Anmälda till Jämjöhalvan 21,1 km
Avancerad sök
Namn
Klubb
Klass
Födelseår
Christer Westling
Crossroad runners
Herrar
1982
Jesper Augustine
Glasrikets rc
Herrar
1978
Johan Tärnhuvud Estvik
Team Blekinge
Herrar
1984
Olle Meijer
Malmö AI
Herrar
1998
Andreas Oscarsson
Lindsdals Finest
Herrar
1975
Henric Hildingsson
Umara sportsclub
Herrar
1973
Rikard Hjalmarsson
Slimos löpargrupp
Herrar
1975
Christer Haraldsson
Ryssbergets IK
Herrar
1960
Ulrica Skagert
Team Blekinge
Damer
1974
Carina Thomasson
Ryssbergets IK
Damer
1965
Henrik Andersson
Nybro Ski
Herrar
1972
Joachim Karlsson
Herrar
1976
Peter Grundström
Team Blekinge
Herrar
1977
Erik Karlsson
Team Blekinge
Herrar
1986
Kajsa Gertsson
Växjö löparklubb
Damer
1991
Robert Larsson
Underprestera SK
Herrar
1982
Anneli Ritzén
Slimos löpargrupp Oskarshamn
Damer
1975
Lars Ritzén
Slimos löpargrupp Oskarshamn
Herrar
1971
Hanna Ahl
Slimoslöpargrupp
Damer
1988
Stefan Olsson
SLIMOS LÖPARGRUPP
Herrar
1973
Liselott Håkansson
Degeberga
Damer
1971
Peter Fransson
Högby
Herrar
1968
Marie Lagerström
Damer
1977
Linda Krook
Ryssbergets IK
Damer
1979
Linda Landin
Kalmar RC Triathlon
Damer
1974
Jonas Landin
Kalmar RC Triathlon
Herrar
1972
Hugo Landin
Kalmar RC Triathlon
Herrar
2001
Lena Svensson
Fliseryd
Damer
1973
Tommy Nilsson
Slimos löpparklubb
Herrar
1981
Anton Nilsson
Kiddy Crisp
Herrar
1994
Mollie Nohave
Karlskrona
Damer
1967
Emelie Akthagen
Kalmar RC triathlon
Damer
1987
Nina Almroth
Kalmar RC triathlon
Damer
1975
Jimmy Jonasson
Karlskrona
Herrar
1974
Torgny Svensson
Herrar
1967
Kenth Svensson
Ryssbergets IK
Herrar
1948
Max Skännestig
Herrar
1998
Filip Carlström
Herrar
1998
Malin Ingvarsson
Mörbylånga goif
Damer
1989
Karin Elmkvist
Ryssbergets IK
Damer
1975
Martin Strümpel
Ocab RC
Herrar
1972
Kerry Olsson
Karlshamn
Damer
1974
Per Carlsson
Mörbylånga Goif
Herrar
1974
Lisa Nilsson
Mörbylånga goif
Damer
1984
Lars Blixte
Team Blekinge
Herrar
1962
Pär Eriksson
Ryssbergets ik
Herrar
1974
Jimmy Wik
Herrar
1982
Magnus Lövgren
Team Lövgren
Herrar
1969
Rikard Johnsson
Runacademy
Herrar
1968
Johan Fredriksson
Hossmo RC
Herrar
1978
Michael Simonsen
Herrar
1975
Ulf Rickardsson
Crosswood runners
Herrar
1974
Per Kask
Team Blekinge
Herrar
1980
Iréne Rohde
Högby IF
Damer
1956
Erik Magnusson
Herrar
1967
Ola Slättengren
Högby if
Herrar
1963
Mats Svensson
Ryssbergets IK
Herrar
1965
Patric Astrén
Ryssbergets IK
Herrar
1968
Mats Korner
338 Småland
Herrar
1962
Niklas Hultgren
Hossmo RC
Herrar
1974
Maxim Omelchenko
Karlskrona SOK
Herrar
2002
Jimmy Ovhagen
AXA Sports Club
Herrar
1969
Erik Karlsson
Högby IF
Herrar
1998
Marcus Widenfors
Team Nordic Trail
Herrar
1976
Tristan Byrnes
Öland Lightning Bolts
Herrar
1980
Linda Hagehed
Växjö Löparklubb
Damer
1971
Niclas Melin
Herrar
1971
Mats Nilsson
Karlskrona CK
Herrar
1983
Viktor Gustavsson
Glasrikets RC Nybro
1992
Jörgen Landqvist
1978
Camilla Persson
Högby IF
1962
Jesus Corral
1966
Maria Henningsson
1970
Andreas Engblom
1983
Otto Petersson
1989
Henrik Bruhn
1972
Karin Tränk
1986
Annelie Petersson
Rälla Rebel Runners
1966
Krister Ifwarson
Boholmarnas RC
1967
elin fredriksson
ryssbergets IK
1990
Hanna Wilhelmsson
Högby IF
1984
Nils-Olof Nilsson
Friskis och Svettis
Herrar
1946
Erika Drake
1988
Daag Nyman
Ryssbergets IK
1969
Hannah Litkowski
1997
JAMES AYERS
1983
Helena Lilja
KSS
1982
Jim Berglund
Leif Olssons Måleri AB
Herrar
1987
Mikaela H Andersson
Karlshamn
Damer
1985
Sophie Charrois
Damer
1995
Wietse Slob
Damer
1998
Lo Olsson
Damer
1901
Mårten Holmberg
Holmbergåsarna
Herrar
1972
Mats Lindblad
Ryssbergets IK
Herrar
1967
Kristina Gren
Karlskrona
Damer
1987
Petter Nordholm
Team Blekinge
Herrar
1975
Ola Vallin
Herrar
1986
Charlotte Freudenberg
Damer
1993
Laura Lopez
Damer
1995
Anja Örgev
Karlskrona SimSällskap
Damer
1984
Johan Myrén
OK Orion
Herrar
1981
Bo Sundström
Kalmar RC Triathlon
Herrar
1967
Bosse Ekström
Team Blekinge
Herrar
1901
Erik Karlsson
Nättraby
Herrar
1986
Jörgen Johansson
Gullabo SK
Herrar
1976
Malin Olsson
Axa Sports Club
Damer
1977
Mats Olsson
Salsjögänget mk
Herrar
1968
Sara Elfving
Karlshamns SK
Damer
1970
Tove Alm
Damer
1988
Patrik Weidemar
Herrar
1983
Jenny Blasiusson
Damer
1982
Urban Thim
Växjö
Herrar
1966
Anna Niemann
Damer
1983
Christoph Baumberger
FIK Färjestaden
Herrar
1975
Susanne Wiberg
Rälla Rebel Runners
Damer
1961
Niclas Lindman
Lyckeby
Herrar
1968
Karin Petermann
Damer
1975
Patrik Petermann
Herrar
1974
Eddy Hultgren
Team Blekinge
Herrar
1959
Christian Klingebrant
Is Göta
Herrar
1980
Björn Olovsson
Herrar
1970
Mirjam Olovsson
Nybro
Damer
1975
Attila Berner
Herrar
1977
Johan Söderberg
Herrar
1980
Johan Olsson
Salsjögänget mk
Herrar
1976
Synnöve Brorsson
Salsjögänget mk
Damer
1976
Jannike Ottosson
Team Blekinge
Damer
1982
Jimmie Johansson
Codebet
Herrar
1990
Jonas Engdahl
Karlskrona
Herrar
1979
Sandra Södergren
Fif Gnistan
Damer
1989
Katja Schönbeck
IFK Växjö
Damer
1971
Jonas Huselius
Herrar
1972
Patrik Bäckström
Kalmarsunds Multisportare
Herrar
1973
Anna Nilsson
Färjestadens motion
Damer
1975
Mats Hagman
Karlskrona Simsällskap
Herrar
1972
Nadja Dolgova
Damer
1997
Albert Salling
Karlskrona
Herrar
1994
Ludvig Väpnare
Hulterstad AIK
Herrar
2002
Martin Sandberg
Kalmar RC
Herrar
1971
Markus Sölvenäs
Herrar
1971
Cecilia Pettersson
Karlskrona SOK
Damer
1977
Malin Svensson
Kalmarsunds multisportare
Damer
1982
Sara Jönsson
Damer
1976
Peter Lagerström
Herrar
1973
Tomas Danielsson
Herrar
1969
Bo Fredriksson
Ok Orion
Herrar
1958
Magnus Kimenius
Trummenäs LF
Herrar
1986
kim johnsson
team blekinge
Herrar
1988
Till anmälan för Jämjöhalvan 21,1 km