Anmälda till Barkarbyloppet 12 maj 2019
Avancerad sök
Kvartsmarathon
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
103
Brian McAuslan
Herrar
1975
102
Catharina Bergold
Järfälla
Damer
1968
101
Ewa Fallenius
CrossNature
Damer
1970
100
Julia Palm
Damer
1992
99
Victor Palm
Herrar
1990
98
Oscar Palm
Stora Tuna IK
Herrar
1984
93
Sofia Eriksson
Stora Tuna IK skidklubb
Damer
1999
94
Ulrika Eriksson
Stora Tuna IK skidklubb
Damer
1964
95
Gustav Eriksson
IFK Mora skidklubb
Herrar
1991
96
Anna Dyvik
IFK Mora Skidklubb
Damer
1994
97
Jonas Eriksson
IFK Mora Skidklubb
Herrar
1997
92
Matilda Bajas
Damer
1995
91
Alexander Hellström
Vegan Runners IK
Herrar
1986
89
Gültekin Sertcanli
Herrar
1982
88
Lars Svärd
Herrar
1973
87
Johan Kyllmar
Herrar
1965
86
Isabell Svensson
LK Roslagen
Damer
1988
85
Peter Widlund
Herrar
1967
84
Vasco Preto
Herrar
1975
83
Linnea Karlsson-Landois
Damer
1987
82
Magnus Larsson
Herrar
1960
81
Gunnar Andersson
Grötgårds BK
Herrar
1956
80
Jenny Eriksson
Damer
1972
79
Adolphe Baraderie
Mérignac Athlétisme
Herrar
1974
78
Hanna Gry
Damer
1977
77
Ida Elander
Skälbyskolan
Damer
1986
76
Chris Papagiannopoulos
Herrar
1987
75
Yassin Abdi
Hässelby SK
Herrar
1999
74
Fernando Castillo
Herrar
1958
73
sten löfgren
Herrar
1946
72
Sara Rundcrantz
Damer
1988
71
Johannes Smidelöv
Herrar
1989
69
Patrik PERSSON
Herrar
1970
68
Pär-Olof Holm
Herrar
1970
67
Bosse Persson
Viksjö
Herrar
1958
66
lucie mattio
Decathlon
Damer
1983
64
Göran Runebring
Järfälla församling
Herrar
1967
65
Oskar Kappel
Järfälla församling
Herrar
1995
63
Roger Rudtoft
Villastan
Herrar
1962
62
Sami Öhlund
Herrar
1986
60
Dimitrios Siotis
Herrar
1972
61
Petros Anastasiadis
Herrar
1979
59
Johan Nilsson
friskvårdskocken
Herrar
1963
58
Pedro Cruz
Herrar
1975
57
Rodrigo Filipe
Herrar
1981
56
Sara Jonsson
Damer
1983
55
Martin Armbrust
Decathlon
Herrar
1986
54
Jennie Öhlin
Decathlon
Damer
1991
53
Joakim Claesson
HK&S
Herrar
1976
50
Mathias Jonsson
Herrar
1992
51
Robert Jonsson
Järfälla skidklubb
Herrar
1967
52
Johan Jonsson
Järfälla skidklubb
Herrar
1994
49
Elina Repfennig
Damer
1979
48
Anders Johnson
Herrar
1954
47
Olivier PENIN
Herrar
1978
46
Ingela Isaksson
Järfälla kommun IF
Damer
1975
45
Erik Hjelm
Decathlon
Herrar
1990
44
Susanna Lennström
Damer
1984
43
Viktor Wallin
Herrar
1978
42
Elisabet Blom
Damer
1956
41
Christoffer Olsson
FK Studenterna
Herrar
1988
39
Hendrik Jaansoo
Herrar
1987
40
Sophia Lund
Damer
1993
38
Jonas Lindholm
Herrar
1983
37
Snejana Koleva
Damer
1979
34
Dmitrij Lioubartsev
Herrar
1992
33
Rahmat Ebrahimi
Herrar
1999
31
Melker Palm
Järfälla Ok / Gammelmormors Elit Ol team
Herrar
2004
30
Fredrik Burmeister
Herrar
1979
28
Wilmer Ström
Hässelby SK IBK
Herrar
2004
29
Patrik Ström
Hässelby SK IBK
Herrar
1971
27
Dan van Tol
Herrar
1991
26
Andreas Karlsson
Herrar
1971
25
Alexandra Geschwind
Damer
1992
24
Josephine Ribbing
Damer
1993
23
Charlotte Kjellberg
Damer
1984
22
Dan Engstrand
Moderaterna
Herrar
1986
18
Sofia Westling
Damer
1977
19
Shabbe Ameri
Damer
1988
20
Linnea Bülow
Damer
1989
21
Maria Rundh
Damer
1975
17
Maria Comey
Damer
1969
16
Niklas Johansson
TSM Running
Herrar
1972
14
Erika Malmsten
Damer
1993
13
Patrik Svensson
Herrar
1984
12
Mohammed Ibrahim
Herrar
1983
10
Roger Andersson
JkIF
Herrar
1954
9
- -
-
Damer
8
- -
-
Herrar
7
- -
-
Herrar
6
- -
-
Damer
5
- -
-
Herrar
4
- -
-
Herrar
2
- -
-
Herrar
3
- -
-
Damer
1
- -
-
Damer
4 km
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
184
Milo Haglund
Herrar
2007
185
Maria Sandell
Damer
1983
183
Karolina Wichman
Damer
1975
182
Melker Nyström
Stäkets IF
Herrar
2008
181
Lukasz Skoczny
Herrar
1981
179
Allan Wahlström
Bålsta skidklubb
Herrar
2005
180
Henrik Wahlström
Bålsta skidklubb
Herrar
1974
177
Isabella Billter
Damer
2009
178
Sebastian Billter
Herrar
2010
176
Eva Pettersson
Runacademy If
Damer
1967
174
Rickard Shen
Herrar
1985
173
Johannes Hanna
Herrar
2004
171
Mattias Demirci
Herrar
1990
172
Mikael Nilsson
Herrar
1983
170
Åsa Widlund
Damer
1966
168
Linda Eriksson
Damer
1975
167
Olivia Latreche
Damer
1988
166
Sabina Karlsson
Damer
1986
164
Linda Örnsberg
Majorsvägens serviceboende
Damer
1982
163
Ingela Strid
Damer
1962
157
Martina Willners
Skälbyskolan
Damer
1986
158
Frank Svensson
Skälbyskolan
Herrar
1979
159
Niklas Olofsson
Skälbyskolan
Herrar
1990
160
Marie Turfors
Skälbyskolan
Damer
1962
161
Mariel Karman
Skälbyskolan
Damer
1984
162
Elin Nohlgren
Skälbyskolan
Damer
1982
154
Johan Pettersson
LHIF Luleå
Herrar
1978
155
Markus Pettersson
Herrar
1983
153
Silvana Hanna
Järfälla församling
Damer
1979
152
Ingela Strid
Privatperson
Damer
1962
150
Martin Franzén
Herrar
1973
151
Ellen Franzén
Damer
2005
149
Sven Edvardsson
Sundbybergs IK
Herrar
1963
144
Rikard Hellqvist
Herrar
1974
145
Susanna Hellqvist
Damer
1975
146
Gustav Hellqvist
Herrar
2010
147
David Hellqvist
Herrar
2004
148
Villiam Hellqvist
Herrar
2007
143
Elin Ekelin
Hässelby Friidrott
Damer
2002
142
Emanuel Vaz
Herrar
1974
141
Bo Thulin
Herrar
1973
139
Johanna Rooth
Damer
1981
138
Fabian Reyes Cruz
Herrar
1995
136
Elvis Olsén
Hässelby SK
Herrar
2004
137
Jonas Olsén
Herrar
1974
135
Simon Anveden
Herrar
1987
132
Anna Tjörnebro
Damer
1991
131
Albin Danielsson
AIK
Herrar
2006
130
Anders Johansson
Herrar
1990
128
Tilde Malmsten
Damer
1996
129
Eva Malmsten
Damer
1956
127
- -
-
Damer
126
- -
-
Damer
124
- -
-
Herrar
123
- -
-
Damer
121
- -
-
Damer
122
- -
-
Damer
Lilla Barkarbyloppet
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Meja Sandell
Kvinna
2013
Leon Sandell
Man
2015
Carl Rosén
2014
Laura Garstka
Kvinna
2015
Lena Skoczny
Kvinna
2014
Noah Qvinth
Man
2013
Holger Rosenkvist
Man
2013
Albin Andreasson
Man
2013
Altan Caglar
Lilla barkarbyloppet
2009
Yusuf Hamawandi
Man
2009
Adam Hamawandi
2012
Christian Bolling
Man
2010
Gabriel Bolling
Man
2007
Capella Månsson Eveby
Kvinna
2013
Fanny Spiridopoulos Petersson
Järfälla skidklubb
Kvinna
2013
Nora Burman
Kvinna
2011
Wilhelm Burman
Man
2007
Elsa Burman
Kvinna
2013
Leo Elmquist
Viksjö If
Man
2011
Uno Öberg Zühlke
Man
2011
Vilmer Lundén
Man
2011
Anton Lundén
Man
2008
Liam Adjamloo
Man
2015
Noah Adjamloo
Man
2017
Vihana Arora
Kvinna
2015
Reyansh Arora
Man
2016
Omer Assad
Man
2013
Mahnoor Assad
Kvinna
2016
Selma Eriksson
Kvinna
2008
Leo Kekkonen
Man
2013
Adam Latreche
Man
2015
Theodor Jansdon
Man
2010
Fabian Jansson
Man
2012
Moa-Li Hildemar
Kvinna
2008
Mila Hildemar
Kvinna
2010
Nelly Hildemar
Kvinna
2012
Axel Schou
Man
2008
Stina Schou
Kvinna
2011
Liam Mångelin
Man
2010
Filip Mångelin
Man
2009
Felix Mångelin
Man
2010
Wille Forsander
Man
2009
Milja Forsander
Kvinna
2010
Jonah Gry
Man
2006
Elliot Gry
2010
Emil Jernberg
Man
2012
Oscar Jernberg
Man
2014
Maya Berglund
Kvinna
2009
Noa Berglund
Man
2011
Elias Sörensen
-
Man
2014
Lucas Sörensen
Man
2015
Thea Östman
Kvinna
2011
Lilja Frydén
Kvinna
2012
Linnea Frydén
Kvinna
2008
Viola Frydén
2006
Norah Håff
Kvinna
2011
Albin Håff
Man
2014
Kasper Axelsson
Man
2010
Nicki Kaciuba
Kvinna
2014
Alicja Kaciuba
Kvinna
1979
Kai Usuda
Man
2009
Erika Usuda
Kvinna
2011
Roseanna Edvardsson
Sundbybergs IK
Kvinna
2009
Evelina Edvardsson
Sundbybergs IK
Kvinna
2005
Ingrid Åhlund
Kvinna
2012
Ivar Åhlund
Man
2014
Gabriel Filipe
Man
2013
Sílvia Filipe
Kvinna
2016
Valdemar Skoglund
Man
2009
Albin Edvinsson
Man
2012
Ebba Edvinsson
2014
Hugo Lönnborg
Man
2009
Tom-Henrik Sörman
Man
2009
Amanda Vaz
Kvinna
2008
Juliette Abedinzadeh
Kvinna
2010
Musab Cheema
Man
2013
Aziz Alqasem
Man
2002
Abdullah Alqasem
Man
2008
Tyko Fogeby
Man
2010
Malte Fogeby
Man
2013
Gabriel Berimi
Järfälla Basket
Man
2008
Elias Duvefelt
Man
2012
Aylin Abraham
Kvinna
2013
Remy Abraham
Man
2016
Klara Skarin
Kvinna
2012
Emanuel Hanna
Man
2010
Stefan Kolev
Man
2009
Kristina Koleva
Kvinna
2011
Keyla Erdal
Kvinna
2011
Aylin Erdal
Kvinna
2013
Selma Al Mansour
Kvinna
2011
Mohammed Mushtaba Al Mansour
Man
2013
Yunus Aller Munoz
Man
2014
Ruweida Ahmed Mustafa
1988
Juli Pernemark
Kvinna
2012
Sirin Al Bacha
Huddinge
Kvinna
2016
Cornelia Haglund
Kvinna
2014
Amir Zahiri isfahani
Man
2010
Viggo Koskela
Man
2011
Ville Koskela
Man
2013
Emil Danielsson
Triangeln Friidrott Järfälla
2009
Luna Berhane
Kvinna
2014
Liliana Berhane
Kvinna
2015
Lukas Malmsten
Man
2015
Tindra Ahmed
Kvinna
2014
Aleksandr Kalinovskiy
Man
2009
- -
-
- -
-
- -
-
- -
-
- -
-
- -
-
- -
-
4 km - Funktionsnedsatta
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
283
Lars Wetterqvist
Stället
Man
1981
282
Victor Häggh
Man
2002
1,6 km - Funktionsnedsatta
Startnummer
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
254
Jonny Erlandsson
Man
1982
253
Sebastian Björklund
Hängmattan
Man
1984
252
Sara Bouanan
Kvinna
1992
251
Dalya Ocak
Kvinna
1994
243
Thommy Andersson
Hängmattan
Man
1991
244
Anna Andersson
Hängmattan
Kvinna
1993
245
Marcis Kinnunen
Hängmattan
Man
2000
246
Nali Saed
Hängmattan
Man
2003
247
Cornelia Norling
Hängmattan
2007
248
Gustav Hedman
Hängmattan
Man
2006
249
Karolina Enshagen
Stället
Kvinna
1988
250
Charlotte Edberg
Stället
Kvinna
1988
240
Victor Hägerstrand
Man
1984
241
Lukman Alaiya
Man
1999
239
Ann Lundvall
Halliwick klubben Viggen
Kvinna
1961
238
Torbjörn Forsed
Man
1965
237
Erik Göransson
Man
2000
225
joakim lundh
lidingö stad
Man
1991
227
Axel Forssell
lidingö stad
Man
1992
228
Elias Memmi
lidingö stad
Man
1996
229
Saga Sandell Blanke
lidingö stad
Kvinna
1999
230
Nike Thunberg
lidingö stad
Kvinna
1999
231
David Alling
lidingö stad
Man
1998
232
Felix Thorell
lidingö stad
Man
2001
233
Wilhelm Lindqvist
lidingö stad
Man
1998
234
Emma Johannesson
lidingö stad
Kvinna
1989
235
Liam Sallmander
lidingö stad
Man
1993
236
Henrik Nordenson
lidingö stad
Man
1997
224
Ernesto Rodriguez
Stället
Man
1981
223
Rajaa Bariche
2016
221
Pia leander
Kvinna
1971
222
hjördis leander
1941