Anmälda till Sisjöloppet 2017 Avancerad sök

Sisjöloppet 14 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Robert Sjöholm Män Billdal 1978
Martin Tengklint Ericsson IF Män Lindome 1975
Mathias Olsson Män Göteborg 1988
Vidar Gimbringer Askim ik Män Askim 2000
Annelie Johansson Hälle IF Kvinnor Sjömarken 1978
Babbs Edberg Kvinnor Mölndal 1972
Ida Odelius Kvinnor Västra Frölunda 1983
Magnus Ohlsson Askims IK Män Askim 1971
Jennie Stenström Kvinnor Mölndal 1976
Einar Kjartansson Länsförsäkringar Män Göteborg 1972
Eric Skoglund Män 1964
Robert Berg Män 1981
Alexis Rehnberg Män 1981
Annica Samuelsson Kvinnor 1968
Linn Alholt Kvinnor 1993
Sven Boquist Män Uddevalla 1959
Jan Hedenskog Ingen Män Lindome 1967
Mikael Isaksson KSB Sverige AB Män Göteborg 1981
Andre Spangenberg Män Onsala 1971
Nils Johannes Bergman Män Göteborg 1974
Christer Lidholm Handelsbanken/Skandiamäklarna Män Askim 1964
Staffan Asker Män V. Frölunda 1970
Jimmy Skoglund Män V. Frölunda 1974
Johan Gabrielsson Askims IK Män Askim 1979
Christian Sjöberg Handelsbanken/Skandiamäklarna Män Askim 1964
Christer Jigborg Män 1964
Anders Tistrand Män 1975
Caroline Zeidler Kvinnor 1980
Pelle Jakobsson Kullavik Män Kullavik 1966
David Pettersson Lerum Friidrott Män Göteborg 1991
Jonas Lindvall Rejlers IF Män Lindome 1976
Susanna Holmstrand Kvinnor ASKIM 1973
Marcus Karlsson Män Kungsbacka 1993
Johan Westlund Män Askim 1979
Adam Broberg IF Rigor Män Göteborg 1998
Richard Olivecrona Aktivitet Sports Club Män Göteborg 1960
Henrik Skovbjerg Frölunda OL Män ASKIM 1972
Susann Skovbjerg Frölunda OL Kvinnor ASKIM 1973
Jan Ljungcrantz Triathlon Väst Män Göteborg 1968
Magnus Sandberg Askims IK P07 Män Askims 1975
Johan Simonsson Män Askim 1976
Anne Östlund Kvinnor Lerum 1965
Jan Johansson Män Kungsbacka 1960
Birgitta Johansson Kvinnor Kungsbacka 1962
Göran Anderson Män Kullavik 1963
Ola Hedenrud Kvinnor Askim 1966
Niclas Sjöman Örgryte friidrottsklubb Män Torslanda 1971
Peter Broberg IF Rigor Män Göteborg 1965
Simon Corneliusson OK Löftan Män Frillesås 2005
Patrik Corneliusson OK Löftan Män Frillesås 1978
Johan Burenius Kullavik Män Kullavik 1973
Anne Romberg Kvinnor Romelanda 1981
Björn Hanson Löpargubbar Män Halmstad 1976
Jakob Hjelmåker Aktivitus Sports Club Män Västra Frölunda 1979
Preeti Kawal Kaur Askims IK Kvinnor Hisings Backa 1999
Ayla Oom Askims IK Kvinnor Göteborg 1999
Ola Hedwall KSB Sverige AB Män Göteborg 1969
Jonas Ericsson Män 1976
Daniel Olsson Män 1984
Marcus Henriksson Män 1984
Jens Lundqvist Män 1982
Kristina Liljestrand Kvinnor Mölndal 1985
Styrbjörn Johansson Män Lindome 1970
Fredrik Brunberg Kaffekompaniet Män Askim 1980
Andreas Johansson Män Gullbrandstorp 1987
Fredrik Johansson Män Kungsbacka 1983
Alexander Ling Frölunda Män Västra Frölunda 1973
Camilla Jälmevik Kvinnor Västra Frölunda 1985
Charlotta Larsson Kvinnor Särö 1974
Ragnar Crona IK Granit Män Askim 1972
Jens Persson Askims IK Män Askim 1973
Lisa Sparrström - Kvinnor Göteborg 1972
Ola Romberg Män Askim 1970
Zanda Nyström Kvinnor Göteborg 1971
Daniel Svensson Män Göteborg 1970
Veronica Winblom Kvinnor Askim 1984
Jonas Stendahl Askims IK Män Askim 1978
Julia Hedström Kvinnor Göteborg 1999
Magnus Dahlgren Män Askim 1974
Niklas Jenefeldt Män Askim 1986
Peter Andersson Män Angered 1977
Anders Schleifstein Kungsbacka GK Män Hovås 1966
Tim Best Män Gothenburg 1970
Julia Mårtensson Kvinnor Göteborg 1985
Elin Sparlund Kvinnor Stockholm 1981
Lena Marie Broström Kungsbacka CK Kvinnor Göteborg 1981
Sandra Jansson Vitsands IF Kvinnor Mölndal 1994
Henrik Wallenius Skarpeträda IF Män Mölndal 1992
Monir Elkhalki IF Kville Män Hisings-Backa 1981
Carl Weibull Lonesome Runners Män Öjersjö 1975
David Strand Newcastle United Män Mölndal 1979
Emelie Feuk Kvinnor Kungsbacka 1984
Peter Berglund IK Stern Män Askim 1964
Ari Suomela Män GÖTEBORG 1976
Tommie Eriksson Män Lindome 1980
Peter Thureson Män Gråbo 1976
Pierre Sturedahl Män Askim 1971
Magnus Rahm Män Mölndal 1990
Simon Skoglund LK Gränslöst Män Göteborg 1990
Peter Broberg IF Rigor Män Göteborg 1965
Stefan Åberg Män mölndal 1984
Anders Knudsen Män Göteborg 1968
Fritjof Bergh Kromme Män Västra Frölunda 1973
Niklas Bergh Kromme Män Västra Frölunda 1970
Anders Klähm Män Göteborg 1982
Anna Knutsson Askims IK Kvinnor Askim 1979
Ann-Charlotte Havner Kvinnor Hovås 1954
Robert Wickström IK Jumbo Män Göteborg 1980
Alma Janblad Kvinnor Göteborg 1995
Lena Ivari Kvinnor Billdal 1975
Fredrik Johansson Tornéus Män Göteborg 1992
Tomas Olsson Män Billdal 1980
Mikaela Olsson Kvinnor Göteborg 1991
Lisa Wiberg Kvinnor Göteborg 1990
Therese Uusvoog Ik Sävehof Kvinnor Jonsered 1975
Mikael Lundqvist Män Billdal 1980
Anna Maria Ambjörnsson Kvinnor Askim 1977
Sven-Erik Fredriksson Solvikingarna Män Västra Frölunda 1938
Stuart Campbell Solvikingarna Män Mölndal 1981
Peter Sjöberg PS Fitness Män Västra Frölunda 1979
Krister Prsa Profality AB Män Mölndal 1975
Anna Kruus Kvinnor Askim 1973
Marcus Kruus Män Askim 1975
Miriam Finke Kvinnor GÖTEBORG 1988
Magdalena Eriksson Kvinnor GÖTEBORG 1985
David Westerlund Män Mölndal 1976
Martin Ödman Män Billdal 1957
Mattias Karlsson Män Nol 1974
Gustav Öhman Män Göteborg 1992
Josef Danell Askims IK Män Askim 1974
John Weibull Män Askim 1975
Johan Larsson Män Göteborg 1984
Rikard Bremer Lonesome Runners Män Varberg 1965
Eva Stenberg Apladalens LK Kvinnor Varberg 1966
Ralf Hansson Swerock Män Kungsbacka 1960
Fredrik Johansson Hagen BK Män Västra Frölunda 1975
Fredrik Wendschlag Män Mölndal 1979
Marika Wahlqvist Kvinnor Billdal 1979

Sisjöloppet 7,3 km (ink. promenad)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Alexandra Fjällman Jag älskar chips Kvinnor Västra Frölunda 1984
Oskar Fjällman - Män Västra Frölunda 1984
Dennis Andersson Män Ullared 1985
Filip Lundin Askims IK Män GBGx 2004
Ludvig Bark Askims IK Män GBGx 2004
Weeraphap Thongkong Askims IK Män GBGx 2004
David Sällström Askims IK Män GBGx 2004
Felix Rappe Askims IK Män GBGx 2004
Eliah Gabrielsson Askims IK Män GBGx 2004
Sigge Ideberg Askims IK Män GBGx 2004
Zid Engdahl Askims IK Män GBGx 2004
Bardia Javaheri Askims IK Män GBGx 2004
Erik Sonesson Askims IK Män GBGx 2004
Yahya Soltani Askims IK Män GBGx 2004
Filip Thomsen Askims IK Män GBGx 2004
Oscar Gill Askims IK Män GBGx 2004
Leonidas Kardassis Askims IK Män GBGx 2004
Pontus Wernqvist Askims IK Män GBGx 2004
Jonas Wintvik Män Ullared 1970
Anders Niklasson Män Sävedalen 1966
Maria Arnby Kvinnor Askim 1979
Felix Niklasson Askims IK -HJ Män ASKIM 2001
Peter Andersson Män Västra Frölunda 1969
Justus Alholt Män 1963
Karolin Lindeman Kvinnor 1971
Amanda Hägg Kvinnor 1995
Frida Sjöholm Kvinnor 1976
Inaam Khairallah Promenad/stavgång 1969
Daniel Friström Män 1979
Eija Lauri Handelsbanken/SkandiaMäklarna Kvinnor Askim 1971
Ulf Lidman Handelsbanken/SkandiaMäklarna Män Askim 1956
Carl-Henrik Henrell Handelsbanken/SkandiaMäklarna Män Bollebygd 1973
Henrik Litsin Växjö OK Män Växjö 1977
Melker Tillenius Sävedalens AIK Män Sävedalen 2001
Henrik Sjöstrand Män Askim 1968
Åse Burenius Kullavik Kvinnor Kullavik 1974
Susanne Berggren Kvinnor Askim 1975
Sören Erlandsson Askims IK F06 Män Askim 1970
Catarina Lundin Kvinnor Askim 1977
Viktor Johansson Män 1995
Peder Rogö Frölunda OL Män Mölndal 1968
Sofia Sjöström Kvinnor Skövde 1989
Ante Jukic Torcida Män Göteborg 1966
Thomas Carlsson Män Lindome 1977
Bengt Lundström Män Mölndal 1969
Gert Rugner Män KUNGSBACKA 1956
Linda Schyum Lazy ladies Kvinnor Kungsbacka 1970
Jessica Stendahl Askims IK Kvinnor Askim 1973
Ulrika Dahlgren Kvinnor Askim 1979
Christina Fröjdlund Lazy Ladies Kvinnor Kungsbacka 1971
Hans-Olof Ehrman Män Västra Frölunda 1987
Jenny Svensson Kvinnor Göteborg 1990
Maria Svensson Kvinnor Hjo 1987
Maja Danell Kvinnor Askiim 1979
Anna-Karin Reüter Almega AB Kvinnor Göteborg 1962
Mila Jukic Almega AB Kvinnor Göteborg 1967
Thomas Lansing Almega AB Män Göteborg 1967
Anders Lenhoff Almega AB Män Göteborg 1964
Maria Gill Almega AB Kvinnor Göteborg 1970
Michael Winder Män Onsala 1980
Elin Winder Kvinnor Onsala 1981
Sanna Yuen Kvinnor Västra Frölunda 1973
Laura Järvinen Kvinnor Göteborg 1972
Bjarne Öhman Män Göteborg 1967
Harri Öhman Män Göteborg 1964
Jon Schiötz Män Kungsbacka 1981
Eva Fälth Kvinnor Göteborg 1965
Barbro Lindh Kvinnor Göteborg 1960
Rosita Stomberg Kvinnor Billdal 1968
Björn Holmgren Män Askim 1968
Anita Lindqvist Kvinnor Askim 1968
Louise Grahnemo Göteborgs Universitet Kvinnor Askim 1981
Maria Skoglund Kvinnor Ryssby 1963
Ulrika Krus Kvinnor Åsa 1978
Linda Öijerfeldt Kvinnor Göteborg 1974
Louise Ärlebrandt Kvinnor Göteborg 1988
Cilena Rubinsson Lazy Ladies Kvinnor LINDOME 1970
Jessica Lindberg Kvinnor Billdal 1985
Filip Hellberg Män Askim 1947
Sara Flodin MOIF Kvinnor Mölndal 1974
Johan Nilsson Askims IK Män Askim 1968
Fredrik Kessler Askims IK Män Askim 1970
Carina Ahlander Kvinnor Askim 1977
Maria Engström Kvinnor Stenungsund 1973
Karin Johansson Kvinnor Göteborg 1970
Glenn Persson Män Askim 1954
Jenny Matiasson Kvinnor Västra Frölunda 1978

Sisjöloppet Flick/Pojk 15 (f. 02-03)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Astrid Fors Askim Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Malva Gimbringer Askim IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Hannah Kullberg Askims IK 02/03 Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Hannah Gustafsson Askims IK F-02/03 Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Elin Bogren Askims IK F02/03 Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Anna Callenmyr Askims IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Filippa Börve Askims ik Flickor 15 (f. 02-03) Västra frölunda 2003
emma eliasson 196505065182 Flickor 15 (f. 02-03) Västra Frölunda 2003
Olivia Brunbäck Sävedalens AIK Flickor 15 (f. 02-03) Sävedalen 2003
Cecilia Söderquist Flickor 15 (f. 02-03) Mölndal 2002
Amanda Lindborg Flickor 15 (f. 02-03) Mölndal 2002
Ida Levin Askims IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Filippa Fredin Askims IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2002
Amelie Tolf Askims IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Emin Hallin Askims IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2002
Julia Blysing Askims IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2002
Tilda Niklasson Askims IK F02/03 Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Caroline Ramsfors F03 Askim IK Flickor 15 (f. 02-03) Askim 2003
Alicia Johansson Flickor 15 (f. 02-03) Västra Frölunda 2002

Sisjöloppet Flick/Pojk 13 (f. 04-05)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Simon Lyckskär Askims ik P-05 Pojkar 13 (f. 04-05) Askim 2005
Oscar Flodihn Björcke Askims IK P05 Pojkar 13 (f. 04-05) Askim 2005
Gabriel Niklasson Askims IK -P05 Pojkar 13 (f. 04-05) ASKIM 2005
Isabelle Romberg Askim BC Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Axel Sving-Janersten Askims IK P05 Pojkar 13 (f. 04-05) Askim 2005
Albin Leandersson Askims IK Pojkar 13 (f. 04-05) Askim 2005
Lova Möller Flickor 13 (f. 04-05) 2005
Moa Gustafsson GKIK Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Alva Malmqvist Askims IK Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2005
Martin Jarlbäck Mölndals AIK Pojkar 13 (f. 04-05) Västra Frölunda 2004
Linus Nieminen Askim IK Pojkar 13 (f. 04-05) Västra Frölunda 2005
Hampus Linse Askims IK Pojkar 13 (f. 04-05) Askim 2005
Alma Svantesson Mölndals AIK Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Alma Lindaur Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Alva Lundh Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Anna Lundh Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Lina Lundh Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Elin Skoog Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Tilda Berggren Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2005
Thelma Bengtsson Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Danaela Ruiz Correa Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Emmy Ceder Kowalewski Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Tindra Andersson Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Linn Svedby Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Ebba Gatenheim Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Greta Arvidsson Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Olivia Nilsson Hågner Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Emma Saastad Bäckstrand Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Matilda Holmstrand Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Felicia Fredriksson Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Amelie Tistrand Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Emelie Nordqvist Askims IK F04 Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Noah Badman Askims IK P-05 Pojkar 13 (f. 04-05) Askim 2005
Freja Johansson Flickor 13 (f. 04-05) Göteborh 2005
Theo Sommarblad Askims IK Pojkar 13 (f. 04-05) ASKIM 2005
Max Sommarblad Askims IK Pojkar 13 (f. 04-05) ASKIM 2005
Paulina Andersson Askims IK Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2005
Isabell Lahti Göteborgs KIK Flickor 13 (f. 04-05) Askim 2004
Jesper Prsa Profality AB Pojkar 13 (f. 04-05) Mölndal 2005
Hugo Kjellberg Pojkar 13 (f. 04-05) Mölndal 2005
David Lithén Pojkar 13 (f. 04-05) Mölndal 2005

Sisjöloppet Flick/Pojk 9 (f. 08-09)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Emma Richardson Askims IK F09/10 Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2010
Vincent Lundin Askims IK P-09 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Rasmus Holgersson Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Hugo Molinder Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Iris Mehlin ABGS Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Oliver Hedin Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Julia Jensen Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2010
Miranda Edborg Sävedalens AIK Flickor 9 (f. 08-09) Sävedalen 2008
William Sliufko Askim ik Pojkar 9 (f. 08-09) Hovås 2009
Carl Dunör Pojkar 9 (f. 08-09) Kullavik 2008
Ruben Wahlberg Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Signe Jacobsson Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Erik Håkansson Askims IK P-10 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Rasmus Rawlings Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Sindri Sigurbergsson Askim IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Carl Holhammar Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Svea Gabrielsson Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2010
Olle Alstad Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Albin Samuelsson Askims ik Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Alfred Lyreus Askims IK P 09 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Folke Svanberg Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Anton Gulz Pojkar 9 (f. 08-09) Mölndal 2009
Max James Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Hugo Erixon Askim IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Felix Göthberg Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Leo Häyrinen Pojkar 9 (f. 08-09) Landvetter 2008
Liam Häyrinen Pojkar 9 (f. 08-09) Landvetter 2010
Emelie Häyrinen Flickor 9 (f. 08-09) Landvetter 2012
Ella Westin Askims Ik Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Lovisa Granqvist Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2008
Martin Skovbjerg Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) ASKIM 2009
Kalle Johansson Pojkar 9 (f. 08-09) Göteborg 2009
Felix Badman Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Anton Olofsson Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Clara Sommarblad Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) ASKIM 2009
Ella Johannesson Askims IK F09 Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Lilly Gelevski Askims Ik Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2008
Hugo Corneliusson OK Löftan Pojkar 9 (f. 08-09) Frillesås 2008
Lily Burenius Kullavik Flickor 9 (f. 08-09) Kullavik 2008
Jonathan Sandberg Askims IK P09 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Hjalmar Fors Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Alexander Andersson Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Olle Lindgren Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Amanda Olsson Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2010
Rasmus Göthberg Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Molly Svanberg Askim Ik Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2008
Theo Göpel Näset SK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Emilia Olsson Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Maja Heed Askims IK-f09/10 Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Molly Heed Askims IK-f09/10 Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2010
Albin Bergh Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Melwin Dahlman Askims Ik Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Hugo Edin Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Erik Tollgerdt Kellerman Askim IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Melvin Stendahl Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Sebastian Siering Askim IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Isabella Siering Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Albert Jonforsen Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Ruben Hagnell Askim Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Anton Fagerberg BK HEID Pojkar 10 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Theo Svensson Askims IK P10 Pojkar 9 (f. 08-09) ASKIM 2010
Noah Svensson Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) ASKIM 2008
Noah Linse Askim IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Vilhelm Danell Askims IK P10 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Leonard Danell Askims IK P08 Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Alice Richardson Askims IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2008
Cornelia Thureson Flickor 9 (f. 08-09) Gråbo 2009
Mimmi Sturedahl Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2009
Filippa Andersson Askim IK Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2008
Ebba Arrhen Askim Flickor 9 (f. 08-09) Askim 2010
Sten Bergek Askims IK Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2010
Hugo Kruus Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2009
Edwin Ahlander Pojkar 9 (f. 08-09) Askim 2008
Elvira Johansson Flickor 9 (f. 08-09) Västra Frölunda 2008

Sisjöloppet Flick/Pojk 11 (f. 06-07)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Esther Persson Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Vera Mehlin MAIK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Tage Sköld The Skolds Pojkar 11 (f. 06-07) Mölndal 2007
Freja Lindeman Flickor 11 (f. 06-07) 2006
Ludvig Möller Pojkar 11 (f. 06-07) 2007
Simon Gustafsson Askim IK P-06 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Viggo Hallbäck Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Elsa Malmqvist Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Lisa Nergård Askim ik Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Emma Jarlbäck If Väster Flickor 11 (f. 06-07) Västra Frölunda 2006
Esther Jacobsson Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Yuto Obayashi Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Goteborg 2006
Alexander Tervaniemi Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Olivia Holhammar Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Julia Pärondal Askim ik Flickor 11 (f. 06-07) askim 2006
Ella Lindberg Askims Ik Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Oscar Alstad Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 1979
Darin Köksal Askim IK P06 Pojkar 11 (f. 06-07) Västra Frölunda 2006
Astrid Rådelöv Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Beatrice Olsson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Filippa Erlandsson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Hilda Erensjö Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Julia Pärondal Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Klara Grundhall Brunander Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Lina Gustavsson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Line Nilsson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Maja Gustavsson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Malin Rappe Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Meja Webrant Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Milla Eichmann/Larsson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Minnea Malm Hedström Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Märta Lyréus Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Natalie Krensler Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Sara Svedmark Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Smilla Pohorela Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Sofia Ljungkrantz Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Sofia Svensson Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Sofie Berggren Askims IK F06 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Edvin Gulz Pojkar 11 (f. 06-07) Mölndal 2007
Nils James Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Max Erixon Askim IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Malte Nordlund Askim IK Pojkar 11 (f. 06-07) Västra Frölunda 2006
Carl Westin Askims ik Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Sid Lindgren Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Elliot Holmgren Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Marcus Ambjörnsson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Melker Fors Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Henry Olsson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
William Nilsson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Benjamin Hansson Israelsson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Alexander Olsson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Kenda Batti Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Tom Larsson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Anton Lundin Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Frans Granqvist BK Heid Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Linus Lillieroth-Gan Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Felix Pohorely Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Felix Fredriksson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askims 2007
Mehmet Gucluer Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Albert Sandberg Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Kalle Holgersson Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Leonard Brunnsgård Eiterjord Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Hugo Wittholt Askims IK P07 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Ellen Skovbjerg Frölunda OL Flickor 11 (f. 06-07) ASKIM 2007
Vilgot Wallhall askim IK Pojkar 11 (f. 06-07) askim 2006
Casper Johannesson Askim IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Felicia Svedby 1966 Flickor 11 (f. 06-07) Göteborg 2007
Alicia Visedo Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Simon Schliep Askims IK P-06 Pojkar 11 (f. 06-07) Hovås 2006
Dominik Schliep Askims IK P-06 Pojkar 11 (f. 06-07) Hovås 2006
Maja Nordelöf Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Gustav Emrich Omnisys Pojkar 11 (f. 06-07) Vastra Frolunda 2006
Linus Göpel Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Philip Olsson Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Marius Ahrenbeck Askim IK Pojkar 11 (f. 06-07) ASkim 2006
Alexander Ambjörnsson Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Elsa Svantesson Askims IK F07 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Moa Heed Askims IK f07 Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Ali Hamza Askim ik p06 Pojkar 11 (f. 06-07) Göteborg 2006
Filippa Bergh Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2007
Ella Forss Askims IK F07 Flickor 11 (f. 06-07) Hovås 2007
Nathalie Staaf Askims Ik Flickor 11 (f. 06-07) Hovås 2007
Gustav Kjelbye Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Albin Edin IFK Göteborg Friidrott Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Arild Moreau Askims-IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Adam Sjöstrand Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Simon Fagerberg BK HEID P06 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Sixten Sturedahl Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
William Thureson Pojkar 11 (f. 06-07) Gråbo 2007
Noel Niklasson Askims IK P06 Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006
Viktor Arrhen Askims IK Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2007
Sarah Bergek Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) Askim 2006
Emelie Prsa Profality AB Flickor 11 (f. 06-07) Mölndal 2007
Alicia Vicei Reinesdotter Askims IK Flickor 11 (f. 06-07) V.Frölunda 2006
Rasmus Bäckstrand AskimIk Pojkar 11 (f. 06-07) Askim 2006