Anmälda till Fredsloppet 2018 - Promenad Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
Åsa Huamantumba 1976
Mari Albertsson 1980
Gunnar Styrhe 1954
Jonna Styrhe 1994
520  Valentina Gerdin 1979
523  Helena Karlsson Göteborg 1983
Anna-Karin Sparredal 1951
Ola Rask 1951
Karin Gyllensten Bohlin 1955
Hannah Ascher Göteborg 1989
Maria Kilman 1982
Mark Herrera Göteborg 1983
505  Marianne Karlsson 1953
Thomas Renner 1955
Frida Werlid Gillholm Mörka Fronten 1978
Jakob Bergman 1975
Katrina Uppström 1946
Christer Jonsson 1945
488  Sven-Anders Gunblom GIF Sundsvall 1959
Katarina Häyrinen 1966
Joachim Varga 1966
481  Kaj Gustafson 1946
Mats Claesson 1952
Torgny Frank 1979
467  Britt-Marie Claesson Fredskommittén 1956
454  Ingemar Abrahamsson 1956
452  Karin Opperdoes 1953
443  Bengt-Rune Persson Göteborg 1960
518  Klara Opperdoes Göteborg 1987
442  Stina Ekvall Styrsö bk Styrsö 1954
Helena Mechlaoui SPFH Handala 1990
Shada SPFH SPFH Handala 1997
Ralf Dahlborg Proletären FF x 1950
Finn Ternrud Göteborg 1973
Jimmi Nordh Göteborg 1987
503  Klara Gerdin/Wik Mölnlycke 1989
277  Mandy Juárez-Andino Svensk-salvadoranska föreningen Lindome 2001
278  Natalia Hernández-Andino Svensk-salvadoranska föreningen Lindome 2006
275  Jan Wallinder Göteborg 1948
276  Josefina Nerell Göteborg 1966
274  flor huamantumba gbg 1958
265  Edvard Lahso Tesak RKU x 2000
266  Peter Granberg RKU x 2000
267  Andreas Verdin RKU x 2000
268  Saga Manzandarani RKU x 2000
269  Fredrik Witte RKU x 2000
270  Ruben Sandström RKU x 1999
271  Erik Wennberg RKU x 2000
272  Anton Lilja RKU x 2000
273  Johan Wennberg RKU x 2000
264  Pia Wiik x 1980
262  Teddy John Frank Kommunistiska Partiet x 1945
263  Christina Frank Kommunistiska Partiet x 1950
261  Emilia Andersson Göteborg 1985
260  Sofia Lind 1989
259  Eva-Lena Johansson Annerstad 1984
258  Gun Svensson Göteborg 1955
257  Adele Palm Göteborg 1990
256  Stefan Almqvist Göteborg 1949
254  Stefan Nilsson Göteborg 1960
255  Yvonne Nilsson Göteborg 1961
253  Ulf Rydberg Bergsjö Skolan x 1990
251  Ida Stellas Boring Göteborg 1995
252  Karl Boring Göteborg 1928
250  Zaher Kayali Partille 1962
246  Virginia Cavellini Ship to Gaza x 1960
247  Ferry Cavellini Ship to Gaza x 1980
248  Marianne Persson Ship to Gaza x 1955
249  Lennart Hansson Ship to Gaza x 1980
5204  Ellen Hutten Hansson Ship to Gaza x 1990
245  Christer Johansson Emmaus x 1950
243  Ninni Winkler x 1950
244  Anna Diksved x 1980
242  Sanna Berntsson Göteborg 1982
241  Charlotte Andersson Göteborg 1987
240  Yi Haraldsson Nybro 1997
239  Maud Bergman GÖTEBORG 1950
238  Sri Nimpuno Göteborg 1939
236  Mirjam Önner Göteborg 1961
237  Kajsa Angleflod Göteborg 1992
235  Minna Önner Angleflod Göteborg 1988
234  Anita Källén Sävedalen 1946
228  Anita Ahlerud Bergsjö Skolan x 1985
229  Erik Backlund Bergsjö Skolan x 1960
230  Gunnel Larsson Bergsjö Skolan x 1985
231  Monzer El Sabini Bergsjö Skolan x 1958
232  Sarah Westlund Bergsjö Skolan x 1980
233  Sören Zetterholm Bergsjö skolan x 1980
227  Lisa Magnusson Nakna Traktorn ALINGSÅS 1981
225  Margareta Ask Huskvarna 1950
226  Mikael Ask Huskvarna 1948
224  Gunilla Engberg GÖTEBORG 1950
5183  Roger Karlsson Hisings Kärra 1960
220  Jenny Tedjeza Donsö 1976
221  Arvid Tedjeza Donsö 2008
222  Astrid Tedjeza Donsö 2004
223  Andreas Tedjeza Donsö 1976
219  Bibbi Ljungvall Spartacuskören Göteborg 1947
218  Louise Svensson Vänersborg 1975
217  Annica Gustafsson Strömstad LK FRÄNDEFORS 1965
214  Alisa Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered x 1990
215  Elmir Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered x 1990
216  Vivianne Ahmedtovic Folkhögskolan i Angered x 1991
212  Martin Österlin Svensk Kubanska föreningen x 1945
213  Louise Österlin Svensk Kubanska föreningen x 1946
210  Tommy Cramér Stockholm 1954
211  Catarina Cramer Stockholm 1953
209  Irmeli Alvarado Göteborg 1959
208  Gustav Asplund x 1948
207  Sven Arne Halvardsson x 1948
205  Lena Öman Blatte United x 1955
206  Guaelberto Teran Blatte United x 1955
204  Randa Tamimi x 1960
203  Carin Asplund Proletären FF x 1950
200  Katja Männer Playscan x 1985
201  Gunnar Franklin Playscan x 1985
202  Markus Boloschowski Franklin Playscan x 1985
198  Unni Brandeby Västra Frölunda 1946
199  Ola Fransson Västra Frölunda 1948
197  Oskar Briving Gbg 1979
195  Karin Hjertstrand Göteborg 1974
196  Maria Tickner Göteborg 1982
190  Larseric Bergqvist Röda Johanneberg x 1960
191  Pia Svensson Röda Johanneberg x 1980
192  Stina Bergqvist Röda Johanneberg x 1960
193  Sanna Losell Röda Johanneberg x 1980
194  Eva Svensson Röda Johanneberg x 1960
188  Dennis Tengbring Göteborg 1953
189  Lars-Evert Holm Göteborg 1951
186  Leif Lindahl Göteborg 1948
187  Guje Lindahl Göteborg 1952
185  Eva Jadenius x 1960
183  Anna Clara Bäckerstam ALINGSÅS 1980
184  Kristian Lund ALINGSÅS 1975
182  Robert Lyons Friends of the Freedom Theatre Göteborg 1947
180  Pär Magnusson Proletären FF Göteborg 1954
181  Angela Magnusson 1968
165  Aasha Macalin Folkhögskolan i Angered x 1980
166  Indira Tamo Folkhögskolan i Angered x 1980
167  Vidar Jafari Folkhögskolan i Angered x 1980
168  Jemila Salih Folkhögskolan i Angered x 1980
169  Yusfe Jemal Folkhögskolan i Angered x 1980
170  Yamama Mahmod Folkhögskolan i Angered x 1980
171  Marlen Abdulkadir Folkhögskolan i Angered x 1980
172  Tham Thi Nguyen Folkhögskolan i Angered x 1980
173  Agha Khan Folkhögskolan i Angered x 1980
174  Farhiyo Omar Folkhögskolan i Angered x 1980
175  Ifrah Jama Folkhögskolan i Angered x 1980
176  Nur Afrah Folkhögskolan i Angered x 1980
177  Elin Forsgren Folkhögskolan i Angered x 1980
178  Teresa Peterson Folkhögskolan i Angered x 1980
179  Alisa Ahmetovic Folkhögskolan i Angered x 1980
164  Hannes Grundvall Göteborg 1985
163  Leif Ryding Cocodrillos, Mtz Gbg 1939
161  Elsa-Lena Åström Alingsås 1950
162  Per-Ove Åström Alingsås 1949
160  Claes Arlid KP Gislave Gislaved 1952
159  Karl Ask Göteborg 1978
158  Arne Olofsson Nälden Nälden 1951
157  Elisabeth Dahlborg Ingen Göteborg 1956
156  Nadja Lundberg RKU Göteborg 1996
154  Agnetha Sundberg Angered 1954
155  Mikael Sundberg Angered 1955
153  Anne Reitz V:a Frölunds 1957
152  Alma Wismeier Västra Frölunda 2016
144  Cecilia Loaysa Claesson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
145  Fredy Salgado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
146  Lena Blom Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
147  Nina Brorson Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
148  Nelson Alvarado Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
149  Pedro Rodriquez Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
150  Roberto Ahumada Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
151  Verónica Duran Latinamerikanska föreningen för mänskliga rättigheter x 1970
143  Jan Englund Luleå 1948
141  Claudia Martini Linger Göteborg 1962
142  Håkan Linger Göteborg 1955
139  Per Berg Proletären FF x 1948
140  Marit Kalleson Kommunistiska Partiet X 1953
138  Kickan Einarsson Göteborg 1950
137  Eva Falk Göteborg 1957
136  Love Puke Gbg 1988
135  Vanja Gustafsson GÖTEBORG 1964
133  Sofie Johansson Göteborg 1991
134  Inga-Lill Atterlöf Göteborg 1956
132  Eva-Britt Thörnqvist Göteborg 1949
131  Mia Gerdin Åsa 1948
130  jannike Bahlenberg goeteborg 1952
129  Göran Andersson Göteborg 1938
128  Henry Ascher Göteborg 1953
127  Håkan Engvall Arvika 1950
126  Lena B Lutke Göteborg 1949
125  Hjördis Reuter 1949
124  Yonnies Tamimi Proletären FF 1950
123  Bengt Thoresson 1949
121  Leif Norqvist Edane 1962
122  Erika Norqvist Edane 1963
119  Bo Brinkhoff Göteborg 1946
120  Alicia Ayestaran Göteborg 1944
118  Eva Myrdal Skarpnäck 1956
117  Majvi Liljegren Göteborg 1954
115  Lotta Källén LAIK Lysekil 1958
116  Lars Källén LAIK Lysekil 1952
113  Jose Dominguez Proletären FF Västra Frölunda 1945
114  Anita Lindelöf Proletären FF Västra Frölunda 1947
112  Lennart Wiborgh Lund 1955
111  Eva Alroth Lund 1956
110  Jane Mattsson Proletären FF Västra Frölunda 1948
109  AnnChristine Karlsson Proletären FF Västra Frölunda 1959
108  Siw Lindsjö Majornas 2:a rote Göteborg 1961
106  EWA HARRINGER GOeTEBORG 1951
107  ROGER GROSS GOeTEBORG 1944
105  Bertil Gustafsson - Göteborg 1949
104  Anders Högmark Lund 1980
103  Daniel Andersson Cliffhangerz Göteborg 1990
101  Anita Danielsson Göteborg 1940
102  Jan Danielsson Göteborg 1941
100  Lars Björkblom Uppsala 1948
99  Susan Voss Göteborg 1952
98  Ulf Björnerås Floda 1950
96  Jan Andersson 1990
97  Ann Christin Gustavsson 1990
95  Kerstin Wiklund 1990
94  Olle Minell Proletären FF Västra Frölunda 1946
93  Peer Hovden Proletären FF Göteborg 1952
92  Kjell Wahlgren SKF:s Kommunistiska Förening 1990
91  Inger Johansson Göteborg 1948
89  Ida Öberg Göteborg 1979
90  Patrik Paulov Göteborg 1973
87  Ingmar Palm 1990
88  Eva Palm 1990
86  Lena Lindberg Sävedalen 1947
83  Maria Stellas Göteborg 1966
84  Björn Boring Göteborg 1957
85  Elma Stellas Boring Göteborg 1999
82  Anna-Nora Zell GÖTEBORG 1954
81  Robert Mathiasson Kommunistiska Partiet Alingsås 1979
80  Ralf Berntsson Proletären FF Göteborg 1950
79  Barbro Eriksson Väröbacka 1958
78  Stig Holmström Proletären FF 1946
77  Dan Ljung Älmestad 1953
76  Ingegerd Lööf Proletären FF 1990
75  Bob Hund Helsingborg 2016
74  Andy Kall Helsingborg 1987
73  Joel Sandström Göteborg 1987
72  Simon Renner - Västra Götaland (Göteborg) 1990
71  Katja Alheden 1990
70  Jeannie Malm 1946
69  Artur Szandrowski Göteborg 1986
68  Kent Sarmark Proletären FF V Frölunda 1953
67  August Eliasson ANGERED 1986
66  Kalle Johansson 1990
65  Viktoria Folkesson 1990
64  Bruno Bran Proletären FF 1942
63  Pia Jacobsen 1975
62  Stefan Almqvist Spartacuskören Göteborg 1949
60  Berndt Sandberg Göteborg 1954
61  Annsofi Pettersson Göteborg 1949
58  Eva Hammad V Frölunda 1948
59  Nestor Verdinelli V Frölunda 1944
57  Jan Beijer Brasilien 1990
56  Leonora Lundvall Angered, GÖTEBORG 1987
54  Dick Eriksson Alingsås 1954
55  Ingela Eriksson Thelin Alingsås 1954
53  ove karlsson Proletären FF göteborg 1945
52  John Näsman Göteborg 1954
51  Krister Hägg Proletären FF 1999
50  Evelina Orrlöv Göteborg 1988
49  Moa Hamark Angered 1993
48  Åsa Opperdoes Arlov 1986
46  Gunnar Axelsson Henån 1951
47  Barbro Axelsson Henån 1953
45  Gunnar Silvermo GÖTEBORG 1951
44  Ingrid Frejd Cliffhangerz Göteborg 1985
43  Lennart Gradén Göteborg 1948
42  Gert Larsson Proletären FF 1990
41  Christina Lydén Göteborg 1948
40  Roger Hultgren LH Slottsälven Göteborg 1957
38  Raija Karlsson Styrsö 1958
39  Lennart Karlsson Styrsö BK Styrsö 1953
37  Ulf Sandberg Hova 1951
35  Jan Nankler 1944
36  Clara Nankler 1950
33  Hjördis Fohrman Jonsered 1951
34  Kjell Fohrman Jonsered 1950
32  Bengt Johansson Varberg 1957
30  Tove Johnsson 1990
31  Jenny Johnsson 1990
28  Örjan Mattsson Kungälv 1949
29  Eva Brunsten-Mattsson Kungälv 1953
27  Betty Möller 1943
26  Håkan Lundqvist Proletären FF 1947
24  Axel Lyckberg Playscan Göteborg 1986
25  Ellen Lind Göteborg 1992
22  Gil Tarschys Göteborg 1947
23  Annica Bäckerstam Proletären FF Göteborg 1990
21  Mimmi Hansson Proletären FF Göteborg 1989
19  Staffan Ehnebom Proletären FF Tanumshede 1952
20  Kickan Ehnebom Proletären FF Tanumshede 1953
14  Gunnel Thörn - 1990
15  Janne Johansson - 1990
16  Dyveke Thörn - 1990
17  Sara Thörn - 1990
18  Larsa Thörnblom - 1990
13  Johanna Franck Göteborg 1983
12  Marianne Hüll Hisings Kärra 1947
11  Guje Höglund Göteborg 1947
10  Reinhold Bergqvist Proletären FF Västra Frölunda 1945
Bertil Andersson Göteborg 1952
Elinor Frejd Proletären FF Göteborg 1982
Diaj Hermansen - 1950
Agneta Sundin x 1950
Bengt Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1948
Lisa Frejd Proletären FF Västra Frölunda 1953
Christine Widegren Sannaskolan Göteborg 1966
Ingrid Frejd Proletären FF Göteborg 1985
Sandra Wismeier Proletären FF Västra Frölunda 1988
Till anmälan för Promenad