Anmälda till Vidingehem Triathlon 2019
Avancerad sök
Olympisk MOTION
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Thomas Rosén
Wäxjö MS Enduro
Herrar
Man
1989
Åke Andreasson
Visma Comenius
Herrar
Man
1960
Jim Carlsson
Kalmar CK
Herrar
Man
1980
Dan Sandberg
358
Herrar
Man
1982
Simon Svensson
Lönashult goif
Herrar
Man
1991
Christopher Lyrbo
Färjestadens Motions IF
Herrar
Man
1980
Hampus Johansson
Triathlon Väst
Herrar
Man
1990
Lena Sandberg
Damer
Kvinna
1986
Kjell Svensson
Förebyggande Friskvård
Herrar
Man
1960
Jimmie Ekbäck
Förebyggande Friskvård
Herrar
Man
1986
Linda Eidevåg
338 Småland
Damer
Kvinna
1979
Niklas Harris
Herrar
Man
1972
Martin Edbladh
Herrar
Man
1972
Johan Johannesson
Färjestadens motion IF
Herrar
Man
1984
Mattias Lunde
8204085619
Herrar
Man
1982
Rasmus Hansen
Herrar
Man
1982
Erik Olsson
Bohuslän endurance sports club
Herrar
Man
1989
Morgan Holst
Umara sports club
Herrar
Man
1978
Maria Volkova
Damer
Kvinna
1987
Mattias Åberg
Herrar
Man
1990
Roger Sandberg
Trifit IF
Herrar
Man
1969
Lotta Johansson
Färjestadens motions IF
Damer
Kvinna
1968
Olaf Ripegård
Herrar
Man
1971
Tomas Sjöstedt
Herrar
Man
1962
Therese Nyström
Kalmar
Damer
Kvinna
1980
Roger Rosberg
338 Småland
Herrar
Man
1983
Robert Graumann
338 Småland
Herrar
Man
1986
Mika Mäntynen
Ulricehamns Triathleter
Herrar
Man
1978
Johan Lindh
Brittatorp TK
Herrar
Man
1983
Henrik Gullberg
Team Kungälv
Herrar
Man
1974
Sprint MOTION
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Elin Berggren
Damer
Kvinna
1979
Stig Wolfgang
Styrsö triathlon Kalmar
Herrar
Man
1961
Jonas Andersson
Växjö
Herrar
Man
1983
Nils Bergdahl
338 Småland
Herrar
Man
1971
Anna Fransson
Damer
Kvinna
1971
Peter North
Volvo i Braås Fritidsförening
Herrar
Man
1974
Elin Svensson
Damer
Kvinna
1988
Sofie Villman
Hörda
Damer
Kvinna
1982
Henric Nilsson
Herrar
Man
1987
Emanuel Tirenå
Volvo Braås Fritid
Herrar
Man
1980
Jörgen Karlsson
Kalmar
Herrar
Man
1971
Magnus Fransson
GT Teleborg
Herrar
Man
1973
Jerker Bergdahl
Brittatorp TK
Herrar
Man
1976
Jonas Axenbrant
Växjö
Herrar
Man
1986
Martina Vikefors
Växjö
Damer
Kvinna
1991
Leo Hagberg
338 Småland
Herrar
Man
2001
Nina Lindberg
Damer
Kvinna
1981
Katarina Modig
Kexholm sk
Damer
Kvinna
1978
Charlotte Johansson
Damer
Kvinna
1978
Peter Tour
SmåLogFriskVård
Herrar
Man
1974
Rebecca Arfvidsson
Damer
Kvinna
1991
Lina Roda
Damer
Kvinna
1991
Ia Williamsson
Damer
Kvinna
1967
Lina Hyltsten
Brittatorp TK
Damer
Kvinna
1976
Angelica Isberg
1983
Damer
Kvinna
1983
William Jacobsson
Ingen
Herrar
Man
2002
Åsa Jacobsson
Ingen
Damer
Kvinna
1965
Benjamin Stålhandske Garner
Herrar
Man
2003
Samuel Stålhandske Garner
Herrar
Man
2001
Christina Stålhandske
Damer
Kvinna
1968
Maria Henningsson
Damer
Kvinna
1970
björn mikosch
Herrar
Man
1998
Adam Nilsson
Herrar
Man
1999
Oscar Vernersson
Herrar
Man
1999
Matilda Gustafsson
Damer
Kvinna
1995
Christofer Engdahl
Färjestadens Motions IF
Herrar
Man
1986
Emelie Olsson
Gribborna IF
Damer
Kvinna
1987
Annica Karlsson
Gribbornas IF
Damer
Kvinna
1986
Jutta Wihlborg
Gribbornas IF
Damer
Kvinna
1974
Niclas Andersson
Herrar
Man
1968
Joakim Celion
RSS Forza
Herrar
Man
1982
Thomas Malmberg
Alvesta
Herrar
Man
1960
Lotta Bertilsson
Damer
Kvinna
1972
Ingemar Gustafsson
Herrar
Man
1943
Markus Karlsson
Herrar
Man
1978
Jon Ninel Laesi
Volvo Braås fritidsförening
Herrar
Man
1979
Fredrik Svensson
Herrar
Man
1983
Markus Syrén
Herrar
Man
1984
Peter Olsson
Brittatorp TK
Herrar
Man
1975
Niclas Ohlander
Trident RTC
Herrar
Man
1966
Mathias Olander
Trident RTC
Herrar
Man
1973
Andreas Wetterling
Trident RTC
Herrar
Man
1983
Sebastian Winberg
Herrar
Man
1985
Sebastian Rosendahl
Axa Sports Club
Herrar
Man
1982
cliford Mattisson
Formac AB
Herrar
Man
1971
Emma Urbanec
Damer
Kvinna
1990
Cai Remitz
Triathlon Syd
Herrar
Man
1969
Inger Svensson
338
Damer
Kvinna
1957
Andreas Johansson
Herrar
Man
1983
Joakim Hansson
Snårestad IK
Herrar
Man
1979
Karl Lundquist
Klubb sjöstugan
Herrar
Man
1978
Martin Haglund
Snårestad IK
Herrar
Man
1978
Johan Öhlin
Snårestad IK
Herrar
Man
1983
Yang Shin
Volvo
Herrar
Man
1966
Stina Winberg
Damer
Kvinna
1985
Nathalie Gilbert
Brittatorp TK
Damer
Kvinna
1970
Motion SPRINT STAFETT
Namn
Klubb
Lag
Klass
Födelseår
Malin Sköld
Fortnox Triatnox
1972
Sisse Handrup
Fortnox 6
1973
Per Rooth
HRM
HRM
1978
Johan Widenberg
Fortnox
Fortnox 3
1988
Leif Nilsson
Volvo AH Fritid
Team Volvo
1964
Andreas Egeland
Fortnox
Teamberg
1991
Simon Thellsson
Fortnox Lag 5
1993
Fortnox AB
Fortnox 1
1972
Kurt Andersson
Guldgrävarna andra försöket
1955