Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2020 - INSTÄLLT - Long distance Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Emelie Sigelind Gällivare Endurance Club Women Kvinna Gällivare 1987
Tobias Chronéer Maxprestation Sports Club Men Man Västervik 1978
Anna Rosberg Stöcke TS Järnet Women Kvinna Umeå 1973
Odd Larson Norra Stockholm Endurance Men Man Taby 1970
Andreas Jakobsson Aktivitus Sports Club Men Man Göteborg 1982
Linus Waern Sandvikens CK Men Man Årsunda 1988
Marcus Hultgren Terrible Tuesdays triathlon Club Men Man Stockholm 1979
Joakim Hultqvist Färjestaden Motion IF Men Man Färjestaden 1967
Simon Gustavsson Umara Sports Club Men Man Hisings backa 1986
Kristofer Block Colting Borssén Triathlonklubb Men Man Sollefteå 1979
Peter Svedberg Team Snabbare IF Men Man Stockholm 1977
Viktoria Bäckström Umara Sports Club Women Kvinna AVESTA 1992
Sebastian Aldén IFK Sala Triathlon Men Man Västerfärnebo 1985
Paul Carroll Belpark Men Man Dublin 1970
Andreas Hedin Gällivare Endurance Club Men Man Lycksele 1989
Tomas Seco Umeå Simsällskap Men Man Vännäs 1983
Sofie Lantto Terrible Tuesday Triathlon Club Women Kvinna Östersskär 1974
Martina Antonsson Team Trelleborg Triathlon Women Kvinna Trelleborg 1973
Thomas Lindström Knivsta CK Men Man Märsta 1970
Anneli Ossiander AXA Sports Club Women Kvinna Stockholm 1987
Anna Lindgren IFK Sala Women Kvinna Krylbo 1983
Liselotte Klemming Kalmar RC Triathlon Women Kvinna Kalmar 1978
Pär Fransson Karlskrona Simsällskap Men Man Ronneby 1973
Mathias Wärja ColtingBorssen Triathlonklubb Men Man Kullavik 1971
Klas Wallström Karlskrona Simsällskap Triathlon Men Man Karlskrona 1962
Pia Sundkvist de Beau Alnö Race Team Women Kvinna Sundsvall 1969
Martin Lind IK NocOut.se Men Man Stockholm 1991
Dan Jansson Sälen Men Man Transtrand 1972
Dominic Bertin Avenir Triathlon Club Charleroi Men Man FLEURUS 1961
Erik Hyllienmark IK NocOut.se Men Man lidingö 1992
Marie Thorell LeWa Sport Women Kvinna Göteborg 1975
Nigel O Sullivan Waterford Triathlon club Men Man Tramore 2014
Bernhard Hirschauer Gällivare Endurance Club Men Man Sollentuna 1962
Camilla Renz Terrible Tuesday Triathlon Club Women Kvinna Skogås 1971
Sara Elfving Karlshamns SK Women Kvinna Ronneby 1970
Joakim Oknefjell Hudik Triathlon Men Man IGGESUND 1975
Liselott Silwer Stockholm Långdistansklubb Women Kvinna Tungelsta 1964
Mårten Hellberg Hudik Triathlon Men Man Ljusdal 1986
Kim Rosin Hudik triathlon Men Man Järvsö 1989
Marika Hellberg Hudik Triathlon Women Kvinna Järvsö 1994
Till anmälan för Long distance