Anmälda till ÖrebroAIK Halvmarathon Avancerad sök

ÖrebroAIK Halvmarathon

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
237  Jan Olsson Team Futten M45 Karlstad 1970
236  Elsa Karlsson Örebro Aik K senior Örebro 2000
234  Hans Backström Östansjö SK M65 Örebro 1953
235  Edmund Kurt Örebro AIK M45 Örebro 1973
233  Mats Franzén Östansjö SK M50 Fellingsbro 1965
232  Mattias Nätterlund Örebro AIK M senior Örebro 1986
231  Matias Dahlin Storådalens sk M35 Garphyttan 1983
230  Kristoffer Sjölin LK GRÄNSLÖST M: 10km Motion Örebro 1971
229  Daniel Lindholm Hemlingby LK M: 10km Motion Älvkarleby 1977
228  Sören Spjuth Aspa IK M: 21,1km motion Aspa bruk 1961
227  kevin henriksson garphyttans if M: 10km Motion fjugesta 1997
226  Arne Evertsson Storådalens SK M: 10km Motion Örebro 1941
225  Patrik Nilvér LK Gränslöst M35 Örebro 1983
224  Lukas Melander Lk Gränslöst M senior Viskafors 1990
223  Jonas Svensson Örebro M: 10km Motion Örebro 1978
222  Fredrik Fjordäng Örebro AIK M40 Vretstorp 1979
221  Marita Sers Rytterne IS K40 Västerås 1981
220  Fredrik Holm Örebro AIK M45 Örebro 1973
219  Marcus Jonsson Ok Tyr M: 21,1km motion Karlstad 1984
218  Daniel Borg IFK Nora M: 10km Motion Nora 1974
217  Linus Engback NocOut M35 Linköping 1981
216  Niklas Jonsson Huddinge AIS M senior Skarpnäck 1992
215  Josefin Gerdevåg Kfum örebro K35 Örebro 1981
214  Johan Gunnarsson Glanshammars IF M45 Glanshammar 1972
213  Erik Murmester M: 21,1km motion Örebro 1992
212  Joakim Magnusson Nilivaara IS M senior Väse 1986
211  Liduina van Sitteren Örebro AIK K senior Örebro 1989
210  Ljiljana Persson Almby IK K65 Örebro 1953
209  Linnea Neckman IK Nocout.se K:10km Motion LINKÖPING 1988
208  Robert Ernfridsson Köpingskamraterna M40 KÖPING 1974
207  Jesper Zakrisson Örebro AIK M35 Örebro 1980
205  Anna Hilmersson Örebro AIK K40 Örebro 1976
206  Tomas Fridh Stocksäters if M45 kumla 1973
204  Henrik Göhl Mikkeller Running Club M: 21,1km motion Finspång 1974
203  Robert Davidsson M: 21,1km motion Örebro 1980
202  Erik Sandh IK Akele M35 Linköping 1980
201  Fredrik Hagström M: 10km Motion Örebro 1974
199  Patrik Björling M: 10km Motion Örebro 1970
200  Anna Bergfors K:10km Motion Örebro 1974
198  Manne Frih ÖSK ungdom M: 21,1km motion Örebro 2002
197  Therese Sätre Örebro AIK K40 Örebro 1977
195  Ulf Hallmén Hagaby GoIF Örebro M: 10km Motion Örebro 1968
196  Sanna Rutqvist Örebro AIK K35 Örebro 1987
194  Henrik Gustafsson Örebro M: 21,1km motion Örebro 1987
193  Jonas Århammar M: 21,1km motion Örebro 1977
187  Christoffer Skantz IF Göta Karlstad M senior Karlstad 1985
188  David Larnemark IF Göta Karlstad M: 10km Motion Karlstad 1985
189  Fredrik Bengtsson IF Göta Karlstad M senior Karlstad 1989
190  Anna Nyström IF Göta Karlstad K:10km Motion Karlstad 1999
191  Malcolm Chapman IF Göta Karlstad M: 10km Motion Karlstad 1971
192  Karl-Martin Nordling IF Göta Karlstad M: 10km Motion Karlstad 1977
185  Erika Andersson K: 21,1km motion Örebro 1991
186  Malin Ragnarsson K: 21,1km motion Örebro 1991
184  Stefan Sager Örebro AIK M40 Örebro 1977
183  Ove Karasiak Åsbro GoIF M65 Åsbro 1953
182  Stefan Poohl M: 21,1km motion Karlskoga 1966
181  Claes Theander HiQ Sports Club M40 Stockholm 1975
180  Susanne Felldin Karlslunds IF K: 21,1km motion Kumla 1971
179  Lisa Ring IK NoCout K senior HÄGERSTEN 1993
178  Dan Grabö Örebro AIK M35 Örebro 1982
177  Henrik Nilsson Katrineholms SK fridrott M senior Katrineholm 1986
176  Marie Dasler IF Start K50 Örebro 1968
175  Tobias Lidving 7805190274 M: 21,1km motion Brandbergen 1978
174  Fredrik Härdfeldt ÖREBRO AIK M35 ÖREBRO 1980
173  Erik Olsson IK NocOut.se M35 Linköping 1983
172  Magnus Nilsson M: 21,1km motion Örebro 1971
171  Fredrik Rådström Hällefors LK M35 Karlskoga 1983
170  Elin Larsson IFK nora K40 Nora 1979
169  Joakim Tillman Örebro AIK M55 Örebro 1963
168  Tommy Berggren Friskis & Svettis Örebro M: 21,1km motion Örebro 1969
166  Anders Eklöv Örebro AIK M35 Örebro 1982
167  Jonathan Kandelin Örebro AIK M senior Örebro 1990
164  Tea Lahti Team Hägg-Lahti K: 21,1km motion Köping 1974
165  Krister Hägg Team Hägg-Lahti M: 21,1km motion Köping 1973
163  Sylvia Rundquist Kongsberg Maritime Sweden AB K40 Kristinehamn 1976
162  Leiif Mörk M: 21,1km motion Kristinehamn 1959
161  Tomas Theander Stockholmspolisen IF M: 21,1km motion Stockholm 1978
160  Sofie Svärd K: 21,1km motion Strängnäs 1980
159  Martin Duberg Örebro AIK M senior Örebro 1985
158  Selmir Pajazetovic Frövi ik M40 Frövi 1978
157  Pär Muhr Västerås LK M45 Västerås 1972
156  Therese Fjordäng Örebro AIK K senior Vretstorp 1988
155  Mari Green K:10km Motion VÄDERSTAD 1979
154  Jacob Halvarsson Karlslunds IF M senior Örebro 1988
153  Magnus Rendahl M: 21,1km motion Stora Mellösa 1982
152  Nuray Yassin ULLEVi FK M: 21,1km motion Göteborg 1981
151  Tobias Isaksson Örebro M: 21,1km motion Örebro 1976
150  Emmie Björk K: 21,1km motion Karlskoga 1983
149  Mikael Nornvik Karlslunds IF M50 Karlskoga 1969
148  Pär Englund Vedevåg IF M45 Vedevåg 1974
147  Jonas Lundin Örebro AIK M40 Örebro 1977
146  Anna Höök Örebro AIK K: 21,1km motion Örebro 1992
145  Mohamed Hassan IF Start M senior Örebro 1999
143  Tomas Karlsson Vretstorps IF M45 Vretstorp 1970
144  Lars Lanneborn Örebro AIK M50 Örebro 1967
142  Oskar Larsson Örebro AIK M senior Örebro 1990
141  Sara Jakobsson Örebro AIK K senior Örebro 1987
140  Roger Carlsson Västerås LK M40 VÄSTERÅS 1975
139  Jonas Liljegren M: 21,1km motion Västerås 1974
138  Mattias Anglemark Västerås LK M45 ESKILSTUNA 1974
137  Lars Lundegård KFUM Örebro Friidrott M: 10km Motion Örebro 1965
136  Tina Johansson Örebro aik K40 Örebro 1979
129  Erik Martinsson IK Akele M35 IK Akele 1983
130  Peter Hall IK Akele M40 IK Akele 1977
131  Robert Wingren IK Akele M senior Linköping 1988
132  Peter Olin IK Akele M35 Linköping 1981
133  Björn Clasén IK Akele M40 LINKÖPING 1976
134  Mikael Nordmark IK Akele M senior Linköping 1992
128  Lukas Segersten Enköpings AIF M senior Enköping 2000
135  Mahfoudh Ameuri AIK M35 Örebro 1982
127  Mattias Waldebring Strängnäs Löparklubb M40 Strängnäs 1975
125  Anna Pettersson IF Start K45 Örebro 1970
126  Jörgen Andersson IF Start M45 Skoghall 1971
124  Kerstin Liljerås Östansjö SK K50 Kumla 1967
123  Alberto Pinton Spring LK M: 10km Motion Johanneshov 1962
122  Daniel Tegfors Strängnäs Löparklubb M35 Strängnäs 1984
121  Jonas Olsson Örebro AIK M40 Örebro 1978
120  Matilda Ek K:10km Motion Örebro 1981
117  Monika Forslund IFK Nora K:10km Motion Nora 1974
118  Ulf Carlson IFK Nora M50 Nora 1967
119  Rodney Hundermark IFK Nora M50 Nora 1969
116  Mats Johansson Örebro AIK M45 Hallsberg 1972
115  Midea Allard Västerås FK K:10km Motion Västerås 2008
114  Mathias Viktorsson LK Gränslöst M35 Askersund 1982
113  Kent Mossbäck Örebro AIK M45 ÖREBRO 1972
112  Joel Redeskog Nature Running M senior Örebro 1986
111  Mattias Heimdahl Motala M: 21,1km motion Motala 1972
110  Per Erik Larsson IF Göta M: 10km Motion Kristinehamn 1967
109  Karin Karlsson Örebro AIK K40 Örebro 1976
108  Johan Stamm Nature Running M40 Örebro 1978
98  Elias Zika IF Start M35 Örebro 1981
99  Per Arvidsson IF Start M senior Örebro 1986
100  Johan Ingjald IF Start M senior Örebro 1987
101  Petra Haneus IF Start K45 Örebro 1972
102  Jonas Janegren IF Start M40 Örebro 1979
103  Pansy Ståhl IF Start K45 Örebro 1972
104  Marie Österling IF Start K:10km Motion Örebro 1972
105  Maria Eriksson IF Start K:10km Motion Örebro 1976
106  Filip Öhrn IF Start M: 10km Motion Örebro 1999
107  Susanne Malmqvist IF Start K:10km Motion Örebro 1952
97  Petri Stolt Oves Cross M: 21,1km motion Kungsör 1968
96  Joakim Särnblad Nature running M senior Örebro 1986
95  Filip Tångström Nature Running M senior Kumla 1988
94  Per Åhlin IK NocOut.se M senior Linköping 1985
93  Björn Geijer Axa Sports Club M: 21,1km motion Bankeryd 1964
92  Mattias Malviker Wellermark IK NocOut.se M40 Linghem 1978
91  Douglas Perez Köpingskamraterna M40 Köping 1978
90  Mathias Lundberg Örebro AIK M45 Örebro 1974
89  Mirza Nalic Västerås FK M35 Västerås 1980
87  Elias Kvist Örebro AIK M: 10km Motion Örebro 2003
88  Lars-Åke Kvist Örebro AIK M: 10km Motion Örebro 1974
86  Camilla Söderberg Örebro AIK K40 Örebro 1977
85  Peter Törnqvist Östansjö sk M50 Askersund 1969
84  IngMarie Johansson Örebro AIK K:10km Motion ÖREBRO 1964
83  Christoffer Smed Örebro AIK M senior Örebro 1990
82  Pär Ericzzon Örebro AIK M45 Frövi 1974
81  Andreas Rasku Ingen M: 21,1km motion Örebro 1984
80  Fredrik Eriksson Berga LK M: 10km Motion LINKÖPING 1978
79  Lars Karlsson Östansjö SK M55 Östansjö 1964
77  Henrik Sandén Strängnäs Löparklubb M35 Strängnäs 1982
76  Niklas Bergdahl IK Nocout.se M50 Linköping 1969
75  Stig Jonsson Laxå OK M55 LAXÅ 1962
74  Per Karlsson Ericsson Kumla SK M: 10km Motion Hallsberg 1967
73  Torbjörn Annell IK NocOut.se M45 Vikingstad 1974
72  Magnus Åkesson Örebro AIK M: 10km Motion KUMLA 1971
71  Andreas Huss FK Studenterna M45 Stockholm 1974
70  Lars-Erik Almberg Glanshammars IF M50 ÖREBRO 1969
69  Magnus Stjernström Örebro AIK M: 10km Motion Hallsberg 1990
78  Andrew Lowry Örebro AIK M40 Örebro 1979
66  Thomas Lindström Åsbro GoIF M: 10km Motion Asbro 1955
67  Andreas Adolfsson Åsbro GoIF M40 Åsbro 1977
65  Sören Forsberg Örebro AIK M55 Örebro 1963
64  Markus Liljenroth Örebro AIK M40 Örebro 1979
63  Julia Johnsson Örebro AIK K40 Örebro 1975
62  Magnus Svensson IK NocOut.se M40 Linköping 1976
61  Therese Persson Örebro aik K45 Örebro 1973
60  Marie Sandberg Julita Triathlon K35 Katrineholm 1981
59  Kenth Pettersson IK NocOut.se M45 Linköping 1970
58  Johan Lundqvist Örebro AIK M45 DYLTABRUK 1974
57  Andreas Ingberg Örebro AIK M35 Örebro 1982
56  Mathias Ahlqvist Finspångs AIK M: 21,1km motion Finspång 1973
55  Irina Tahir K: 21,1km motion Örebro 1964
54  Per Malm Mikkeller Running Club Örebro M: 21,1km motion Örebro 1984
53  Mehmed Hasanbegovic Bosna M: 10km Motion Eskilstuna 1979
52  Robert Vestman Almby IK M35 Örebro 1982
51  Efrem Bhrane Västerås FK M senior Västerås 1994
50  Staffan Häggeborn Västerås LK M: 10km Motion Stora Mellösa 1952
49  Gustaf Leonardsson Örebro AIK M senior Örebro 1993
48  Sofia Eriksson Strängnäs Löparklubb K: 21,1km motion Strängnäs 1975
47  Claes Ivenborg IK NocOut.se M senior Linköping 1973
46  Rasmus Andersson Örebro AIK M senior Örebro 1990
45  Andreas Ottestig IK NocOut.se M40 Ljungsbro 1978
44  Fabian Stål M: 21,1km motion Örebro 1991
43  Ronny Lundberg M: 21,1km motion Karlstad 1960
42  Pär Johansson Örebro AIK M45 Vretstorp 1974
40  Therese Ståhlberg K:10km Motion Örebro 1985
41  Lovisa Ståhlberg K:10km Motion Norberg 2002
39  Christofer Larsson Hemlingby LK M: 10km Motion Älvkarleby 1979
38  Rihards Darzins Almby IK M35 Örebro 1986
37  Björn Eriksson Örebro AIK M senior Örebro 1986
36  Rickie Ehn M: 21,1km motion Örebro 1987
35  Andreas Björklund IK NocOut.se M45 Linköping 1972
34  Tobias Nurme NaN M: 10km Motion Örebro 1981
33  Magnus Gustavsson Bofors Fritid IF M: 21,1km motion Karlskoga 1969
32  Tomas Rutemark SMIFF M: 21,1km motion Katrineholm 1976
31  Catrine Andersson Örebro AIK K50 Örebro 1969
30  Jakob Stenbacka Borlänge LK M senior Borlänge 1992
29  Andreas Johansson M: 21,1km motion Örebro 1989
28  Jenny Andersson Strängnäs löpargrupp K40 Strängnäs 1975
27  Claes Nilsson Vretstorps IF M40 Vretstorps IF 1977
26  Patricio Caro M: 21,1km motion Örebro 1980
25  Rikard Svärd Strängnäs Löparklubb M35 Strängnäs 1980
24  Lars Selin Ikw M45 Köping 1973
23  Andreas Kjellin Mikkeller Running Club M: 21,1km motion Örebro 1983
22  Andres Avella Örebro AIK M senior Örebro 1986
21  Anna-Karin Larsson Örebro AIK K40 Örebro 1975
20  Maria Koutsouridakis Örebro Aik K:10km Motion Örebro 1972
19  Stefan Sjögren Örebro AIK M40 Örebro 1975
18  Jasin Nawrozi Ullevi M senior Örebro 1998
17  Jenny-Ann Ehrling Örebro AIK K35 Örebro 1980
16  Andreas Rutemark Önnemo Racing M: 21,1km motion Katrineholm 1972
15  Björn Engqvist M: 21,1km motion Örebro 1981
14  Bobby Norén M: 21,1km motion Åkersberga 1991
13  Daniel Öst Östansjö SK M50 Askersund 1968
12  Fredrik Johansson Ok Skogsstjärnan Töreboda M: 10km Motion Moholm 1982
11  Marcus Widenfors Team Nordic Trail M40 Stockholm 1976
10  David Klingenhoff Örebro AIK M45 Örebro 1974
Pasi Salonen Himmeta IF M50 Köping 1965
Niklas Andersson M: 21,1km motion Smedjebacken 1979
Viktor Carlsson M: 21,1km motion Örebro 1982
Björn Åkerberg M: 21,1km motion ÖREBRO 1980
Jörgen Jonsson Tjalve IF Norrköping M40 Norrköping 1979
Fredrik Bernsmed M: 21,1km motion Stockholm 1989
Rasmus Lindahl M: 21,1km motion Örebro 1991
Robert Nordmark M: 21,1km motion Eskilstuna 1974
Mikael Kjellander Julita Triathlon M35 Katrineholm 1983