Anmälda till Sicklaloppet 2018 - Sicklaloppet 10 km Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
766  Sebastian Berg Stockholm city triathlon Stockholm city triathlon Herrar Vendelsö 1980
765  Axel Friberger Järla orientering Herrar Nacka 2004
764  Erik Englund Johanneshov Herrar Johanneshov 1986
762  Gustaf Dahlström SoFO running club SoFo running club Herrar Stockholm 1988
763  Emil Johansson SoFo running club Herrar 1988
761  Robin Cianelli Herrar Skogås 1985
760  Peter Cruickshank Lööf Herrar Solna 1970
759  Daniel Ek Herrar Nacka 1983
758  Jonas Norrlander Herrar Nacka 1977
757  Louise Heegaard IF Söderåsen Damer Nacka 1972
756  Andreas Wallmer Herrar Stockholm 1976
755  Mikael Bergkvist Vallentuna Herrar Vallentuna 1978
754  Fredrik Wigren Rensättra Runners Herrar Saltsjö Boo 1974
753  Joel Borg Herrar Trångsund 1983
752  Eddie Kone Flyttfågeln Herrar Enskededalen 1979
751  Lisa Ring IK NocOut.se Damer Stockholm 1993
749  Hanna Bäckman Nacka Värmdö Posten Damer Nacka 1983
748  Henrik Nilsback Herrar Stockholm 1977
747  Malte Wersäll Herrar Stockholm 1980
746  Henrik Hjalmarsson Nacka S.S. Motvind Herrar Nacka 1969
745  Daniel Lövsund Herrar Solna 1982
744  Milos Plavsic Herrar Södertälje 1986
743  Carolin Maaninka Damer Lidingö 1980
742  Henrik Liljeqvist Herrar Skarpnäck 1968
741  Fredrik Green Fredrik-Utvecklande samtal AB Herrar Skarpnäck 1972
740  Staffan Samuelson Herrar Nacka 1965
767  Linnea Gierer The Gierers Damer Bandhagen 1992
768  Joakim Svantesson The Gierers Herrar 1990
769  Karl Gierer The Gierers Herrar 1962
739  Per Ericsson Herrar Stockholm 1959
735  Johan Friis Friis El Herrar Saltsjö-boo 1970
736  Erik Larsson Friis El Herrar 1970
737  Vincent Tiholt-Rova Friis El Herrar 1970
738  Pontus Warneby Friis El Herrar 1980
734  Frida Öjerfalk Runacademy Damer Huddinge 1984
733  David Giden Hember Herrar Göteborg 1991
732  Elina Lundström Damer Solna 1989
731  Torben Lindgren Herrar Spånga 1965
730  Peter Röjhammar Herrar Nacka 1985
729  Lotta Karlstrand Damer Nacka 1979
726  Olle Brohagen OK Ravinen Herrar Nacka 2004
727  Svante Brohagen OK Ravinen Herrar Nacka 2007
728  Mats Brohagen OK Ravinen Herrar Nacka 1972
724  Lisa Bondesson Damer Stockholm 1979
725  Jonatan Klint - Herrar Stockholm 1986
722  Johan Forsstedt Stockholm Maratonlabbet podcast Herrar Stockholm 1982
723  Casper Giding KIF Herrar Älta 1973
721  Stefan Jonsson Tjädervägens IF Herrar Nacka 1959
719  Mark Duncan TeamBooVänner Herrar Saltsjö-boo 1973
720  Christer Stafferöd TeamBooVänner Herrar Saltsjö-boo 1967
718  Giorgio Koursaris Herrar Älta 1977
717  Karin Herlitz Saltsjö-Boo Damer Saltsjö-Boo 1974
716  Anna Tjerneld Damer Bromma 1961
715  Jenny Rinne Damer Johanneshov 1992
714  Andreas Koutzamanis Herrar Stockholm 1976
713  Fredrik Unogård Herrar Solna 1981
712  Alec Forss Herrar Nacka 1981
711  Niklas Guthreus Rubbstubb Herrar Nacka 1983
710  Emil Lundgren Herrar Nacka 1981
709  Arne Sylvest Runacademy Haninge Herrar Vendelsö 1957
708  Oskar Hjärpe Herrar Stockholm 1985
707  Kyle McCallan Stockholms RK Herrar Johanneshov 1986
706  Maria Lindkvist LIDINGÖ Damer Lidingö 1987
704  David Drew Herrar Nacka 1980
705  Johannes Hackman Herrar Nacka 2001
703  Anna Pedersen Damer Tyresö 1967
702  Fredrik Orneman Herrar Saltsjö-Boo 1978
701  Mikael Silfver Herrar STOCKHOLM 1960
700  Pauline Lönn Damer Vendelsö 1976
699  Jonas Löfgren Atlas Copco IF Herrar Nacka 1974
698  Michael Lindfors Stockholm S.S. Motvind Herrar Stockholm 1989
697  Josefine Johansson Damer Nacka 1979
696  Dan Eriksson Herrar Solna 1969
695  Angi Pälmke HIF Damer Enskede 1969
693  Victor Triantafillidis Herrar Stockholm 1979
694  Nellie Hunold Damer Stockholm 2003
692  Fredrik Johansson STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1985
690  Hannah Johansson Häst Häst Damer Hägersten 1994
691  Julia Wester Häst Häst Damer Brandbergen 1997
689  Marie Roxström SATS Damer Nacka 1990
688  August Humeur Spårvägens FK Herrar Stockholm 2006
685  Anders Lundin Herrar Älta 1967
686  Martina Lundin Damer Älta 1997
684  Katarina Ståhlberg Milstolparna Milstolparna Damer Vendelsö 1979
683  Peter Johansson Herrar Stockholm 1975
677  Alexander Kolmodin Nacka Energi Herrar Nacka 1994
678  Paknia Mohsen Nacka Energi Herrar Johanneshov 1982
679  Autilia Arfwidsson Nacka Energi Damer Saltsjö-Boo 1991
680  Sanna Hellenbrandt Nacka Energi Damer Saltsjö-Boo 1993
681  Linnea Aronsson Nacka Energi Damer Stockholm 1999
682  Henrik Hane Nacka Energi Herrar Haninge 1980
674  Therese Kjellström SATS Damer Nacka 1979
675  Thomas Kjellström SATS Herrar 1963
676  Sara Ammar SATS Damer 1989
673  Fredrik Uhrbom Spårvägens FK Herrar Nacka 1980
672  Kristina Lindell Damer stockholm 1962
671  Fredrik Gunnarsson Herrar Stockholm 1975
670  Greta Daude Damer Stockholm 2000
669  Lasse Andersson A Herrar Johanneshov 1964
664  Kjell Jönsson Estate Herrar Stockholm 1971
665  Josefin Aspegren Westin Estate Damer 1980
666  Erik ter Vehn Estate Herrar 1991
667  Anders Åström Estate Herrar 1966
668  Hannes Jordan Estate Herrar 1970
663  Patrik Stenström Atrium Ljungberg Herrar Nacka, Stockholm 1976
662  Johan Nåsell Enskede Atlas Copco Herrar Enskede 1967
661  Stellan Strömberg Hammarby LV Herrar Enskede 1965
656  Anna Brodahl Nacka Energi Damer Ingarö 1965
657  Eva Öberg Nacka Energi Damer Stockholm 1964
659  Alfred Söder Nacka Energi Herrar Stockholm 1993
660  Gustav Karlsson Nacka Energi Herrar Ingarö 1971
653  Sandra Persson Klarna Bank Damer Stockholm 1991
654  Vitor Capretz Klarna Bank Herrar Stockholm 1995
655  Pavel Schoffer Klarna Bank Herrar Stockholm 1989
652  Lars Höstner STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1980
651  Frida Looman Åre SLK Damer Saltsjöbaden 1978
649  Nils Paulsson TYRESÖ Herrar Tyresö 1980
650  Emma Paulsson Tyresö Damer Tyresö 1983
648  Jonas Ortman - Herrar Nacka 1982
647  Shamash Athoraya Herrar Saltsjö boo 1986
646  Erik Jigemark Herrar Nacka 1987
645  Johan Granström Herrar Nacka 1968
644  Anders Hedberg Snättringe Herrar Stockholm 1959
643  Pia Hedberg SEB Damer Stockholm 1964
642  Erik Mild Ugglan IK Ugglan IK Herrar Vendelsö 1984
687  Jonatan Eriksson Johanneshov Herrar Johanneshov 1989
641  Mikael Widerberg Herrar Nacka 1976
640  Göran Johansson Atlas copco if Herrar Saltsjö-boo 1970
639  Maria Olsborn Damer Gustavsberg 1969
638  Peter Sandström Herrar Nacka 1971
637  Ivar Mattsson Sickla IF Herrar Nacka 2003
770  Annie Hahne Damer Stockholm 1971
634  Elsa Holmström Damer Saltsjöbaden 1969
635  Josefine Holmström Damer Saltsjöbaden 2000
636  Mats Holmström Herrar Saltsjöbaden 1968
633  Ida Lindqvist Damer Nyköping 1985
632  Josefin Murath Damer Nacka 1990
631  Marie Wendel Damer Stockholm 1990
630  Maria Mattsson Damer Nacka 1970
629  Mårten Egberg Atlas Herrar Stockholm 1967
628  Jonas Hertzell Herrar Bromma 1968
627  Oscar Rova MHS Karlberg Norrlänningarna Herrar Boden 1994
626  Martina Dannberg Saltsjö-Boo Damer Saltsjö-Boo 1996
625  Johanna Hagberg Norrlänningarna Damer Nacka 1995
624  Eva Marklund INGARÖ Damer INGARÖ 1961
623  Malin Modéen Bromma Damer Bromma 1989
622  Malin Löfgren Atlas Copco IF Damer Nacka 1973
621  Sebastian Pethrus Engström Stockholm Herrar Bromma 1987
619  Malin Nyström Damer Stockholm 1969
620  Ola Nyström Herrar Stockholm 1965
618  Annika Marchall Damer Nacka 1965
617  Alexander Köll Herrar Stockholm 1982
616  Hanna Deiaco Damer Nacka Strand 1994
615  Jonna Fagéus Damer Nacka 1981
613  Magnus Winterman Stockholm WIN C Herrar Stockholm 1963
614  Anton Winterman WIN C Herrar Stockholm 1995
612  Rachel Goodchild Damer Stockholm 1978
611  Simone Lamke Damer Ekerö 1980
610  Stefan Lundell Herrar Nacka 1970
609  Björn Johansson Saltsjöbaden Herrar Saltsjöbaden 1946
607  Lars Erlingsjö Herrar Enskede 1975
608  Hampus Erlingsjö Herrar Enskede 2003
606  Daniel Stenman Herrar Stockholm 1977
604  sandra knoll Nacka Damer Nacka 1989
605  Karl-Johan Bratt Nacka Herrar Nacka 1985
603  Ulf Yngvesson FK Studenterna Herrar Stockholm 1964
602  Björn Bolton Deloitte Herrar Stockholm 1994
601  Ulrika Engström Hässelby Damer Hässelby 1978
600  Stanley Neijd The Neijd Herrar Stockholm 1949
599  Jonathan Persson Domnarvets GOIF Herrar Sundborn 1997
598  Albin Fransson Herrar Tyresö 2001
597  Christopher Williams STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1974
596  Torsten Andersson Herrar Nacka 1946
595  Timothy Sambér Hägersten Herrar HÄGERSTEN 1990
594  Daniel Kjellström Herrar Västerhaninge 1987
593  Eva-Lena Lindfors Damer Älvsjö 1961
592  Martin Johansson Sjöwall Farne Larsens IF Herrar Johanneshov 1986
591  Olof Nilsson Heijer Stockholm Herrar Stockholm 1987
590  Patrik Sjöbom Herrar Stockholm 1986
589  Miriam Björkhem Halterneck, Inc. Halterneck, Inc. Damer Johanneshov /Stockholm 1971
588  Maria Björkman Runacademy Damer Upplands Väsby 1952
587  Linus Norberg Herrar Johanneshov 1978
586  Priyanka Aggarwal Atlas Copco If Atlas Copco Damer Stockholm 1983
585  Alexander Blank Atlas Copco IF Herrar Bandhagen 1988
583  Camilla Stenman Damer Handen 1971
584  William Stenman Herrar Handen 2001
582  Carlos Letelier Herrar Saltsjöbaden 1988
581  André Kahlström Herrar Solna 1988
580  KAJSA EDETOFT Damer Djursholm 1975
579  Axel Algeroth von Thiele Sickla Lag1 Herrar Nacka 2001
578  Mikael Berglind Herrar Stockholm 1984
577  Lasse Otterstål Runacademy IF Herrar Årsta 1962
576  Mitchell Isakka Team EndoMetrix Herrar Stockholm 1988
575  Annacarin Suokas Stockholm Damer Stockholm 1972
573  Ronja Gustafsson Damer Gustavsbergs 1990
574  Marcus Lindström Herrar Gustavsberg 1990
572  Carl Mill Racergänget Herrar Nacka 1976
571  Felicia Joneby Stockholm Damer Stockholm 1991
570  Christoffer Andersson Cedmert Herrar Dublin 1989
569  Parviz Farhadian Hägersten Herrar Årsta 1977
568  Jimmy Fransson Herrar Saltsjö-Boo 1991
567  Lucas Myrberg Järla If Herrar Nacka 1993
566  Emma Nilsson Damer Skarpnäck 1973
565  Anna Peacock Damer Nacka 1976
564  Ulf Ummer Herrar vaxholm 1957
563  Niklas Skagerman Fotrally IK Herrar Stockholm 1982
561  Quang Hong Vuong Uong Bi Hospital, Vietnam Herrar Stockholm 1991
562  Ly Hong Uong Bi Hospital, Vietnam Damer Stockholm 1992
560  Hampus Engström Herrar Farsta 1979
559  Örjan Pettersson Hästhagens villaägarförening Herrar Nacka 1966
558  Magnus Nilsson Herrar Johanneshov 1968
557  Alexander Petersson Stockholm Herrar Stockholm 1980
556  Henrik Zetterström Springmaskarna Herrar Älvsjö 1979
555  Ida Otterud Damer Nacka 1985
554  Oscar Nyman funk-soul-brothas Herrar Enskede 1973
553  Jonas Carlqvist Bajen bröder glöder BK Herrar Stockholm 1972
552  Gunnar Kollnitz Herrar Stockholm 1995
551  Lars Johansson Herrar Nacka 1963
550  Gudrun Klasén Damer Järfälla 1947
548  Gabriel Klinge Jarlaberg Herrar Saltsjö-Duvnäs 2006
549  Magnus Klinge Herrar Saltsjö-Duvnäs 1972
547  Alex Lilja Sickla if Herrar Saltsjö duvnäs 2003
546  Richard Liljestam Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-Boo 2001
544  Ingela Snahr På Höjden Sicklasjön Runt Damer Johanneshov 1961
545  Carin Carlsson På Höjden Sicklasjön Runt Damer Johanneshov 1964
543  Katarina Enskär Stockholm Damer Stockholm 1978
542  Ellinor Norman Hellas FK Damer Saltsjö-Boo 1993
541  Christin Hedlund Nacka Damer Nacka 1982
540  Mikael Ekstedt Herrar Nacka 1974
539  Anna Nordenståhl Damer Johanneshov 1989
538  Sebastian Höglund SSTG Herrar Vega 1984
537  Jens Holmberg Herrar Stockholm 1975
536  Eva Tejler Damer Trångsund 1989
535  Tobias Rosell Herrar Årsta 1971
534  Clara Ringblom Damer Nacka 1984
533  Lisa-Marie Määttä Damer Nacka 1982
532  Tommy Under Herrar Hägersten 1963
531  Frida Josefsson Damer Tyresö 1995
530  Tobias Lundhagen Stockholm Herrar Stockholm 1982
529  Liisa Tolvanen Damer Gustavsberg 1971
528  Mika Holopainen Herrar Stockholm 1990
527  Hannes Jakobsson Herrar Stockholm 1989
526  André Nilsson Stockholm Herrar Johanneshov 1989
524  Gabriela Paun Stockholm Girly Girls Damer Stockholm 1983
525  Dunja Duranovic Stockholm Girly Girls Damer Sundbyberg 1988
522  DARINE KARLSSON TEAM LINGUACOM Damer Tumba 1988
523  NADJA ILLERSTAM TEAM LINGUACOM Damer Saltsjö-boo 1988
520  Lena Fredriksson Nacka Damer Nacka 1964
521  Maria Wengler Damer Stockholm 1959
519  Rebecca Sjödin Stockholm Damer Stockholm 1992
518  Ulrika Landqvist Damer Gustavsberg 1970
517  Denny Johansson stockholm Herrar Nacka 1986
516  Walter Biner Jag letar efter en klubb Herrar Saltsjö-Duvnäs 1984
515  Onat Atayer Herrar Gustavsberg 1972
514  Anders Heidermark Herrar Nacka 1984
513  Michael Eriksson Herrar Johanneshov 1964
512  Johan Wendborg Wendborg Herrar Solna 1977
511  Tobias Walldén Herrar Johanneshov 1983
510  Rolando Lujan Herrar Stockholm 1960
509  Tomas Almbo NACKA Herrar Nacka 1978
508  Philip Seweling Herrar Södertälje 1990
506  Johanna Nordkvist Saltsjö-Boo Damer Saltsjö-Boo 1981
507  Per Nordkvist Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-Boo 1981
505  Vincent Rodin Herrar Stockholm 1983
504  Alexandra Gryde Hägersten Damer Hägersten 1990
503  Jenny Hedblom Damer Solna 1993
502  Madeleine Koskenniemi Damer Nacka 1975
501  Simon Krawe Lidingö Stockholm city triathlon Herrar Lidingö 1992
500  Petter Granqvist Stockholm Herrar Stockholm 1986
499  Oscar Ferrer Lindberg Herrar Värmdö 2000
498  Johan Wikström Herrar årsta 1975
497  Tim Hansen Herrar Nacka 1980
496  patrik Billgren Haninge Herrar Vega 1971
494  Sandra Nicklasson Damer Enskededalen 1987
495  Harry Grahn Herrar Enskededalen 1987
493  Anders Olsson Herrar Upplands Väsby 1967
491  Anders Lundström Herrar Tyresö 1971
492  Ines Lundström Damer Tyresö 2001
490  Maria Kördel Damer Värmdö 1977
489  Leonardo M Ribeiro Herrar Nacka 1988
488  Hampus Rossbäck Sickla IF Fotboll U15 Herrar Nacka 2003
487  Emmy Blinke Damer Stockholm 1988
486  Malin Salomonsson Damer Älvsjö 1972
484  Aleksandra Garcia Damer Nacka 1976
485  Bruno Garcia Nacka Herrar Nacka 2003
483  Karl Rogler SEB IF Herrar STOCKHOLM 1980
482  Lotta Bångens Damer NACKA 1963
480  Niclas Ericsson Ericssons Herrar Johanneshov 1992
481  Linus Ericsson Ericssons Herrar 1965
479  Yngve Rahlen TYRESÖ Herrar TYRESÖ 1996
478  Caroline Hall Damer Nacka 1990
477  Jonny Klingvall IF Tatraplan Herrar Stockholm 1980
476  Mats Röjdmark Herrar Nacka 1973
475  Jonas Schneider Hammarby IF Herrar Stockholm 1967
474  Jacob Westin-Elger Herrar Saltsjö-Boo 1998
473  Ermete Gasparetti Herrar Nacka 1964
472  Svante Hultman Herrar Stockholm 1983
471  Oscar Ollas Team Generation Herrar Linköping 1999
470  Fredrik Holfve Herrar Stockholm 1975
469  Katarina Löf Hagström Spårvägens FK Damer Nacka 1965
468  Lars-Erik Andersson NACKA Herrar NACKA 1965
467  Morgan Apelqvist Herrar Johanneshov 1983
466  Mikael Hjelte Årsta Herrar Årsta 1981
465  Tobias Thalen Herrar Trångsund 1981
464  Fredrik Agemark Herrar Älvsjö 1970
463  Niclas Christoffersson Herrar Tyresö 1979
462  Melinda Dahlgren Damer Stockholm 1995
461  Måns Antman Debels Herrar Stockholm 1996
459  Hans Siljebäck Kazuki shotokan klubb Kazuki shotokan klubb Herrar Västerhaninge 1962
460  Kim Siljebäck Kazuki shotokan klubb Kazuki shotokan klubb Damer Västerhaninge 1965
458  Ted Nilsson Stockholm Herrar Stockholm 1987
457  Martina Löfstrand Damer Nacka 1976
456  Ida Folmerz STOCKHOLM Damer STOCKHOLM 1991
454  Jessica Nayes Team of Awesome Damer Stockholm 1987
455  Johan Gustafson Team of Awesome Herrar Stockholm 1986
453  Johnny Tengvall TQI Herrar Nacka 1981
451  Per de la Gardie Herrar Sundbyberg 1976
452  Therese Friedman Damer Saltsjö-Boo 1976
449  Nick Ennis Herrar London 1983
450  Raz Schwartz Herrar London UK 1979
448  Elias Abrante Herrar Värmdö 2000
446  Boel Araskog Pistolerna IK Damer Nacka 2007
447  Anna Araskog Pistolerna IK Damer Nacka 1970
444  Threst Gray Herrar Enskede 1968
445  Erik Karlson Herrar Saltsjö-Boo 1985
443  Christer Ericsson Team Jane Herrar Huddinge 1968
442  Katarina Svedberg Team Jane Damer Stockholm 1970
439  Simon Jehrlander Te3b Herrar Johanneshov 1987
440  Jonas Johansson Te3b Herrar Stockholm 1987
441  Ronnie Ahtila Te3b Herrar Stockholm 1987
438  Kim Norman LK Bakfylla Herrar NACKA 1985
437  Simon Andersson Herrar SaltSjö-Boo 1991
417  Ami Rosén Team Swedbank Damer Nacka 1966
418  Niclas Tegidius Team Swedbank Herrar 1974
419  Sara Holmgren Team Swedbank Damer 1982
420  Stefan Ivander Team Swedbank Herrar 1976
421  Lars Lundström Team Swedbank Herrar 1972
422  Anna Lundström Gars Team Swedbank Damer 1972
423  Claes Loven Team Swedbank Herrar 1977
424  Mats Djurberg Team Swedbank Herrar 1968
425  Christian Weichert Team Swedbank Herrar 1987
426  Peter Gestrup Team Swedbank Herrar 1977
427  Jana Cagin Team Swedbank Damer 1979
428  Amanda Grundberg Team Swedbank Damer 1991
429  Anie Kaskani Team Swedbank Damer 1991
430  Åsa Höghielm Team Swedbank Damer 1975
431  Malin Ortbrink Team Swedbank Damer 1975
432  Helena Skarin Team Swedbank Damer 1975
433  Ingela Oberpichler Wettermark Team Swedbank Damer 1976
434  Emelie Mangold Team Swedbank Damer 1983
435  Pontus Gunnarsson Team Swedbank Herrar 1978
436  Katharine Hobbs Team Swedbank Damer 1971
416  Erik Erlandsson STOCKHOLM Herrar STOCKHOLM 1978
415  Fredrik Wallenius Saltsjöbaden Herrar Saltsjöbaden 1978
414  Gunilla Hjalmarson Damer Stockholm 1980
413  Pavol Mikolka Herrar Huddinge 1986
412  Malcolm McNab GLM GLM Herrar Stockholm 1978
411  Johan Hjelmgren Court 1 Padel Nacka Herrar Gustavsberg 1983
410  Torkel Ödegaard Stockholm Herrar Stockholm 1981
409  Ulrika Lavén Damer Gustavsberg 1965
408  Henrik Bergquist Nacka Herrar Nacka 1973
407  Marit Bakos Damer Nacka 1975
406  Nicholas Eastop Herrar Stockholm 1961
405  Carl Ekblad Stockholm Herrar Älta 1977
404  Pär Duwe Herrar Stockholm 1966
403  Annika Pontén Damer Saltsjö-Boo 1969
402  Mikael Unemo Herrar Vendelsö 1971
400  Ingela Linered Stockholm Gerillalöpare Damer Sundbyberg 1974
401  Peter Nilsson Stockholm Gerillalöpare Herrar Sundbyberg 1962
399  Andreas Lindström Herrar Värmdö 1976
398  Johanna Nerell Milstolparna Damer Enskede 1975
396  Henrik Forselius Lemshaga Herrar Gustavsberg 1975
397  Hugo Forselius Lemshaga Herrar Gustavsberg 2011
395  Johanna Modig Milstolparna Damer Enskede 1975
394  Viktor Ekström Herrar Nacka 1983
393  Jack Brunius Herrar Tyresö 1983
392  Joakim Skoglund NACKA Herrar NACKA 1978
391  Thomas Stålgren Sickla IF Herrar Nacka 1964
390  Patrik Olsson Herrar Kristianstad 1969
389  Andreas Hult Herrar Nacka 1973
388  Anders Corneliusson Herrar Stockholm 1980
387  mattias rådström Herrar stockholm 1970
386  Moa Bergqvist Damer Hägersten 1989
385  Bo Söder Ingarö IF Herrar Ingarö 1964
384  Carl Giden Kocktorp Herrar Saltsjö-Boo 1955
383  Ritva Eskonniemi Damer SALTSJÖ-BOO 1961
382  Lars Eriksson Herrar Saltsjö boo 1968
381  Petra Knutås Damer Enskede 1990
379  Daniel Wangler Herrar Nacka 1971
380  Katarina Wangler Björk Damer Nacka 1972
377  Katharina Hultberg Damer Stockholm 1968
378  Ann Nilsson Damer Sundbyberg 1971
376  Johnny Tennander Stockholm Herrar Stockholm 1976
375  Nina Dahlin Team Nordic Trail Damer Sundbyberg 1973
374  Emma Åhnberg Damer Stockholm 1978
373  Anders Vikman Linder Herrar Farsta 1985
372  Katrin Lundstedt Damer Nacka 1988
371  Anna Fältström Damer Nacka 1970
370  Göran Hedén SCT Herrar Stockholm 1968
369  Martin Jansson Stockholm Snipers IF Herrar Stockholm 1978
368  Linda Petäjävaara Ridklubben 4 ben Damer Bro 1980
367  Frida Perneman Damer Saltsjö-Boo 1978
366  Christian Burefalk Älta Herrar Älta 1974
365  Sofia Carheden-Eriksson Damer Nacka 1973
364  Peter Maier Herrar Stockholm 1974
363  Matilda Jakobsson Stockholm Team EndoMetrix Damer Stockholm 1991
361  Mats Andersson Herrar Stockholm 1974
362  Anna Hansson Damer Saltsjö-Boo 1976
360  Christian Vogelgsang Herrar Järna 1983
359  Ingemar Georgsson Storådalens sk Herrar Tyresö 1977
357  Janne Spovér Herrar Nacka 1971
358  Paula Nordström Damer Nacka 1976
356  Åsa Mårsell Damer Rönninge 1981
355  Jonathan Nilsson Tunabergs KK Herrar Trångsund 1963
354  Thomas Eriksson Herrar Stockholm 1963
353  Tobias Danielsson Herrar Johanneshov 1967
352  Sofia Gidewall Stockholm Damer Stockholm 1982
349  Rollle Eriksson - Herrar SALTSJÖ-BOO 1956
350  Linnea Eriksson - Damer SALTSJÖ-BOO 1999
351  Marithe Eriksson - Damer SALTSJÖ-BOO 1965
348  Lucy Handley Damer Stockholm 1985
347  Herman Hillberg Herrar Gustavsberg 1973
346  Elin Thunell Damer Årsta 1985
345  Jessica Forsgren Uppsala Damer Uppsala 1979
344  Anna Rahm Mantra sport Damer Huddinge 1981
343  Jens Skogsryd Sjukt Vilse Running Team Herrar Stockholm 1957
342  Moniks Sörbom Damer Saltsjö Boo 1964
341  Bo Mogård Herrar Johanneshov 1969
340  Lars Christer Nordin Solna OK Herrar JÄRFÄLLA 1944
339  Jarmo Sorvari Herrar Gustavsberg 1954
338  Jan Förberg Hammarby Friidrott Herrar Skärholmen 1942
335  Christin Carlsson Team EndoMetrix Damer Solna 1989
336  Sushrut Shastri Team EndoMetrix Herrar Stockholm 1992
337  Johanna Svensson Team EndoMetrix Damer Nacka 1992
334  Maria Blomgren Bandhagen Damer Bandhagen 1962
333  Anna Martinelle Damer Stockholm 1975
331  Per Öberg 1965 Team Zaga Herrar Nacka 1965
332  Saga Öberg 1965 Team Zaga Damer Nacka 2001
330  Bastien Monna Herrar Saltsjö-Boo 1982
328  Rikard Friberg Herrar Nacka 1979
329  Mette Friberg Damer Nacka 1979
327  björn åbom Herrar spånga 1965
326  Dennis Dybeck Herrar Johannehov 1973
325  anthony mccarrick Herrar Skarpnäck 1960
324  Peter Jonsson Sweden Runners Herrar SKOGÅS 1970
323  Linda Cooper Damer Ingarö 1980
322  Adam Racki IK Hephata Herrar KISTA 1964
321  Hanna Lundgren Damer Saltsjö-Boo 1972
320  Mats Wåhlberg Herrar Nacka 1957
319  Marcela Picasso Damer Nacka 1978
318  Karin Nybacka Damer Nacka 1979
317  Camilla Melin Damer Nacka 1974
315  Leif Holmberg Herrar Nacka 1976
316  Clarisse Kehler Siebert Damer Nacka 1981
313  Zara Larsson Damer Nacka 1981
314  Mirjam Larsson Damer Saltsjö-Duvnäs 1977
311  Signe Haugo Sickla Damer Nacka 1973
312  Larsson Johan Sickla Herrar Nacka 1978
310  Dennis Bettaieb Herrar Nacka 1984
309  Juliën Greve Herrar Älta 1976
308  Josef Gyllenberg Herrar Nacka 1978
307  Filip Zetterlund Herrar SKARPNÄCK 1992
306  Emma Eriksson Damer TULLINGE 1986
305  Mandy Fager Damer Vällingby 1968
303  Simon Gooch Herrar Enskede 1977
304  Annika Gooch Damer Enskede 1974
302  Jonas Brandt Bajenpartiet Herrar Enskede 1965
301  Marcus Hedbring Herrar Vagnhärad 1975
300  Åsa Edman Roma IF Damer Visby 1962
298  Anders Frisk - Herrar Stockholm 1967
299  Marlene Grundell Frisk - Damer Stockholm 1971
297  Sofia Hietala Damer Hägersten 1992
295  Birgitta Åberg Bylin Damer Saltsjö-boo 1964
296  Sara Jakander Damer Älvsjö 1978
294  Niklas Löfgren Herrar Farsta 1978
293  Erik Nordén Fredrikshof Herrar Johanneshov 1987
292  Fredrik Sandström Team Liq Herrar Hägersten 1990
291  Linus Ahnland Herrar Nacka 1978
290  Daniel Fihlen Atlas Copco IF Herrar Stockholm 1989
289  Samuel tesfay Asmelash Ingen A-Team Herrar Solluntena 1998
288  Jonas Larsson Herrar Nacka 1987
287  Rasmus Linne Herrar Nacka 1978
286  Daniel Fristam Herrar Enskede 1974
285  Magnus Wållberg Herrar Gustavsberg 1973
284  Sam Jonsson Herrar Nacka 1987
282  Karl Hagner Nacka Herrar NACKA 1991
283  Julia Medelberg Sundbyberg Damer Sundbyberg 1993
281  Sanna Elfving Damer Ingarö 1976
279  Ekaterina Monnot Damer Västerhaninge 1987
280  Cyril Monnot Herrar Västerhaninge 1987
278  Emmeline Kemperyd Damer Stockholm 1986
277  Mikael Persson Herrar Upplands-Bro 1975
275  Marcus Pettersson Herrar Nacka 1976
276  Anna Granzelius Damer Nacka 1978
274  Helena Von Dardel Damer Stockholm 1955
273  Michaela Runeberg Damer Saltsjöbaden 1991
271  Anna Bonnivier Damer Saltsjö Boo 1975
272  Jesper Bonnivier Herrar Saltsjö Boo 1974
269  Ludvig Karlberg Försvarsmakten Herrar Uppsala 1988
270  Sanna Sättare Campus1477 Damer UPPSALA 1994
268  Sixten Folebäck Herrar Årsta 1984
266  thomas jonsson Jonsson Runners Herrar Gustavsberg 1972
267  erik jonsson Jonsson Runners Herrar Gustavsberg 1980
265  Rasmus Heyman Clas Ohlson IF Herrar Leksand 1983
264  Joergen Petersson Herrar Stockholm 1954
259  Anna Pucar Rimhagen Team Generation Team Generation Damer Motala 1970
260  Elin Rimhagen Tem Generation Team Generation Damer Motala 1996
261  Elsa Rimhagen Team Generation Team Generation Damer Motala 1999
262  Johan Nylén Team Generation Team Generation Herrar Huddinge 1972
263  Sandrine Sassi Nylén Team Generation Team Generation Damer Huddinge 1968
258  Patriq Ramdert Stockholm Exergi AB Herrar SOLNA 1982
257  Emmy Park Damer Insjön 1984
256  Alexander Hellström Brorsorna Herrar Trångsund 1986
255  Claes Mittjas Club Running Sweden Herrar Stockholm 1961
254  Martin Lövqvist Team Lövqvist Herrar Segeltorp 1982
253  Fredrik Östling Herrar Stockholm 1978
252  Fredrik Reinius Herrar Gustavsberg 1984
250  Pernilla Jansdotter Damer Johanneshov 1964
251  Ove Smedman Herrar Johanneshov 1967
248  Ture Nielsen Herrar Saltsjö-Boo 1975
249  Linda Nielsen Damer Saltsjö-Boo 1975
246  Daniel Lostedt Lostedt Herrar Vällingby 1978
247  Cecilia Lostedt Lostedt Damer Vällingby 1978
245  Fredrik Lundin Coach Ludde Herrar NACKA 1975
244  Andreas Treseng S.S. Motvind Herrar Stockholm 1987
242  Markus Gemstad Herrar Älvsjö 1976
243  Erika Gemstad Damer Älvsjö 1980
241  Anders Oscarsson Herrar Stockholm 1971
240  Mikael Boklund Astrazeneca IF Herrar stockholm 1976
239  Scott Famer Herrar Nacka 2006
238  Mats Famer Herrar Nacka 1967
236  Åsa Nore Nästan där Damer Handen 1973
237  Jimmy Nore Nästan där Herrar Handen 1977
235  Henrik Frölund S.S. Motvind Herrar Stockholm 1989
233  Mikaela af Schmidt Superkubbarna Damer Tyresö 1982
234  Fredrik Björkander Superkubbarna Herrar Nacka 1984
232  Helena Myrnäs Damer Stockholm 1961
231  Mats Ancker Herrar Stockholm 1974
230  cecilia sandberg Damer stockholm 1975
229  Dane Anvemo Herrar Gustavsberg 1980
228  Åsa Andersson Damer Saltsjöbaden 1977
227  Filip Meneses Herrar Stockholm 1976
226  bill kurtson Vegan Runners - Milruck Herrar Nacka 1987
225  Mikael Strindh Herrar Djurhamn 1970
224  Jessica Hellberg Damer Nacka 1974
223  Totte Pikanen Herrar Nacka 1977
222  David Johansson Herrar Gustavsberg 1972
221  Lina Bergholm Ingarö Damer Ingarö 1979
220  Sara Lundahl Damer Nacka 1989
219  Emma Lenholm Damer Stockholm 1984
218  Robert Södergren Softwhere Herrar Stockholm 1975
217  Bob Dahlberg Challenge Accepted Herrar Stockholm 1984
216  Elisabet Forsell Damer Saltsjöbaden 1980
215  Jonna Alnervik Damer Nacka Strand 1985
214  Andreas Hallstener Herrar Ingarö 1982
213  Mikael Tötterman Herrar Saltsjöbaden 1969
212  Henry Puttonen Herrar Nacka 1962
211  Jessika Hallstener Damer Ingarö 1977
210  Robin Janelind Herrar Nacka 1987
209  Martin Dalaryd Herrar Stockholm 1984
207  Madeleine Hansen Damer Nacka 1983
208  Christian Hansen Herrar Nacka 1983
206  Staffan Holmgren Terrible Tuesdays Terrible Tuesdays Herrar Stockholm 1981
205  Kennet Björkman Pensionsmyndigheten Herrar Stockholm 1965
204  Sebastian Ekblom Bak Herrar Älta 1973
203  Vilgot Ottestig team Olle Herrar Saltsjö-boo 2002
202  Svea Ottestig team Olle Damer Saltsjö-boo 2002
201  Madeleine Telander Bick Damer Saltsjö-Boo 1977
200  Susanne Welwert Damer Saltsjobaden 1959
199  Linda Edman Damer Ingarö 1982
197  Molly Hansson Damer Gustavsberg 1992
198  Kevin Wahlström Herrar Gustavsberg 1991
196  Sabina Nordén Damer Nacka 1990
195  Oscar Coronel Herrar Stockholm 1986
194  Filip Hamber Herrar Ingarö 1978
193  Daniel Selander Los Compadres Herrar Stockholm 1977
192  Ingela Bick Damer Älta 1980
191  Zacharias Lauberg Sickla by Herrar Nacka 1988
190  Sandra Ådén ESIK Damer Nacka 1974
189  Martin Lindblom Herrar Saltsjö Boo 1972
187  Anna Mikkelsen Saltsjöbaden Damer Saltsjöbaden 1994
188  Elisabet Mikkelsen Saltsjöbaden Damer Saltsjöbaden 1963
186  Patrik von Knorring Doberman Herrar Stockholm 1977
185  Oskar Eklöf Herrar Nacka 1982
184  Charlotta Baker Damer Stockholm 1970
183  Malin Larsson Damer Nacka 1988
182  Oskar Jakobsson Herrar Älta 1976
181  Anna Sandberg Noppa Damer Älta 1972
180  Marcus Evander Herrar Gustavsberg 1990
179  Emily Ottestig Damer Saltsjö-Boo 1968
178  Sofia Nenzelius Damer Älta 1970
177  Marta Marklund Damer Värmdö 1985
176  Carina Rejmus Cohen Damer Värmdö 1975
175  Viktoria Rubin Damer Älta 1976
174  Sergey Pustynnik Herrar Älta 1987
173  Bella Hall Damer Gustavsberg 1965
172  Anton Barvelid Styrkebyrån Herrar Älta 1983
171  Pål Olofsson AXA Sports Club Herrar Nacka 1967
170  Mikael Isaksson Vogel Herrar Gustavsberg 1978
169  Björn Trollsås Herrar Ingarö 1972
168  John Hafverkorn Herrar Värmdö 1981
167  Leo Simonato Herrar Nacka 1990
166  Nina Nyman Damer Nacka 1989
165  Anders Dolata - Herrar Saltsjö-Boo 1965
164  Helena Biederwolf Damer Älta 1971
163  Annika Urbach Damer Ingarö 1974
162  Karl Lindstrom Solsidan SK Herrar Saltsjöbaden 1974
161  Mats Ny-Wahlstedt Herrar Stockholm 1977
160  Olle Bertilsson team Olle Herrar Saltsjö-boo 1964
159  Charlotte Cederling Damer Grödinge 1973
158  Carl Rönnerstam Herrar Nacka 1973
157  Sergio López Ramos Herrar Stockholm 1981
156  lena voltaire indiska runners Damer ingarö 1968
155  Marcus Walter Herrar Bandhagen 1982
154  Patrick Kalaska Kalaska Herrar Saltsjö-Boo 1972
153  Yunlong Huang Ingen aning Herrar Nacka 1985
152  Linus Bondesson Herrar Johanneshov 1995
151  Jonas Axelius-Edgren Herrar Stockholm 1971
148  Erik Mellström Herrar Nacka 1974
149  Martina Östhols Damer Nacka 1986
147  niclas voltaire handelsbanken Herrar ingarö 1966
146  Marco Basile Herrar NACKA 1973
145  Maths Alvfalk Sickla IF Herrar NACKA 1978
144  Martin Ström Saltsjö-Boo Herrar Saltsjö-Boo 1980
143  Aron Alakangas Herrar Värmdö 1985
142  Klara Persson Damer Nacka 1985
141  Mattias Brunn Herrar Stockholm 1976
140  Urban Fredriksson älta if Herrar Älta 1964
139  Robert Nises Great Research Herrar Stockholm 1970
138  Annika Haglund Damer Saltsjöbaden 1970
137  Helena Fernström Damer saltsjöboo 1972
136  Henrik Kriisa Herrar STOCKHOLM 1976
135  Anna Malinowska Damer Stockholm 1988
133  Philip Niclason Herrar Nacka 1990
134  Martina Breitenau Damer Nacka 1987
132  Lisa Södergren Damer Älta 1977
131  Niclas Elfström Herrar NACKA 1969
130  Oskar Myrén Seb Herrar Saltsjö-Boo 1977
129  Carolina Lödahl Damer Gustavsberg 1987
128  Malin Hallman HemMiljö Damer Stockholm 1975
126  Martina Rydell HemMiljö Stockholm AB Damer Stockholm 1973
127  Conny Rydell HemMiljö Stockholm AB Herrar Stockholm 1963
124  Elin Ahlström IFK Enskede Damer IFK Enskede 1976
125  Martin Ahlström IFK Enskede Herrar IFK Enskede 1980
123  Sebastian Nordbeck Herrar NORBERG 1980
122  Martin Wallén Herrar HUDDINGE 1979
120  Elisabet Einarsdottir Damer Älvsjö 1974
121  Tommy Sund Herrar Älvsjö 1972
117  Björn Linderfalk BRO RUNNERS Herrar Saltsjö-Boo 1966
118  Robert Linderfalk BRO RUNNERS Herrar Saltsjö-Boo 2000
119  Oscar Linderfalk BRO RUNNERS Herrar Saltsjö-Boo 2004
116  Johan Ullström run to the hills Herrar Sköndal 1982
115  Elin Sun Cao Damer Nacka 2001
114  Christine Andrea Andersson Damer Nacka 1970
113  Andreas Andersson Herrar Nacka 1996
112  Sarah-Jane Barrable OK Ravinen parkrun pals Damer Nacka 1984
111  Sofia Rooth Andersson Gustavsberg Damer Gustavsberg 2005
110  Hanna Johansson Damer Gustavsberg 1973
108  Camilla Bergman Damer Enskede 1968
106  Staffan Larsson Herrar Nacka 1971
107  Magdalena Larsson Damer Nacka 1979
105  Viktoria Halltell Damer Gustavsberg 1969
104  Mats Gregorson Herrar Stockholm 1954
103  Emelie Wennerström Damer Hässelby 1988
101  Izabelle Wennersen Damer Stockholm 1992
102  Cathrin Wennersten Damer Saltsjö-boo 1964
99  Alec Hoatson Tjalve IF Herrar Norrköping 1935
100  Mats Johansson - Herrar Johanneshov 1965
98  David Vujic Herrar Stockholm 1974
97  Simon Gomer Frostbite Frostbite Herrar Stockholm 1982
96  Martin Andersson Boardtalk Rekrytering Herrar Enebyberg 1984
95  Torbjörn Eriksson Älta Herrar Älta 1972
94  Kristina Seitz Damer STOCKHOLM 1979
93  Mikael Collin Herrar Enskede 1970
90  Johan Bergkvist Siljansnäs skid och löparklubb Herrar Siljansnäs 1966
91  Kicki Bergkvist Siljansnäs skid och löparklubb Damer Siljansnäs 1966
92  Hanna Bergkvist Siljansnäs skid och löparklubb Damer Siljansnäs 1997
89  Magnus Rendahl Herrar Nacka 1990
88  Clara Bondesson Runacademy IF Damer Nacka 1986
87  David Andersson Herrar Älvsjö 1979
86  Mattias Karlsson Herrar Tyresö 1985
85  Håkan Wide Herrar Gustavsberg 1972
84  Linda Forsström Barnens Sportskola Damer Stockholm 1979
83  Johan Kummeneje Siöööstadhens frilöpare Herrar Stockholm 1975
81  Jonas Valström Herrar Stockholm 1987
82  Sara Peyda Damer Stockholm 1988
80  Patrik Landberg Lonesome Runners Herrar Älvsjö 1977
79  Johan Roseen Fredrikshofs FIF Herrar Djursholm 1980
78  Mattias Farell Herrar Värmdö 1967
77  Ole Heuer Herrar STOCKHOLM 1965
76  natalia szylar First Q Stad Damer huddinge 1982
75  Fredrik Stuifbergen Herrar Huddinge 1981
74  Lars Törnqvist Herrar Stockholm 1963
73  Magnus Törnqvist Herrar ÅRSTA 1969
72  Marcus Johansson Herrar Nacka 1986
71  Karin Frisk Damer Skarpnäck 1978
70  Sara Chryssovitsanou Damer SALTSJÖ-BOO 1977
69  Stefan Hedlund Herrar Nacka 1970
68  Jonas Rognon Herrar Älta 1985
67  Rolf Adolfsson Swedish Swing Society Herrar Stockholm 1966
66  Erik Liljestrand Herrar Saltsjö-Boo 1980
64  Mikael Lundfeldt Herrar Bagarmossen 1960
63  Katarina Hverén Damer Enebyberg 1973
62  Jonas Hed Herrar Saltsjö-Boo 1974
61  Alexander Levin Team Ultrasweden LK Herrar Nacka 1974
60  Roger Jervenheim Herrar Nacka 1957
59  Jonas Wallin W-runteam Herrar Stockholm 1975
58  Peter Hverén Herrar Enebyberg 1978
57  FREDRIK Åkermark 1972 Herrar BROMMA 1972
56  Anna Lindblad Isbjörnsson IK Damer Stockholm 1977
55  Jessica Dyrendahl Damer Nacka 1974
54  Jonathan Lundmark A-Team Herrar Stockholm 1989
53  Rebecca Gahlin A-Team Damer Stockholm, Stockholms län, Sverige 1994
52  Henning Taube Hansen Herrar Stockholm 1981
51  Alexander Uray Herrar Nacka 2000
49  Emma Olsson Damer Nacka 1990
50  Rachel Wahlberg Damer Stockholm 1990
48  Mario Delgado Herrar Stockholm 1962
47  Kjell Holmstrand Heleneholms IF Herrar Stockholm 1971
46  Mona Hellstadius Damer Johanneshov 1987
45  Maria Staiger Damer Stockholm 1970
44  Christer Blomqvist CeBe kvalitetsstädning Runs-in-the-family Herrar Enskede 1962
34  Catharina Ekdahl Runs-in-the-family Damer Stockholm 1967
35  Helena Ekdahl Runs-in-the-family Damer Södra Sandby 1966
36  Thomas Ekdahl Runs-in-the-family Herrar Södra Sandby 1964
37  Fredrik Ekdahl Runs-in-the-family Herrar Sollentuna 1971
38  Helena Ekdahl Runs-in-the-family Damer Sollentuna 1974
39  Adam Ekdahl Runs-in-the-family Herrar Sollentuna 2004
40  Albin Ekdahl Runs-in-the-family Herrar Sollentuna 2007
41  Elias Ekdahl Reining Runs-in-the-family Herrar Stockholm 2003
42  Henrik Ekdahl Runs-in-the-family Herrar Örebro 1982
43  Sofie Björndal Runs-in-the-family Damer Örebro 1986
32  Leif Thunberg Herrar NACKA 1960
33  Ingela Sagulin Damer NACKA 1962
30  Åsa Johansson Damer saltsjöboo 1968
31  Izabelle Lundberg Damer Gustavsberg 1980
29  Olof Nordlund Herrar Saltsjö-Boo 2005
28  Rickard Karlsson Hedström & Taube projekteringsledning Herrar Saltsjö-Boo 1969
27  Andreas Ljungner Herrar Stockholm 1982
26  Niklas Waldemar Herrar Yokohama 1973
24  Viktor Lindevall Ingen aning Herrar Gustavsberg 1987
25  Erik Edlundh Herrar Stockholm 1990
23  Teresia Devenyi Damer Ösmo 1982
22  Jan Högström Herrar Saltsjö-Boo 1960
21  Martin Ryding Herrar Ingarö 1981
19  Mathilde Johnni Bengt Dahlgren Damer STOCKHOLM 1993
20  Jakob Renvaktar Herrar STOCKHOLM 1993
18  Rosita Åkermark Damer BROMMA 1973
17  Johnny Tennander Herrar Stockholm 1976
16  Nina Lakia Damer Nacka 1968
15  Claes Lithagen Järla Sjö Herrar Nacka 1974
14  Brith Larsson Damer Nacka 1965
13  Jonas Wallentin Herrar Johanneshov 1972
12  Johan Skarpsvärd Herrar Stockholm 1977
11  OVE JOHANSSON OVES CROSS KÖPING Herrar KÖPING 1953
10  Kerstin Johansson Damer Tyresö 1971
Kent Staaf Lonesome Runners Herrar Västerhaninge 1956
Håkan Ohlin F&S Norrköping Herrar Norrköping 1967
Mats Gregorson Herrar Stockholm 1954
Jan Ekroth Slusstornet Herrar Stockholm 1968
Björn Borg Herrar Linköping 1957
Elisabeth Rylander Damer Stockholm 1967
Michael Ringh Älta IF Herrar Älta 1969
Hampus Ringh Älta IF Herrar ÄLTA 2000
Stefan Borg Herrar Sollentuna 1956
Till anmälan för Sicklaloppet 10 km