Anmälda till Linköping Triathlon 2019 (STC/SM) - Olympisk MOTION Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
499 Magnus Göting Herrar Olympisk Motion Man Mölndal 1978
498 Daniel Josefsson Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1980
497 Tobias Östlund IK Nocout.se Herrar Olympisk Motion Man Sturefors 1977
496 Kevin Hemphälä Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Saltsjö-Boo 1989
495 Per E. Häll SLK Oxelösund Herrar Olympisk Motion Man Oxelösund 1977
494 Frank Haglund SLK Oxelösund Herrar Olympisk Motion Man Oxelösund 1980
493 Björn Andersson Fysrehab Herrar Olympisk Motion Man Lidköping 1967
492 Gunnar Isaksson Finspångs ca Herrar Olympisk Motion Man Finspång 1965
491 Åsa Borg IK Nocout.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1970
490 Sven Hammarström Stockholmspolisens IF Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1978
489 Gabi Jönsson Damer Olympisk Motion Kvinna Kumla 1961
488 Din Koldzo Herrar Olympisk Motion Man Stockholm 1996
487 Adam Jonsson Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Färjestaden 1995
485 Daniel Öjergren IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1980
486 Peter Öjergren IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1982
484 Andreas Bondesson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1973
482 Alija Dizdarevic Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1973
481 Jacob Rosander Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Gränna 1990
480 Josefin Ekström Damer Olympisk Motion Kvinna Nyköping 1990
479 Joakim Leo IF Mantra sport Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1975
478 Joakim Dahlund Team 30k IF Herrar Olympisk Motion Man Skövde 1970
477 Robert Cedbro Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1977
476 Malin Myllymäki Trifit Damer Olympisk Motion Kvinna Jönköping 1980
475 Joel Edholm Näset Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Höllviken 1999
474 Carolina Gonzalez Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1981
473 Rojyar Khalili Damer Olympisk Motion Kvinna Finspång 1981
472 Anton Odén Oskarshamns SK Herrar Olympisk Motion Man OSKARSHAMN 1988
396 Helen Remnås Norrköping Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping triathlon 1984
471 Alfred Rundqvist IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1993
470 Sara Hartzell Team Powerwoman Athletic Club Damer Olympisk Motion Kvinna Brottby 1971
469 Helena Nimbratt Umara Sports Club Damer Olympisk Motion Kvinna Täby 1974
468 Isyan Tamburaci Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1982
467 Nikolay Burdakov Herrar Olympisk Motion Man Stockhlolm 1987
466 Mikael Kastensson Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1970
465 Martin Abaji Höglandets Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Myresjö 1975
464 Elina Wahlberg Stockholm City Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Bromma 1988
462 Tobias Berntsson Höglandets Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Vetlanda 1987
461 Viktor Ossiansson IK Hakarpspojkarna Herrar Olympisk Motion Man Huskvarna 1999
463 Karl Zajac Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Linghem 1964
460 Filip Spets Herrar Olympisk Motion Man Linköping 2002
459 Martin Midhammar RUN FOR MATHIAS Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1989
458 Alexander Rausch Team Snabbare IF Herrar Olympisk Motion Man Rönninge 1981
457 Felix Asplund Kimstad GoIF Herrar Olympisk Motion Man Skärblacka 1985
456 Cecilia Wiberg IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Ljungsbro 1970
455 Ellen Scheidegger Luleå Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Luleå 1988
454 Daniel Schmid SLK Oxelösund Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1987
453 Andreas Vrilmark Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1985
452 Iurii Leonenko FAIK Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1990
451 Fredrik Eng Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Svärtinge 1984
450 Josefine Nilsson IBF Linköping Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1995
449 Daniel Hjärtstrand IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1996
448 Susan Nilsson Norrköping Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Kimstad 1963
447 Maria Thellman IK Hakarpspojkarna Damer Olympisk Motion Kvinna Jönköping 1965
445 Hans Gustafsson Team Hävarn Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1967
446 Milos Antic Team Hävan Herrar Olympisk Motion Man LINKÖPING 1988
444 Tommy Persson Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1984
443 Josef Werner AXA Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Ljungbyholm 1996
442 Dennis Stridh Kalmar RC Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1977
483 Andreas Kettunen Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Bromma 1985
440 Anna Priedite Damer Olympisk Motion Kvinna Stockholm 1986
441 Daniel-Patrick Heatley Herrar Olympisk Motion Man Solna 1985
439 Jenny Ragnarsson Höglandets Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Eksjö 1974
438 Renée Löwhagen Höglandets Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Nässjö 1992
437 Kaji Löwhagen Maxprestation Herrar Olympisk Motion Man Västervik 1969
436 Erik Tengstrand Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1985
435 Peter Andersson Sya SK Herrar Olympisk Motion Man tranås 1972
433 Marcus Carlsson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1991
434 Anders Wetterström IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1985
432 Stefan Stenfelt Vreta SoMK Herrar Olympisk Motion Man Vreta Kloster 1969
431 Hans Sjöstrand Mölndal Outdoor IF Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1966
429 Caroline Nilsson IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1977
430 Magnus Josefson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linghem 1961
428 John Johansson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1992
427 Karin Schröder IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1966
426 Jan-Magnus Söderlund AXA Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Huddinge 1975
425 Marie Waltersson Damer Olympisk Motion Kvinna Ljungsbro 1976
424 Marie Aronsson Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1973
422 Emil Johansson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1991
423 Lisa Dawidson Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1991
421 Johan Lindebrink SLK Oxelösund Herrar Olympisk Motion Man Nyköping 1984
420 Jörg Sturmhoebel IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Mantorp 1970
419 Sebastian Aréus Peking Athletes Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1984
418 Martin Wiklund Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1987
417 Ivan Kjellenberg The Broteam Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1993
416 Jonatan Eriksson UT Kolmården Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1993
415 Victor Turstedt Kalmar RC Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1996
414 Teodor Överli Herrar Olympisk Motion Man JOHANNESHOV 1991
413 Jonas Andersson Herrar Olympisk Motion Man åby 1970
412 Martin Widlund Örebro AIK Herrar Olympisk Motion Man Örebro 1975
411 Henrik Algmark UT Kolmården Herrar Olympisk Motion Man Kimstad 1977
410 Andreas Andersson Idrottslabbet Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1975
409 Ole Hansen Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1972
408 Karl Norén IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1986
407 Peter Strömhielm Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1984
406 Anton Wigren Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1994
405 Erik Erjeby IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1974
404 Christian Slettebo IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1991
403 Magnus Fransson Herrar Olympisk Motion Man VÄXJÖ 1973
402 Johanna Johansson Colting Borssén Triathlonklubb Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1991
401 Anna Nilsson Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1991
400 Elin Gustafsson Umara Sports Club Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1995
399 Mattias Thander Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1974
398 Hans Melo Stockholm City Triathlon Herrar Olympisk Motion Man arsta 1984
397 Amanda Arasjö Viberg Triathlon Väst Damer Olympisk Motion Kvinna Slöinge 1991
395 Linus Petersson Peking Athletes Herrar Olympisk Motion Man SVÄRTINGE 1984
394 Madelene Nilsson IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1991
393 Pär Lundö IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1983
392 Henrik Valeskog IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1976
391 Paula Birgander Birganders Idrottsvänner Damer Olympisk Motion Kvinna KUNGSÄNGEN 1973
390 Ludvig Stenberg IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man LINKÖPING 1997
389 Martin Frank Peking Athletes Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1984
388 Anna Ahlvin IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1980
387 Maria Wallstedt UT Kolmården Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1979
386 Erik Svensson Herrar Olympisk Motion Man Jönköping 1990
385 Sofie Nilsson IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1991
384 Madelen Tonström IK Nocout.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1978
383 Mattias Johnsson Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Göteborg 1986
382 Mats Ågehäll Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kolmården 1968
381 Martina Wiklund Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1981
380 Anna Cederstam Krantz Team Powerwoman Athletic Club Damer Olympisk Motion Kvinna Älvsjö 1974
379 Christian Ulltjärn IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1973
377 Victoria Wahlbom Hellström IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Sturefors 1989
378 Gustav Svanfeldt IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Sturefors 1990
376 Angelica Ivarsson Norrköping Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Svärtinge 1984
375 Ted Svensson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1986
374 Rosé-Marie Bjärehed UT Kolmården Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1958
373 Mirza Galijasevic Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1984
372 Håkan Hurtig Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1973
371 Magnus Moberg IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Vreta Kloster 1979
370 Roger Rosberg Herrar Olympisk Motion Man Växjö 1983
369 Frida Starck Härlin IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna LINKÖPING 1991
368 Jimmy Thörnberg IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1987
367 Caroline Frideson Damer Olympisk Motion Kvinna Mantorp 1979
366 Kalle Ekstrand Anderstorps OK Herrar Olympisk Motion Man Anderstorp 1980
365 Henrik Gellin IK Fyris Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1986
364 Ulrika Nilsson Team LeWa sport Damer Olympisk Motion Kvinna Motala 1977
363 Carl Johan Rösiö B3C Herrar Olympisk Motion Man Tranås 1974
362 Eva Sandberg IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Ljungsbro 1971
361 Simon Creutz Herrar Olympisk Motion Man Nyköping 1995
360 Mohamed Amini Herrar Olympisk Motion Man Gothenburg 1988
359 Carl Miemois Knivsta CK Herrar Olympisk Motion Man Knivsta 1971
358 Åsa Miemois Knivsta CK Damer Olympisk Motion Kvinna Knivsta 1984
357 Bela Hack Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Åby 1973
356 Daniel Höglin Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1971
355 Kim Jacobsson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1975
354 Mats Lundin Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Mjölby 1969
353 Mikael Schill IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1972
352 Kristina Finnved Terrible Tuesdays Triathlon Club Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1989
351 Johannes Fornander Dentus Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1984
350 Madelen Casta UT Kolmården Damer Olympisk Motion Kvinna Stavsjö 1988
349 Johan Israelsson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1972
348 Malin Dahlgre IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1976
347 Jan Fredriksson Herrar Olympisk Motion Man Lidköping 1970
346 Hanna Fredriksson Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1998
345 Johan Lindbom IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1967
344 Christer Persson Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1970
343 Joachim Rehn Team LeWa Sport Herrar Olympisk Motion Man Mjölby 1970
342 Robin Andersson Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Åby 1987
341 Tonje Saeveraas Dannert Stockholmspolisens IF Triathlon Damer Olympisk Motion Kvinna Vega 1983
340 Mårten Johannesson Eskilstuna IK Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Husby-Rekarne 1964
339 Caroline Löwing Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1970
338 Zara Bohman Team Powerwoman Athletic Club Damer Olympisk Motion Kvinna Norrköping 1982
337 Eric Anderson Örebro AIK Herrar Olympisk Motion Man Örebro 1970
336 David Jonsson Linköping Stånk&Flås Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1987
335 Jonatan Uddman AXA Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1991
334 Joakim Bohman Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1982
333 Robert Thor Örebro AIK Herrar Olympisk Motion Man Kumla 1970
332 Karin Moscicki Damer Olympisk Motion Kvinna Ljungsbro 1978
331 Jonas Gellin Örebro AIK Herrar Olympisk Motion Man Kumla 1972
330 Nicklas Johansson Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Skärblacka 1974
329 Johanna Hultberg IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1993
328 Fredrik Gustafsson Kalmar RC Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1979
327 Amanda Falk Umara Sports Club Damer Olympisk Motion Kvinna Kalmar 1989
326 Johan Falk Kalmar RC Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1988
325 Malin Lorentzson IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Ljungsbro 1976
324 Louise Svensson IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1977
323 Erik Gustafsson Norra Stockholm Endurance Herrar Olympisk Motion Man Vaxholm 1972
322 Anikó Komaromi UT Kolmården Damer Olympisk Motion Kvinna Kimstad 1977
321 Michal Moscicki Herrar Olympisk Motion Man Ljungsbro 1978
320 Pierre Ståhle FET eller TRIATHLET? Herrar Olympisk Motion Man Kalmar 1986
319 Lena Göterdal IK NocOut.se Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 1971
318 Elin Göterdal Damer Olympisk Motion Kvinna Linköping 2002
317 André Bengtsson AXA Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Malmö 1981
316 Viktor Urby SLK Oxelösund Herrar Olympisk Motion Man Nyköping 1991
315 Svante Ramsthaler Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Olympisk Motion Man Nyköping 1983
314 Elin Storm Damer Olympisk Motion Kvinna Göteborg 1983
313 Simon Sjörén Stockholm City Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Gnesta 1989
312 Markus Eskilson IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1975
311 Christian Superti IK Fyris Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Uppsala 1977
309 Daniel Ljung Norrköping Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Åby 1979
308 Mattias Agnebrink IK NocOut.se Herrar Olympisk Motion Man Mjölby 1975
307 Mattias Ramsö Jönköpingspolisens skytte och idrottsförening Herrar Olympisk Motion Man Jönköping 1973
306 Joacim Ekström Umara Sports Club Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1980
310 Fredrik Wirenmark Team Salming Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1981
305 Benny Goldén Julita Triathlon Herrar Olympisk Motion Man Vingåker 1967
304 Christer Eskilsson Team thorax Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1971
303 Bertil Wegmann Herrar Olympisk Motion Man Norrköping 1978
302 Per Möller Herrar Olympisk Motion Man Borås 1982
301 Per Sidén Herrar Olympisk Motion Man Linköping 1987
Till anmälan för Olympisk MOTION