Anmälda till Sicklaloppet 2018 - Sickla Gruvlopp Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
3947 Christine Ohlson Lila Damer Stockholm 1975
3554 André Gruvman Neko Blå (för dubblerande) Herrar Farsta 1990
3553 Magdalena Blomqvist Neko Blå (för dubblerande) Damer Farsta 1989
3552 Eva Öberg Nacka Energi Blå (för dubblerande) Damer Stockholm 1964
3946 Dasha Samsonova Lila Damer Nacka Strand 1990
3945 Thomas Astin Lila Herrar Nacka Strand 1976
3944 Ville Lumikero Lila Herrar Nacka Strand 1978
3943 Joakim Ruokokoski Lila Herrar Märsta 1986
3942 Frederique Pirenne Lila Herrar Nacka Strand 1982
4042 Emil Westerling Svart Herrar Stockholm 1991
4041 Alice Arbman Forsberg Svart Damer Stockholm 1993
3551 Carolin Maaninka Blå (för dubblerande) Damer Lidingö 1980
3941 Sara Johansson Lila Damer Nacka 1976
3940 Martina Carlsson Lila Damer Stockholm 1981
3939 Max Lönnqvist OK Ravinen Lila Herrar Stockholm 2003
3870 Louise Livijn Team Epiroc Grön Damer Stocksund 1994
3937 Anna Othman Lila Damer Johanneshov 1985
3935 Andreas Larsson Lila Herrar STOCKHOLM 1985
3936 Eva Svensson Lila Damer STOCKHOLM 1985
3748 Max Edgar Gul Herrar HORN 1994
3933 Sofia Krystek Atlas Copco IF Krysteks Lila Damer Nacka 1980
3934 Matilda Eklund Krystek - Krysteks Lila Damer Nacka 2003
3930 Albin Sellgren Sickla Bon filles Lila Herrar Nacka 2002
3931 Anton Sellgren Bon filles Lila Herrar Nacka 2005
3932 Lena Sellgren Bon filles Lila Damer Nacka 1969
4039 Mikaela Tirén Tirénskorna Svart Damer Spånga 1993
4040 Elisabet Tirén Tirénskorna Svart Damer Nacka 1951
3928 Emma Steen Lila Damer Nacka 1987
3929 Lars-Petter Steen Lila Herrar Nacka 1983
3550 Daniel Förberg Fredrikshof FIF Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1974
3926 Anton de Bourgh Lila Herrar Lidingö 1993
3927 Zaga Johansson Lila Damer Lidingö 1994
3747 Linus Boström IFK Arvidsjaur Gul Herrar Stockholm 1980
3925 Saga Tarma Sickla IF Lila Damer Stockholm 2005
3746 Matias Panelius HC-Borst Gul Herrar Nacka 1973
3744 Jenny Ekholm Gul Damer Sigtuna 1981
3745 Sandra Christofferson Gul Damer Knivsta 1986
3868 Jane Sternlind Grön Damer Dalarö 1973
3869 Jennifer Sternlind Grön Damer Dalarö 1996
3867 Henrik Salen Grön Herrar NACKA 1973
3866 Mattias Karlsson Team Epiroc Grön Herrar Älvsjö 1974
3852 Anders Lindén Team Epiroc Grön Herrar 1962
3853 Carola Lundström Team Epiroc Grön Damer 1983
3854 Anders Espåker Team Epiroc Grön Herrar 1975
3855 Elin Midgard Team Epiroc Grön Damer 1984
3856 Sohaib Tariq Team Epiroc Grön Herrar 1988
3857 Vikesh Phaldessai Team Epiroc Grön Herrar 1973
3858 Jenny Insulander Team Epiroc Grön Damer 1981
3859 Ali Beg Team Epiroc Grön Herrar 1973
3860 Magnus Lönnqvist Team Epiroc Grön Herrar 1970
3861 Christian Bagge Team Epiroc Grön Herrar 1989
3862 Jenny Hellström Team Epiroc Grön Damer 1976
3863 Sai Pavan Indla Team Epiroc Grön Herrar 1990
3864 Mohammed Omayrat Team Epiroc Grön Herrar 1974
3865 Lovisa Mardin Team Epiroc Grön Damer 1986
3850 Ann-Catrine Bertlin Team Epiroc Grön Damer 1970
3851 Claes Forsgård Team Epiroc Grön Herrar 1988
3849 Oscar Dreyer Team Epiroc Grön Herrar Nacka 1994
3546 Anders Franzén Team Epiroc Blå (för dubblerande) Herrar 1974
3547 Ian Grenbjörk Grenbjörk Team Epiroc Blå (för dubblerande) Herrar 1983
3548 Ezequiel Fernandez Team Epiroc Blå (för dubblerande) Herrar 1977
3549 Janardhan Kadashettahalli Team Epiroc Blå (för dubblerande) Herrar 1981
3545 Peter Johansson Team Epiroc Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1975
3743 Samuel Karlsson Gul Herrar Borlänge 1968
3742 Christina Stjernlöf - Gul Damer Borlänge 1977
3541 Alexander Kolmodin Nacka Energi Blå (för dubblerande) Herrar Naka 1994
3542 Paknia Mohsen Nacka Energi Blå (för dubblerande) Herrar Johanneshov 1982
3543 Autilia Arfwidsson Nacka Energi Blå (för dubblerande) Damer Saltsjö-Boo 1991
3544 Sanna Hellenbrandt Nacka Energi Blå (för dubblerande) Damer Saltsjö-Boo 1993
3539 Oscar Dreyer Team Epiroc Blå (för dubblerande) Herrar Nacka 1994
3540 Oscar Dreyer Team Epiroc Blå (för dubblerande) Damer 1994
3843 Angelica Gunnarsson Estate Grön Damer 1991
3844 Michael de freitas Estate Grön Herrar 1970
3845 Mari Sonesson Estate Grön Damer 1997
3846 James Vasseur Estate Grön Herrar 1984
3847 Christofer Mohlen Estate Grön Herrar 1984
3741 Lucy Moreau Bruun Nacka Energi Gul Damer Ingarö 1995
3740 Johanna Karlsson Nacka Energi Gul Damer Nacka, Stockholm 1978
3538 Jasmin Karlsson-Ryss Nacka Energi Blå (för dubblerande) Damer Hägersten 1991
3537 Lars Höstner Blå (för dubblerande) Herrar STOCKHOLM 1980
3649 Rikard Carlström Röd Herrar Älta 1975
4038 Carl Åke Gerdén Svart Herrar Saltsjöbaden 1946
3536 Edith Nordin Boo Blå (för dubblerande) Damer 13241 Saltsjo-Boo 1954
3924 Ingrid Walter Lesjöfors springers Lila Damer Johanneshov 1983
3535 Maria Olsborn Blå (för dubblerande) Damer Gustavsberg 1969
3738 Edit Rosenlund Buckwheat Gul Damer Nacka 1987
3739 Knut Rosenlund Buckwheat Gul Herrar Bromma 1951
3842 Tara Shoup-Paulsson Pierre Governors Kovbojka runners Grön Damer Uppsala 1978
3534 Björn Paulsson Härabackens löpklubb Kovbojka runners Blå (för dubblerande) Herrar Uppsala 1974
4037 Karin Rydkvist Svart Damer Enskededalen 1977
4036 Lina Jonsson Svart Damer Enskededalen 1983
3533 Malin Löfgren Atlas Copco IF Blå (för dubblerande) Damer Nacka 1973
3841 Linda Oxel Grön Damer Hägersten 1968
3839 Christina Eriksson Malmsten Grön Damer INGARÖ 1977
3840 Magnus Eriksson Grön Herrar INGARÖ 1972
3648 Lucila Belen Bagala Give everything but up Röd Damer Hägersten 1986
3737 Tilda Holdar Gul Damer Saltsjö-boo 2004
3736 Tilde Ingvar Gul Damer Saltsjö-boo 2004
3647 Eva Pettersson Röd Damer Hässelby 1967
3646 Anna Sundquist Röd Damer STOCKHOLM 1965
3645 Valeria Säfström Halterneck, Inc. Halterneck, Inc. Röd Damer Johanneshov /Stockholm 2004
3644 Therese Engvall Röd Damer Nacka 1987
3642 Annika Gillemo Röd Damer Stockholm 1967
3643 Peter Lindbeckl Röd Herrar Vallentuna 1971
4035 Erik Thor Svart Herrar Nacka 1975
3641 Lucas Myrberg Järla If Röd Herrar Nacka 1993
3735 Ida Nilsson Gul Damer Skarpnäck 2005
3532 Niklas Skagerman Fotrally IK Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1982
4034 Fredrik Burman Svart Herrar Kista 1988
3531 Henrik Zetterström Springmaskarna Blå (för dubblerande) Herrar Älvsjö 1979
3838 Suzanne Andersson Fina Fötter i Sjöstan Grön Damer Gustavsberg 1958
4031 Tim Löfstedt Kalkyl IF Kalkyl IF Svart Herrar Saltsjö-boo 2004
4032 Veste Delin Kalkyl IF Kalkyl IF Svart Herrar Saltsjö-boo 2004
4033 Mikael Löfstedt Kalkyl IF Kalkyl IF Svart Herrar Saltsjö-boo 1969
3734 Anna Sevon Gul Damer Johanneshov 1973
3530 Melanie Biner Jag letar efter en klubb Blå (för dubblerande) Damer Saltsjö-Duväs 1985
4029 Stefan Rosfors Svart Herrar Nacka 1955
4030 Marie Rosfors Svart Damer Nacka 1955
3923 Martin Araskog Pistolerna IK Lila Herrar Nacka 2004
3733 Karin Glad Gul Damer Nacka 1983
3921 Norah Ramstedt - Hillevi&Norah Lila Damer Sundbyberg 1989
3922 Hillevi Ristilä Andersson - Hillevi&Norah Lila Damer Sundbyberg 1992
3839 Inga Solnes Gul Damer Bromms 1986
3732 Josefin Hugosson Gul Damer Solna 1981
3529 Peter Jonsson AXA SportsClub Blå (för dubblerande) Herrar Skogås 1970
4028 Ulrica Nordh Svart Damer Södertälje 1975
3919 Maria Rydbeck Lila Damer Stockholm 1965
3920 Helene Forell Lila Damer Bandhagen 1965
3918 Sara Ekroth Lila Damer Märsta 1989
3640 Linda Gyzander Rensättra Runners Röd Damer Saltsjö boo 1977
3637 Karin Lewerth Röd Damer Nacka 1974
3638 Martin Lewerth Röd Herrar Nacka 1973
3639 Anders Lewerth Röd Herrar V. Frölunda 1948
3636 Ivar Suomalainen Gentz Järla IF Röd Herrar Nacka 2004
3632 Nilani Ilavarasan TQI Röd Damer Nacka 1986
3633 Victoria Carrasco Cardenas TQI Röd Damer Nacka 1995
3634 Ruhangiz Rasulova TQI Röd Damer Nacka 1986
3635 Michael Hansson TQI Röd Herrar Nacka 1980
3730 Isabelle Gräff Gul Damer TYRESÖ 1987
3731 Gunnel Nyman Gräff Gul Damer SALTSJÖ-BOO 1960
3836 Louise Houmöller Ekblom Team Houmöller Grön Damer Årsta 1988
3837 Tina Jansson Team Houmöller Grön Damer Farsta 1962
4026 Mikaela Perotie Svart Damer Gävle 1981
4027 Eric Jansson Svart Herrar Gävle 1969
3528 Simon Andersson Blå (för dubblerande) Herrar SaltSjö-Boo 1991
3729 Mirja Vestby Sivula Gul Damer Skutskär 1956
3833 Maria Lindgren Upprun Grön Damer Uppsala 1966
3834 Rosmarie Hovberg Upprun Grön Damer Uppsala 1965
3835 Whilma Hovberg Upprun Grön Damer Uppsala 2000
3527 Eva Hygge Saltsjö-Boo Blå (för dubblerande) Damer Saltsjö-Boo 1976
4025 Johanna Torstensson Svart Damer Vallentuna 1980
4024 Helga Nilsson Svart Damer Älta 1980
3524 Maria Pagonis Blå (för dubblerande) Damer Saltsjöbaden 1974
3525 Ekaterini Granholm Blå (för dubblerande) Damer Saltsjöbaden 1982
3526 Maria Kastrinaki Blå (för dubblerande) Damer Järfälla 1980
3728 Jessica Jarl Gul Damer Nacla 1976
3726 Anette Ekedahl Team Kämparna Gul Damer BANDHAGEN 1962
3727 Hanna Gustafsson Team Kämparna Gul Damer Stockholm 1990
3631 Suvi Lantz Stockholm Röd Damer Morgongåva 1971
3630 Karolin Henriksson Röd Damer Nacka 1987
3917 Patrick Toth Lila Herrar Nacka 1980
3523 Patrik Olsson Blå (för dubblerande) Herrar Kristianstad 1969
3627 Moa de Bourgh Team de Bourgh Röd Damer Lidingö 1995
3628 Veronica de Bourgh Team de Bourgh Röd Damer Lidingö 1967
3629 Pierre de Bourgh Team de Bourgh Röd Herrar Lidingö 1965
4021 Jessica Mörk Boo IF Friidrott Svart Damer Ingarö 1973
4022 Tor Mörk Boo IF Friidrott Svart Herrar Ingarö 2003
4023 Vidar Mörk Boo IF Friidrott Svart Herrar Ingarö 2005
3522 Nina Dahlin Team Nordic Trail Blå (för dubblerande) Damer Sundbyberg 1973
3832 Petter Norling Grön Herrar Skogås 1978
3831 Mikael Melen Grön Herrar Vendelsö 1979
3916 Ian Fälldin Lila Herrar Stockholm 1980
3830 Robert Gräns Grön Herrar Bandhagen 1964
3915 Åsa Albertsson Hästkrafterna Lila Damer Sundbyberg 1962
3521 Sofia Carheden-eriksson Blå (för dubblerande) Damer Nacka 1973
3520 Christian Vogelgsang Blå (för dubblerande) Herrar Järna 1983
3829 Anna Sundin I’m yours, you’re Mine Grön Damer Hägersten 1988
3724 Olle Jakobsson Gul Herrar Saltsjö-Boo 2002
3725 Åsa Jakobsson Gul Damer Saltsjö-Boo 1967
3828 Rickard Gunée Grön Herrar Rönninge 1977
3826 Pernilla Jönsson I’m yours, you’re Mine Grön Damer Årsta 1988
3827 Gunnar Karels I’m yours, you’re Mine Grön Herrar Årsta 1984
3825 Oskar Palmerot I’m yours, you’re Mine Grön Herrar Nacka 1990
3626 Jonas Lantto Röd Herrar Nacka 1974
3723 Rutger Hörndahl Gul Herrar Södertälje 1961
3519 Sofia Gidewall IFK Tumba Friidrott Blå (för dubblerande) Damer Stockholm 1982
3822 Lena Ahrnbom Grön Damer Enskede 1956
3823 Sofia Ahrnbom Lagerstedt Grön Damer Sköndal 1986
3824 Moa Ahrnbom Grön Damer Stockholm 1981
3518 Jens Skogsryd Sjukt Vilse Running Team Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1957
3517 Andrea Horvei Blå (för dubblerande) Damer Oslo 1963
3625 Nils Fransson Röd Herrar Hägersten 1959
3623 Linda Bohlin Team Snigelkott Röd Damer Lidingö 1986
3624 Dennis Jacobsson Team Snigelkott Röd Herrar Lidingö 1981
3622 Håkan Hannng Nacka Trail Runners Röd Herrar Saltsjöbaden 1958
4020 Petra Ålander Svart Damer TÄBY 1971
3621 michael karbrant Kolarängen Röd Herrar nacka 1947
4019 Johan Ålander Svart Herrar TÄBY 1967
3620 Erika Fyrvall Runacademy Röd Damer Bandhagen 1987
3821 Liza Carlefred High Heel Sisters Grön Damer Stockholm 1981
3820 Linda Vidarv High Heel Sisters Grön Damer Norrköping 1979
3819 Jane Karlsson High Heel Sisters Grön Damer Stockholm 1975
3818 Sofia Grebius Grön Damer Nacka 1977
3817 Peter Blom Grön Herrar Nacka 1977
3816 Emma Zetterberg Grön Damer Järfälla 1992
3815 Malin Karlsson Lööf Grön Damer Stockholm 1961
3618 Truls Lilliehorn Team Slakthuset Röd Herrar ÅRSTA 2001
3619 Henrik Eriksson Team Slakthuset Röd Herrar ÅRSTA 1967
4018 Charlott Jonsson Team Slakthuset Svart Damer ÅRSTA 1975
3913 Anna Brunström Team introkillen yeah Lila Damer Boden 1970
3914 Jörgen Brunström Team introkillen yeah Lila Herrar Boden 1967
4016 William Forssberg Bat Cave Svart Herrar Huddinge 2003
4017 Andreas Forsberg Bat Cave Svart Herrar Huddinge 1978
3911 Thomas Lejonclou Lila Herrar Boden 1970
3912 Catharina Lejonklou Lila Damer Boden 1971
3617 Courtney Landin Röd Damer Hägersten 1981
3813 Sana Safai Grön Herrar Nacka 1981
3814 Camelia Safai Grön Damer Nacka 1980
3719 Camilla Grahn Just 4 Fun Gul Damer Farsta 1970
3720 Clara Wallin Grahn Just 4 Fun Gul Damer Farsta 2005
3721 Jenny Berglund Just 4 Fun Gul Damer Farsta 1974
3722 Tim Saaranen Just 4 Fun Gul Herrar Farsta 2005
3616 Arne Nylén Team Generation Team Generation Röd Herrar Nacka 1942
3812 Elizabeth Zetterberg Grön Damer Saltsjö-boo 1962
3811 Bengt Zetterberg Grön Herrar Saltsjö-boo 1964
3615 Petra Eriksson Röd Damer Stockholm 1978
3612 Alexander Hellström Brorsorna Röd Herrar Trångsund 1986
3613 Olle Falk Brorsorna Röd Herrar Trångsund 2002
3614 Viggo Falk Brorsorna Röd Herrar Trångsund 2003
3809 Sonia Hovén Sorcus Grön Damer Nacka 1986
3810 Marcus Krüger Sorcus Grön Herrar Nacka 1985
3718 Markus Waldin Gul Herrar Nacka 1979
4015 Celinda Andersson Svart Damer Nacka 1981
4014 Burak Mungan Svart Herrar Stockholm 1986
3611 David Bloxne - Röd Herrar Värmdö 1979
3610 Gregor Ruta HMXW Röd Herrar Saltsjöbaden 1988
3848 Maria Garfjell Grön Damer Saltsjöbaden 1972
4011 Anders Fager KempeFagers Svart Herrar Stockholm 1964
4012 Hugo Kempe KempeFagers Svart Herrar Stockholm 2004
4013 Lena Kempe KempeFagers Svart Damer Stockholm 1966
3515 Elin Ahlström IFK Enskede Blå (för dubblerande) Damer IFK Enskede 1976
3516 Martin Ahlström IFK Enskede Blå (för dubblerande) Herrar IFK Enskede 1980
3716 Jennifer Sjöö Gul Damer Nacka 1991
3717 Pelle Bohlin Gul Herrar Nacka 1990
3808 Joakim Holmström Zenk Grön Herrar Solna 1994
3513 Elisabet Einarsdottir Blå (för dubblerande) Damer Älvsjö 1974
3514 Tommy Sund Blå (för dubblerande) Herrar Älvsjö 1972
3608 Nora Andersson Gustavsberg Röd Damer Gustavsberg 2005
3609 Sofia Rooth Andersson Gustavsberg Röd Damer Gustavsberg 1977
109 Johan Caracolias Svart Herrar Enskede 1974
4010 Ketty Lundvall Svart Damer Tyresö 1970
3714 Mikael Olsson Gul Herrar Stockholm 1975
3715 Elianne Olsson Gul Damer Stockholm 1975
4008 Niclas Prytz Svart Herrar GUSTAVSBERG 1968
4009 Wilmer Wahl Fernstedt Svart Herrar GUSTAVSBERG 2004
3607 Colin de Kwant Röd Herrar Älta 1975
3512 Mikael Collin Blå (för dubblerande) Herrar Enskede 1970
4007 Helene Wiklund Svart Damer TYRESÖ 1966
3511 Johan Kummeneje Siöööstadhens frilöpare Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1975
3713 Ingmar Bertram Gul Herrar Solna 1983
3910 Tobias Lernefalk F4+1 Lila Herrar Tungelsta 1986
3807 natalia Szylar Grön Damer huddinge 1982
3605 Susanne Lindh Röd Damer Johanneshov 1963
3606 Eskil Lindh Hedegård Röd Herrar Johanneshov 2002
4006 Mikael Wasiljeff BK Wasiljeff Azaluna Svart Herrar Nacka 1971
4004 Erik Tacchini Svart Herrar Bromma 1981
4005 Anna-Karin Eriksson Svart Damer Bromma 1982
3909 Martin Cyrén F4+1 Lila Herrar Järfälla 1987
3908 David Brodin F4+1 Lila Herrar Älvsjö 1984
3907 Kerem Aktas F4+1 Lila Herrar Vällingby 1989
3906 Mikael Lilliestierna F4+1 Lila Herrar Järfälla 1986
4002 Carina Franzén Svart Damer Saltsjö-Boo 1972
4003 Carl Franzén Svart Herrar Saltsjö-Boo 2004
3904 Annika Olsson Lila Damer Stockholm 1971
3905 Jonas Harms-Ringdahl Lila Herrar Stockholm 1964
3510 Erik Fredriksson IBM-klubben Blå (för dubblerande) Herrar Lidingö 1965
3806 Rolf Pilotti Grön Herrar Farsta 1965
3805 Lotta Bertilsson Grön Damer Stockholm 1972
3903 Ellis Cryner Lila Damer Bandhagen 1980
3804 Kim Lindh Grön Damer FARSTA 1985
3604 Malin Vesik Röd Damer Skärholmen 1976
3712 Peter Augustsson Gul Herrar Nacka 1957
3710 Therese Andersson Gul Damer Örebro 1983
3711 Jessica Andersson Gul Damer Uppsala 1988
3800 Anna Erixzon Grön Damer Salstsjö-Boo 1976
3801 Katinka Alesved Grön Damer Nacka 1963
3802 Alexandra Hardestam Grön Damer stockholm 1987
3803 Eva Hammar Grön Damer Värmdö 1970
3509 Mats Nilsson Nacka-Värmdö Skidklubb Blå (för dubblerande) Herrar Värmdö 1972
3508 Kjell Holmstrand Heleneholms IF Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1971
3709 David Eliseussen Gul Herrar Ingarö 1984
3708 Annika Broström Gul Damer Nacka 1964
4001 Christoffer Quiding Svart Herrar Stockholm 1984
4000 Magnus Johansson Svart Herrar STOCKHOLM 1974
3706 Felix Lindholm Lindholmers Gul Herrar Tumba 1998
3707 Niclas Lindholm Gul Herrar Tumba 1967
3603 Carina Berg Röd Damer Huddinge 1976
3705 Anders Olsson Gul Herrar Huddinge 1977
3602 Aleksandra Garcia Röd Damer Nacka 1976
3703 Susanne Ersson Gul Damer Tyresö 1966
3704 Kenneth Svensson Gul Herrar Tyresö 1962
3600 Marie Munktell Lonesome Runners Röd Damer Vendelsö 1979
3601 Susan Weller Röd Damer Västerhaninge 1980
3702 Carola Hansson Nackterhusets friskvårdsklubb Gul Damer Farsta 1961
3901 Ingrid Walter Lesjöfors springers Lila Damer Johanneshov 1983
3902 Ali Akhondzadeh Lesjöfors springers Lila Herrar Bromma 1986
3700 Pia Löfgren Gul Damer Tyresö 1965
3701 Caisa Håkansson Gul Damer Luleå 1998
3507 Annika Berg Blå (för dubblerande) Damer Nacka 1969
3900 Lotta Hannerz Lesjöfors Springers Lila Damer Hässelby 1970
3506 Håkan Ohlin F&S Norrköping Blå (för dubblerande) Herrar Norrköping 1967
3505 Jan Ekroth Slusstornet Blå (för dubblerande) Herrar Stockholm 1968
3504 Elisabeth Rylander Blå (för dubblerande) Damer Stockholm 1967
3503 Petra Sporrong Blå (för dubblerande) Damer HÄGERSTEN 1967
3501 Michael Ringh Älta IF RINGH Blå (för dubblerande) Herrar Älta 1969
3502 Hampus Ringh Älta IF Blå (för dubblerande) Herrar ÄLTA 2000
Till anmälan för Sickla Gruvlopp