2800 |
Viktor Hallberg Odabas |
|
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2801 |
Klara Hallberg Odabas |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2799 |
Elliot Rytter |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2798 |
Leonardo Romero |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2797 |
Franz Knyphausen |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2796 |
Hugo Järnliden |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2795 |
Gabriel Nordin |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2794 |
Vincent Norlin Hooper |
Ingarö IF |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2791 |
Majken Lycksell |
|
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2792 |
Isak Lidbom |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2790 |
Sofia Egnelöv |
Sickla |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2806 |
Adam Linderholm |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
0 |
Viggo Alriksson |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2807 |
Mathilda Wiberg |
Järla IF orientering |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2789 |
Vera Ståhlberg |
Lillängen LK |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
0 |
Wilhelm Kaj |
Sickla skola klass 3A |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2787 |
Arvid Hallbäck |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2785 |
Kerstin Skagerman |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2784 |
Edda Verhoeven |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2788 |
Alvar Liljeroth |
Skånes gaseller |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2783 |
Adrian Sundberg |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2793 |
Valentina Isakovic |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2804 |
Lucas Lundgren |
Norrstigen runners |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2805 |
Isabella Lundgren |
Norrstigen runners |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2786 |
Liv Carlsson Jeifetz |
Sicka IF |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2808 |
frank nordstrand |
sickla if |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2809 |
ralf nordstrand |
sickla if |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2802 |
Julian Petersson |
|
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2803 |
Noah Petersson |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2781 |
Elvis Lundhquist |
Sickla IF |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2782 |
Ella-Lee Lundhquist |
Järla IF |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2778 |
Måns Niklasson |
LFF Nacka |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2779 |
Anton Niklasson |
LFF Nacka |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2780 |
Jakob Niklasson |
LFF Nacka |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2777 |
Juni Sjöblom |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2776 |
Kristopher Parvanov |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2775 |
Jack Spongberg |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2774 |
Arvid Viggeborn |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2772 |
Filippa Borné |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2773 |
Andrea Borné |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2771 |
Oliver Kaarni |
- |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2770 |
Julia Parvanov |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2769 |
Matilda Blixt |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2768 |
Svante Lundberg |
Sickla skola |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2766 |
Elsa De flon |
Sickla skola 4a |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2767 |
Joel De flon |
Sickla skola 3a |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2765 |
Doris Skinner |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2764 |
Stella Samuelsson |
Järla IF Orientering |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2763 |
Charles Kyllenbeck |
KAAB |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2762 |
William Östgren |
Sickla IF |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2761 |
alva widegren |
Mälarö SOK |
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2760 |
Elliot Wangler Björk |
Järla Orientering |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2759 |
Hampus Ahlbom |
Sköndals IK |
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2757 |
Tyra Rambe |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2758 |
Julia Baastrup |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2756 |
Nathalie Bergman |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2754 |
Noah Toss |
Hästhagen |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2755 |
Alvin Toss |
Hästhagen |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2753 |
Fanny Shaughnessy |
Älta |
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2752 |
Nova Järnbert Pettersson |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2751 |
Erik Lenholm |
Sickla IF |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2750 |
Sally Roel |
Sickla IF |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2749 |
Olle Eide-Jensen |
Hammarby Friidrott |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2748 |
Leoni Pap |
Saltsjöbadens IF |
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2747 |
Elton Nyman |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2746 |
Astrid Teljstedt |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2745 |
Judit Mohlin |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2744 |
Anton Folcke |
Järla orientering |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2743 |
Sigge Fagerli |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2741 |
Leon Rödblom |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2742 |
Vida Wendborg Biglari |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2739 |
casper eriksson rozenfelde |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2740 |
theresa eriksson rozenfelde |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2738 |
Vilhelm Karlson Möller |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2737 |
Elsa Bergström |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2736 |
Elise Hedevåg |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2734 |
Looïs Hessel |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2735 |
Celio Hessel |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2732 |
Ned Spelman |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2733 |
Lucy Spelman |
|
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2731 |
Greta Grape |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2729 |
Nike Sandels |
|
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2730 |
Lowe Sandels |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2728 |
Astrid Lémery |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2727 |
Eugen Blom Winiarski |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2014 |
|
2726 |
Alicia Molinder |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2725 |
erik Tognolina |
hammarby friidrott |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2724 |
Georgii Titarenko |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2722 |
Elin Norell |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2723 |
Alexander Norell |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2721 |
Ellen Stadig |
Ok ravinen |
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2720 |
Ellie hult |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2718 |
Harry Wallenius |
Saltsjöbaden |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2719 |
Hillevi Wallenius |
Saltsjöbaden |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2717 |
Ellinore Sparf |
Spårvägens FK |
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2715 |
Axel Fogelin |
Järla IF |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2716 |
Lion Pedersen |
Järla IF |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2714 |
Bon Oogan |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2712 |
Ellenor Grahn |
Nacka Värmdö SK |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2713 |
Emilie Grahn |
Nacka Värmdö SK |
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2711 |
Sven Linderholm |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2709 |
Estelle Simpson |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2710 |
Vincent Simpson |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2708 |
Thelma Verdier |
Mälarhöjdens IK |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2707 |
Leia Carlefred |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2706 |
Melvin Widgren |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2705 |
Joline Andersson |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2704 |
Nellie Bergström |
Gustavsbergs handboll |
Flickor 7 (födda 2012) |
2013 |
|
2703 |
Viola Stålgren |
Sickla IF |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2702 |
Lisa Hammarström |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2701 |
Penny Jakobsson |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2700 |
Elmer Hultman |
Hammarby friidrott |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2699 |
Ida Örtenblad |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2697 |
Dinah Metz |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2698 |
Joel Metz |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2696 |
Lovisa Hindman |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2694 |
Malte Vintlin |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2695 |
Ella Vintlin |
|
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2691 |
Einar Arnemar |
Sickla IF |
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2692 |
Gunnar Arnemar |
Sickla IF |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2693 |
Elsie Arnemar |
Sickla IF |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2690 |
Moa Haglund |
Sickla IF |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2689 |
Mirjam Costermans |
Järla Orientering |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2687 |
Julia Ek |
OK Ravinen |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2688 |
Frida Ek |
OK Ravinen |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2685 |
Klara Löfgren |
Sickla skola klass 5c |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2686 |
Albin Löfgren |
Sickla skola klass 1A |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2683 |
Edvin Ridderstad |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2684 |
Joel Ridderstad |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2681 |
Tilda Perhage |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2682 |
Oliver Perhage |
|
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2680 |
Leah Kaplan |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2679 |
Alan Szmytka |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2678 |
Fanny Silfver |
|
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2677 |
Hilda Löfstrand |
Sickla skola 5A |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2676 |
Elma Lekander Söderlind |
Sickla if fotboll |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2675 |
Svea Löfvenberg |
Sickla IF |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2674 |
Emilio Robesyn |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2672 |
Clara Axelsson |
Sickla If |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2673 |
Molly Axelsson |
Sickla IF |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2671 |
Karl Järn |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2670 |
Lydia Genmarker |
Älta IF |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2669 |
Märta Björklund |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2668 |
Elliot Eriksson |
Värmdö IF |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2667 |
Livia Sundgren |
Värmdö |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2666 |
Dafne Simeonidou Siddiqi |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2665 |
Isak Hillefors |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2664 |
Majken Dufva |
|
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2663 |
Ingrid Kearsley |
LFF Nacka |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2662 |
Erik Kearsley |
LFF Nacka |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2661 |
Morris Ek Asplund |
LFF Nacka |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2660 |
Erik Andersson |
Järla if |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2659 |
Felix Jalsenius |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2657 |
Melker Carlström |
ÄLTA |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2658 |
Ellen Carlström |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2656 |
Carolina Alvfalk |
Sickla skole 3A |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2655 |
Kalle Arborén |
Hammarby friidrott |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2654 |
Andrei Cristian Mircia |
Sickla IF |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2653 |
Elliot Körberg |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2651 |
matteus edetoft |
Danderyds SK |
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2652 |
marcus edetoft |
Danderyds SK |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2649 |
Liam Breander Sandholm |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2650 |
Emmie Breander Sandholm |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2648 |
Andor Grandien |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2646 |
Iris Ginström |
Finnboda |
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2647 |
Rut Ginström |
Finnboda |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2644 |
Bianca Pousette |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2645 |
Adrienne Pousette |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2642 |
Jonas Nicander |
Järla orientering |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2643 |
Per Nicander |
Järla orientering |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2640 |
Emmy Lantto Zetterberg |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2641 |
Oscar Lantto Zetterberg |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2639 |
Inez Minnegård |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2638 |
Agnes Nilsson |
Rosenfors IK |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2637 |
Valter Öhrling Tjernström |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2636 |
Tova Björklund |
Mälarhöjdens IK |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2635 |
Lova Korsheden |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2633 |
Ellen Cook |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2634 |
Lily Cook |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2632 |
Edvin Paulsson |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2631 |
Emilia Henriksson |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2630 |
Filip Svanehav |
Hammarby IF |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2629 |
Hugo Wahlbom |
Sickla IF |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2628 |
Anton Salén |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2627 |
Wilmer Renberg Fredin |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2625 |
Luna Canella Lopez Dahlander |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2626 |
Jamie Dahlander |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2624 |
Greta Gullbo |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2623 |
Elsa Henriksson |
Älta Konståkning |
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2622 |
Leo Tunas Lindemark |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2621 |
Frank Eriksson |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2620 |
August Elmgren Holmberg |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2619 |
Melker Johannesson |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2618 |
Arthur Burling |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2617 |
Elis Stenström |
Trångsund |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2616 |
Hjalmar Sällbom |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2614 |
Hannah Juli |
|
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2615 |
Oscar Juli |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2013 |
|
2613 |
Anton Nordkvist |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2612 |
Charlie Andersson |
Sickla skola 5b |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2611 |
Stella Agebro |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2610 |
Sophie Sakari |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2609 |
Lara Caspi |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2608 |
Mathilda Arvenäs |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2607 |
Oscar Lewerth |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2606 |
Nora Toverud |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2605 |
Axel Brogan Borgström |
Kummelnäs Cool Runnings |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2604 |
Hugo Stridh |
Hammarby IF |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2603 |
Alexander Forsberg |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2602 |
Ivar Östmark |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2599 |
Sixten Westh |
Skuru SK |
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2600 |
Alvin Westh |
Skuru SK |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2601 |
Viggo Westh |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2598 |
Oscar Röjdmark |
Team Dehuali |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2596 |
Axel Karlgren Hygge |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2597 |
Sigrid Karlgren Hygge |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2595 |
Alicia Falk |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2594 |
Sixten Svedjetun |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2593 |
Ella Setréus |
Örby IS |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2592 |
Felicia Korsgren |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2590 |
Theo Berglind |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2591 |
Ellen Berglind |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2589 |
Theodor Nagorny |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2588 |
Emilia Johansson |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2586 |
Konrad Ålander |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2587 |
Rufus Sjöström |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2584 |
Elton Eles |
Alphyddan Runners |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2585 |
Alice Eles |
Alphyddan Runners |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2583 |
Erik Lang |
Nacka Kyokushin Karate |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2580 |
Walter Fenger-Krog |
|
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2581 |
Olivia Fenger-Krog |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2582 |
Jonathan Fenger-Krog |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2579 |
Leyla Koursaris |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2578 |
Milan Safai |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2577 |
Tindra Mansikkasalo |
|
Flickor 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2576 |
Valentina Sabo |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2574 |
Lisa Vestin |
Älta IF |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2575 |
Alvin Vestin |
Älta IF |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2573 |
Alexander Blomstrand |
Hertigö AB |
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2572 |
Hugo Westerström |
ok ravinen |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2571 |
Uno Fahlen |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2569 |
Jamie Gyllensvärd |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2570 |
Milo Gyllensvärd |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2565 |
maike Joelsson Gimner |
Årsta |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2566 |
Lykke Joelsson Gimner |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2567 |
Nils Hansson Brandin |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2568 |
Axel Hansson Brandin |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2564 |
Stella Lokner |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2562 |
Noah Thambert |
|
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2563 |
Simon Thambert |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2560 |
Ture Westholm |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2561 |
Pelle Westholm |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2559 |
Victoria Krupnik |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2558 |
Samuel Svanerö |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2557 |
Amanda Wåhlberg |
Mr |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2556 |
Elise Malm Werngren |
Älta |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2555 |
Matilda Andersson |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2554 |
Wesley Ait Tayeb |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2553 |
Erik Maurer |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2551 |
Elliott Rehnberg |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2552 |
Elina Rehnberg |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2550 |
Ludwig Östgren |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2548 |
Alva Ortman |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2549 |
Malte Ortman |
|
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2546 |
Julia Bergkvist |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2547 |
Amanda Bergkvist |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2545 |
Noel Frisk |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2544 |
Axel Granzelius |
Ekuddens IF |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2543 |
Hilda Järvinen |
Hammarby IF |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2542 |
Linnea Rosenkvist |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2009 |
|
2541 |
Linnea Berg |
Stockholm |
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2540 |
Simon Sassi Nylén |
|
Pojkar 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2538 |
Leandra Fabo Wilkinson |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2539 |
Ophelia Fabo Wilkinson |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2536 |
Vincent Simpson |
|
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2537 |
Estelle Simpson |
Nacka |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2535 |
Alexander Axelsson |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2533 |
Linus Jildell Reichardt |
Nacka |
Pojkar 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2534 |
Erika Jildell Reichardt |
Nacka |
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2532 |
Nozomi Ehrngren |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2531 |
Felipe Piacentini Picasso |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2530 |
Lovisa Nyberg |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2529 |
Emilia Lidström Eriksson |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2528 |
tom lloyd |
saltsjö-boo |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2527 |
Nelson Määttä |
NACKA |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2526 |
Liv Asadanin |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2524 |
Paulina Walus |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2525 |
Emilia Walus |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2522 |
Julia Kirk |
Hellas |
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2523 |
Hedda Kirk |
Hellas |
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2521 |
Arlo Prytherch |
Nacka |
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2520 |
Fredrik Areskog |
|
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2518 |
Sofia Granholm |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2519 |
Angelika Granholm |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2516 |
Alfred Borselius |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2517 |
Alma Borselius |
|
Flickor 10 (födda 2009) |
2009 |
|
2515 |
Livia Koch |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2514 |
Gustaf Klein |
Saltsjö-boo |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2513 |
Hedvig Dyrssen |
|
Flickor 11 (födda 2008) |
2008 |
|
2512 |
Casper Ervid |
|
Pojkar 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2510 |
Saga Gudjonsson |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2511 |
Tuva Gudjonsson |
|
Flickor 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2508 |
Kuzey Basol |
Täby OK |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2509 |
Deniz Basol |
Täby OK |
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2507 |
Milo Vujic |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2506 |
Hugo Stridh |
Hammarby IF |
Pojkar 8 (födda 2011) |
2011 |
|
2505 |
Tilda Möberg |
|
Flickor 9 (födda 2010) |
2010 |
|
2504 |
Electra kakoulidis |
|
Flickor 7 (födda 2012) |
2012 |
|
2502 |
Philip Persson |
Danderyds SK Friidrott |
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2503 |
Oliver Persson |
Danderyds SK Friidrott |
Pojkar 12 (födda 2007) |
2007 |
|
2501 |
Theo Wystrand |
|
Pojkar 9 (födda 2010) |
2010 |
|