Anmälda till Partille 6-Timmars 2018 Avancerad sök

1-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Helena Jönsson Ormögat Trail K45 Sävedalen 1971
Claes Berntsson Ormögat Trail M45 Sävedalen 1971
Ann Svensson Lonesome Runners K45 Jonsered 1969
Rickard Rosén Runacademy IF M motion Hisings Kärra 1974
Lennart Johansson Mariestads AIF M70 Mariestad 1948
Ellen Sepp SOK Knallen K senior BORÅS 1987
Emma Mattsson K senior Partille 1992
Lena Nannis M motion Motala 1965
Bella Nannis M motion Motala 2006

3-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Therese Eriksson Friskis&Svettis Vänersborg K35 Vänersborg 1982
Ulf Mathiasson APM TERMINALS M motion SÄVEDALEN 1959
Malin Baeza Roos Lonesome Runners K40 V Frölunda 1977
Tomas Karlsson LK TV88 M motion Trollhättan 1960
Åsa Bengtsson Lonesome Runners K45 Västra Frölunda 1971
Sofia Rasch Umara Sports Club K senior Mölndal 1983
Joel Kullander M35 Göteborg 1982
Emma Götulf K motion Höör 1973
Birgitta Lindahl K motion Partille 1948
Stuart Campbell Solvikingarna M40 Mölndal 1981
Pia Magnusson Lonesome Runners K40 Jonsered 1973
Malin Jägeblad K40 Kungälv 1977
Annika Johanson Lonesome Runners K45 Mölndal 1969
Caroline Johansson Lonseome Runners K40 Göteborg 1976
Johan Olausson Lord Sok knallen M senior Borås 1980
Anders Lygnelid M35 Rydboholm 1981
Anton Wilson SOK Knallen M senior BORÅS 1983
Ulrika Peterson Kungälv K motion Kungälv 1973
Anne-Charlotte Hofflin K motion Kungälv 1973
Maria Johansson K40 Romelanda 1974
Hanna Brage K motion Göteborg 1988
Charlotta Olsson K motion Västra Frölunda 1964
Kristina Sund K motion Lindome 1978
Ulrika Toftevall K motion Partille 1970
Ann-Charlotte Aghamn Lonesome Runners K60 Mölndal 1958
Therese Hallström K35 Göteborg 1981
Hanna Hagrenius K35 Onsala 1985
Mattias Johansson Lonesome runners M motion Romelanda 1981
Molly Johansson K senior Romelanda 2009
Oliver Hellman M motion Partille 2006

6-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Kristian Waalen SpiridonLLL/FHIultra M65 Tranby 1949
Magnus Kristiansson LK TV88 M45 Trollhättan 1972
Viktor Thun Team Thun Herrar GÖTEBORG 1988
Sara Mälbrink Damer Sävedalen 1976
Marcus Ericsson Grif Invalidos Rullstolsinnebandy M motion Trollhättan 1985
Torbjörn Gelotte Solvikingarna M40 Göteborg 1976
Fredric Hallström M35 Göteborg 1981
Patrik Matsson Solvikingarna M50 Västra Frölunda 1964
Lennart Skoog Stenungsunds OK M70 Stenungsund 1946
Dan Välitalo Västerås LK M45 Västerås 1971
Anna Grundahl IF Linnéa K40 Solna 1976
Lars-Åke Johansson Solvikingarna M45 Bohus 1970
Marcus Ekenstierna Sweden runners M senior Älvdalen 1984
Marita Björk SOK Knallen K55 Målsryd 1959
Amanda Nolhage Team Hybrid Fitness Damer Vetlanda 1989
Klas-Göran Hultin SOK Knallen M40 Sparsör 1977
Morgan Johansson M50 Göreborg 1966
Robin Bengtsson SMDF Herrar Partille 1985
Elin Töllborg Team T Damer Mölndal 1986
Sofia Kay LK TV88 K40 Vänersborg 1976
Tommy Andersson BETA Adventure M motion Jörlanda 1992
Annika Askengren Berg LK TV88 K55 TROLLHÄTTAN 1960
Alexander Levin 1974 Herrar Nacka 1974
Jennifer Honek LSG Karlsruhe K senior Solna 1985
Pelle Pettersson Runacademy Herrar Sävedalen 1982
Torbjörn Dahlin Skandia löparklubb M35 Öjersjö 1980
Lennart Bengtsson Solvikingarna M75 Hålanda 1942
Joel Dalebjörk M motion Lilla Edet 2002
Peter Dalebjörk Team ultrasweden M50 Lilla Edet 1965
Anki Dalebjörk K50 Lilla Edet 1968
Sören Remar Ulricehamns FK M70 Ulricehamn 1948
Jennie Rosander K40 Partille 1975
Lars Järrebring Lonesome Runners M60 Alingsås 1954
Linda lindberg Lindas Familjedaghem K40 Sävedalen 1973
Karin Strid Kristinehamns Multisport K60 Kristinehamn 1958
Heleni Sapnara Damer Göteborg 1972
Tobbe Josefsson Falkenbergs RR M45 Vessigebro 1969
Jörgen Nilsson Vi som springer M65 Hisings Kärra 1950
Anders Olsson Onsjö GK M40 VÄNERSBORG 1978
Niclas Dia Rolls-Royce IF M motion Kristinehamn 1964
Emir Halalkic - M35 Torslanda 1983
Ulrika Möller Lonesome Runners K55 Trollhättan 1963
Henrik Öhman Lerum friidrott Herrar Lerum 1984
Lars Lindblom SOK Knallen M motion Ljung 1961
Bibbi Lind Solvikingarna K70 Göteborg 1944
Annika Jacobsson Lonesome Runners Damer Kungälv 1966
Yvonne Carlgren Hansson Sweden Runners K45 Partille 1970
Jörgen Malmkvist Sweden Runners M40 Göteborg 1978
Erika Gren BK Badjävlar K35 Partille 1979
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M40 FARSTA 1976
Peter Kautsky 1957 M motion Degeberga 1957
Lisa Karlsson K40 Partille 1975
Stephan Höfer Landvetter Herrar Landvetter 1970
Anton Svärd MASS M40 Västra Frölunda 1978
Stefan Höög M55 Lerum 1961
Roger Kjellsson Team Blekinge M45 Ronneby 1969
Mikael Thomasson FK Göingarna Herrar Sibbhult 1975
Annelie Thomasson FK Göingarna Damer Sibbhult 1978
Rickard Nilsson Newbalance M35 Göteborg 1982
Thane Connolly M motion Göteborg 1977
Theresia Höglund Lonesome Runners K motion Göteborg 1978
Leif Karlsson Solvikingarna M55 Västra Frölunda 1963
Bobby Ljung Lonesome Runners M45 Sävedalen 1970
Giesela Bergh Lonesome runners Damer Herrljunga 1963
Tommy Carlsson LK TV88 M50 Vänersborg 1967
Lars-Göran Olausson Team Blekinge M65 Jämjö 1952
Susanne Nilsson Team Ultrasweden LK K50 NÄSSJÖ 1963
Bengt Dolk Team Ultrasweden LK M60 NORRKÖPING 1957
Ann-Marie Dolk Team Ultrasweden LK K70 NORRKÖPING 1947
Lisa Amundsson Strömstad Löparklubb K55 Sydkoster 1960
Jannica Sigurdson Hägersten K motion HÄGERSTEN 1979
Peter Svensson IFK Skövde M60 Stockholm 1957
Jessica Aideborn Hartikainen Team ultrasweden K35 Partille 1981
Roger Kovacs Solvikingarna M45 Härryda 1969
Daniel Melin Team Peo Thyrén M45 Göteborg 1976
Niclas Johansson Lonesome Runners Herrar Göteborg 1965
Tina Johansson Lonesome Runners Damer Göteborg 1965
Anna Oleander Triathlon Väst Damer Göteborg 1992
Filippa Gustafsson Triathlon Väst Damer Göteborg 1992
Monica Johansson Lonesome Runners Damer Göteborg 1979
RosMarie Pohjanvuori lonesome runners K50 Hovås 1967
Olof Brandén Göteborgs polismäns IF M35 Vallda 1981
Sara Danielsson Aktivitus sports club Damer Mölnlycke 1987
Richard Stikkelorum Triathlon väst M45 Västra Frölunda 1970
Niklas Fredlund Team Ultrasweden LK M50 Floda 1965
Stina Kjellström K40 Vargön 1974
Martin Kjellström 3City Triathlon M40 Vargön 1978
Andreas Dahlgren Lonesome runners Herrar Öjersjö 1976
Elin Persson Damer Lund 1990
Erik Skogström Lonesome Runners M40 Torslanda 1975
Christer Nannis M motion Motala 1963
Teresa Ypyä Lonesome Runners K motion Kållered 1978
Carina Manning Team Ultrasweden K55 Partille 1961
Stefan Manning Herr M60 Partille 1956
Jonas Hemström Team Ultrasweden M40 Trångsund 1974
Mathias Johansson 1967 M50 Torslanda 1967
Eva Berg K50 Gunnilse 1967
Lasse Jutemar SOK Knallen M60 KINNARUMMA 1956
Sigvard Koplimäe Team Ultrasweden LLK M65 Krokom 1950

Stafett 6-Timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Kalle Holmström The Fat Frogs Landvetter 1981