Anmälda till Uppsala Triathlon 2019 (STC/SM) - Sprint MOTION Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
137 Hanna Slotte Uppsala BoIS bandy Damer Sprint Motion Kvinna Enviken 1989
135 Conny Pettersson Formtopp IF Herrar Sprint Motion Man Steningehöjden 1973
136 Jussi Niemetz Formtopp IF Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1972
203 Niklas Eriksson Ljusnanbygden Joggers Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1988
202 Johannes Temnell Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1992
200 Mikael Eriksson Herrar Sprint Motion Man Årsta 1986
201 Cecilia Skånstad Färjestaden Triathlon Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1971
199 Ulf Skytt Brandkårens IF Herrar Sprint Motion Man Bålsta 1971
198 Jesper Söderbäck Herrar Sprint Motion Man LJUSDAL 1987
196 Jakob Löf Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1993
197 Linnéa Svärd Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1996
195 Anders Reisch Stallarholmen SK Herrar Sprint Motion Man Stallarholmen 1963
194 Fredrik Stene Herrar Sprint Motion Man SUNDBYBERG 1971
193 Johan Snider Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1992
192 Per Nilsson Börje SK Herrar Sprint Motion Man UPPSALA 1971
191 Kalle Svensson IF Mantra Sport Herrar Sprint Motion Man UPPSALA 1959
190 Mattias Sjöberg IK Fyris Triathlon Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1982
189 Björn Mollstedt Unaffiliated Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1981
188 Din Koldzo Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1996
187 Saga Ekmyr VSK bandy dam Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 2001
186 Isak Thaning IK Fyris Triathlon Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1982
185 Anna Beckius Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1977
183 James Archer Lilla Almby IF Herrar Sprint Motion Man Vänge 1979
184 Per Gustafsson Lilla Almby IF Herrar Sprint Motion Man Vänge 1969
182 Robin Ulander Skelleftesim Herrar Sprint Motion Man Skellefteå 2001
181 Daniele Amodeo Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1983
180 Håkan Svensson ABB IF Herrar Sprint Motion Man Vällingby 1964
179 Viktor Svensson Bälinge IF Herrar Sprint Motion Man Uppsala 2000
178 Jan Lindblom IK Fyris Triathlon Herrar Sprint Motion Man UPPSALA 1966
177 Daniel Karlsson AZIF Herrar Sprint Motion Man Södertälje 1984
176 David Lindqvist Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Enköping 1985
175 Daniel Andersson Triathlon Väst Herrar Sprint Motion Man Göteborg 1977
174 Karina Niskanen IF Mantra Sport Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1965
173 Marie Karlsson Damer Sprint Motion Kvinna Vattholma 1981
171 Lukas Håstlund Herrar Sprint Motion Man tyresö 1997
172 Peter Håstlund Herrar Sprint Motion Man tyresö 1970
170 Jimmy Blomqvist GGMU Herrar Sprint Motion Man Trångsund 1987
169 Wendy Broadgate Damer Sprint Motion Kvinna Tullinge 1970
168 Anna Olli Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1988
167 Vincent Huiskamp Rosen Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1988
166 Erik Swedlund Billerudkorsnäs Frövi Herrar Sprint Motion Man Köping 1991
165 Adeline Mercier Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1992
164 Daniel Holm Trasan & Skruttens IF Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1986
163 Catharina Alm AZIF Damer Sprint Motion Kvinna Södertälje 1984
162 Kristina Eld Damer Sprint Motion Kvinna Gagnef 1967
161 David Pettersson Herrar Sprint Motion Man Borlänge 1990
160 Martin Sjunnestrand Herrar Sprint Motion Man Solna 1983
159 Jörgen Niklasson G3 Sport Herrar Sprint Motion Man DJURSHOLM 1958
158 Vladimir Bril Herrar Sprint Motion Man Djursholm 1965
157 Seam Cory Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1964
156 Eva Saltorp G3 Sport Damer Sprint Motion Kvinna DJURSHOLM 1965
155 Elsa Graneland Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1994
154 Linda Gabrielsson Funäsdalen IF Damer Sprint Motion Kvinna Bruksvallarna 1990
153 Tina Plensäll Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1970
152 Jaana Lignell Damer Sprint Motion Kvinna Mariehamn 1970
151 Helena Påls Bälinge IF Damer Sprint Motion Kvinna Bälinge 1981
150 Marika Holmkvist Damer Sprint Motion Kvinna Storvreta 1985
148 Eva Gyllenstierna Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1982
149 Sofia Mähler Damer Sprint Motion Kvinna Björna 1990
147 Susanne König Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1972
146 Lina Linge Team Powerwoman Athletic Club Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1997
145 Rebecca Rosander Damer Sprint Motion Kvinna Danderyd 1989
144 Juliana Fälldin Damer Sprint Motion Kvinna Norrköping 1984
143 Christian Hardell Bäckebo skid o motion Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1966
142 Hanna Momats Olsson MomatzO Träning&Hälsa Damer Sprint Motion Kvinna Gnesta 1990
141 Stefan Boström Uppsala Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1984
140 Andrew Notman Väsby SS Triathlon Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1977
139 Gunnar Bäckström Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1959
138 Nina Anundsson Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1980
134 Magnus Vigren Herrar Sprint Motion Man STOCKHOLM 1965
133 Emma Sundin Damer Sprint Motion Kvinna Stenhamra 1980
132 Johanna Carlsten Täby Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1981
131 Ulf Bexell Herrar Sprint Motion Man Borlänge 1966
129 Miguel Gomez Aguilera Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
130 Annika Tischler Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1985
127 Rikard Wulff Shimano Nordic Racing Herrar Sprint Motion Man Märsta 1970
128 Sophie Wulff Damer Sprint Motion Kvinna Märsta 1999
126 Jacob Seabrook Alex Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1979
125 Hanna Granholm Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1992
124 Oskar Josefsson Herrar Sprint Motion Man Vega 1982
123 Stina Andersson Team Powerwoman Athletic Club Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1982
122 Niklas Claesson Fet eller Triathlet? Herrar Sprint Motion Man Kalmar 1992
121 Joakim Nilsson Herrar Sprint Motion Man STENHAMRA 1969
120 Lena Jonsson IK Droppen Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1968
119 Ulla Witting Damer Sprint Motion Kvinna Upplandsväsby 1957
118 Daniel Eskilsson Herrar Sprint Motion Man Danderyd 1980
117 Emil Trygg Herrar Sprint Motion Man HUDDINGE 1988
116 Anja Stjerndahl Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1985
115 Carlos Bernuy Lopez Herrar Sprint Motion Man Sandviken 1980
114 Olivia Broman Damer Sprint Motion Kvinna Norrköping 1992
113 Maria Sjöstedt Laakso IFK Sala Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1989
112 Cecilia Mårtensson Umara Sports Club Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
111 Sini Lento Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1983
110 Emil Englund IF Mantra Sport Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1990
109 Monica Manske TSM Running Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1968
108 Johanna Liljedahl IK Fyris Triathlon Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1987
107 Pia Weller Damer Sprint Motion Kvinna BROMMA 1965
106 Danielle Müller BS Müsli Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1986
105 Cecilia Nyblom Stockholm City Triathlon Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1978
104 Anna Andersson Damer Sprint Motion Kvinna Västerås 1972
103 Katarina Dahlin Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1969
102 Johan von Walkendorff Race & Shine Sports Club Herrar Sprint Motion Man Trosa 1967
101 Tomas Almbo Nacka Herrar Sprint Motion Man NACKA 1978
Till anmälan för Sprint MOTION