Anmälda till Urban Run Gothenburg Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Peter Ring Lerum 1982
Peter Brodin Göteborg 1972
Lena Dalerup Göteborg 1961
Jenny Scmidt Göteborg 1983
Ida Aspviken träningsblogga Göteborg 1984
Maria Winckler MAQS Advokatbyrå Göteborg 1980
Camilla Burenius MAQS Advokatbyrå Göteborg 1980
Johan Tigér Team Ultrasweden Göteborg 1978
Mattias Sundström Barncancerfonden Asperö 1972
Therés Sundström Barncancerfonden Asperö 1970
Pernilla Karlsson Kungälv 1974
Therese Tönnberg Kungälv 1979
Erik Dahlqvist Mjölby 1985
Evelina Dahlqvist 2006
Peter Eriksson 1957
Mia Bökmark DH IF Kållered 1967
Lina Bökmark 2000
Elenor Timms 1966
Elisa Timms 2000
Camilla Alexandersson Göteborg Running Club Göteborg 1973
Magnus Arehorn Kållered 1989
Birgit Martens Queens Göteborg 1981
Sandra Cvjetkovic 1985
Eva Kristoffersen 1986
Marcus Hällås Göteborg 1983
Anette Wessman Billingsfors 1966
Bosse Melin Lungsbacka 1951
Marie Ewert Stora Höga 1973
Cathrin Kyrklund Mölnlycke 1970
Kent Johansson Hindås SK HINDÅS 1957
Sandra Derbring Lonesome Runners Göteborg 1984
Mattias Gustafsson Göteborg 1980
Anne-Marie Gonçalves Göteborg 1956
Arezo Kader Västra Frölunda 1977
Josefin Åkesson Springande tjejer Jonsered 1993
Carina Csikasz Mölndal 1967
Erica Lindh Hisingsbacka 1981
Emma Thylander Clifton Wombats Göteborg 1978
Neil Logan 1978
Maj-Britt Thylander 1953
Per Thylander 1980
Eva Hidgård 1981
Anna-Lena Osla Ugglans löparklubb Mölndal 1971
Bedida Hanane Göteborg 1976
Sofia Björnesson Stromg Arms Västra Frölunda 1974
Beate Sellberg Friskis och Svettis Kungsbacka Lindome 1964
Jakob Sellberg Lindome Outdoors Lindome 1968
Marie Berglund Göteborg 1958
Annika Järpmyr Lindome 1979
Gunilla Grahn-Hinnfors Lonesime Runners Göteborg 1960
Rickard Germundsson Rick Hard Trollhättan 1987
Frida Rudberg Lindome 1992
Karolina Lundell Bohus 1974
Viktor Södergren Göteborg 1981
Ulrika Sigbrandt Hisingsbacka 1971
Pelle Sigbrandt 1973
Carl Sigbrandt 2005
Helena Jönsson Ormögat trail Sävedalen 1971
Linda Grinder Nödinge 1979
Mette Asp 1981
Karl Bauernfeind Göteborg 1964
Sara Brazée Göteborg 1991
Anders Skånmyr Mölnlycke Mölnlyckr 1964
Jessica Andersson larsdotter Torslanda 1969
Matilda Limslätt Göteborg 1988
Stina Ribman 1989
Jonna Leandersson 1992
Josefine Hagby 1988
Hanna Camenius 1990
Alexander Ekstrand Göteborg 1990
Camilla Collryd Bredaryd 1971
Tom Ericsson Bredaryd 1971
Maria Lindo Älvängen 1977
Martin Lindo Älvängen 1974
Daniela Michael Göteborg 1979
Johan Göransson Kungsbacka 1978
Pietro Caputo Göteborg 1980
Marna Juhlin Lonesome Runners Göteborg 1958
Julia Högberg Nordic Wellness Göteborg 1983
Patrik Serenban Göteborg 1990
Isabelle Lindfors Göteborg 1987
Johannes Einestam Göteborg 1985
Emelie Holm Skepplanda 1983
Daniel Forsberg Gunnars Glasmästeri Mölndal 1971
Ann-Sofie Johansson Apexa Alafors 1968
Linn Johansson Apexa Alafors 1995
Jonaz Bjork Göteborg 1968
Karin Majnesjö Olofstorp 1978
Tommy Göransson Kungsbacka 1950
Monika Ölund Askim 1973
Evelina Henckel Landvetter 1981
Tove Larsen Johansson Stenungsund 1961
Johan Schwartz Öckerö 1969
Malin Schwartz 1969
Annika Kettunen 1970
Mats Zackrisson 1968
Anna Ramberg Göteborg 1981
Annika Wintvik ULLARED 1977
Jonas Wintvik Ullared 1970
Rachael Blaxland Kullavik 1971
Marika Forsman Partille 1968
Monika Forsberg Sävedalen 1965
Gunnar Jönsson Sävedalen 1963
Malin Saxen Göteborg 1973
Claes Berntsson Ormögat Trail Sävedalen 1971
Viktor Kjellin Göteborg 1988
Rebecka Hammarström Lonesome runners Göteborg 1992
Emilie Strandqvist Göteborg 1985
Rikard Löfgren Vrångö IF Vrångö 1959
Sussi Löfgren Vrångö IF Vrångö 1960
Keith Schäfer FatSlimBoys IF Lerum 1965
Johan Andersson Dalsjöfors 1974
Markus Rosén Dalsjöfors 1975
Helena Eriksson Frillesås 1980
Charlotte Hanklin Göteborg 1970
Tina Askbrink Göteborg 1975
Fredrik Ahlberg Lonesome runners Västra frölunda 1965
Niclas Hermansson Vallda 1970
Julietta Spahija Göteborg 1970
Samir Spahija Göteborg 1965
Rebecca Gartz Göteborgs Konståkningsklubb Göteborg 1997
Sammy Kangethe Trollhättan 1988
Helena Hall HOVÅS 1971
Moa Hall HOVÅS 2000
Anna Sjöholm Lonesome Runners Alingsås 1977
Jens Folkeson Göteborg 1980
Anna Eriksson Göteborg 1984
Fredrik Sjöquist Töjnan All-Stars Torslanda 1980
Emma Kvarnström Göteborg 1988
Dan Kvarnström Göteborg 1986
Gunilla Rydin Mölndal 1965
Åke Larsson Änggårdens runners GÖTEBORG 1956
Annika Björnsdotter Änggårdens runners GÖTEBORG 1970
Titti Ark Göteborg Energi IF Partille 1964
Annika Andersson 1982 Alingsås 1982
Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Trollhättan 1966
Sven Wallström GAIS Örngatan 14 Mölndal 1967
Emma Köllerström Askim 1969
Anneli Eckstrand Persson Lerum 1968
Göran Dahl Mölndal 1987
Christian Fors Lindome 1970
Anders Björk Floda 1968
Jessica Källgren Hisings-backa 1993
Camilla Wernlund Göteborg 1971
Åsa Sörqvist Trollhättan 1968
Pernilla Johannesson Torslanda 1969
Christian Blomen HOGIA Running Club Myggenäs 1966
Jan Olsson Trollhättan 1968
Christina Vallbo Västra Frölunda 1964
Anders Sehlstedt Löparklubben Sälarna Västra Frölunda 1976
Helene Klasson-Rehn Lindome 1977
Magnus Niklasson IK Stern Göteborg 1954
Jon Ekros Mantorp 1978
Helena Ekros 1973
Anders Åkvist Team Nordic Trail Göteborg 1963
Anna Keereweer Lonesome Runners Göteborg 1978
Malin Persson Varberg 1975
marie bördin onsala 1981
Linus bördin 1979
Isabell Bergman Vargön 1968
Henrik Bergman Vargön 1969
Johanna Bergman Vargön 1999
Rebecca Bergman Vargön 2001
Malin Baeza Roos Lonesome Runners Västra Frölunda 1977
Karen baun Christensen Kungsbacka 1979
Mårten Kindvall Göteborg 1970
Johanna Johansson IF Rigor Kungsbacka 1971
Håkan Johansson 1967
Robert Jarl Kaik Kode 1977
Malva Jarl 2007
Lars Trenning Mölndal 1960
Maria Welander Göteborg 1961
Daniel Honfi Västra Frölunda 1977
Svea Gahne Göteborg 1990
Sofie Malekzadeh Hisings kärra 1975
Louise Bley Hisings kärra 1978
Lina Liljeäng Alingsås 1988
Charlotte Andreasson Alingsås 1988
Herbert Månsson Ik Surd Göteborg 1962
Marina Olsson Uddevalla 1982
Andreas Ramm 1978
Johan Öhlander Pixbo 1968
Elliot Öhlander Pixbo 2008
Annika Öhlander Maik Pixbo 1970
Oliver Öhlander Maik Pixbo 2006
Anette Ahlin Göteborg 1976
Jenny Pehrson Landvetter 1977
Dick Deichmann JÖNKÖPING 1967
Hanna Svantesson Göteborg 1987
Mattias Johansson 1982
Stefan Areskoug Göteborg 1960
Markus Zander Göteborg 1983
Anders Fransson Stonehammers Lidköping 1973
Jennie Nyberg Stonehammers Lidköping 1975
Thomas Pantzar Acorn Technology Göteborg 1962
Marco Andersson Göteborg 1975
Christer Olsson Uddevalla Uddevalla 1970
Nils-Olof Niklasson Göteborg 1949
Olle Årstrand Gunnilse 1971
Camilla Nilsen Göteborg 1968
Claes Nilsson Göteborg 1959
Karin Fransson Göteborg 1975
Urban Harrysson Göteborg 1958
Viktoria Pregmark Kungälv 1970
Wilma Pregmark Kungälv 1999
Cecilia Andersson Trollhättan 1974
Marcus Eriksson Göteborg 1992
Daniel Karlsson Göteborg 1986
Per Lindberg Göteborg 1974
Filip Saari Kode 1983
Helene Holm Åsa 1967
Christer Paasikivi Timmele Runners Timmele 1964
Melinda Paasikivi 1999
Samuel Magnusson Åkered running country club Västra frölunda 1982
Rickard Johansson Elno Västra Frölunda 1983
camilla andersson kungsbacka 1984
Anna Kärnevik-Löf Stenungsund 1971
Peter Löf Stenungsund 1970
Elin Necander Göteborg 1978
Maja Sohlin Västra Frölunda 1982
Malin Hirvi Kode 1978
Matthias Hirvi Kode 1976
Anna Tervakoski Tibro 1980
Jenny Hejdenberg Kullavik 1969
Maria Jerkstrand Göteborg 1977
Nora Jerkstrand Göteborg 2004
Marie Paulsson Lonesome Runners Axvall 1964
Michaela Karlsson MÖLNDAL 1991
Carin Jakobsén Åsa 1965
Björn Jakobsén Åsa 1964
Marie Fritzell Floda 1979
Sabine Ekman 1979
Marie Karlsson 1981
Lars Carlsson lonesome runners Höllviken 1960
Lena J Carlsson Team Snigel Höllviken 1964
johanna olsson kungsbacka 1986
Karolina Karlborg-Cepeda Göteborg 1973
Sofia Vikman Göteborg 1989
Henric Gartz Fastighetsjuristerna GÖTEBORG 1961
Jenny Berg Göteborg 1982
Jussi Kukkohovi Tuvasdag/3 skall bli 0 Svanesund 1975
Lena Svennarp Åhus 1964
Emelie Devert Västra frölunda 1985
Robin Devert Västra frölunda 1984
Shan Liu Göteborg 1981
Erik Ekholm Göteborg 1961
Jessica Glarbjerg Stridsvagn LK Göteborg 1988
Jonas Wallin Gråbo 1971
Martina Johansson 1977
Axel Blom Mariestad Mariestad 2005
Åsa Blom Mariestad Mariestad 1976
Susanne Karlsson Billdal 1970
Alice Karlsson Billdal 2004
Hanna Strandberg Göteborg 1988
Christer Nyman Borås 1965
Charlotte Nyman Borås 1970
Irma Persson . Göteborg 1966
Amanda Skötte . Göteborg 1971
Åsa Bengtsson Lonesome Runners Västra Frölunda 1971
Giesela Bergh Lonesome runners Herrljunga 1963
Hedvig Adolfsson Lonesome runners Göteborg 1991
Marie Wilderoth Kullavik 1975
Malin Bexell Springande tjejer Alingsås 1973
Lisa Rudberg Bohus 1992
Emma Toth Surte 1979
Sofia Hermansson Göteborg 1978
Otto Bergström Göteborg 1978
Carl Lamberg Lerum 1974
Jessica Johansson Vedum 1969
Christofer Pettersson Lonesome runners Vänersborg 1992
Bianca Öhman Lonesume runners Jörlanda 1978
Annika Leckström Strong arms Västra Frölunda 1975
Cristina Sánchez López Västra Frölunda 1992
Stefan Rydén Karlsborg 1985
Mikael Steinholtz We are We Malmö 1970
Sara Steinholtz 1993
Cecilia Liljenmalm Mölndal 1982
Anna Honnér KULLAVIK 1966
Per Hagenbrant CrossFit Gårda Göteborg 1960
Lotta Forsberg Springande tjejer Mölndal 1972
Nina Gleisner Vara 1967
Moa Widjer Göteborg 1981
Gisela Lind Billdal 1970
Helena Nilvér Herkules Mölndal 1980
Kristofer Lind Billdal 1970
Emelie Svensson Trollhättan Trollhättan 1981
Magnus Johansson Trollhättan Trollhättan 1977
Camilla Baunsöe Lonesome Runners Göteborg 1973
Emma Larsson Lonesome Runners Göteborg 1978
Anneli Fredriksson Vara 1968
Josefine Nero Göteborg 1979
Veronica Hollsten Göteborg 1978
Åsa Enarsson Dreambody Munkedal 1969
Ebba Leksell Strong Arms Västra frölunda 1975
Martina Zander ESLÖV 1982
Erika Nilsson 1982
Irén Flodberg Strong Arms Västra Frölunda 1976
Monika Olsson Kioskmongo Allstars Gråbo 1973
Ulrika Svensson Hisings Backa 1975
anna skarp Dreambody Hedekas 1982
Linda Lindberg Sävedalen 1973
Jennie Rosander 1975
Lina Börjesson Göteborg 1985
Stefan Blom Blom for President Göteborg 1977
Filip Casteborn Goteborg 1989
Ulrika Linneroth Pixbo 1975
Jessica Tator Göteborg 1983
Caroline Årstrand Gunnilse 1971
Frida Årstrand 1997 Gunnilse 1997
Ville Årstrand Gunnilse 2005
Dennis Larsen Alvhem 1983
Keijo Luiro Göteborg 1972
Cecilia Holm Göteborg 1976
Emanuele Mazzanti Passo Capponi Casaletto Lodigiano 1973
Thompson Martin Kållered 1970
Anna Forsgren Alfons Åberg Göteborg 1960
Camilla Wilhelmsson Lysekil SLF Hedekas 1977
Dennis Novotny Göteborg 1977
Anna Junholm Åre 1986
Marie Nicklasson Dreambody Munkedal 1957
Bengt Stenborg Solvikingarna Göteborg 1966
Suzana Otocan Göteborg 1964
Mikael Karlsson Härryda 1972
Pia Svensson Späters Falköping 1984
Marica Hansson Göteborg 1985
David Nyberg Alingsås 1995
Anna Sjöström Göteborg 1968
Martina Winberg Göteborg 1994
Carina Geleff 196501207101 Göteborg 1965
Thomas Bernhed Team Snigel Floda 1967
Emma Garpenholt Göteborg 1982
Johanna Svahn Springande Tjejer Bua 1979
Helena Toth Volvo Cars Västra Frölunda 1967
Torbjörn Hall Göteborg 1966
Jaana Wadstedt Lonesome runners Göteborg 1968
Helena Söderlund Nossebro 1968
Sara Sandberg Stora Höga 1986
Andreas Löfqvist Stora Höga 1986
Linda Eriksson Stenkullen 1977
Andreas Eriksson 1974
Merja Savolainen Göteborg 1982
Wiktor Björkman Göteborg 1984
Sierra de Goldsmith Göteborg 1989
Stefan Wall Torslanda 1976
Jenny Wall Torslanda 1980