245 |
Linda Sandberg |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
246 |
Kicki Rydell |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
247 |
Moa Karlsson |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
248 |
Tove Brusman |
Norrköpings kommun VPF |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
244 |
Anette Svensson |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
243 |
Lena Brandheim |
SKF Mekan AB |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
231 |
Sabrie Querimaj |
Sodexo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
232 |
Yanira Valencia |
Sodexo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
233 |
Mirjana Jovicic |
Sodexo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
234 |
Marie Jackson |
Sodexo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
235 |
Mirsada Kruezin |
Sodexo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
236 |
Pakize Bajrami |
Sodexo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
237 |
Drina Cortez |
Sodexo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
238 |
Violeta Stanojkovic |
Sodexo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
239 |
Karin Eriksson |
Sodexo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
240 |
Cecilia Wernoff |
Sodexo 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
241 |
Katarina Johansson |
Sodexo 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
242 |
Maryam Aslanian Milani |
Sodexo 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
230 |
Annette Fridsén |
Fiskeby 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
228 |
Thea Boström |
Film & Musikgymnasiet |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
229 |
Cia Lilja |
Film & Musikgymnasiet |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
227 |
Maria Björkenborn |
Film & Musikgymnasiet |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
225 |
Maria Broo |
IK Akele |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
226 |
Josefin Aronsson |
IK Akele |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
221 |
Susanne Jehrlander |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
222 |
Catarina Löf |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
223 |
Lina Blikstad |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
224 |
Jessica Ljungström |
Valbo / BoCare AB |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
219 |
Karin Boström |
Skattelöparna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
220 |
Anna Frilund |
Skattelöparna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
205 |
Lindsey Martenez Hermosilla |
LFV 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
218 |
Sofia Bergström Malm |
LFV |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
201 |
Cecilia Dahlgren |
LFV 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
202 |
Emelié Malmquist |
LFV 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
203 |
Åsa Rosencrantz |
LFV 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
204 |
Pernilla Melkersson |
LFV 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
206 |
Helen Johnson |
LFV 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
207 |
Evelina Jeleff Johansson |
LFV 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
208 |
Anna Shariat |
LFV 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
209 |
Anneli Davidsson |
LFV 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
210 |
Anette Sahr |
LFV 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
211 |
Liselotte Oberger |
LFV 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
212 |
Susanne Thörn |
LFV 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
213 |
Malin Durne |
LFV 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
214 |
Kaija Sterner |
LFV 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
215 |
Nadia Devrient |
LFV 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
216 |
Sophia Landin |
LFV 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
217 |
Carina Hanell |
LFV 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
200 |
Malin Träff |
Dahl |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
198 |
Miriam Hägglöf |
AWL Arkitekter Lag 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
199 |
Hanna Nyström |
AWL Arkitekter Lag 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
197 |
Pauline Fohlin |
Söderbergs |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
195 |
Martina Nilsson |
Söderbergs 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
196 |
Johanna Rehn |
Söderbergs 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
192 |
Frida Johansson |
AWL Arkitekter Lag 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
193 |
Caroline Greek |
AWL Arkitekter Lag 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
194 |
Jenny Ryderstedt |
AWL Arkitekter Lag 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
189 |
Helen Ferin |
Transport 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
190 |
Carina Lövgren |
Transport 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
191 |
Mikaela Wallman |
Transport 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
188 |
Jenny Bolander |
Tjalve IF LL Tjej 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
187 |
Marie Olsson |
SjöV Sjögeograferna |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
185 |
Maria Klasen |
Stafsjö Valves 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
186 |
Marina Jonsson |
Stafsjö Valves 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
183 |
Marina Börjeteg |
Ensjöholms by |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
184 |
Jaly Rodriguez |
Ensjöholms by |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
178 |
Sofie Sech |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
179 |
Sonja Albisser-Svensson |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
180 |
Anna Jarmeus |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
181 |
Alice Karlsson |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
182 |
Ingrid Lindbom |
Almroth Bygg |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
177 |
Britt Inger Karlsson |
Byggnads Öst |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
175 |
Camilla Larson |
Tjalve IF LL Tjej 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
169 |
Elin Arshi |
Tjalve IF LL Tjej |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
170 |
Åsa Amrén |
Tjalve IF LL Tjej |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
171 |
Ewa Danlycke |
Tjalve IF LL Tjej |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
173 |
Sofia Borg |
Tjalve IF LL Tjej |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
174 |
Hanna Svensson |
Tjalve IF LL Tjej |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
176 |
Maria Johansson |
Tjalve IF LL Tjej 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
172 |
Jenny Matsson |
Tjalve IF LL Tjej |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
167 |
Johanna Englund |
Developing Design 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
168 |
Annika Hallgren |
Developing Design 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
157 |
Karin Lejefors |
Åklagarkammaren AM 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
158 |
Petra Bicic |
Åklagarkammaren AM 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
159 |
Karin Evlinger |
Åklagarkammaren AM 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
160 |
Anna Jakobsson |
Åklagarkammaren AM 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
161 |
Anna Hjorth |
Åklagarkammaren AM 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
162 |
Sara Granlund |
Åklagarkammaren AM 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
163 |
Maria Nilsson |
Åklagarkammaren AM 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
164 |
Åsa Karlsson |
Åklagarkammaren AM 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
165 |
Sara Elmqvist |
Åklagarkammaren AM 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
166 |
Jacqueline Wiklander |
Åklagarkammaren AM 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
155 |
Josefin Karlsson |
Sweco 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
156 |
Kotchkorn "Ice" Nilkam |
Sweco 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
153 |
Angelili DeLuca |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
154 |
Mariola Jarosz |
Holmen/Braviken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
143 |
Therese Klytseroff |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
144 |
Emma Karlsson |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
145 |
Lovisa Andersén |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
146 |
Linnea Jaktfalk |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
147 |
Jenny Lindström |
Holmen/HP |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
148 |
Liselott Karlsson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
149 |
Erika Holgersson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
150 |
Lotta Gunnarsson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
151 |
Jill Lillebjörn Norlin |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
152 |
Gun-Britt Magnusson |
Holmen/Skog |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
138 |
Charlotte Jansson |
Fria Läroverken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
139 |
Linda Åkerman |
Fria Läroverken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
140 |
Rebecka Lindh |
Fria Läroverken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
141 |
Camilla Söderbäck |
Fria Läroverken |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
142 |
Sara Ringborg |
Fria Läroverken 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
137 |
Kristin Ferm |
Trisec |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
136 |
Sara Lind |
BillerudKorsnäs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
133 |
Linn Widfeldt |
Tjalve IF |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
134 |
Clara Widfeldt |
Tjalve IF |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
135 |
Susanne Widfeldt |
Tjalve IF |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
132 |
Emelie Bayerl |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
131 |
Elvira Karlsson |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
125 |
Emelie Larsson |
Kärrsköldpaddan Kolmården |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
126 |
Marie Garstad |
Kärrsköldpaddan Kolmården |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
127 |
Emelie Velander |
Kärrsköldpaddan Kolmården |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
128 |
Maria Hjärtström |
Kärrsköldpaddan Kolmården |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
129 |
Birgitta Lillemets |
Kärrsköldpaddan Kolmården |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
130 |
Maria Seger |
Kärrsköldpaddan Kolmården |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
122 |
Bim Boijsen |
Gasellen Kolmården |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
123 |
Felicia Ernfridsson |
Gasellen Kolmården |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
124 |
Louise Guevara |
Gasellen Kolmården |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
121 |
Marina Martinsson |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
114 |
Joanna Vieweg |
Norrköpings tingsrätt 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
115 |
Johanna Eriksson |
Norrköpings tingsrätt 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
116 |
Johanna Sjöholm |
Norrköpings tingsrätt 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
117 |
Olivia Broman |
Norrköpings tingsrätt 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
118 |
Patricia Fyrberg |
Norrköpings tingsrätt 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
119 |
Matilda Hagberg |
Norrköpings tingsrätt 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
120 |
Jenny Johansson |
Norrköpings tingsrätt 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
90 |
Anna Axelsson |
Hyresbostäder 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
91 |
Anna Malmberg |
Hyresbostäder 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
92 |
Anna Ohlin |
Hyresbostäder 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
93 |
Anna Peters |
Hyresbostäder 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
94 |
Anna Pettersson |
Hyresbostäder 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
95 |
Arbresha Osmani |
Hyresbostäder 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
96 |
Bett Skrinjar |
Hyresbostäder 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
97 |
Carolina Nilsson |
Hyresbostäder 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
98 |
Edona Kada |
Hyresbostäder 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
99 |
Eva Appelqvist |
Hyresbostäder 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
100 |
Gunilla Larsson |
Hyresbostäder 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
101 |
Hanna Jonsson |
Hyresbostäder 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
102 |
Jenny Hultkrantz |
Hyresbostäder 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
103 |
Jenny Perérs |
Hyresbostäder 4 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
104 |
Karolina Hanmmarqvist |
Hyresbostäder 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
105 |
Lena Lundqvist |
Hyresbostäder 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
106 |
Linda Silver |
Hyresbostäder 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
107 |
Lucyi Demir |
Hyresbostäder 6 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
108 |
Maria Fyhr |
Hyresbostäder 6 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
109 |
Marit Stenman |
Hyresbostäder 6 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
110 |
Nellie Wetterholm |
Hyresbostäder 7 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
111 |
Susanne Diener |
Hyresbostäder 8 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
112 |
Tina Nilsson |
Hyresbostäder 8 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
113 |
Vesna Stamenkovic |
Hyresbostäder 9 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
78 |
Maria Johanson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
79 |
Lovisa Andersson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
80 |
Malin Lidman |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
81 |
Felicia Ceder |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
82 |
Maria Johansson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
83 |
Erika Linder |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
84 |
Terese Hermansson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
85 |
Anneli Borg |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
86 |
Malin Johansson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
87 |
Marie Jakobson |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
88 |
Eva Billermark |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
89 |
Kristina Ackbar |
Grant Thornton Norrköping |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
77 |
Jenny Wonisch |
Greenman 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
76 |
Emma Backteman |
IK Akele |
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
69 |
Olivia Lindgren |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
70 |
Annica Särevall |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
71 |
Camilla Malteskog |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
72 |
Camilla Ringborg |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
73 |
Lott Croneryd |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
74 |
Caroline Andersson |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
75 |
Kristina Liljeblad |
Lundbergs |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
68 |
Malla Narveby |
|
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
66 |
Charlotte Nilsson |
Agility |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
67 |
Mercedes Norberg |
Agility |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
64 |
Linda Waernoff |
Greenman 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
65 |
Martina Eriksson |
Greenman 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
56 |
Lisa Flogell |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
57 |
Åsa Husén |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
58 |
Kajsa Haavikko Leksell |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
59 |
Anna Borg |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
60 |
Martina Bracht |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
61 |
Jennie Sävenberg |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
62 |
Gudrun Wikström |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
63 |
Kicki Wahlqvist |
Marieborgs folkhögskola |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
55 |
Eva Krabb |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
52 |
Fredrika Enander Sjökvist |
Actitreat 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
53 |
Jennie Spångberg |
Actitreat 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
54 |
Carina Hedlund |
Actitreat 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
50 |
Carina Boström |
Actitreat 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
51 |
Elin Skoog |
Actitreat 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
49 |
Sara Riismark |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
48 |
Ylva Borgström |
Trinseo 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
46 |
Frida Nilson |
Trinseo 2 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
47 |
Camilla Karlsson |
Trinseo 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
45 |
Paola Ortega |
Trinseo 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
36 |
Mersiha Mahovic |
Rusta 1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
37 |
Jenny Pettersson |
Rusta 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
38 |
Sandra Eriksson |
Rusta 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
40 |
Natalie Holmberg |
Rusta 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
41 |
Angelica Wilhelmsson |
Rusta 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
42 |
Mimmi Frank-Molin |
Rusta 3 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
43 |
Veronica Petersson |
Rusta 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
44 |
Sofia Andersson |
Rusta 4 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
39 |
Senada Alic |
Rusta 3 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
34 |
Jennie Andersson |
Rusta 5 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
35 |
Dace Varlamova |
Rusta 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
33 |
Therese Abrahamsson |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
31 |
Elvira Hörman |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
32 |
Amalia Hörman |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
30 |
Cornelia Andersson |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
26 |
Anna Frieberg |
Skattkammarön Fast Runners |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
27 |
Jennie Ringvall |
Skattkammarön Fast Runners |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
28 |
Gina Waltersson |
Skattkammarön Fast Runners |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
29 |
Cajsa Karlsson |
Skattkammarön Fast Runners |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
24 |
Rebecca Buller |
Auto 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
25 |
Nathalie Olofsson |
Auto 1 |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
22 |
Linnea Jämtner |
Combitech 2 |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
21 |
Catarina Waern |
Combitech 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
23 |
Caroline Wahlund Sandsström |
Combitech 2 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
20 |
Tina Dackemyr |
GEVEA - ett spännande gäng |
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
19 |
Britta Stafstedt |
Hagagymnasiet |
Startgrupp 2: 20-24 min |
Tjejer |
|
15 |
Yvonne Månsson |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
16 |
Josefine Höller |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
17 |
Johanna Tydén |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
18 |
Camilla Carlsson |
SF Mitt Regional Norrköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
14 |
Marie Skagerström |
|
Startgrupp 3: 25-29 min |
Tjejer |
|
12 |
Sofia Pettersson |
Rådek Eskilstuna/Katrineholm |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
13 |
Ida Johansson |
Rådek Eskilstuna/Katrineholm |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
11 |
Elmina Saksi |
|
Startgrupp 1: <20 min |
Tjejer |
|
10 |
Susann Landqvist |
|
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
8 |
Pernilla Andersson |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
9 |
Lena Lestander |
Rejmes Skadecenter1 |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
2 |
Anita Endal |
Rådek Nyköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
3 |
Linda Arder |
Rådek Nyköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
4 |
Camilla Zetterberg |
Rådek Nyköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
5 |
Caroline Bengtzboe |
Rådek Nyköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
6 |
Jenny Marmgård Grape |
Rådek Nyköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
7 |
Anna Simula |
Rådek Nyköping |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|
1 |
- - |
- |
Startgrupp 4: >30 min |
Tjejer |
|