Anmälda till Uppsala Triathlon 2019 (STC/SM) - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anna Beckius Damer Kvinna Sundbyberg 1977
James Archer Lilla Almby IF Herrar Man Vänge 1979
Per Gustafsson Lilla Almby IF Herrar Man Vänge 1969
Robin Ulander Skelleftesim Herrar Man Skellefteå 2001
Daniele Amodeo Herrar Man Uppsala 1983
Håkan Svensson ABB IF Herrar Man Vällingby 1964
Viktor Svensson Bälinge IF Herrar Man Uppsala 2000
Jan Lindblom IK Fyris Triathlon Herrar Man UPPSALA 1966
Daniel Karlsson AZIF Herrar Man Södertälje 1984
David Lindqvist Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Enköping 1985
Daniel Andersson Triathlon Väst Herrar Man Göteborg 1977
Karina Niskanen IF Mantra Sport Damer Kvinna Uppsala 1965
Marie Karlsson Damer Kvinna Vattholma 1981
Lukas Håstlund Herrar Man tyresö 1997
Peter Håstlund Herrar Man tyresö 1970
Jimmy Blomqvist GGMU Herrar Man Trångsund 1987
Wendy Broadgate Damer Kvinna Tullinge 1970
Anna Olli Damer Kvinna Uppsala 1988
Vincent Huiskamp Rosen Herrar Man Uppsala 1988
Erik Swedlund Billerudkorsnäs Frövi Herrar Man Köping 1991
Adeline Mercier Damer Kvinna Uppsala 1992
Daniel Holm Trasan & Skruttens IF Herrar Man Uppsala 1986
Catharina Alm AZIF Damer Kvinna Södertälje 1984
Kristina Eld Damer Kvinna Gagnef 1967
David Pettersson Herrar Man Borlänge 1990
Martin Sjunnestrand Herrar Man Solna 1983
Jörgen Niklasson G3 Sport Herrar Man DJURSHOLM 1958
Vladimir Bril Herrar Man Djursholm 1965
Seam Cory Herrar Man Stockholm 1964
Eva Saltorp G3 Sport Damer Kvinna DJURSHOLM 1965
Elsa Graneland Damer Kvinna Uppsala 1994
Linda Gabrielsson Funäsdalen IF Damer Kvinna Bruksvallarna 1990
Tina Plensäll Damer Kvinna Uppsala 1970
Jaana Lignell Damer Kvinna Mariehamn 1970
Helena Påls Bälinge IF Damer Kvinna Bälinge 1981
Marika Holmkvist Damer Kvinna Storvreta 1985
Eva Gyllenstierna Damer Kvinna Sundbyberg 1982
Sofia Mähler Damer Kvinna Björna 1990
Susanne König Damer Kvinna Uppsala 1972
Lina Linge Team Powerwoman Athletic Club Damer Kvinna Uppsala 1997
Rebecca Rosander Damer Kvinna Danderyd 1989
Christian Hardell Bäckebo skid o motion Herrar Man Stockholm 1966
Hanna Momats Olsson MomatzO Träning&Hälsa Damer Kvinna Gnesta 1990
Stefan Boström Uppsala Herrar Man Uppsala 1984
Andrew Notman Väsby SS Triathlon Herrar Man Upplands Väsby 1977
Gunnar Bäckström Herrar Man Uppsala 1959
Nina Anundsson Damer Kvinna Uppsala 1980
Emma Persson Damer Kvinna Eskisltuna 1997
Ida Persson Damer Kvinna Norrtälje 1993
Roine Persson Herrar Man Norrtälje 1967
Magnus Vigren Herrar Man STOCKHOLM 1965
Emma Sundin Damer Kvinna Stenhamra 1980
Johanna Carlsten Täby Damer Kvinna Täby 1981
Ulf Bexell Herrar Man Borlänge 1966
Miguel Gomez Aguilera Herrar Man Stockholm 1987
Annika Tischler Damer Kvinna Stockholm 1985
Rikard Wulff Shimano Nordic Racing Herrar Man Märsta 1970
Sophie Wulff Damer Kvinna Märsta 1999
Jacob Seabrook Alex Herrar Man Uppsala 1979
Hanna Granholm Damer Kvinna Hägersten 1992
Oskar Josefsson Herrar Man Vega 1982
Stina Andersson Team Powerwoman Athletic Club Damer Kvinna Uppsala 1982
Niklas Claesson Fet eller Triathlet? Herrar Man Kalmar 1992
Joakim Nilsson Herrar Man STENHAMRA 1969
Lena Jonsson IK Droppen Damer Kvinna Uppsala 1968
Ulla Witting Damer Kvinna Upplandsväsby 1957
Daniel Eskilsson Herrar Man Danderyd 1980
Emil Trygg Herrar Man HUDDINGE 1988
Anja Stjerndahl Damer Kvinna Uppsala 1985
Carlos Bernuy Lopez Herrar Man Sandviken 1980
Olivia Broman Damer Kvinna Norrköping 1992
Maria Sjöstedt Laakso IFK Sala Damer Kvinna Solna 1989
Cecilia Mårtensson Umara Sports Club Damer Kvinna Stockholm 1976
Sini Lento Damer Kvinna Johanneshov 1983
Emil Englund IF Mantra Sport Herrar Man Lidingö 1990
Johanna Liljedahl IK Fyris Triathlon Damer Kvinna Uppsala 1987
Pia Weller Damer Kvinna BROMMA 1965
Danielle Müller BS Müsli Damer Kvinna Hägersten 1986
Cecilia Nyblom Damer Kvinna Upplands Väsby 1978
Anna Andersson Damer Kvinna Västerås 1972
Katarina Dahlin Damer Kvinna Bromma 1969
Johan von Walkendorff Race & Shine Triathlon Club Herrar Man Trosa 1967
Tomas Almbo Nacka Herrar Man NACKA 1978
Till anmälan för Sprint MOTION