Anmälda till Blekinge River Trail 2018 Avancerad sök

Long River 20km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Annika Nilsson Team Blekinge Damer Lyckeby 1977
Joakim Bielecki Herrar Skurup 1967
Henrik Skansjö Svanehus IK Herrar Skurup 1969
Henrik Molin Herrar Karlshamn 1985
Mattias Bergman Herrar Karlshamn 1979
Jens Altarac Herrar Veberöd 1980
Mollie Nohave Team Powerwoman Damer Nättray 1967
Zebastian Nohave KSS Herrar Nättraby 2004
Fredrik Håkansson Ronneby OK Herrar Ronneby 1972
Roger Tjernström Skansen IF Herrar Spånga 1970
Annicka Istemo Vallsta SK Damer Spånga 1965
Jan Helsingborgaren Brågård AxaSportClub Herrar Virestad 1946
Jerker Hagman Karlshamn Herrar Karlshamn 1975
Linnea Persson LK Skoskavet Damer Asarum 1992
Kit Carlsson Damer Kristianstad 1971
Anna-Sara Sjöland Damer Lund 1980
Maria Dahlqvist Lonsome runners Damer Svalöv 1980
Johan Karlsson Herrar MÖRRUM 1974
Per-Ola Svensson karlshamn Herrar ASARUM 1970
Sarah Lamb GMSMT Damer Karlskrona 1993
Niklas Ek GMSMT Herrar Karlskrona 1990
Oscar Olsson Karlshamn OCR Herrar Asarum 1992
Robin Askman Herrar Ronneby 1985
Olof Leonardsson Barracudas SR Herrar Karlskrona 1976
Annelie Leonardsson Barracudas SR Damer Karlskrona 1981
Jesper Peterzen Malmö Kanotklubb Herrar Malmö 1971
Martin Bohlin Karlshamn OCR Herrar Karlshamn 1973
Cajsa Gustavsson Härlövs IF Damer Kristianstad 1981
Johannes Schrewelius Kalvhagens Box Center Herrar Karlskrona 1970
Anders Isaksson Herrar Nättraby 1959
Jimmy Andersson Österlia XCR Herrar Degeberga 1981
Martin Wanegårdh Herrar Veberöd 1972
Jenny Wanegårdh Damer Veberöd 1976
Joel Sjöholm Ok Pan - Kristianstad Herrar Höör 1994
Lina Bladfors TNT-Öland Damer Färjestaden 1981
Daniel Svensson Herrar Mörrum 1977
Marie Elfving TNT-Öland Damer Färjestaden 1975
Oscar Johansson Johanz Me Z Herrar karlshamn 1996
Roger Kjellsson Team Blekinge Herrar Ronneby 1969
Magnus Andersson Umara Sports Club Herrar Kalmar 1973
Niklas Olsson Umara sport club Herrar Trekanten 1985
Johan Österdahl Herrar Höör 1975
Martin Eliasson Herrar Mörrum 1982
Sofia Swartz Team Blekinge Damer Karlskrona 1978
Matti Piittinen Skydive skåne Herrar Kristianstad 1981
Daniel Camenell LK Skoskavet Herrar RONNEBY 1986
Rolf Fröjd Ryssbergets ik Herrar Färlöv 1963
Paul Olsson OK Skogsfalken Herrar svängsta 1972
Ellinore Enarsson Damer Sölvesborg 1991
Johan Johansson Johanz me Z Herrar Karlshamn 1985
Michael Ericsson Herrar Kalmar 1968
Marie-Louise Rasmusson Härlövs IF Damer Hässleholm 1981
Karl Rasmusson Härlövs IF Herrar Hässleholm 1980
Ingela Ekelöv Skåneslättens OL Damer Ludvigsborg 1958
Mikael Andersson Herrar Höör 1985
Joakim Celion Team JoJo Herrar Backaryd 1982
Christoffer Hallström Herrar Asarum 1985
Jonatan Andersson Team Blekinge Herrar Rödeby 1998
Anette Johnsson Damer Kalmar 1969
Gjalt Koopmans Herrar Kalmar 1954
Jan Holst Mö kanot klubb Herrar 1962
Lars Gullers Herrar Åkarp 1969
Georg Krüger Herrar Malmö 1983
Thomas Fröjd Härlövs IF Herrar Kristianstad 1961
Johan Hilmersson Härlövs IF Herrar Kristianstad 1983
Markus Samuelsson Karlskrona kettlebell Herrar KARLSKRONA 1981
Klas Axell Växjö AIS Herrar Växjö 1976
Christine Johansson Mitt team Damer Ronneby 1978
Richard Cedergren Härlövs IF Herrar Kristianstad 1968
Andreas Hartvig Härlövs IF Herrar Kristianstad 1977
Angelica Petersson AIF Friidrott Damer ALINGSÅS 1974
Helené Ohlsson Team OCR Ninja Damer Alingsås 1984
Mats Lüddeckens Herrar Skurup 1966
Jonas Ivarsson Härlövs IF Herrar Gärds Köpinge 1981
Henrik Norberg Veingegatan 4 Herrar Helsingborg 1977
Jimmy Buder Herrar Rydsgård 1974
Rickard Edlund Herrar Malmö 1975
christina andersson skog stigmännen karlshamn Damer olofström 1948
Peter Nordvall Herrar Svängsta 1972
Petronella Deen Damer Södra Sandby 1976
Rikard Kelloniemi Halmstad OK Herrar Halmstad 1974
Jesper Karlsson Ingen Herrar Malmö 1990
Souroush Hashemian Herrar Malmö 1983
Peter Johansson Övertorneå Herrar Övertorneå 1965
Erik Karlsson Herrar Nättraby 1986
Mikael Johansson Solelgrossisten Herrar Malmö 1967
Daniel Persson Bromölla IBK Herrar Bromölla 1982
Fredric Carlson Malmö Gerillalöpare Herrar Malmö 1966
Mats Olsson Salsjögänget Herrar Bräkne-Hoby 1968
Ulf Nilsson Salsjögänget Herrar Asarum 1962
Sebastian Einarsson Vegan Runners IK Herrar Karlshamn 1985
Christer Ericson Herrar Jämjö 1967
Karl Holmkvist Semlan Herrar Malmö 1976
Adam Boström Flygbasjägarna IK Herrar Staffanstrop 1991
Daniel Klint . Herrar Älmhult 1987
Rikard Svensson x Herrar Karlskrona 1970
Anders Björklund IK Dran Herrar Varberg 1978
Simon Holgersson Herrar Ramdala 1988
Mimmi Hansson Salsjögänget Damer Höör 1986
Ola Nilsson GN Transport AB Herrar Halmstad 1970
Linn Boberg Damer Helsingborg 1993
Anders Hemberg Herrar Helsingborg 1985
Thomas Börjesson Herrar Malmö 1977
Emilie Andersson Damer Tidaholm 1989
Adel Huzejrovic Herrar Tidaholm 1990
Henrik Malmros Karlshamns SK triathlon Herrar Karlshamn 1980
Per-Ola Svensson Asarum Herrar Asarum 1970
Anders Jelander Söderåsens FK Herrar Perstorp 1964
Catharina Henriksson Söderåsens FK Damer Perstorp 1969
Boban Stojanovic Herrar Ronneby 1980
Tony Rasmusson Herrar Höganäs 1985
Johan Andersson Herrar Höganäs 1985
Henrik Gustafsson Karlshamns Gymmix Herrar Mörrum 1972
Ingrid Stjernholm Damer Lerum 1962
Mats Rosenberg AAKtiv Herrar Asarum 1966
Johanna Juliusson Cvc Lyckeby Damer Karlskrona 1975
Pekka Juliusson Cvc lyckeby Herrar Karlskrona 1976
Jonas Petersson Herrar Höganäs 1982
Marcus Haug Herrar Höganäs 1971
Anders Ekelund Herrar Svängsta 1975
Johan Kronlund C33 IK Herrar Växjö 1982
Thomas Börjesson Team Blekinge LF Herrar Karlskrona 1962
Joacim Malm Herrar KARLSKRONA 1989
Henrik Landin Frosta Multisport Herrar Ludvigsborg 1978
Johan Söderquist Herrar Karlskrona 1980
Tibor Bondesson Herrar Sölvesborg 1976
Niclas Alfzon Cwc Lyckeby Herrar Lyckeby 1969
Bobbo Kronholm CWC Lyckeby Herrar Lyckeby 1973
Stina Nordström Damer Kristianstad 1987
Martin Renvert Herrar Kristianstad 1986
Kajsa Pernbert Damer Trekanten 1980
Patrik Olsson Herrar Kristianstad 1969
Tine Kildal Damer Kristianstad 1976
Pelle Westrup Herrar Ronneby 1988
Ola Rydberg Vettekulla Herrar Karlshamn 1980
Emelie Lilliefeldt Team Nordic Trail Damer Solna 1981
Mårten Bring KSK Triathlon Herrar Asarum 1974
Peter Nordström Team blekinge Herrar Lyckeby 1967
Anders Petersson Herrar Asarum 1969
Carina Sidén Damer Lerberget 1964
Roger Löfström Scania Road Runners Herrar Södra Sandby 1964
Lars Olov Martinsson Möllan frontrunners Herrar Malmö 1980
Ola Svensson Herrar Asarum 1979
Max Ehle Pinna På Herrar Svedala 1971
Magnus Strandberg Team Blekinge Herrar Lyckeby 1979
Marie Strandberg Team Blekinge Damer Lyckeby 1978

Half River 9,5km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Daniel Flyckt Salsjögänget MK Herrar Bräkne-Hoby 1973
Helena Helge Damer Karlskrona 1972
Anna Rinaldo Damer Karlskrona 1976
Tobias Jeppsson Herrar Karlshamn 1979
Sofie Månsson Damer Helsingborg 1975
Matilda Rosenlund TNT Öland Damer Kalmar 1981
Fredrik Hansson Team 1 Herrar Hässleholm 1976
Eva Malmberg Södra Cell Mörrum Damer KARLSHAMN 1960
Rebecca Thörnberg Damer Karlskrona 1980
Karolina Jonasson Runacademy IF Damer Karlskrona 1986
Patrik Flyden Axa Sportklubb Herrar Karlskrona 1969
Niclas Olsson Hällaryds IF Herrar Karlshamn 1971
Eva Nordin Runacademy IF Damer Karlskrona 1961
Eva Terling TNT-Öland Damer ROCKNEBY 1955
Susanne Aspeklev Salsjögängets MK Damer Bräkne-Hoby 1961
Roger Olsson Herrar Karlshamn 1972
Anders Henningor Herrar Mörrum 1973
Susanne Berggren Ryssbergets ik Damer Sölvesborg 1976
Sylvia Stenfelt Damer MÖRRUM 1970
Per Stenfelt Herrar MÖRRUM 1970
Samuel Stenfelt Herrar MÖRRUM 2003
Roberth Månsson Team1 Herrar Karlskrona 1970
Tommie Månsson Team 1 Herrar Hässleholm 1946
Marita Holst Damer Karlshamn 1970
Martin Holst Herrar Karlshamn 1972
Andreas Ernebrand Mörrums hockey Herrar Asarum 1982
Anna-Maria Larsson Brosö OK Damer Bromölla 1972
Erik Jönsson Brosö OK Herrar Bromölla 2004
Kenneth Bergqvist X Fitness Herrar Asarum 1954
Ulrika Karlberg Damer Kosta 1979
Johan Kristensen Ronneby kommun Herrar Karlshamn 1978
Gill Agelstam Damer Kosta 1979
Marcus Eklund Herrar Nättraby 1976
Ann-Sofie Robèrt Damer Karlshamn 1973
Sofie Cederquist Karlshamns ksk triathlon Damer Karlshamn 1984
Ann-Kristin Isaksson Damer Nättraby 1964
Pierre Robèrt KARLSHAMN Triathlon Herrar Karlshamn 1972
Eva Ulfsdotter Karlströmer 50-åringen Damer Karlshamn 1968
Jörgen Karlsson MBAK Herrar Mörrum 1963
Paul Leistra Karlskrona SOK Herrar KARLSKRONA 1973
Andreas Eriksson Arnqvist TNT-Öland Herrar Kalmar 1984
Mona Eriksson TNT-Öland Damer Åseda 1954
Göran Eriksson TNT-Öland Herrar Åseda 1951
Cecilia Ahlenius Damer Sölvesborg 1977
Anne johansson TNT-Öland Damer Nybro 1962
Johanna Uller BLT Hitta Flytet Damer Sölvesborg 1994
Emma Uller BLT Hitta Flytet Damer Karlshamn 1989
Lotta Österdahl Damer Höör 1977
Tea Österdahl Damer Höör 2003
Fasth Anneli Ronneby Kommun Damer Kallinge 1973
Ann-Sofi Larsson Ronneby kommun Damer Ronneby 1981
Lisa Everbring Damer Sölvesborg 1980
Mikael Meltzer Golden Wellness Herrar Varberg 1969
Cissi Meltzer Golden Wellness Damer Varberg 1971
Anders Wendel Herrar Sölvesborg 1968
olof Olsson Karlshamn OCR Herrar svängsta 2007
Charlotte Silander KA2 Damer Karlskrona 1973
Richard Sällström Bättreänifjol Herrar Bromölla 1967
Anna Blom Jansson Damer Kristianstad 1971
Cecilia Måbrink Härlövs if Damer Önnestad 1988
Christina Karlsson Södra Cell Mörrum Damer Mörrum 1966
David Lundström Kungsbacka IF Herrar Kungsbacka 1980
Charlotta Lundström Kungsbacka IF Damer Kungsbacka 1979
Per Gyllström Herrar Karlshamn 1972
Bettina Gyllström Damer Karlshamn 1976
Jerker Almskoug Herrar Malmö 1988
Anna Gullers Damer Åkarp 1967
Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Harestad 1962
Kajsa Almskoug Damer Malmö 1986
Andreas Blomberg Sekatörerna Herrar Göteborg 1977
Peter Valeur Herrar TORNA HÄLLESTAD 1960
Ulrika Rosengren Damer Torna-Hällestad 1960
Jimmie Karlsson Herrar Motala 1973
Ulrika Schölin Damer Motala 1973
Catarina Elofsson Härlövs IF Damer Kristianstad 1964
Marcus Dahlstein Herrar Växjö 1980
Jonas Petersson AIF Friidrott Herrar ALINGSÅS 1974
Stefan Brattberg Herrar Ronneby 1974
Niklas Eriksson Herrar Alingsås 1984
Jens Bergman Herrar Bromölla 1985
Jenny Grönberg Damer Vånga 1980
Reka Toth OK Skogsfalken Damer Budapest 1991
Katalin Csik OK Skogsfalken Damer Budapest 1982
Karoline Persson Damer Nättraby 1986
Frida Bengtsson - Damer Asarum 1988
Madeleine Olsson Salsjögänget Damer Asarum 1961
Victoria Ericsson Damer Sölvesborg 1989
Sophie Centrén Damer Sölvesborg 1986
Maria Swennergren Hansen Damer København, Danmark 1984
Thomas Gjøll Hansen Herrar København, Danmark 1985
Johanna Westrup Magcentralen Damer Ronneby 1989
Anette Andersson - Damer Asarum 1972
Michaela Olsson - Damer Asarum 2001
Nicklas Petersson Herrar Mörrum 1974
Roland Nilsson Själv e bäste dräng Herrar Mörrum 1970
Carina Algmo Damer Olofström 1960
Linda Gerthsson Damer Sölvesborg 1980
Anna Petersson Damer Karlskrona 1989
Simon Hintze Herrar Karlskrona 1989
Daniel Jörgenstam Herrar Anderstorp 1985
Anna Borgman Damer Sölvesborg 1982
Karin Månsson Damer Kristianstad 1980
Mia Kajsajuntti Skogsfalken Damer oslo 1990
Lillemor Stjernholm Wellness Studio Damer Jämjö 1966
Pernilla Tilosius - Damer Johannishus 1969
Ida Abrahamsson Sölvesborg Damer Sölvesborg 1992
Tina Cehlin Damer Sölveborg 1979
Erika Karlsson Ok Skogsfalken Damer Karlshamn 1975
Rebecka Karlsson Damer Karlskrona 1991
Eva Zembron Björk Damer Råå 1963
Elisabeth Rosenkvist Damer Helsingborg 1966
Tina Molin Damer Helsingborg 1967
Marie Ramel Damer Stockholm 1964
Anders Sjöblom Herrar Stockholm 1964
Marit Nordstrand Damer Helsingborg 1958
Petra Öster Damer Helsingborg 1962
Oliver Granqvist Jönsson Crossfit Karlskrona Herrar Bräkne-Hoby 1994
Johan Åman Herrar Täby 1968
Paulina Åman Damer Täby 1970
Reine Brorsson snickerier vänner Herrar mörrum 1971
Mattias Gårdesten Herrar Karlshamn 1974
Victoria Sigurdsson Damer Karlskrona 1992
Anders Svensson Herrar Hasslö 1979
Hanna Norberg Damer Hasslö 1980
Ola Ivarsson Herrar Mörrum 1963
Sara Martinsson Damer Tingsryd 1986
Rolf Johansson Mörrum Herrar Mörrum 1964
Frida Ysberg Björstorp & Kullåkras Löparsällskap Damer Bräkne hoby 1984
Richard Frostdahl Björstorp & Kullåkras Löparsällskap Herrar Bräkne hoby 1988
Pernilla Nilsson Damer Mörrum 1980
Mary Aronsson Damer Rödeby 1981
Carin Håkansson Damer Karlskrona 1979
Anna-Lena Petersson Damer ASARUM 1971
Alexandra Åbrandt Damer Kristianstad 1972
Julia Turesson Damer Mörrum 1985
Elisabet Janner Ronneby OK Damer Jämjö 1965
Nina Svennergren Damer Mörrum 1983
Maria Törneryd Damer Karlshamn 1968