Anmälda till Linköping Triathlon 2019 (STC/SM) - Tri4fun Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
9221 Emmy Skånstad Fant Färjestadens Triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Tyresö 2007
9220 Linus Snejde Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Linköping 2007
9320 Sigge Salenmo Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Rimforsa 2008
9319 Felicia Karlsson Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Luleå 2008
9219 Oscar Alenius Hedemora Endurance Club Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Hedemora 2007
9317 Isac Alzén IK Hakarpspojkarna Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Jönköping 2009
9318 Noa Alzén IK Hakarpspojkarna Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Jönköping 2011
9218 Linus Jansson IK Fyris Triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Storvreta 2006
9316 Aron Hyttinen Hedemora Endurance Club Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Hedemora 2009
9315 Wilmer Karlsson Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Linköping 2009
9408 Leo Lindbom IK NocOut.se Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Linköping 2010
9314 Zach Bryant Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Ljungsbro 2008
9407 Beau Bryant Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Ljungsbro 2013
9406 Alfred Chatila Kalmar RC Triathlon Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Kalmar 2011
9405 Therese Gustafsson Kalmar RC Triathlon Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Kalmar 2011
9313 Rebecka Gustafsson Kalmar RC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Kalmar 2009
9217 Alma Toppe IK Hakarpspojkarna Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Huskvarna 2007
9215 Agnes Wadskog IK Hakarpspojkarna Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna JÖNKÖPING 2006
9216 Jakob Wadskog IK Hakarpspojkarna Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Jönköping 2006
9404 Elias Birgander Birganders Idrottsvänner Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Kungsängen 2010
0 Leon Dahlin Hedemora Endurance Club Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Hedemora 2006
9213 Ron Silver Joe Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Linköping 2007
9312 Melwin Eriksson Kalmar RC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Kalmar 2009
9311 Vilma Johansson Team LeWa Sport Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Motala 2008
9212 Leon Dahlin Hedemora Endurance Club Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Hedemora 2006
9211 Adam Westlund Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Linköping 2007
9310 Matilda Eliasson Kalmar RC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Ljungbyholm 2010
9210 Carmen Seco Umeå Simsällskap Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Vännäs 2007
9309 Leo Kastbom FunRun Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Vreta Kloster 2008
9308 Anton Karlsson Väsby SS Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Upplandsväsby 2008
9403 Lovisa Lindeberg Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Linköping 2010
9209 Linus Fredriksson Sok Träff Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Mölltorp 2006
9208 August Siverskog Julita Triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man KATRINEHOLM 2007
9307 Irma Siverskog Julita Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna KATRINEHOLM 2010
9402 Alvar Törnlöv Väsby SS Triathlon Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Vallentuna 2012
9207 Tintin Herweijer Hälle IF Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Ljungskile 2007
9206 Smilla Lilja Frosta Multisport Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Höör 2007
9306 Liam Stenfelt IFK Vreta Kloster Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Vreta Kloster 2009
9205 Wilma Danielsson IK Fyris Triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Storvreta 2007
9401 Moa Skansén Nyberg IK Akele Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Ljungsbro 2011
9305 Alice Birgander Birganders Idrottsvänner Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna KUNGSÄNGEN 2008
9204 Lova Nydén Gnosjö FK Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Gnosjö 2007
9304 Klara Nydén Gnosjö FK Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Gnosjö 2009
9303 Vera Nilsson Team LeWa sport Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Motala 2008
9203 Anna Söderqvist Team LeWa Sport Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Motala 2006
9202 Josefine Landoff Team LeWa sport Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Motala 2006
9201 Emma Granlund ÅTF Hangaround Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Åkersberga 2006
9302 Hanna Månsson Väsby SS Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Upplands väsby 2008
9301 Emil Jorme Väsby SS Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Sollentuna 2008
Till anmälan för Tri4fun