Anmälda till Uppsala Triathlon 2019 (STC/SM) - Olympisk Senior 20 år och äldre (SM) Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Martin Bratt Mora CK Herrar Man BROMMA 1977
Lisa Nordén HiQ Sportsclub Damer Kvinna Järfälla 1984
Jenny Nilsson Dalregementets IF Damer Kvinna Falun 1987
Emma Varga Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Kvinna Djursholm 1997
Albert Askengren Ringmurens Cykelklubb Herrar Man Umeå Ö 1995
Erik Erlandsson Stockholm City Triathlon Herrar Man STOCKHOLM 1978
Elina Wahlberg Stockholm City Triathlon Damer Kvinna Bromma 1988
Fredrik Sävenborg Knowit IF Herrar Man Stockholm 1969
Daniel Swahn Väsby SS Triathlon Herrar Man Uplands Väsby 1995
Alfred Bodenäs Triathlon Syd Herrar Man Lund 1986
Andreas Kettunen Umara Sports Club Herrar Man Bromma 1985
Marie Carlsson Väsby SS Triathlon Damer Kvinna Falun 1995
Robert Kallin Triathlon Väst Herrar Man Göteborg 1995
Elin Forsberg Falu SS Damer Kvinna Falun 1990
Johanna Hällgren Stockholm City Triathlon Damer Kvinna Stockholm 1985
Olga Kryva Stockholm City Triathlon Damer Kvinna Nacka 1990
Carl Magnus Helin Lidingö Triathlon Herrar Man Lidingö 1976
Gabriel Nevado Race & Shine Sports Club Herrar Man Älvsjö 1994
Oskar Käll Norrköping Triathlon Herrar Man Norrköping 1991
Niklas Åkerström IK NocOut.se Herrar Man Linköping 1992
Calle Westberg Athletic Club Salt Lake Herrar Man Täby 1995
Mikaela Holmberg Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Kvinna Stockholm 1988
Lisa Abrahamsson Umara Sports Club Damer Kvinna SÖDERTÄLJE 1980
Jonas Langman IF Mantra Sport Herrar Man Bålsta 1992
My Forsberg Triathlon Väst Damer Kvinna Göteborg 1989
Rickard Norberg Stockholm City Triathlon Herrar Man Huddinge 1988
Oskar Bergström Athletic Club Salt Lake Herrar Man Nacka 1990
Björn Gräslund Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1990
Daniel Jildenäs Athletic Club Salt Lake Herrar Man NACKA 1988
Oliver Nilsson Väsby SS Triathlon Herrar Man Kungsängen 1990
Siri Ohrankämmen Väsby SS Triathlon Damer Kvinna KUNGSÄNGEN 1995
Axel Ek Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man Linköping 1996
Alida Lilljequist Kinds GoGreen CK Damer Kvinna Stockholm 1998
Jonna Hedbys Team Powerwoman Athletic Club Damer Kvinna Halmstad 1992
Malin Cederberg Team LeWa Sport Damer Kvinna Motala 1995
Thomas Tollstedt Hudik Triathlon Klubb Herrar Man Uppsala 1990
Elias Rapp Västerås SS Herrar Man Östersund 1999
Caroline Augustsson Team 30K IF Damer Kvinna Fagersanna 1991
Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm City Triathlon 1998
Peter Handrup Heleneholms IF Tri Team Herrar Man motala 1998
Mattias Bengtsson Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1984
Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Man kista 1982
Sofi Haag Wallberg Västerås SS Damer Kvinna Västerås 1994
Nathalie Säfsten Team 30K IF Damer Kvinna Skövde 1989
Gabriel Björlin Kalmar RC Triathlon Herrar Man Kalmar 1998
Victor Dahl Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1992
Oskar Djärv Race & Shine Sports Club Herrar Man Falun 1990
Diane Sadik Athletic Club Salt Lake Damer Kvinna STOCKHOLM 1988
Erik Hjertonsson Team 30K IF Herrar Man Skövde 1991
Jonatan Hugemark TOT Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1996
Till anmälan för Olympisk Senior 20 år och äldre (SM)