Anmälda till Uppsala Kulturmaraton - Maraton Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
111 Lisa Ehrengren Rubbetoft Skyttorps if Kvinna 1977
110 Alexander Kolosov Bromma Man 1979
109 Janne Rehnberg TSM Running Man 1967
108 Stefan Andersson UVK Man 1960
107 Olle Paulsson Storvreta IK Man 1963
106 Fritjof Fagerlund LK Roslagen Man 1974
105 Andreas Thorzelius SOFT Man 1973
104 Joakim Svanbeck Soft Man 1972
103 Eric Tisell Hässelby Strand Man 1990
102 Sabine Ek Ängby runners Kvinna 1975
101 Tomas Wahlgren Knohult Man 1983
100 Odgerel Batnasan Upplands Väsby Kvinna 1983
112 Mats Bonnedahl Toni Sports Club Man 1965
98 René Koller Swedbank Man 1968
97 Thomas Stevens IF Mantra Sport Man 1979
99 Marita Sers Rytterne IS Kvinna 1981
96 Petter Birgersson Uppsala Man 1982
95 Pontus Mattsson Öregrunds IK Man 1975
94 Thuy Nguyen Elite Active H? Long Man 1990
93 Jonny Tverin Storvreta Man 1975
92 Erik Klingenberg Bergsbrunna Runners Man 1977
91 Roger Backman Fruktkakan Man 1967
90 Anders Fransson Rånäs 4H Man 1981
89 Kristofer Gamstedt Team HoK Man 1967
88 Jonas Amnéus Uppsala LK Man 1972
87 Jonatan Rödin Sverige Man 1987
86 Ludvig Hersan Uppsala Man 1989
85 Pernilla Forslund Örsundsbro Kvinna 1984
84 Anna-Pia Ternström Gottsunda IF Kvinna 1973
83 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Man 1976
82 Tage Ek Vilsta IK Man 1957
81 Håkan Andersson Luthagsesplanadens IF Man 1969
80 Marcus Hansander Team Ultrasweden LK Man 1972
79 Kristian Ekfors Insamlingen 1 kr/km Man 1972
78 Love Brostedt Uppsala Man 1990
76 Fredrik Bergqvist IFK Sala Man 1972
77 Emilia Bergqvist IFK Sala Kvinna 1974
75 Leif Bankefors Malva multisport Uppsala Man 1960
74 Michael Nolin Uppsala Man 1978
73 Bashir Moustafa Eskilstuna Man 1983
72 Jessica Wallström Vassunda if Kvinna 1966
71 anton arvidson SGGS Man 1998
70 Tarik Qureshi Uppsala Man 1976
69 Pär Thorell Gamla Uppsala Buss Man 1974
68 Torbjörn Lindqvist Saturnus IF Man 1982
67 Ola Hallberg Spånga Man 1968
66 Ludvig Nilsson Uppsala Man 1994
65 Thomas Wadefjord Fruktkakan Man 1966
64 Jon Fryk Vegan Runners Man 1990
63 Annette Näslund TSM running Kvinna 1963
62 Julie Dollmayer Uppsala Kvinna 1968
61 Max Sohl Stjernberg Christolph United Man 1987
60 Anders Bäcklund Örebro Man 1969
59 Carl Franks Uppsala Man 1982
58 Matthijs Pijnappel Uppsala Man 1993
57 Andreas Östlund Uppsala Man 1993
56 Johanna Nilsson Stockholm Kvinna 1991
55 Kaveh Tiba IMRT Uppsala Man 1961
54 Örjan Östman Öregrunds IK Man 1973
53 Rebecca Norman Uppsala Kvinna 1993
52 Alva Bäcklund Uppsala Kvinna 1996
51 Pelle Pettersson Uppsala Man 1990
50 Ola Wiodahl Vännäs OK Man 1988
49 Eric Wahlgren Uppsala Man 1974
48 Björn Nilsson Skuttunge SK Man 1982
47 Rafael Myncke Uppsala Man 1979
46 Sofia Gottberg Noren Täby Kvinna 1974
45 Ulrika Generyd Nynäshamns långdistansklubb Kvinna 1970
44 Johan Ohman SGU Man 1973
43 Kimmo Niva Svenska Marathonsällskapet Man 1968
42 Linus Liljeberg Uppsala Man 1976
41 Stefan Björgården Uppsala Man 1970
40 Helene Gamstedt Team HoK Kvinna 1964
39 Francisco Juan Cordoba Man 1979
38 Johan Jensen Öregrunds IK Man 1977
37 Peter Högström Lonesome Runners Man 1970
36 Joel Säterdal Herr Man 1986
34 Ulrika Bird-Radolovic Irsta Runners Kvinna 1971
35 Ian Bird-Radolovic Irsta Runnrs Man 1971
33 Annette von Polgar Livsmedelsverket MIF Kvinna 1957
32 Johnny Berg Vinterdagen Sport Man 1955
31 Carl Hedman Rådjuret Man 1995
30 Christian Stålnacke Hjortronet Man 1978
28 Anne-Marie Modin Uppsala Kvinna 1968
29 Katarina Modin Uppsala Kvinna 1971
27 Petra Larsson Vällingby Kvinna 1975
26 Christopher Hollmann V-Dala Basket Man 1989
24 Gustaf Brandberg Bergsjölunds IF Man 1974
25 Regina Sipos Bergsjölunds IF Kvinna 1974
23 Fredrik Johansson Tormod Uppsala Man 1974
22 Louis Malmberg Brinken Man 1976
21 Sara Bruun 1976 Kvinna 1976
20 Kajsa Björklund Uppsala Kvinna 1993
19 Emma de Jong Sala Kvinna 1984
18 Martin Eriksson Carolina Runners Man 1984
17 Mikael Fritzing Uppsala Man 1967
15 Meja Eneljung Göteborg Kvinna 2001
16 Robert Eneljung Göteborg Man 1971
14 Johanna Palm Uppsala Kvinna 1998
13 Peter Andersson Uppsala Man 1973
12 Pontus Wätterbäck Falun Man 1987
11 Johan Wehlin Rådjuret Man 1998
10 Shafqat Ahmad Uppsala University Sweden Man 1980
9 Viktoria Pettersson Umeå Kvinna 1992
8 Christine Aminoff Uppsala Kvinna 1992
7 Marcus Baumann Rådjuret Man 1997
6 Ebba Björk Rådjuret Kvinna 1997
5 Matilda Blomander Rådjuret Kvinna 1996
4 Jenny Forsman Uppsala Kvinna 1984
3 Sverker Olsson Uppsala löparklubb Man 1967
2 Stefan Ernlund Uppsala Man 1971
1 Jörgen Andersson Björklinge Man 1963
Till anmälan för Uppsala Kulturmaraton - Maraton