Anmälda till Nya Humlestafetten 2019 Avancerad sök

Nya Humlestafetten

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
227  Roland Mårtensson Södra lag 1 Mörrum 2. Företagsklass Asarum 1900
125  Roland Mårtensson Näsvikens löpargrupp Karlshamn lag 1 1. Öppen klass Asarum 1900
126  Roland Mårtensson Näsvikens löpargrupp Karlshamn lag 2 1. Öppen klass Asarum 1900
124  Hans-Åke Olsson Ivetofta Road Runners 1. Öppen klass Bromölla 1900
225  Martin Grengby 2. Företagsklass Bromölla 1900
226  Martin Grengby Humleskolan 2. Företagsklass Bromölla 1900
224  Patrik Bång Nymölla D-skiftet 2. Företagsklass Nymölla 1900
123  Sara Svensson Balders Busar 1. Öppen klass Bromölla 1900
223  Sanna Lind Havelidens Skola 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
222  Malena Törnblom Drottning Blanka 2. Företagsklass Kristianstad 1900
221  Ola Apelros Titanx Engine Cooling AB 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
219  Alexandra Rolén Lyckeby Starch 2 2. Företagsklass MALMÖ 1900
220  Alexandra Rolén Lyckeby Starch 1 2. Företagsklass MALMÖ 1900
218  Sandra Mårtensson Daglig verksamhet Kristianstad 2. Företagsklass Åhus 1900
122  Nisse Rosén BroSö OK Sankmarken 1. Öppen klass Bromölla 1900
121  Nisse Rosén BroSö OK Gläntan 1. Öppen klass Bromölla 1900
217  Therese Nilsson VC Vilan 2. Företagsklass Kristianstad 1900
120  Göran Fast Brinnande Intresse 1. Öppen klass Arkelstorp 1900
119  Sara Sallroth Björk Tjejligan 1. Öppen klass Bromölla 1900
216  Mattias Jönsson Österänggymnasiet 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
215  Mattias Jönsson 2. Företagsklass Åhus 1900
214  Mattias Jönsson 2. Företagsklass Kristianstad 1900
114  Magnus Martinsson HGST 1. Öppen klass Kristianstad 1900
115  Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Föräldrar Lag 1 1. Öppen klass Bromölla 1900
116  Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Föräldrar Lag 2 1. Öppen klass Bromölla 1900
117  Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Lag 1 1. Öppen klass Bromölla 1900
118  Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Lag 2 1. Öppen klass Bromölla 1900
212  Maxi Bromölla Maxi 1 2. Företagsklass Bromölla 1900
213  Maxi 2 Bromölla Maxi 2 2. Företagsklass Bromölla 1900
113  Anchalee Kårefalk Persson Partypingla 1. Öppen klass Kristianstad 1900
112  Nils Hessung Familjen 1. Öppen klass Tollarp 1900
211  Ann-Caroline Nilsson Smultronställlets förskola den äldre 2. Företagsklass Knislinge 1900
210  Ann-Caroline Nilsson Smultronställets förskola den yngre 2. Företagsklass Knislinge 1900
111  Henrik Alpadie Våppmatorp 1. Öppen klass Arkelstorp 1900
110  SARA SAND RÅBELÖVSSJÖN RUNT 1. Öppen klass KRISTIANSTAD 1900
109  Björn Ahlqvist Soctanterna 1. Öppen klass Kristianstad 1900
108  Maria Abrahamsson Klacken IK 1. Öppen klass Lund 1900
209  Fredrik Ljunggren SBVT 2. Företagsklass Bromölla 1900
107  Martin Rosenqvist Norreskogsgänget 1. Öppen klass Bromölla 1900
106  Marcus Rosenqvist Caffelitos gäng 1. Öppen klass Bromölla 1900
105  Stefan Lövdahl Kryddmix 1. Öppen klass Kristianstad 1900
104  Sara Zieme PULSölvesborg2 1. Öppen klass Sölvesborg 1900
103  Sara Zieme PULSölvesborg1 1. Öppen klass Sölvesborg 1900
208  Martin Lindgren Premedic Ambulans 1 2. Företagsklass kristianstad 1900
207  Martin Lindgren Premedic Ambulans 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
102  Hanna Wagermark Kuratorerna 1. Öppen klass Kristianstad 1900
206  Lisa Gullbrandsson Avonova 2. Företagsklass Kristianstad 1900
205  Emil Persson MEAB 2. Företagsklass Tollarp 1900
204  Göran Friberg Furulundsskolan1 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
202  Matti Stenrosen Kristianstadsbladet 1 2. Företagsklass Kristianstad 1900
203  Matti Stenrosen Kristianstadsbladet 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
101  Nadine Millbourn Lindhe TILLSAMMANS 1. Öppen klass SÖLVESBORG 1900
201  Johan Malmros 2. Företagsklass Kristianstad 1900