Anmälda till Mental Health Run 2019 Avancerad sök

2019 Med tidtagning a

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Ann-Li Hörnfeldt Damer Tyresö 1970
Tina Almendal Damer Vallentuna 1975
Jessica Bäckmam Hägersten Damer Hägersten 1975
Otto Dandenell Baggarna Herrar Sundbyberg 1972
Thomas Elgenberg Herrar Solna 1994
Emelie Johansson Stockholm Damer Stockholm 1976
Malin Borning LG Damer Stockholm 1973
Ann-Britt Klevfjärd Damer Bergshamra 1953
Annica Marmlind Damer Tungelsta 1974
Jonas Schreiber Herrar Huddinge 1973
Mija Schreiber Damer 1991
Anthon Brunzell Herrar 1998
Jennifer Hemmälin Damer 1981
Rasmus Hemmälin Herrar 2005
Jennie Forsberg Gutiérrez Damer Solna 1971
Åsa Tassdal Friends Damer Sköndal 1975
Omar Farjani Friends Herrar Johanneshov 1980
Alexander Jansson Herrar Stockholm 1988
Ebba Lindbeck Damer Vallentuna 2005
Klas Bäckelin Herrar Farsta 1975
Robert Veres Herrar Södertälje 1986
Sandra Brkan Damer Södertälje 1990
Christian Karlsson Maquet Critical Care IF Herrar Stockholm 1963
Annika Gillemo Damer Stockholm 1967
Peter Lindbeck Herrar Vallentuna 1971
Sofie Kis Keep It Simple STHLM Damer Bromma 1982
Linda Assarsson Keep It Simple STHLM Damer Bromma 1981
Jonny Kis Keep It Simple STHLM Herrar Bromma 1981
Maja Kapraali Damer Handen 1988

2019 Utan tidtagning a

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Maija Balodis Karlsson Damer Stockholm 1964
Charina Hennberg Nykvarn Damer Nykvarn 1963
Ingrid Ardelius Damer Bromma 1992
Mirjam Ovelid Damer Hägersten 1970
maritha norstedt Damer stockholm 1963
Johanna Vildeskog Damer Skärblacka 1991
Lise-Lott Lindskog Damer Södertälje 1991
Sussie Sundin Damer Norrtälje 1979
Malin Malmberg Damer Norrtälje 1979
Mathias Berglund Herrar Stockholm 1987
Julia Cogne Damer Stallarholmen 1989

2019 Med tidtagning b

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Marie Lindgren S.T.A.R.K Damer Sollentuna 1977
Birgitta Jansson Damer Hässelby 1956
Johan Königsson Herrar Stockholm 1981

2019 Utan tidtagning b

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Amanda Ovelid Damer Hägersten 2002

2019 Med tidtagning c

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår

2019 Utan tidtagning c

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår

2019 Utan tidtagning d

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Anna Millberg Keep it simple Sthlm Damer Vendelsö 1983
Jessica Granvik Keep it simple Sthlm Damer Edsbro 1984
Linnea Ullstrand Olsson Damer Skokloster 1995