Anmälda till Action Run 2019 Avancerad sök

Borås ActionRun 4 Maj 2019

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Marlene Johansson Job Group Motionär - 8 km 1981
Fernando Sanchez Job Group Motionär - 8 km 1987
Tina Olsson Job Group Motionär - 8 km 1977
Robert Andersson Job Group Motionär - 8 km 1972
Bo Enstedt Job Group Motionär - 8 km 1975
Lisa Korsgren Job Group Motionär - 8 km 1991
Simon Gustavsson Job Group Motionär - 8 km 1992
Mikael Sjögren Job Group Motionär - 8 km 1979
Lukas Armatys Job Group Motionär - 8 km 1973
Rebecka Grevenstråle Team Grevenstråle Motionär - 8 km 1996
Mikael Grevenstråle Team Grevenstråle Motionär - 8 km 1969
Anna-Karin Sandström Team Hera Run for Fun 5 och 8 km (ej tidtagning eller straff) 1970
Mattias Arvidsson Team Hera Run for Fun 5 och 8 km (ej tidtagning eller straff) 1975
Linda Andreasson Lärare Utan Gränser Motionär - 8 km 1978
Sofie Modin Lärare Utan Gränser Motionär - 8 km 1983
matilda vuontisvaara Lärare Utan Gränser Motionär - 8 km 1989
Madelene Tegelman Lärare Utan Gränser Motionär - 8 km 1992
Elin Grafström Lärare Utan Gränser Motionär - 8 km 1980
Fredrik Driscoll Motionär - 8 km 1990
Jörgen Johansson The Cross Factory Motionär - 8 km 1971
Sandra Alm Team StarkMamma Motionär - 8 km 1986
Sophie Eierborg Team StarkMamma Motionär - 8 km Åskloster 1979
Stefan Eierborg Team StarkMamma Motionär - 8 km Åskloster 1974
Elin Jigenheim Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1984
Tomas Karlsson Team StarkMamma Elitklass Varberg 1982
Alexander Jobson Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1983
Lina Jobson Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1984
Peter Linnrell Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1979
Charlotte Karlsson Team StarkMamma Motionär - 8 km Åskloster 1981
Emma Gustafmark Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1977
Maja Österman Team StarkMamma Motionär - 8 km Tvååker 1986
Cristofer Georgsson Team StarkMamma Motionär - 8 km Veddige 1985
Jennica Jonstad Team StarkMamma Motionär - 8 km Halmstad 1977
Therese Dangardt Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1983
Kaisa Karlsson Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1990
Vladimir Archila Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1983
Emma Ekstedt Team StarkMamma Motionär - 8 km Varberg 1976
Hanna Anderberg God Squad Motionär - 8 km Falköping 1993
Adam Anderberg God Squad Motionär - 8 km Falköping 1988
Filippa Hawén Motionär - 8 km Göteborg 1990
Abigail Wärnlöf Wilbert Motionär - 8 km Tollered 1989
Masood Maqsoudi Motionär - 8 km Borås 2001
Daniel Jonsson God Squad Motionär - 8 km Ucklum 1992
Mathias Lavsjö God Squad Motionär - 8 km Falköping 1987
Debora Josefsson God Squad Motionär - 8 km Falköping 1980
Hanna Kristensson God Squad Motionär - 8 km Åsarp 1993
Roger Kristensson God Squad Motionär - 8 km 1988
Julia Nordheim God Squad Motionär - 8 km Falköping 1993
Hans Lennartsson Gubbröra Motionär - 8 km Rångedala 1958
Jan-Åke Karlsson Gubbröra Motionär - 8 km 1960
Simon Carlehed Motionär - 8 km Alingsås 1985
Anna Ahremark Motionär - 5 km x 1966
Janet Beenen Najaniar Motionär - 5 km Norrahammar 1988
Navid Naghdipour Najaniar Motionär - 5 km Norrahammar 1988
Nima Azizi Najaniar Motionär - 5 km Norrahammar 1986
Arnela Durakovic Najaniar Motionär - 5 km Norrahammar 1988
Joel Blom TeamDahl Motionär - 5 km Ljungby 1999
Noah Eriksson TeamDahl Motionär - 5 km 1999
Adam Simon TeamDahl Motionär - 5 km 1999
Samuel Dahl TeamDahl Motionär - 5 km 1999
Mikael Sjösten Motionär - 5 km Rönninge 1976
AnnaCarin Ahremark Run for Fun 5 och 8 km (ej tidtagning eller straff) Brämhult 1966
Fredrik Pettersson Lindome Outdoors Motionär - 8 km Lindome 1974
Annakarin Lemón MIT Tough Team Motionär - 8 km Lindome 1978
Isak Bergenheim The Biceps Motionär - 5 km Borås 1987
Klas Bergenheim The Biceps Motionär - 5 km Rönnäng 1959
Jesper Gustafsson Motionär - 8 km Borås 1996
Amanda Lähdeaho Run for Fun 5 och 8 km (ej tidtagning eller straff) Trollhättan 1998
Anders Vaim The Cereal Killers Motionär - 8 km Nässjö 1983
Elin Bergenheim The Biceps Motionär - 8 km Borås 1986
Frank Andersson Run for Fun 5 och 8 km (ej tidtagning eller straff) Borås 1976
Tobias Elmgren Motionär - 8 km Ljungby 1975
Christoffer Borg Team Bygghjälp Motionär - 5 km Dalsjöfors 1982
Daniel Magnusson Team Bygghjälp Motionär - 5 km 1986
Sandra Blixt Gullans Blixtar Motionär - 8 km Falkenberg 1984
Gyltene Ibishi Gullans Blixtar Motionär - 8 km 1988
Ajet Basholli Gullans Blixtar Motionär - 8 km 1992
Stefan Johansson Flying Foxes Motionär - 8 km Tranås 1967
David Friberg Team Bygghjälp Motionär - 5 km Borås 1987
Anna Ahremark Motionär - 8 km x 1966
Lucas Andersson Bjärkebor Motionär - 8 km Sollebrunn 1998
Hanna Wester Motionär - 8 km Göteborg 1993
Henrik Liljeberg Motionär - 5 km Varberg 1986
JMartin Grännsjö Motionär - 5 km Klövedal 1973
Viktoria Svensson Dalby Vikings Motionär - 8 km Dalby 1990
Tobias Svensson Dalby Vikings Motionär - 8 km 1989
Andreas Palmer Snömåne Motionär - 5 km Tranås 1992
Luna Bos Snömåne Motionär - 5 km 1992
Fredrik Axelsson Forsberg Motionär - 5 km Växjö 1980
Johnny Larsson Team Viking Motionär - 8 km Ljung 1981
Kim Thorup Bjärkebor Motionär - 8 km Sollebrunn 1998
Fredrik Runa Inge F. Lås Motionär - 8 km Norrköping 1991
Martin Berggren Inge F. Lås Motionär - 8 km Sturefors 1987
Johan Höglund Team PiSt Motionär - 8 km Stockholm 1981
Peter Larsson Motionär - 5 km Olofstorp 1972
Henrik Liljedahl Salvia Motionär - 5 km Värnamo 1981
Björn Karlsson Salvia Motionär - 5 km 1980
Mikael Lingeskog Salvia Motionär - 5 km 1982
Philip Ohliw Salvia Motionär - 5 km 1980
Sarah Wiklund Laget före jaget Motionär - 5 km Göteborg 1992
Kim Edeflod Laget före jaget Motionär - 5 km 1991
Johan Florbäck Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Gothenburg 1988
Johan Villysson Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1990
Fredrik Persson Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km GÖTEBORG 1978
Jonathan Gyllbrandt Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km GÖTEBORG 1989
Philip Jansson Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1993
Christoffer Gillberg Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1992
Lucia Diego Solana Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1992
Michael Simoen Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Gothenburg 1986
Matthias Pernerstorfer Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Hisings Backa 1989
Filip Strand Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1993
Markus Thalin Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1991
Helena Jakobsson Larsson Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1990
Andreas Bring Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Göteborg 1990
Peter Petrusic Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Torslanda 1980
Peter Starke Zenuity Mudrace Team Motionär - 8 km Västra Frölunda 1980
Daniel Liukku Är vi framme snart? Motionär - 8 km Ljungby 1988
Michael Carlsson Är vi framme snart? Motionär - 8 km Gnesta 1993
Christian Knutson Motionär - 8 km Göteborg 1986
Daniel Knutson Motionär - 8 km Göteborg 1988
Daniel Nyman Är vi framme snart? Motionär - 8 km Broaryd 1987
Morgan Ström Är vi framme snart? Motionär - 8 km Ljungby 1988
Kim Persson JOKI Motionär - 8 km Lekeryd 1992
Niklas Nilsson TNT (The Nilssons Team) Motionär - 8 km Gislaved 1974
Isabella Nilsson TNT (The Nilssons Team) Motionär - 8 km 2000
Christopher Nilsson TNT (The Nilssons Team) Motionär - 8 km 2004
Vincent Brandt Elitklass Brämhult 2002
Tony Andreasson Motionär - 8 km Uddevalla 1982
Fredrik Rahm Starship Troopers Motionär - 8 km Mölndal 1988
Linda Wahlin Starship Troopers Motionär - 8 km Kållered 1994
Dennis Persson Starship Troopers Motionär - 8 km Göteborg 1990
Viktoria Svensson Starship Troopers Motionär - 8 km HISINGS BACKA 1994
Camilla Svahn Kärnkraft Motionär - 8 km Bua 1978
Pia Fälth Motionär - 5 km Borås 1958
Fredrik Fälth Motionär - 5 km Bromma 1985
Anna Andersson MIT Tough Team Motionär - 8 km GÖTEBORG 1991
Therese Harkild #TeamVinare Motionär - 8 km Trollhättan 1988
Ann-Charlotte Olsson #TeamVinare Motionär - 8 km Uddevalla 1984
Johan Pettersson joHan Solo Motionär - 8 km Växjö 1988
Tobias Frid Motionär - 8 km Huskvarna 1979
Carolina Eklöv Motionär - 8 km Brämhult 2001
Lovisa Kling Motionär - 8 km Rydboholm 2001
Petra Sasse Motionär - 8 km Lidköping 1976
Henrik Sasse Motionär - 8 km Lidköping 1976
Christoffer Holm Motionär - 8 km Vänersborg 1988
Patrik Ingsberg Team PiSt Motionär - 8 km Habo 1988
Viktor Svensson Tellman Team PiSt Motionär - 8 km 1987
Monika Sörell Ödenäs Motionär - 5 km Alingsås 1974
Christian Sjöberg Motionär - 8 km Hyltebruk 1990
Fredrik Strandahl Motionär - 5 km 1986
camilla boander Elitklass tumba 1992
Lukas Foughman ChipsMedDipp Elitklass Göteborg 1992
Peter Olsson Elitklass Kumla 1985
Andreas Karlsson Motionär - 8 km 1987
Anders Fredriksson Team Viking Motionär - 8 km Värnamo 1972
Peter Fredriksson Team Viking Motionär - 8 km Ljungsarp 1983
Hampus Friberg Motionär - 5 km Borås 1986
Ivan Buic MIT Tough Team Motionär - 8 km Göteborg 1986

Kalmar ActionRun 25 Maj 2019

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Charlotte Schygge Cec-vi ses Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
Emil Jeppsson Cec-vi ses Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
Caroline Schygge Cec-vi ses Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
Charlotte Kaupang Elitklass Dam 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) 1978
Karl-Johan Daleen Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
Henrik Norrby Qualifier Herr/Dam 8 km 1994
Malin Skarp Team Skarp Knut Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
Marlene Knutsson Team Skarp Knut Motionär - Herr/Dam 5 km 1987
Johan Larsson Motionär - Herr/Dam 8 km 1975
Minna Alves Motionär - Herr/Dam 5 km 1982
Jim Björnsson Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1983
Maria Hallgren Motionär - Herr/Dam 5 km 1970
Rickard Horst Det kommer aldrig att gå! Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning el straff) 1982
André Ohlsson Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
Alexander Löfström Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Jesper Löfström Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1996
Jan-Erik Jonsson Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1959
Kim Stribrand Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
Martin Persson Tjockemons Motionär - Herr/Dam 8 km 1973
Evelina Sandell Kossor på grönbete Motionär - Herr/Dam 5 km 1993
Mathias Lorentzon Chämps Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
Maria Robinson Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
Jesper Gunnarsson Gasellen Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
Maria Halai Gasellen Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
Jessica Råhlin Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km 1981
Erik Råhlin Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km 1983
Fredrik Bern Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
Eleonore Poopuu Bern Team VXO Motionär - Herr/Dam 5 km 1980
Robin Nilsson KayPolack Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
Erik Uddman KayPolack Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
Didrik Eriksson KayPolack Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
Andre Bouyer Motionär - Herr/Dam 5 km 1973
Karl Sjöberg Team Hyvelbänk Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Carl Solberg Team Hyvelbänk Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Tobias Andersson Tjockemons Motionär - Herr/Dam 8 km 1979
Carl Söderquist Motionär - Herr/Dam 8 km 1967
Zlatko Lolic Tjockemons Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
Fredrik Bolin Wonder boys Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Emil Sjöholm Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
Adam Fungmark Wonder boys Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
Emily Gustavsson Kossor på grönbete Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
Anders Lantz Hell run Crew Qualifier Herr/Dam 8 km 1979
Alfred Bartosch Mammas pojkar Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
Tomas Hedberg Mammas pojkar Motionär - Herr/Dam 8 km 1975
Stephanie Eriksson Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
Jessica Olofsson KöttaPå Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
Emil Ros KöttaPå Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
Camilla Wahlgren KöttaPå Motionär - Herr/Dam 5 km 1990
Roger Alderborg KöttaPå Motionär - Herr/Dam 5 km 1965
Emmy Henriksson Kossor på grönbete Motionär - Herr/Dam 5 km 1992
Christofer Hallberg Calmare Criceta Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
Max Johansson MD2019 Qualifier Herr/Dam 8 km 2000
David Naucler Hägelmark MD2019 Qualifier Herr/Dam 8 km 1999
Jonas Rimsberg Motionär - Herr/Dam 8 km 1966
Tobias Callenryd Team Böke Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
Jonas Huselius Team Burpees Motionär - Herr/Dam 5 km 1972
Marcus Karlsson Team Burpees Motionär - Herr/Dam 5 km 1977
Fredrik Persson Team Burpees Motionär - Herr/Dam 5 km 1977
Martin Ljungberg Team Burpees Motionär - Herr/Dam 5 km 1971
Christer Bernhäll Team Burpees Motionär - Herr/Dam 5 km 1970
Jesper Johansson Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
oscar hammarling Team awesome Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
Håkan Edvinsson Motionär - Herr/Dam 8 km 1973
Oscar Drott Team awesome Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
Jonathan Ballantyne Team Wiwta Motionär - Herr/Dam 8 km 1967
Dan Poulsen Team Wiwta Motionär - Herr/Dam 8 km 1959
Mikael Poulsen Team Wiwta Motionär - Herr/Dam 8 km 1992
Jonas Berg Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
Linus Jansson Calmare Criceta Motionär - Herr/Dam 8 km 1994
Linus Strumpel Motionär - Herr/Dam 8 km 2000
Johanna Fransson Runforit Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning el straff) 1991
Emilia Stjernberg Runforit Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning el straff) 1991
Johan Stjernberg Runforit Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning el straff) 1991
Louise Stjernberg Runforit Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning el straff) 1962
Josefine Warme Runforit Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning el straff) 1992
Sofie Vindervi Motionär - Herr/Dam 5 km 1994
Dennis Adolfsson Chämps Motionär - Herr/Dam 8 km 1983
Jimmy Gustafsson Calmare Criceta Motionär - Herr/Dam 8 km 1984
Tobias Vindervi Chämps Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
Sofia Fagerström Campers Buddys Motionär - Herr/Dam 8 km 1977
Krister Fagerström Campers Buddys Motionär - Herr/Dam 8 km 1976
Åsa Lagerström Campers Buddys Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
Marcus Lundgren Campers Buddys Motionär - Herr/Dam 8 km 1977
Fredrik Eriksson Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1972
Jonas Hellberg Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km 1969
Jonathan Block Motionär - Herr/Dam 8 km 1994
Viktor Widblom Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
Annika Wirblad Motionär - Herr/Dam 8 km 1968
Tomas Österström Motionär - Herr/Dam 8 km 1966
Eric Österström Motionär - Herr/Dam 8 km 2001
Benjamin Pontiller Motionär - Herr/Dam 5 km 1985
Moa Davou Calmare Criceta Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1999
Malin Davou Calmare Criceta Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) 1972
Marcus Persson Team Böke Motionär - Herr/Dam 8 km 1990
Christopher Sköld Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Alex Sundstedt Team FreeScreen Motionär - Herr/Dam 8 km 1982
Kalle Alvin Alvins and the chipmunk Motionär - Herr/Dam 8 km 1985
Nikora Alves Alvins and the chipmunk Motionär - Herr/Dam 8 km 1978
Oscar Alvin Alvins and the chipmunk Motionär - Herr/Dam 8 km 1980
Arvid Alvin Alvins and the chipmunk Motionär - Herr/Dam 8 km 1982
Björn Ekdahl Motionär - Herr/Dam 8 km 1964
My Engström Team OMG Motionär - Herr/Dam 5 km 1983
Carolina Montan Team OMG Motionär - Herr/Dam 5 km 1980
Andreas Norinder Motionär - Herr/Dam 5 km 1988
Emil Råberg Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
Frida Österdahl Motionär - Herr/Dam 8 km 1981
Marie Hillerbratt Motionär - Herr/Dam 8 km 1969
Henrik Hillerbratt Motionär - Herr/Dam 8 km 1967
Anna Ahremark Motionär - Herr/Dam 5 km 1966
Håkan Käll Lidköping Local Motionär - Herr/Dam 5 km LIDKÖPING 1969
Oliver Käll Lidköping Local Motionär - Herr/Dam 5 km 2001
Isac Käll Lidköping Local Motionär - Herr/Dam 5 km 2003
Samuel Käll Lidköping Local Motionär - Herr/Dam 5 km 2003

Malmö ActionRun 8 Juni 2019

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Joakim Borg Linan Legends Motionär - 5 km 1981
Andrew Jönsson Motionär - 5 km 1984
Hanne Somero The Golden Girls Motionär - 5 km 1980
Heidi Somero The Golden Girls Motionär - 5 km 1979
Kicki Fredriksson The Golden Girls Motionär - 5 km 1979
Anna Hurtig Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) 1985
Sandra Kubicek Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) 1976
Helena Lamotte Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) 1972
Ida Lundqvist Linan Legends Motionär - 5 km 1980
David Lundqvist Linan Legends Motionär - 5 km 1981
Calogero Di Caro Napoli Motionär - 8 km Malmö 1977
Anna Petersson Ingen Motionär - 8 km Lund 1977
Johan Eklöf Ingen Motionär - 8 km Hunnebostrand 1978
Ida Hedström Preschools Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) Herrljunga 1985
Maria Strand Preschools Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) Herrljunga 1984
Emil Johansson Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Motionär - 5 km Falkenberg 1978
Håkan Olsson Hulan boys Motionär - 8 km Lerum 1975
Filip Olsson Motionär - 8 km 2001
Fredrik Svensson Ingen Motionär - 8 km Oxie 1996
Jenny Queckfeldt Ingen Motionär - 8 km Veberöd 1993
Linda Ljung Räddningstjänsten Syd Elitklass Södra Sandby 1977
Jack Bachmann WorkHardPlayHard Motionär - 8 km Gentofte 1980
Tone Fjell WorkHardPlayHard Motionär - 8 km Gentofte 1987
Mohammed Alsaadi Covus Elitklass Växjö 1998
Tarek Arnaout Covus Elitklass Växjö 1999
Sandra Färm Sefä Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) KRISTIANSTAD 1983
Sebaztian Färm Sefä Run for Fun 5 & 8 km (ej tidtagning el straff) KRISTIANSTAD 1984
Daniela Paez Santis Latin Queens Motionär - 8 km Malmö 1988
Lesly Santis Gonzalez Motionär - 8 km 1990
Lena Eddebrant Helan och Halvan Motionär - 5 km Sjöbo 1981
Daniel Johansson Motionär - 5 km 1982
Anna Andersson MIT Tough Team Motionär - 8 km GÖTEBORG 1991
Fredrik Andersson Team Cloudberry Elitklass Lomma 1988
Viktoria Svensson Motionär - 8 km 1990
Tobias Svensson Motionär - 8 km 1989
Fredrik Axelsson Forsberg Olympen Motionär - 8 km Växjö 1980
Peter Månsson FitnessLab Motionär - 8 km Ringsted 1973
Rasmus Jensen FitnessLab Motionär - 8 km Glumsø 1980
Peter Madsen FitnessLab Motionär - 8 km Ringsted 1965
Martin Brighs FitnessLab Motionär - 8 km RINGSTED 1990
Christoffer Nielsen FitnessLab Motionär - 8 km Ringsted 1988
Andreas Lundquist Har ingen Motionär - 8 km Malmö 1989
Laura Palsman Tosserne Motionär - 8 km Dragør 1993
Kasper Jensen Tosserne Motionär - 8 km Allerød 1991
Kim Persson JOKI Motionär - 8 km Lekeryd 1992
Vincent Brandt na Elitklass Brämhult 2002
Mikael Dahlqvist Eastsmooth Motionär - 8 km Simrishamn 1967
Richard Persson eastsmooth Motionär - 8 km Simrishamn 1971
Camilla Andersson Kävlinge Motionär - 8 km Kävlinge 1982
Camilla Danielsen WorkHardPlayHard Motionär - 8 km Valby 1974
Caroline Chlala WorkHardPlayHard Motionär - 8 km København s 1968
Bjarne Rasmussen WorkHardPlayHard Elitklass Frederiksberg 1968
Tim Petersson Wild Kids Motionär - 8 km Lund 1993
camilla boander . Elitklass tumba 1992
Robin Sjölundh VARGARNA Motionär - 8 km Blentarp 1987
Susann Olsson VARGARNA Motionär - 8 km Sjöbo 1982
Lars Delshammar OCR Malmö Motionär - 8 km Limhamn 1973
Andreas Karlsson Motionär - 8 km 1987
Peter Olsson Elitklass 1985
Jonas Göransson Virket Motionär - 8 km Eslöv 1981
Jesper Göransson Virket Motionär - 8 km 1986
Joachim Bergmark Limhamns Crossfit Motionär - 8 km Bunkeflostrand 1977
Robin Andersson KvargKungen Motionär - 8 km Svalöv 1991
Jan Gustafsson GRIPEN OCR Motionär - 8 km Malmö 1973