Anmälda till Halmstad Triathlon 2019 - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Nickolina Jensen Helenholms if tri team Kvinna Oxie 1978
Ronny Lindkvist Man Alvesta 1969
Johan Ericsson Man Alvesta 1980
Robert Svensson Terrible tuesdays triathlon Man Ängelholm 1984
Henrik Gullberg Team Kungälv Man ytterby 1974
Carl Bromander Man Göteborg 2005
Frida Hallin Sofiebergsskolan Kvinna Halmstad 1991
Helena Hyttfors Jonsson Sofiebergsskolan Kvinna Halmstad 1972
Annika Mårtensson Kvinna Anderstorp 1972
Filip Nesser Man Mölndal 2005
Jenny Burängen Kvinna Hyltebruk 1978
Håkan Nicklasson Team Blekinge Man Karlskrona 1977
Simona Boqvist Kvinna Gislaved 1961
Sten Bokvist Ewes AB Man Gislaved 1957
Alexander Berg Ingen klubb Man Hisings-Backa 1985
Isabella Roos Ingen klubb Kvinna Stockholm 1988
Michael Berggren Kungsbacka Man Kungsbacka 1955
Thomas Althin Limhamn Man Limhamn 1968
Christian Nilsson Markaryds FK Man Markaryd 1978
Fredrik Nicklasson Team Triathlon & Multisport Man Holm 1971
Sara Ekstrand AOK Kvinna Anderstorp 1981
Maria Calvert Team Triathlon & Multisport Kvinna Harplinge 1981
Mikael Stagling IS Göta Friidrott & Triathlon Man Löddeköpinge 1975
Jonatan Conradsson Axa sports club Man Göteborg 1988
Jenny Stenberg Kvinna Ängelholm 1980
Piia Nydén Gnosjö FK triathlon Kvinna Gnosjö 1980
Jesse Wendel Heleneholms IF Tri Team Man Malmoe 1985
Per Carnbrand Halmstad triathleterna Man halmstad 1965
Mikael Eriksson Man Årsta 1986
Julia Alvehed Kvinna Gislaved 1986
Fredrik Berg Man Gislaved 1973
Robin Rasmusson Feldts socker och cykel Man Skummeslövsstrand 1986
Ika Lönn Kryast Kvinna Växjö 1967
Christine Nilsson Kvinna Nässjö 1992
Ann-Christine Nilsson Kvinna Nässjö 1964
Emil Karlsson SösdalaTri Man Sösdala 1985
Pia Nielsen Kvinna Gislaved 1961
Linda Jonsson Halmstadtriathleterna Kvinna Halmstad 1972
Fredrik Henriksson Gråmanstorp Runners Man Kvidinge 1985
Robert Zubkowicz Man Lomma 1973
Jonna Helmersson il grillo Kvinna Halmstad 1989
Johanna Andersson Il grillo Kvinna Halmstad 1986
Sofia Löhr Kvinna Kvidinge 1985
Robert Löhr Man Kvidinge 1983
Mikael Löhr Man Kvidinge 1981
Admir Wilson Man Halmstad 1989
Stephanie Lyrstrand Åsen Team Leifs döttrar Kvinna Gullbrandstorp 1983
Lena Lyrstrand Team Leifs döttrar Kvinna Åsa 1970
Marcus Ynner Team Triathlon & Multisport Man Halmstad 1974
Hampus Wetterstrand Heleneholms Tri Team Man Malmö 1989
Tobias Ahlquist Man Ystad 1979
Belinda Djupdahl Varbergs Sim Kvinna Varberg 1983
Niklas Lindvall Man MARKARYD 1977
Sofie Bernstedt Kvinna Båstad 1983
Elisabet Bernstedt Kvinna Båstad 1957
Anders Walfridsson Man Stockholm 1968
Tobias Messner StoraEnso Hyltebruk Man Hyltebruk 1976
Pierre af Klinteberg Hässleholm Freeflow Man HÄSSLEHOLM 1973
Jonas Krantz Man Mölndal 1977
Marie Stefansson Kvinna Grevie 1967
Sofie Stefansson Kvinna Grevie 1990
Kristin holgersson Kvinna Floda 1980
Alexander Kondrup Man Floda 1980
Martina Podgornik Kvinna Floda 1980
jon holgersson Man Floda 1978
Maria Ekstrand Kvinna Anderstorp 1975
Niclas Jönsson Triathlon Syd Man Södra Sandby 1965
Sebastian Eriksson Man Malmö 1986
Matteo De Marinis Man Halmstad 1988
Anna Jönsson Bjäre runners Kvinna BÅSTAD 1972
Emma Jönsson IS Göta Triathlon Kvinna BÅSTAD 1975
Timo Minders - Man Stenungsund 1970
Christina Molin 3CT Kvinna Surte 1977
Joel Barrhäll Team Brion Man Åsa 1972
Åsa Engdahl Kvinna Malmö 1965
Helena Ohlson Kvinna Malmö 1967
Cai Remitz Triathlon Syd Man Lund 1969
Helena Åberg Kvinna Bjuv 1971
Sara Gårdeskog Kvinna Mölnlycke 1987
Till anmälan för Sprint MOTION

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sprint MOTION.
Senaste tid för försäljning av startplatser i loppet är 2019-05-31 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSprint MOTION.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sprint MOTION?
Här hittar du alla platser till salu i Sprint MOTION