Anmälda till BikeBoost MTB 2018 Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Hugo Lindgren Obbola CK Barntävling 2009
Erik Nygren Vännäs CK Herrar lång 1991
Niklas Tiger Obbola IK Cykel Herrar kort 1968
Helen Lindgren Obbola IK Cykel Damer kort 1968
Pelle Westling Ingen Barntävling 2015
Victor Rosvall Örnklons IF Barntävling 2011
Simon Rosvall Örnklons IF Barntävling 2013
Ebba Kling-Odencrants Damer kort 1991
christofer svanefjord vännäs ck Herrar lång 1987
Patrik Backlund Sävar CK Herrar lång 1980
Mattias Willman Obbola IK Cykel Herrar kort 1977
Robin Lagerström Herrar kort 1994
Christer Thomassen CM Cykel Herrar kort 1989
Stefan Tängman Herrar lång 1984
Anders Broberg Obbola IK Herrar lång 1966
Hampus Lundin Obbola IK Barntävling 2011
Sigge Ejeholt Team Scuba Barntävling 2014
Vilhelm Wikberg Obbola IK Barntävling 2009
Signe Wikberg Obbola IK Barntävling 2012
Samuel Lundberg gimonäs Herrar kort 1975
Elis Lundmark Lycksele Barntävling 2011
Alvar Lundmark Lycksele Barntävling 2015
Per Sundgren Obbola IK Herrar lång 1977
Markus Frödin Sundsvallscyklisterna Herrar lång 1975
Albin Frödin Sundsvallscyklisterna Barntävling 2012
Petter Ögren Norrlandscyklisterna Herrar lång 1976
Freja Allansson Tem Merida Barntävling 2011
Oliver Ottosson Obbola IK Cykel Barntävling 2015
Erik Karlsson Obbola IK Cykel Herrar kort 1982
Seth Fahlgren Barntävling 2015
Lennox Rolandsson OIK Barntävling 2013
Luke Enberg Barntävling 2012
Heylin Enberg Barntävling 2014
Alexandra Ställ Barntävling 2011
Emilia Fahlgren Barntävling 2013
Anna Grankvist Gimonäs CK Damer kort 1980
Pia Jonsson Obbola IK Barntävling 2007
Henrik Blom Team Hi5 OIK Race / Obbola IK Herrar lång 1987
Anette Hansson Damer kort 1979
Måns Berglund Herrar lång 1982
Fredrik Ragnarsson Jalles TC Herrar lång 1973
Tomas Karlson CK Örnen Herrar lång 1963
Robert Granevald Herrar kort 1986
Christoffer Lindström Norrlandscyklisterna - TeamUV Herrar kort 2006
Lisa-Marie Lindström Norrlandscyklisterna - TeamUV Barntävling 2009
Samuel Brännlund Norrlandscyklisterna - TeamUV Herrar lång 1979
Emrik Nordgren IFK Umeå Herrar lång 1999
Rikard Andersson Herrar kort 1969
Johan Lidman Piteå ck Herrar lång 1990
Anton Alex Obbola IK Cykel Herrar lång 1978
Melker Karlsson Barntävling 2013
Andreas Karlsson Walleng Herrar kort 1977
Niklas Henriksson Luleå CK Herrar lång 1991
Caroline Englin Palm Damer lång 1979
Mårten Vänn IKSU Multisport Herrar lång 1995
Stefan Taavoniku Gimonäs ck Herrar kort 1991
Martin Strandberg Herrar lång 1983
Peter Forsgren Stöcke ts järnet Herrar lång 1980
Sophia Fagerholdt Damer kort 1975
alfons sundberg Ckörnen Herrar kort 2003
Johan Jakobsson Herrar lång 1993
Karin Persson Damer kort 1970
Karl-Johan Gusenbauer Stensele SK Herrar lång 1982
Daniel Lundgren 26 ain't dead Herrar lång 1970
Emil Edmark CK Örnen Herrar kort 2003
Marcus Holmgren Herrar kort 1974
Simon Östergren Herrar lång 1993
Jonathan Hedström CK Örnen Herrar kort 1988
Samuel Forsman Skellefteå AIK Cykel Herrar lång 1971
Viktor Knutsson Obbola IK / Team Hi5 OIK Race Herrar lång 1990
Frans Holmlund Obbola IK Cykel Herrar kort 2008
Olle Nederman Gimonäs CK Herrar kort 1996
Christer Larsson Skellefteå AIK cykel Herrar kort 1971
Rikard skärfstad Herrar kort 1980
Erik Sjödin CK Örnen Herrar lång 1984
Katarina Johansson Team Ljungskog Damer kort 1994
Nils Sandström Skellefteå AIK Cykel Barntävling 2010
Anders Sandström Skellefteå AIK Cykel Herrar kort 1965
Jonas Fahrni CK Örnen Herrar lång Örnsköldsvik 1991
Göran Lundin Obbola IK Herrar lång 1982
Emil Nyman Skellefteå AIK CK Herrar lång 1979
Andrea Rimpi Willman Obbola ik cykel Damer kort 1981
Jan Erik Backman CK Örnen Herrar lång 1963
Andreas Vikström Herrar lång 1997
Anna Persson Björna IF Damer lång 1982
Sigrid Persson Björna IF Barntävling 2011
Arvid Persson Björna IF Barntävling 2013
Petter Holmlund Obbola IK Cykel Herrar kort 1982
Victor Andersson Team Norrbotten ck Herrar lång 1989
Anton Nordenstam Herrar kort 1980
Robert Sundgren Herrar kort 1992
Tomas Olofsson Gimonäs CK Herrar lång 1972
Axel Nordström Huring Obbola ik Barntävling 2008
Richard Jonsson Skellefteå Aik Cykel Herrar kort 1972
Ann-Catrin Bernhardsson OIK Damer lång 1971
SImon Lundberg OIK Herrar lång 1986
Filip Niewieczerzal CK Sävast Barntävling 2010
Sebastian Niewieczerzal CK Sävast Barntävling 2012
Ewa Niewieczerzal CK Sävast Damer lång 1982
Piotr Niewieczerzal CK Sävast Herrar lång 1982
Kristina Nordebo Nordebo ice swimmers Damer lång 1989
David Åslund Gimonäs CK Herrar lång 1982
Tommy Persson Umeå Herrar lång 1984
Mikael Lindqvist Herrar kort 1971
Cassandra Phillips Obbola IK Barntävling 2009
Henry Forssén Tavleliden Barntävling 2015
Jonas Mannberg Obbola IK Herrar lång 1977
Jens Wissting Norrlandscyklisterna - Team UV Herrar lång 1975
Gustav Wissting Norrlandscyklisterna - Team UV Herrar kort 2005
Oliwer Johansson Barntävling 2015
Lars Fahlgren Obbola IK Herrar lång 1984
Anton Vikström Herrar lång 1991
Benjamin Granberg Barntävling 2015
Johannes Sikström Team CKCK Herrar lång 1985
Philip Öhrman Gimonäs CK Herrar lång 1985
Marcus Dorsch Norrlandscyklisterna - TeamUV Herrar lång 1993
Mattias Johansson Gimonäs CK Herrar lång 1975
Patric Persson Obbola IK - TeamUV Herrar kort 1975
Conny Björnehall Team Merida Cykelvasan Herrar lång 1974
Christoffer Asplund Herrar lång 1992
Åsa Björk FMCK Umeå Damer kort 1971
Christofer Sihlén Herrar lång 1985
Gustav Svenson Sigma Industry Herrar lång 1984
Jonas Karlsson Obbola ik Herrar lång 1986
Fredrik Carlsson Täfteå ik Herrar lång 1978
Sven Hedqvist GCK Herrar kort 1980
Till anmälan för BikeBoost MTB 2018