Anmälda till Action Run 2019 - Västerås 31 Augusti Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
3479 Thanchanok Thongdang Skoda Fabia 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Heby 1999
3480 Marina Eriksson Skoda Fabia 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Heby 2000
3478 Maria Johansson T3ToughTeam 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tibro 1970
3477 kristoffer modahl 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hagfors 1984
0 Peter Henriksson 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Linköping 1975
3476 Christoffer Olsson 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1989
3475 Charlie Andersson TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man västers 1973
3474 Frej Norling SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1985
3709 Magnus Hallström Saab Team 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Borensberg 1974
3473 Robert Svensson 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Norrköping 1981
7236 Anna Wallin Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Västerås 1975
7237 Anna Börell Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Västerås 1975
7238 Anna Larsson Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Västerås 1980
3708 Tony Sali Carpenter i Mälardalen AB 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västerås 1985
3472 Patrik Hiven 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Enköping 1986
3471 Elmir Salcin 12:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1990
7097 Alexander Hernelind 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Järfälla 1988
3468 Per Eisen Team Tough Race Sweden 12:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Djurås 1969
3469 Lena Folkebrant 12:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Djurås 1969
3465 andjela dimitrijevic Hashtaggarna 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna eskilstuna 1984
3466 Kristian Vasilj Hashtaggarna 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man eskilstuna 1982
3467 Joacim Persson Hashtaggarna 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man eskilstuna 1991
3707 Viktor Neuman Falk Lönnbergs Måleri 12:32 Företag Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1998
3706 Johan Franzen Lönnbergs Måleri 12:32 Företag Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1974
3464 Mimmi Nordholm 12:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Stockholm 1990
3463 Joacim Thunberg Factor Gym 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1973
2783 Emma Egier OCR Stockholm IF 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Stockholm 1993
3462 BjörnLinus Söderqvist 12:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Köping 1993
3705 Rickard Örn Drift Running Club 13:40 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Huddinge 1984
3470 Felix Sörensen 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Flen 1992
2782 Sanna Nilsson 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna STOCKHOLM 1993
146 Malin Johansson OCR ELITE APPAREL 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna Motala 1974
3458 Anton Eriksson Brandkåren 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1994
133 Sebastian Lenander 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Malmö 1985
3457 Rickard Borgqvist Ribbs 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man motala 1981
3456 Julio Maravilla Brandkåren 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1977
3454 Sebastian Romeling Brandkåren 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1982
3455 Johanna Rydberg Brandkåren 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1988
3452 Simon Eriksson Skultuna brandkår 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1994
3453 Stefan Lundberg Skultuna brandkår 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Skultuna 1982
3451 Mattias Lindh Team Salladsmagasinet 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1979
7235 David Bergman we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Tibro 1993
7246 Christopher Edlund 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Järfälla 1984
7241 Björn Söderqvist FRISTADS 1 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Fristad 1969
7242 Åsa Söderqvist FRISTADS 1 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Fristad 1965
7243 Petra Lundström FRISTADS 1 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Fristad 1981
7244 Sara-lena bjälkö FRISTADS 1 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Fristad 1976
7245 Anne Lautala FRISTADS 1 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Fristad 1968
2781 Tommy Blick 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Qualifier Herr/Dam 8km Man Linköping 1967
7240 Tyra Petersen Team Valkyria 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Järfälla 2009
7238 Jonas Blom Tvillingarna på ICT 12:32 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kolbäck 1991
7239 Mattias Blom Tvillingarna på ICT 12:32 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
3704 Daniel Schillberger 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västerås 1987
3459 Marcus Andersson KFUM Uppsala Survival 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uppsala 1990
7098 Camilla Nordmark Riksbyggen 13:24 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Stockholm 1970
7095 Alexander Ahl Newtons lag 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Karlskoga 1982
7096 Katrin Ahl Newtons lag 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Karlskoga 1979
3702 Jonathan Windahl 13:36 Run For Fun 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man VÄSTERÅS 2006
3703 Magnus Windahl 13:36 Run For Fun 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man VÄSTERÅS 1970
7236 Anders Eriksson Skavankerna 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebo 1985
7094 Josephine Eriksson ActionRun 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Surahammar 1986
2780 Daniel Gustafsson KFUM Uppsala Survival 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man Uppsala 1987
3450 Sandra Perez 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kumla 1985
3449 Ellen Werner Sääw 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kumla 1990
3447 Caroline Lundh 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1980
3448 Marie Strandberg 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1981
3446 David Werme Chonibashi 12:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1984
3445 Suzan Amin Chonibashi 12:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1993
2779 Josefine Ringbom Hell run Crew 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Mjölby 1992
2778 Kim Wall Hell run Crew 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Mjölby 1986
2777 Anders Olsson Run Ocr Sweden 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man Karlshamn 1971
2776 pär savren team bulldozer 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ludvika 1990
3442 sandra wikström team bulldozer 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna ludvika 1991
3443 Sandra jansson team bulldozer 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ludvika 1993
3444 Robert Öbrell team bulldozer 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ludvika 1984
3441 ann-Christine witteberg rasck 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ludvika 1968
3700 Per Törnqvist Fantastic Four 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1963
3701 Fredrik Nilsson Fantastic Four 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 5 km Man Göteborg 1969
3440 jesper rasck 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man LUDVIKA 2000
3428 Mathias Dahlvik Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1990
3429 Jamshid Ardalan Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3430 Erik Andersson Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3431 Omar Majid Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
3432 Jonas Holmberg Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
3433 Adam Wakid Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3434 Andreas Axelsson Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
3435 John Björlin Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
3436 Malin Dahlvik Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
3437 Daniel Liljeström Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3438 Robert Hjelte-Ulmehag Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3439 Karin Andersson Team Kadesjös 12:30 Företag Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
3427 Elvis Mizimovic 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1977
3426 Andrea Hansson 12:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna STOCKHOLM 1994
3424 Isabelle Johansson 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Bromma 1989
3425 Felicia Karlsson 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Solna 1993
3421 Gustav Andersson 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1996
3422 David Cederström Örebro gänget 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1991
3423 Erik Karlsson Örebro gänget 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1992
3417 Sebastian Lorenz 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man VÄSTERÅS 1993
3418 Tonje Helvig 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Bergen 1993
3419 Christoffer Rensvik 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1994
3420 Johan Strömbäck 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man stockholm 1991
3699 Simon Kedvall 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Upplands Väsby 1999
3415 Jonna Rautanen Glassklubben 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Mjölby 1993
3416 Linda Lantz Glassklubben 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Mjölby 1985
2775 Wilhelm Stark Hell run Crew 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Mjölby 1994
3414 Johanna Gårdsäter 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Avesta 1988
3413 Einar Allmyr 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1996
3411 Martin Nordgren Travelpros 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man västerås 1990
3412 Jack Kvist Travelpros 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man surahammar 1991
3410 Daniel Ramkvist 12:44 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1978
3409 Åsa Karlberger Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ludvika 1976
3695 emil Nami Team Smutters 14:06 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man skultuna 1988
3696 Sara Nami Team Smutters 14:06 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna skultuna 1989
3697 Kjell Högback Team Smutters 14:06 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man skultuna 1960
3698 jocke nils Team Smutters 14:06 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man västerås 1990
3408 Linnéa Tielinen KAK-pesten 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1991
3407 Carolin Schneider SuperSmårs 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Nora 1999
3404 Oskar Sjöberg Gotlandsgrabbar 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Visby 2004
3405 Tore Carlsson Gotlandsgrabbar 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Visby 2004
3406 Hannes Järlsäter Gotlandsgrabbar 13:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Visby 2004
7092 Robert Huldén #rörelseglädje 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Karlstad(Sweden) 1979
7093 Robert nr 2 Huldén #rörelseglädje 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man KARLSTAD 1979
3402 Robin Järnhäll 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Stockholm 1984
3403 André Mineus 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Stockholm 1985
3693 Beatrice Nilsson Landrins Bil 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Eskilstuna 1987
3694 Rasmus Barrögård Landrins Bil 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Eskilstuna 1992
144 Pimnipa Jampakaew 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna Ludvika 1976
3692 Erika Persson Fitnessmom 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Glashammar 1993
3690 Camilla Edholm The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Jönköping 1974
3691 Fredrik Edholm The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Jönköping 1975
3400 Andreas Holmstedt Omg snus? 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Söderbärke 1991
3401 Joel Karlsson Omg snus? 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Söderbärke 1990
3399 Tobias den Braver The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Jönköping 1969
2774 Fredrik Rosenius 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Åby 1986
3397 Carina Hedberg Hedberg 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Mjölby 1976
3398 Kent Bergman Hedberg 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mjölby 1980
3396 Per-Ola Kjellsson KFUM Uppsala Survival 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uppsala 1990
3395 Ida Källquist KFUM Uppsala Survival 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Uppsala 1992
3394 Jonas Westberg Mad runners 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man SANDVIKEN 1978
3392 Casper Lanehed 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1997
3393 Erik Hallström 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1986
3689 Paul Källströmer Källströmer´s 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Eskilstuna 1991
3391 Joel Källströmer Källströmer´s 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Eskilstuna 1990
142 Elin Johansson Team Tough Race Sweden 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna Äppelbo 1984
143 Irma Johansson Team Tough Race Sweden 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna Äppelbo 2004
3388 Gunilla Bartholdsson X2U- ABB 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1988
3389 Per Nyberg X2U- ABB 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1980
3390 Robert Ek X2U- ABB 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1982
7090 Christer Zetterqvist 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Solna 1979
7091 Annica Bergman 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Solna 1991
2773 Ragnar Cervén Team FunBike 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man BÄLINGE 1975
3678 Emil Lindström Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västerås 1983
3679 Khim Vanninen Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
3680 William Berner Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
3681 Mattias Lundqvist Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1977
3682 Daniel Ahlnäs Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1993
3683 William Koprivnik Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
3684 Andrea Singerer Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1983
3685 Louie Franke blom Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1989
3686 Jan Petterson Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1987
3687 Samuel Sundius Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1998
3688 Johnny Tjernkvist Tepes 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1978
3387 Olle Wikström FRISTADS 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Bispgården 1985
2772 Tomas Östman OCR Stockholm IF 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man Huddinge 1982
7234 Rebecca Schwartzman 13:26 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Västerås 1990
3386 Mathias Nilsson TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man västerås 1992
2771 Malin Arkå 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Uppsala 1990
3384 Victor Undegård Skavankerna 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kumla 1985
3385 Johan Wilking Skavankerna 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1985
145 Therese Högman T3ToughTeam 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna Karlsborg 1993
3383 Magnus Karlsson 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Skultuna 1971
2770 Pontus Berg 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Ludvika 1996
2769 Andreas Öhlund 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Upplands-Väsby 1979
3382 Tobias Hestås OCR Stockholm IF 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Sundbyberg 1999
3677 Pelle Karlsson Team Valstjärt 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Enskede 1980
3380 Joel Teran 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1985
3381 Guillermo Alvarez 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1985
3676 Dan Carlsson MIO E-Tuna 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Eskilstuna 1984
3379 Alexandra Färd SuperSmårs 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Sundbyberg 1987
3378 Christian Svensson Twindej Warriors 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Eskilstuna 1985
3377 Wouter Van Bael SuperSmårs 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man NORA 1980
3376 Anders Johanson The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Huskvarna 1980
3375 Oliver Ljunghaga 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 2000
3374 Daniel Eklund Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1987
3372 Tomas Pahlm Team andnöd 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man sköndal 1991
3373 Mikael Johansson Team andnöd 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Upplands väsby 1991
3367 Edwards Henric Headlight Heroes 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1977
3368 Harpa Oskarsdottir Headlight Heroes 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1981
3369 Daniel Karlsson Headlight Heroes 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
3370 Siri Nälsén Headlight Heroes 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
3371 Emil Drugge Headlight Heroes 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1979
3366 Rudolfs Eglitis Stockholm OCR Club 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Stockholm 1989
3364 Sofie Altgård 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Uppsala 1992
3365 Peter Olsson 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uppsala 1990
3675 Sofia Fagerlund Team Valstjärt 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Sundbyberg 1975
3363 Anette Pisilä Munktorp City Släckers 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Köping 1982
3673 Stina Bern 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna ÖREBRO 2004
3674 Joakim Westergren 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man ÖREBRO 1993
2768 Jacob Wakter KFUM Uppsala Survival 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man Uppsala 1992
3362 Michael Eriksson 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Köping 1991
3361 Johan Wideslätt 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Linköping 1987
3359 Henning Wictorin 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1992
3360 Fredrik Andersson 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1989
3358 Johanna Nyling Dunder å Snus! 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Leksand 1992
3357 isabelle hamberg Dunder å Snus! 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna leksand 1992
3356 Oskar Zetterlund Dunder å Snus! 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Köping 1992
3355 Jakob Rådahl 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uppsala 1985
3672 Sofia Jevtic The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Jönköping 1981
3351 Magnus Holtsby Fibra 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1977
3352 Daniel Björklind Fibra 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
3353 Henrik Tanskanen Fibra 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
3354 Fredrik Hedén Fibra 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
3350 Axel Skalberg HiQ 1 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1994
3671 Andreas Brorsson The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Jönköping 1974
3666 Simon Ramström 5 i kläm 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Eskilstuna 1990
3667 Karolina Andersson 5 i kläm 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
3668 Bilal Guettou 5 i kläm 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1986
3669 Belinda Borggren 5 i kläm 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
3670 Linda Axelsson 5 i kläm 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1988
3349 Henrik Petrisi Hårt slit - bra skit 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ludvika 2002
3665 Åsa Hamming Team Valstjärt 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Bromma 1980
3347 Paul Buhrman Team Buhrman 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1969
3348 David Buhrman Team Buhrman 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 2005
7087 Sofie Ljudén Trion 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Örebro 1995
7088 Dennis Finnström Trion 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Örebro 1995
7089 Madeleine Finnström Trion 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Örebro 1999
3345 Axel Henriksson Hårt slit - bra skit 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Fagersta 1998
3346 Hannes Henriksson Hårt slit - bra skit 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Dingtuna 2000
3664 Pernilla Hiltunen Team Orten 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ramnäs 1977
3657 Fredrik Hygerth 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västerås 1992
3658 Victor Bergvall 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
3659 Björn Thorén 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1992
3660 Rasmus Vanhala 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1993
3661 Gustav Lager 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1989
3662 Kajsa-Stina Häggkvist 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
3663 Fanny Åkerberg 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
3344 Andreas Ährlund-Richter Pinnsekten 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Stockholm 1989
3342 Nathalie Hou Grün Pinnsekten 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna SUNDBYBERG 1991
3343 Anton Hou Pinnsekten 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man SUNDBYBERG 1990
3656 Johanna Sandström Team JohAnna 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västerås 1985
3341 Micael Waldenborg 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man ÖREBRO 1981
2767 Kim Cerny 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Järbo 1979
3654 Joakim Andersson Far-å-sonen 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Hälleforsnäs 1964
3655 Jonathan Andersson Far-å-sonen 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Örebro 1995
3653 Linda Nilsson Team JohAnna 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västerås 1989
2766 Thomas Balzano 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Solna 1983
7232 Sandra Körner Team snigel 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Skogstorp 1987
7233 Emelie Trensare Team snigel 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kolmården 1984
3339 Therese Lindberg Fotlåset 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1977
3340 Johan Carlsson Fotlåset 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1975
3652 Jani Kastari MIO E-Tuna 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Eskilstuna 1984
3338 Jimmy Ullermo Team Måns <3 13:06 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gävle 1982
2765 Marcus Gelotte OCR ELITE APPAREL 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man Sundbyberg 1993
130 Fredrik Grimborg Team Small But Mighty Strong 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Enskededalen 1990
3648 Ellinore Thor TEAM MEMBER24 2 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västerås 1992
3649 Åsa Roth TEAM MEMBER24 2 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1989
3650 Ann Roth TEAM MEMBER24 2 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
3651 Salman uddin TEAM MEMBER24 2 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
3323 Sebastian Koba TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Eskilstuna 1997
3324 Per Erik Sewerin TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
3325 Emil Mark TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
3326 Tony Sjögren TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
3327 Olof Sager TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
3328 Christine Hedström TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1971
3329 Janne Harley TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1968
3330 Niklas Alm TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
3331 Jessika Söderberg TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1991
3332 Julian Sweijer TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2003
3333 Edwin Melara TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
3334 Ricardo Vargas TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
3335 Alborz Azadrad TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3336 Beriar Ghefouri TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
3337 Gianfranco Pereda TEAM MEMBER24 1 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
3316 Mathias Tengström Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1993
3317 Tom Dyberg Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1969
3318 Johan Larsson Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
3319 Karin Kouao Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1977
3320 Joakim Jansson Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3321 Jens Gunnarsson Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3322 Martin Jernehed Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3315 Gilbert Mörn 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Askersund 1997
3314 Robin Oskarsson 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Åsbro 1997
3312 Johan Johansson Smulan och jag 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Överum 1990
3313 Kim Johansson Smulan och jag. 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ankarsrum 1990
3646 Malin Lundbergh 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västerås 1970
3647 Janiette Svenda 13:44 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Surahammar 1966
140 Vanja Bökman 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna tving 2001
3645 Emil Frid MIO E-Tuna 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man ESKILSTUNA 1990
7226 Alexander Berner MLC Roadrunners 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1972
7227 Andreas Östlin MLC Roadrunners 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1982
7228 Johan Sandberg MLC Roadrunners 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1988
7229 Andreas Westman MLC Roadrunners 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7230 David Hansson MLC Roadrunners 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1987
7231 Robin Wikström MLC Roadrunners 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1988
3301 Sara Carlsson-Sångsjö MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1990
3302 Kristoffer Carlsson-Sångsjö MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
3303 Simon Gustafsson MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
3304 Emil Palén MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
3305 Fredrik Johansson MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
3306 Adam Gerling MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1999
3307 Johan Alfredsson MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
3308 Freddie Larsson MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
3309 Tohny Tjernkvist MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
3310 Roger Sedell MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
3311 Erik Kohrtz MLC Roadrunners 1 12:50 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
3643 Sonny Södervall Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ludvika 1990
3644 Linda Dottersjö Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ludvika 1985
3642 Libertad Aguilar Saab Team 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Svärtinge 1981
3638 Fredrik Lindström Riksbyggen 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1979
3639 Erik Ljungdahl Olsson Riksbyggen 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
3640 Ola Nykvist Riksbyggen 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1978
3641 Lars Rooth Riksbyggen 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1961
7225 Jenny Rudefors Riksbyggen 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1980
3298 Pia Andersson Riksbyggen 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Stockholm 1966
3299 Nancy Kada Riksbyggen 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
3300 Elias Vikner Riksbyggen 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
3297 Tony Larsson 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Solna 1991
3633 Yasmine Mörlin Nyström Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ludvika 1989
3634 Alice Karlsson Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna LUDVIKA 1993
3635 Nathalie Nyström Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Söderbärke 1987
3636 Danil Chekov Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ludvika 1995
3637 Nino Franzen Balettdanssöserna 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Smedjebacken 1988
3632 Johanna Hansson MIO E-Tuna 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Eskilstuna 1995
3631 Jenny Björnholm Hurtigh MIO E-Tuna 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Eskilstuna 1995
3630 Ingemar Gråsjö Saab Team 13:58 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Linköping 1965
3292 Sandra Précenth Kickass 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örebro 1986
3293 Andreas Degeryd Kickass 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kil 1985
3294 Johanna Alesmark Kickass 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örebro 1992
3295 Christer Vernberg Kickass 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1990
3296 Dennis Kihlgren Kickass 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1985
3291 Jonna Skinnar Team Go with the Flow 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Insjön 1974
3290 Johan Wildros Team Go with the Flow 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man MARIEFRED 1970
2764 Erik Westerlund 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Västerås 1977
7224 Morgan Sundin Åsit 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Julita 1975
129 Simon Justesen Team Solid 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Järfäla 1990
3288 Annie Liljedahl Päronen 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örebro 1984
3289 Peter Rahm Päronen 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1981
3628 Rebecka Kedvall 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Upplands Väsby 1994
3629 Ronja Forsgren Roll 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Sundbyberg 1993
3285 Dan Torvaldsson Powerpuffpinglorna 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man HALLSTAHAMMAR 1989
3286 William Pettersson Powerpuffpinglorna 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hallstahammar 2003
3287 Christoffer Noren Powerpuffpinglorna 12:52 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hallstahammar 1992
3627 Daniel Lindström 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västerås 1974
3284 Björn Kjellin basicmedia 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man västerås 1955
3283 Henrik Karlsson Snoppetorpfighters 12:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Katrineholm 1990
7223 Nicklas Bolzek Åsit 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Ving¨åker 1984
3282 Andreas Fjeldstad In o Veva 12:42 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Eskilstuna 1992
3279 Veronica Adlerteg Team OCD 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1966
3280 Mikael Esselin Team OCD 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1987
3281 Kristina Jerndahl Team OCD 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1983
3626 Sofie Källgren Team JohAnna 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västerås 1986
3278 Maja Marklund ValkyrianTwins 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Hägersten 1986
7085 Staffan Iderström Runbitchrun 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Sollentuna 1981
7086 Fredrik Rambow Runbitchrun 13:20 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Köping 1978
3613 Daniel Norman GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Enskede 2003
3614 Albin Wikström GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2003
3615 Lukas Holm GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2001
3616 Fredrik Forsman GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2003
3617 Henrik Eriksson GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2002
3618 Love Öhman GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2001
3619 Alexander Kruså GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2002
3620 Erik Langhed GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
3621 Hugo Tengblad GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
3622 Linus Eriksson GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2000
3623 Willgott Rosendahl GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2003
3624 Carl-Johan Klang GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2001
3625 Alexander Thulin GT 76 Bandy U19 13:52 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2003
3612 Josefin Hidman Team JohAnna 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västerås 1986
3610 Björn Ohlin Ankarstiftelsen 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mölltorp 1982
3611 Patrik Murman Ankarstiftelsen 13:46 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Mölltorp 1991
3276 Björn Lövgren Crafters 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1980
3277 Marie Aichner Crafters 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna VÄSTERÅS 1981
3275 Martina Edvall Twindej Warriors 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Vasterhaninge 1989
3609 Christopher Taylor Consultive 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1978
3273 Oskar Holmqvist Consultive 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1984
3274 Per Wetterling Consultive 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
7213 Magnus Forslund Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Västerås 1976
7214 Tobias Pettersson Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1989
7215 Alexander Enblom Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1992
7216 Marcus Ernst Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1997
7217 Jonas Lindqvist Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1987
7218 Robin Sjöberg Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1993
7219 Isak Bergh Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1999
7220 Markus Dejeby Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1975
7221 Tobias Dejeby Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1975
7222 Malin Holm Twindej Warriors 13:34 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1978
3270 Marko Rab Twindej Warriors 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
3271 Johan Gölles Twindej Warriors 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
3272 andreas Starö Twindej Warriors 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
3262 Patrik Rung Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1979
3263 Anders Lindbom Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1975
3264 Emil Andersson Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 2000
3265 Andreas Söderqvist Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1972
3266 Erik Mungsgård Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1973
3267 Fredric Ekman Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1973
3268 Jimmy Lindström Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
3269 MIlos Isakovic Veho Bil 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
128 Simon Karlsson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Hallstahammar 1991
3261 Sabina Mattsson Kollektivet 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Mariehamn 1973
3258 Anton Liw 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Katrineholm 1992
3259 Marcus Bergling 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Norrköping 1992
3260 Oscar Israelsson 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Järfälla 1994
127 Adam Eriksson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Västerås 1990
2762 Oskar Lundkvist Wedin 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Gustafs 2001
3257 Christopher Lagerhult KFUM Uppsala Survival 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uppsala 1987
3608 Cajsa Bökman 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1995
3607 Pernilla Selskog The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Jönköping 1975
7212 Samuel Andersson we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Tibro 1994
3256 Ida Sömsk 12:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Borlänge 1984
7207 Nathalie Sandnes we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Tibro 1991
7208 Esther Gustafson we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Timmersdala 1986
7209 Therese Sewerin we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Skövde 1991
7210 Jessica Lilja we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna skövde 1994
7211 Alexander Lilja we really run for fun 13:36 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Skövde 1994
3254 Cecilia Hahne Xplore 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1983
3255 Malin Van Doorn Xplore 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örebro 1984
3460 David Van Doorn Xplore 12:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1983
3461 Joakim Forsberg Xplore 12:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1983
3253 Robert Svensson 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uddeholm 1988
2759 Janina Korhonen Team Tough Race Sweden 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Stockholm 1993
126 Andreas Karlsson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Örebro 1987
125 Samir Frost 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Linköping 1993
2758 Caroline Viklund 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Mölndal 1982
3606 Mikael Skeppstedt Hej åhå! 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Enköping 1989
3239 Ida Hinders Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1991
3240 Tobias DuBois Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
3241 Johan Salo Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1981
3242 Lucas Lundberg Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
3243 Christian Tapper Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
3244 Albin Hasselström Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
3245 Kristoffer Lindbäck Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
3246 Lotta Aldén Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1979
3247 Jonas Dahlström Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
3248 Jonathan Lundqvist Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
3249 Jerry Gester Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
3250 Madeleine Olofsson Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1997
3251 Matilda Gustavsson Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
3252 Nicklas Hällman Kraftpojkarna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1980
3238 MELINA LANGELOTZ TEAM MEMBER 24 13:08 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna FRISTAD 1990
3235 Linnea Berglund B-lundarna 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Uppsala 1983
3236 Björn Bolund B-lundarna 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uppsala 1978
3237 Jakob Berglund B-lundarna 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gävle 1993
3233 Erik Karlén Team Small But Mighty Strong 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Årsta 1988
3234 Frida Grimborg Team Small But Mighty Strong 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Johanneshov 1990
7197 Joakim Norling Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Västerås 1987
7198 Jonathan Dernsjö Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1994
7199 Victor Andersson Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7200 Robin Öhman Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1981
7201 Kristoffer Pettersson Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1987
7202 Niklas Davidsson Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1980
7203 Oskar Höiem Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1994
7204 Marcus Johansson Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1990
7205 Ellen Carlson Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1995
7206 Elin Fritz Ryds Bilglas 13:30 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1993
3604 Urban Elfström Tipparklubben 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man VÄSTERÅS 1963
3605 Johan Salvén Tipparklubben 14:00 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västerås 1963
3232 Pierre Freimanis 12:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Torshälla 1985
3229 Lina Wahlman Ölbos hjältar 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Skutskär 1987
3230 Elin Bohlin Ölbos hjältar 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Gävle 1987
3231 Anna Bohlin Ölbos hjältar 13:16 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Helsingborg 1985
3225 Erik Tandanaset Fyrklövern 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1980
3226 Fredrik Modigh Fyrklövern 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man västerås 1983
3227 Jocke Nordin Fyrklövern 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man eskilstuna 1984
3228 charlie Shabo Fyrklövern 12:40 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1988
2757 Erika Rolin Team Valkyria 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna Järfälla 1990
3224 Mattias Avelin Team Yellow 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1978
3222 Jonas Löfgren 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man SMEDJEBACKEN 1971
3223 Albin Löfgren 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man SMEDJEBACKEN 2001
3220 Axel Ingi Jonsson 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gardabaer 1981
3221 Bjarki Magnússon 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gardabaer 1979
2755 Lizzi Inersjö Haegermarck Enköping OCR/Klätterklubb 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Kvinna VÄSTERÅS 1992
2756 Oliver Emerson Enköping OCR/Klätterklubb 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man Västerås 1995
3219 Morgan Palm Beccacus 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man VÄSTERÅS 1977
148 Oskar Lindgren Team Solid 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man SOLLENTUNA 1988
3218 Gabriela Paun Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Stockholm 1983
3215 Carl Älverstad Team Bunkern 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlstad 1998
3216 Jimmy Karlsson Team Bunkern 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Uddeholm 1988
3217 Casper Madsen Team Bunkern 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlstad 1997
7191 Håkan Wallin Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Västerås 1975
7192 Rolf Olsson Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1969
7193 Stefan Edgert Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1969
7194 Mikael Thessén Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1963
7195 Peter Gustavsson Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1964
7196 Jens Levén Rindi 13:28 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1980
3214 Henrik Eriksson Team Yellow 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1977
2754 Rihards Darzins Almby IK 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man Örebro 1986
3213 Laura Trespioli Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1980
3212 Pontus Forsberg Factor Gym 12:26 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Västerås 1994
3206 Ulrika Petersson FVB Västerås 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Västerås 1970
3207 Benny Cedervång FVB Västerås 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
3208 Joel Sandberg FVB Västerås 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
3209 Aksel Holmberg FVB Västerås 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
3210 David Jonsson FVB Västerås 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
3211 Henric Andersson FVB Västerås 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
3201 Malin Nordstedt FVB Linköping 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Linköping 1992
3202 Filip Gärskog FVB Linköping 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
3203 Erik Ingvarsson FVB Linköping 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1991
3204 Leif Norberg FVB Linköping 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1965
3205 Simon Nyberg FVB Linköping 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3194 Richard Hjerpe FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man Örebro 1979
3195 Rickard Skogsdal FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
3196 André Larsson FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3197 Dennis Hild-Walett FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3198 Clas Hammarlund FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
3199 Anna Bromée FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
3200 Anders Kinell FVB Örebro 12:28 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
3193 Annie Bergman The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Jönköping 1980
123 Ulf Petersen Team Solid 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man Järfälla 1980
3188 Alexander Håvestad Team Bajro 13:00 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
3189 Emelie Håvestad Team Bajro 13:00 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
3190 Anna Nordström Team Bajro 13:00 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1992
3191 Mevludin Mujcinovic Team Bajro 13:00 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
3192 Matthias Rosén Team Bajro 13:00 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
3187 Dominic Hoben Stockholm OCR Club 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
3186 Mattias Wahlström The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1975
2753 Martin Nordgren 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1991
3179 jennie manner Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
3180 Rebecka Grufman Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
3181 Emma Norberg Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1997
3182 Linnéa Eriksson Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1995
3184 Ricardo Svensson Lirio Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
3185 Mohammed Alkuheli Team Gäddhäng 13:04 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1995
3603 Therese Barkne The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1980
3178 Håkan Trulsson The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1971
3602 Jenny Larsson The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1974
3601 Peter Frisk The Mavericks 14:04 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1972
3177 Johan Haugthon The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
3176 Ulrika Tjärnén The Mavericks 13:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
3175 Daniel Kolsmyr SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1974
3598 Andreas Evaldsson Evaldssons 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1973
3599 Marcus Evaldsson Evaldssons 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1999
3600 Nicklas Evaldsson Evaldssons 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 2001
131 Mathias Maxe E18KL06 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1978
147 Andreas Stråth E18KL06 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1979
3597 Mikael Bengtsson 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1991
3174 Danny Vingehag ErgonomiCenter 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1973
3173 Robin Sandberg SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
2752 Anders Lantz Hell run Crew 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1979
3172 David Greneby Lättsaltat 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3171 Erik Lissel Lättsaltat 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3170 Elin Persson 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1996
7190 Jesper Andersson Team Fåglum 13:32 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1989
132 Adrian Windestål T3ToughTeam 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1986
3169 Sabina Esbjörner T3ToughTeam 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
3168 Anna-Karin Andersson T3ToughTeam 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
3594 Pontus Hellström 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1993
3595 Ida Hellström 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1990
3596 Malin Richter 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1993
3167 Jonny Wolf Team Hardstyle 13:02 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
3166 Carolina Engberg #Havregrynmadethisbody 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1982
3162 Daniel Sjölund Jonsson Team Sjölund och Pettersson 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
3163 Linn Pettersson Team Sjölund och Pettersson 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1999
3164 Marcus Pettersson Team Sjölund och Pettersson 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1973
3165 Patric Sjölund Team Sjölund och Pettersson 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1969
3161 Therése Berlin SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
3160 Daniel Markström SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
3159 David Djukic SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1977
3158 Jonatan Håde SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3157 Tomas From SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1968
3156 Johan Eriksson SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1970
3155 Philip Scherling SolidVikings 12:56 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
7189 Louise Andersson Team Fåglum 13:32 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1989
3592 Ted Hedengren 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1987
3593 Sandra Nyman 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1988
7188 Patrik Eriksson Team Fåglum 13:32 Run For Fun 5km Run for Fun Herr/Dam 5 km (ej tidtagning eller straff) Man 1988
3153 Daniel Nilsson Team Svågers 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
3154 Niklas Karlsson Team Svågers 13:10 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
3152 Krister Svanberg 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1989
3151 Camilla Karlsson CamiMike 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1974
3150 Michael Meulenberg CamiMike 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
3591 Hans Paulsson Peab Fritid 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1983
3590 Alexander Esseen Larsson Peab Fritid 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
3149 Jan Pettersson Järngänget 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1987
119 Johan Sjölin Svensk fastighetsförmedling västra Mälardalen OCR team 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1986
3148 Tobias Hällgren 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
3144 Emil Franzén AD-19 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
3145 Daniel Lindström AD-19 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3146 Jakob Larsson AD-19 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
3147 Alexander Dahlén AD-19 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
3143 Malin Jakobsson 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1986
139 Camilla Lagemyr 12:02 Elit Dam Elitklass Dam 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 1990
118 Thomas Jansson Team Jansson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1986
3142 Mattias Lindström burpeesarna 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
3141 Mattias Hassona burpeesarna 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3589 Ida Christensson Hetamorsor 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1982
3139 Andreas Adolfsson Team Adolfsson 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
3140 Julia Adolfsson Team Adolfsson 12:58 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 2002
3138 Felix Thornell KeepHamering 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1997
3137 Jenny Andersson TwistedSisters 12:38 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1981
3136 Tara Larsson 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1993
3587 Gustaf Eriksson Landrins Bil 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
3588 My Berglund Landrins Bil 14:02 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1994
3133 Robert Ljungberg Kulbacken Kaisers 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
3134 Malin Östebro Kulbacken Kaisers 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1974
3135 Emma Caesar Kulbacken Kaisers 12:48 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1978
3131 Patrik Storholt Big River Runners 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1986
3132 Elin Ringvall Big River Runners 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1992
3579 Johan Hagelin Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1982
3580 Michael Bivesjö Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1984
3581 Jonas Andersson Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
3582 Robin Norman Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1997
3583 Fredrik Naess Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1986
3584 Björn Sundberg Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
3585 Stefan Åhgren Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1968
3586 Joakim Persson Hagges Hjältar 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1989
3571 Benny Egerstad Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1975
3572 Tobias Åhgren Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1995
3573 Joakim Ranström Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1989
3574 Henrik Hellman Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1990
3575 Andreas Löfgren Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1982
3576 Johan Olofsson Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1988
3577 Jonas Dawo Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1977
3578 Axel Gustavsson Bempas Boys 13:48 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1996
3129 Hampus Danielsson 4fun 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1984
3130 Jenny Isaksson 4fun 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
117 Mirza Filipovic Kraftfabriken 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Kvinna 1985
3128 Rebecca Borg Beccacus 12:20 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1985
2799 Robert Törner 12:06 Qualifier 2 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1978
3126 Lena Törner 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1980
3125 Erika Frisk Björkmyr 12:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1989
3124 Mikael Landin 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
3122 Mathias Lausch 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1982
3123 Marcus Holmqvist 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3118 Eric Ahl Den är inte lång men den är smal 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
3119 Sofia Ekberg Den är inte lång men den är smal 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
3120 Vicke Trossing Den är inte lång men den är smal 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1993
3121 Johan Ekberg Den är inte lång men den är smal 12:24 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1999
3115 Fabian Valenzuela #Havregrynmadethisbody 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1988
3116 Theres Sjöberg #Havregrynmadethisbody 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1994
3117 Caroline Bergvall #Havregrynmadethisbody 12:18 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1983
3570 Hanna Wengrud 13:42 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1984
7083 Julia De Bruin Just do it 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna 1992
7084 Faraz De Bruin Just do it 13:22 Run For Fun 8km Run for Fun Herr/Dam 8 km (ej tidtagning eller straff) Man 1988
116 Jakob Ekros 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1992
3114 Fredrik Borell 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976
115 Jens Sandberg 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1987
3568 Mikael Joki Hofrungur 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1963
3569 Mikael Joki Hofrungur 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1964
3108 John Karlsson Boom klart 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
3109 Magnus Hartwig Boom klart 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1966
3110 Robert Thisner-Andersson Boom klart 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1996
3111 Fredrik Lemoine Boom klart 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1994
3112 Carl Eriksson Boom klart 12:22 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1998
3563 John Granberg Carpenter i Mälardalen AB 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1980
3564 Pietro Di Paolo Carpenter i Mälardalen AB 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1981
3565 Mikael Berg Carpenter i Mälardalen AB 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1987
3566 Hiwa Safari Carpenter i Mälardalen AB 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1991
3567 Sebastian Zagorski Carpenter i Mälardalen AB 13:50 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1993
3107 Erik Petersson 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1985
2751 Tommy Frejd 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1990
114 Karl Emilsson 12:00 Elit Herr Elitklass Herr 8km (ansökan skickas till info@actionrun.se) Man 1983
3106 Ida Larsson KFUM Uppsala Survival 12:34 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1990
3105 Willjam Strömberg Running Kings 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1992
3103 Maria Lorenzson Krongäddorna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1981
3104 Hanna Amberntsson Krongäddorna 12:46 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1977
3102 Andreas Lundell 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1990
3101 Roger Strömberg Running Kings 12:54 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1983
3099 Linda Karlsson wubba lubba dub dub 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1988
3100 Kenneth Karlsson wubba lubba dub dub 13:14 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1958
2750 Nicklas Möller 12:04 Qualifier 1 Qualifier Herr/Dam 8km Man 1962
3561 Johan Vindelstam Peab Fritid 13:56 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1985
3560 Eleonore Dahl Kanervisto Hetamorsor 13:54 Motionär Herr/Dam 5km Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna 1989
3098 Mikael Schollin 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1968
3097 Jonas Ljung 12:12 Motionär Herr/Dam 8km Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1978
3555 Emil Pettersson Caparol Västerås dödsmördarlag 12:32 Företag Motionär - Herr/Dam 5 km Man 1995