Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - Supersprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Maria Alexandersson Team B3 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna . 1979
Patricia Richter 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Alingsås 1985
Felix Falk Hellas SK 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Johanneshov 2004
Andreas Johannisson Sthlms kajakklubb 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Bromma 1973
Carina Almström 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bro 1976
Eva Staaf 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Torslanda 1962
Marie Brenning 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1983
Stefan Rosfors SPIF Triathlon 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Nacka 1955
Jessica Edlundh Oyama Karate Kai 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna SOLNA 2002
David Sparén 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Älta 1988
Py Pasanen Oyama Karate Kai 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Kungsängen 2002
Helena Zarchan 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna London 1980
Johanna Nyström 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna UPPLANDS VÄSBY 1969
Emma Zakrisson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Märsta 1986
Anna Rosell 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna ÅRSTA 1989
Edla Lowbrink 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vallentuna 2004
Fanny Ekblom Johansson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bergen 1988
Henrik Engström 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1986
Maria Wittrin 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Hässelby 1970
Maria Placido 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Järfälla 1975
maria ekblom 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bålsta 1961
Ahmad El Sayed 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Upplands vasby 1985
Carmen Rodriguez 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna London 1988
Malin Nykvist 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Gustavsberg 1979
Azra Durakovic 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1984
Julia Jonäll 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1991
Patrik Johansson 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Älta 1978
Castor Hellman Johansson 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Älta 2005
Emelie Hellman 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Älta 1978
Elin Henriksson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1995
Tindra Åhlin Järla IF 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 2003
Monika Jakobsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1981
Maria Lindqvist 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Sundbyberg 1978
Jessica Vernberg 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Tyresö 1995
Sofie Almqvist 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Kalmar 1993
Daniel Almqvist 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Kista 1992
Filip Lindwall 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1986
Helena Pettersson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1994
Karin Axelsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Nacka strand 1980
Niclas Crepin 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Värmdö 1984
Saija Kritz 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1983
Mikael Lätti 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Upplands väsby 1979
Magnus Tollstam 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Tungelsta 1974
Angelica Eriksson 14:15 HERR/DAM_2SS Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1974
Jessica Martinsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1971
Nora Martinsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 2004
Inger Jakobsson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vallentuna 1958
Emma Södergren Oyama Karate Kai 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Sollentuna 1996
Rikard Karlsson 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Ronneby 1986
sewit senay 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna sundbyberg 1989
Susanne Eriksson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1965
Ulf Lindwall 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Lund 1956
Sofia Palm 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1980
Cecilia Ahlin 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1977
Per Öijerstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1961
Pia Spånghagen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1961
Linn Öijerstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Sköndal 1986
Pierre Öijerstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Sköndal 1980
Linus Ljungblom 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1991
Astrid Lorichs 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Sundbyberg 1992
Anna Östberg 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
Annika Deutgen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1966
Jan Attebring 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Enebyberg 1949
Simon Forsberg Löpskolan 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Hedesunda 1983
Carina Kronqvist 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
Elin Björkman 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1973
Felicia Wallbom Tynningö IF 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 2005
Olga Dethlefsen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Hägersten 1983
Felicia Nygårds 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Spånga 1995
Emma Weihagen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1989
Linda Söderström 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1980
Mika Rignell 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1983
Annika Hanberger 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 1971
Helena Envall Åkersberga Triathlonförening 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Åkersberga 1975
Caroline Fagerberg 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1983
Marie Norrberg IK115 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1981
Annelie Hansson 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1978
Daniel Valiollahi 14:05 HERR/DAM_1SS Herrar Supersprint Motion Man Täby 1985
Anna Zlatkovic Cykelklubban 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Tyresö 1981
Britta Hjertstedt 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1984
Kajsa Skafte Vegan Runners IK 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna BROMMA 1986
Kielo Saers Gävle Triathlon Klubb 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Hässelby 1947
Johanna Jernberg Qwarnsveden Triathlon 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Borlänge 1997
Gunilla Rydén Apelvägen 14:05 HERR/DAM_1SS Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1965
Till anmälan för Supersprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Supersprint MOTION.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2019-07-25 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2019-08-11 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSupersprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Supersprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Supersprint MOTION