Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - Olympisk 20 år och äldre tävlingsklass Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Dan Samson Tyresö SS Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Tyresö 1964
Carl Rosen Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Bromma 1959
Stefan Hasselgren Täby triatlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Täby 1966
Elisabeth Varming Lidingö Triathlon Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Lidingö 1966
Karin Peedu Lidingö Triathlon Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Lifingö 1971
Tobias Marklund Väsby SS Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Hortlax 1975
Joel Edholm Näset Triathlonklubb Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Höllviken 1999
Fredrik Viktor Kalmar RC Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Kalmar 1970
Goncalo Mexia Clube Oriental Lisboa Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Stockholm 1988
Joachim Palmé Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Saltsjöbaden 1968
Maria Åhr Umara Sports Club Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Djursholm 1980
Caroline Sernsköld Lidingö Triathlon Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Stockholm 1961
Thomas Mayr CLR Sauwald Cofain 699, AUT Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Raab 1993
Patrik Adolfsson Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Stockholm 1972
Torbjörn Jungeby Fredrikshof IF CK Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Hässelby 1959
Stefan Sundblom Salltsjöbaden Triathlonsällskap Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Saltsjobaden 1962
Pär Skoglund Finquist Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Sundbyberg 1973
FRANCOIS GEOFFRIAU Les Lions Triathlon, FRA Herrar Tävlingsklass 20 år- Man SAINT AUBIN SUR GAILLON 1965
Olof Svedström AXA Sports Club Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Danderyd 1976
Miroslav Holecy IBM Club Sweden Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Stockholm 1973
Carolin Adick TriCologne e.V. GER Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Köln 1983
Gerrit Weiß TriCologne, GER Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Köln 1976
Alexander Fedyushkin Västerås CK Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Västerås 1981
Karin Meyer Formtopp IF Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna knivsta 1966
Anders Carlstedt Kalmar RC Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Färjestaden 1972
Mikael Andersson Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Hägersten 1979
Benedicte Motz Stockholm City Triathlon Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Solna 1992
Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Stockholm 1998
Kim Vesterlund Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Nacka 1980
Gabriella Knutsson Ulricehamns Triathleter Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Stockholm 1990
Mattias Wiklöf Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Äppelbo 1975
Richard Berkeby Trimate SK Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Kalmar 1983
Therese Wiklöf Colting Borssén Triathlonklubb Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Äppelbo 1976
Sofi Haag Wallberg Västerås SS Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Västerås 1994
Arthur Kron Triathlon Väst Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Göteborg 1983
Pia Selin Väsby SS Triathlon Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Järfälla 1984
Maria Kling Team B3 Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Sundsvall 1975
Konstantin Gängel Bromma Simsällskap Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Spånga 1973
Jonatan Hugemark TOT Triathlon Club Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Stockholm 1996
Eric Wingren Race & Shine Sports Club Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Huddinge 1975
Carina Lyrenberg Saltsjöbadens Triathlonklubb Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Saltsjöbaden 1965
Tobias Brink Trimate SK Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Oskarshamn 1976
Tomas Erlandsson KA 3 IF Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Fårösund 1958
Julia Brunila TriathlonSuomi, FIN Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Stockholm 1991
Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Kista 1982
Pål Dammvik Stockholm City Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Solna 1967
Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Uppsala 1956
Patrik Rosén AXA Sports Club Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Bromma 1967
Maria Saarnio Västerås SS Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Västerås 1976
Fredrik Lindblom Fredrikshof IF CK Herrar Tävlingsklass 20 år- Man GUSTAVSBERG 1971
John Erlandsson KA 3 IF Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Fårösund 1966
Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Upplands-Väsby 1971
Toni Fuentes Umara Sports Club Herrar Tävlingsklass 20 år- Man Stockholm 1982
Malin Magnusson Järfälla CK Damer Tävlingsklass 20 år- Kvinna Järfälla 1977
Till anmälan för Olympisk 20 år och äldre tävlingsklass

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Olympisk 20 år och äldre tävlingsklass.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2019-07-25 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2019-08-11 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillOlympisk 20 år och äldre tävlingsklass.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Olympisk 20 år och äldre tävlingsklass?
Här hittar du alla platser till salu i Olympisk 20 år och äldre tävlingsklass