Anmälda till Malmö Triathlon 2019 (STC) Avancerad sök

Sprint Senior 20 år och äldre

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
66 Amanda Agustsdottir Ægir3, ISL Damer Kvinna Reykjavík 1990
24 Daniel Nöu Fredrikshof IF CK Herrar Man Täby 1999
23 Henning Andersson Trondheim Triatlonklubb, NOR Herrar Man Trondheim 1997
5 Axel Ek Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man Linköping 1996
22 Aron Wohlström Heleneholm Tri team Herrar Man Malmö 1980
20 Carl Magnus Helin Lidingö Triathlon Herrar Man Stockholm 1976
65 Marie Carlsson Väsby SS Triathlon Damer Kvinna Falun 1995
19 Andreas Kettunen Umara Sports Club Herrar Man Bromma 1985
18 Jonatan Hugemark TOT Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1996
17 Anders Evenås Näset Triathlonklubb Herrar Man Höllviken 1978
16 Calle Westberg Athletic Club Salt Lake Herrar Man Täby 1995
64 Rebecka Forsström Triathlon Syd Damer Kvinna Lund 1995
15 Oskar Bergström Athletic Club Salt Lake Herrar Man Nacka 1990
14 Håkan Terelius Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1987
21 Alfred Bodenäs Triathlon Syd Herrar Man Lund 1986
63 My Forsberg Triathlon Väst Damer Kvinna Göteborg 1989
12 Daniel Jildenäs Athletic Club Salt Lake Herrar Man NACKA 1988
62 Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon Damer Kvinna KUNGSÄNGEN 1995
61 Alida Lilljequist Kinds GoGreen CK Damer Kvinna Stockholm 1998
60 Jonna Hedbys Team Powerwoman Athletic Club Damer Kvinna Halmstad 1992
53 Malin Cederberg Team LeWa Sport Damer Kvinna Motala 1995
11 Elias Rapp Västerås SS Herrar Man Östersund 1999
58 Caroline Augustsson Team 30K IF Damer Kvinna Fagersanna 1991
10 Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1998
9 Peter Handrup Heleneholms IF Tri Team Herrar Man motala 1998
8 Mattias Bengtsson Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1984
7 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Man Kista 1982
57 Sofi Haag Wallberg Västerås SS Damer Kvinna Västerås 1994
56 Nathalie Säfsten Team 30K IF Damer Kvinna Skövde 1989
6 Gabriel Björlin Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1998
3 Victor Dahl Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1992
55 Ida Johansson Team 30K IF Damer Kvinna Mariestad 1997
54 Diane-Perle Sadik Athletic Club Saltlake Damer Kvinna STOCKHOLM 1988
4 Erik Hjertonsson Team 30K IF Herrar Man Skövde 1991

Sprint Junior 18-19 år

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
1857 Amy Whyte Krenchel Stöcke TS Järnet STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna UMEÅ 2000
1856 Louise Kandeman Skövde Triathlonklubb STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna Skövde 2001
1808 Oscar Eliasson Alingsås TriathlonKlubb STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Alingsås 2001
1807 Isak Engblom Väsby SS Triathlon STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Upplands Väsby 2001
1855 Liv Johannesson Kristianstad triathlonklubb STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna Immeln 2001
1806 Lukas Lundkvist Stockholm City Triathlon STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Johanneshov 2000
1805 Max Lundberg G3 Sport STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Huddinge 2001
1854 Felicia Johansson Triathlon Väst STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna Nödinge 2000
1853 Ida Burrows AXA Sports Club STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna Tyreso 2001
1851 Klara Hofer Mattsson Stöcke TS Järnet STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna Vännäs 2000
1804 Axel Borgengren Kalmar RC Triathlon STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Kalmar 2000
1803 Hugo Landin Kalmar RC Triathlon STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man KALMAR 2001
1801 Simon Lindblom Kalmar RC Triathlon STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Läckeby 2001
1852 Ida Ullstrand Norrköping Triathlon STC drafting Damer Junior 18-19 år Kvinna Kolmården 2001
1802 Nicolad Nolén Heleneholm Triathlon STC drafting Herrar Junior 18-19 år Man Dalby 2000

Sprint Ungdom 16-17 år

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
1616 Simon Löfving Team Triathlon & Multisport Pojkar Ungdom 16-17 år Man Halmstad 2003
1615 Hampus Svahn Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Kalmar 2003
1614 Niels Kwant KK Karpen Pojkar Ungdom 16-17 år Man Tyringe 2003
1610 Simon Persson KK Karpen Pojkar Ungdom 16-17 år Man Perstorp 2003
1656 Mathilda Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Trelleborg 2002
1655 Linn Suchomel Team 30K IF Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Skövde 2003
1605 Isak Meunier IK NocOut.se Pojkar Ungdom 16-17 år Man Linköping 2002
1607 Albin Granström Stöcke TS Järnet Pojkar Ungdom 16-17 år Man Umeå 2003
1613 Elliot Nord Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Upplands Väsby 2002
1612 Simon Arvidsson Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Kalmar 2003
1611 Oskar Arvidsson Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Djursholm 2002
1654 Hanna Lundberg Kalmar RC Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Kalmar 2003
1601 Jacob Fransén Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Kalmar 2002
1653 Lisa Malmström Väsby ss triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands Väsby 2002
1609 Axel Rosencrantz Triathlon Väst Pojkar Ungdom 16-17 år Man Motala 2002
1608 Alexander Chatila Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man KALMAR 2003
1604 Emil Frayon Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Täby 2002
1651 Tilda Månsson Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands väsby 2004
1602 Hampus Månsson Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Upplands väsby 2002
1652 Lova Lavado Kalmar RC Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Kalmar 2003
1606 Albin Rooth Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Bergkvara 2003
1603 Johan Melinder Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Upplands Väsby 2002

Supersprint Pojk/Flick 14-15 år

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
1465 Nathalie Stigenberg Gävle Triathlonklubb Flickor 14-15 år Kvinna Gävle 2004
1464 Nina Tahvanainen Kalmar RC triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Kalmar 2005
1408 Jonathan Toppe IK Hakarpspojkarna Pojkar 14-15 år Man Huskvarna 2005
1401 Noah Petersson Kalmar RC Triathlon Pojkar 14-15 år Man Kalmar 2005
1406 Paul Frayon Väsby SS Triathlon Pojkar 14-15 år Man TÄBY 2004
1405 Oscar Lilja Frosta Multisport Pojkar 14-15 år Man Höör 2004
1463 Embla Bjurling Kalmar RC Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Kalmar 2005
1462 Elin Eisner Alingsås Triathlonklubb Flickor 14-15 år Kvinna ALINGSÅS 2005
1461 Selma Westman Stöcke TS Järnet Flickor 14-15 år Kvinna Umeå 2005
1460 Felicia Jansson Väsby SS Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Järfälla 2006
1459 Jazmin Eriksson Kalmar RC Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Kalmar 2005
1458 Idha Chatila Kalmar RC Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna KALMAR 2006
1457 Hanna Andrén Alingsås Triathlonklubb Flickor 14-15 år Kvinna Alingsås 2004
1451 Ella Ohlsson Stöcke TS Järnet Flickor 14-15 år Kvinna Umeå 2005
1455 Elin Malmström Väsby SS triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Upplands Väsby 2004
1454 Elin Rooth Kalmar RC Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Kalmar RC 2006
1453 Victoria Johansson IS Göta Friidrott & Triathlon Flickor 14-15 år Kvinna Åstorp 2004
1404 Joakim Schnack Ganløse Tri Center, DEN Pojkar 14-15 år Man Store Heddinge 2004
1403 Oskar Lindblom Kalmar RC Triathlon Pojkar 14-15 år Man Läckeby 2005
1402 Carl August Jensehaugen Røa IL, NOR Pojkar 14-15 år Man Oslo 2004
1407 Hugo Kalén Kalmar RC Triathlon Pojkar 14-15 år Man Läckeby 2005
1452 Sara Magndal Nittedal Triathlon klubb, NOR Flickor 14-15 år Kvinna Slattum 2004
1456 Alma Lilljequist Kinds GoGreen CK Flickor 14-15 år Kvinna Stockholm 2004

Tri4fun

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
9103 Alice Wendin Tri4fun 14-15 år (född 2004-2005) Kvinna Limhamn 2005
9102 Karin Svensson Tri4fun 14-15 år (född 2004-2005) Kvinna Limhamn 2005
9220 Karin Linder Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Limhamn 2006
9320 Simon Falkenberg Bjäre Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Hägersten 2010
9406 Lucas Brandt IF Mantra Sport Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Tyresö 2013
9319 Livia Brandt IF Mantra Sport Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Tyresö 2009
9219 David Berglund Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Bjärred 2006
9318 Freja Berglund Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Bjärred 2009
9218 Oscar Lissel Mälarö SOK Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Skå 2006
9405 Tuva Stade Sports Club SPC Triathlon Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Vallentuna 2013
9317 Hampus Stade Sports Club SPC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Vallentuna 2010
9316 Rebecka Gustafsson Kalmar RC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Kalmar 2009
9404 Therese Gustafsson Kalmar RC Triathlon Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Kalmar 2011
9403 Luna Ding Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Kvinna Hjärup 2010
9217 Olle Hallsten Hardeberga fotbollsklubb Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Södra Sandby 2007
9402 Fabian Hallsten Hardeberga fotbollsklubb Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man Södra Sandby 2010
9216 August Siverskog Julita Triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man KATRINEHOLM 2007
9315 Irma Siverskog Julita Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna KATRINEHOLM 2010
9215 Lukas Wahl Team Gnaget Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Genarp 2006
9214 Gustav Feleki Heleneholms IF Tri Team Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Kävlinge 2006
9313 Finn Bredberg Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Bjärred 2010
9314 Arn Bredberg Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Bjärred 2009
9213 Tor Bredberg Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Bjärred 2007
9212 Smilla Lilja Frosta Multisport Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Höör 2007
9211 Anton Persson KK Karpen Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Perstorp 2006
9210 Tess Jackmar Ok Tranan Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Tranemo 2007
9312 Hanna hansson his Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Höganäs 2010
9311 Matilda Eliasson Kalmar RC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Ljungbyholm 2010
9310 Nanna Jensehaugen Røa IL Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Oslo 2009
9401 Alfred Chatila Kalmar RC Triathlon Tri4fun Öppen Klass fr. 6 år (född 2013 eller tidigare) Man KALMAR 2011
9209 Folke Eriksson Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Vintrosa 2006
9309 Melwin Eriksson Kalmar RC Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Kalmar 2009
9308 Simon Falkenberg Bjäre Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Hägersten 2010
9208 Lilly Johansson Alesimmarna Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Nödinge 2007
9207 Hilda Hedblom Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Staffanstorp 2007
9206 Amber Hennekens Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Malmö 2006
9307 Didrik Hennekens Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Malmö 2008
9205 Eskil Soelberg Andrarums IF Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Skåne Tranås 2007
9306 Anton Soelberg Andrarums IF Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Man Skåne Tranås 2010
9305 Ebba Lundqvist Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Staffanstorp 2010
9204 Tintin Herweijer Hälle IF Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Ljungskile 2007
9101 Kaj Li Tri4fun 14-15 år (född 2004-2005) Man perstorp 2005
9203 Wilma Danielsson IK Fyris Triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Storvreta 2007
9304 Saga Evenås Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Höllviken 2009
9202 Lova Nydén Gnosjö FK triathlon Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Kvinna Gnosjö 2007
9303 Klara Nydén Gnosjö FK Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Gnosjö 2009
9302 Maia Howell Sheffield Triathlon Club Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Hope Valley 2008
9201 Emil Howell Sheffield Triathlon Club Tri4fun 12-13 år (född 2006-2007) Man Hope Valley 2006
9301 Hanna Månsson Väsby SS Triathlon Tri4fun 9-11 år (född 2008-2010) Kvinna Upplands Väsby 2008

Sprint Master 35-39 år, 40-44 år osv FÖR-EM

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
4563 Katrin Karlsson 3City Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sjuntorp 1970
5556 Anki Linderoth Heleneholms IF Triteam Damer Master 55-59 Kvinna Malmö 1962
3514 Philip Rejnefelt Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 35-39 Man Malmö 1983
4059 Ann Tufvander Stockholm City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Älvsjö 1978
4523 Dino Pjanic Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 45-49 Man Malmö 1972
4562 Sara Bergström Team Triathlon & Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Halmstad 1974
4017 Kristian Rybak IK NocOut.se Herrar Master 40-44 Man Malmö 1979
4016 Mathias Sommerqvist SK Elfsborg Herrar Master 40-44 Man Borås 1979
4522 Thomas Caldenius Fredrikshof IF CK Herrar Master 45-49 Man Västerhaninge 1971
6052 Maria-Louise Vösu Wångblad IK NocOut.se Damer Master 60-64 Kvinna Borlänge 1955
5509 Ulf Carleson Stockholm City Triathlon Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1961
5017 Stefan Kimming Mölndal Outdoor IF Herrar Master 50-54 Man Göteborg 1965
4521 Fredrik Danell Ekängens IF Herrar Master 45-49 Man Linköping 1970
4561 Åsa Danell IK NocOut.se Damer Master 45-49 Kvinna Linköping 1971
4520 Magnus Lageson TwinPeaks Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man Limhamn 1971
3564 Charlotta Wångblad IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna Linköping 1983
4519 Thomas Hallquist Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 45-49 Man Vintrie 1973
5508 Teddy Andersson Triathlon Väst Herrar Master 55-59 Man Hindås 1963
6006 Kari Aho Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 60-64 Man Bunkeflostrand 1956
4058 Silvana Balcanovic AXA Sports Club Damer Master 40-44 Kvinna SOLNA 1977
4518 Andreas Capilla IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man Linköping 1971
3563 Sabina Nilsson Frosta Multisport Damer Master 35-39 Kvinna Höör 1983
5016 Björn Ullbrand Lödde Tri Herrar Master 50-54 Man Löddeköpinge 1965
5015 Kenneth Johansson Skövde Triathlonklubb Herrar Master 50-54 Man Stenstorp 1968
4517 Olov Berg Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Master 45-49 Man Stockholm 1970
4516 Pierre Schmidt Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Gislaved 1972
3562 Cecilia Vollan Johansson Stöcke TS Järnet Damer Master 35-39 Kvinna Ammarnäs 1980
4515 James Fanning Limerick Triathlon, IRL Herrar Master 45-49 Man Limerick 1974
5507 Jan Gustavsson IK Fyris Triathlon Herrar Master 55-59 Man Uppsala 1960
4015 Christer Dahlström Race & Shine Sport Club Herrar Master 40-44 Man Huddinge 1975
4514 Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon & MF Herrar Master 45-49 Man Åryd 1971
3561 Anna Johansson IK NocOut.se Damer Master 35-39 Kvinna Linköping 1980
3512 Aron Wohlström Heleneholm Tri team Herrar Master 35-39 Man Malmö 1980
4057 Viktoria Gadd Näset Triathlonklubb Damer Master 40-44 Kvinna Malmö 1975
4560 Tina Lilja Frosta Multisport Damer Master 45-49 Kvinna Höör 1974
4014 Björn Lilja Frosta Multisport Herrar Master 40-44 Man Höör 1976
5506 Tomas Bengtsson Team Kungälv IS Herrar Master 55-59 Man Höviksnäs 1963
6005 Mansour Shadman IK Fyris Triathlon Herrar Master 60-64 Man Uppsala 1957
6004 Ralf Ståhl Falu SS Herrar Master 60-64 Man Falun 1956
3560 Ann-Sofi Wetterberg Team LeWa Sport Damer Master 35-39 Kvinna Motala 1980
5555 Anna Gandal Heleneholms IF Tri Team Damer Master 55-59 Kvinna Järfälla 1963
4013 Carl Magnus Helin Lidingö Triathlon Herrar Master 40-44 Man Stockholm 1976
3551 Marie Sandberg Julita Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Katrineholm 1981
6051 Monica Sjans Qwarnsvedens Triathlonklubb Damer Master 60-64 Kvinna Borlänge 1958
5014 Torbjörn Claeson 3City Triathlon Herrar Master 50-54 Man TROLLHÄTTAN 1969
5013 Stefan Persson IK NocOut.se Herrar Master 50-54 Man Linköping 1965
5056 Cicilia Metz Näset Triathlonklubb Damer Master 50-54 Kvinna Malmö 1965
4012 Marcus Ekström FMTIS IF Herrar Master 40-44 Man Örebro 1978
5012 Tommy Eriksson Team LeWa Sport Herrar Master 50-54 Man Motala 1966
4513 Mattias Klein Norrköping Triathlon Herrar Master 45-49 Man Norrköping 1971
4512 Claes Ivenborg IK NocOut.se Herrar Master 45-49 Man LINKÖPING 1973
4559 Mia Eklöw Team LeWa Sport Damer Master 45-49 Kvinna Borensberg 1973
5011 Håkan Ekfors Björnstorps IF Herrar Master 50-54 Man Löddeköpinge 1968
4511 Jerker Eriksson Kristinehamns Multisport Klubb Herrar Master 45-49 Man Kristinehamn 1974
4056 Veronica Andersson 3City Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Trollhättan 1978
5055 Annika Rehn CKU6 Tri Damer Master 50-54 Kvinna Grebbestad 1968
3511 Linus Petersson Peking Athletes Herrar Master 35-39 Man Svärtinge 1984
4011 Tommie Sjödin Hemsö IF Herrar Master 40-44 Man Härnösand 1978
5054 Camilla Karlsson Kalmar RC Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna Kalmar 1968
4055 Susanna Jarlsdotter Rehn Team Powerwoman Athletic Club Damer Master 40-44 Kvinna Tyresö 1977
4054 Lovisa Tobieson IK NocOut.se Damer Master 40-44 Kvinna Linköping 1979
5010 Patrik Rosén AXA Sports Club Herrar Master 50-54 Man Bromma 1967
4558 Anna Rosén Rösiö Team Simcoachen Damer Master 45-49 Kvinna Nyhamnsläge 1971
3510 Fredrik Krantz Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 35-39 Man Vellinge 1980
6003 Mats Fallman Näset Triathlonklubb Herrar Master 60-64 Man Vellinge 1958
4010 Barry Whyte Stöcke TS Järnet Herrar Master 40-44 Man Umeå 1976
3558 Pia Selin Väsby SS Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Järfälla 1984
3557 Louise Johansson Team Kungälv IS Damer Master 35-39 Kvinna Nödinge 1980
4009 Björn Johansson Triathlon Väst Herrar Master 40-44 Man Nödinge 1975
3501 Marcus Brandt IF Mantra Sport Herrar Master 35-39 Man Tyresö 1980
4008 Henrik Lundqvist Triathlon Väst Herrar Master 40-44 Man MÖLNLYCKE 1975
4510 Mattias Krantz Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Master 45-49 Man Älvsjö 1973
3508 Jonny Thor Falu SS Herrar Master 35-39 Man Falun 1984
4557 Annica Harrysson Team Kungälv IS Damer Master 45-49 Kvinna Ytterby 1972
4556 Camilla Forsström AXA Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Fristad 1972
5009 Alf Bergqvist SK Ran Herrar Master 50-54 Man Lund 1965
5505 Göran Ancker IK NocOut.se Herrar Master 55-59 Man Linköping 1963
4007 Olof Svedström AXA Sports Club Herrar Master 40-44 Man Danderyd 1976
3556 Hanna Bäckman Triathlon Syd Damer Master 35-39 Kvinna Lund 1983
5504 Martin Edgren Team Triathlon & Multisport Herrar Master 55-59 Man Vessigebro 1962
3555 Kira Hongell Heleneholms IF Tri Team Damer Master 35-39 Kvinna Malmö 1981
3507 Per Svensson AXA Sports Club Herrar Master 35-39 Man Oslo 1982
4006 Gustav Holmberg Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1979
6503 Bo Johansson Karlshamns SK Triathlon Herrar Master 65-69 Man Asarum 1951
5053 Jannice Persson Frosta Multisport Damer Master 50-54 Kvinna Hässleholm 1969
3513 Cristian Nae Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Master 35-39 Man Löddeköpinge 1982
4509 Robert Sunnerberg Umara Sports Club Herrar Master 45-49 Man Uppsala 1973
3506 Michael Sönnerborg-Wadenhorn Fagersta Södra IK Herrar Master 35-39 Man Malmö 1983
5503 P-O Olsson Skövde Triathlonklubb Herrar Master 55-59 Man Skövde 1962
4555 Anna Cederstam Krantz Team Powerwoman Athletic Club Damer Master 45-49 Kvinna Älvsjö 1974
6002 Christer Carlsson Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 60-64 Man Malmö 1958
5554 Birgitta Påhlman Näset Triathlonklubb Damer Master 55-59 Kvinna Höllviken 1962
5008 Cai Remitz Triathlon Syd Herrar Master 50-54 Man Lund 1969
3505 Andreas Voss Triathlon Syd Herrar Master 35-39 Man Södra Sandby 1984
4508 Magnus Kalén Kalmar RC Triathlon Herrar Master 45-49 Man Läckeby 1974
5007 Johan Ewald Heleneholms IF Tri Team Herrar Master 50-54 Man Malmö 1969
7001 Bert Versen Triathlon Väst Herrar Master 70-74 Man Askim 1948
5052 Marie Eriksson Stockholm City Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna NACKA 1966
4507 Fredrik Lindblom Fredrikshof IF Herrar Master 45-49 Man GUSTAVSBERG 1971
4005 Per Lindblom Fredrikshof IF Herrar Master 40-44 Man SOLLENTUNA 1975
3554 Emilie Gripewall Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Master 35-39 Kvinna Eskilstuna 1984
3553 Tora Philp Stockholm City Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna STOCKHOLM 1981
3552 Anna Lundin IK Fyris Triathlon Damer Master 35-39 Kvinna Uppsala 1983
5553 Agneta Berg Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Täby 1962
5502 Jonas Rylander Väsby SS Triathlon Herrar Master 55-59 Man Sollentuna 1963
4506 Martin Sandberg Kalmar RC Triathlon Herrar Master 45-49 Man Kalmar 1971
4505 Henrik Malmström Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Upplands Väsby 1972
4504 Björn Axelsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 45-49 Man Enebyberg 1973
5006 Anders Engström Team Triathlon & Multisport Herrar Master 50-54 Man Kvibille 1966
6502 Tauno Koskinen Fagersta Södra IK Herrar Master 65-69 Man Bjärred 1952
4554 Sara Andersson Väsby SS Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Sollentuna 1974
4004 Mikael Stagling IS Göta Friidrott & Triathlon Herrar Master 40-44 Man Löddeköpinge 1975
4053 Maria Trönell IS Göta Friidrott & Triathlon Damer Master 40-44 Kvinna Löddeköpinge 1976
5005 Christer Holmqvist Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 50-54 Man Eskilstuna 1965
5552 Cecilia Wikander Stockholm City Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Trosa 1964
3504 Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Master 35-39 Man Kista 1982
3503 Toni Fuentes Umara Sports Club Herrar Master 35-39 Man Stockholm 1982
4551 Elisabet Bellander Umara Sports Club Damer Master 45-49 Kvinna Malmö 1972
5004 Peter Persson Umara Sports Club Herrar Master 50-54 Man Malmö 1967
4552 Marianne Smedmark Roslagens Triathlon IF Damer Master 45-49 Kvinna Rimbo 1974
5003 Jonas Plogner Bromma Simsällskap Herrar Master 50-54 Man Spånga 1968
3559 Matilda Johansson Roslagens Triathlon IF Damer Master 35-39 Kvinna Norrtälje 1980
3502 Erik Wahlström Norrköping Triathlon Herrar Master 35-39 Man Skärblacka 1980
4003 Robert Westman Falu SS Herrar Master 40-44 Man Falun 1975
4002 Henrik Eketjäll Eskilstuna IK Triathlon Herrar Master 40-44 Man Eskilstuna 1977
4503 Fredrik Toft Skövde Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man Skövde 1972
5002 Mattias Arvidsson Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Djursholm 1969
4502 Lorentz Blixt Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Master 45-49 Man STENHAMRA 1974
4553 Sara Elfving Karlshamns SK Triathlon Damer Master 45-49 Kvinna Ronneby 1970
5501 Björn Lindberg stockholm City triathlon Herrar Master 55-59 Man Stockholm 1962
5001 Fredrik Cederlund Väsby SS Triathlon Herrar Master 50-54 Man Vallentuna 1967
5551 Marie Wiman Väsby SS Triathlon Damer Master 55-59 Kvinna Upplands Väsby 1964
4001 Henrik Jansson Väsby SS Triathlon Herrar Master 40-44 Man Järfälla 1979
5051 Susanne Åkerberg Stockholm City Triathlon Damer Master 50-54 Kvinna Spånga 1968
4501 Thomas Jenkinson Bromma Simsällskap Herrar Master 45-49 Man Bromma 1970
4052 Jessica Högberg Kungsörs Sportklubb Damer Master 40-44 Kvinna Kungsör 1975
3509 Michael Nabb Åkersberga Triathlonförening Herrar Master 35-39 Man Åkersberga 1982
4051 Lisa Johansson IF Mantra Sport Damer Master 40-44 Kvinna Hargshamn 1975
6501 Sven-Olov Kumlin LK Nyköpings Runners Herrar Master 65-69 Man Oxelösund 1954
8001 George Valvis Triathlon Syd Herrar Master 80-84 Man Staffanstorp 1935
6001 Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon Herrar Master 60-64 Man Uppsala 1956

Sprint Master KVAL 19-33 år

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
2903 Carl Bodin IK Fyris Triathlon Herrar Master 29-33 år (AG 30-34 år 2020) Man Uppsala 1990
2953 Dorothea Neumann Team Powerwoman Athletic Club Damer Master 29-33 år (AG 30-34 år 2020) Kvinna Uppsala 1990
2902 Anton Bengtsson Team Kungälv IS Herrar Master 29-33 år (AG 30-34 år 2020) Man Höviksnäs 1989
2901 Alfred Bodenäs Triathlon Syd Herrar Master 29-33 år (AG 30-34 år 2020) Man Lund 1986
2952 Elin Forsberg Falu Simsällskap Triathlon Damer Master 29-33 år (AG 30-34 år 2020) Kvinna Falun 1990
2951 Karin Thulin Heleneholms IF Tri Team Damer Master 29-33 år (AG 30-34 år 2020) Kvinna Malmö 1986

Olympisk MOTION

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
547 Morgan Nordström Gråmanstorp Runners Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Åstorp 1978
546 Ola Johnsson Wictorious health Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1978
916 Peter Linderoth Heleneholms IF Triteam Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1962
915 Claes Aronsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Rydöbruk 1963
914 Jari Överkvist VCK Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Västerås 1965
545 Nicole Pelin Rooster Club Varberg Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Åled 1987
544 Tom Bojsen KVIK TRI TEAM, DEN Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Kbh S 1969
543 Johan Olsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Furulund 1974
542 Michael Van Rooyen Näset Triathlonklubb  Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Hollviken 1978
541 Gabriel Nevado Race & Shine Sports Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Älvsjö 1994
913 Dennis Jönsson Klagshamn Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Klagshamn 1973
912 Mona Helsing Team B3 Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1967
911 Lina Atteryd Heleneholm Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1981
910 Emelie Akthagen Kalmar RC Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1987
540 Frida Löhnert Power Woman Athletic Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1992
909 Antoni Simelio Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmo 1979
908 Amanda Granborg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Höllviken 1999
539 Michael Johansson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Sigtuna 1968
907 Stellan Kristiansson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man MALMÖ 1972
538 Philippe Krieger Amicale EPO Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Berlin 1961
537 Joakim Franzen Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Dubai 1977
536 Sören Busk Team Busk Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1958
906 Markus Brink Elmhults Sport Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Osby 1986
905 Paula Claesson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1969
904 Lani Marie Sørensen Aarhus 1900 Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Egå 1974
903 Janos Nisztor Umara Sport Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1982
535 Carina Stade Sports Club SPC Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Vallentuna 1981
867 Thomas Westergård Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man SANDHAMN 1967
901 Ulrik Snygg IS Göta Friidrott & Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1969
900 Alexander Murath Näsets Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Vellinge 1972
899 Paul Zander Trebolit Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Klågerup 1971
898 Jonas Landgren Triathlon Väst Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Onsala 1971
534 Carl-Henrik Holmgren Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1984
533 Mikko Mallo Bromöllaortens Simsällskap Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Sölvesborg 1987
532 Morgan Holst Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bromölla 1978
531 Peter Karlsson Kristianstads Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Åhus 1967
530 Camilla Lind Melskens TRI4, DEN Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna København S 1980
529 Peter Huber Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1970
528 Jens Wahlman Heleneholms Tri Team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1975
527 Vasil Gocevski SK RAN Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
526 Nicole Siebert /triclub denmark Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna København 1987
525 Tobias Jansson Öresundskraft IF Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Glumslöv 1974
524 Tomasz Zajac Heleneholms IF TRI TEAM Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1983
523 Kristoffer Folkstrand VLA Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Staffanstorp 1987
522 Agnes Uddenstig Triathlon Väst Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Västra Frölunda 1994
521 Andreas Sjölin Goodtimes Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1985
520 Janette Persson OK Tranemo Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Tranemo 1980
519 Mikael Jönsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Dalby 1980
518 Malene Dissing KVIK TRI TEAM Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna København S 1974
517 Christian Olsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Furulund 1979
516 Albin Andersson Rooster Club Varberg Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Tvååker 1990
515 Pierre Unebratt Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1984
514 Sofia Sundqvist Ok Tranan Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Tranemo 1981
513 Richard Lundgren Team Zanda Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bunkeflostrand 1972
512 Jannike Björkqvist Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1986
897 Torsten Mariegaard Team Save the Children Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Brønshøj 1964
511 Henrik Sandberg Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1971
510 Johannes Sandberg Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Karlskrona 1994
509 John Erlandsson KA3 IF Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Fårösund 1966
508 Olaf Ripegård Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1971
507 Pernilla Edström Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Bara 1970
505 Göran Bergström Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Askim 1964
506 Inger Bergström Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Askim 1966
504 Israel Acevedo Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1974
503 Martina Antonsson Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Trelleborg 1973
502 Oskar Elmgren Karlshamn Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Karlshamn 1998
500 Carina Hinn Coltingborssen triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Furulund 1979
501 Anders Hinn Coltingborssen triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Furulund 1979
499 johannes hansson Hss Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Höganäs 1972
498 Kim Isherwood Ninjas DK Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Ishøj 1958
496 Jutta Wihlborg Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Sölvesborg 1974
497 Annica Karlsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Sölvesborg 1986
495 Paulina Dubas /Tri Club Danmark Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kobenhavn O 1993
494 Johan Wallquist Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Ystad 1970
493 Daniel Herstedt Heleneholms IF TriTeam Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bara 1975
492 Jesper Arnshed Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1993
490 Martin Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Trelleborg 1973
491 Victoria Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Trelleborg 1977
489 Fredrik Goa Heleneholm tri team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1962
488 Ludvig Buhrman - Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1990
487 Jan Jönsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man MALMÖ 1950
486 Anders Elmgren Karlshamns sk tri Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man MÖRRUM 1966
485 Mikael Ajax Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Solna 1969
484 Elise Engström Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1987
483 Annika Larsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Vintrie 1960
482 Jakob Hjorthagen Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1977
481 Anna Araskog Pistolerna IK Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Nacka 1970
480 Nils Ejlertsson Lek och Plask Tri Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Hjärup 1988
479 Roger Jonsson AXA sportsklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Kristianstad/Sverige 1967
478 Emelie rasmusson team powerwoman athletic club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1993
477 dag Willen Klagshamn Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Klagshamn 1965
476 Anders Olsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1971
474 Olof Lejon Friskis & Svettis Malmö Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1970
475 Cecilia Lejon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1970
473 Annika Starwing Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Ängelholm 1972
472 Thomas Möller Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lomma 1968
471 Jonas Prishoff Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Oxie 1963
470 Jerker Ardnor Team Triathlon & Multisport Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Halmstad 1965
469 Marco Svantesson Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Anderslöv 1973
468 Nathalie Busk Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1991
467 Katarina Forsman Lödde tri Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Bjärred 1978
466 Tommy Ramsby Trolleholms Ryttarförening Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Röstånga 1967
465 Per-Olof Rydzén Exakta Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lomma 1971
464 Ertan Zeki Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1976
463 Adrian Mendez 3Bike Tri Team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Wadenswil 1975
462 Ziad Boustany S.& A.S.Ltd Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Beirut 1964
461 Karen Ayse Salih Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Vellinge 1972
460 Philip Andrews Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmo 1974
459 Hervé Corvellec Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1961
458 Sebastian Carandell LLIBERTAT PRESOS POLITICS Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmo 1968
457 Magnus Berglund Ström & Gulliksson AB Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bjärred 1977
456 Helena Rylander IK NocOut.se Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1993
455 Rasmus Rosman Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1990
454 Marcus Engqvist Nox Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1977
453 Michael Nilsson Pauli Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Vellinge 1971
452 Thomas Nilsson Räddningstjänsten syd IK Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Skanör 1975
451 Roland Mårtensson KSK Karlshamn Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Asarum 1966
450 Ferrer Fernando Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1977
449 Anders Östman Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Vellinge 1962
448 Jessica Svensson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Svedala 1977
447 Daniel Kristiansen Hjärup Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Hjärup 1979
446 Andreas Wiesel Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1980
445 Sofie Hellström Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Åbenrå 1990
444 Eoghan O'Reilly Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Stockholn 1990
443 Patrik Lundqvist Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1976
442 Amy Pickworth Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1982
441 Wolfgang Hees Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1967
440 Jonas Nerheden Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Klågerup 1971
439 Jens Boye Malmö Swimrunners Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man MALMÖ 1989
438 Linda Eidevåg 338 Småland Triathlon & MF Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Hovmantorp 1979
437 Frida Dahlberg Team Powerwoman Athletic Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Varberg 1981
436 Hanna Mörk Team Powerwoman Athletic Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Halmstad 1991
435 Stefan Bjurberg Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1966
434 Elin Sandkvist Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1989
433 Nils Jangsell Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1988
432 Karl Nyqvist Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1994
431 Marcus Johansson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Veberöd 1991
430 Christian Carlsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bunkeflostrand 1987
429 Andreas Johansson Kalmar CK Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Trekanten 1974
427 Sofie Mattsson Karlshamn Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Asarum 1983
428 Henrik Holmgren Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Kyrkhult 1980
426 Emil Segerstein Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1979
425 Simon Sollvén Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Trelleborg 1984
423 Camilla Palmquist Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1977
424 Henrik Palmquist Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1973
422 Ulf Kjellin Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Skurup 1962
421 Sebastian Nilsson Team Fairway Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1982
420 Therese Nilsson Polisen Malmö Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Höllviken 1982
419 Ulrica Enetjärn Heleneholms IF Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Limhamn 1989
418 Lina Bratt Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1985
417 Ewa Holmberg Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Halmstad 1987
416 Ida Jarner Tri4 Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Hellerup 1979
415 Lovisa Nihlwing Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1994
414 Erika Ingelström Gråmanstorp Runners Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Klippan 1990
413 Henriette Haugaard Jensen /tri club denmark Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna København N 1987
412 Caroline Hammargren Kalmar RC Triathlon Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1985
411 Martin Englund Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Löddeköpinge 1981
410 Markus Saarijärvi Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bohus 1996
409 Madleen Johannesson Team Power Woman Athletic Club Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Immeln 1981
408 Laurie Chan Lam Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1987
407 Marie Gilmore-Ellis Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1981
406 Ola Millnert MillnertTri Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Bunkeflostrand 1980
405 Niklas Andreen Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man STOCKHOLM 1970
404 Sofia Falk Bellbird Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Enskededalen 1981
402 Amanda Hyll-Nilsson Team zanda Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1990
403 Zandra Åström Team zanda Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Bunkeflostrand 1974
401 Emil Carlsson Motion Olympisk startvåg 1 - kl. 09:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1985
896 Cecilia Andersson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Sjöbo 1993
895 Marcus Hesslevik Multisport Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1979
894 Niklas Hanner NordicSugar Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Svedala 1975
893 Rickard Borr TOT Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Förslöv 1970
892 Jonas Kamstedt Stockholm City Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man bromma 1968
891 Elin Ericsson Kalmar Kanotklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1988
890 Jan Ericsson Kalmar Kanotklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1962
889 Jonas Lindberg Heleneholm Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1976
888 Edwin van Geldorp Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1992
887 Johan Dahlqvist Colting Borssén Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kungälv 1981
886 Per Carnbrand Halmstad triathleterna Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man halmstad 1965
885 Dan Killander Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Furulund 1981
884 Charlie Yvander Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Bunkeflostrand 1989
883 Christofer Küchler 1984 Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Nödinge 1984
882 Henrik Immelborn Lund Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1969
881 Mattias Andersson Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1973
880 Roberto Appio Max IV Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1983
879 Matilda Sterner Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1990
878 Sverker Stjernström Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
877 Peter Eklinder Tomelilla Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Tomelilla 1983
876 Katarina Rosefors Tomelilla Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Tomelilla 1982
875 Robert Zubkowicz Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lomma 1973
874 Patrik Wiberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1970
873 Lotta Olsson Åhus träningscenter Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Åhus 1972
871 Fredrik Jönsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1974
872 Malin Jönsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Höllviken 1974
870 Adrian Landborn Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lomma 1982
868 Stefan Westergård Lödde Tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Bjärred 1971
869 Peter Westergård Lödde Tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Södra Sandby 1969
902 Joakim Fromberg Näset Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1972
866 Thomas Billgren Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1970
865 Torbjörn Holmberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1961
864 Christer Sterving Ramlösa Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Ramlösa 1964
863 Ricard Larsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1986
860 Ulf Attevik Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Bjärred 1969
861 Jonas Holmer Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man BJÄRRED 1962
862 Adriano Osti Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man MALMÖ 1986
858 Johan Lundberg Fjelkinge Speckhuggers TriTeam Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Velling 1987
859 Daniel Lundberg Fjelkinge Speckhuggers TriTeam Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1984
857 Ida Petersson Kidneys Boxing Banjoklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1988
856 Martin Werner Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1979
855 Alexander Rosenkvist Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Sjöbo 1978
854 Charlotta Grähs Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Hägersten 1971
853 Tomas Hallgren Friskis&Svettis Kristianstad Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kristianstad 1964
852 Ola Åkesson Triathlonsyd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Södra Sandby 1976
851 Anders Wiklander Karlshams Simklubb Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man ASARUM 1968
850 Håkan Terelius Stockholm City Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1987
849 Jörgen Larsson Karlskrona Löpteknik Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man NÄTTRABY 1964
847 Mette Dymling Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Höör 1983
848 Patrik Dymling Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Höör 1983
846 Niklas Rasmusson Sweden Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Bunkeflostrand 1964
845 Andreas Andersson IK Trasten Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kinna 1976
844 Anders Åkerman Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1971
836 Christer Vestermark Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man DALBY 1987
837 Christoffer Olkvist Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man DALBY 1977
838 Emil Johansson Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1987
839 Magnus Ramstedt Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Trelleborg 1978
840 Jimmy Liljenberg Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man SKURUP 1974
841 Johan Wiktor Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man BJÄRRED 1972
842 Per Forslund Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man SVALÖV 1972
843 Tobias Adolfsson Tetra Pak IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man HÄLJARP 1973
835 Andreas Bengtsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Arlöv 1985
834 Johanna Lundqvist Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Staffanstorp 1980
833 Tim Rix IK Vinco Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Ystad 1986
832 Pontus Bengtson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Ystad 1972
831 Sisse Handrup Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Väckelsång 1973
830 Gustav Lindhé Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1973
829 Magnus Forhammar Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
828 Ola Ivarsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1972
827 Göran Skoglund AXA Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man YSTAD 1968
826 Tobias Wulff Sweden Runners Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1974
825 Nickolina Jensen Helenholms IF tri team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Oxie 1978
824 Herman Gustafsson Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1989
823 Susanne Harke söderberg Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Vellinge 1959
822 Rasmus Köhler Jakobsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Hjärup 1988
821 Hampus Nilsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 2001
820 Emma Sterving IKSU Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Umeå 1994
819 Christian Pripp Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Staffanstorp 1969
818 Göran Ingerheim Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Svedala 1976
817 My Wadström Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Stehag 1964
816 Mattias Nilsson Kidneys Boxing Banjoklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1982
815 Dan Turesson Lödde TRI Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Dösjebro 1967
814 Caroline Jeppsson Actic Skrylle Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Dalby 1966
813 Andreas Göthager Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lerberget 1974
812 Thomas Bengtsson Älmhult Sport club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Älmhult 1970
811 Magnus Enberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Karlstad 1969
810 Rose-Marie Persson Heleneholms tri team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1976
809 Emelie Löfvander Heleneholms tri team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Limhamn 1983
808 Niklas Lagesson Klubb Sisu Multisport & Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1974
807 Jasper Gundersen Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1986
806 Rebecca Strömberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Veberöd 1978
805 Daniel Postek Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Karlskrona 1977
804 Elin Wiklander Karlshamns sk triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna ASARUM 1994
803 Per Romberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Hässleholm 1963
802 Michael Steen Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man LERBERGET 1966
801 Jessica Fridlund Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Trelleborg 1985
800 Linda Ferm Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Beddingestrand 1978
799 Lars Lindgren Heleneholms. IF Långlöparsektionen Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man MALMÖ 1970
798 Henrik Sörensson Team Trelleborg Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Trelleborg 1978
797 Per Schütz Lödde Tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Klagshamn 1968
796 Jesper Johansson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1990
795 Philip Österbo Stockholm city triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Hässelby 1992
794 Ingemar Losell Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man ESLÖV 1963
793 Niclas Welander Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Sjöbo 1971
792 Björn Wigström Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Veberöd 1979
791 Allan Orheden Sweden Runners Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Höör 1975
790 Åke Andreasson Visma Comenius AB Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Färjestaden 1960
789 Franz Levin MCK Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
788 Martin Rosengren Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1977
786 Mireia Domingo-Oriol Flames Barcelona Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1994
787 Fabien Brossaud Flames Barcelona Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Barcelona 1983
785 Olof Lindberg Team Polar Sverige Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
784 Linus Carlson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Vintrie 1982
783 Patrik Olofsson Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
782 Pia Jensen Heleneholms triathlon klubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Flyinge 1973
781 Heidi Soelberg Team Soelberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Nykøbing Sj 1970
780 Hawoay Tao Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1990
779 Gustav Martinsson Krook & Tjäder Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1988
778 Susanne Kristensen AXA Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Bara 1978
777 Jose Carlos de Silva Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1971
776 Daniel Olsson IK Trasten Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Örby 1976
775 Joakim Öhlin HTT Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1988
774 Peter Molin Helenholm Tri-Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man MALMÖ 1971
773 Marie Schöpping Heleneholms IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1991
772 Maj-Britt Voldby Ingen förnärvarande Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Gullbrandstorp 1968
771 Julian Jacob Heleneholm Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1968
770 Göran Friman Heleneholms IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1964
769 Rickard Levin Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1982
768 Ove Glenberg GAE Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1969
767 Einar Smith Akka Ultimate club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1994
766 Joel Langborger Akka Ultimate Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1994
765 Jonas Christensen Strömgren Akka Ultimate Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1994
764 Anders Lüning Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kävlinge 1971
763 Robin Andersson Norrköping Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Åby 1987
762 Zara Bohman Team Powerwoman Athletic Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1982
761 Oliver Nilsson Väsby SS Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kungsängen 1990
760 Annika Persson-Bodén Hässleholm Freeflow Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Hässleholm 1967
759 Camilla Bodén Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Sjöbo 1968
758 David Jonsson Linköping Stånk&Flås Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1987
757 Tonje Saeveraas Dannert Stockholmspolisens IF Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Vega 1983
756 Thomas Møller Tri Club Denmark Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man København S 1979
755 Mats Didriksson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1965
754 Siri Joman Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Lund 1994
753 Dennis Lundin Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Mårdaklev 1989
752 Anders Mellberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Mårdaklev 1982
751 Monica Björkegren Ohlson Kalmar RC Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1966
750 Magnus Olsson Kalmar RC Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1963
749 Louise Olsson - Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna MALMÖ 1994
748 Joakim Bohman Colting Borssén Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1982
747 Sarah Holmqvist Heleneholms Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1994
746 Emma Sandin Hansson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1988
745 Jerker Bergsten Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Eslöv 1977
744 Thorbjörn Nilsson LCK Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Landskrona 1978
743 Klaus Schröder Pagh Tri Club Denmark Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Frederiksberg 1975
742 Fredrik Nilsson Limhamn Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1976
741 Elias Johnsson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1989
740 Victor Aurén Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1982
739 Fredrik Persson Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1978
738 Johan Englund Tomtas IF Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Gothenburg 1975
737 Jari Heiskanen Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1972
736 Krister Hansson Åhus Swimrunners Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Åhus 1964
735 Despina Flondell-Sité Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Hjärup 1970
734 Thomas Vigälv Karlshamn SK Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Karlshamn 1973
733 Pierre Ståhle FET eller TRIATHLET? Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1986
732 Niklas Thuring Lek & Plask Tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1985
731 Simon Cedergren Lek & Plask Tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Hjärup 1986
730 Börje Petersson IFK Helsingborg, skidor Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1960
729 Ludwig Mendez Malmö Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1982
728 Tim Resch Colting Borssén Triathlonklubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1971
727 André Bengtsson AXA Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
726 Leo Betschart Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1985
725 Simon Sjörén Stockholm City Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Gnesta 1989
724 Jürgen Köberich Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1970
723 Kalle Albjär Heleneholms IF Tri Team Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
722 Christian Superti IK Fyris Triathlon Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1977
721 Emma Rengbo Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Åkarp 1980
720 Robert Krieger Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Dösjebro 1968
719 Dirk Hetkamp Team Erdinger Alkoholfrei Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Duesseldorf 1975
718 Carina Rasmusson Axa Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Bara 1971
717 Kristina Ramsö Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Bankeryd 1971
716 Erik Borén Triathlon Syd Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Lund 1994
715 Mattias Ramsö Jönköpingspolisens skytte och idrottsförening Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Jönköping 1973
714 Peter Henriksson Nästets triathlon klubb Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Vellinge 1981
713 Fredrik Henriksson Gråmanstorp Runners Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Kvidinge 1985
712 Emma Lindgren Lödde tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Löddeköpinge 1979
711 Fredrik Håkansson Heleneholms if tri Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Oxie 1971
710 Tobias Lundberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1977
709 Michelle Åberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Köpingebro 1983
708 Max Alsborn Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
707 Stefan Zaar Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Vellinge 1984
706 Jenny Zaar Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Vellinge 1985
705 Benjamin Lindahl Team V&A Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1976
704 Alena Wintzer Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Damer Olympisk Motion Kvinna Malmö 1982
703 Magnus Ernblad Flyinge bikerz Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Flyinge 1975
702 Tobias Grönberg Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Helsingborg 1972
701 Thomas Althin Umara Sports Club Motion Olympisk startvåg 2 - kl. 10:00 Herrar Olympisk Motion Man Limhamn 1968

Sprint MOTION

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
289 Gunilla Stripple Triathlon Syd Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1975
288 Åsa Unnerbäck Damer Sprint Motion Kvinna Genarp 1979
287 Thea Laurén Damer Sprint Motion Kvinna Lomma 1970
286 Johan Broo Herrar Sprint Motion Man Halmstad 1978
285 Daniela Chiang Heleneholms IF Tri Team Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1990
284 Katie Wdowiak Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1987
283 Ingvar Holmner Herrar Sprint Motion Man Påarp 1943
282 Magdalena Åkerman Damer Sprint Motion Kvinna Harlösa 1983
293 Møyfrid Kløvning Trondheim Triatlonklubb, NOR Damer Sprint Motion Kvinna Trondheim 1996
281 Erik Helsing Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1968
280 Carl Johan Höijer Herrar Sprint Motion Man Södra Sandby 1966
278 Martin Hilmqvist Sao Paulo hangarounds Herrar Sprint Motion Man Helsingborg 1973
279 Andreas Rentner Sao Paulo Herrar Sprint Motion Man Domsten 1974
277 Kerstin Frenning Malmö Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1965
276 Magnus Moberg Herrar Sprint Motion Man Moholm 1966
275 Niklas Möller Herrar Sprint Motion Man Malmö 1979
274 Mats Svensson Tetra Pak IF Herrar Sprint Motion Man Staffanstorp 1969
273 Jouri Kanters Herrar Sprint Motion Man Malmö 1981
272 Amanda Ekblad Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1998
271 Elin Theander Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1983
270 Peter Nordström Herrar Sprint Motion Man VOLLSJÖ 1959
267 max wennow 360 functional fitness Herrar Sprint Motion Man Malmö 1990
268 Rasmus Astren 360 functional fitness Herrar Sprint Motion Man Malmö 1989
269 Jimmy Sjöberg 360 functional fitness Herrar Sprint Motion Man Malmö 1981
266 Gustav Åberg Lejdström Herrar Sprint Motion Man Malmö 1992
265 Jessica Hermansson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
264 Lars-Åke Lundkvist Heleneholms IF Tri Team Herrar Sprint Motion Man MALMÖ 1970
263 Claes Rudenholm Herrar Sprint Motion Man Malmö 1974
262 Filip Johannesson Herrar Sprint Motion Man Laholm 1997
261 Sandra Larsson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
260 Mathilda Martinsson Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1994
259 Anna Petersson Näset Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Höllviken 1966
258 Jonas Holm Herrar Sprint Motion Man Åhus 1981
257 Piotr Nestorov Herrar Sprint Motion Man Lund 1962
255 Tommy Gunnarsson Herrar Sprint Motion Man Åkarp 1972
256 Alexandra Gunnarsson Damer Sprint Motion Kvinna Åkarp 1971
254 Catharina Östberg Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965
253 Katarina Sjövall Lomma Damer Sprint Motion Kvinna Lomma 1965
251 Victoria Rydengård Näsets Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Höllviken 1974
252 Andreas Olsson Näset Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Glumslöv 1975
250 Jimmy Blomqvist GGMU Herrar Sprint Motion Man Trångsund 1987
249 Jesse Wendel Heleneholms Tri Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
248 Maria Kihl Damer Sprint Motion Kvinna Höllviken 1969
247 Claus Ziegler Näset Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Vellinge 1984
246 Carina Sjöholm Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1965
245 Magnus Holm Herrar Sprint Motion Man Vedevåg 1987
244 Charlotte Gustafsson Damer Sprint Motion Kvinna Höör 1970
243 Daniel Raneland SK Ran Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
242 Maria Weiland Näsets Triathlonklubb Damer Sprint Motion Kvinna Vellinge 1975
241 Magnus Törnell Herrar Sprint Motion Man Staffanstorp 1966
240 Klas Gislen Herrar Sprint Motion Man Lund 1966
239 Gabriella Norberg Damer Sprint Motion Kvinna Åhus 1986
238 Jenny Gaffner IK Resorb Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1974
237 Jan Engström IK Resorb Herrar Sprint Motion Man Malmö 1968
236 Petra Bergström IK Resorb Damer Sprint Motion Kvinna Svedala 1974
235 Ulrika Boke Martinsson IK Resorb Damer Sprint Motion Kvinna Limhamn 1974
234 Lena Sandberg Tetra Pak IF Damer Sprint Motion Kvinna malmö 1986
233 Tyke Tykesson Malmö Kappsimningsklubb Herrar Sprint Motion Man MALMÖ 1962
232 Hannes Olofsson Herrar Sprint Motion Man malmö 1999
231 Johan Hedblom Herrar Sprint Motion Man Staffanstorp 1975
230 Tetyana Medzunovska Tetra Pak IF Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1986
228 Celine Brunel Damer Sprint Motion Kvinna Massy 1986
229 Boris Ploujoux Herrar Sprint Motion Man Massy 1988
227 Ulf Holmstedt Herrar Sprint Motion Man Malmö 1977
226 Eric Boye ArielSail AB Herrar Sprint Motion Man Helsingborg 1952
225 Adrian Connolly Herrar Sprint Motion Man Malmö 1983
224 Jakob Antonsson Herrar Sprint Motion Man Göteborg 1998
222 Maria Olofsson Damer Sprint Motion Kvinna Hjärup 1971
223 Slobodanka Bozinova Damer Sprint Motion Kvinna Åkarp 1967
221 Simon Ljungbeck Herrar Sprint Motion Man FURULUND 2000
219 Daniel Agardh Agardh Consulting Herrar Sprint Motion Man Lomma 1971
220 Pernilla Agardh Agardh Consulting Damer Sprint Motion Kvinna Lomma 1971
218 Niklas Hartler Näset Triathlonklubb Herrar Sprint Motion Man Tygelsjö 1990
212 Dimitra Topali AVEVA AB - Företag Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1993
213 Murat Karahan AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1984
214 Guner Dönmez AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1988
215 Wenkai Wang AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1987
216 Ozan Uyanik AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1985
217 Jörgen Nilsson AVEVA AB - Företag Herrar Sprint Motion Man Malmö 1975
211 Karin Wendel Heleneholms IF Tri Team Damer Sprint Motion Kvinna Limhamn 1984
210 Ian Sarvary Herrar Sprint Motion Man Klagshamn 1968
209 Henrik Bendz Herrar Sprint Motion Man Malmö 1972
208 Maxi Corengia Herrar Sprint Motion Man Malmö 1963
207 Joel Nilsson Herrar Sprint Motion Man LUND 1997
206 Göran Hjelm Harlösa IF Herrar Sprint Motion Man Harlösa 1975
205 Karin Margaretha WIDERBERG Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1966
204 Björn Edsfeldt Surfclub Klagshamn Herrar Sprint Motion Man Klagshamn 1971
203 Malin Lundkvist Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1988
202 Anne Sofie Scheel Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1971
201 Eva Karlsson BAMconsult AB Damer Sprint Motion Kvinna ESKILSTUNA 1952
200 Tove Hjertonsson Damer Sprint Motion Kvinna Rydebäck 1989
199 Martin Erson Aktivitus Malmö Herrar Sprint Motion Man Rydebäck 1980
197 Melissa Engberg Örestads GK Damer Sprint Motion Kvinna Bjärred 2002
198 Jim Engberg Örestads GK Herrar Sprint Motion Man Bjärred 1970
196 Hilde Havenberg Damer Sprint Motion Kvinna Växjö 1994
195 Fredric Hedberg Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1976
194 Robin Blohmé Herrar Sprint Motion Man Lund 1992
193 Mats Lundeby Herrar Sprint Motion Man RYGGE 1988
192 Natalie Lange Damer Sprint Motion Kvinna Rygge 1991
191 Eva Staaf Damer Sprint Motion Kvinna Torslanda 1962
190 Camille Ploujoux Malmö Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1984
189 Marcus Sandqvist Herrar Sprint Motion Man Skövde 1984
188 Stephanie Linder Damer Sprint Motion Kvinna Veberöd 1987
187 Niklas Frost Triathlon Syd Herrar Sprint Motion Man Eslöv 1966
186 Susanna Sjökvist TeamJunior Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1978
185 Andreas Lentonsson Herrar Sprint Motion Man Vintrie 1980
184 Martine Borglin Heleneholm IF Damer Sprint Motion Kvinna Lund 1956
183 Isabella Willett Team Powerwoman Athletic Club Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1986
182 Krister Petersson Herrar Sprint Motion Man Bjärred 1957
181 luc Vleugels Herrar Sprint Motion Man Utrecht 1978
180 Beatrix Skoglund AXA Sports Club Damer Sprint Motion Kvinna Ystad 2000
178 Johanna Linde Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1989
179 Robert Kronblad Herrar Sprint Motion Man Malmö 1988
177 Philippe d’Aboville Herrar Sprint Motion Man Lund 1976
176 Robin Stigberg Herrar Sprint Motion Man Malmö 1986
175 Elin Fyhr Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1991
174 Emelie Bergquist Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1987
173 Sebatian Pemsel Ludde, Frallan och Hjalle Herrar Sprint Motion Man Furulund 1986
172 Lena Ekman Damer Sprint Motion Kvinna N-1630 Fredrikstad 1952
171 Victoria Karlsson Damer Sprint Motion Kvinna Vintrie 1973
170 Fredrik Mörk Herrar Sprint Motion Man Vintrie 1972
169 Linda Persson Team Powerwoman Athletic Club Damer Sprint Motion Kvinna Malmö 1988
165 Erik Schött Tetra Pak IF