Anmälda till Halmstad Triathlon 2019 - Sprint MOTION Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Jonas Persson Man Värnamo 1987
Albin Andersson Tvååker Man Tvååker 1990
Thomas Petersson Åhus ck Man Degeberga 1965
Sofie Engel Triathlon Väst Kvinna Göteborg 1989
Linus Nilsson 338 Småland Man MARKARYD 2000
Marcus Edelhamre Man Helsingborg 1972
Andreas Åkesson Man Halmstad 1986
Jens Halling Man Hovås 1989
Johan Broo Man Halmstad 1978
Katarina Schenker Lödde Tri Kvinna Lomma 1972
Alexandra Rosenquist Team PowerWomen Kvinna Vessigebro 1979
Henrik Volden Man Halmstad 1975
Maria Larsson Mariestadcyklisten Kvinna Mariestad 1979
Klas Willen AK Koncept Man Jonsered 1973
Susanne Duning Kvinna Partille 1976
Claes Westling Man Partille 1968
Pierre Schmidt Umara sports club Man Gislaved 1972
Kim Bergqvist Team Joyride Man Öjersjö 1971
Maria Bergqvist Kvinna Öjersjö 1971
Fredrik Cervin Man Vallåkra 1981
Dennis Olsson Man Halmstad 1991
Agnes Marklund Kvinna Halmstad 1992
Marina Heins Schultz Kvinna HESTRA 1971
Emelie Vogl Kvinna Hestra 1987
Karin Sörenfors Kvinna Flyinge 1978
Gustav Halling Man København S 1991
Daniel Magnusson Halmstadtriathleterna Man Halmstad 1979
Agneta Stridsberg Kvinna Sösdala 1973
Sofie Ryberg Kvinna Göteborg 1991
Marcus Wahlberg Man Stockholm 1992
Robert Lindqvist Nexans IKO Fritid Man Hestra 1977
Annika nilsson Båstad Kvinna Torekov 1985
Lars Johansson Elmhults sportclub Man Diö 1964
Christian Lund Umara Sports Club Man HJÄRUP 1988
Mikael Eriksson Man Malmö 1964
Carlos Olave Man Malmö 1984
Peter Handrup Heleneholm IF Tri Team Man Motala 1998
Jennifer Nordbrandt Kvinna Mellbystrand 1994
Jorid Kortekaas Kvinna vaggeryd 1991
Gunnar Karlsson Ringsjö simklubb Man Sösdala 1982
Katarina Ekelund Kvinna Nyhamnsläge 1991
Henric Rothen Västbo Eldstäder och murning AB Man Gislaved 1976
Samuel Persson Perssons pack Man Växjö 1994
Daniel Lidman Halmstadtriathleterna Man Halmstad 1968
Carina Hinn Coltingborssen triathlonklubb Kvinna Furulund 1979
Anders Hinn Coltingborssen triathlonklubb Man Furulund 1979
Daniel Strand Heleneholms IF Tri Team Man Malmö 1979
Therese Ek Team triathlon och multisport Kvinna Halmstad 1985
Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
Marcus Henriksson Gråmanstorp Runners Man Kvidinge 1978
julia lundqvist Rosenborgs IF Kvinna Vassmolösa 2000
Ida Ek Team Trelleborg Triathlon Kvinna Svedala 1978
Veronica Nordbrandt Halmstadtriathleterna Kvinna Mellbystrand 1970
Hanna Bäckman Triathlon Syd Kvinna Lund 1983
Daniel Bäckman Triathlon Syd Man Lund 1985
Kajsa Björck Kvinna Kungsbacka 1967
Rikard Jonsson Man Göteborg 1990
Goshia Weber Team Triathlon & Multisport Kvinna Halmstad 1978
Johan Ewald Heleneholms IF Tri-Team Man Malmö 1969
Lena Karlsson Halmstadtriathleter Kvinna Halmstad 1963
Magnus Fransson GT Teleborg Man VÄXJÖ 1973
Madeleine Löhr Henriksson Gråmanstorp Runners Kvinna Kvidinge 1990
Erika Ingelström Gråmanstorp Runners Kvinna Klippan 1990
Marie Schöpping Heleneholms IF Triathlon Kvinna Malmö 1991
Stefan Bergh Man Hyltebruk 1980
Edin Botonjic Ingen Man Göteborg 1981
Erik Hygert Lödde Tri Man Löddeköpinge 1978
Markus Jullander Heleneholms IF Tri Team Man Malmö 1992
Nickolina Jensen Helenholms if tri team Kvinna Oxie 1978
Ronny Lindkvist Man Alvesta 1969
Johan Ericsson Man Alvesta 1980
Robert Svensson Terrible tuesdays triathlon Man Ängelholm 1984
Henrik Gullberg Team Kungälv Man ytterby 1974
Carl Bromander Man Göteborg 2005
Frida Hallin Sofiebergsskolan Kvinna Halmstad 1991
Helena Hyttfors Jonsson Sofiebergsskolan Kvinna Halmstad 1972
Annika Mårtensson Kvinna Anderstorp 1972
Filip Nesser Man Mölndal 2005
Jenny Burängen Kvinna Hyltebruk 1978
Håkan Nicklasson Team Blekinge Man Karlskrona 1977
Simona Boqvist Kvinna Gislaved 1961
Sten Bokvist Ewes AB Man Gislaved 1957
Alexander Berg Ingen klubb Man Hisings-Backa 1985
Isabella Roos Ingen klubb Kvinna Stockholm 1988
Michael Berggren Kungsbacka Man Kungsbacka 1955
Thomas Althin Limhamn Man Limhamn 1968
Christian Nilsson Markaryds FK Man Markaryd 1978
Fredrik Nicklasson Team Triathlon & Multisport Man Holm 1971
Sara Ekstrand AOK Kvinna Anderstorp 1981
Maria Calvert Team Triathlon & Multisport Kvinna Harplinge 1981
Mikael Stagling IS Göta Friidrott & Triathlon Man Löddeköpinge 1975
Jonatan Conradsson Axa sports club Man Göteborg 1988
Jenny Stenberg Kvinna Ängelholm 1980
Piia Nydén Gnosjö FK triathlon Kvinna Gnosjö 1980
Jesse Wendel Heleneholms IF Tri Team Man Malmoe 1985
Per Carnbrand Halmstad triathleterna Man halmstad 1965
Mikael Eriksson Man Årsta 1986
Julia Alvehed Kvinna Gislaved 1986
Fredrik Berg Man Gislaved 1973
Robin Rasmusson Feldts socker och cykel Man Skummeslövsstrand 1986
Ika Lönn Kryast Kvinna Växjö 1967
Christine Nilsson Kvinna Nässjö 1992
Ann-Christine Nilsson Kvinna Nässjö 1964
Emil Karlsson SösdalaTri Man Sösdala 1985
Pia Nielsen Kvinna Gislaved 1961
Linda Jonsson Halmstadtriathleterna Kvinna Halmstad 1972
Fredrik Henriksson Gråmanstorp Runners Man Kvidinge 1985
Robert Zubkowicz Man Lomma 1973
Jonna Helmersson il grillo Kvinna Halmstad 1989
Johanna Andersson Il grillo Kvinna Halmstad 1986
Sofia Löhr Kvinna Kvidinge 1985
Robert Löhr Man Kvidinge 1983
Mikael Löhr Man Kvidinge 1981
Admir Wilson Man Halmstad 1989
Stephanie Lyrstrand Åsen Team Leifs döttrar Kvinna Gullbrandstorp 1983
Lena Lyrstrand Team Leifs döttrar Kvinna Åsa 1970
Marcus Ynner Team Triathlon & Multisport Man Halmstad 1974
Hampus Wetterstrand Heleneholms Tri Team Man Malmö 1989
Tobias Ahlquist Man Ystad 1979
Belinda Djupdahl Varbergs Sim Kvinna Varberg 1983
Niklas Lindvall Man MARKARYD 1977
Sofie Bernstedt Kvinna Båstad 1983
Elisabet Bernstedt Kvinna Båstad 1957
Anders Walfridsson Man Stockholm 1968
Tobias Messner StoraEnso Hyltebruk Man Hyltebruk 1976
Pierre af Klinteberg Hässleholm Freeflow Man HÄSSLEHOLM 1973
Jonas Krantz Man Mölndal 1977
Marie Stefansson Kvinna Grevie 1967
Sofie Stefansson Kvinna Grevie 1990
Kristin holgersson Kvinna Floda 1980
Alexander Kondrup Man Floda 1980
Martina Podgornik Kvinna Floda 1980
jon holgersson Man Floda 1978
Maria Ekstrand Kvinna Anderstorp 1975
Niclas Jönsson Triathlon Syd Man Södra Sandby 1965
Sebastian Eriksson Man Malmö 1986
Matteo De Marinis Man Halmstad 1988
Stefan Lundkvist Bjäre runners Man BÅSTAD 1972
Emma Jönsson IS Göta Triathlon Kvinna BÅSTAD 1975
Timo Minders - Man Stenungsund 1970
Jenny Dalh Bjäre runners Kvinna Surte 1977
Joel Barrhäll Team Brion Man Åsa 1972
Åsa Engdahl Kvinna Malmö 1965
Helena Ohlson Kvinna Malmö 1967
Cai Remitz Triathlon Syd Man Lund 1969
Helena Åberg Kvinna Bjuv 1971
Sara Gårdeskog Kvinna Mölnlycke 1987
Till anmälan för Sprint MOTION