Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - Supersprint MOTION Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
5099 Liza Carlefred 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1981
5098 Annika Edh 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Nödinge 1980
5097 Anna Lindqvist 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Enskede 1980
5096 Robert Harju-Jeanty 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1963
5095 Veronica Malmgren 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1980
5092 Mikael Chang 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Årsta 1987
5090 Valdemar Wada 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man stockholm 2004
5089 Victoria Ellerstad Enköpings Cykelklubb 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Enköping 1985
5088 Gunilla Melin 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 1963
5087 Kerstin Eriksson SLIF 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Handen 1963
5086 Biruk Silase Geletu Ericsson Stockholm IK 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Järfälla 1985
5085 Mona Helsing Team B3 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna . 1979
5084 Patricia Richter 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Alingsås 1985
5083 Felix Falk Hellas SK 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Johanneshov 2004
5082 Andreas Johannisson Sthlms kajakklubb 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Bromma 1973
5081 Carina Almström 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bro 1976
5080 Eva Staaf 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Torslanda 1962
5079 Marie Brenning 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1983
5078 Stefan Rosfors SPIF Triathlon 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Nacka 1955
5077 Jessica Edlundh Oyama Karate Kai 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna SOLNA 2002
5076 David Sparén 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Älta 1988
5075 Py Pasanen Oyama Karate Kai 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Kungsängen 2002
5074 Helena Zarchan 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna London 1980
5072 Johanna Nyström 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna UPPLANDS VÄSBY 1969
5073 Emma Zakrisson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Märsta 1986
5071 Anna Rosell 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna ÅRSTA 1989
5070 Edla Lowbrink 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vallentuna 2004
5067 Fanny Ekblom Johansson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bergen 1988
5068 Henrik Engström 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1986
5069 Maria Wittrin 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Hässelby 1970
5065 Maria Placido 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Järfälla 1975
5066 maria ekblom 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bålsta 1961
5064 Ahmad El Sayed 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Upplands vasby 1985
5063 Carmen Rodriguez 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna London 1988
5061 Malin Nykvist 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Gustavsberg 1979
5062 Azra Durakovic 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1984
5060 Julia Jonäll 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1991
5057 Patrik Johansson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Älta 1978
5058 Castor Hellman Johansson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Älta 2005
5059 Emelie Hellman 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Älta 1978
5056 Elin Henriksson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1995
5055 Tindra Åhlin Järla IF 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 2003
5054 Monika Jakobsson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1981
5053 Maria Lindqvist 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Sundbyberg 1978
5052 Jessica Vernberg 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Tyresö 1995
5051 Sofie Almqvist 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Kalmar 1993
5050 Daniel Almqvist 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Kista 1992
5049 Filip Lindwall 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1986
5048 Helena Pettersson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1994
5047 Karin Axelsson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Nacka strand 1980
5046 Linnea Green 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1982
5045 Niclas Crepin 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Värmdö 1984
5044 Saija Kritz 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Solna 1983
5042 Mikael Lätti 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Upplands väsby 1979
5043 Magnus Tollstam 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Tungelsta 1974
5041 Angelica Eriksson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1974
5039 Jessica Martinsson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1971
5040 Nora Martinsson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 2004
5038 Inger Jakobsson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vallentuna 1958
5037 Emma Södergren Oyama Karate Kai 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Sollentuna 1996
5036 Rikard Karlsson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Ronneby 1986
5035 sewit senay 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna sundbyberg 1989
5034 Susanne Eriksson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1965
5033 Ulf Lindwall 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Lund 1956
5031 Sofia Palm 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1980
5032 Cecilia Ahlin 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1977
5026 Per Öijerstedt 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1961
5027 Pia Spånghagen 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1961
5028 Linn Öijerstedt 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Sköndal 1986
5029 Pierre Öijerstedt 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Sköndal 1980
5030 Linus Ljungblom 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Stockholm 1991
5025 Astrid Lorichs 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Sundbyberg 1992
5024 Anna Östberg 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
5023 Annika Deutgen 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1966
5022 Jan Attebring 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Enebyberg 1949
5021 Simon Forsberg Löpskolan 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Hedesunda 1983
5020 Carina Kronqvist 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1967
5019 Elin Björkman 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1973
5018 Felicia Wallbom Tynningö IF 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 2005
5017 Olga Dethlefsen 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Hägersten 1983
5093 Mona Helgesson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1991
5094 Oscar Henriksen 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Bromma 1990
5016 Felicia Nygårds 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Spånga 1995
5015 Emma Weihagen 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1989
5014 Linda Söderström 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1980
5013 Mika Rignell 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Bromma 1983
5012 Annika Hanberger 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Täby 1971
5011 Helena Envall Åkersberga Triathlonförening 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Åkersberga 1975
5010 Caroline Fagerberg 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Vendelsö 1983
5009 Marie Norrberg IK115 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1981
5008 Annelie Hansson 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Älvsjö 1978
5091 Martin Göransson Norle'n Bingsta byförening 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Svenstavik 1969
5007 Daniel Valiollahi 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Herrar Supersprint Motion Man Täby 1985
5006 Anna Zlatkovic Cykelklubban 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Tyresö 1981
5005 Britta Hjertstedt 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Stockholm 1984
5004 Kajsa Skafte Vegan Runners IK 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna BROMMA 1986
5003 Kielo Saers Gävle Triathlon Klubb 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Hässelby 1947
5002 Johanna Jernberg Qwarnsveden Triathlon 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Borlänge 1997
5001 Gunilla Rydén Apelvägen 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Huddinge 1965
5000 Sofia Hietala 13:30 HERR/DAM Supersprint Motion Damer Supersprint Motion Kvinna Hägersten 1992
Till anmälan för Supersprint MOTION