Anmälda till Östgötamaran 2018 - Östgötamaran 42,2 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Ort Födelseår
1106  Theresia Lind Stockholm 1993
1105  Björn Morén IK Akele Linköping 1987
1104  Gustav Pettersson Vegan Runners IK Linköping 1984
1066  Robin Almqvist Östsvenska Handelskammaren Norrköping 1988
1064  Patrik Hagström Söderköping 1973
1045  Frida Södermark Tjalve IF Norrköping 1978
1048  Joel Gustafsson Norrköping 1988
1047  micke johansson Løbeklub Ulkebøl Lidingö 1977
1046  Hanna Andersson Helsingborg Helsingborg 1981
1017  Johan Sjöberg Ekängens IF Linköping 1976
1016  Alex Hultkrantz Kolmården 1989
1015  Peter Foborg Kottens bk Åby 1989
1014  Bo Tillander Linköping Linköping 1960
1013  Åsa Strandberg Katrineholm 1966
1012  Christer Andersson Nyköpings Runners NYKÖPING 1953
1011  Mikael Rångeby Hässelby SK Spånga 1969
1010  William Lansman Stockholm 1984
1009  Håkan Andersson Mjolby 1967
1008  Erik Sköldh Norrköping 1986
1007  David Engblom Team Fisklund Linköping 1975
1006  Lars Berggren Norrköping 1977
1005  Torbjörn Westman Oskarshamn 1961
1004  Joakim Månsson Söderköping 1972
1003  Torbjörn Olsson Slimos Löpargrupp Oskarshamn 1970
1002  René Koller Swedbank Saltsjö-Boo 1968
1001  Beatrice Ekelo Sala 1985
82  Emelie Bröms MORA 1992
81  Roger Jarl Håfreströms IF Åsensbruk 1966
80  Kurt Gustavsson Hultsfreds LK Vena 1946
79  Per Hell Norrköping 1964
78  Yury Leonenko FAIK Norrköping 1990
77  kent åke Eriksson arvika löparklubb arvika 1958
76  Lennart Hansson tjalve Norrköping 1949
75  Victoria Borg Team ultrasweden LK Vingåker 1980
74  Mattias Malviker Wellermark IK NocOut.se Linghem 1978
73  Mikael Qviström Norrköping 1982
70  Hugo Guyander IK Akele Linköping 1990
72  Tilda Nordström 1979
69  Malin Vesik Skärholmen 1976
68  Bengt Lindgren Vallentuna FK Stockholm 1947
67  Hans-Inge Lindeskov Åtvidaberg ÅTVIDABERG 1949
66  Tord Blücher Storådalen SK Storå 1958
65  Kjetil Fjeldstad Norrköping 1974
64  Tünde Puskás Lonesome Runners Norrköping 1972
63  Siw Eriksson Norrköping 1960
62  Peter Jörgensen Skärblacka 1979
61  Raphael Wasserbaur Linköping 1989
60  Magne Boman Andersson ESKILSTUNA 1980
59  Ulf Ring Arlanda-Märsta SK Upplands Väsby 1949
58  Lars Pettersson IK NocOut.se Linköping 1959
57  Samuel Garpendahl - Linköping 2000
56  Elias Bengtsson Leksand Triathlon Leksand 1991
55  Josefina Persson Rimforsa 1989
54  Gustavo Nordlund - Norrköping 1969
53  Dennis Södergren Strängnäs 1998
52  Jonas Johansson Linköping 1981
51  Anders Ringholm Linköping 1976
50  Mikael Karlborg Järfälla 1980
49  Jacob Wallander STOCKHOLM 1984
48  Fredrik Widfeldt Tjalve IF Norrköping Östra Ryd 1975
47  Wilhelm Brodin Falun 1993
46  Agneta Dahm Bålsta IK Enköping 1962
45  Peder Hagman Mantorp 1976
44  Johan Lyth Ljungsbro 1980
43  Ellen Ingvarsson Linköping 1991
42  Ludde Nordqvist SÖS IF Stockholm 1982
41  La Håkansson Katedralskolan Linköping 1958
40  Hans Sjögren Linköping 1960
39  Ute Rüegg Springande Tjejer Ålberga 1975
38  Patrik Matsson Solvikingarna Västra Frölunda 1964
37  Christina Carlsson Norrköping 1971
36  Rickard Engström IK NocOut.se Sturefors 1971
35  Kristoffer Hellberg Åtvidaberg 1985
34  Markus Grenestam IK NocOut.se Borensberg 1982
33  Oskar Wikstrand Linköping 1989
32  Andreas Karpoff Valdemarsvik 1979
31  Magnus Sandström Tjalve IF Norrköping Norrköping 1973
30  Magnus Broeders Mikkeller Running Club Norrköping 1984
29  Fredrik Larsson Tuvattnet IF Norrköping 1981
28  Simon Larsson Åtvidaberg 2001
27  Caroline Björk Linköping 1991
26  Anna Ekström Åtvidabergs Vårdcentral Åtvidaberg 1974
25  Luis Zamorano CCB Norrköping 1985
24  Sigvard Koplimäe Vattudalens LDK Krokom 1950
23  Bert Bäckstrand UT Kolmården FINSPÅNG 1965
22  Lars-Göran Olausson Team Blekinge Jämjö 1952
21  Stig Samuelsson Tjalve IF Norrköping 1947
20  CHRISTIAN CULLIBRICK Norrköping 1985
19  Sebastian Bengtson Norrköping 1995
18  Henrik Gassne Norrköping 1980
17  Lars Bergström Axe Run Club NORRKÖPING 1967
16  Andreas Hillman Kolmården 1973
15  Andreas Åberg Norrköping 1991
14  Johann Johansson Kunskapsgymnasiet Norrköping 1975
13  Magnus IH Jansson Tulane University Lidingö 1961
12  Thomas Pihl Fjärilsdalen Finspång 1975
10  Henrik Lindgren UNGDOMSPOOL.SE Söderköping 1976
Marcus Bennstam Linköpings Skidklubb Linköping 1978
Johan Lundstedt Apladalens Lk Värnamo 1981
Minna Axelsson Norrköping 1979
Johan Axelsson Norrköping 1978
Anders turbofoten Axelsson Farsta galoppers Farsta 1980
Mattias Brodén Svärtinge 1976
Tommy Borggren Växjö 1978
Alexander Ulltjärn Linköpings Löparklubb Linköping 1971
Jimmy Karlsson IK NocOut.se Linköping 1983
Till anmälan för Östgötamaran 42,2