Anmälda till Linköping Triathlon 2019 (STC/SM) - Sprint Ungdom 16-17 år (USM) Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
1618 Simon Löfving Team Triathlon & Multisport Pojkar Ungdom 16-17 år Man Halmstad 2003
1659 Linn Suchomel Team 30K IF Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Skövde 2003
1658 Felicia Larsered Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Sollentuna 2003
1617 Arvid Axelsson SK Ran Pojkar Ungdom 16-17 år Man Malmö 2003
1616 Elliot Nord Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Upplands Väsby 2002
1615 Simon Persson KK Karpen Pojkar Ungdom 16-17 år Man Perstorp 2003
1614 Albin Granström Stöcke TS Järnet Pojkar Ungdom 16-17 år Man UMEÅ 2003
1613 Peter Sundström Umeå Simsällskap Pojkar Ungdom 16-17 år Man Umeå 2002
1657 Eliza Happonen Umeå Simsällskap Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Umeå 2002
1612 Oskar Arvidsson Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Djursholm 2002
1656 Hanna Lundberg Kalmar RC Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Kalmar 2003
1655 Mathilda Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Trelleborg 2002
1611 Jacob Fransén Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Kalmar 2002
1654 Lisa Malmström Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands väsby 2002
1610 Simon Arvidsson Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Kalmar 2003
1653 Josefine Berglund Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Täby 2003
1609 Axel Rosencrantz Triathlon Väst Pojkar Ungdom 16-17 år Man Göteborg 2002
1608 Isak Meunier IK Nocout.se Pojkar Ungdom 16-17 år Man Linköping 2002
1607 Sebastian Jansson Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Järfälla 2003
1606 Alexander Chatila Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man KALMAR 2003
1605 Sebastian Karlsson Luleå Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Luleå 2002
1604 Emil Frayon Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Täby 2002
1652 Lova Lavado Kalmar RC Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Kalmar 2003
1651 Tilda Månsson Väsby SS Triathlon Flickor Ungdom 16-17 år Kvinna Upplands väsby 2004
1601 Hampus Månsson Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Upplands väsby 2002
1602 Albin Rooth Kalmar RC Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Bergkvara 2003
1603 Johan Melinder Väsby SS Triathlon Pojkar Ungdom 16-17 år Man Upplands Väsby 2002
Till anmälan för Sprint Ungdom 16-17 år (USM)