Anmälda till Söder Runt 2018 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Daniel Rudholm Teater Slava Herrar 1976
Maria Af klintberg Teater Slava Damer 1974
Fredrik Hallberg Herrar Stockholm 1980
Marcus Eriksson Herrar Göteborg 1992
Sten Tjäder Snotty Herrar Stockholm 1962
Göran Svärdberg Tunkur Benur Herrar Nacka 1961
Martin Gidewall IFK Tumba Friidrott Herrar TUMBA 1976
Mia Edding Damer Johanneshov 1978
Malin Gibrand FK Studenterna Damer Lidingö 1981
Jens Boström Herrar Stockholm 1988
1260  Niklas Jonsson Huddinge AIS Herrar Skarpnäck 1992
1259  Magnus Kvarnryd Yorokobi Herrar Stockholm 1975
Anna Hollstrand Damer Täby 1974
1258  Patrik Centellini Soulquarians Herrar Stockholm 1971
1257  Anders Ahlen Dala XC Ski Team Herrar Falun 1957
1256  Niklas Waldenström Herrar Stockholm 1991
1254  Patrik Törmänen Herrar Bromma 1988
1253  Allan Macdonald ITS ONLY MEEEEEEE!!!!!!! Herrar Södertälje 1977
1255  Pär Johansson Herrar Borås 1981
1252  Lars Svensson Sollefteå Herrar Sollefteå 1977
1251  David Landholm Hästen Herrar Stockholm 1980
Julia Atiyeh Damer Stockholm 1987
437  Gustav Sandström Getryggens Sportklubb Herrar Gustavsberg 1981
436  Joakim Tillman Getryggens sk Herrar Gustaberg 1975
435  Per Björstedt Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-boo 1977
434  Michael Carty Herrar Stockholm 1974
433  Max Landergård Soforunners Herrar Stockholm 1984
432  Marcus Olsson Nacka Herrar Nacka 1975
431  Kristian Saebdal Herrar Hägersten 1977
430  Linus Andersson 1989 Herrar Stockholm 1989
429  Laura Stråhle Damer Lidingö 1968
428  Kristoffer Hansson Finansinspektionens IF Herrar Bromma 1979
424  Magnus Johansson Herrar Stockholm 1977
425  Joakim Lang Herrar 1993
426  Andreas Durfelt Herrar 1984
427  Sandro Skagerberg Herrar 1989
545  Olof Larsson Herrar Huddinge 1986
422  Thomas Karlahag CK Valhall Herrar Stockholm 1965
421  Helge Rönning Herrar Stockholm 1947
413  Frida Elmhed Damer Stockholm 1969
420  Michael Brandt Meckbach träning Herrar Älta 1976
419  Mattias Frihammar Freudian Slippers Herrar Stockholm 1967
548  Anna Söderber Malton SK Damer Stockholm 1966
418  Magnus Karnefors Herrar Ekerö 1974
412  Sophie Van de Moortel Damer Hove 1976
416  Nils Bjelkfors Herrar Stockholm 1979
417  Tom Mao Herrar Stockholm 1981
415  Fredrik Winqvist Södermalm Track & Field Herrar Stockholm 1967
414  Måns Åstedt Hirgers IK Herrar Stockholm 1983
411  Sandra Wernsten Damer Järfälla 1987
410  linnea Ekström Damer Solna 1988
585  Ulrica Jansson Damer 1973
547  Mousa Aboussetta Stockholm Frontrunners IF Herrar Bromma 1993
1250  Mårten Edh Run Deep Herrar 1976
587  Islam Engström Löparakademin Herrar 2000
1248  Sven Eriksson Hägersten Herrar Hägersten 1947
1247  Niklas Delander Djungelrummet Herrar 1981
590  Natalie Persson Damer 1983
404  Hannah Sandström Damer Stockholm 1990
1246  Tolgay Erdinc Länsfast Kungsholmen Herrar Solna 1982
1245  Jonatan Larsen Herrar 1978
556  Chatarina Drape Damer Uppsala 1965
1244  Joakim Östergaard Mercer Solutions AB Herrar Stockholm 1986
1243  Mats Lindgren Lindalen Herrar Tyresö 1976
1242  Rille Örn Junkstars RC Herrar Huddinge 1984
1241  Fredrik Kämpenberg Kämpenberg Creative Kitchen AB Herrar Örebro 1975
543  Britta Rönntoft Östhammar SK Damer Östhammar 1990
1240  Johan Gotting Elvenite AB Herrar Stockholm 1960
1239  Andreas Jansson Hässelby SK Herrar 1996
1238  Romain Schwab Wushu Stockholm IF Herrar Bagarmossen 1980
558  Eva BÖNNEMARK Damer ÄLVSJÖ 1960
573  Malin Besson LK Roslagen Damer Uppsala 1989
1237  José Alemán Bañón StockholmFrontrunnersIF Herrar Stockholm 1977
574  Malin Hamnered Spif Damer Stockholm 1986
1236  Mattias Norman SKV Solna Herrar Stockholm 1980
1235  Richard Andersson Herrar Linköping 1970
582  Hellen Hansen Damer Stockholm 1983
559  Eva Roos Team RKG Running Damer Stockholm 1974
1234  Jesper Strandberg Herrar Älvsjö 1962
1233  Kim Nylund Herrar Vallentuna 1962
1232  David Ström Herrar Hägersten 1984
1231  Henrik Engström Fredrikshof Herrar Hägersten 1984
1229  Jakob Kaufmann Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1992
1230  Jakob Tholander Sundbybergs IK skidor Herrar Enskede 1971
1228  Fredrik Johansson Herrar johanneshov 1980
586  Sara Levin Stockholm Damer STOCKHOLM 1974
594  Hayley Jäderlund Damer Kungsängen 1961
1227  Mattias Hansson Spacetruckin' AB Herrar Bromma 1969
1226  Stefan Ax Team RKG Running Herrar Stockholm 1972
1225  Viggo Jansson Herrar Segeltorp 2007
580  Åsa Nylander FK Studenterna Damer NORSBORG 1967
1224  Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners Herrar Lidingö 1962
1223  Nicholas Haunton Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm 1979
564  Jenny Lyck Uppsala LK Damer Stockholm 1975
581  Matilda Åberg ASICS FrontRunner / Vitamin Well Damer Stockholm 1992
1222  Christoffer Larsson Teresedotter IK Herrar Hägersten 1983
1221  Dennis Löfving Runacademy if Herrar Yohanneshov 1987
1219  Stefan Ekström Stockholm Frontrunners Herrar Stockholm 1969
1220  Gregor Sutherland Stockholm Frontrunners Herrar Stockholm 1977
571  Louise Ringström Spårvägens FK Damer Stockholm 1989
1218  Christoffer von Berens Sjöfartsverket Herrar Hägersten 1975
572  Malin Bard Damer Södertälje 1973
1217  Peder Nordgren Herrar STOCKHOLM 1980
565  Josefine Antonsson Vimmerby SK Damer Mariannelund 1984
1216  Viktor Maiorana Lokomotiv Bawa Mama Herrar Visby 1994
551  Anja Tjärdal Spårvägens FK Damer Huddinge 1976
1215  jakob martin Herrar Bromma 1985
588  Rebecca Schaffhauser Damer Bromma 1992
596  Monica Aasnes IK Bolton Damer Hägersten 1968
1214  Linus Schröder Sulitelma IF Herrar Bromma 1970
561  Fanny Ericson Hållén Vitamin well Damer STOCKHOLM 1991
579  Susanne Danielsson Naturfys Damer Johanneshov 1976
569  Karin Sällberg Damer 1975
576  Petra Nordling Damer Strängnäs 1974
1213  Jan Andersson Herrar Stockholm 1952
1212  Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar FARSTA 1976
1211  Niclas Kroon Camp Pro Herrar Stockholm 1967
592  Karolina Zervos Damer STOCKHOLM 1971
1210  Peter Ramsjö Herrar Hägersten 1987
1209  Eric Salomonsson Herrar Johanneshov 1977
1208  Mats Atterving Stockholm City Triathlon Herrar Järfälla 1964
599  Kicki Blomquist Damer Lidingö 1960
1207  Martin Jakobsson Svillinge IF Herrar Örebri 1987
1206  Magnus Rydén If Linnéa Herrar Stockholm 1976
1205  Johan Schenström Herrar Hägersten 1991
1204  Lukas Karlsson Herrar Stockholm 2001
555  Catrin Karlsson Damer 1979
1203  Pär Östling Team RKG Running Herrar Nacka Strand 1966
1202  Luis Loucel El Salvador Herrar 1988
1201  Erik Zidén LK Majskroken Herrar Stockholm 1986
1200  Robert Ehrin Östhammar Herrar Östhammar 1985
1199  Mattias Emanuelsson Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm 1978
1198  Joakim Aglo Herrar Årsta 1985
1197  Fredrik Öhlund Runacademy IF Herrar UPPSALA 1985
1196  Per Lundström Sigges Fun Run Herrar Stockholm 1959
1195  Karl Mattsson Vittangi SK Herrar Stockholm 1986
1194  Jens Augustinsson Herrar Stockholm 1975
1193  Tomas Berg OCR Stockholm IF Herrar Brottby 1974
598  Johanna Lundström Damer Johanneshov 1963
1192  Niclas Gissberg Elfast AB Herrar Eskilstuna 1978
1191  Jakob Zander Herrar Älvsjö 1976
1190  Antonio Farina Herrar Sundbyberg 1961
1189  Rolandas Janulis Herrar Kallhall 1994
578  Sophie Lennholm Damer Lindesberg 1991
1187  Göran Karlsson Herrar Tyresö 1962
1188  Oskar Grönman Herrar Tyresö 2002
1186  Anders Livner Farsta SK Herrar Stockholm 1978
1185  Richard Lindström Herrar Nynäshamn 1970
1184  Stefan Lindroth 680908-0176 Herrar Nynäshamn 1968
1183  Karl Segerström Årstavikens Segelsällskap Herrar Farsta 1962
568  Karin Sivertsson Årstavikens Segelsällskap Damer Sollentuna 1963
560  Ewa Sivertsson Årstavikens Segelsällskap Damer Sollentuna 1961
1182  Klas Fjärstedt Team Glue Herrar Stockholm 1978
1181  Hans Jönsson Boden Herrar Boden 1964
589  Anne Lindbäck Boden Damer Boden 1965
549  Alicjq Such Damer Kista 1987
1180  Thomas Carlsson Vitamin Well Herrar Stockholm 1984
550  Amanda Manns Vitamin Well Damer Tyresö 1994
1179  Petter Ericson Hållén Vitamin Well Herrar Stockholm 1986
1178  Niklas Häggström Hammarby IF friidrott Herrar Stockholm 1971
575  Marie Landström Damer 1972
597  Åsa Bergman Damer Stockholm 1970
583  Emma Ardin-Holm Damer Enskede 1972
1177  Nils Holm Herrar Enskede 2001
1175  Peter Sandström Gubbrunners Herrar Nacka 1971
1176  Joakim Stenbom Gubbrunners Herrar 1970
1174  Harald Vinge Max Power Herrar Älvsjö 1963
1172  Bo Lindh Enhörna IF Herrar SÖDERTÄLJE 1968
563  Jenny Forsberg Enhörna IF Damer Södertälje 1975
1171  Kai Aasnes IK Bolton Herrar Hägersten 1970
1170  Patrik Husman Team Skavsåret IF Herrar Kungsängen 1972
1169  Filip Ainouz IF Linnéa Herrar Stockholm 1984
1173  Alexander Holmgren Herrar Malmö 1978
1165  Rickard LarssonSaez Above Water Running Club Herrar Hägersten 1979
1166  Klas Nordentjell Herrar 1981
1167  peter Holmberg Herrar 1987
1164  Oskar Lundahl Fredrikshof FIF Herrar Stockholm 1981
1163  Fredrik Sundberg Herrar Sundbyberg 1979
552  Annika Weigele #keinbergzuhoch Damer Uppsala 1992
577  Pia Kueck #keinbergzuhoch Damer Uppsala 1995
562  Ida Wallin - Damer Stockholm 1976
1162  Viktor Park Gnosjö Mountain Runners Herrar Gnosjö 1990
584  Lina Sandström Gnosjö Mountain Runners Damer Gnosjö 1989
1161  Zia Nouri Herrar Vinslöv. 2000
1160  Kevin Ngo Löparakademin Herrar Värnamo 1991
1159  Mario Clementi Värmdö Social Running Club Herrar Värmdö 1964
1158  Asbjørn Jenssen Herrar Fors 1968
593  Åsa Pärlered Club Running Sweden Damer Täby 1966
1157  Mikael Altinger Club Running Sweden Herrar Johanneshov 1966
1156  Fredrik Hansson Os80 Herrar Tyresö 1991
553  Aziza Sudirman Damer Järfälla 1983
1249  Linnea Danielsson Hammarby IF Löparnas Vänner Damer STOCKHOLM 1989
591  Carmen Wargborn The Grey People Damer Täby 1977
557  Elin Ragnarsson Dark Trail Runners Damer Sollentuna 1989
1155  Claes Richter Herrar Johanneshov 1945
1154  Araia Ghirmai Sebhatu Asics FrontRunner Herrar Kista 1981
1153  Patrik Edlund Herrar Stockholm 1988
1152  Magnus Lindblom Huddinge AIS Herrar Rönninge 1985
402  Hanna Kjellman Damer Stockholm 1988
1151  Christoffer Nordenlöw Stockby Runners Herrar Stockholm 1985
401  Catarina Jenssen Damer Fors 1969
400  Maureen Dap Fair trade Runners Damer Järfälla 1970
1150  Johan Arnell Herrar STOCKHOLM 1964
399  Mimmi Fadhil Löparakademin Damer Norsborg 1995
398  Viktoria Grahnen AV IK Damer Stockholm 1986
1149  Tomas Eriksson Aktieinvest Fonder Herrar Västerhaninge 1972
1148  Erik Bowallius Huddinge AIS Herrar VÅRBY 1982
1147  Martin Drakenberg Herrar Årsta 1986
397  Hanna Bartholomew Hässelby SK Damer Stockholm 1983
1146  Alexander Flinckman Herrar JÄRFÄLLA 1988
1145  Mats Baum Stockholms FTF Herrar Stockholm 1970
1144  Philip Jarbo Herrar Stockholm 1987
1143  Patrik Sjöbom Herrar Stockholm 1986
1141  Martin Stjernlöf Eskilstuna Friidrott Herrar Stockholm 1987
1142  Jacob Hellman Mercur Solutions Herrar Stockholm 1990
1140  Gunnar Gudmundsson Herrar Hägersten 1955
1139  Hugh Manning Herrar Stockholm 1983
1138  Jonas Hemström Lonesome Runners Herrar Trångsund 1974
1137  Mikkel Knif Hammarby IF Herrar Luleå 1982
396  Anna Kartberg AV IK Damer Årsta 1986
395  Emma Brandt-Johnsson Solna Ruttorunners Damer Solna 1974
1136  Casper Giding KIF Herrar Älta 1973
1135  Alexander Rozental Herrar Bromma 1985
1134  Henrik Genetay Herrar Stockholm 1975
394  Ulrika Svensson Damer Hisings Backa 1975
393  Elina Gustafsson Damer Hässleholm 1984
1133  Stefan Pragsten Stockholm Herrar Stockholm 1970
392  Ann-Sofie Svärdh Kullin Carnegie IF Damer Huddinge 1968
1132  Frans Kirvelä Stockholm Frontrunner Herrar Solna 1986
1131  Simon Gudmundsson Falu IK Herrar Hägersten 1992
1130  Patrik Ahlforn Herrar Vaxholm 1973
391  Susanne Lindvall Damer Enskede 1960
389  pamela clemente Löparakademin Rågsved Damer Bandhagen 2000
390  kadra Mohammed Löparakademin Rågsved Damer Bandhagen 2000
1129  Fredrik Åkermark 1972 Herrar Bromma 1972
1128  Daniel Johansson Björklinge sok Herrar Björklinge 1990
1127  Tomas Wallner Stockholm Frontrunners IF Herrar Bromma 1984
1126  Peter Cruickshank Lööf Herrar Solna 1970
1125  Filip Nilsson Herrar BROMMA 1997
388  Monica Kingstedt HuddingeAIS Damer Huddinge 1961
387  Susanne Hultberg Damer Stockholm 1980
1124  Johan Dahlström Runacademy IF Herrar Uppsala 1981
386  Sofia Perssin Runacademy IF Damer sundsvall 1985
1123  Christoffer Olsson FK Studenterna Herrar 1988
1122  Ats Joorits Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm 1958
1121  Andreas Karlsson Herrar Stockholm 1988
385  Alexandra Löflund Damer Stockholm 1991
1120  Johan Lundgren Herrar Umeå 1975
1119  Robin Frisk Herrar Stockholm 1987
1117  Simon Hjälmefjord Herrar Årsta 1987
1118  Benjamin Norman IF Linnea Herrar Johanneshov 1990
1116  Claes Nyström Stockholm Frontrunners IF Herrar Bromma 1955
1115  Peter Ludvigsson Stockholm Frontrunners IF Herrar JOHANNESHOV 1973
1114  Mattias Westerlund Junsele IF Herrar Stockholm 1987
1113  Anders Sahlée Herrar Hägersten 1972
384  Lisa McRae Urban Tribes Damer Sundbyberg 1978
1112  Tomas Vileåholm Grispassets IF Herrar Saltsjö-Boo 1972
1111  Hans Ask Herrar Vinslöv. 1988
1110  simon Dahling Vattenfalls IF Herrar Märsta 1994
383  Pia Madsen Damer Eskklstuna 1971
1109  Henric Lagercrantz Stockby Runners Herrar Stockholm 1985
1108  Fredrik Sundman Handelsbanken IF Herrar Vallentuna 1973
382  Caroline Aurén Umara sports club Damer Järfälla 1981
1107  Martin Pavelka Herrar Stockholm 1994
1106  Daniel Förberg Fredrikshof FIF Herrar Stockholm 1974
1105  Andreas Huss FK Studenterna Herrar Stockholm 1974
1104  Anders Bohlund Herrar Stockholm 1977
1103  Erik Joachimsson Stockby Runners Herrar Täby 1985
1102  Adrian Goebel Eintracht Braunschweig Handball Herrar Stockholm 1991
381  Susanna Neill Hammarby Damer Tyresö 1974
1101  Pelle Stake Herrar Stockholm 1988
1100  Marcos Wallin Herrar Uppsala 1987
1099  Conny Isgren Isgrens running Herrar Örebro 1990
1097  Jan Cederfront New Balance Herrar Göteborg 1975
1098  Christoffer Clasaeus New Balance Herrar xx 1977
1096  Per Gysing Fk Studenterna Herrar Stockholm 1960
380  Nele Vetter Damer Lidingö 1997
1095  Joakim Lundin Herrar Stockholm 1984
1094  Mikael Theander Structor Projektpartner Herrar Lidingö 1977
1092  Rickard Petersson KRIK Herrar Stockholm 1989
1093  Fredrik Pettersson Herrar 1986
379  Maria Al-Hakim Löparakdimin Damer Solna 2000
1091  Markus Bohman KFUM Örebro Friidrott Herrar Hägersten 1994
1090  Fredrik H Lagerkrantz Löparakademin Herrar Segeltorp 1975
378  Camilla Isgren Damer Ervalla 1993
377  Gunnel Rundström Schütz Runacademy IF Damer Tyresö 1973
1089  Bengt Lindgren Vallentuna FK Herrar STOCKHOLM 1947
376  Nora From Damer Bromma 1999
1088  Dom Mitchell Herrar hägersten 1971
1087  Fredrik Westerdahl Fredrikshofs fif Herrar Järfälla 1979
1086  Jason Carter Herrar Årsta 1975
1085  Simon Eke Herrar Stockholm 1998
1084  Johann Enoksson Herrar SKARPNÄCK 1976
375  Louise Nabseth Damer Stockholm 1989
1083  Nils Råby Herrar 1984
1080  Robert Meriruoho Herrar Stockholm 1989
1081  Jouni Kuru Herrar 1989
1082  Lauri Salo Herrar 1989
1079  Alexander Guenaoui NaleX Herrar Stockholm 1986
374  Nanna Vrljanovic Damer 1987
1078  Christoffer Lindqvist Fredrikshof Herrar Göteborg 1984
373  Theresia Höglund Lonesome Runners Damer Göteborg 1978
1077  Faris Al-Khalili Herrar Täby 1959
1076  Sven-Eric Bergman Herrar Stockholm 1944
1075  Dennis Selsborg Engla-Lillys Running Club Herrar Skarpnäck 1974
372  Jessica Skrubbe Runacademy IF Damer Stockholm 1972
1074  Roland Jonsson Runacademy IF Herrar Huddinge 1956
371  Eva Jonsson Runacademy IF Damer Huddinge 1960
1073  Johan Rynell Herrar Stockholm 1983
1072  Jonatan Gustafsson Herrar Stockholm 1988
1071  Werner Röhrl Herrar Stockholm 1943
370  Malin Starfelt Runacademy IF Damer Johanneshov 1986
369  Carolina Blid Damer JÄRFÄLLA 1994
1070  Jonas Nilsson Hägersten Herrar Hägersten 1977
368  Alexandra Sundholm Skol IF PA Fogelströms gymnasium Damer STOCKHOLM 1975
367  Maria Lönnelid Brauer Runacademy IF Damer Stockholm 1970
1069  Roberth Edberg Darktrail runners Herrar Katrineholm 1967
366  Camilla Elofsson Huddinge AIS Damer Älta 1983
1068  Jakob Zimmermann FK Studenterna Herrar Uppsala 1988
365  Elin Zimmermann Damer 1987
1067  Jesper Brauer Scania Herrar Stockholm 1970
1066  Lars Svidén hammarbyfriidrott Herrar Tyresö 1945
1065  Vincenzo Zurzolo Herrar Stockholm 1978
364  Rossana Panzera Damer Stockholm 1986
1064  Iñigo Saenz Maestre Stockholm Frontrunners Herrar Stockholm 1982
1063  Mattias Ahlén Herrar Stockholm 1973
362  Rosie Jungstedt Damer Stockholm 1972
363  Kristina Hoffman Damer Tranås 1972
1062  Robert Höckerstrand Hälle IF Herrar Solna 1987
361  Sara Alkelin Mercur Solutions Damer Stockholm 1992
1061  Marcus Rappoccio Herrar Stockholm 1971
360  Vay Phong Phu Damer Stockholm 1972
359  Leila Hammouda Runacademy IF Damer Stockholm 1969
1060  Per Lindstrand Iron Death Herrar Stockholm 1984
1059  Magnus Strandh Herrar Stockholm 1980
358  Freja Hillström Damer 1988
1058  Dan Welin Hässelby SK Herrar Hässelby 1967
357  Emmy Jallow Damer Hägersten 1991
356  Marina Westman Lönne Damer Stockholm 1964
1057  Björn Lönne Skarpnäck OL Herrar Stockholm 1961
355  Eva-Lotta Stridh Marhult SOFK Damer Stockholm 1975
1056  Tomas Kvapil TSM Running Herrar Stockholm 1969
1055  Leo Berger Herrar Stockholm 1994
1054  Alexander Augustsson Herrar Stockholm 1986
353  Liz Brennan SIK Damer Nykvarn 1964
354  Mia Stalberg SIK Damer Huddinge 1954
352  Agnetha Schalling Täby Damer Täby 1964
1053  Ulf Arenlind Mötesplats Löpning Herrar Nyhammar 1964
1052  Adam Thompson Ssideline City Run Club Herrar Stockholm 1981
351  Anna Jonsson FK Studenterna Damer Sundbyberg 1986
1051  Victor Erwing Gnosjö Mountain Runners Herrar Stockholm 1990
350  Paulina Erwing Gnosjö Mountain Runners Damer Stockholm 1990
1050  Ola Söderblom Fk Studenterna Herrar Vällingby 1976
349  Anna-Karin Carlsson Dark Trail Runners Damer Tungelsta 1967
1049  peter karlsson spik Herrar lidingö 1962
348  Maria Al-Hakim Löparakademin Damer Solna 2000
347  Ana Freitas Damer Stockholm 1974
1048  Andreas Ån Herrar Lidingö 1980
1047  Johan Hörnfeldt Ok Ravinen Herrar Stockholm 1973
1046  Magnus Holmgren Herrar Hägersten 1978
1045  William White Herrar Hägersten 1981
345  Sofie Mauritzon Mauritzon Damer Stockholm 1970
346  Asta Mauritzon Damer 2004
1043  Isak Mauritzon Herrar 2002
1044  Anton Mauritzon Herrar 2000
344  Iwona Kierebinski Damer Kista 1957
1042  Andreas Åkesson Saltsjöbadens IF Herrar VÄLLINGBY 1987
1041  André Malm Runday IF Herrar Stockholm 1978
1040  Andreas Lundegård FK Studenterna Herrar STOCKHOLM 1986
1039  Daniel Larsson Byggnads Herrar Hägersten 1974
1038  Mattias Hellberg Scania IF Herrar Södertälje 1974
342  Linda Holmberg LÖF Damer Stockholm 1974
343  Paula De Valle LÖF Damer Stockholm 1970
1035  Emil Lundberg Herrar Stockholm 1990
341  Therese Karlsson Damer Stockholm 1992
1036  Magnus Wickström Herrar Stockholm 1975
1037  Göran Johansson Herrar Stockholm 1973
1034  Dennis Dybeck Herrar Johanneshov 1973
1033  Peter Möller Gubblunk Herrar Lidingö 1964
1032  Jesper Olsson Herrar Stockholm 1973
1031  Daniel Gustafsson Herrar Stockholm 1985
340  Rigmor Tibell Damer Bagarmossen 1984
544  Niclas Ljunggren Herrar STOCKHOLM 1987
339  Isabel Cadenius Damer 1992
338  Helen Hermundstad IF Linnéa Damer Stockholm 1973
1029  Joakim Åkerö Stockholm Frontrunners IF Herrar Bandhagen 1984
337  Sandra Wahlbäck Damer Södertälje 1993
336  Evelina Hultegård Damer Göteborg 1990
335  Annika Bjerkdal Damer Järfälla 1963
334  Mariah Sethsen Damer Farsta 1982
1028  Björn Wennblom XC STHLM Herrar Stockholm 1975
1027  Tord Rosberg Herrar Jönköping 1972
333  Josefin Olevik Damer Bagarmossen 1977
332  Cecilia Göthe Damer Sorunda 1980
1026  Agne Ask - Herrar Vinslöv. 1991
331  Magdalena Pancewicz Galactic Unicorns Damer Stockholm 1989
330  Åsa Andersson Damer Saltsjöbaden 1977
1025  Kalle Persson ASICSFrontRunnerSverige Herrar Stockholm 1985
1024  Niklas Delander Djungelrummet Herrar Johanneshov 1981
329  Maria Stenberg Damer Stockholm 1963
1023  Victor Carlsson IF Malmö Löp Herrar Malmö 1990
328  Ingrid Leidner Damer Huddinge 1980
1021  Ole Neumann Herrar 1993
1022  Jonas Sjöstrand Herrar 1981
1020  Henrik Petterssn Herrar JOHANNESHOV 1973
1019  Erik Vickman Herrar Bagarmossen 1976
327  Anna Karlsson Järfälla Damer Järfälla 1981
1018  Jérémie Damoiseau Bouillante Herrar Stockholm 1985
1017  Mattias Hjort Herrar Tumba 1978
1016  David Nord Herrar Uppsala 1989
1015  Kalle Härlebo Löparakademin Herrar Uppsala 1993
1014  Rasmus Sävenmark Herrar Falun 1987
326  Emelie Lundgren Damer Falun 1987
1012  Didrik Persson DAB DAB MINIDAB *CRINGE* SKRRRT™ Herrar Stockholm 1993
1013  Joel Klasén Herrar 1986
1011  Roland Andersson Herrar Grängesberg 1953
325  Anna Sjögren Löparakademin Damer JOHANNESHOV 1987
1010  David Panero Fredrikshof Friidrott Herrar Stockholm 1993
324  Anna Ask Damer Vinslöv 1962
1009  Henrik Ask Herrar Vinslöv 1962
1008  Göran Säfverblad Hässelby sk Herrar Spånga 1962
1007  Halvor Eid Nielsen Ärla IF Herrar Stockholm 1989
1006  bengt gillner Herrar bromma 1967
1005  Markus Kaplun IK Makkabi Herrar Stockholm 1975
323  Edita Maggi Fredrikshofs if Damer Stockholm 1985
1004  Joakim Sigvald Fredrikshof IF Herrar Johanneshov 1977
1003  Marco Spanghero 4 salti in padella Herrar Stockholm 1994
322  Arianna Bongioanni Damer 1980
1002  Mikael Nyman Camp Pro Runners Herrar Stockholm 1976
321  Johanna Kolga IFK Lidingö Damer Lidingö 1980
1001  Hans Dahlberg Kolga Herrar Lidingö 1971
1000  Axel Hultquist Herrar Täby 1989
320  Tove Wall Dyrting Damer Stockholm 1990
999  Anton Norén Herrar Bromma 1991
998  Björn Stråby Herrar yresöT 1978
997  Filip Meneses Herrar Stockholm 1976
996  Federico Pevere 4 salti in padella Herrar Solna 1988
319  Claudia Alfarè Damer 1983
995  Thomas Lindgren Herrar Älvsjö 1980
994  Anton Rathsman - Herrar Stockholm 1982
993  Johan Petersson Löparakademin Herrar Bromma 1985
318  Elin Sjösten Damer Vällingby 1990
992  Justus Harling Herrar Stockholm 1976
991  Marcus Hernhag Aktieskägget från Farsta Herrar FARSTA 1978
316  Linda Andersson Damer Stockholm 1985
317  Maria Grannas Damer VIKARBYN 1986
315  Elin Eirefelt Damer Årsta 1990
314  Pernilla Nöjd Damer Hägersten 1988
990  Johan Burmester Handelsbanken Herrar Stockholm 1986
985  William Valkeaoja LÖF Herrar Stockholm 1987
986  Martin Rittengren LÖF Herrar Stockholm 1983
308  Linda Holmgren Damer Stockholm 1974
309  Helena Olsson LÖF Damer Stockholm 1975
310  Lovisa Ekander LÖF Damer Stockholm 1977
311  Emelie Holtenkrans LÖF Damer Stockholm 1988
312  Paola Del Valle Damer Stockholm 1970
313  Annika Lundin LÖF Damer Stockholm 1981
987  Jakob Ask LÖF Herrar Stockholm 1977
988  Peter Hellström LÖF Herrar Stockholm 1988
989  Patrick Mathiasson LÖF Herrar Stockholm 1980
307  Pella Wallman Damer Saltsjö-Boo 1972
984  Tommy Lecoq Herrar Saltsjö-Boo 1976
983  Fredrik Bernsmed Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1989
982  Albin Olofsson Fredrikshof IF Herrar Johanneshov 1995
981  Fredrik Carlstedt Herrar Stockholm 1978
980  Joachim Hellquist Herrar Enköping 1977
979  Kevin McCloy Stockholm Frontrunners IF Herrar Stockholm Stad 1986
306  Anne-Lie Ridefors Damer Stockholm 1957
305  Joy Hättestrand Damer Stockholm 1991
304  Divya Subhas Damer Solna 1987
978  Siddharth Rathinam Karthikeyan Herrar Solna 1987
977  Christian Drago Herrar Stockholm 1989
303  Karolina Yiangou Damer Solna 1994
976  Pontus Nordström Herrar Stockholm 1979
302  Anna Goliath Damer SOLLENTUNA 1965
975  David Märak Sapmi Stockholm Herrar Enskede 1968
974  Leo Dal Norlind Herrar STOCKHOLM 1991
301  Erica Knutsson Thelin Damer 1991
299  Amanda Peterson Crazy Ted Damer Hässelby 1990
300  Johanna Peterson Damer 1997
298  Mathilda Edmark IF linnea Damer Stockholm 1992
972  Hamish Gilbert Herrar Stockholm 1983
973  Andrew Lewis Herrar 1984
297  Josefin Backlund Runacademy IF Damer Johanneshov 1989
971  David Karlström adidas runners Herrar Stockholm 1984
296  Vanessa Belec Damer Nacka 1972
970  Jonatan Knutes Herrar Falun 1980
969  Per Frisk VilTid Herrar Hägersten 1962
967  Markus Hedin 10km är ju långt ju Herrar Stockholm 1985
294  Hanna Söderberg Damer 1983
295  Josephine Söderberg Damer 1981
968  Markus Gärd Herrar 1977
966  Kjell Bolmgren Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1966
965  Christofer Muhr La Republique Herrar Stockholm 1977
964  Johan Ingemarsson 1989 Herrar Voyenenga 1989
293  Greta Karlsson Damer Rönninge 1991
292  Elisabeth Leander Damer Nacka 1959
291  Anna-Kajsa Söderlund Damer Stockholm 1980
290  Sianti Candra Damer Stockholm 1988
962  Albin Edenvik Edenvik IK Herrar Johanneshov 1994
963  Daniel Edenvik Herrar 1991
289  Aleksandra de Jong Damer Stockholm 1996
288  Elina Danielsson Damer Stockholm 1997
287  Anna Engström Frick Damer Sundbyberg 1997
286  Susanne Edéus Damer Järfälla 1988
961  Alexander Nordström Bålsta IK Herrar Järfälla 1988
960  Johan Persson Herrar Stockholm 1970
285  Maria Köllerström Damer Täby 1976
959  Jonathan Koljef FK Studenterna Herrar Stockholm 1990
957  Erik Karlsson Herrar Stockholm 1983
958  Christopher Malmer Herrar Stockholm 1983
284  Madelene Zander Damer Stockholm 1973
283  Louise Almbris Hägglöf Damer Älvsjö 1993
282  Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott Damer STOCKHOLM 1982
956  Sven Petersson Huddinge AIS Herrar Älvsjö 1983
955  Martin Yrlid Drakenbergsatleterna Herrar Stockholm 1978
954  kettil johansson fyra gubbar Herrar Sthlm 1970
953  Wictor Green 1990 Herrar BAGARMOSSEN 1990
952  Tore Johansson Herrar Stockholm 1954
951  Martin Arkad Hammarby Herrar Sollentuna 1969
950  Mikael Koffman Herrar Stockholm 1966
949  Peter Lundberg Herrar Märsta 1966
281  Ann-Sofie Sundholm Damer Stockholm 1984
948  Melvin Hidesäter Bredell Herrar Enskede 1995
947  Per Grönlund Herrar Stockholm 1979
946  Alexey Ovod Stockholm City Triathlon Herrar Saltsjö-boo 1983
280  David Hedberg Team Ultimate OCR Herrar Enskede 1979
279  Helena Fava Damer Kolbäck 1960
546  Antoine Fava Herrar Kolbäck 1956
278  Josefine Uddenäs Stockholm City Triathlon Club Damer Johanneshov 1984
276  Emma Myren Damer Nacka 1969
277  Ellinor Myren Damer Nacka 2001
275  Elin Lindblom Damer Stockholm 1992
274  Karin Pantzar Damer Enskededalen 1987
273  Karina Sandler Damer Lidingö 1971
272  Karin Tjäder Damer SOLNA 1960
944  Tobias Funke Swedbank Herrar Stockholm 1991
271  Therese Konstig Dark Trail Runners Damer Katrineholm 1983
943  Thomas Jenkinson Herrar Bromma 1970
270  Åsa Öhlund Handelsbanken IF Damer Sollentuna 1963
269  Susanne Kivinen TSM Running Damer Stockholm 1963
942  Joel Westerlund Ingen Herrar Stockholm 1992
941  Filip Richardt Herrar Västerhaninge 1976
268  Karin Wickman Damer Västerhaninge 1984
267  Emelie Stål Damer Stockholm 1983
940  Uran Barry Isaacs Herrar Solna 1983
266  Helena Stendahl Hägg Emira Runners Damer Nacka strand 1966
939  Emil Hägg Emira Runners Herrar Nacka strand 2001
265  Elin Henriksson Damer NACKA 1993
938  jonathan rice Herrar stockholm 1983
264  sofia wendel Damer stockholm 1984
937  Eskil Svensson Fredrikshofs FIF Herrar Stockholm 1964
936  Johan Wrede Huddinge AIS Herrar Huddinge 1975
935  Mikael Sjölund Komorok Specialist Projects Herrar Kungsängen 1978
263  Hanna Nilsson Damer Stockholm 1985
262  Maria Paulsson Damer Stockholm 1984
933  Rich Nadworny Herrar Stockholm 1960
261  Olivia Nadworny Damer 1999
934  Felix Nadworny Herrar 2002
932  Marcus Brolin Herrar Stockholm 1982
260  Jannica Sigurdson Hägetsten Damer Hägersten 1979
259  Anna Ekeberg Damer Stockholm 1989
931  Daniel Bergman Herrar Stockholm 1985
258  Isabell Svensson Uppsala LK Damer Uppsala 1988
930  Joakim Wiking Hemliga klubben Herrar Huddinge 1981
257  Malin Vesik Damer Skärholmen 1976
256  Petra Harrsjö Damer Västerås 1973
929  Robert Dellbrant Herrar Västerås 1971
928  Jonatan Kjellberg Herrar Upplands Väsby 1995
927  Ludvig Ölund Noreskär Herrar Hägersten 1987
255  Vera Forsby Damer Hägersten 1991
926  Simon Sundström Fataburens IF Herrar Älvsjö 1983
925  Martin Hallberg finna sig Herrar Stockholm 1980
924  August Mårtensson Brandkonsulten AB Herrar Årsta 1990
923  Pär Arvered Framåt RC Herrar Lidingö 1979
254  Karin Söderlund Damer Stockholm 1981
253  Lola Bäck Damer Katrineholm 1966
922  Kasper Appelqvist - Herrar Stockholm 1991
921  Peter Peldan IF Linnea Herrar Stockholm 1965
920  Magnus Holt Runacademy IF Herrar Uppsala 1975
919  Sebastien Delattre Herrar Stockholm 1987
918  Hans Presto Runacademy Herrar Stockholm 1961
252  Malin Cederth Wahlström Runacademy IF Damer Bromma 1979
251  Sarah Åkerfeldt Damer Stockholm 1987
917  Antoni Girvent López Independent Herrar El Pont de Suert 1976
916  Francisco Sernandez AXA Sport Klub Herrar Nacka 1980
915  Theo Odenryd Herrar Luleå 1991
250  Frida Lundin Damer ÅRSTA 1983
249  Elin Lundh Damer Katrineholm 1994
914  Lars Emanuelsson Herrar Katrineholm 1974
913  Felix Mejman Herrar Katrineholm 1995
248  Madicken Stenegard Damer Katrineholm 1995
912  måns käsper Herrar sundbyberg 1987
247  Nina Peldan - Damer Sundbyberg 1991
911  Theodoros Kolonas Herrar Bromma 1978
246  Anna Dahlqvist Damer Nacka 1977
910  Simon Ketomäki Herrar Enköping 1993
245  Sandra Widmark Damer Hägersten 1988
244  Emma Sohlgren Damer Uppsala 1990
243  Annie Johnsson Damer Stockholm 1969
242  Karin Hellmér Damer Kista 1965
241  Melinda Eriksson MIF Örebro kommun Damer Örebro 1989
909  David Rovio Öbacka LK Herrar Norrköping 1993
240  Helena Ferry Vegan Runners IK Damer Stockholm 1980
908  Dan Eriksson Herrar SALTSJÖ-BOO 1988
907  Osama Omar Herrar Stockholm 1983
239  Li Berglund Damer Stockholm 1991
238  Jenny Rinne Damer Johanneshov 1992
237  Hannah Amelin Damer Tullinge 2000
906  Lars Andersson Herrar Råå 1952
236  Anna darth Team Power Woman Athletic Club Damer NACKA 1990
905  Naseem Torakai Herrar Uppsala 1979
235  Josefin Toll Damer STOCKHOLM 1989
904  Jesper Zerman Herrar Stockholm 1989
234  Nicolina Axelsson Damer Stockholm 1991
902  Tobias Jönson Hammarby Löparnas vänner Herrar Stockholm 1971
903  Ola Eriksson Kropp & Kultur Herrar Stockholm 1968
901  Johan Thorgren Herrar Stockholm 1970
900  Håkan Sjöberg Grön och vit Herrar Farsta 1969
233  Laura Elizabeth van Halewijn - Chuquimia Damer Kista 1980
899  Viktor Ljung FK Studenterna Herrar EKERÖ 1986
898  henrik palmkvist Herrar Norsborg 1976
897  Harald Blomqvist Crossfit Medis Herrar Enskededalen 1979
227  Lotta Larsson Camp Pro Runners Damer Stockholm 1976
894  Andreas Liljemark Camp Pro Runners Herrar xx 1982
895  Justus Bejnö Camp pro runners Herrar 1987
896  Johan Kiper Camp Pro Runners Herrar 1976
228  Evelina Sameland Camp Pro Runners Damer 1984
229  Susanne Lysholm Camp Pro Runners Damer 1970
230  Elin Lundvall Camp Pro Runners Damer 1993
231  Ulrika Jansson Damer 1992
232  Petra Strömwall Camp Pro Runners Damer 1993
893  Peter Forsgård Rockopas Herrar Solna 1968
892  Alexandru Neagu Herrar Kista 1986
226  Eva Tejler Damer Skogås 1989
225  Anna Bellhagen Damer Sorunda 1975
891  Andrés Thorleifsson Protector Försäkring Herrar STOCKHOLM 1988
890  Thorulf Hamfors Södermalms håll Herrar Stockholm 1978
224  Kari Hamfors Wernolf Södermalms håll Damer Stockholm 1978
889  Oscar Pettersson XC Sthlm Herrar Hägersten 1989
888  Simon Appel Part One Herrar Stockholm 1984
887  Fredrik Setterqvist Idrottens IF Herrar STOCKHOLM 1984
886  Stefan gerrbrand Herrar Stockholm 1986
885  Filip Zetterlund Herrar Skarpnäck 1992
223  Zanna Hannula Damer Kista 1989
222  Sara Kvarfordh IF Linnéa Damer Stockholm 1975
884  Juha Mynttinen Herrar Stockholm 1977
221  Maria Mattsson Damer Nacka 1970
220  Anna Löfquist Damer Stockholm 1970
219  Sofia Karlsson Damer Stockholm 1995
883  sverker unnes fredrikshof Herrar solna 1943
882  Mats Öberg Herrar Huddinge 1976
881  Robin Rasmusson Rasmuuson Herrar Gustavsberg 1986
218  LAURA SMALLWOOD no Damer stockholm 1990
217  Beatrice Lindell Privat Damer Stockholm 1948
216  Gunnel Wessman Damer Stockholm 1953
880  Daniel Wessman Herrar Stockholm 1979
215  Ping Zhang Damer Stockholm 1986
879  Jacob Kimvall Herrar Stockholm 1972
878  Ulf Berglund Herrar Norrtälje 1980
214  Anna Dahlqvist Damer Lidingö 1979
877  Jonas Dahlqvist Herrar Lidingö 1977
213  Anna-Karin Dyrwoold Damer Sköndal 1988
876  Marcus Jiderholt Herrar Stockholm 1979
875  Gustav Terling Herrar Nacka 1979
874  Marko Säävälä Norrbärke Herrar Huddinge 1971
873  Jesper Eliasson Täby IS Herrar Täby 1974
212  Kajsa Bäckius Damer Järfälla 1976
211  Agneta Karlsson Damer Bromma 1973
871  David Sjöberg Herrar Stockholm 1987
872  Truls Shanwell Herrar 1988
870  Andreas Birkedahl Herrar Stockholm 1979
869  Ingvar Helander Herrar Strömsbergs bruk 1951
868  Johan Larsbrink Stockholm Snipers IF Herrar Göteborg 1982
867  Anders Nyström Club Running Sweden Herrar Solna 1976
866  Anders Malmqvist ANMAQ Herrar Stockholm 1961
210  Alice Hugosson IFK Lidingö SOK Damer Stockholm 1994
209  Frida Björkman Damer Stockholm 1989
865  Daniel Nilsson Herrar Stockholm 1983
864  Batuhan Kulbay Herrar Älvsjö 1979
863  Daniel Josbrant Herrar Tullinge 1981
208  Liselotte Söderlund Damer Matfors 1992
862  Martin Lockner Herrar Alnö 1983
861  Roger Svensson Götene Herrar Götene 1969
860  Sadek Al-Haddad Herrar Kista 1992
859  Anton Hillblom Herrar Älvsjö 2001
207  Katharina Holmqvist Damer Johanneshov 1974
206  Catrin wester Damer Upplands Väsby 1970
858  oliver zetterberg Hammarby Herrar Stockholm 2001
857  Erik Petersen Happiness Herrar Sthlm 1974
205  Rebecca Smalsjö Damer Sundborn 1986
856  Jens Holm Vänsterpartiet Herrar Enskede 1971
203  Maria Billinger Damer Stockholm 1976
204  Karin Dahlström Damer 1974
855  Daniel Norrström Ssideline city Herrar Enskede 1986
854  Antonio de la Cruz Cruzilander Herrar Stockholm 1970
202  Anna Selander Damer Stockholm 1968
201  Elina Palmquist Damer Solna 1991
853  Kristofer Spång Team Extremfabriken Herrar Huddinge 1982
199  Caroline Backlund Damer Täby 1983
200  Lenor Elvryd Damer 1989
852  Johan Faijersson Herrar Stockholm 1977
198  Rebecca Faijersson Lidh Damer 1981
851  Per Faijersson - Herrar Nacka 1977
197  Madelaine Örtengren Hammarby LV Damer Enskede 1975
196  Ekaterina Samoilina Damer Hägersten 1991
850  Fredrik Zillén Herrar Saltsjö-Boo 1967
194  Louise Andersson Tierps IF Damer Stockholm 1988
195  Linnéa Kindwall Damer 1989
193  Stephanie Harney Rant Run Damer Stockholm 1986
849  Per Sohlberg Stockholm Herrar Stockholm 1968
848  Giancarlo Martins Herrar Stockholm 1985
847  Lars Nordin Herrar Stockholm 1984
846  Fintan Collier SLOT Herrar Stockholm 1989
845  Anders Wallner Herrar Stockholm 1976
844  Jimmy Rudemyr Herrar Stockholm 1978
843  Christian Valtersson Herrar Bromma 1986
192  Mirja Bokholm Damer Stockholm 1990
191  Anette Fredholm Damer STOCKHOLM 1987
189  Elin Thunblom Söder b-rudars BK Damer Stockholm 1986
190  Julia Sjögren Söder b-rudar BK Damer Stockholm 1991
842  Henrik Karlsson Herrar Sollentuna 1979
840  Daniel Eriksson Herrar Bandhagen 1977
841  Tommy Ericsson LK Nyköpings Runners Herrar Nyköping 1947
839  Johan Ullström Herrar Sköndal 1982
838  Michael Caroni Eriksdalsbadet Herrar Saltsjö-boo 1963
188  Mikaela af Schmidt Superkubbarna Damer Tyresö 1982
837  Fredrik Björkander Superkubbarna Herrar Nacka 1984
186  Frida Åberg Damer Lidingö 1990
187  Maja Huhn Damer Stockholm 1991
836  David Lundvall Herrar Sollentuna 1983
835  Zsolt Gaspar Hammarby Herrar Stockholm 1984
834  Niklas Sundqvist Herrar Stockholm 1977
185  Emilia Snell Damer Stockholm 1980
184  Frida Edoff Damer Hägersten 1976
183  Rebecca Eriksson Damer Stpckholm 1986
833  Thorbjörn Andersson Herrar Stockholm 1974
832  Martin Essen-Möller Herrar Hägersten 1968
831  Martin Bjurner Bromma Vällingby SOK Herrar STOCKHOLM 1969
830  Johannes Fors Herrar Stockholm 1978
829  Mattias Pap Terrible Tuesdays Herrar Saltsjöbaden 1974
181  Viktoria Stärner IFK Mora Damer Stockholm 1993
182  Alice Grudd IFK Mora Damer Stockholm 1993
178  Emel Perani Damer Huddinge 1978
828  Ömer Perani Herrar Huddinge 1978
179  Baldan Kulbay Damer Sköndal 1980
180  Aylin Kökat Damer Farsta 1979
827  Jonas Vikström Edit Virales Fanclub Herrar Enskededalen 1977
826  Erland Jacobsen Anderlecht Herrar Stockholm 1989
825  Simon Eriksson Herrar Luleå 1993
175  Malin Åberg Damer Johanneshov 1988
176  Anna Pennanen Damer 1984
177  Emma Skoog Tagizade Damer 1982
824  Daniel Renman Herrar Danderyd 1977
174  Veronica Lindstrand Damer Stockholm 1991
173  ANNA OLSSON Damer Johanneshov 1985
172  Esteri Juujärvi Damer Borlänge 1984
171  Mayte Åqvist Damer Stockholm 1978
823  Tobias Scharin Herrar Spånga 1974
170  Victoria von Reis Damer Spånga 1973
169  Jenita Kinnunen Damer Djurås 1987
168  Anna Skoog Damer Stockholm 1986
822  per eriksson Luleå Herrar Luleå 1961
167  Felicia Junger Damer Hägersten 1991
821  Johan Lindhoff Nasdaq Herrar Älvsjö 1974
820  Johan Palmquist FK Studenterna Herrar Solna 1989
164  Anna Tolliner Damer Huddinge 1979
165  Petra Norlin Jägestedt Damer 1974
166  Sara Andersson Damer 1980
163  Kayoko Hosaka Damer Stockholm 1970
818  Stefan Jäderberg Herrar Hägersten 1982
162  Elin Erikssin Damer Hägersten 1983
819  Tomas Widsell Herrar Bandhagen 1990
817  Anton Tallhage Reserv-Kenya Herrar Johanneshov 1989
816  Hannes Hervieu Zamalaj de Ghavámas Herrar Stockholm 1989
815  Björn Rosenkvist SEB IF Herrar Nacka 1963
812  Jimmy Pettersson MBK Herrar Köping 1984
813  Henrik Pettersson Herrar 1988
814  John Eriksson Herrar 1984
811  Johan Asp AspConsulting AB Herrar Tumba 1968
810  Pétur Sigurjónsson Herrar Stockholm 1981
1168  Christian Mattsson Herrar Stockholm 1985
161  Veronica Holmberg Damer Stockholm 1983
809  Martin Erlingsson Herrar 1984
808  Torbjörn Lidbom AXA SPORTS CLUB Herrar Årsta 1976
160  Annika Larsson Lexelius Damer Stockholm 1970
807  Johan Lindefelt Herrar sundbyberg 1990
806  Kristoffer Berglund Herrar Sundbyberg 1990
805  Samuel Nyman Herrar Älta 1981
804  Mattias Mirhagen Dark Trail Runners Herrar Årsta 1983
803  Andreas Sveder Herrar Västerås 1979
159  Anna Segerström Damer Gustavsberg 1977
801  Thomas Dahlgren Dahlgren & Mejner Herrar Bagarmossen 1976
802  Anders Mejner Herrar 1976
158  Louise Brunner Bäcklin Damer Stockholm 1988
157  Anna Gellerstedt Damer Vega 1990
156  Lotta Falkenberg Damer Djurhamn 1968
800  Robert Becker Herrar Riala 1984
799  Johannes Nordgren Herrar Hägersten 1978
155  Susan Cramnert Damer Stockholm 1963
798  Carl-Gustaf Cramnert Herrar Stockholm 1953
154  Monica Leinstedt Damer Enskede gård 1969
153  Christina Linnarud Damer Enskede 1969
152  Åsa Törngren Solna Ruttorunners Damer Solna 1979
797  Tobias Lidving Herrar Handen 1978
151  Lisa Persson Damer Stockholm 1982
148  Anna Lundahl Damer stockholm 1985
149  sara Lundahl Damer 1989
150  Sandra Nilsson Damer xx 1989
146  Wendela Swarting Damer Bromma 1995
147  Anna Sjöberg Damer Malmö 1994
145  Liselott Litzell Damer Stockholm 1975
144  Elin Knaust Damer Järfälla 1973
796  Jan Olsson Herrar Järfälla 1969
143  Karin Sandelin Svensson Damer Årsta 1977
795  Niclas Holm Herrar Stockholm 1971
142  Lisa Mattsson Damer Uppsala 1983
794  Per Cöster Söderberg & Partners IF Herrar Bromma 1984
793  Michael Selg Swedish Match Herrar Knivsta 1972
791  Simon Granit Idrottens IF Herrar Knivsta 1977
141  Lina Myrgård Damer 1979
792  Mattias Markusson Herrar 1977
140  Elsa Chartin Damer Bagarmossen 1973
139  Karin Lundberg Damer Farsta 1969
790  Stefan Andersson Herrar Upplands Väsby 1961
789  Pontus Bjurner Hammarby IF Friidrott Herrar Stockholm 1974
788  Ola Karlman Herrar Farsta 1987
138  Märta Ahlén Damer Farsta 1987
787  Torbjörn Nilson Egen Herrar Enskede 1964
786  Emile Risberg Herrar Järfälla 1972
137  Melanie Risberg Damer 1971
136  Wince Wong Fortum Sverige Damer Stockholm 1971
785  Niklas Magander AcobiaFLUX Herrar Stockholm 1970
782  Johan Södermalm RMI Herrar Göteborg 1990
783  David Södermalm RMI Herrar Göteborg 1996
784  Michael Södermalm RMI Herrar Göteborg 1961
781  Sebastian Sundström Hägersten Herrar Hägersten 1988
780  Daniel Gustafsson Ninguno Herrar Stockholm 1988
135  Kristina Jöngren - Damer Bankeryd 1973
779  Fredrik Hållinder Herrar Upplands Väsby 1971
778  Erik Sandberg Herrar Lidingö 1975
777  Patrik Häll Herrar Tyresö 1976
134  Mimmi Manfredini Damer Johanneshov 1989
403  Madeleine Fridland Damer XX 1989
776  Sebastian Wangerud Herrar xx 1992
133  Elisabeth Leander karlsson Damer Nacka 1959
132  Katrine Forsén Damer Sollentuna 1967
131  Lisbet Markgren Damer Luleå 1964
130  Irma Markgren Damer Lidingö 1993
774  Mattias West Herrar Järfälla 1994
128  Karin Rimmel Damer Bandhagen 1976
129  Sofie Montell Damer Vendelsö 1976
127  Frida Blomgren Damer Vällingby 1979
126  Amanda Petersson Damer Stockholm 1991
124  Karin Alander Damer Stockholm 1994
125  Julia Hoigt Damer 1985
773  Per Wallenborg Herrar Huddinge 1972
772  Michael Selg Swedish Match Herrar Knivsta 1972
771  Magnus Larsson Herrar Huddinge 1966
123  Karolina Larsson Damer Stockholm 1987
770  Tomas Asp AlbaCon XSC Herrar Segeltorp 1967
122  Ritva Eskonniemi Damer Saltsjö-Boo 1961
121  Johanna Strömlid Damer Katrineholm 1983
769  Karl Fridlycke Herrar Jönköping 1983
116  Jessica Nylund 7608246901 Damer Täby 1976
117  Elin Eriksson Damer 1974
118  Lena Bergqvist Damer 1976
119  Anki Frencken Damer 1977
120  Camilla Lood Damer 1976
115  Katarina af Buren Damer TÄBY 1966
767  Claes Befwe Herrar Vallentuna 1966
768  Ronnie Askholm Herrar Tyresö 1971
766  Anders Guth Herrar Enköping 1977
114  Johanna Söderlund Damer Stockholm 1994
765  Jimmy Mikkelsen Herrar Stockholm 1970
764  Petter Schaffer Centrum OK Herrar Stockholm 1970
113  Gro Dahlbom Centrum OK Damer Stockholm 1986
763  Niklas Severin IFK Malte Herrar Stockholm 1976
762  Olof Wallsten Herrar Kalix 1959
761  Kjell Askdal Herrar Sollentuna 1967
112  Petra Hansson Damer Solna 1983
759  Mikael Jakobsson Herrar Stockholm 1969
108  Lovisa Sköldefors Damer 1967
760  Fredrik Sandqvist Herrar 1969
109  Eva Forsberg Damer 1967
110  Bisse Tägtström Damer 1966
111  Lena Sandqvist Damer 1969
757  Joakim Åhlin Wassbaden2018 Herrar Stockholm 1973
758  Daniel Eriksson Herrar 1973
756  Stefan Klotz Herrar Hägersten 1975
107  Mia Bark Damer Stockholm 1964
755  Anders Mattsson Herrar Stockholm 1953
106  Cecilia Jenslin Team Nordic trail Örebro Damer Örebro 1979
754  Olle Gustavsson Herrar Örebro 1982
105  Lovisa Eriksson Damer Stockholm 1987
104  Anna Hälludd Team Snigel Damer Bålsta 1975
103  Matilda Hellqvisat Damer Göteborg 1994
753  Lars Hellqvist Herrar 1968
102  Kerstin Gavander Damer Stockholm 1969
752  Oscar Rosberg Herrar Stockholm 1993
101  Mikaela Duhrin Eriksson Damer Stockholm 1995
751  Johan Åman Herrar Täby 1968
100  Paulina Wittung Åman Damer Täby 1970
99  Nadine Zéphir n Damer Stockholm 1970
750  Kristofer Palm Herrar Stockholm 1984
98  Malin Ingelman Damer Stockholm 1982
749  Henrik Wiberg Herrar ENSKEDEDALEN 1988
97  Emma Labor Damer Gustavsberg 1972
748  Pär Gustavsson Hässelby SK Herrar Hässelby 1967
747  Andreas Manaridis Herrar Vällingby 1984
746  Andreas Klässman Herrar Årsta 1979
96  Erika Hammar Damer BORÅS 1985
95  Marcela Suarez Runacademy Damer Stockholm 1966
94  Åsa Aikio Damer Bålsta 1966
745  Anders Winberg Herrar Bromma 1972
744  Ronny Grip Herrar stockholm 1973
743  Lasse Mannheimer Lilla gänget Herrar Stockholm 1984
742  Thommy Tengborg Herrar Skärholmen 1983
741  Roland Edholm Ericsson Herrar Solna 1963
740  Simon Sjörén Lonesome Runners Herrar Södertälje 1989
739  Kristoffer Karlsson Herrar Solna 1983
738  Håkan Eriksson Rullbo Roadrunners Herrar Stockholm 1961
92  Tania Isberg Damer Johanneshov 1975
93  Helena Käcke Damer xx 1971
91  Teresia Amnestål 1medalj i månaden Damer Tullinge 1976
737  Jörgen Amnestål Herrar 1964
736  Björn Johansson Herrar Saltsjöbaden 1946
735  Johan Gullberg Herrar Bromma 1985
90  Gabriella Karlén Damer Järfälla 1987
734  Gustav Rickardsson Järfälla Herrar Järfälla 1984
733  Anders Hagelin IK Rubinen Herrar Sundbyberg 1957
89  Lena Hagelin Damer 1957
732  Viktor Petersson John Pohlmans Fanclub Herrar Johanneshov 1987
88  Gabriella Rinne John Pohlmans fanclub Damer Johanneshov 1989
731  Stefan Lindroth Fair trade runners Herrar Upplands-Väsby 1969
87  Ieva Polakovska Damer Stockholm 1982
86  Heidi Hansen Damer Täby 1973
729  Aron Hansen Berggren Herrar Täby 1997
730  Ruben Berggren Herrar Täby 1998
85  Madelene Granath Damer Stockholm 1966
84  Maria Wahlstedt Damer Huddinge 1974
728  Thomas Wahlstedt Herrar Huddinge 1960
727  Stefan Lundgren Herrar Hägersten 1977
726  Anders Braathen Herrar TYRESÖ 1962
725  Michael Aspengren Herrar Stockholm 1971
83  Birgitta Byström Damer Järfälla 1957
82  Gunilla Häggström Damer Hägersten 1962
81  Jeannette Van Rooijen Damer tyresö 1970
80  Marie Ramel Damer Stockholm 1964
724  Anders Sjöblom Herrar Stockholm 1964
723  Wissem Ben Khemissa Stockholm Frontrunners IF Herrar KISTA 1992
79  Johanna Meidell Damer Stockholm 1982
78  Mona Östman Damer Huddinge 1962
77  Jenny Lundkvist Damer Johanneshov 1973
722  Jan Förberg Hammarby Friidrott Herrar SKÄRHOLMEN 1942
76  Sandra Trygg Persson Damer ÅRSTA 1991
75  Lovisa Alfredsson Runacademy IF Damer Farsta 1980
721  Magnus Lindh Herrar Hägersten 1971
74  Monica Landergård Sofo Runners Damer Stockholm 1961
720  Leo Heemskerk Team CRS Herrar Solna 1965
73  Jenny Heemskerk Team CRS Damer Solna 1966
72  Kerstin Nyrén Damer Hägersten 1980
71  Jenny Gabrielsson Damer Hägersten 1981
70  Eva Wikström Damer Hägersten 1959
719  Per Hjalmarsson Herrar Nyköping 1966
69  Stina Wanre Damer Enskede 1967
68  Maria Danek Damer Huddinge 1966
718  Thomas Eklund Herrar Huddinge 1969
717  Niklas Elmhed Nimrod Herrar Stockholm 1970
716  Alexander Köll Herrar Stockholm 1982
715  Mathias Boström Herrar Stockholm 1971
67  Vita Grahovska Damer Stockholm 1988
66  Caroline Norin Team Nordic Trail Damer Göteborg 1987
65  Sarah Larsson Damer Årsta 1988
714  Fredrik von Feilitzen Herrar Johanneshv 1976
713  OLA Berntsson AstraZeneca IF Herrar Södertälje 1970
64  Linn Hägglund Lonesome runners Damer KISTA 1972
63  Britt Jägestedt Tellus Damer HÄGERSTEN 1956
712  Anders Jonsson Högantorps kk Herrar Stockholm 1958
711  Jonas Nilsson Team Siri Sweden Herrar Tullinge 1965
62  Madeleine Nilsson Team Siri Sweden Damer Tullinge 1965
709  Thomas G Larsson Herrar Stockholm 1959
710  Sebastian Granath Wendt Herrar Sverige 2000
61  Sara Agdahl Lonesome Runners Damer Huddinge 1982
708  Peter Burvall Herrar Enskede 1962
60  Anna Karin Ljung Damer Enskede 1966
59  Lena Blomgren Damer Stockholm 1957
707  Anders Jansson Södermalm Herrar Stockholm 1968
58  Mia Stalberg SIK Damer Huddinge 1954
706  Anders Hjert Herrar Södertälje 1957
57  Veronica Morris Damer Täby 1968
56  Tina Gedeborg - Damer Sollentuna 1966
705  Lars Wallén Herrar Stockholm 1964
55  Anna Strid Damer Bålsta 1971
54  Arja Kivinen Hjert Damer Södertälje 1962
53  Heidi Ketola Nykvarn Damer Nykvarn 1980
704  Jimmy Kivinen Herrar Södertälje 1990
52  Siw Wåle TSM Damer Skarpnäck 1957
51  Sandra Wissting Damer Nacka 1976
703  Stefan Holm Enskede Herrar Enskede 1971
50  Hanna Malmström Damer Stockholm 1981
702  Sebastian Witte Herrar Stockholm 1983
49  Sofia Eriksson Trafikverkets FF Damer Luleå 1990
701  Mikael Zetterström Kraftkällan Herrar Spånga 1976
700  Mikael Melto Team Nordic Trail Herrar Sollentuna 1967
699  Johan Falck Falcon team Herrar Huddinge 1979
698  Tobias Rydergren Herrar Stockholm 1973
697  Martin Wanre Herrar Enskede 1971
47  Linda Lundahl Lynx Multisport Team Damer Tullinge 1976
48  Maria Eriksson Lynx Multisport Team Damer Älvsjö 1979
696  Thomas Backelin Herrar Nacka 1975
695  Johan Hansson Hässelby SK Herrar Vällingby 1975
694  Daniel Östergrens Herrar Årsta 1974
46  Emelie Eriksson Damer Johanneshov 1982
693  Björn Nolte AFA Fritid Herrar Tyresö 1976
692  Dan Söderström Herrar Enskede 1968
691  Göran Edström Herrar STOCKHOLM 1983
690  Roger Gustavson Herrar Johanneshov 1969
689  Henrik Agaeus Herrar Stockholm 1971
688  Anders Colliander Dramatens Löparsektion Herrar ENSKEDE 1960
687  theodor förberg FLK Herrar Älvsjö 1993
44  Amanda Förberg FLK Damer Älvsjö 1991
45  Olivia Förberg FLK Damer Älvsjö 1994
686  Carl-johan Söderberg Malton SK Herrar Stockholm 1980
43  Anna Agaeus Damer Stockholm 1975
685  Henrik Olténg Engelen basket Herrar Hägersten 1974
42  Nettan Stenberg Damer Stockholm 1966
684  Tobias Funke Swedbank Herrar Stockholm 1991
683  Jan-Erik Kamperman Herrar Bromma 1988
682  Mikael Simovits Herrar Stockholm 1969
41  Astrid Simovits Damer Stockholm 1973
681  Martin Lyxell Herrar Stockholm 1977
40  Linda Carlsson Damer 1978
680  Per-Olof Pollack - Herrar Saltsjö-Boo 1963
39  Chris Andersson Springande Tjejer Damer BJÖRNLUNDA 1969
38  Åsa Pettersson Damer Stockholm 1973
679  Sean Pavlov Herrar Stockholm 1992
678  Dennis Bettaieb Herrar Nacka 1984
676  Olof Hellqvist Herrar Järfälla 1986
677  Lars Hellqvist Herrar Karlskoga 1952
675  Michael Gricksch MR Herrar Stockholm 1964
674  Alexander Rozenbachs Herrar Bromma 1989
673  Simon Jakobsen Herrar Stockholm 1995
672  Andreas Nilson Swedbank Herrar Stockholm 1983
671  Johan Cajdert Team Ultimate OCR Herrar Bromma 1983
37  Maria Cajdert Damer Bromma 1980
670  Johan Björkstad Herrar Stockholm 1984
36  Henna Lampinen Damer Täby 1993
669  Jerry Nilsen Fredrikshofs FIF Herrar Bromma 1968
35  Anneli Larsson Damer Skövde 1962
668  Tobias Björnsson Herrar Stockholm 1980
667  Mats Dyfverman Herrar Skogås 1956
666  Jan Lundgren Herrar Katrineholm 1959
665  Andreas Birkedahl Herrar Stockholm 1979
34  anita kindberg Damer Årsta 1966
33  Katja Arppe RUNACADEMY IF Damer Stockholm 1971
664  Fredrik Holmberg Herrar Hägersten 1977
32  Carola Skoog Damer Södertälje 1969
663  Magnus Skoog Herrar Södertälje 1964
661  Ingvar Hedenrud Herrar Tyresö 1969
662  Samuel Hedenrud Herrar Tyresö 1999
660  Torsten Billing Imsouane Surf Club Herrar Lidingö 1977
659  Olle af Klintberg Björnspring Herrar Järvsö 1980
30  Susanne Nordlander Damer Stockholm 1963
31  Susanne Nygren Damer Bromma 1963
658  Simon Larsson - Herrar Göteborg 1983
657  Adrian Irimiea DICE Herrar Årsta 1987
656  Daniel Goldmann Herrar STOCKHOLM 1968
29  Veronika Eriksson Damer Stockholm 1971
28  Karolina Antonov Damer Saltsjö-Boo 1965
654  David Märak Förnuft och Känsla Herrar Enskede 1968
655  Henrik Märak Forslund Herrar 1969
27  Helena Myrnäs Damer Stockholm 1961
26  Carina Nilsson Springande tjejer Damer Värmdö 1967
653  Joel Edding Herrar Johanneshov 1976
24  Maki Fujita Damer 1976
25  Jessica Blixt Damer 1973
652  Johan Widén -- Herrar STOCKHOLM 1952
651  jonas hedegard Herrar SALTSJÖ-BOO 1973
23  Ulla Greijer Team snigel Damer Storvreta 1971
650  magnus eriksson Snabbsportens IK Herrar Stockholm 1968
22  Anna Mannberg Snabbsportens IK Damer Stockholm 1965
649  Mattias Wallander Vegan Runners IK Herrar Stockholm 1979
648  Max Lejbro Herrar Hägersten 1982
21  Micaela Favilla Snabbsportens IK Damer Stockholm 1974
647  Emil Ringh Herrar Nacka 1986
20  Caroline Lantz Damer Nacka 1986
19  Malin Dennermalm Damer Storvreta 1978
646  Jon Sundh Fruängen Herrar Hägersten 1978
645  George Eklund Herrar Solna 1977
644  Tobias Melin JPFC Herrar Södertälje 1987
643  Mikael Haraldsson Herrar Tyresö 1964
642  Tomas Wallner Gos Industry Herrar Stockholm 1987
18  Rebecka Sjons Hedlund Damer 1989
641  Mikael Stenelund Ericsson Stockholm IK