therkildsen M55 Helsingborg 1959
Anna Malmberg Damer Helsingborg 1973
Bengt Nilsson Runners Club M55 Mörarp 1959
Dennis Due IS Göta M45 Helsingborg 1973
Tim Sävström Herrar Landskrona 1998
Rasmus Andersson Herrar Svalöv 1994
Lars Sundström SEB IF M50 Landskrona 1967
Per Åberg M35 Helsingborg 1981
Johanna Elensky Damer Helsingborg 1985
Jenny Nilsson K40 Höganäs 1978
Annelie Karlin Damer Helsingborg 1985
Jesper Magnusson Herrar Helsingborg 1996
Sanna Lundh K60 Helsingborg 1982
Henrik Lundh M60 Helsingborg 1971
Clara Hammar K55 Helsingborg 1987
Anett Leo K60 Helsingborg 1982
Johannes Bergman M40 Kvidinge 1976
Tim Nimsten M50 Landskrona 1969
Mats Johansson M60 Farhult 1963
Henrik Eriksson M70 Årsta 1968
Kristoffer Persson M60 Billesholm 1984
Anna Månsson Damer Helsingborg 1990
Sanna Brodin Burås IK Damer göteborg 1988
Rikard Karlsson M50 DALBY 1967
Fredrik Löndahl M45 Helsingborg 1973
Jeanette Paulsson Damer Helsingborg 1967
Ulrika Bengtsson Damer Helsingborg 1968
Amneriz Handzic Runners club Herrar Landskrona 1958
Anders Olsson Åstorp Herrar Åstorp 1962
Jill Nilsson Damer Malmö 1981
Tanja Nilsson Damer HÖÖR 1983
Christa Thomasen Damer Nyvång 1979
LarsHolger Zerman IS Kullen M70 Höganäs 1945
Jenny Holtås Damer Hjärup 1980
Frida Olsson Damer Helsingborg 1993
Martin Hansson Herrar Helsingborg 1988
Erik Alling M40 Malmö 1979
Johanna Hjelmgren K55 Rydebäck 1983
Johanna Arenhag K70 Ramlösa 1977
Anna-Karin Berglund Sya sk Herrar Vadstena 1960
Jörgen Nilsson Alufluor AB M45 Påarp 1962
Tomas Gunnarsson Gösarna Herrar Munka Ljungby 1972
Emma Johnsson Damer Helsingborg 1993
Michael Bentzen HSOK M50 Helsingør 1965
Jan Fex Runners club M65 Helsingborg 1950
Elin Wadström Burås IK Damer Alafors 1991
Sandra Lidén Damer Göteborg 1990
Josefine Thunström Damer Helsingborg 1996
Anne Krikström Krikström Affärsutveckling AB K70 Torekov 1949
Peter Krikström Krikström Affärsutveckling AB M65 Torekov 1949
Johan Jönsson AXA Sports Club Herrar Linköping 1995
Mats Gustavsson Herrar Helsingborg 1965
Hue Nguyen Runners Club K40 Helsingborg 1976
Peter Schmidt Hästabackens Gårdsbutik Herrar Billesholm 1969
Martina Paludan K70 Ekeby 1984
Petra Thun’e K70 Billesholm 1984
Susanne Stark Löparglädje K50 Höganäs 1980
Mathias Wikhamre M40 Helsingborg 1977
Emil Nilsson Herrar Helsingborg 1992
Jonny Hansson HLK-92 Herrar Helsingborg 1956
Tobias Eltell Herrar Stockholm 1964
Omar Arponen Herrar Tyringe 1985
Morten Larsson Värnamo Herrar Värnamo 1964
Oscar Larsson Herrar Helsingborg 1985
David Lindström Herrar Göteborg 1987
Joanna Bernholts Damer Ljungbyhed 1996
Urban Olsson AB Pictura M55 Helsingborg 1960
Stuart Hancock AB Pictura M40 Helsingborg 1978
Louise Nilsson Damer Helsingborg 1996
Caroline Larsson Ristevski Damer Helsingborg 1983
Jonas Blomqvist M50 Helsingør 1965
Peter Berg M60 Bjuv 1968
Britt-Mari Fagertun Damer LERBERGET 1951
Ann Filipsson Burås IK Damer Göteborg 1994
Jonas Lundström Herrar Helsingborg 1975
Isabel Heed Damer Helsingborg 1981
Maria Larsson Damer Hässleholm 1963
Erik Görman Herrar Råå 1997
Christian Görman Herrar Råå 1998
Nathalie Strålin Knätte K35 Ulricehamn 1987
Lisette Winge Gällstad ais K35 Gullbrandstorp 1989
Maria Edman Herrar Kvidinge 1970
Bosse Edman Herrar Kvidinge 1967
Jenny Hugosson Damer Helsingborg 1973
Pernilla Friberg Damer Helsingborg 1977
Monica Gustafsson Meihem Workout Damer Helsingborg 1980
Daniel Wiklund Herrar Helsingborg 1979
André Munke Herrar Helsingborg 1992
Joel Jönsson Odelius IK Trasten M40 Kinna 1983
Jonas Plate Petersson M35 Höganäs 1982
Jan-Ingvar Persson Svalövs Montessori M70 Svalöv 1947
Olof Sjöstrand Carmo M45 Helsingborg 1971
Dennis Petersen Carmo M40 Helsingør 1976
Britt Wulff Carmo K40 Helsingør 1977
Anders Kristensson TSM Running M60 Täby 1958
Lena Kristensson K65 Vejbystrand 1953
Lisa Lagerberg K40 Helsingborg 1976
Patrik Drakenberg Woogazzi Runners M55 Höganäs 1964
Peter Gustavsson M45 HELSINGBORG 1974
Patrik Erlandsson - Herrar Helsingborg 1965
Bengt Nilsson M55 Helsingborg 1964
Bernt Andersson Eurolink Herrar Helsingborg 1952
Lars Peterson GERLA M55 Helsingborg 1964
Rolf Nilsson K70 Viken 1946
Rose-Marie Lind Damer Ängelholm 1948
Martin Steinmann M45 Råå 1974
Thomas Liljeberg Herrar Ramlösa 1967
Daniel Nord Herrar Klippan 1975
Helene Andersson Damer Påarp 1989
Gunilla Luthra K50 Landskrona 1965
Thorbjörn Granqvist M55 Ödåkra 1960
Sven Ohlsson Herrar ÅSTORP 1952
Torbjörn Pettersson Barry Callebaut M50 Helsingborg 1969
Ulf Stapelfeldt M50 Helsingborg 1967
Johan Paulsson Runners Club M40 Påarp 1975
Emmelie Wikström Damer ÖDÅKRA 1987
Richard Boman BOMAN Peab PGS M60 HELSINGBORG 1954
Hannah Lindell Domsten Idrottsklubb DIK Herrar Domsten 1994
Ted Nilsson M35 STOCKHOLM 1980
Per Axelsson M50 Helsingborg 1965
Ann-Louise Lindoff K50 Helsingborg 1968
Elisabeth Sahlberg M55 Helsingborg 1965
Jennifer Nordén Damer Skummeslövsstrand 1994
Annika Lindfors Damer Billesholm 1972
Thomas Magnusson Herrar Billesholm 1975
Niklas Henningsson Herrar Landskrona 1972
Bo Andersson M55 Klippan 1963
MAGNUS KRISTIANSSON Herrar HELSINGBORG 1959
MIA SÖRENSSEN Damer HELSINGBORG 1980
LOVA LINDSTRÖM Damer HELSINGBORG 1994
NIKLAS KRISTIANSSON Herrar HELSINGBORG 1987
Göran Friberg M55 Sölvesborg 1962
Björn Lunden Welden M35 Helsingborg 1980
Henrik Jönsson M35 Helsingborg 1980
Emil Hoolmé Herrar Skivarp 1983
Rebecka Hoolmé Damer Skivarp 1988
C-J Wrang M45 Helsingborg 1974
Cecilia Andersen K40 Farum 1978
Tyrone Johansson Herrar Växjö 1963
Ann-Sofie Eriksson Damer Helsingborg 1980
Fredrik Svensson Herrar Helsingborg 1983
Susanne Kristensson Friskis&Svettis Helsingborg K50 Ödåkra 1965
Josefin Eriksson Medly Linköping Damer Ödåkra 1993
Linda Edh Damer Helsingborg 1975
Jeanette Lavin Damer Glumslöv 1974
Rikard Nilsson Åsljunga Herrar Åsljunga 1970
Paul Hanstål M50 Ängelholm 1967
Carina Nilsson K55 Åstorp 1970
Patrik Eriksson M55 Helsingborg 1971
Laura Rajalin Damer Malmö 1993
Anton Lechner Herrar Lund 1993
Mandy Law Damer Landskrona 1991
Bo Karlsson Herrar HELSINGBORG 1963
Mikael Bauhn Herrar Mörarp 1970
Sara Davidsson Damer Höganäs 1982
Pär Boman DWYFL Herrar Bromma 1983
Malin Helgesson K35 Helsingborg 1983
Jonas Ekberg Herrar Helsingborg 1993
Andreas Ekberg Herrar Helsingborg 1988
PerInge Fredell M70 Helsingborg 1948
Ulla-Maj Tholander Svettiga Rantamajor Damer Helsingborg 1969
Erik Ahlström HSOK M50 Helsingborg 1968
Henriette Jareklew HSOK K50 Helsingborg 1966
Inga-Britt Borg Damer HELSINGBORG 1956
Cecilia Allder Damer BILLESHOLM 1983
Tomas Borg Herrar Ängelholm 1980
Carl-Johan Widén Herrar Domsten 1979
Frida Berglund Damer Kristianstad 1985
Patrik Kristensson Herrar Påarp 1990
Rickard Kristensson Herrar Helsingborg 1986
Anette Groves Damer Helsingborg 1964
Amelie Billsten Team Pappeli Damer Helsingborg 1990
Jesper Johnsson Team Pappeli Herrar Helsingborg 1976
Per Björnson M40 Helsingborg 1978
Kent Landin Postens IF, Hbg Herrar Helsingborg 1959
Lise Klein VIF Vattenfall Stockholm Damer Huddinge 1979
Louise Melliander Damer Helsingborg 1990
Emmy Kopfinger Damer Helsingborg 1990
Karina Jönsson K40 Bjuv 1978
Anders Nihlmar Herrar RAMLÖSA 1966
Emma Meviken Damer Rydebäck 2000
Dana Runge Damer Helsingborg 1965
Radenko Jovic Herrar Helsingborg 1960
Evelina Norbäck RHOR K35 Helsingborg 1986
Sarah Allen RHOR K35 Helsingborg 1989
Jonas Madsen Herrar Helsingborg 1983
Peter Säfstrand Future IT Partner Herrar HELSINGBORG 1972
Andreas Slottemo M50 Helsingborg 1979
Christopher Grenzdörfer Herrar Helsingborg 1988
Ida Karlsson K55 Helsingborg 1987
Bertil Kotai Herrar Ystad 1965
Milda Simelyte Damer Helsingborg 1989
Maggie Crusell Lonesome Runners Damer Ramlösa 1969
Isabelle Liljekvist Bergh Damer Helsingborg 1995
André Olsson Herrar Gantofta 1969
Daniel Lund Herrar Gantofta 1977
Attila Bata Herrar Helsingborg 1982
Ann-Marie Larsson familjen annorlunda Herrar Ängelholm 1977
Billy Jensen familjen annorlunda Herrar Klippan 1996
Martina Jensen familjen annorlunda Herrar Trollhättan 1994
Mattias Karlsson familjen annorlunda Herrar Trollhättan 1988

Medalj (om man glömt beställa vid anmälan)

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Roksana Skura Vegan Runners IK Kvinna Helsingborg 1984

5 km

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Jelica Pomorisac Damer Höganäs 1982
Ludde Levin Herrar Höganäs 1974
Martina Mattsson - Det andra laget K35 Helsingborg 1980
Jasmina Trudén Det andra laget K35 1991
Charlotte Österlund Det andra laget K50 1968
Aleksander Cronenberger Det andra laget M55 1964
Erla Sandholt Det andra laget K45 1973
Karin Borg Ramlösa Vårdcentral Damer Helsingborg 1987
Johnny Weidmar Herrar Tågarp 1968
Mette Gross Damer Helsingborg 1972
Anneli Hallengren-Nilsson Damer Skånes Fagerhult 1964
Caroline Eriksson Damer Eslöv 1984
Jamilli Tillkvist Damer Ödåkra 1984
Ulf Larsson Helsingborg Herrar Helsingborg 1956
Ellen Larsson N/A Damer Helsingborg 1991
Ruben Larsson N/A Herrar Helsingborg 1988
Jirada Wiberg Damer Bjuv 1977
Jenny Brinkby Damer Jonstorp 1986
Staffan Kappelin M70 Ödåkra 1949
Inger Lundell Damer Helsingborg 1949
carina noren Damer odaakra 1957
victoria trejling Damer odaakra 2010
Sandra Sobieski Damer Bjuv 1979
Robin Carlsson Helsingborg Orango-tanger Herrar Helsingborg 1989
Johanna Melin Damer Rydebäck 1984
Shkurte Lindqvist Damer Rydebäck 1990
Linda Karebrink Damer Helsingborg 1990
Andrew Brown Herrar Helsingborg 1980
Louise Maltéus Is Göta K35 Helsingborg 1981
Christian Malmros Is Göta Herrar RÅÅ 1974
Yvonne Tevström K50 Helsingborg 1965
Christina Hartzell Damer Påarp 1965
Beatrice Rosenqvist Filborna arena Damer Helsingborg 1985
Helena Maria Teresia Svensson Damer Påarp 1969
Marie Sjöberg Damer Helsingborg 1962
Ebba Wildmark Helsingborg Damer HELSINGBORG 1996
Claes Dahlström Helsingborgs Herrar Hyllinge 1957
Rolf Bergsen Hagsätra M65 Bandhagen 1952
Märit Lidvall Damer HELSINGBORG 1986
Sandra Svensson Aktiverum Damer Helsingborg 1992
Linn Svensson rensrtöm Damer Kågeröd 1985
Leif Uttman Ramlösa Vårdcentral Herrar Helsingborg 1975
Teresa Friman Ramlösa Vårdcentral Damer Helsingborg 1975
Janne Guldstrand M65 Helsingborg 1952
Bengt-Ove Larsson Springtimeveteranerna Herrar Helsingborg 1939
leif lilja Klippan Herrar Klippan 1943
Annica Melkersson Damer Höganäs 1960
Tina Wickman Damer Åstrop 1970
Sandra Wickman Damer Åstrop 1990
Anna-Carin Persson Ramlösa Vårdcentral Damer Helsingborg 1978
Maria Lyckmark Ramlösa Vårdcentral Damer 1979
Maria Åkerlund Ramlösa Vårdcentral Damer 1982
Frida Andersson Ramlösa Vårdcentral Damer 1986
Maria Höjer Damer Helsingborg 1965
Lennart Ståhl Bolist Fleninge Herrar Helsingborg 1957
Jonas Wiktor Bolist Fleninge Herrar Billesholm 1968
Jacob Hallberg Berghall Berghall Herrar Göteborg 1986
Ludwig Lundgren Berghall Berghall Herrar Göteborg 1984
Rebecca Yngstrand Damer Helsingborg 1985
Charlotte Persson Damer Asmundtorp 1968
Mariah Persson Damer Helsingborg 1979
Ida Persson Damer Mörarp 1984
Marie Rittinge K35 Helsingborg 1982
Susanne Holmelund Jørgensen Kolding KFUM K55 Bjert, Danmark 1965
Kim Juhl Jørgensen Kolding KFUM M60 Bjert, Danmark 1961
Leif Pettersson 6411034041 Herrar Helsingborg 1951
jesper Jönsson JJ Actionsport M45 Ekerö 1974
Manella Isaksson JJ Actionsport Damer Ekerö 1983
Viktoria Öhling Damer Viken 1974
Mikael Svensson Herrar Helsingborg 1975
Åsa Hallin Damer Åkarp 1981
Lisa Ottebrant Damer Lerberget 1983
Katarina Ottebrant Damer Vejbystrand 1957
Emma Gräns Djurleloppets löparklubb Damer Rydebäck 1978
Ali Reza Daemi M55 Ängelholm 1960
Amanda Olofsson Chrona Damer NYVÅNG 1974
Ronni Persson M40 Landskrona 1977
Camilla Eltell Stockholm Damer Stockholm 1970
Ulrika Larsson Helsingborg Damer Rydebäck 1973
Robert Larsson Helsingborg Herrar Rydebäck 1971
Ulf Larsson Lag Larsson M60 Helsingbog 1955
Marie-Louise Larsson Lag Larsson K60 Helsingbog 1955
Nils-Olof Nilsson IFK Helsingborg Herrar HELSINGBORG 1946
Sussi Brandell Jobbklar Damer HELSINGBORG 1963
Birgitta Larsson Värnamo Damer Värnamo 1966
Erik Hanstål Herrar Helsingborg 1996
Bertil Svensson Herrar Ängelholm 1954
Anders Filipsson Landskrona Falcons Herrar Landskrona 1963
Jessika Andrée Damer Hammenhög 1975
Peter Andrée Herrar Hammenhög 1978
Mattias Ejdelind aktiverum M35 ödåkra 1985
Kim Ejdelind aktiverum K35 ödåkra 1988
Ola Ingvaldson Monumentassistans Herrar Landskrona 1976
Frida Östberg Damer Karlskrona 1998
Annika Östberg Damer Karlskrona 1966
Wilhelm Östberg Herrar Karlskrona 2001
Petronella Östberg Damer Karlskrona 1996
Fredrik Östberg Herrar Karlskrona 1967
Kristina Göransson Damer Farhult 1953
Annie Luong Damer Malmö 1987
Mia Göransson Damer Helsingborg 1977
Malin Bladh Damer Mörarp 1982
Claes Rube IFK Helsingborg Skidor M70 Råå 1949
Annika Artell K45 Skurup 1973
Peter Olofsson - M40 Helsingborg 1978
Jeanette Odelius Kinna Damer Kinna 1987
Magnus Nilsson Herrar Helsingborg 1997
Mikael Stenqvist Herrar Helsingborg 1965
Anna Birgersson K35 Mörarp 1982
Johan Birgersson M40 Mörarp 1977
Carl-Anders Larsson Herrar Åstorp 1967
Laura Elena Deleanu K35 Helsingborg 1980
Anders Segerlund Rönnowska Skolan Bygglag 2 M55 RÅÅ 1962
Marlene Norring Bygglag 2 K55 1964
Magnus Bengtsson Bygglag 2 M50 1968
Jenny Lundberg Bygglag 2 K40 1976
Robert Larsson Bygglag 2 M50 1968
Michael Roth Bygglag 2 M60 1957
Jan Bengtsson Bygglag 2 M60 1957
Jörgen Jönsson Rönnowska Skolan Bygglag 1 M55 Helsingborg 1963
Arne Kastenbom Bygglag 1 M55 1963
samra Dedic Bygglag 1 K40 1975
Jamal Abou Alhaija Bygglag 1 M55 1963
Anders Vesterlund Bygglag 1 M55 1964
Per ASk Bygglag 1 M55 1965
Robert Baclija Bygglag 1 M45 1975
Robin Svensson Gantofta Herrar Gantofta 1987
Kristoffer larsson Ingen Lag Larsson M35 Kattarp 1981
Johanna larsson Ingen Lag Larsson K35 Kattarp 1982
Anna Sjögren 0 K45 Helsingborg 1977
Jonas Björk Open Source M40 Råå 1976
Ann - Charlotte Johansson IFK Helsingborg Damer Helsingborg 1984
Annie Nielsen Meihem workout Damer Helsingborg 1984
Michael Fleur Aya napa M35 Helsingborg 1989
Tom Isacsson Aya napa M35 Helsingborg 1989

10km (ungdom upp till 20 år)

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Stella Mårtensson Steninge Damer Steninge 2002
Fredrik Jonsson Värmlandsgatan Herrar Helsingborg 1999
Ture Järund Herrar Helsingborg 2009
Gustav Eriksson IS Göta Herrar Viken 2005
Emelie Nilsson Damer Perstorp 2002
Alicia Johansson Friskis&Svettis Damer Helsingborh 2002
Karin Svedskog Helsingborg Damer Helsingborg 1998
Noah Leveau Fortuna FF Herrar Gantofta 2003
Hanna Holmqvist Damer Helsingborg 1998
Carla Kastrup Damer Helsingborg 2004
Jacob Paulsson Herrar Höganäs 1999
Max Landgren Ringstorpsskolan Herrar Helsingborg 2008
Felix Eek Engström Herrar Viken 2000
Rasmus Paulsson Herrar RYDEBÄCK 2002
Alexander Tengberg Herrar Asmundtorp 2003
Mattias Ekermann Herrar Höganäs 2004
Amanda Ekermann Damer Höganäs 2000
Ida Müller Damer Helsingborg 2003
Leaah Ninic Nilsson Damer Helsingborg 2004
Martin Olofsson Herrar Helsingborg 1998
Linus Svensson Herrar Hyllinge 1999
Elvin Gustafsson Meihem Workout Herrar Helsingborg 2010
Alex Sniper Olsson AB Pictura Herrar Helsingborg 2000
Emelie Sundell Damer Ödåkra 1999
Jakob Liljeberg Herrar Ramlösa 2003
David Persson Helsingborgs sok Herrar Helsingborg 2004
Didrik Föjerstam Vikenskolan Herrar VIKEN 2003
Oskar Lund Helsingborg Herrar Helsingborg 1999
Elias Stihl Helsingborg Herrar Helsingborg 1999
Elliot Säfstrand Future IT Partner Herrar HELSINGBORG 2002
Kelvin Säfstrand Future IT Partner Future IT Partner Herrar HELSINGBORG 2000

5km (ungdom upp till 20 år)

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Hugo Jansson Bjuv Herrar Bjuv 2010
Frans Malmros Is Göta Herrar RÅÅ 2010
Lisa Malmros Is Göta Damer RÅÅ 2007
Filip Malmros Is Göta Herrar Råå 2005
Isac Lindén Helsingborg Herrar Helsingborg 2001
Jakob Gustafsson Helsingborg Herrar Halmstad 2002
Maya Andersson Helsingborg Damer Ekeby 2002
Elin Olsson Sjöbo Damer Sjöbo 2001
Anders Holmelund Jørgensen IFK Helsingborg Herrar Bjert 1999
Melinda Brogren Helsingborg Damer Helsingborg 2002
Tyra Eltell Stockholm Damer Stockholm 2001
Otto Eltell Stockholm Herrar Stockholm 2004
Victoria Larsson Helsingborg Damer Rydebäck 2002
Erik Larsson Helsingborg Herrar Rydebäck 2004
Elin Artell Skurup Damer Skurup 2007
Linus Björk HAIS Herrar Råå 2003

Ungdomsloppet (5km upp till 16 år)

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Viggo Holm Helsingborg Herrar Helsingborg 2008
Wilma Hansson Helsingborg Damer Helsingborg 2007
Isak Sjöqvist Helsingborg Herrar Helsingborg 2006
Tom Fors Nyhamnsläge Herrar Nyhamnsläge 2006
Patrisia Lindén Helsingborg Damer Helsingborg 2005
Luoise Lindén Helsingborg Damer Helsingborg 2006
Sixten Tengberg Asmundtorp Herrar Asmundtorp 2008
Alma Tengberg Asmundtorp Damer Asmundtorp 2007
Melker Tengberg Asmundtorp Herrar Asmundtorp 2008
Filip Paspalj Helsingborg Herrar Helsingborg 2006
Diba Daemi Ängelholm Damer Ängelholm 2008
Robyn Pålsson Påarp Damer Påarp 2006
Carl Ekensteen Ramlösa Herrar Ramlösa 2008
Damjan Jovanovic Helsingborg Herrar Helsingborg 2006

Gå-lunka-löp 5km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Maud Nidelius 1,6 Damer Helsingborg 1948
Tijana Kinberg Helsingborg Damer Helsingborg 1983
Jonna Gustavsson Helsingborg Damer Helsingborg 1994
Inger Gustavsson Helsingborg Damer Helsingborg 1961
Marie Svensson helsingborg Damer helsingborg 1977
Yvonne Svensson Ängelholm Damer Ängelholm 1955
Zijad Hrnjic HBG Herrar Helsingborg 1952
Dzenana Hrnjic HBG Damer Helsingborg 1959

MINI Springtime (1 eng mile för födda 2007-2012)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Eric Persson IS Göta Pojkar Helsingborg 2010
Sid Eriksson Helsingborgs IF Pojkar Gantofta 2010
Lo Eriksson Kaisho Pojkar Gantofta 2012
Oscar Eriksson IS Göta Pojkar Viken 2009
Mira Tengberg Asmundtorp Flickor Asmundtorp 2010
Emma Chancellor-Maddison Helsingborg Flickor Helsingborg 2011
Noah Glennstål IFK Helsingborg Pojkar Helsingborg 2009
Alice Deleanu ingen Flickor Helsingborg 2012
Max Juhnke Gbg Pojkar Rydebäck 2010
Ida Juhnke gbg Flickor Rydebäck 2009
Inez Kotai Gröhn Gröhn Flickor Ystad 2010