Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Susanne König 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Vaxholm 1972
Roger Gillback 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Bagarmossen 1968
Gunilla Gard Mora Triathlon 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1958
Zohe Johansson Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Kristian Ragnvaldsson Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Patrick Zarabi Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Aleksandra Geric Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Marcela Diaz Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Emily Danfors Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Per Berglund Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Hans Jansson Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Jenny Wedin Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Mats Westerlund Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Viveca Täljsten Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Anders Bergman Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Malee Bladh Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Hanna Skoog Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Voja Tadic Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Ivo Leszczynski Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Krzysztof Chodkiewicz Bergendahl Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Lars Svantesson Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Kaveh Hadjaric Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man . 1979
Carina Tisell Team B3 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna . 1979
Katarina Stolt 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1997
Josefin Carlsson 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1989
Richard Robberts Actic 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
Fredrik Onbiner Sundbybergs IK 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1974
Victor Kårelid 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man FARSTA 1989
Stina Treven 3VN 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1967
Olle Treven 3VN 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Sollentuna 1999
Rosa Guardiola Triathlontjejer 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Södertälje 1974
Sheryll Borlagdan ESIK 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna VÄSTERHANINGE 1978
Dominique Bardin Montauban 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Montauban de Luchon 1952
Simon Norling Ousbäck 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Enköping 1991
Annika Bromberg Älta IF 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1968
Marita Mägi Sundbybergs IK 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1958
Moustafa Soliman 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Hägersten 1990
Clara Norberg Averbo 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1980
Fredrik Sandgren Uppsala Vasaloppsklubb 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1967
Ilke Jonsson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1971
Philip Elsberg 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Farsta 1965
Mathieu Thuillier 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1979
Jamie Johnson Jedi Sprint School 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Täby 1977
Stefan Högberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Visby 1960
Willian Paixao 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1991
Susan Hamid-Nilsson 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1958
Helen Mozart 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Genarp 1953
Elin Djurén 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
Helen Bachmann 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Södra Sunderbyn 1975
Joakim Sirén 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man KISTA 1982
Henrik Hellman Hellman & Wass AB 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Saltsjö-Duvnäs 1979
Henrik Jonsson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bekkestua 1970
Sven Gidlöf Sollentuna FK 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man STOCKHOLM 1970
Juan Esbjörnsson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Tullinge 2002
Jonas Esbjörnsson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Tullinge 1970
Sara Hällerståhl 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1980
Jonna Midborn 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Borås 1992
Gustafsson Snaar Maria 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 1976
Joakim Ousbäck 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1984
Patrik Lönn Kanelbulle 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1983
Virginija Danylaite Karrenbauer 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1969
Albin Redin 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Täby 2000
Matilda Ulén 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1990
Eric Höjer 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Solna 1988
Thomas Bouillot 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Amsterdam 1990
Patrik Norrbin Teamship 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1971
Magnus Brenning 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1979
Zandra Zbinden 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
Mikael Gunnarsson AddPow 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Österskär 1963
Angelica Rosander 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna HANINGE 1980
Natalia Heini 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1984
Viktor Stojanovski 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Solna 1988
Carola Forssell EY Triathlon 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
Sofia Karlberg 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1971
Veronica Nyström KA 3 IF 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Lärbro 1983
harri mossmyr Fast Lane Endurance 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1962
Bo Bergman 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Solna 1959
Gilbert Lewis Stockholm City Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1992
Margaretha Wibeck 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1954
Jörgen Niklasson S:ta Ragnhildgymnasiet 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man DJURSHOLM 1958
Hanna Ärfström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Ingarö 1978
Farzad Samie 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1984
Peder Fogeby 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Bro 1984
Nicolas Dumaine Vive la France !!!!! 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Sollentuna 1976
Johan Amneus Amigos atleticos 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man värmdö 1966
Christian Hardell Bäckebo skid o motion 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man STOCKHOLM 1966
Eva Hardell Bäckebo skid o motion 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1968
Rebecca Rosander Team Simcoachen 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna danderyd 1989
Anders Carlbark Actic 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
Malin Arnesson 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1988
Terese Olofsson 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bandhagen 1988
James Mehks 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1964
Emilia Mehks 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1999
Olav Fromm Sjöstaden 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1970
Helena Öigaard She Rides 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Åkersberga 1985
Erik Fromm Amigos Atleticos 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Hässelby 1968
Helena Lind 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1977
Ulrika Johansson Hudik Triathlon Klubb 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Hudiksvall 1971
Leif Alinder Lynx mst 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Märsta 1969
Leonor Calatayud 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1978
Mayte Pach 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1974
Kim Vizins Kjellberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1988
Mattias Eriksson Väsby SS triathlon 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Solna 1976
Cecilia Dahlin 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Åkersberga 1974
Helena Widerström Brunnsvikens Kantotklubb 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1969
Helena Göransson Stockholmspolisens IF Simhopp 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1960
Alexandra Jakobsson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1988
Christina Widhe Qvist 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Strängnäs 1971
Patrik Holmberg Runacademy 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1968
Rejeb Sami 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Täby 1971
Rose-Marie Gustavsson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Åkersberga 1982
Peter Värnqvist CK08 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Norrtälje 1962
Per Vindehav 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Upplands-Väsby 1981
Anna Miemois Strömblad Team Joliv 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Västerås 1972
Christian Strömblad Team Joliv 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Västerås 1969
Sarah Blomberg 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1982
Jennifer Lai 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
Veronica Söderström Incoord IF 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Danderyd 1991
Helena Engström Incoord IF 13:15 Sprint DAM_2S Herrar Sprint Motion Kvinna Danderyd 1990
Mélanie Lambert 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Segeltorp 1989
Simon Lecoutre 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Segeltorp 1988
Yatwan Hui 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1981
Michela Barbaro 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
Lamberto Torralba-Raga 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Solna 1989
Maria Bäckström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1976
Sara Rudén Axlund 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Österskär 1976
Helene Isakson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Saltsjö-Boo 1963
Sanna Wilgodt 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1994
Matilda Olsson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1993
Silvian Manolescu 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Haninge 1983
Lucía Peña Pérez 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
Karoline Mårtensson 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
Emma Jansson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1999
Pontus Englund 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1996
Emil Bergman 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Srockhol. 1996
Lena Selever 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1986
Johan Pihlemark 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Hägersten 1966
Pernilla Sonbro 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1966
Lars Westberg Lasses fanclub 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1981
Elin Frid 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Nol 1998
Ylva Williams I love B 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Bagarmossen 1967
Andres Garcia 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1978
Ann Lindholm I love B 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Bagarmossen 1958
Takuya Sekine 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
Federico Ronca 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1990
Ario Najafian 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1972
Liselotte Nilsson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1975
Marithe Eriksson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna SALTSJÖ-BOO 1965
Rolle Eriksson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man SALTSJÖ-BOO 1956
Gunnar Bokneberg Tottriathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1978
Anna Priem Top10 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1983
Ida Bolin 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Munsö 1991
Deirdre Forker 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Arsta 1982
Wilma Thornander 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1995
Hermine Magnusson 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna SOLNA 1994
Ebba Gustavsson Saltsjöbadens triathlonsällskap 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1998
Joakim Wasberg Team Wasberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1978
Richard Meurlin SPIF Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Solna 1983
Mirjam Johansson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1968
Dennis Wassberg SPIF Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Solna 1983
Birgtta Jerringe 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 1965
Ulrika Grenholm 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1981
Jimmy Blomqvist GGMU 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Trångsund 1987
Linnea Green 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1982
Mikael Hellström Mikael60år 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1959
Max Barrsveden 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Solna 1975
Robin Ritzén 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1987
Sofie Zeffer IFK Caso 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
Caroline Lindblad IFK Caso 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1987
Fredrik Malmi FMV Sport 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1989
Viktoria Ahlfors FMV Sport 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
Cathrine Löfgren 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Rönninge 1969
Nicklas Wasberg Team Wasberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Enskede 1981
Tanja Feltsen 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1989
Göran Åhs Team Snabbare IF 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Enskede 1963
Lasse Press Tyrens 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Malmö 1981
Ahmed Mandzic Tyrens 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
Amar Aganovic Tyrens 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Limhamn 1989
Karin Salzberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1961
Clare Morrison 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna London 1986
Jonathan French 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man London 1983
Niklas Andreen 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man STOCKHOLM 1970
Eva Karlsson BAMconsult AB 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
Lars Südow 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Lerberget 1959
Linn Südow 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Lerberget 1995
Eva Saltorp G3 Sport 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Djursholm 1965
Zara Jääaro 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1978
Katja Norström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 1969
Malena Orreteg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1985
Clara Vidal Carulla 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Upplands Vasby 1985
Håkan Börjesson Hajdu triathlon 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Eslöv 1977
Sean Cory 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1964
Jan-Åke Nordell Fredrikshof CK 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1951
Johanna Alwert 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1966
Claes Timner 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1968
Ylva Gustafsson Ericsson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1969
Christine Adrian 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Billdal 1990
Julia Crowell 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
Dino (Constantinos) Zannetos 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man London 1974
Johanna Gran 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Kungsängen 1993
Joanna Wallén 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Vällingby 1994
David Drew GCC 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Nacka 1980
Maria Jansson Bromma Kyrka 13:15 Sprint DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1969
Niklas Bennwik 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1972
Carl Hamsten 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1981
Peter Holmgren 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1979
Ted Kesti Kesti Brothers 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Vårby 1974
Josefine Nordin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1997
Tora Uebel 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Härnösand 1999
Malin Karlberg Danderyds IF 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1981
Nicole Lesko 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Skogås 1975
Juraj Lesko 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man SKOGÅS 1972
Nicolas Robion 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man MONTPELLIER 1980
Olivier Vandewynckele 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Bois-Colombes 1983
Amanuel Woldu Borrusia Dortmund 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Nacka 1992
Katrin Trotzig 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna järfälla 1979
Daniela Casselberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna järfälla 1983
Maria Särkioja Handelsbanken IF 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1971
Hanna Jenkinson Stockholm City Triathlon 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1997
Adam Olsson Specialfälgar 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Göteborg 1988
David Knape Yaytrade 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
Jonathan Gilfillan Tri-sexuals 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man London 1992
Andrew Warnock Tri-sexuals 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Edinburgh 1992
Greig Blackie Tri-Sexuals 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Edinburgh 1992
Anton Karlberg Elekta IF 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Vallentuna 1976
Henrik Pettersson Team Avfettning 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Täby 1973
Linnéa Svärd 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1996
Jakob Löf 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1993
Charlotta Glaser 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1966
Emma Lindberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
Liliana Lindberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1973
Juan Martinez 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1972
Ninna Sjödell 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Värmdö 1987
Luis Armando Bianchin 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1990
Paula Zart Krebs 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1992
Katarina Fridén 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1967
Åsa Östberg Neorunners 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1968
Bodil Höglund 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1975
Elin Clarmyr Team avfettning 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1982
Vincent Alinger 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man uppsala 1996
Linda Cöster I love karlsloken! 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Haninge 1980
Jonas Nil Notrex 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Saltsjö-Boo 1972
Peter Nordström Notrex 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Sollentuna 1986
Magnus Sivertsson Notrex 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1978
Caroline Delattre 12:25 Sprint HERR_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1988
Thomas Bezzina Team Cykeltjänst Södertälje 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Rönninge 1965
Stefan Wennerholm Los Naranjos de Uttran 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Uttran 1965
Tova Ohm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Vendelsö 2000
Annie Ohm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
Peter Clerborn 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1972
Lars-Åke Täfvander Humpe 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1958
Tuomas Liikavainio Stockpipe 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Värmdö 1973
Angelina Heineman 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
Anna Haraldsson Klubben Tunggung 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1979
Julia Pagmar 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1997
Fredrik Ågren 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1963
Matti Törngren 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Hässelby 1976
Nadjwan Baballos 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Saltsjöbaden 1990
Jenny Johansson Eskilstuna IK Triathlon 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1977
Elin Broberg 12:45 Sprint HERR/DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1990
Jesper Lindblom Kampsportstadion 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Åkersberga 1965
Vardan Saakian 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Vaxholm 1986
Matilda Marstorp - 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1992
Ute Vander 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1984
Malin Persson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965
Sophie Taintor 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
Per Brinck 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1979
Jenny Hedström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1982
Sara Eriksson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
Francois Hernot On peut le faire, on va le faire... 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Colombes 2002
Alice Hernot On peut le faire, on va le faire... 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Colombes 2000
Noomi Holpers 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Brandbergen 1983
Patrick Wester 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Brandbergen 1973
Peter Nilsson Umara Sports Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Tormestorp 1966
Katarina Lidén 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Vällingby 1981
Fredrik Brunned 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 2000
Anders Larsson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Ingarö 1969
Truls Ekelin 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1979
Mattias Franzen Järfälla 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1986
Anneli Svending 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Östhammar 1962
Camilla Adolfsson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1966
Julia Sjöberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1994
Monica Manske TSM Running 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1968
Filip Truedsson Mälarhöjden 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Hägersten 1974
Ingela Stigenberg Gävle Triathlonklubb 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Gävle 1966
Achim Becker Slow Speedies 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Wuppertal 1966
Heike Starke-Becker Slow Speedies 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Wuppertal 1966
Tobias Fritzon Väsby SS Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1974
Pia Weller 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna BROMMA 1965
Dag Gustafson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man lomma 1992
Wilhelm Reinfeldt 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Täby 2002
Mattias Forsgren 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Tullinge 1977
Daniel Eriksson Vallentuna CK 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Vallentuna 1974
Benjamin Nudel 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1990
Emil Stoianov 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bandhagen 1985
Laszlo Horvath - 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1986
Jan Hansson Terrible Tuesdays Triathlon Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Sthlm 1970
Michaela Reali 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1988
Nayra Fyrestam 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
Ditte Kroll Nielsen 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1982
Magnus Johansson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Vega 1976
Mona Helgesson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1991
Oscar Henriksen 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Bromma 1990
Helena Falkenström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1984
Fredrik Gustafson 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Falun 1994
Gerald Steinfeld 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Oldenburg 1977
Daniel Hanngren Lidingö Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1970
Mikael Lagerljung Team Nordic Trail 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1962
Lars Melander IBM Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Vällingby 1951
Udo Hammel IBM Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1955
Farahnaz Sundell IBM Club 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1963
Erika Lundell 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna VÄSTERHANINGE 1989
Monika Jensen 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1970
Matilda Kihlgren 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1980
Imane Boujabir Farsta 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1985
Johan Hansen 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Vega 1980
Jenny Edman 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Vega 1980
Jan Hansen Enskede 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Enskede 1955
Linda Westermark Täby 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1983
Gunnel Axelsson IBM club 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1966
Susanna Blidholm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Ljusterö 1961
Fredrik Hansen 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Solna 1978
Jonatan Hegmar 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Solna 1991
Annika Hjorth 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1967
Björn H Jonsson Sundbyberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1957
Mikael Widerberg 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Nacka 1976
Malin Godin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sköndal 1972
Sara Björkberg 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1977
Markku Björkberg 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1977
Emelie Sydmark 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Damer Sprint Motion Kvinna LINKÖPING 1995
LInnéa Björck 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1991
Philip Ekströmer Team Machine 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man LINKÖPING 1991
Rikard Östberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1972
Maria Gorosch Nacka 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1969
Victor Verboog 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1967
Henrik Bodén Stockholm City Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1959
Kimberley Hammar 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1988
Ulrika Grahl Stockholm City Triathlon 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1969
Maren Maanja 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1993
Malin Hammer 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna STOCKHOLM 1970
Marie Björk Team Power Woman 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Kvissleby 1982
Emmelie Hedman 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1980
Hanna Svensson Team Powerwoman Athletic Club 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1982
Linus Wellander 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Skarpnäck 1981
Michael Wells 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1982
Anna Hyllengren 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1980
Josephine Broberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
Karin von Schewen Sterndal 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1989
Jennie Hysing 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
Andreas Nilson Swedbank 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1983
Jan Bärlund 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Årsta 1966
Danielle Müller BS Müsli 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1986
Lotta Söderholm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1972
Per Andersson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Brottby 1969
Katarina Dahlin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1969
Elin Sundberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Västerås 1995
Sandra Rydoff 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Västerås 1978
Espen Stoerseth Iversen Solsidan Skinnydippers 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Nacka 1990
Fredrik Schweinebarth 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Nacka strand 1978
Mia Klingvall Stockholm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sthlm 1978
George Linton Electrolux 12:35 Sprint HERR_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1972
Marie Åberg Stöcke TS Järnet 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Umeå 1978
Johanna Ugand 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1990
Marie Karlsson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Ingarö 1971
Monica Carlström Hammarby 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Enskede 1973
Caroline von Bergen Ving Sport 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Mariefred 1971
Catarina Arvén Ving Sport 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna HÄGERSTEN 1971
Joakim Söderberg Backlura Tri 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Solna 1986
Johan Kron Brandkårens IK 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Märsta 1964
Christian Ahlström HSV Schwimmen 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Hamburg 1977
Tobias Alanko Risholn Power Athletes extreme 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Leksand 1979
Carina Olson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Åkersberga 1971
Tove Setterlund 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1991
Maria Breien Järfälla 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1976
Susanne Håkansson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 1974
Mats Famer Skogstomtarna 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Nacka 1967
Lotti Hammar 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1957
Cinzia Ericsson Paulsen 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Hägersren 1958
Tony Anderstedt anderstedt.one 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Norberg 1975
Baver Mersin 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
Rafael Saers Gävle Triathlon Klubb 12:55 Sprint HERR/DAM_2S Herrar Sprint Motion Man Gävle 1987
Gro Hoff Trondheim Triathlon 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Trondheim 1960
Geir Atle Hoff Trondheim Triathlon Klubb 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Trondheim 1961
Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1962
Oscar Recén Larsson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1992
Annick Hernot On peut le faire, on va le faire... 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Colombes 1968
Mathilde Hernot On peut le faire, on va le faire... 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Colombes 1998
Eric Kieffer On peut le faire, on va le faire... 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man SPÅNGA 1971
Peter Jonsson Sweden Runners 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Skogås 1970
Desiree Wargfors Vi som vågar köra triathlon 2019 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1971
Martin Breider Lammhultscyklisterna 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Växjö 1994
Niklas Claesson Fet eller Triathlet? 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Kalmar 1992
Magdalena Sjödin Larsson Meckbach Träning 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1979
Per Strand Swedishrunnersub40 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Bålsta 1974
Olle Olsson Olssons 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Upplands väsby 1982
Elin Skarin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 1983
Sofia Hietala 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1992
Anna Flach Viksjö 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1980
Johanna Fredenstedt Viksjö 13:05 Sprint DAM_1S Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1980
Stefan Rydén SuperOffice 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1965
Tomas Almbo 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Sprint Motion Man Nacka 1978
Till anmälan för Sprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sprint MOTION.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2019-07-25 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2019-08-11 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Sprint MOTION