Anmälda till Linköping Triathlon 2019 (STC/SM) - Sprint Master 35-39 år, 40-44 år osv (RM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
4060 Linda Linhart Aktivitus Sports Club Damer Master 40-44 Kvinna Skara 1978
4022 Marcus Ekström FMTIS IF Herrar Master 40-44 Man Örebro 1978
5015 Daniel Lavén AXA Sports Club Herrar Master 50-54 Man Solna 1967
4059 Susanna Jarlsdotter Rehn Team Powerwoman Athletic Club Damer Master 40-44 Kvinna Tyresö 1977
4021 Johan Westling IK Hakarpspojkarna Herrar Master 40-44 Man Jönköping 1978
4559 Sara Bergström Team Triathlon & Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Halmstad 1974
3561 Lovisa Tobieson IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna Linköping 1979
4020 Oskar Bernström IK Hakarpspojkarna Herrar Master 40-44 Man Jönköping 1978
3518 Ali yesid Castañeda IK Hakarpspojkarna Herrar Master 35-39 Man Jönköping 1982
4019 Henri Pesonen Triathlon Väst Herrar Master 40-44 Man Göteborg 1979
4532 Pierre Schmidt Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Gislaved 1972
4018 Tommie Sjödin Hemsö IF Herrar Master 40-44 Man Härnösand 1978
6008 Tommy Eriksson UT Kolmården Herrar Master 60-64 Man Norrköping 1958
4058 Veronica Andersson 3City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Trollhättan 1978
4057 Åsa Wallinder Västerås CK Damer Master 40-44 Kvinna Västerås 1978
3517 Cristian Nae Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man Löddeköpinge 1982
4531 Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon & MF Herrar Master 45-49 Man Åryd 1971
5014 Joakim Svensson Hultsfred LK Herrar Master 50-54 Man Hultsfred 1966
4530 Kristian Savolainen 3City Triathlon Herrar Master 45-49 Man Trollhättan 1970
3516 Stefan Kastenman Skövde Triathlonklubb Herrar Master 35-39 Man Skövde 1980
4529 Robert Gouffrich Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Vallentuna 1970
4017 Christer Dahlström Race & Shine Sports Club Herrar Master 40-44 Man Huddinge 1975
3560 Louise Johansson Team Kungälv IS Damer Master 35-39 Kvinna Nödinge 1980
5013 Tommy Jansson Saltsjöbaden Triathlonsällskap Herrar Master 50-54 Man Stockholm 1968
4016 Björn Johansson Triathlon Väst Herrar Master 40-44 Man Nödinge 1975
3515 Mats Järlbro Team LeWa Sport Herrar Master 35-39 Man MARIESTAD 1980
4015 Luke Dragstra Trimate SK Herrar Master 40-44 Man Blomstermala 1976
4528 Andreas Capilla IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man Linköping 1971
6007 Stefan Johansson 338 Småland Triathlon & MF Herrar Master 60-64 Man Växjö 1959
4056 Jenny Sundberg IF Mantra Sport Damer Master 40-44 Kvinna Uppsala 1975
4558 Theresia Tinghed Annell IK NocOut.se Damer Master 45-49 Kvinna Vikingstad 1973
4014 Mikael Stagling IS Göta Friidrott & Triathlon Herrar Master 40-44 Man Löddeköpinge 1975
4055 Maria Trönell IS Göta Friidrott & Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Löddeköpinge 1976
3514 Marcus Brandt IF Mantra Sport Herrar Master 35-39 Man Tyresö 1980
4013 Henrik Lundqvist Triathlon Väst Herrar Master 40-44 Man MÖLNLYCKE 1975
3559 Jennie Malmberg IF Mantra Sport Damer Master 35-39 Kvinna Uppsala 1981
6053 Monica Sjans Qwarnsvedens Triathlonklubb Damer Master 60-64 Kvinna BORLÄNGE 1958
5012 Christian Lindeberg Saltarö Joggers Triathlonklubb Herrar Master 50-54 Man VÄRMDÖ 1966
6006 Stefan Rosfors Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Master 60-64 Man Nacka 1955
5055 Eva-Lott Elefant 3City Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna Trollhättan 1966
3513 Andreas Voss Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man Södra Sandby 1984
3512 Jakob Löf IK Hakarpspojkarna Herrar Master 35-39 Man Tenhult 1983
5511 Joakim Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man Åkersberga 1963
5553 Anna Malmerfelt Åkersberga Triathlonförening Damer Master 55-59 Kvinna Åkersberga 1964
3511 Jonny Thor Falu SS Herrar Master 35-39 Man Falun 1984
5510 Göran Ancker IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1963
3558 Hanna Bäckman Triathlon Syd Damer Master 35-39 Kvinna Lund 1983
5509 Claes Hägglund TOT Triathlon Club Herrar Master 55-59 Man Bettna 1963
4012 Olof Svedström AXA Sports Club Herrar Master 40-44 Man Danderyd 1976
4557 Malin Annebäck Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1973
4527 Endre Barat Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands Väsby 1973
3510 Michael Sönnerborg-Wadenhorn Fagersta Södra IK Herrar Master 35-39 Man Malmö 1983
4011 Björn Lilja Frosta Multisport Herrar Master 40-44 Man Höör 1976
4556 Tina Lilja Frosta Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Höör 1974
4010 Gustav Holmberg Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1979
4054 Jessica Winberg Lidingö Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Lidingö 1979
4526 Mattias Rekonius Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Örebro 1972
5508 Jonas Eriksson IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1964
4525 Torbjörn Annell IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man Vikingstad 1974
4555 Åsa Danell CK SubXX Damer Master 45-49 Kvinna Linköping 1971
4524 Fredrik Danell Ekängens IF Herrar Master 45-49 Man Linköping 1970
4009 Carl-Mikael Karlsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man Upplands Väsby 1979
3509 Daniel Johnson Norrköping Triathlon Herrar Master 35-39 Man Norrköping 1982
3508 Martin Malmberg IF Mantra sport Herrar Master 35-39 Man Uppsala 1981
3557 Anna Johansson IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna Linköping 1980
4523 Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands-Väsby 1971
5507 Björn Ydremark IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1961
4008 Ulf Comstedt IK Nocout.se Herrar Master 40-44 Man Linköping 1976
5054 Camilla Karlsson Kalmar RC Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna KALMAR 1968
4522 Magnus Kalén Kalmar RC Triathlon Herrar Master 45-49 Man Läckeby 1974
4521 Lars Abrahamson Hjerpe Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man Norrköping 1970
5011 Mats Ahlström Stockholm City Triathlon Herrar Master 50-54 Man TÄBY 1967
6052 Marie-Louise Vösu Wångblad IK NocOut.se Damer Master 60-64 Kvinna Borlänge 1955
6005 Svante Grävare Umara Sports Club Herrar Master 60-64 Man GÖTEBORG 1956
5506 P-O Olsson Skövde Triathlonklubb Herrar Master 55-59 Man Skövde 1962
4520 Mattias Krantz Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Master 45-49 Man Älvsjö 1973
4519 Gustaf Tobieson 3City Triathlon Herrar Master 45-49 Man Uddevalla 1971
4518 Mattias Klein Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man Norrköping 1971
4554 Mia Eklöw Team LeWa Sport Damer Master 45-49 Kvinna Borensberg 1973
6004 Ralf Ståhl Falu SS Herrar Master 60-64 Man Falun 1956
5010 Cai Remitz Triathlon Syd Herrar Master 50-54 Man Lund 1969
3556 Mariana Edge Stockholmspolisens IF Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Sollentuna 1980
5009 Stefan Persson IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man Linköping 1965
4517 Claes Ivenborg IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man LINKÖPING 1973
5053 Marie Eriksson Stockholm City Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna NACKA 1966
7002 Ulf Gunnarsson Hedemora Endurance Club Herrar Master 70-74 Man Hedemora 1949
4516 Robert Sunnerberg Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
6003 Kenneth Gysing Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 60-64 Man Lidingö 1957
6051 Gunilla Gard Mora Triathlon Damer Master 60-64 Kvinna Stockholm 1958
3555 Marie Sandberg Julita Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Katrineholm 1981
5052 Anna Foghammar Åkersberga Triathlonförening Damer Master 50-54 Kvinna Åkersberga 1968
7001 Bert Versen Triathlon Väst Herrar Master 70-74 Man Askim 1948
4053 Ida Jansson Colting Borssén Triathlonklubb Damer Master 40-44 Kvinna Edsbruk 1978
4007 Per Lindblom Fredrikshof IF CK Herrar Master 40-44 Man SOLLENTUNA 1975
5505 Tomas Bengtsson Team Kungälv IS Herrar Master 55-59 Man Höviksnäs 1963
5504 Gunnar Kihlberg Falu SS Herrar Master 55-59 Man Falun 1962
4515 Anders Granlund Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 45-49 Man Åkersberga 1974
4514 Mattias Ossiansson IK Hakarpspojkarna Herrar Master 45-49 Man Huskvarna 1970
3507 Linus Sjöberg UT Kolmården Herrar Master 35-39 Man Finspång 1982
5503 Mikael Jälefors Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 55-59 Man Åkersberga 1963
3554 Emilie Gripewall Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Master 35-39 Kvinna Eskilstuna 1984
3553 Tora Philp Stockholm City Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna STOCKHOLM 1981
3552 Anna Lundin IK Fyris Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Uppsala 1983
6002 Anders Westerberg Simklubben Ena Herrar Master 60-64 Man ENKÖPING 1958
4513 Håkan Odin IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man Linköping 1974
5502 Jonas Rylander Väsby SS Triathlon Herrar Master 55-59 Man Sollentuna 1963
4512 Martin Sandberg Kalmar RC Triathlon Herrar Master 45-49 Man Kalmar 1971
4511 Henrik Malmström Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands Väsby 1972
4510 Björn Axelsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Enebyberg 1973
5008 Anders Engström Team Triathlon & Multisport Herrar Master 50-54 Man Kvibille 1966
6502 Tauno Koskinen Fagersta Södra IK Herrar Master 65-69 Man Bjärred 1952
4509 Fredrik Lindblom Fredrikshof IF CK Herrar Master 45-49 Man GUSTAVSBERG 1971
4508 Kenth Pettersson IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man Linköping 1970
4553 Sara Andersson Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1974
5007 Christer Holmqvist Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 50-54 Man Eskilstuna 1965
5552 Cecilia Wikander Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Trosa 1964
3506 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Master 35-39 Man Kista 1982
3505 Toni Fuentes Umara Sports Club Herrar Master 35-39 Man Stockholm 1982
4552 Elisabet Bellander Umara Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Malmö 1972
5006 Peter Persson Umara Sports Club Herrar Master 50-54 Man Malmö 1967
5005 Tommy Eriksson Team LeWa Sport Herrar Master 50-54 Man Motala 1966
4551 Marianne Smedmark Roslagens Triathlon IF Damer Master 45-49 Kvinna Rimbo 1974
4507 Fredrik Häggström Skellefteå AIK CK Herrar Master 45-49 Man Stockholm 1974
3504 Tobias Palmkvist IK NocOut.se Herrar Master 35-39 Man Linköping 1981
3551 Matilda Johansson Roslagens Triathlon IF Damer Master 35-39 Kvinna Norrtälje 1980
4506 Fredrik Ottosson Höglandets Triathlon Herrar Master 45-49 Man Bodafors 1971
3503 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Herrar Master 35-39 Man Skärblacka 1980
4006 Robert Westman Falu SS Herrar Master 40-44 Man Falun 1975
5004 Jonas Plogner Bromma Simsällskap Herrar Master 50-54 Man Spånga 1968
4005 Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1977
4505 Fredrik Toft Skövde Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man Skövde 1972
5003 Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Djursholm 1969
4504 Lorentz Blixt Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man STENHAMRA 1974
5501 Björn Lindberg Stockholm City Triathlon Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1962
5002 Fredrik Cederlund Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Vallentuna 1967
5551 Marie Wiman Väsby SS Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Upplands Väsby 1964
4004 Henrik Jansson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man Järfälla 1979
5051 Susanne Åkerberg Stockholm City Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna Spånga 1968
4503 Mattias Folkesson Örebro AIK Herrar Master 45-49 Man Kumla 1972
4502 Thomas Jenkinson Bromma Simsällskap Herrar Master 45-49 Man Bromma 1970
4052 Jessica Högberg Kungsörs Sportklubb Damer Master 40-44 Kvinna Kungsör 1975
3502 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 35-39 Man Åkersberga 1982
4051 Lisa Johansson IF Mantra Sport Damer Master 40-44 Kvinna Hargshamn 1975
6501 Sven-Olov Kumlin LK Nyköpings Runners Herrar Master 65-69 Man Oxelösund 1954
8001 George Valvis Triathlon Syd Herrar Master 80-84 Man Staffanstorp 1935
3501 Richard Bräckvall Peking Athletes Herrar Master 35-39 Man Västerhaninge 1984
4003 Tobias Johansson IK NocOut.se Herrar Master 40-44 Man Skänninge 1978
6001 Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon Herrar Master 60-64 Man Uppsala 1956
4002 Thobias Bergqvist IK NocOut.se Herrar Master 40-44 Man Linköping 1975
4001 Lennart Andersson UT Kolmården Herrar Master 40-44 Man Finspång 1976
5001 Nikklas Jorme Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Sollentuna 1969
4501 Daniel Haavisto IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man Linköping 1974
Till anmälan för Sprint Master 35-39 år, 40-44 år osv (RM)