Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Per Brinck 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Lidingö 1979
Jenny Hedström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1982
Sara Eriksson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Stockholm 1991
Francois Hernot On peut le faire, on va le faire... 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Colombes 2002
Alice Hernot On peut le faire, on va le faire... 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Colombes 2000
Noomi Holpers 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Brandbergen 1983
Patrick Wester 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Brandbergen 1973
Peter Nilsson Umara 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Tormestorp 1966
Katarina Lidén 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Vällingby 1981
Fredrik Brunned 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 2000
Anders Larsson 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Ingarö 1969
Truls Ekelin 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 1979
Mattias Franzen Järfälla 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Järfälla 1986
Anneli Svending 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Östhammar 1962
Camilla Adolfsson 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1966
Julia Sjöberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Lund 1994
Filip Truedsson Mälarhöjden 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Hägersten 1974
Ingela Stigenberg Gävle Triathlonklubb 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Gävle 1966
Achim Becker Slow Speedies 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Wuppertal 1966
Heike Starke-Becker Slow Speedies 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Wuppertal 1966
Tobias Fritzon Väsby SS Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Upplands Väsby 1974
Pia Weller 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna BROMMA 1965
Dag Gustafson 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man lomma 1992
Wilhelm Reinfeldt 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Täby 2002
Mattias Forsgren 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Tullinge 1977
Daniel Eriksson Vallentuna CK 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Vallentuna 1974
Benjamin Nudel 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 1990
Emil Stoianov 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Bandhagen 1985
Laszlo Horvath - 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Bromma 1986
Jan Hansson Terrible Tuesdays Triathlon Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Sthlm 1970
Michaela Reali 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1988
Nayra Fyrestam 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1990
Ditte Kroll Nielsen 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Järfälla 1982
Magnus Johansson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Vega 1976
Mona Helgesson 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Bromma 1991
Oscar Henriksen 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Bromma 1990
Helena Falkenström 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Lidingö 1984
Fredrik Gustafson 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Falun 1994
Gerald Steinfeld 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Oldenburg 1977
Daniel Hanngren Lidingö Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Lidingö 1970
Mikael Lagerljung Team Nordic Trail 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 1962
Lars Melander IBM Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Vällingby 1951
Udo Hammel IBM Club 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Järfälla 1955
Farahnaz Sundell IBM Club 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1963
Erika Lundell 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna VÄSTERHANINGE 1989
Monika Jensen 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1970
Matilda Kihlgren 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1980
imane boujabir Farsta 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna STOCKHOLM 1985
Johan Hansen 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Vega 1980
Jenny Edman 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Vega 1980
Jan Hansen Enskede 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Enskede 1955
Linda Westermark Täby 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1983
Gunnel Axelsson IBM club 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Järfälla 1966
Susanna Blidholm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Ljusterö 1961
Fredrik Hansen 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Solna 1978
Jonatan Hegmar 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Solna 1991
Annika Hjorth 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1967
Björn H Jonsson Sundbyberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Sundbyberg 1957
Mikael Widerberg 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Nacka 1976
Malin Godin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Sköndal 1972
Sara Björkberg 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Huddinge 1977
Markku Björkberg 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Huddinge 1977
LInnéa Björck 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Johanneshov 1991
Rikard Östberg 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 1972
Maria Gorosch Nacka 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Nacka 1969
Victor Verboog 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 1967
Henrik Bodén Stockholm City Triathlon 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Stockholm 1959
Kimberley Hammar 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Täby 1988
Ulrika Grahl Stockholm City Triathlon 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Solna 1969
Maren Maanja 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1993
Malin Hammer 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna STOCKHOLM 1970
Marie Björk Team Power Woman 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Kvissleby 1982
Emmelie Hedman 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Huddinge 1980
Hanna Svensson Team Power Woman 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1982
Linus Wellander 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Skarpnäck 1981
Michael Wells 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Järfälla 1982
Anna Hyllengren 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Älvsjö 1980
Josephine Broberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1989
Karin von Schewen Sterndal 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Solna 1989
Jennie Hysing 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1984
Andreas Nilson Swedbank 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Stockholm 1983
Jan Bärlund 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Årsta 1966
Danielle Müller Team Bearitzz 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Hägersten 1986
Lotta Söderholm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Solna 1972
Per Andersson 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Brottby 1969
Katarina Dahlin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Bromma 1969
Elin Sundberg 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Västerås 1995
Sandra Rydoff 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Västerås 1978
Espen Stoerseth Iversen Solsidan Skinnydippers 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Nacka 1990
Fredrik Schweinebarth 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Nacka strand 1978
Mia Klingvall Stockholm 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Sthlm 1978
Marie Åberg Stöcke TS Järnet 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Umeå 1978
Johanna Ugand 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Sollentuna 1990
Marie Karlsson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Ingarö 1971
Monica Carlström Hammarby 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Enskede 1973
Caroline von Bergen Ving Sport 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Mariefred 1971
Catarina Arvén Ving Sport 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna HÄGERSTEN 1971
Joakim Söderberg Backlura Tri 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Solna 1986
Johan Kron Brandkårens IK 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Märsta 1964
Christian Ahlström HSV Schwimmen 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Hamburg 1977
Eira Alanko Risholn Power Athletes extreme 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Damer Kvinna Leksand 1981
Tobias Alanko Risholn Power Athletes extreme 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Leksand 1979
Carina Olson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Åkersberga 1971
Tove Setterlund 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Solna 1991
Maria Breien Järfälla 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Järfälla 1976
Susanne Håkansson 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Spånga 1974
Mats Famer Skogstomtarna 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Nacka 1967
Lotti Hammar 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Stockholm 1957
Cinzia Ericsson Paulsen 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Hägersren 1958
Tony Anderstedt anderstedt.one 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Norberg 1975
Baver Mersin 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Stockholm 1981
Rafael Saers Gävle Triathlon Klubb 12:55 Sprint HERR/DAM_1S Herrar Man Gävle 1987
Gro Hoff Trondheim Triathlon 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Trondheim 1960
Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Lidingö 1962
Annick Hernot On peut le faire, on va le faire... 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Colombes 1968
Mathilde Hernot On peut le faire, on va le faire... 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Colombes 1998
Eric Kieffer On peut le faire, on va le faire... 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man SPÅNGA 1971
Peter Jonsson Sweden Runners 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Skogås 1970
Desiree Wargfors Vi som vågar köra triathlon 2019 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Huddinge 1971
Martin Breider Lammhultscyklisterna 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Växjö 1994
Niklas Claesson Fet eller Triathlet? 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Kalmar 1992
Magdalena Sjödin Larsson Meckbach Träning 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Nacka 1979
Per Strand Swedishrunnersub40 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Bålsta 1974
Olle Olsson Olssons 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Upplands väsby 1982
Elin Skarin 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Vallentuna 1983
Sofia Hietala 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Hägersten 1992
Anna Flach Viksjö 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Järfälla 1980
Johanna Fredenstedt Viksjö 13:05 Sprint DAM_1S Damer Kvinna Järfälla 1980
Stefan Rydén SuperOffice 12:25 Sprint HERR_1S Herrar Man Huddinge 1965
Till anmälan för Sprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sprint MOTION.
Senaste tid för försäljning av startplatser i loppet är 2019-07-11 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Sprint MOTION