Anmälda till Halmstad Triathlon 2019 - 11.3 MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Kenneth Lundin Herrar Man Västerås 1964
David Axelsson Halmstadtriathleterna Herrar Man Halmstad 1996
Markus Lihnell Triathlon Väst Herrar Man Göteborg 1985
Jonas Nielsen Sofiebergsskolan Herrar Man Halmstad 1973
Niklas Alatalo Klubb TAK Herrar Man Mölndal 1985
Anna Lokrantz Damer Kvinna Göteborg 1991
Stefan Kläppe Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1979
Albin Strand Kalmar RC Herrar Man Blomstermåla 1993
Philip Bratt Trimate SK Herrar Man Växjö 1995
Jan Hjärtström Herrar Man Gislaved 1983
Martin Englund Herrar Man Löddeköpinge 1981
Jesper Kansten Herrar Man Kalmar 1988
Fredirk Kansten Telia IF Herrar Man Mölndal 1990
Karin Törnquist 741009 Damer Kvinna Solna 1974
Helena Jakobsson Larsson Damer Kvinna Göteborg 1990
Erik Arnström Sävedalen Herrar Man Sävedalen 1978
Ulf Johansson Lindome Herrar Man Lindome 1977
Matias Toftrup Herrar Man Oskarshamn 1984
John Eliasson Kalmar RC Herrar Man Trekanten 1976
Mattias Lindell Kalmar RC Herrar Man Kalmar 1971
Johnny Omö Bergkvist SK Graal Herrar Man Markaryd 1978
Tobias Holmqvist Herrar Man Vejbystrand 1975
Micael Bagge TAK Herrar Man Halmstad 1984
jari Heiskanen 1972 Herrar Man Malmö 1972
Henrik Trulsén Nödinge Herrar Man Nödinge 1977
Simon Poulsen Herrar Man Kungsbacka 1992
Andreas Ege Torslanda Herrar Man Torslanda 1984
Vladimir Serpan Herr Herrar Man färjestaden 1971
Ossian Erro Herrar Man Mölndal 1994
Rikard Nylander Herrar Man Malmö 1986
Christoffer Nilsson Freeflow Hässleholm Herrar Man Hässleholm 1989
Ola Axheden Falkenbergs RR Herrar Man Vessigebro 1977
Henrik Arrhenius Team Blekinge Herrar Man Hagby 1960
Daniel Kristiansen Hjärup Herrar Man Hjärup 1979
Lars Bengtson Falkenberg Training Academy Herrar Man Falkenberg 1963
Lars-Göran Håkansson Glasrikets RC Herrar Man Torsås 1964
Fanny Troell Triathlon väst Damer Kvinna Mölndal 1993
Per Forslund Coltingborssen triathlonclub Herrar Man Svalöv 1972
Mikael Frentzell Heleneholms IF Triteam Herrar Man Limhamn 1974
Oskar Fridell Safjället Boys and Girls Herrar Man Göteborg 1992
Andreas Palmgren Herrar Man Halmstad 1980
Elin Palmgren Damer Kvinna Halmstad 1985
Ola Johnsson Wictorious health Herrar Man Malmö 1978
Fredrik Haslestad Södertälje CK Herrar Man Rönninge 1972
Nathalie Olofsson Uddevalla CK Damer Kvinna Uddevalla 1991
Martin Ahlström Herrar Man Göteborg 1979
Lina Bratt Triathlon Syd Damer Kvinna Lund 1985
Hans Sjöstrand Mölndal out Door Herrar Man Göteborg 1966
Pierre Lavaine Herrar Man Alingsås 1967
Staffan Berg Herrar Man Nybro 1969
Fredrik Carlson Herrar Man Göteborg 1991
Simon Siöstedt Triathlon Väst Herrar Man Mölndal 1989
Frida Svensson Triathlon Väst Damer Kvinna Mölndal 1991
Jenny Frank Pan Kristianstad Damer Kvinna Kristianstad 1991
Nils Andersson Herrar Man Kristianstad 1993
Anton Pettersson Karlshamns triathlon Herrar Man Trensum 1993
Philip Axelsson Kalmar RC Triathlon Herrar Man Ljungbyholm 1998
Andreas Berg Apladalens LK Herrar Man Värnamo 1974
Lars Sönnerberg NocOut Herrar Man Lidingö 1964
Jutta Wihlborg Sölvesborg Cykel- och Sportklubb Damer Kvinna Sölvesborg 1974
Rebecca Anderson Team Triathlon & Multisport Damer Kvinna HÖÖR 1995
Martin Kempny Herrar Man Halmstad 1977
Markus Löfberg Herrar Man Borås 1987
Anders Barkström Team Triathlon & Multisport Herrar Man Halmstad 1977
Maria Johansson Damer Kvinna Halmstad 1985
Katarina Eremar Damer Kvinna Halmstad 1980
Tobias Bonell Herrar Man Kalmar 1982
André Bengtsson AXA Sports club Herrar Man Malmö 1981
Till anmälan för 11.3 MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i 11.3 MOTION.
Senaste tid för försäljning av startplatser i loppet är 2019-05-31 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod till11.3 MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i 11.3 MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i 11.3 MOTION