Anmälda till Skövde 6-Timmars 2019
Avancerad sök
Skövde 6-timmars 2019
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Petra Larsson
K motion
1975
Ulrika Möller
Lonesome Runners
K55
1963
Anette Skoglund
Skövde
K motion
1958
Jan-Erik Ramström
Stockholm Långdistans klubb
M55
1960
Daniel Backström
M40
1976
Andreas Hamm
M motion
1988
Henrik Aasbø
Rindal IL
M motion
1957
Maria Hed
KristinehamnMultisport
K55
1962
Tommy Svensson
Vreten
M motion
1958
Lennart Skoog
Stenungsunds OK
M70
1946
Jonas Wängberg
Västerås LK
M45
1972
Isabelle Nilsson
Prins Borka
K motion
1992
Anna Samuelsson
IFK Skövde FIK
K50
1967
Zlatan Basic
M motion
1971
Helen Sandberg
Lidköpings VSK
K50
1968
Svein-Erik Bakke
SK Rye
M50
1967
Torunn Paulsen Brandt
SK Rye
K55
1962
Bengt Dolk
Team Ultrasweden LK
M60
1957
Emelie Lindgren
THE OCR GYM
K senior
1989
Michael Ericsson
Sweden Runners
M50
1968
Annika Arnoldsson
Färjestadens Motion IF / Sweden Runners
K45
1970
Michel Matheussen
Trollhättans FIK
M50
1969
Jennie Grahn
Karlskoga friidrott
K40
1976
Martin Brandqvist
Madängsholm
M45
1971
Carola Carlsson
Träningskonsulten sports club
K motion
1962
Kurt Gustavsson
M70
1946
Lennart Johansson
Mariestads AIF
M70
1948
Sören Remar
Ulricehamns FK
M70
1948
Lars Agnezon
Kongahälla AIK
M70
1948
Mathias Axelsson
Tibro AIK FIK
M45
1972
Niklas Lundgren
Växjö
M35
1985
Inge Assarsson
Lidköpings VSK
M50
1967
Mikael Johansson
Mariestads AIF
M45
1972
Per Carlsson
Mariestads AIF
M45
1972
Sven-Inge Jansson
Mariestads AIF
M65
1950
Maria Ackerot
Kvarnbyns LS
K45
1971
Johan Ljung
M motion
1990
Sandra Andersson
IF Hagen FIK
K senior
1986
Magnus Eliasson
Alingsås Triathlonklubb
M45
1974
Micael Lindqvist
Apladalens LK
M45
1972
Christian Strömberg
IKHP
M60
1959
- -
-
M motion
- -
-
K40
- -
-
K50
- -
-
K55
- -
-
K motion
- -
-
M50
- -
-
M50
- -
-
M35
- -
-
K55
- -
-
M55
- -
-
K40
- -
-
M65
- -
-
K40
- -
-
M senior
- -
-
M35
- -
-
M40
- -
-
M45
- -
-
M35
- -
-
M50
- -
-
M75
- -
-
M motion
- -
-
M senior
- -
-
M50
- -
-
K motion
- -
-
M45
- -
-
M45
- -
-
K40
- -
-
K senior
- -
-
M50
- -
-
M45
- -
-
M70
- -
-
K motion
- -
-
M motion
- -
-
M65
- -
-
M50
- -
-
M35
- -
-
M45
- -
-
K55
- -
-
K55
- -
-
K60
- -
-
M60
- -
-
M60
- -
-
M35
- -
-
M45
- -
-
M motion
- -
-
K senior
- -
-
M motion
- -
-
K35
- -
-
M motion
- -
-
M senior
- -
-
M40
- -
-
M40
- -
-
M motion
- -
-
M45
- -
-
M75
- -
-
M45
- -
-
K65
- -
-
M50
- -
-
M50
- -
-
M40
- -
-
K45
- -
-
M70
- -
-
K55
- -
-
M65
- -
-
K55
- -
-
K60
- -
-
K motion
- -
-
M40
- -
-
M50
- -
-
K motion
- -
-
K motion
- -
-
M50
- -
-
M65
- -
-
M45
- -
-
M55
- -
-
M motion
- -
-
K50
- -
-
M motion
- -
-
K35
- -
-
M35
- -
-
M motion
- -
-
K35
- -
-
K60
- -
-
K40
- -
-
M45
- -
-
M motion
- -
-
M50
- -
-
M75
- -
-
M60
- -
-
K40
- -
-
K45
- -
-
M60
- -
-
K45
- -
-
M65
3-Timmars
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Kjell Millton
Istrums SK
M70
1948
Bengt-Erik Enoksson
IFK Skövde fik
M70
1948
Robert Karlsson
OK Norrvirdarna
M35
1981
Andreas Leifsson
OK Norrvirdarna
M motion
1991
Sandra Eriksson
OK Norrvirdarna
K motion
1975
Viggo Stenvard
SOK Knallen
M35
1980
Mathias Andersson
-
M motion
1993
Hanna Petterson
Team Ultrasweden LK
K motion
1998
Kent Persson
Kvänum if
M motion
1982
Annika Eriksson Kankaala
K motion
1967
Fredrik Stenfors
M motion
1989
Marcus Bilgec
M motion
1991
Maria Thellman
Lonesome Runners
K motion
1965
- -
-
K motion
- -
-
K motion
- -
-
K motion
- -
-
M senior
- -
-
M55
- -
-
M motion
- -
-
K40
- -
-
M motion
- -
-
M45
- -
-
M60
1-Timmars
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Veronica Falk
-
K motion
1964
- -
-
M55
- -
-
K55
- -
-
M motion
- -
-
M motion
- -
-
M55
Mat efter tävlingen för ej tävlande
Namn
Klass
- -
- -
- -