Anmälda till Sicklaloppet 2018 - Lilla Sicklaloppet 7-12 år Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
2803  Benjamin Buckard Team Linguacom Pojkar 9 (födda 2009) Saltsjö-Boo 2009
2804  Robin Buckard Team Linguacom Pojkar 7 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2802  Sebastian Carlsson Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2801  Emilia Henriksson Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2799  Elly Skalin Flickor 10 (födda 2008) Stockholm 2008
2800  Lova Skalin Flickor 12 år (födda 2006) Stockholm 2006
2798  Frida Ek OK Ravinen Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2797  Nelly Tornmarker Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2795  Alexander Koffner Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2796  Maximilian Koffner Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2793  William Lönn Hernborg Pojkar 11 (födda 2007) Saltsjö-Boo 2007
2794  Emma Lönn Hernborg Flickor 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2791  Astrid Wendell Flickor 7 (födda 2011) Tyresö 2011
2792  Ebba Schmidt Flickor 7 (födda 2011) Tyresö 2011
2789  Sonya Ekheden Flickor 11 år (födda 2007) Johanneshov 2007
2790  Greta Ekheden Flickor 8 (födda 2010) Johanneshov 2010
2788  Henry Thomas Sältängen Skola Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-Duvnäs 2010
2787  Alfred Bergqvist Janing Älta if Pojkar 8 (födda 2010) Älta 2010
2786  Lara Caspi Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2784  Freja Mårsjö Sickla IF Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2785  Ronja Mårsjö Sickla IF Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2783  Cornelia Lithagen Skuru Basket Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2781  Tuva Andersson Sickla IF Fotboll, F07 Flickor 11 år (födda 2007) Nacka 2007
2782  Filip Andersson Sickla IF Fotboll, P10 Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2780  Filip Svanehav Hammarby IF Pojkar 9 (födda 2009) ÄLTA 2009
2779  Alexander Croner Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2776  Lea Thorell Flickor 8 (födda 2010) Saltsjö-boo 2010
2777  Anna Hagerud Flickor 8 (födda 2010) Saltsjö-boo 2010
2775  Maya Pettersson Bkbk Flickor 12 år (födda 2006) Johanneshov 2006
2774  Matilda Lundbeck Flickor 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2773  Elin Tärndal Flickor 7 (födda 2011) Älta 2011
2772  Wilhelm Kaj Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2770  Flynn Hedman Pojkar 7 (födda 2011) Johanneshov 2011
2771  Maya Hedman Flickor 12 år (födda 2006) Johanneshov 2006
2769  Carmen Cernjul Spårvägens FK Flickor 11 år (födda 2007) Stockholm 2007
2768  Ellen LIndblad Flickor 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2767  Lisen Kanold Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2765  Elsa Ericsson Flickor 10 (födda 2008) Stockholm 2008
2766  Tilda Ericsson Flickor 12 år (födda 2006) Stockholm 2006
2764  Victor Lilja Pojkar 7 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2749  Felix Stjerna Skuru IK Pojkar 12 (födda 2006) Saltsjö-Boo 2006
2750  Albin Bokvist Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2751  Alexander Nilsson Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2752  Carl-Alexander Uggla Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2753  Edwin Järnliden Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2754  Gustav Johansson Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2755  Hugo Widhagen Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2756  Kalle Linde Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2757  Karl Rosén Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2758  Lex Hjortman Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2759  Melvin Rosendahl Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2760  Moltas Svensson Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2761  Viggo Marschall Alenlid Pojkar 12 (födda 2006) 2006
2762  Axel Hansson Pojkar 10 (födda 2008) Årsta 2008
2763  Nils Hansson Pojkar 8 (födda 2010) Årsta 2010
2747  Emma Hammarberg Bagarmossen Flickor 9 (födda 2009) Bagarmossen 2009
2748  Ellen Hammarberg Bagarmossen Flickor 7 (födda 2011) Bagarmossen 2011
2746  Agnes Karlstrand Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2744  Anton Sjölander Pojkar 9 (födda 2009) Saltsjö-Boo 2009
2745  Emma Sjölander Flickor 7 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2742  Matias Camargo Pojkar 11 (födda 2007) Hägersten 2007
2743  Elina Camargo Flickor 8 (födda 2010) Hägersten 2010
2739  Elias Herlitz Pojkar 12 (födda 2006) Saltsjö-Boo 2006
2740  Oskar Herlitz Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2741  Albin Herlitz Pojkar 10 (födda 2008) Saltsjö-Boo 2008
2737  Gabriel Romero Pojkar 12 (födda 2006) Stockholm 2006
2738  Leonardo Romero Pojkar 9 (födda 2009) Stockholm 2009
2736  Andrei Cristian Mircia Sickla IF Pojkar 10 (födda 2008) NACKA 2008
2735  Stina Östholm Eskilstuna Friidrott Flickor 9 (födda 2009) Mariefred 2009
2734  Inez John-Charles Saltsjö Duvnäs Tennisklubb Flickor 11 år (födda 2007) Nacka 2007
2733  Nåmi Svärd Djurgårdens IF Flickor 12 år (födda 2006) tyresö 2006
2732  Theo Berglind Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2731  Oskar Åkerberg Pojkar 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2730  Felicia Ekroos Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2729  Elin Larsson Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2728  Fanny Silfver Flickor 11 år (födda 2007) Stockholm 2007
2727  Liam Cahier Pojkar 7 (födda 2011) Älta 2011
2725  Melker Hagwall Järla Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2726  Olof Hagwall Järla Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2724  Sebastian Falck Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2723  Wilmer Oxheden Pojkar 10 (födda 2008) Älta 2008
2722  maike Joelsson Gimner Sickla Flickor 8 (födda 2010) Årsta 2010
2721  Anna Triantafillidis Flickor 10 (födda 2008) Stockholm 2008
2720  Greta Grape Flickor 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2719  Sigge Fagerli Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2718  Leia Carlefred Flickor 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2717  Edvin Algott Aronsson Pojkar 9 (födda 2009) Färentuna 2009
2716  Filip Olivensjö Pojkar 9 (födda 2009) Vendelsö 2009
2714  Vidar Agneborg Boo FF Pojkar 10 (födda 2008) Saltsjö-Boo 2008
2715  Edvin Agneborg Lännersta FF Pojkar 7 (födda 2011) Saltsjö-boo 2011
2713  Isabelle Lindenskoug Jarlaberg IF Flickor 12 år (födda 2006) Älta 2006
2712  Raphael Gade Hellas friidrottsklubb Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2711  Erik Lenholm Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2710  Caspian de Freitas Estate Pojkar 9 (födda 2009) 2009
2708  Elias Sonko Estate Pojkar 7 (födda 2011) 2012
2709  Edina Sonko Estate Flickor 9 (födda 2009) 2009
2707  Emilio Robesyn Pojkar 8 (födda 2010) NACKA 2010
2705  Melker Carlström Älta IF Pojkar 8 (födda 2010) Älta 2010
2706  Ellen Carlström Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2704  Ida Bergholm Ingarö if Flickor 8 (födda 2010) INGARÖ 2010
2703  Edvin Paulsson Pojkar 7 (födda 2011) TYRESÖ 2011
2701  Axel Tulldahl Tulldahl Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2702  Hugo Tulldahl Tulldahl Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2699  Alva Ortman Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2700  Malte Ortman Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2697  ossian watz Boo FF Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjöboo 2010
2698  Livia Watz Boo FF Flickor 7 (födda 2011) Saltsjöboo 2011
2696  Elin Widerberg Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2695  Alicia Falk Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2694  Sam Zetterberg Undemo Pojkar 10 (födda 2008) Älta 2008
2691  Erik Andersson Pojkar 9 (födda 2009) Saltsjö-Boo 2009
2692  Elin?? Andersson Flickor 12 år (födda 2006) Saltsjö Boo 2006
2693  Miranda Liljefrost Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2689  Arvid Ahlstrand Boo IF Friidrott Pojkar 11 (födda 2007) Saltsjö-Boo 2007
2690  Vidar Ahlstrand Boo IF Friidrott Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2688  Tilde Lindberg Flickor 10 (födda 2008) Johanneshov 2008
2687  Isabella Ström-Augustsson Flickor 8 (födda 2010) SALTSJÖ-BOO 2010
2686  Vendela Hörnberg Järla Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2685  Tova Björklund Aspudden Flickor 7 (födda 2011) Hägersten 2011
2684  Stella Samuelsson Järla Flickor 8 (födda 2010) Saltsjöbaden 2010
2683  Nozomi Ehrngren Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2682  Willlam Östgren Sickla IF Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2681  Milo Goodchild Pojkar 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2680  Isabella Lundell Hellas FK Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2678  Kuzey Basol Täby OK Pojkar 8 (födda 2010) Täby 2010
2679  Deniz Basol Täby OK Pojkar 8 (födda 2010) Täby 2010
2677  Vincent Nieminen Brinkens IF Pojkar 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2675  Hedda Kirk Hellas Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2676  JUlia Kirk Hellas Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2674  Lea Norberg Flickor 7 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2673  Axel Granzelius Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2672  Juliet Hedström Flickor 12 år (födda 2006) Stockholm 2006
2671  Valerii Matviiets Pojkar 9 (födda 2009) Bandhagen 2009
2670  Julian Petersson Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2669  Leo Fernholm Pojkar 10 (födda 2008) Nacka Strand 2008
2666  marcus edetoft Pojkar 8 (födda 2010) djursholm 2010
2667  matteus edetoft Pojkar 11 (födda 2007) djursholm 2007
2668  matteus edetoft Pojkar 11 (födda 2007) djursholm 2007
2665  Nathalie Cohen Värmdö IF Flickor 12 år (födda 2006) Värmdö 2006
2664  Alexander Gyllered IF Linnea Pojkar 9 (födda 2009) Stockholm 2009
2663  Diesel Berglind Pojkar 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2662  Hjalmar Sällbom Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2661  Felix Ruud-Lonning Saltsjöbadens IF Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjöbaden 2010
2660  Max Österberg Värmdö IF Pojkar 12 (födda 2006) Värmdö 2006
2659  Birger Thor Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2658  Carolina Alvfalk Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2657  Adam Norberg Pojkar 10 (födda 2008) Saltsjö-Boo 2008
2656  Jennifer Landqvist Ryskåsen Flickor 12 år (födda 2006) Gustavsberg 2006
2655  Hanna Nilsson Flickor 10 (födda 2008) Skarpnäck 2008
2654  Kerstin Skagerman Flickor 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2653  Mathilda Arvenäs Flickor 9 (födda 2009) Värmdö 2009
2652  Viktor Nilsson Sundell Järla Pojkar 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2651  Mathilda Hansson Hultcrantz Flickor 9 (födda 2009) Skarpnäck 2009
2650  Fabian Litzen Nacka FC Pojkar 12 (födda 2006) Stockholm 2006
2648  Luna Dahlander Flickor 9 (födda 2009) Farsta 2009
2649  Jamie Dahlander Flickor 7 (födda 2011) Farsta 2011
2647  Fredrik Areskog Pojkar 11 (födda 2007) Johanneshov 2007
2646  Svante Lundberg Sickla Skola Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2645  Elliot Körberg Pojkar 7 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2644  Lucas Ålring Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2643  Sebastian Stagh Ifk Lidingö Friidrott Pojkar 10 (födda 2008) Stockholm 2008
2642  Elsa Pettersson Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2640  Stina Stenström Sickla IF - Fotboll Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2641  Kerstin Stenström Nacka GF Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2638  Oliver Perhage Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2639  Tilda Perhage Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2637  Elliot Rytter Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2636  Uno Fahlen Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2635  Sofia Torres Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2634  Emilia Johansson Flickor 9 (födda 2009) Värmdö 2009
2632  Nelly Forssblad Flickor 10 (födda 2008) VÄRMDÖ 2008
2633  Felix Forssblad Pojkar 9 (födda 2009) VÄRMDÖ 2009
2630  sofia granholm Flickor 7 (födda 2011) saltsjöbaden 2011
2631  victoria krupnik Flickor 7 (födda 2011) saltsjöbaden 2011
2629  Edward Loqvist Nacka HK Pojkar 8 (födda 2010) Enskede 2010
2628  Elsie Billström Olsson Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2627  Linnea Rosenkvist Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2009
2626  Emmie Sandahl Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2625  Oscar Röjdmark Sickla IF Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2012
2624  Alexander Haglund Hammarby IF Pojkar 10 (födda 2008) STOCKHOLM 2008
2623  Astrid Agemark Flickor 7 (födda 2011) Älvsjö 2011
2622  Liv Carlsson Jeifetz Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2620  Ella Bondesson Flickor 9 (födda 2009) Älta 2009
2621  Elliot Bondesson Pojkar 7 (födda 2011) Älta 2011
2618  Elsa de Flon Flickor 10 (födda 2008) Saltsjö Duvnäs 2008
2619  Joel de Flon Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö Duvnäs 2010
2617  Devin Kohlström Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2616  Andor Grandien Pojkar 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2615  Kajsa Blomberg Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2614  Hilda Löfstrand Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2613  Oscar Lewerth Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2612  Vidar Ingwall Pojkar 10 (födda 2008) Saltsjö-boo 2008
2611  Moa Haglund Sickla skola 2A Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2610  Siri Nilsson Flickor 7 (födda 2011) Saltsjö-Boo 2011
2609  Leon Rödblom Sickla IF röd Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2608  Tilda Möberg Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2607  Wilgot Holtze Pojkar 8 (födda 2010) Älta 2010
2606  Imla Strindh Dvif Flickor 12 år (födda 2006) Djurhamn 2010
2605  Matilda Andersson Flickor 8 (födda 2010) NACKA 2010
2603  Wilma Anderberg Flickor 12 år (födda 2006) Stockholm 2006
2604  Wilhelm Anderberg Pojkar 12 (födda 2006) Stockholm 2006
2600  Ellen Karlgren Hygge Saltsjö-Boo Flickor 10 (födda 2008) Saltsjö-Boo 2008
2601  Sigrid Karlgren Hygge Saltsjö-Boo Flickor 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2602  Axel Karlgren Hygge Saltsjö-Boo Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2598  Klara Hallberg Odabas Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2599  Viktor Hallberg Odabas Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2597  Laura Silva Sjöstrand Flickor 8 (födda 2010) Hägersten 2010
2596  August Elmgren Holmberg Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-Boo 2010
2595  Elise Sjöstrand GK Värmdö Flickor 9 (födda 2009) Värmdö 2009
2594  Alvin Lindvall Pojkar 12 (födda 2006) Värmdö 2006
2593  Elsa Henriksson Älta IF Flickor 9 (födda 2009) Älta 2009
2592  Ellen Eveland Älta If Flickor 9 (födda 2009) Älta 2009
2591  Hjördis Modig Flickor 7 (födda 2011) Enskede 2011
2589  Dexter Olsson Jarlabergs IF Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2590  Lucie Olsson Skuru IK Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2007
2588  Holger Åkesson Jarlabergs IF Pojkar 9 (födda 2009) Nacka Strand 2009
2586  Valdemar Stålgren Sickla IF Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2587  Viola Stålgren Sickla IF Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2585  Ellie Hult Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2584  Melker Johannesson Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2583  Sven Linderholm Sickla skola klass 2a Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2582  Cornelia Elwing Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2581  Tilde Eriksson Flickor 10 (födda 2008) Saltsjö boo 2008
2580  Elliot Wangler Björk Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2579  Julia Hultberg Flickor 11 år (födda 2007) Stockholm 2007
2578  Lova Korsheden Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2576  Amélie Ollén Hansson Flickor 12 år (födda 2006) Stockholm 2006
2577  Linnéa Ollén Hansson Flickor 9 (födda 2009) Stockholm 2009
2575  Tage Ljungberg Windell Pojkar 7 (födda 2011) Enskededalen 2011
2574  Ebba Dahlström Flickor 8 (födda 2010) Enskededalen 2010
2573  Alicia Molinder Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2571  Eliam Bond Pojkar 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2572  Alma Bond Flickor 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2569  Hilma Löfgren Sickla IF Flickor 12 år (födda 2006) Nacka 2006
2570  Klara Löfgren Sickla IF Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2567  Paulina Walus Flickor 7 (födda 2011) STOCKHOLM 2011
2568  Emilia Walus Flickor 9 (födda 2009) STOCKHOLM 2009
2566  Casper Ervid Pojkar 7 (födda 2011) Saltsjöbaden 2012
2564  Vilmer Folcke Järla orientering Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2565  Anton Folcke Järla orientering Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2562  Johan Rangdag Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2563  Cecilia Rangdag Järla Orientering Flickor 10 (födda 2008) Nacka 2008
2559  Jonathan Fenger-Krog Pojkar 7 (födda 2011) Gustavsberg 2011
2560  Olivia Fenger-Krog Flickor 9 (födda 2009) Gustavsberg 2009
2561  Walter Fenger-Krog Pojkar 11 (födda 2007) Gustavsberg 2007
2558  Amanda Wåhlberg Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2557  Charlie Andersson Sickla skola 4B Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2556  Alma Borselius Flickor 9 (födda 2009) Stockholm 2009
2555  Dondi Nilsson Järla Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2553  Noah Haugo Sickla Pojkar 10 (födda 2008) Nacka 2008
2554  Elli Haugo Sickla Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2552  Theo Wystrand Pojkar 8 (födda 2010) Nacka 2010
2550  Philip Persson Danderyds SK Friidrott Pojkar 11 (födda 2007) Danderyd 2007
2551  Oliver Persson Danderyds SK Friidrott Pojkar 11 (födda 2007) Danderyd 2007
2549  Liv Asadanin Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2547  Marcus Björklund Hanvikens SK Pojkar 10 (födda 2008) Älta 2008
2548  Andreas Björklund Pojkar 8 (födda 2010) Älta 2010
2546  Alexander Forsberg Pojkar 8 (födda 2010) Älta 2010
2545  Felicia Korsgren Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2542  Ellenor Grahn Nacka Värmdö SK Flickor 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2543  Emilie Grahn Nacka Värmdö SK Flickor 11 år (födda 2007) Stockholm 2007
2544  Olivia Grahn Hammarby Friidrott Flickor 12 år (födda 2006) Stockholm 2006
2541  Simon Sassi Nylén Team Generation Pojkar 10 (födda 2008) Huddinge 2008
2540  Astrid Teljstedt Järla IF Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2539  Isak Netz Järla IF Pojkar 7 (födda 2011) Älta 2011
2538  Elise Eriksson Flickor 10 (födda 2008) Stockholm 2008
2537  Amanda Lostedt Lostedt Flickor 8 (födda 2010) Vällingby 2010
2536  Hilla Grindebratt Flickor 8 (födda 2010) Nacka 2010
2535  Harald Tötterman Wiitavaara Pojkar 10 (födda 2008) Saltsjöbaden 2008
2534  Gustaf Klein Pojkar 8 (födda 2010) Saltsjö-boo 2010
2531  Nora Ahlström IFK Enskede Flickor 9 (födda 2009) IFK Enskede 2009
2532  Simon Ahlström IFK Enskede Pojkar 8 (födda 2010) IFK Enskede 2010
2533  Felix Ahlström IFK Enskede Pojkar 8 (födda 2010) IFK Enskede 2010
2529  NOAH NEALE Pojkar 10 (födda 2008) Farsta 2008
2530  ENID NEALE Flickor 7 (födda 2011) 2011
2528  Noa Eriksson Pojkar 7 (födda 2011) Nacka 2011
2526  Alexander Andersson Pojkar 11 (födda 2007) Nacka 2007
2527  Alicia Andersson Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
2525  Olle Andersson Gustavsberg Pojkar 10 (födda 2008) Gustavsberg 2008
2524  Nathalie Bergman Flickor 7 (födda 2011) Enskede 2011
2523  Milo Vujic Pojkar 8 (födda 2010) Stockholm 2010
2521  Lisa Vestin Älta IF Flickor 7 (födda 2011) Älta 2011
2522  Alvin Vestin Älta IF Pojkar 9 (födda 2009) Älta 2009
2519  Elin Wiklund Flickor 11 år (födda 2007) TYRESÖ 2007
2520  Emma Wiklund Flickor 10 (födda 2008) TYRESÖ 2008
2518  klara perfikowski Flickor 8 (födda 2010) huddinge 2010
2517  Kenzo Backelin Pojkar 11 (födda 2007) NACKA 2007
2516  Hugo Stridh Pojkar 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2514  Linnéa Eskilson Flickor 10 (födda 2008) Vendelsö 2008
2515  Ludvig Eskilson Pojkar 12 (födda 2006) Vendelsö 2006
2513  Hedvig Dyrssen Flickor 10 (födda 2008) nacka 2008
2511  Sam Ciambriello Pojkar 9 (födda 2009) Stockholm 2009
2512  Noah Ciambriello Pojkar 7 (födda 2011) Stockholm 2011
2510  Maximilian Kruk Pojkar 11 (födda 2007) Saltsjöbaden 2007
2508  Bix Harding Pojkar 9 (födda 2009) Nacka 2009
2509  Lil Harding Flickor 7 (födda 2011) Nacka 2011
2506  Lucy Spelman Flickor 10 (födda 2008) Huddinge 2008
2507  Ned Spelman Pojkar 7 (födda 2011) Huddinge 2011
2505  Julia Bergkvist Flickor 9 (födda 2009) ÄLTA 2009
2504  Samuel Strand Boo IF Pojkar 11 (födda 2007) Saltsjö-Boo 2007
2502  Smilla Wallentin Flickor 12 år (födda 2006) Johanneshov 2006
2503  Neo Wallentin Pojkar 9 (födda 2009) Johanneshov 2009
2501  Elliot Gardell ingen Pojkar 7 (födda 2011) RÖNNINGE 2011
2500  Hugo Järnliden Järla Pojkar 9 (födda 2009) NACKA 2009
2778  Emilia Lidström Eriksson - Flickor 9 (födda 2009) Nacka 2009
Till anmälan för Lilla Sicklaloppet 7-12 år