Anmälda till Barkarbyloppen Avancerad sök

Barkarbyloppet kvartsmarathon

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
126  Moa Larsson Damer Stockholm 1991
125  Lukasz Skoczny Herrar Järfälla 1981
124  Magnus Åkesson Tallinn 98-gänget Herrar Järfälla 1982
123  Daniel Lindberg Herrar Järfälla 1972
122  Lars Svärd Herrar Järfälla 1973
121  Alexander Arista Rojas Herrar 1995
120  Niklas Nilsson XO IF Herrar Järfälla 1990
119  Alexander Hellström Herrar Järfälla 1986
118  Omar Kekia Herrar Järfälla 1969
117  Kathrine Klarås Damer Järfälla 1941
116  Patrick Roos Welcome Hotel Herrar Stockholm 1978
115  Mikael Uppling Herrar Järfälla 1965
113  Per Wistedt Järfällahus AB Järfällahus –en samhällsbyggare med ledartröja Herrar Järfälla 1976
114  Paula Birgander Järfällahus AB Järfällahus –en samhällsbyggare med ledartröja Damer Järfälla 1973
112  Nikolas Gutierrez Contreras Mr.hamana Herrar Järfälla 1982
111  Martin Götze TSM Tunnelgänget 3 Herrar 1964
110  Salih Sabah Herrar Järfälla 1970
109  Malin Bosson Yourhealth Damer Järfälla 1980
107  Gayan Aluthgamage Yourhealth Herrar Järfälla 1991
108  Chanaka Jayawardana Yourhealth Herrar 1990
106  Alexandra Appelgren Sundberg Tunnelgänget Tunnelgänget 1 Damer Järfälla 1982
105  Tobias Cronsell Herrar Järfälla 1976
104  My Back Tunnelgänget 1 Damer Järfälla 1989
103  Ulrik Björklund Herrar Järfälla 1964
102  Björn Muhr IFK Viksjö Tunnelgänget 3 Herrar Järfälla 1976
101  Christoffer Olsson FK Studenterna Herrar Järfälla 1988
100  Fahri Arici Herrar Jarfalla 1994
99  Axel Österlind Axa Sportsclub Herrar Norrtälje 1993
97  Anders Norlander Herrar Kungsängen 1970
98  Patrik Jidenius Herrar Kungsängen 1979
96  Adolphe Baraderie Mérignac Athlétisme Herrar Järfälla 1974
94  Ivana Matacun Damer Spånga 1990
95  Josip Ivatek Herrar 1986
93  Niklas Briselius Spånga Herrar Spånga 1977
92  Kjell Arlestrand Herrar Järfälla 1962
91  Fredrik Arlestrand Herrar Järfälla 1993
90  Jesper Åkesson Järfälla OK Herrar Stäket 2004
89  Miroslaw Tarka Herrar Jarfalla 1973
88  Jens Kassel Herrar Järfälla 1976
87  Martin Fredriksson Täby Herrar Täby 1977
86  Linda Martinson Damer Järfälla 1974
85  Ewa Fallenius CrossNature Damer Järfälla 1970
84  Anders Örnhed Herrar 1973
83  Johan Lindberg Herrar Järfälla 1977
82  Johan Kyllmar Herrar Järfälla 1965
80  Gültekin Sertcanli JKIF Herrar Järfälla 1982
81  Kamen Yordanov JKIF Herrar Sollentuna 1974
79  Simon Oscarsson Herrar Järfälla 1969
78  Samuel Westman Herrar Järfälla 1974
77  Petra Öberg Zühlke IFK Viksjö Tunnelgänget 3 Damer Järfälla 1972
76  Henric Fröberg Herrar Järfälla 1987
75  Merhawi Berhane Herrar Järfälla 1985
72  Nick Barrable Tonbridge AC Tonbridge AC Herrar NACKA 1974
73  Deri Thomas Tonbridge AC Tonbridge AC Herrar 1975
74  Anthony Bennett Tonbridge AC Tonbridge AC Herrar 1975
71  Tova Everett SEB Damer Järfälls 1962
70  Hüseyin Aldur Herrar Spånga 1965
69  Dan Engstrand Moderaterna Moderaterna Herrar Järfälla 1986
68  Abdirahim Abdulkadir Mohamed Herrar Järfälla 2001
66  Hanna Karlsson Tunnelgänget 2 Damer JÄRFÄLLA 1985
65  André Ulfborg Nytida Herrar Järfälla 1984
64  Jerker Sigurdson Sydney Herrar VÄRMDÖ 1965
63  Viktoria Vikström Tunnelgänget 1 Damer Järfälla 1980
62  Cecilia Lagerhäll Tunnelgänget 2 Damer Järälla 1977
60  Johan Stolt Tunnelgänget Tunnelgänget 1 Herrar Järfälla 1977
61  Annika Wallin Tunnelgänget 2 Damer Järfälla 1976
59  Jens Jergman Tunnelgänget 2 Herrar Järfälla 1977
58  Elin Jergman Tunnelgänget 3 Damer Järfälla 1977
57  Fredrik Westerdahl Fredrikshofs FIF Herrar Järfälla 1979
56  Peter Wickert Silex Herrar Sundbyberg 1983
55  Susanne Filander Damer STRÄNGNÄS 1966
54  Charlotta Lanthén Damer Kungsängen 1972
67  Jennifer Nystedt Damer Jarfalla 1986
53  Rolf Vinterman Herrar Järfälla 1959
52  Patrik Stoor Silex Microsystems Silex Herrar Järfälla 1971
51  Ahmed Ibrahim Mohamed Ingen Herrar Järfälla 1983
50  Roger Andersson Järfälla kommuns IF Herrar JÄRFÄLLA 1954
49  Catharina Österman Damer Järfälla 1987
48  Andreas Nordh Herrar Järfälla 1984
47  Thierry Reigneir Herrar Järfälla 1970
46  Bosse Persson Viksjö Herrar Järfälla 1958
45  Roger Rudtoft Villastan Herrar Järfälla 1962
44  Fredrik Persson Herrar Bromma 1986
43  Niclas Eriksson Herrar 1988
42  Claes Thunblad Socialdemokraterna Socialdemokraterna Herrar Järfälla 1969
41  William Sundelin Socialdemokraterna Socialdemokraterna Herrar Huddinge 1991
40  Erik Ullmark Herrar Hässelby 1986
39  Ciaran McCormack Herrar Järfälla 1979
38  Fredrik Hallerström IFK Viksjö Herrar Järfälla 1979
37  Carl Uhlan Herrar Järfälla 1963
36  Jenny Eriksson Damer Spångs 1972
32  Oskar Fröjd Lindblom XO IF Herrar Järfälla 1990
33  Hans Lindblom Herrar Järfälla 1957
34  Fredrik Åström Herrar Järfälla 1974
35  Julius Åström Herrar Järfälla 2001
31  Linda Netz Damer Järfälla 1992
29  Clas Larsson Herrar Järfälla 1963
30  Elisabet Larsson Damer Järfälla 1991
28  Martin Talls Herrar Bromma 1986
27  Henrik Hugosson P10-3 Herrar Järfälla 1979
26  Donato Campanini Silex Microsystems Silex Herrar STOCKHOLM 1988
25  Christopher Dahlgren Silex Microsystems Silex Herrar Järfälla 1988
24  Sami Öhlund 1986 Herrar Järfälla 1986
23  Anna Bergman Damer Järfälla 1991
22  Josephine Jansson Damer Järfälla 1990
21  Erik Häggbrink Berga SOK Herrar Kista 1981
20  Ali Alobaidi kyokushinkai Jotso IF Herrar Järfälla 1987
19  Melker Palm Järfälla orientering Herrar Järfälla 2004
18  Ahmad Khalil Memyselfandi Herrar Järfälla 1973
17  Alexander Gustafsson Herrar Järfälla 1992
16  Henrik Johansson Herrar Järfälla 1973
15  Dimitris Siotis Herrar Järfälla 1972
14  Nikolaos Pappas Herrar Järfälla 1966
13  Veronica Krig Damer Järfälla 1969
12  Anna Zelmin Damer Bromma 1989
11  Daniel Törnkvist Herrar Järfälla 1984
10  Karin Hammarström Damer Järfälla 1959
Daniel Atlefjord Herrar Järfälla 1981
Sofie Atlefjord Damer Järfälla 1983
Anders Blomgren Sagora Consulting Herrar Järfälla 1961
Catharina Bergold Pumorna Damer Järfälla 1968
Thomas Bengtsson B.J.Ö.R.N. S.K.I.F.S. Herrar Järfälla 1976
Özlem Nascimento Damer Järfälla 1981
Erik Hansson Herrar Järfälla 1977
Johan Lundberg Herrar Järfälla 1978
Ulrika Iwarson Damer Järfälla 1968

Barkarbyloppet 4km (herr och dam)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
205  Diana Castillo Söderhöjdens grundskolor Damer Järfälla 1983
206  Stefania Ottosson Damer 1984
202  Nina Spence Järfällahus AB Damer Järfälla 1967
203  Annelie Ivstrand Järfällahus AB Damer Järfälla 1970
204  Lars-Erik Thun Järfällahus AB Herrar Järfälla 1970
201  Mattias Wikstrand Herrar HANDEN 1977
200  Alina Rivera Otto Järfälla Damer Järfälla 1998
194  Shima Najdi Järfälla kommuns IF / Vallvägens förskola Damer Järfälla 1983
195  Deeqa Muhamed Järfälla kommuns IF / Vallvägens förskola Damer Järfälla 1990
196  Pia Axelman Järfälla kommuns IF / Vallvägens förskola Damer Järfälla 1973
197  Rawa Selman Farman Järfälla kommuns IF / Vallvägens förskola Damer Järfälla 1979
198  Charlotta Ståhlberg Järfälla kommuns IF / Vallvägens förskola Damer Järfälla 1967
199  Haruethai Nilsson Järfälla kommuns IF / Vallvägens förskola Damer Järfälla 1976
193  Maria Sjö Järfälla Tigrar Damer Järfälla 1958
188  Jenny Eng Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1978
189  Ida Frykberg Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1986
190  Anna-Maria Hajdus Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1982
191  Anna-Maria Ahlgren Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1981
192  Martina Willners Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1986
187  Marie Turfors Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1962
186  Jennie Rocha Järfälla kommuns IF / Skälbyskolan Damer Järfälla 1982
185  Jonatan Sjö Jerling Herrar Järfälla 1989
184  Eva Huttunen Damer 1962
182  Sofia Kvarzell Damer Järfälla 1986
183  Charlotte Floren Damer Järfälla 1986
181  Sarah-Jane Barrable Damer Nacka 1984
180  Lamia M. Naib Damer Järfälla 1980
179  Erik Lindberg IFK Viksjö Herrar Järfälla 2006
178  Semra Caliskan Damer Järfälla 1957
176  Ninve Düzgün-Khelil Damer Hässelby 1977
177  Lena Johansen Damer Järfälla 1976
174  Ida Ahl Damer Järfälla 1989
175  Therese Olsson Damer Järfälla 1987
173  Sharareh Haghnabi -- Damer järfälla 1964
172  Louise Alders Damer Järfälla 1987
169  Stefan Elf ADVOKATFIRMAN INTER Herrar JÄRFÄLLA 2016
170  Johan Lindgren Herrar 2016
171  Krister Axner Herrar 2016
168  Elin Ekelin Damer Järfälla 2002
164  Claudia Lindblom Damer Järfälla 1961
165  Miriam Åström Damer Järfälla 1981
166  Linn Fröjd Lindblom Damer Järfälla 1989
167  Alexander Lind Herrar Järfälla 2000
162  Louise Gyllenswärd Damer Järfälla 1978
163  Emil Johnsson Herrar Järfälla 1976
160  Eva-Sofie Nilsson Damer Järfälla 1981
161  Therese Hildemar Damer Järfälla 1982
159  Malin Qvist Damer Järfälla 2001
158  marcia gimerus Damer järfälla 1978
157  Husain obaidi 1964 Herrar Spånga 1964
156  Maria Sandell IFK Viksjö Damer Järfälla 1983
155  magela ordeix Damer järfälla 1954
154  Anna Tjörnebro Damer Järfälla 1991
153  Helene Hellmark Knutsson Damer Järfälla 1969
152  Pernilla Blixt Damer Järfälla 1991
151  Malin Hedman Damer Järfälla 1974

Barkarbyloppet 4km (pojkar och flickor t.om.15 år)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
213  Edith Kuosku 2006 Flickor Järfälla 2003
212  Simon Bratt IF triangeln Pojkar Järfälla 2005
211  Michal Tarka Pojkar Jarfalla 2003
210  Casper Kharazmi Pojkar Sollentuna 2006
209  Maximus Gregory Bele Barkarby FF p05 Pojkar Järfälla 2005
208  Milo Haglund Pojkar JÄRFÄLLA 2007
207  Emil Johansson Pojkar Järfälla 2005

Barkarbyloppet funktionsnedsatta (1,7km eller 4km)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
272  Anton Astertoft 1,7km Järfälla 1996
271  Timmy Grönberg 1,7km Bålsta 2002
270  Dalya Ocak 1,7km Enskede 1994
262  David Alling Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Järfälla 1998
263  Felix Thorell Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Lidingö 2001
264  Henrik Nordenson Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Lidingö 1997
265  Ludwig Mangell Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Östermalm 1998
266  Nils Tisell Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Lidingö 1997
267  Oliver Vihtonen Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Lidingö 2004
268  Theo Tomingas Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Järfälla 1997
269  Wilhelm Lindqvist Lidingö Stad – Idrottskorttids 1,7km Lidingö 1998
217  kristoffer nordberg nacka hi 4km ekerö 1995
261  Markus Tarkiainen Stället 1,7km Järfälla 1999
260  Ernesto Rodriguez Stället 1,7km Järfälla 1981
259  Denise Birgersson Sundbybergs IK 1,7km Kista 2007
258  Victor Hägerstrand 1,7km Järfälla 1984
256  pia leander 1,7km järfälla 1971
257  hjördis leander 1,7km järfälla 1941
255  Malte Nääs Stället 1,7km Järfälla 2000
216  Thommy Andersson Stället 4km Järfälla 1991
253  Anders Mellbye Stället 1,7km Järfälla 1971
254  Karolina Engshagen Stället 1,7km Järfälla 1988
251  Nina Lundin 1,7km Järfälla 1981
252  Håkan Lundin 1,7km Järfälla 1982
215  Fabian Reyes Cruz 4km Järfälla 1995
214  Annakarin Bäck Stället 4km Jaerfaella 1976

Barkarbyloppet 1,7km (pojkar och flickor 9-12år)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
318  Tilda Stenback Järfälla OK Flickor Järfälla 2005
319  Mira Reignier järfälla ok Flickor Järfälla 2005
316  Ana Onbiner Flickor Sundbyberg 2009
317  Nora Odelind Flickor Sollentuna 2009
315  Emilia Löfgren Flickor Hässelby 2008
314  Emil Kardeskog IFK viksjö Pojkar Järfälla 2009
313  Oscar Isaksson IFK Viksjö Pojkar Järfälla 2007
312  Maya Berglund Flickor Järfälla 2009
311  Ella Brorman IFK Viksjö Flickor Järfälla 2006
310  Lenja Strodthoff Flickor Järfälla 2006
298  Alvin Lagerhäll IFK Viksjö P07 Pojkar Järfälla 2007
299  Anton Dahlsköld Pojkar 2007
300  Alexander Dryburgh Pojkar 2007
301  Teo Henningsson Pojkar 2007
302  Isak Hjelm Pojkar 2007
303  Emil Jergman Pojkar 2007
304  Max Köhlin Pojkar 2007
305  Adam Lindberg Pojkar 2007
306  Herman Otterbjörk Pojkar 2007
307  Polyzois Tsarouchas Pojkar 2007
308  Tim Weman Pojkar 2007
309  Jakob Wistrand Pojkar 2007
291  Edwin Lagerhäll IFK Viksjö P09-4 Pojkar Järfälla 2009
292  Adam Ahassad Pojkar 2009
293  Theodor Kärrholm Pojkar 2009
294  Edwin Olofsson Pojkar 2009
295  Benjamin Pehlivan Pojkar 2009
296  Elliott Sörqvist Pojkar 2009
297  Nikolaos Tsarouchas Pojkar 2009
290  Vera Nordlander IF Linnea Flickor STOCKHOLM 2007
288  Alexander Zuccato Pojkar Järfälla 2009
289  sophia Zuccato Flickor Järfälla 2007
286  Moa-Li Hildemar Flickor Järfälla 2008
287  Amanda Aldrin Flickor Järfälla 2008
285  Gabriel Bolling Pojkar Järfälla 2007
283  Alexander Hägg Hässelby SK Pojkar Järfälla 2006
284  Wilmer Hägg Hässelby SK Pojkar Järfälla 2009
282  Astrid Lidman Flickor Järfälla 2009
280  Elias Spiridopoulos Petersson Pojkar Järfälla 2009
281  Alexander Spiridopoulos Petersson Pojkar 2007
279  Adrian Bolouri Pojkar VÄLLINGBY 2007
278  Adam Vacker IBK Järfälla Pojkar Järfälla 2007
277  Liam McCormack IFK Viksjö Pojkar Järfälla 2008
276  Theo Svanström Pojkar Järfälla 2008
275  Oscar Gyllenswärd Pojkar Järfälla 2009
274  Felix Gregory Bele Barkarby FF p07 Pojkar Järfälla 2007
273  Oscar Johansson Pojkar Järfälla 2009

Barkarbyloppet 1,7km (knattelopp)

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
359  Samuel Onbiner Knattelopp Sundbyberg 2010
360  Hugo Odelind Knattelopp Sollentuna 2010
358  Alma Löfgren Knattelopp Hässelby 2011
357  Noa Berglund Knattelopp Järfälla 2011
355  Agnes Ek Knattelopp Järfälla 2011
356  Hugo Öberg Knattelopp Västerås 2009
354  Edit Nordlander IF Linnea Knattelopp STOCKHOLM 2010
352  Signe Reinholdsson Spånga is Knattelopp Vällingby 2012
353  Ebbe Reinholdsson Spånga is Knattelopp Vällingby 2013
351  Emelie Eason 1966 Knattelopp Järfälla 2010
349  Uno Öberg Zühlke IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2011
350  Inez Öberg Zühlke IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2014
348  Charlie Kvarzell Kallhälls FF Knattelopp Järfälla 2011
347  Liam Adjamloo Knattelopp Järfälla 2015
344  Fanny Spridopoulos Petersson Knattelopp Järfälla 2013
345  Ellen Björkman Knattelopp 2014
343  Hedda Axelman IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2011
346  Tilde Nystedt Knattelopp Jarfalla 2011
342  Einar Åhlberg Knattelopp Järfälla 2011
341  Noah Vacker IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2011
340  Leo Elmquist Ifk Viksjö Knattelopp Järfälla 2011
339  Theo Hallerström IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2011
338  Erik McCormack IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2011
336  Lova Sundström Knattelopp Järfälla 2016
337  Milo Sundström Knattelopp Järfälla 2014
335  Felix Lanvald Knattelopp Järfälla 2011
332  luz faride guerrero Knattelopp järfälla 1965
333  gabriel perez guerrero Knattelopp järfälla 2010
334  lisandro perez guerrero Knattelopp järfälla 2010
331  Agnes Gyllenswärd Knattelopp Järfälla 2011
328  Alice Olbrink Knattelopp Järfälla 2010
329  Julia Olbrink Knattelopp Järfälla 2010
330  Oscar Olbrink Knattelopp Järfälla 2012
327  Leon Hugosson P10-3 Knattelopp Järfälla 2010
326  Myra Otterbjörk IFK Viksjö Knattelopp Järfälla 2010
324  Elvira Danebjer Knattelopp Järfälla 2013
325  Enya Danebjer Knattelopp Järfälla 2014
323  Meja Sandell Knattelopp JÄRFÄLLA 2013
322  Wilma Johansson Knattelopp Järfälla 2012
320  Viggo Koskela 177 40 Knattelopp JÄRFÄLLA 2011
321  Ville Koskela 177 40 Knattelopp JÄRFÄLLA 2013
319  Justin Modigh Knattelopp Järfälla 2011