Anmälda till Aros Marathon Avancerad sök

Aros Marathon 50 km

Namn Klubb Ort Födelseår
Linus Starbäck Katedralskolan Idrottsförening Uppsala 1999
Niclas Jensen Mijatovic Sundbyberg 1985
Max Örnberg Breakbeat runners Ekerö 1987
Peter Lindgren stockholm 1975
Henning Holmstrom Klubblös Strängnäs 1971
Daniel Becker NSE Vaxholm 1973
Philip Robson Stadionmys Stockholm 1972
Mikael Jonsson Västerås LK Västerås 1966
John Bärj Bocksboda Örebro 1984
Christoffer Backman Tyresöjoggarna Tyresö 1971
Emil Rosén Adsten LonelyNoodles Bålsta 1978
Martin Ström DOA Stockholm 1980
Torbjörn Wilson DOA Farsta 1976
Robert Brinck Västerås LK Västerås 1967
Peter Svenonius Trångsund 1977
Robert Axberg AxFrost Run Club Stockholm 1980
Viktor Björklunf Hägersten 1973
Martin Lembke Uppsala 1973
Fabian Sundberg Enköping 1992
Mats Dänsel Team ultrasweden Älta 1957
Kristina Wickman Uppsala LK Alunda 1967
Jonas Brantvall UT Kolmården Kimstad 1972
Tina Lindell Eskilstuna Eskilstuna 1979
Gustaf Sjösvärd Sandviken Trail Running Storvik 1990
Jonas Wängberg Enköping 1972
Niklas Kalsson Numbers Systemutveckling Sjövik 1972
Johan Kumblad Enköping 1986
Jérémie Johansson Lds Run’n’Ruck Stockholm 1980
Christoffer Juto Team Jutos Enköping 1988
Petra Larsson Vällingby 1975
Sofia Attelind Uppsala 1977
Per Johansson Västerås LK Västerås 1964
Fredrik Starbäck Aros klubbförening Uppsala 1997
Uffe Trelje Stockholm Gerillalöpare Enskededalen 1964
Ola Högberg Enköping 1970
Dan Vedelöv Klan Banan Saltsjöbaden 1969
Linda Sjöberg Vallentuna 1980
Annica Schölund Storm Boo runners Saltsjö-Boo 1969
Pia Nybo Boo Runners Saltsjö-Boo 1965
Johanna Backman Boo Runners Värmdö 1981
Jan Fager Tyresöjoggarna Tyresö 1965
Niclas Bergqvist Handen 1985
Pernilla Zahn Grubbström Enköping 1985
Peter Zahn Huddinge 1963
Pelle Pettersson Uppsala 1990
Fabian Sagström Enköpings AIF Enköping 1978
Kim Eriksson Uppsala 1990
Daniel Selarö Ramnäs cykelklubb Surahammar 1981
Johan Hallberg Johanneshov 1975
Luiz Fernando Capezzuto Farsta Farsta 1966
Erik Calmfors Runacademy IF Stockholm 1977
Carl Larsson Team Nordic Trail Uppsala 1985
Gustav Bengtsson - Stockholm Stad 1991
Emil Haglind Team Mer-aktiv Nyköping 1983
Jonas Hermanson Enköpings AIF Enköping 1971
Eva Edin Enköping 1976
Johan Lindhult Sala 1967
Ester Hreinsson Västerhaninge 1982
Hinni Hreinsson Västerhaninge 1975
Vidar Andersson Uppsala 1986
Per Jardsell Lonesome Runners Hägersten 1978
Mattias Knabäck Västerås Västerås 1973
Eva Pettersson Run to the hills Uppsala 1989
Linda Berg Uppsala 1981
Jan Segerström Hässelby 1966
Anders Engvall Lundby runners Uppsala 1976
Thomas Isberg Enköping 1977
Isak Johansson Solna 1990
Johnny Gustafsson Salnecke Roadrunners Örsundsbro 1961
Björn Wiik UPPSALA 1981
Mattias Liljestrand Lindbackens Lk Uppsala 1971
Henrik Rosencrantz Team Nordic Trail Uppsala Uppsala 1965
Karl Hafström Magnérus Stockholm 1980
Håkan Larsson Grillby 1964
Christer Tinnerholm Grillby 1968
Kalman Vanky I am I run. Falun 1962
Torbjörn Klemensson Scania Road Runners Uppsala 1971
Markus Nägele HMF RC Uppsala 1977
Joaquin Santana Mikkeller running club / Breakbeat runners BROMMA 1990
Merko Vaga Uppsala 1985
Rory Davies HMF RC Uppsala 1978
Mårten Fryknäs Knivsta 1974
Christian Mohlin Majorna Runners Göteborg 1981
Alex Giacomini Fredagsklubben Knivsta 1971
Henrik Torsner Enköping Enköping 1977
Jonas Knutell Momus Ultras Johanneshov 1976
Desirée Edén Fallskärmsklubben Aros Uppsala 1988
Magnus Nilsson Strängnäs löparklubb Johanneshov 1966
Veronica Kvist Vaxholm 1976
Håkan Carlsson Västerås LK Enköping 1977
Tobias Demker Uppsala 1976
Marcus Hartmann Stockholm 1977
Nils van der Poel Fallskärmsklubben Aros Trollhättan 1996
Marcus Granklint Västerås 1972
Lina Svensson Enköpings AIF Enköping 1982
Gunilla Axelsson Uppsala LK Uppsala 1988
Linda Lindkvist Fallskärmsklubben Aros Enköping 1984
Johan Wirén FARSTA 1976
Stefan Andersson UVK UPPSALA 1960
Anna Vikerfors ULK Uppsala 1979
Daniel Granström Bergslöparna Västerås 1977
Erik Österberg Skogslöparna Själevad 1998
Jim Ekström surahammar 1990
Gabriel Gardell UPPSALA 1970
Agneta Dahm Bålsta IK Enköping 1962
Simon Johnsson IK Droppen Sigtuna 1979
Garry Mills - UK 1977
Marco Di Gennaro - Björklinge 1985
Mats Liljegren Team Skavsåret IF Farsta 1976
Kristoffer Soldal Russinhöjden Farsta 1984
Marcus Aveholt Sollentuna 1974
dd dd wwk Stockholm 2014
Martin Staf Västerås Västerås 1981
Christoffer Tanner Södertälje 1993
Andreas Öhrn EAI Enköping 1976
Haroon Bayani Solna 1992
Zakarias Matton Breakbeatrunners Skarpnäck 1982
Hanna Wiese Uppsala 1981
Janne Aho Ultralöpers Hallstahammar 1982
David Simonsbacka Team Nordic Trail Uppsala 1978
Andreas Jacobsson Envirotainer sports club Uppsala 1973
Rafael Myncke Gotland Trail Run - Uppsala chapter Uppsala 1979
Albin Hilmersson Vegan runners uppsala 1994
Patrik Eklund Bromma 1982
Joakim Läbom Enköping Enköping 1966
Joakim Wahlman Uppsala 1971
Tor Caesar Maffe Bad Boy Sundbyberg 1965
Joakim Ask Ironmanrevisorerna Uppsala 1986
Moa Gomersson Ironmanrevisorerna Uppsala 1989
Kristian Ekfors Insamlingen 1 kr/km Bandhagen 1972
Mattias Danielsson Storvreta Storvreta 1973

Aros Marathon 25 km

Namn Klubb Ort Födelseår
Erik Starbäck MoPS Uppsala 1968
Joachim Burman Uppsala Uppsala 1974
Fredrik Weisner Uppsala Uppsala 1974
Gunnar Michold Bröderna Snagg & Co Arvika 1959
Christoph Michold Bröderna Snagg & Co Örsundsbro 1958
Staffan Olofsson Bröderna Snagg & Co Viksjöfors 1956
Martin Hultén Bröderna Snagg & Co Arvika 1963
Fredrik Lundberg Bröderna Snagg & Co Brunskog 1967
malin öhrn klubb tallkottenz enskede 1985
Mikael Melto Sollentuna Sollentuna 1967
Linda Lundback Enköpings AI Enköping 1977
Fanny Larsson Tallkrogen, Stockholm Enskede 1990
Fredrik Wretman Västerås Västerås 1982
Tove Landrin Västerås Västerås 1985
Nicholas Paley Kroppkakans Vänner Stockholm 1974
Johannes Soldal Knutby IF Uppsala 1985
Andreas Dalman Kroppkakans vänner Enskededalen 1971
Alexandra Andersson Ssideline city Enskede 1992
Ola Hallberg Spånga SPÅNGA 1968
Anders Eriksson EAI Örsundsbro 1956
Josefin Jansson Koloniföreningen kamraterna Enköping 1994
Mattias Brundin Klan Banan Enskededalen 1974
Mikael Kvernplassen EAI Enköping 1990
Robert Wreder Västerås Västerås 1969
Kristoffer Djupsjö Enköping Enköping 1993
Annika Kaisdotter Andersson Västerås Västerås 1978
Kim Andersson Västerås Västerås 1978
Mangus Ulfves Västerås Västerås 1978
Elin Lundberg Enköping Enköping 1988
Niklas Lagström Litslena City Ekolsund 1978
Leif Bylund Salnecke Roadrunners ÖRSUNDSBRO 1953
Anton Andersson Västerås Västerås 1983
Thomas Sundgren Salnecke roadrunners Örsundsbro 1970
Ramiro Grondona Uppsala Uppsala 1992
Linda Isacsson Uppsala Storvreta 1980
Victoria Kalén Running for serenity Älvsjö 1986
Johan Lindberg Västerås Västerås 1967
Pamela Juarez Morgan Uppsala/Enköping Enköping 1989
Ulrika Generyd Enköping AIF Enköping 1970
Daniel Gustafsson Uppsala Uppsala 1977
Jonas Larsson Tunsta City Runners Insjön 1963
Andrew Maier Team Nordic Trail Åkersberga 1977
jason knight team nordic trail Åkersberga 1978
Jenny Aho Hallstahammar Hallstahammar 1986
Lina Vågstedt Hjälta IK Arnäsvall 1983
Emma Öhrn Sinnerstad Enköpings AI Enköping 1980
Piotr Lendas Klubblös Sävedalen 1973
Stefan Tapper Enköping AI Enköping 1978
Kattis Nilsson Svavakollektivet UPPSALA 1980
Anna Wåhlstedt Enköping AIF Enköping 1976

Aros Marathon MTB 50 km

Namn Klubb Ort Födelseår
Jimmy Redefalk Enköping ENKÖPING 1981
Jenni Jalonen Uppsala 1993
Camilla Åbergh Väsby SS Triathlon ROSERSBERG 1972
Matthias Svennbeck Forsgren Skäggesta MTB Uppsala 1975
Mikael Svennbeck Cabonline Uppsala 1974
Pasi Sahi EAI Enköping 1965