Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - Supersprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Jessica Martinsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Bromma 1971
Nora Martinsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Bromma 2004
Inger Jakobsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Vallentuna 1958
Emma Södergren Oyama Karate Kai 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Sollentuna 1996
Rikard Karlsson 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Ronneby 1986
sewit senay 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna sundbyberg 1989
Susanne Eriksson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Bromma 1965
Sofia Palm 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Älvsjö 1980
Cecilia Ahlin 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Älvsjö 1977
Per Öijerstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Stockholm 1961
Pia Spånghagen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Stockholm 1961
Linn Öijerstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Sköndal 1986
Pierre Öijerstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Sköndal 1980
Linus Ljungblom 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Stockholm 1991
Astrid Lorichs 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Sundbyberg 1992
Anna Östberg 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Vendelsö 1967
Annika Deutgen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Vendelsö 1966
Jan Attebring 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Enebyberg 1949
Simon Forsberg Löpskolan 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Hedesunda 1983
Carina Kronqvist 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Vendelsö 1967
Elin Björkman 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Vendelsö 1973
Felicia Wallbom Tynningö IF 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Täby 2005
Olga Dethlefsen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Hägersten 1983
Felicia Nygårds 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Spånga 1995
Emma Weihagen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Stockholm 1989
Linda Söderström 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Bromma 1980
Mika Rignell 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Bromma 1983
Annika Hanberger 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Täby 1971
Helena Envall Åkersberga Triathlonförening 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Åkersberga 1975
Caroline Fagerberg 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Vendelsö 1983
Marie Norrberg IK115 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Huddinge 1981
Annelie Hansson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Älvsjö 1978
Daniel Valiollahi 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Man Täby 1985
Anna Zlatkovic Cykelklubban 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Tyresö 1981
Britta Hjertstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Stockholm 1984
Kajsa Skafte Vegan Runners IK 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna BROMMA 1986
Kielo Saers Gävle Triathlon Klubb 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Hässelby 1947
Johanna Jernberg Qwarnsveden Triathlon 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Borlänge 1997
Gunilla Rydén Apelvägen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Kvinna Huddinge 1965
Till anmälan för Supersprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Supersprint MOTION.
Senaste tid för försäljning av startplatser i loppet är 2019-07-11 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSupersprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Supersprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Supersprint MOTION