Anmälda till Uppsala Kulturmaraton - Halvmaraton Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
385 Elsa Lilliebrunner Ryssby Kvinna 1997
384 Erik Degen Fästfolket Man 1980
383 Stina Bergkvist Fästfolket Kvinna 1984
382 Fredrik Dahlberg Nacka Man 1973
381 Erica Wikander Uppsala Kvinna 1974
380 Oscar Gustavsson Vallentuna-Össeby OL Man 1992
379 Lisbet Martinsson Kolsva Kvinna 1964
378 Jörgen Martinsson Ikw Köping Man 1963
377 Susanne König Uppsala Kvinna 1972
376 Anna Nordin Forest Femmes Kvinna 1989
374 Anna Stavlind Linköpings LK Kvinna 1970
373 Allar Piirsoo Team Mamahuhu Man 1990
371 Patrik Käll Ik Rex Man 1985
369 Kadhim Alobaidi uppsala Man 1981
368 Johan Lindeberg Uppsala LK Man 1963
386 Göran Lide Uppsala lk Man 1963
367 Jonatan Alvaeus Upsala IF Man 1990
366 Bo Wahlund Ssideline city Man 1982
365 Amanda Ranch Ssideline city Kvinna 1988
387 Anette Wängelin Kumquat Redovisning Kvinna 1966
372 Gustav Olsson Uppsala Man 1997
375 John Gull AB Karl Hedin IF Man 1985
364 Andreas Berthagen IF Mantra Sport Man 1980
370 Peter Eriksson Storvreta IK Man 1970
363 Magnus Wallberg Lonesome Runners Man 1973
362 Hans Brolin Runacademy IF Man 1959
361 Mikael Nilsson SEB Man 1963
360 Kristina Hedberg Runacademy IF Kvinna 1971
359 Mario Rieloff Fredrikshof FIF Man 1961
358 Valentin Quesnel Viroflay Running Trail Man 1999
357 Branislav Loncar Serbia Man 1991
356 Christian Superti IK Fyris Triathlon Man 1977
355 Karin Artursson Uppsala LK Kvinna 1964
354 Syaiful Redzwan Mohd Shah Uppsala Multisport club Man 1984
353 Ingrid Ronquist Uppsala Kvinna 1978
352 Anders Tovinger Uppsala Man 1986
351 Rose-Marie Amini Uppsala LK Kvinna 1969
349 Rasmus Green Ssideline City Run Club Man 1988
350 Matilda Häggström Ssideline City Run Club Kvinna 1988
348 Cecilia Johansson Team Nordic Trail Kvinna 1975
347 Ulf Larsson Göteborg Man 1967
346 Eleonor Saulo Uppsala Kvinna 1976
345 Sigrid Landgren Brunflo IF Kvinna 1978
344 Fredrik Oscarson Lund Man 1992
343 Kurt Ek H&M Man 1961
341 Peter Samuelsson CK Uni Man 1968
342 Johan Blomqvist Uppsala Man 1965
340 Robert Ling Uppsala Man 1974
339 Hannes Eintrei Uppsala Man 1979
338 Jarmo Rantakokko Uppsala Man 1966
337 Håkan Hultfeldt Uppsala Man 1972
336 Tuyara Heed Knivsta Kvinna 1974
335 Hung-Ting Liu none Man 1992
334 Suzanne Rünell Hudiksvall Kvinna 1977
333 Per Holmqvist Uppsala Man 1942
332 Joel Wargemo Uppsala Man 1984
330 Elisabeth Widmark Almunge Kvinna 1979
331 Örjan Widmark Västerås Man 1944
329 Tim Sajdak Splendigo Runners International Man 1977
328 Nathalie Forsback Märsta Kvinna 1985
327 Klara Prytz Uppsala Kvinna 1986
326 Veronica Landin TeamSnigel Kvinna 1973
325 Sven Dahlström Nibble Man 1984
324 Evelina Bjellman Uppsala Kvinna 1992
323 Linda Isacsson Storvreta Kvinna 1980
322 Lina Vågbratt Uppsala Kvinna 1986
321 Maria Stålnacke Hjortronet LK Kvinna 1979
320 Elin Aspgren Strängnäs Kvinna 1991
319 Fredrik Erlandsson IF ÅLAND Man 1978
318 Love Ander - Man 1988
317 Åsa Persson Stockholm Kvinna 1985
316 Annika Hellström Uppsala Kvinna 1975
315 Charlotte Rönnberg Lonesome runners Kvinna 1967
314 Diana Plahn Uppsala Kvinna 1985
313 Anders Lundkvist Piteå IF Man 1957
312 Helene Vivenius Vivenius Runners Kvinna 1966
311 Joachim Burman Bultens gym Man 1974
309 Evelina Rooney Björklinge SOK Kvinna 1976
310 Magdalena Berglund Björklinge SOK Kvinna 1969
308 Fredrik Weisner Uppsala Man 1974
307 Daniel Sköld Vreta IF Man 1981
306 Frida Sundelin Uppsala Kvinna 1993
305 Lillian Aune Uppsala Kvinna 1976
304 Kent Palmgren Uppsala Man 1959
303 Johan Lindgren Uppsala Man 1989
302 Bruno Malabeux Hagunda IF Man 1971
301 Felix Hanson Uppsala Man 1992
300 Brita Storlund Uppsala Kvinna 1966
Till anmälan för Uppsala Kulturmaraton - Halvmaraton