Anmälda till Skövde 6-Timmars 2018 Avancerad sök

6-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Therese Eriksson F&S Vänersborg K35 Vänersborg 1982
Isabelle Nilsson Prins Borka K motion UPPSALA 1992
Lennart Skoog Stenungsunds OK M70 Stenungsund 1946
Roger Enqvist Eslövs AI M55 Huskvarna 1963
Kristian Waalen Spiridon LL/FHI ultra M65 Tranby, Norge 1949
Fredrik Widfeldt Tjalve IF Norrköping M40 Östra Ryd 1975
Alexandra Schöttle Jonsson K35 Kolbäck 1979
Erica Bjärmark Zinkgruvans IF K45 Askersund 1970
Viktor Stenqvist Billingen X-trail Sportsclub M senior Skövde 1988
Jennifer Honek LSG Karlsruhe K senior Solna 1985
Maria Ackerot Kvarnbyns Löparsällskap K45 Mölndal 1971
Carola Carlsson Träningskonsulten sports club K motion Stenstorp 1962
Markus Nordangård Apladalens LK M motion Värnamo 1975
Malin Olsson K50 Stenungsund 1968
Maria Nilsson K35 Karlstad 1984
Jennie Grahn Axa K40 Karlskoga 1976
Linda Bengtsson K senior Karlstad 1985
Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness K motion Vetlanda 1989
Katarina Aspenberg Gerillalöparna, Stockholm K45 Stockholm 1973
Maria Karlsson Grytgöls IK K35 Stockholm 1979
Lotta Hylander Ingen klubb K motion Stockholm 1971
Elin Töllborg Team T K senior Mölndal 1986
Per Josefsson SOK Knallen Borås M55 Dannike 1963
Tobias Lindström UTP-Uthållighet Träning & Prestation M35 Karlstad 1979
Omed Ahmed Kristinehamn Multisport M35 Kristinehamn 1978
David Åhman IF Linnéa M40 Stockholm 1977
Saara Mikkonen IF Linnéa K senior Stockholm 1987
Anne-Lie Nielsen K45 Kimstad 1970
Nina Eibring Team Altra K45 Kristinehamn 1972
Lars Agnezon Kongahälla AIK M70 Kungälv 1948
Rasmus Stenemo Axa Sports Club M35 Varberg 1981
Cecilia Gidlund K motion Sundsvall 1991
Johan Molin LK TV88 M35 Trollhättan 1979
Carl Persson DSV IF M motion LANDSKRONA 1958
Andreas Ahlin Kristinehamn Multisport M35 Kristinehamn 1980
Björn Persson M motion Tidaholm 1986
Annette Skoglund K motion Skövde 1958
Sandra Lundqvist Kristinehamn Multisport K40 Kristinehamn 1977
Sören Remar Ulricehamns FK M70 Ulricehamn 1948
Erik Celander Berber IS M senior Kumla 1985
Ingrid Björk K55 Stockholm 1959
Hans Jansson M motion Eskilstuna 1957
Jan-Erik Ramström Stockholm Långdistans Klubb M55 Nynäshamn 1960
Erik Anderson M35 Skövde 1981
Christina Kopperud lidköpings VSK K55 Götene 1963
Niclas Dia Rolls-Royce IF M motion Kristinehman 1964
Mats Karlsson IFK Skövde FIK M50 Skövde 1968
Kurt Gustavsson Hultsfreds LK M70 Vena 1946
Anders Nilsson Hultsfreds LK M60 Vena 1957
Patrik Nilsson Hultsfreds LK M senior Vena 1983
Ingemar Westerberg Hultsfreds LK M60 Vena 1957
Yvonne Carlgren Hansson Sweden runners K45 Partille 1970
Agneta Roos Scania Road Runners K40 Lund 1976
Mattias Ekman Apladalens LK M35 Varnamo 1982
Marie Sjöberg Diefke Träningsguiden K40 Billdal 1978
Lars Lindblom Vegan runners M motion Ljung 1961
Lars Almqvist IFK Helsingborg M65 Strandbaden 1951
Petra Larsson K motion Vällingby 1975
Tomas Hörnqvist IFK Hammarö M45 Hammarö 1969
Sofia Kay LK TV88 K40 Vänersborg 1976
Magnus Kristiansson LK TV88 M45 Trollhättan 1972
Anders Linusson Apladalens LK M motion VÄRNAMO 1974
Gustav Hagerskog Säffle Swimrun M40 Säffle 1982
Micael Lindqvist Apladalens LK M45 Värnamo 1972
Kent Ohlsson Lifetime runners M motion EKERÖ 1966
Jörgen Nilsson Vi som springer M65 Hisings Kärra 1950
Hans Nyberg Team Ultra Sweden M55 NOL 1963
Hans Ackerot Kvarnbyns Löparsällskap M55 Mölndal 1963
Pernilla Otto Optimal massage & motion K45 Johanneshov 1969
Giesela Bergh Lonesome runners K55 Herrljunga 1963
Anders Hellner Ingen klubb M35 Stockholm 1980
Rikard Kelloniemi Halmstad OK M motion Halmstad 1974
Eddy Hultrgren Team Blekinge M55 Karlskrona 1959
Niklas Benjaminsson SOK KNALLEN M45 Rydboholm 1972
Owe Gustavsson LK 42195+ M motion Kaxholmen 1956
Mikael Laposa M senior Ulricehamn 1984
Anders Jelander Södersåsens FK M50 PERSTORP 1964
Jenny Rangford Montgomery K35 Kolbäck 1981
Mikaela Lindvall Västerås LK K35 Västerås 1981
Maria Forsberg Lonesome Runners K motion Brunskog 1964
Lisa Amundsson Strömstad Löparklubb K55 Sydkoster 1960
Frida Christiansson Umara Sports Club K35 bagarmossen 1991
Mikael Nordström M motion Lidköping 1985
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M40 FARSTA 1976
Stig Åsberg IK Nyland M70 Härnösand 1947
Annika Askengren Berg LK TV88 K55 TROLLHÄTTAN 1960
Ulrika Nyström LK TV-88 K45 Trollhättan 1969
Gunilla Axelsson Uppsala LK K senior Uppsala 1988
Anna Svedlund K40 Transtrand 1976
Lars Lundqvist M motion Upplands Väsby 1979
Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M65 Åtvidaberg 1949
George Farrants IK Akele M60 Linköping 1957
Heidi Bergman K motion Åstorp 1981
Joakim Bergman Söderåsens FK M40 Åstorp 1977
Susanne Lindgren K motion Åtvidaberg 1962
Monica Larsson K50 Vårgårda 1964
Veronica Persson K35 Ulricehamn 1990
Mattias Bramstång Halmstad Garnisons IF M40 Halmstad 1975
Jan Erik Lind M motion Skövde 1974
Marcus Hansander Team Ultrasweden LK M45 Kungsängen 1972
Christian Larsson 3 City Triathlon M50 Trollhättan 1964
Anders Lilja 1971 M45 Skara 1971
Eva-Lena Hjalmarsson Lonesome Runners K40 Göteborg 1975
Robert Brinck Västerås LK M50 Västerås 1967
Mikael Jonsson Västerås LK M50 Västerås 1966
Berit Lundström Färjestadens Motion K65 Färjestaden 1952
Andreas Larsson Team Ultrasweden LK M35 Solna 1979
Susanne Nilsson Team Ultrasweden K50 NÄSSJÖ 1963
Regina Johnson K motion Karlskoga 1968
Jan Paraniak Team Skavsåret IF M65 Huddinge 1950
Barbro Paraniak Team Skavsåret IF K60 Huddinge 1956
Malin Långström Stockholm Gerillalöpare K45 Årsta 1971
Patrik Hernwall Stockholm Gerillalöpare M50 Årsta 1966
Maria Viberg Stockholm Gerillalöpare K40 Stockholm 1975
Marita Björk SOK Knallen K55 Målsryd 1959
Leif Karlsson Solvikingarna M55 västra frölunda 1963
Rickard Andersson IF Linnéa M45 Sollentuna 1972
Kent Melin IF Linnéa M45 Bandhagen 1972
Isabella Rens Team Snigel K motion Skövde 1989
Tommy Carlsson LK TV88 M motion Vänersborg 1967
Isabelle Lundqvist K motion Upplands Väsby 1989
Kirsi Pihl K45 Tullinge 1971
Magnus Johansson Scania Road Runners M40 Lund 1974
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M65 Jämjö 1952
Dan Eriksson M40 Göteborg 1977
Carina Wahlström Östansjö SK K55 Aspabruk 1961
Gustav Eklund Gyllene taxens LK M motion Örebro 1986
Helene Lundin Lonesome Runners K motion Lindesberg 1979
Sofia Gottberg Noren Mrs K45 TÄBY 1974
Anette Berg Järfälla ck K45 VALLENTUNA 1969
Peter Vikberg Järfälla ck M45 Vallentuna 1968
Lotta Andersson Sweden Runners K55 Falun 1962
Lennart Bengtsson Solvikingarna M75 Hålanda 1942
Peter Svensson IFK Skövde M60 Stockholm 1957
Lasse Jutemar Herr M60 KINNARUMMA 1956
Heike Emmrich Team Ultrasweden K55 Oxelösund 1962
Susanne Granat Ahlstrand OKMåsen K motion Oxelösund 1964
Jan Söderkvist M motion Täby 1960
Jessica Hartikainen Team Ultrasweden K35 Partille 1981
Mathias Johansson 1967 M50 Torslanda 1967
Sigvard Koplimäe Team Ultrasweden LLK M65 Krokom 1950

3-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Mikael Johansson Mariestads AIF M45 Mariestad 1972
Tomas Karlsson LK TV88 M motion Trollhättan 1960
Håkan Thool If Friskis & Svettis M motion Skövde 1956
David Rinnan Tyresöjoggarna M40 Tyresö 1975
Anders Krok SOK Knallen M55 Bollebygd 1963
Karina Josefsson SOK Knallen K50 Dannike 1965
Karolin Kärrå Apladalens LK K senior Värnamo 1986
Kaj Bergman Hultsfreds LK M65 Vena 1950
Hanna Petterson Team Ultrasweden LK K motion Skövde 1998
Marie-Louise Petterson Team Ultrasweden LK K motion Skövde 1970
Jerry Nordgren Optimal Massage & Motion AB M55 Stockholm 1966
Anna Carlemalm K40 Skövde 1975
Kristin Gannerud Skövde triathlon K40 Skövde 1978
Viggo Stenvard SOK Knallen M35 Borås 1980
Johan Stockman M35 Alingsås 1994
Jan Svensson M55 Alingsås 1959
Maria Stockman K35 vallentuna 1987
Carina Manning Team Ultrasweden K55 Partille 1961

1-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Lennart Johansson 1948 M70 Mariestad 1948
Sture Axèn Mariestads aif M75 Mariestad 1943
Bosse Johansson Mariestads AIF M70 MARIESTAD 1948
Simon Nyblad Team Snigel M motion Skövde 1989

Mat-anmälan för anhöriga

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Viktor Stenqvist Billingen X-trail Sportsclub Skövde 1988
Sofia Smedman Billingen X-trail Sportsclub Skövde 1988
Tommy Carlsson LK TV88 Vänersborg 1967
Andreas Ahlin Kristinehamn Multisport Kristinehamn 1980
Maria Nilsson Karlstad 1984
Niklas Benjaminsson SOK Knallen Rydboholm 1972
Veronica Persson Ulricehamn 1990
Mia Johansson Lund 1979
Viktoria Kristiansson Göteborg 1963