Anmälda till Hallsta Triathlon – Olympisk Masters TÄVLINGSKLASS
Avancerad sök
Namn
Klubb
Klass
Kön
Födelseår
Göran Hansson
ESKILSTUNA Triathlon
Master 50-54
Man
1966
Joacim Bygg
IFK Sala
Master 40-44
Man
1979
Johan Jendeberg
Örebro AIK
Master 45-49
Man
1972
Henrik Eketjäll
Eskilstuna IK Triathlon
Master 40-44
Man
1977
Mikael Karlsson
Väsby SS Triathlon
Master 40-44
Man
1979
Mikael Nordström
Örebro AIK
Master 35-39
Man
1982
Adam Lennell
Umara Sports Club
Senior 20-
Man
1998
Mikaela Karlström
IK Nocout
Senior 20-
Kvinna
1988
Anton Sundin
Strängnäs Cykelklubb
Senior 20-
Man
1991
Christian Superti
IK Fyris Triathlon
Master 40-44
Man
1977
Mattias Folkesson
Örebro AIK
Master 45-49
Man
1972
Marie Cederberg
Västerås Cykelklubb
Master 55-59
Kvinna
1964
Roger Elimä
Örebro AIK
Master 40-44
Man
1978
Joakim Frisk
Västerås CK
Senior 20-
Man
1990
Tomas Stavbom
IK Fyris Triathlon
Master 45-49
Man
1971
Oskar Larsson
Örebro aik
Senior 20-
Man
1990
Anna-Karin Sjödahl
AXA Sports Club
Master 45-49
Kvinna
1971
Tina Trostén
Västerås Simsällskap
Master 35-39
Kvinna
1980
Sara Jakobsson
Örebro AIK
Senior 20-
Kvinna
1987
Christoffer Smed
Örebro AIK
Senior 20-
Man
1990
Michael Carlén
Skövde Triathlonklubb
Master 45-49
Man
1970
Alice Gustafsson
Kungsörs SK
Senior 20-
Kvinna
1994
Brita Stenvall
IF Mantra Sport
Master 40-44
Kvinna
1979
Rasmus Andersson
Höglandets Triathlon
Senior 20-
Man
1994
Joakim Dahlund
Team 30K IF
Master 45-49
Man
1970
Pernilla Dahlund
Team 30K IF
Master 45-49
Kvinna
1971
P-O Olsson
Skövde Triathlon klubb
Master 55-59
Man
1962
Ida Larsson
Örebro AIK
Senior 20-
Kvinna
1990
Anders Ulff
Eskilstuna IK Cykel & Triathlon
Master 50-54
Man
1967
Anders Björkman
Umara Sports Club
Master 45-49
Man
1971
Gunilla Wiklund
CK Nollåtta
Master 50-54
Kvinna
1969
Erik Westerfors
Umara Sports Club
Senior 20-
Man
1987
Mats Järlbro
Team LeWa Sport
Master 35-39
Man
1980
Tommy Lusth
Stockholm city triathlon
Master 45-49
Man
1970
Niklas Kåvius
Stockholm City Triathlon
Master 50-54
Man
1968
Patrik Söderhjelm
Umara Sports Club
Master 50-54
Man
1969
Jonny Thor
Falu SS Triathlon
Senior 20-
Man
1984
David Wikström
Västerås CK
Master 40-44
Man
1977
Jessica Högberg
Kungsörs sportklubb
Master 40-44
Kvinna
1975
Johan Lindblom
Fredrikshof CK
Master 45-49
Man
1971
Franz Hellberg
Hudik Triathlon
Master 45-49
Man
1973
Martin Törnqvist
Väsby SS Triathlon
Master 45-49
Man
1971
Fredrik Lindblom
Fredrikshof IF
Master 45-49
Man
1971
Mikael Kjellander
Julita Triathlon
Master 35-39
Man
1983
Mattias Rekonius
Umara Sports Club
Master 45-49
Man
1972
Andreas Forsberg
Valbo AIF
Master 40-44
Man
1975
Marie Louise Karlander
Skellefteå AIK CK
Master 50-54
Kvinna
1966
Alexander Fedyushkin
Västerås CK
Master 35-39
Man
1981
Catrine Strid
Colting Borssén Triathlonklubb
Senior 20-
Kvinna
1991
- -
-
Master 35-39
Till anmälan för Olympisk Masters TÄVLINGSKLASS