Anmälda till Fredsloppet 2018 - 5 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
5448  Cabdifataax Mohammed Proletären FF Herrar 1999
5276  Jens Petrusson Ullevi FK Herrar 1994
5401  Nina Sinkkonen Damer 1973
5450  Ivan Magnusson Herrar 2001
5304  Muhammed Ahman Herrar 2001
5303  Fredrik Stahre Herrar 1982
5320  Frida Nowotny Damer 1977
5301  Ahmed Abdisalam Herrar 2001
5263  Jakob Albertsson Herrar 2002
5262  Alexander Kaså Liljemark Herrar 1985
5261  Chatharina Qvirist Damer 1959
5260  Olle Gerdin Herrar 1980
5258  Susanne Fjällemark Damer 1957
5259  Ulf Olausson Herrar 1955
5257  Hakim Ahmed Herrar 1990
5256  Atis Apenitis Atla team Herrar Göteborg, Sweden 1987
5255  Erling Borén Herrar Göteborg 1990
5253  Lisa Lapidus Damer 2005
5254  John Lapidus Herrar 1973
5252  Antonieta Ojeda Damer Göteborg 1977
5251  Sofia Muhammed Hälsoteket Angered Ungdomsträning Damer 2001
5250  Ines Kataoka Övrigt Göteborg 2005
5248  Thea Novak Azalea BK Damer Göteborg 2005
5249  Julian Novak Älvsborgs FF Herrar Göteborg 2007
5247  Jennie WAlFRIDSON Damer GÖTEBORG 1969
5246  Henrik Björck Wigartz Herrar Gbg 1981
5245  Max Smidje 1990 Herrar Göteborg 1990
5244  Håkan Gustafsson Keiko fighting & fitness Herrar Göteborg 1971
5242  Stefan Örgård Herrar Göteborg 1969
5241  Siri Pollak Damer Göteborg 1988
5240  Fredrik Grinder Nödinge SK Herrar Nödinge 1976
5239  eva schmidt Damer göteborg 1944
5238  Christofer Stäke MHK Herrar GÖTEBORG 1984
5237  Mohammed El Shobaki Herrar Uttran 1974
5236  Bitte Claesson Damer Göteborg 1990
5235  Adam Kiswani Pbn Herrar 1979
5234  Karolina Palm Österberg Damer Göteborh 1977
5233  Barbara Klauz Damer x 1996
5232  Malin Lindahl Damer Mölndal 1986
5231  Maria Nilsson Damer Göteborg 1978
5230  Paul Reitz - Herrar Göteborg 1961
5229  Nicolas Garcia Herrar Göteborg 1989
5228  Daniel Kvarfordt Herrar Göteborg 1987
5227  Robin Holmkvist Herrar Göteborg 1988
5226  Malin Ellegård Damer 1978
5225  Beatrice Anderberg Ringhals IF Damer Västra Frölunda 1980
5224  Isak Anderberg Mölndals AIK Herrar Västra Frölunda 2004
5220  Anders Warberg Blatte United Herrar x 1998
5221  Anna Reuda Blatte United Damer x 1998
5222  Martin Cornell Blatte United Herrar x 1998
5223  Anna Kállos Blatte United Damer x 1998
5219  Gunnar Olofsson Borås Palestinagrupp Herrar Borås 1951
5218  Andreas Chadien Lilla Bäcken Herrar Gbg 1974
5217  Loreto Labbé-Reveco Damer Göteborg 1963
5216  Matilda Andersson Damer Varberg 1997
5215  Sofia Pekkari Dramaten Damer Stockholm 1985
5214  Catarina Stymne Damer Föllinge 1946
5213  Annika Karlsson Damer Hisings-Kärra 1957
5212  Örjan Ahnoff Herrar Farsta 1985
5211  Tommy Johansson Herrar Jönköping 1952
5210  Lars Nyberg Herrar hindås 1951
5209  Åsa Olsson Damer Myggenäs 1974
5208  Malin Sandstig Bergsjö Skolan Damer x 1990
5207  Joel Olsson Hedström Herrar Myggenäs 2002
5206  Sonja Karlsson Damer Göteborg 1990
5205  Hanna Jadenius Proletären FF Damer Göteborg 1986
5202  Kristin Ivarsson Emmaus Damer x 1985
5203  David Nije Emmaus Herrar x 1985
5201  Andra Cruz Damer x 2005
5200  Nicolas Guerra PFF Sommarkul Herrar x 2004
5199  Frida Falk Damer Göteborg 1977
5198  Anna Bjurklint Damer Mölndal 1986
5197  Chris Gray ÖIS Herrar Göteborg 1992
5188  Pieter Söron Bergsjö Skolan Herrar x 1955
5189  Dylan Abdali Bergsjö Skolan Herrar x 1980
5190  Fredrik Andersson Bergsjö Skolan Herrar x 1985
5191  Kent Lindblad Bergsjö Skolan Herrar x 1985
5192  Greger Mossberg Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5193  Lulendo El Mulozi Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5194  Anton Söron Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5195  Johanna Wahlberg Bergsjö Skolan Damer x 1990
5196  Erik Oderstam Söron Bergsjö Skolan Herrar x 1990
5187  Louise Eriksson Damer Göteborg 1976
5186  Ida Addinsall Damer Vänersborg, Sweden 1972
5184  Arvid Ryberg IF Göta Herrar västra Frölunda 1998
5185  Olof Ryberg Örgryte IS Herrar västra Frölunda 2000
5182  Martin Eklind Herrar Göteborg 1957
5180  Andrea Teran Blatte United Damer x 1995
5181  Sophia Obitz Blatte United Damer x 1995
5243  Johanna Johansson IF Rigor Damer Kungsbacka 1971
5179  Fredrik Tenghult Blatte United Herrar x 1995
5178  Sandra Ekvall - Damer Uddevalla 1987
5176  Sofie Ekvall - Damer Vänersborg 1995
5177  Kristoffer Brunberg - Herrar Vänersborg 1992
5175  Mark Johnsson Folkhögskolan i Angered Herrar x 1990
5173  Hanna Bengtsson Blatte United Damer x 1990
5174  Erik Linger Blatte United Herrar x 1990
5172  Jennifer Stensson Playscan Damer x 1985
5171  Lilla Maria Radovics Göteborg Running Club Damer Angered 1991
5170  Nathalie Alvarado Blatte United Damer x 1990
5169  Jan Erik Bergqvist Röda Johanneberg Herrar x 1980
5167  Annika Fernerud Damer Göteborg 1979
5168  Emil Fernerud Herrar Gbg 1984
5165  Erika Engberg Damer 1991
5164  Lina Carlsson Damer 1991
5166  Sanna Morén Damer Göteborg 1988
5161  Aristide Ruberabahizi Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
5162  Merihene Hajd Nasr Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
5163  Rawedah Ali Sheikh Folkhögskolan i Angered Damer x 1980
5160  Johan Elldér Herrar Malmö 1987
5155  sven-arne persson Herrar hisings-backa 1949
5156  Eva Persson Damer Hisings Backa 1950
5157  Eddie Persson Herrar hisings-backa 1975
5158  Lotta Persson Damer Hisings Backa 1978
5159  lisa persson Damer hisings-backa 1981
5153  Nathalie Altamirano Blatte United Damer x 1990
5154  Katarina Lajlic Blatte United Damer x 1990
5151  Josefine Ginsthammar Damer Träslövsläge 1999
5152  Anna Ginsthammar Damer Träslövsläge 1977
5150  Axel Kinhult Herrar Göteborg 1991
5149  Pelle Nordström Kommunistiska Partiet Jönköping Herrar Jönköping 1950
5148  Emma Skygebjerg Damer MÖLNDAL 1975
5147  Tilda Skygebjerg Damer MÖLNDAL 2005
5146  Maria Jonsson Från Sverige till Palestina marathon 2019 Damer Sigtuna 1974
5144  Tobbe Larsson Från Sverige till Palestina marathon 2019 Herrar Upplands Väsby 1970
5145  Camilla Larsson Från Sverige till Palestina marathon 2019 Damer Upplands Väsby 1970
5143  Joakim Falk Herrar Sundbyberg 1977
5142  Susanne Björkblom Damer Göteborg 1986
5141  Isak Lyckberg Herrar Malmö 1990
5136  Hussein Ibrahim Ullevi FK Herrar x 1990
5137  Karar Kameol Ullevi FK Herrar x 1990
5138  Ali Al- Banani Ullevi FK Herrar x 1990
5139  Sid Robles Abdullahi Ullevi FK Herrar x 1990
5140  Hampus Börjesson Ullevi FK Herrar x 1990
5135  Olle Sandahl Herrar Klädesholmen 1945
5134  Lars Gerdin Herrar Åsa 1948
5133  Lilian Andino Svensk-salvadoransk förening Damer Lindome 1974
5132  Anna-Karin Larsson Damer Göteborg 1972
5131  ERIK STRÖM MHK Herrar GÖTEBORG 1985
5130  Yvonne Gunnarsson Nord Damer Lilla Edet 1956
5129  Valentina Teresa Aras Övrigt Angered 1983
5128  Mohammed Khan Proletären FF Herrar Smaragdgatan 13 1994
5126  Karin Johansson Damer Göteborg 1981
5127  Moa Björnerås Damer Partille 1985
5124  Lena Andersson Damer Göteborg 1979
5125  Anita Andersson Damer Ytterby 1953
5123  Karin Mattsson Damer Göteborg 1981
5122  Christer Simfors Majornas 2:a rote Herrar 1962
5121  Tom Claesson Herrar Göteborg 1957
5120  Björn Aadnöy Herrar Stenungsund 1965
5117  Tanya Charif Damer Göteborg 1985
5118  Sara Habchi Damer Göteborg 1984
5119  Lisa Werthén Damer Göteborg 1981
5114  Berit Jönsson Damer Eslöv 1954
5115  Karolin Jönsson Damer Malmö 1984
5116  Cornelia Jönsson Damer Malmö 1988
5113  Roland Mårtensson Herrar Föllinge 1947
5112  Leif Olsson Herrar Goteborg 1948
5111  Kjell Corneliusson Herrar Göteborg 1963
5110  Sara Thomée Damer Göteborg 1965
5109  Monika Sundin Damer Olofstorp 1956
5108  Claes Bjurklint Herrar Göteborg 1951
5107  Mattias Nilsson Herrar Göteborg 1975
5106  Anita Nordin Damer Hällingsjö 1967
5105  Monica Boring Damer Göteborg 1965
5103  Axel Bjurklint Herrar Mölndal 1991
5104  Malin Svensson Damer Mölndal 1990
5102  Anna Gustafsson Damer Göteborg 1975
5101  Elisabeth Bjurklint Damer Göteborg 1956
5098  Alexandra Wedin Damer Göteborg 1975
5099  Mia Stenberg Damer Göteborg 1975
5100  Glen Aldwin Herrar Kållered 1975
5094  Jens Vinblad Sjövik SSK(PFF) Herrar Sjövik 1968
5095  Anna Vinblad Sjövik SSK(PFF) Damer Sjövik 1969
5096  Linus Vinblad PTA AUTOMATION AB Herrar Sjövik 2005
5097  Linnea Vinblad Sjövik SSK(PFF) Damer Sjövik 2001
5092  Linda Jansson Övrigt Sävedalen 1985
5093  Benjamin Aaröe Övrigt Sävedalen 2008
5069  Christian Andersson Blatte United Herrar 1990
5070  Alexander Alvarado Blatte United Herrar 1990
5071  Emiliano Alvarado Blatte United Herrar 1990
5072  Antonio Alvarado Blatte United Herrar 1990
5073  Irmeli Alvarado Blatte United Damer 1990
5074  Daniel Bäck Blatte United Herrar 1990
5075  Alfredo Teran Blatte United Herrar 1990
5076  Arsalan Mirdamadi Blatte United Herrar 1990
5077  Jibril Ismail Blatte United Herrar 1990
5078  Meki Mehmedi Blatte United Herrar 1990
5079  Sam Ljunggren Blatte United Herrar 1990
5080  Magnus Ottosson Blatte United Herrar 1990
5081  Elliot Rath Blatte United Herrar 1990
5082  Kasper Dahlberg Blatte United Herrar 1990
5083  Ruben Strandberg Blatte United Herrar 1990
5084  Charlie Bull Blatte United Herrar 1990
5085  Jonatan Rivera Blatte United Herrar 1990
5086  Camila Valencia Blatte United Damer 1990
5087  Nathalie Fäldtman Blatte United Damer 1990
5088  Milad Toro Blatte United Herrar 1990
5089  Meis Jalil Blatte United Damer 1990
5090  Magnus Nilsson Blatte United Herrar 1990
5091  Albin Sandström Blatte United Herrar 1990
5067  Ulf Nilsson Herrar Göteborg 1953
5068  Ingrid Nilsson Damer Göteborg 1956
5066  Ellen Kall Damer Helsingborg 1988
5065  Julius Nilsson Herrar HELSINGBORG 1982
5064  Abu Moujahed CYC Libanon Herrar 1948
5063  Annika Aurell Damer 41457 Göteborg 1971
5062  Luisa Garcia Damer 1982
5061  Karin Emanuelsson Damer Götebprg 1969
5060  Sara Bank Damer LANDVETTER 1984
5057  Thomas Dahlén SKFs Kommunistiska förening Herrar Göteborg 1955
5058  Marta Heras Shbamklubben Damer Göteborg 1970
5059  Maya Dahlén Shbam Damer Göteborg 1966
5056  Dan-Eric Archer Donkeys Triathlon Herrar Göteborg 1984
5054  Selma Windahl Majornas IK Damer Göteborg 2006
5055  Joen Windahl Herrar Göteborg 1976
5053  Mulhim Al Smmadi Herrar Upplands Väsby 1987
5052  Rasha Badran Damer Uppsala 1993
5051  Fatima Khalil Damer Uppsala 1987
5050  Unni Gunnarsson Damer Göteborg 1961
5049  Philip Blomqvist Cliffhangerz Herrar 1990
5043  Siamak Ansari Föreningen Mehregan Herrar 1990
5044  Akbar Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5045  Bijan Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5046  Masood Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5047  Hamid Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5048  Houshang Föreningen Mehregan Föreningen Mehregan Herrar 1990
5042  Majd Alsairafi Proletären FF Herrar Linköping 2001
5040  Emilia Haraldsson Palestinagruppen i Nybro Damer Kalmar 1993
5041  Johan Karlsson Palestinagruppen i Nybro Herrar Nybro 1985
5039  Stina Linnea Ekvall - Damer Västra Frölunda 1989
5038  Monika Widegren Proletären FF Damer Göteborg 1950
5037  Valentina Bäckerstam Damer Göteborg 1983
5036  Dan Kotka Herrar Uppsala 1952
5035  Ahmed Mahmoud Herrar Göteborg 1998
5033  Sanna Kilner Proletären FF Damer Göteborg 1956
5034  Bertil Kilner Proletären FF Herrar Göteborg 1940
5032  Jens Sandahl Herrar Sävedalen 1969
5031  Marcus Jönsson Proletären FF Herrar Göteborg 1981
5028  Niels Nankler Herrar 1982
5029  Emma Weber Damer 1982
5030  Sofia Nankler Damer 1977
5027  Oliver Tiroler Herrar Jönköping 2005
5026  Sandra Jonasson Damer Götrborg 1978
5025  Mattis Nilsson Artros muay thai Herrar Malmö 1980
5024  Bosse Johansson Göteborgs Hamnarbetares IF Herrar Göteborg 1950
5023  Linda Valencia Damer - 1990
5022  Kristina Persson Damer Västra Frölunda 1980
5020  Anna Björck Damer Göteborg 1988
5021  René Klevedal Herrar Göteborg 1989
5019  Isabella Grönberg Jitex BK Damer Västra Frölunda 2000
5017  Frida Svensson Damer Göteborg 1993
5018  Nicklas Wik Herrar Göteborg 1994
5016  Michelle Hellberg Damer Torslanda 1985
5015  Erika Rozsahegyi Damer Göteborg 1977
5014  Desideria Rolfö Damer Göteborg 1988
5013  Ajla Hodzic Damer Gothenburg 1986
5012  hans hamrin sundbyberg Herrar Sundbyberg 1956
5010  Daniel Wadlert Proletären FF Herrar Västra Frölunda 1978
5011  Anna Erwast Inspirea life Damer Västra Frölunda 1973
5009  Karin björkblom Damer Göteborg 1981
5008  Catherine Holt Proletären FF Damer Göteborg 1985
5007  Ulla Jannerling Damer Göteborg 1953
5006  Victor Bergqvist Proletären FF Herrar Västra Frölunda 2001
5005  Hanna Frejd Proletären FF Damer - 1980
5003  Christian Widegren Proletären FF Herrar Göteborg 1955
5004  Kalle Widegren GHFS Herrar Göteborg 2001
5002  Hanne Marie Lundberg Proletären FF Damer Göteborg 1958
5001  William Wismeier Cliffhangerz Herrar Västra Frölunda 1988
Till anmälan för 5 km