Anmälda till Backyard Ultra Gävle 2019 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
110 Åsa Westerberg Run Academy Damer Kvinna Gävle 1966
82 Tomas Broman Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1970
81 Daniel Moström Herrar Man Gävle 1986
80 Simon Bergroth Gävle orienterings klubb Herrar Gävle 1991
79 Christian Länk Herrar Man Hofors 1978
78 Karl-Fredrik Andersson Team Billingen X-Trail Herrar Man Idre 1979
109 Kerstin Vinje Björkqvist Upsala IF Damer Kvinna Harbo 1984
77 Anders Björk Hofors AIF Herrar Man Hofors 1977
108 Åsa Landpers Damer Kvinna Falun 1975
76 Martin Myhrberg Ockelbo SK Herrar Man Ockelbo 1965
75 Mikael Söderström Norums Måleri & Endurance Team Herrar Man Obbola 1973
74 Sami Maliniemi Hemlingby löparklubb Herrar Man Skutskär 1970
73 Johan Löthman Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1975
72 Kent Hanslöf Herrar Man UPPSALA 1964
107 Katarina Larsson Damer Kvinna Gävle 1979
71 Pär Mostad Herrar Man Gävle 1980
70 Rasmus Engberg Herrar Man Gävle 1990
69 Mikael Malmberg Söderhamns Skärgårds Multisportförening Herrar Man Sandarne 1964
67 Andreas Landén Lonesome runners Herrar Man Gävle 1983
68 Andreas Zetterström Lonesome runners Herrar Man Gävle 1980
105 Jennie Persson Hudiksvalls Gym Damer Kvinna Hudiksvall 1979
106 Nina Persson Hudiksvalls Gym Damer Kvinna Hudiksvall 1977
66 Sam Sjöblom Herrar Man Årsunda 1989
64 Per-Göran Olofsson Uppsala LK Herrar Man Uppsala 1968
65 Anton Olofsson Upsala IF Herrar Man Uppsala 2002
63 Hans Qvarnström Ockelbo SK Herrar Ockelbo 1966
104 Carola Snar Aktivera flera Damer Kvinna Hofors 1976
62 Anton ”Klacken” Berglund Block race team Herrar Man Sundsvall 1982
61 Petri Kaunisto Herrar Man Gävle 1972
60 Christoffer Berglund Herrar Man Knutby 1977
103 Karin Berglund Damer Kvinna Knutby 1982
59 Jan Holmgren Herrar Man Gävle 1948
102 Camilla Storaa Maquet Critical Care IF Damer Kvinna Solna 1976
58 Emil Söderqvist Herrar Man Sköndal 1972
101 Malin Holmgren Sweden Runners Damer Kvinna Valbo 1982
57 Kristofer Block Block race team Herrar Man Sollefteå 1979
56 Sakarias Nilsson Block Race Team Herrar Man Sundsvall 1984
100 Annastina Lundstedt Annafina Damer Kvinna Gävle 1984
55 Patric Fridlund Herrar Man Ockelbo 1986
54 Anders Wigstein Hemlingby LK Herrar Man Gävle 1981
53 Niklas Oskarsson Gävle Herrar Man Gävle 1976
52 Peter Salåker Herrar Man Gävle 1991
51 Roger Gabrielsson Hemlingby LK Herrar Man Sundsvall 1958
50 Oskar Andersson Hemlingby LK Herrar Man Gävle 1987
49 Magnus Söderström Sandviken Trail Running Herrar Man SANDVIKEN 1984
48 Håkan Durmer Hemlingby LK Herrar Man GÄVLE 1978
47 Kristoffer Wahlberg Runacademy IF Herrar Man Gävle 1987
46 Niklas Isaksson Sandviken Trail Running Herrar Man Sandviken 1982
Till anmälan för Backyard Ultra Gävle 2019