Anmälda till Nya Humlestafetten 2019 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
152 Niklas Nilsson Härlövs IF U-18 1. Öppen klass Kristianstad 1900
242 Martina Nilsson Akuten csk 2 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
241 Martina Nilsson Akuten csk 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
151 Fredrik Roos PAN Kristianstad 1. Öppen klass Kristianstad 1900
150 Martin Sundgren Ryssbergets IK 2 1. Öppen klass Bromölla 1900
240 Kai Stjernberg Sibbhultsverken 1 2. Företagsklass Sibbhult 1900
149 Lotti Wanstadius Team Varför Därför 1. Öppen klass Vittsjö 1900
148 Martin Sundgren Ryssbergets IK 1. Öppen klass Bromölla 1900
147 Göran Westesson Klanen Westesson 1. Öppen klass Bromölla 1900
238 Torbjörn Hansson Malmberg 1 2. Företagsklass Åhus 1900
239 Torbjörn Hansson Malmberg 2 2. Företagsklass Åhus 1900
146 Markus Faijermo Rotaract Kristianstad 1. Öppen klass Kristianstad 1900
145 Håkan Pihl Bokklubben 1. Öppen klass Kristianstad 1900
144 Anders Persson UF Contact 1. Öppen klass Olofström 1900
143 Maria Abrahamsson Klacken IK 1. Öppen klass Lund 1900
142 Martin Fridh GräddhyllansBK 1. Öppen klass Bromölla 1900
140 Bo Andersson Genarps IF Ettan 1. Öppen klass Genarp 1900
141 Bo Andersson Genarps IF Tvåan 1. Öppen klass Genarp 1900
237 Christian Alvesson GräshoppeJöns Grön 2. Företagsklass Åhus 1900
236 Christian Alvesson GräshoppeJöns Vit 2. Företagsklass Åhus 1900
235 Joel Hallenstål Fasab Mark 2. Företagsklass Hässleholm 1900
139 Fredrik Karlsson Hässleholms Tekniska Skola -Internationella 1. Öppen klass Hässleholm 1900
138 Biniam Habtom Åhus Friidrott 2 1. Öppen klass Åhus FIK 1900
137 Biniam Habtom Åhus Friidrott 1 1. Öppen klass Åhus FIK 1900
136 Mats Larsson Åhus Friidrott Junior 1. Öppen klass Åhus 1900
999 Ta Bort 2. Företagsklass Hemma 1900
135 Torgny Lindström Lindströms 1. Öppen klass RONNEBY 1900
234 Lisette Rosengren Stora Enso Dreamteam 2. Företagsklass Åhus 1900
233 Fredrik Gasser Vårdcentralen Östermalm 2. Företagsklass Rinkaby 1900
134 Daniel Lennartsson LK Gränslöst 1. Öppen klass Tollarp 1900
133 Hugo Krahner Biffen och de andra 1. Öppen klass Bromölla 1900
232 Ulrika Sjölander Gasellerna 2. Företagsklass DEGEBERGA 1900
230 Martin Stenberg Kristianstads Montessoriskola Lag 1 2. Företagsklass Kristianstad 1900
231 Martin Stenberg Kristianstads Montessoriskola Lag 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
132 Christoffer Nilsson Fikalandslaget 1. Öppen klass Hässleholm 1900
131 Petra Svensson C-oporna 2 1. Öppen klass Kristianstad 1900
130 Petra Svensson C-oporna 1 1. Öppen klass Kristianstad 1900
129 Marie Svensson FK Åsen 1. Öppen klass TOLLARP 1900
128 Josefin Sällberg Team Hajen 1. Öppen klass Kristianstad 1900
229 Ivetofta Sparbank Ivetofta Sparbank 2. Företagsklass Bromölla 1900
127 Petra Svensson C-oporna 3 1. Öppen klass Kristianstad 1900
228 Fredrik Brorsson AAK Running Team 2. Företagsklass Karlshamn 1900
227 Roland Mårtensson Södra lag 1 Mörrum 2. Företagsklass Asarum 1900
125 Roland Mårtensson Näsvikens löpargrupp Karlshamn lag 1 1. Öppen klass Asarum 1900
126 Roland Mårtensson Näsvikens löpargrupp Karlshamn lag 2 1. Öppen klass Asarum 1900
124 Hans-Åke Olsson Ivetofta Road Runners 1. Öppen klass Bromölla 1900
225 Martin Grengby Humleskolan 2. Företagsklass Bromölla 1900
226 Martin Grengby Humleskolan 2. Företagsklass Bromölla 1900
224 Patrik Bång Nymölla D-skiftet 2. Företagsklass Nymölla 1900
123 Sara Svensson Balders Busar 1. Öppen klass Bromölla 1900
223 Sanna Lind Havelidens Skola 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
222 Malena Törnblom Drottning Blanka 2. Företagsklass Kristianstad 1900
221 Ola Apelros Titanx Engine Cooling AB 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
219 Alexandra Rolén Lyckeby Starch 2 2. Företagsklass MALMÖ 1900
220 Alexandra Rolén Lyckeby Starch 1 2. Företagsklass MALMÖ 1900
218 Sandra Mårtensson Daglig verksamhet Kristianstad 2. Företagsklass Åhus 1900
122 Nisse Rosén BroSö OK Sankmarken 1. Öppen klass Bromölla 1900
121 Nisse Rosén BroSö OK Gläntan 1. Öppen klass Bromölla 1900
217 Therese Nilsson VC Vilan 2. Företagsklass Kristianstad 1900
120 Göran Fast Brinnande Intresse 1. Öppen klass Arkelstorp 1900
119 Sara Sallroth Björk Tjejligan 1. Öppen klass Bromölla 1900
216 Mattias Jönsson Österänggymnasiet 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
215 Mattias Jönsson Österänggymnasiet 1 2. Företagsklass Åhus 1900
214 Mattias Jönsson Österänggymnasiet 3 2. Företagsklass Kristianstad 1900
114 Magnus Martinsson HGST 1. Öppen klass Kristianstad 1900
115 Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Föräldrar Lag 1 1. Öppen klass Bromölla 1900
116 Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Föräldrar Lag 2 1. Öppen klass Bromölla 1900
117 Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Lag 1 1. Öppen klass Bromölla 1900
118 Carolina Ljungkvist Ifö F-05/06 Lag 2 1. Öppen klass Bromölla 1900
212 Maxi Bromölla Maxi 1 2. Företagsklass Bromölla 1900
213 Maxi 2 Bromölla Maxi 2 2. Företagsklass Bromölla 1900
113 Anchalee Kårefalk Persson Partypingla 1. Öppen klass Kristianstad 1900
112 Nils Hessung Familjen 1. Öppen klass Tollarp 1900
211 Ann-Caroline Nilsson Smultronställlets förskola den äldre 2. Företagsklass Knislinge 1900
210 Ann-Caroline Nilsson Smultronställets förskola den yngre 2. Företagsklass Knislinge 1900
111 Henrik Alpadie Våppmatorp 1. Öppen klass Arkelstorp 1900
110 SARA SAND RÅBELÖVSSJÖN RUNT 1. Öppen klass KRISTIANSTAD 1900
109 Björn Ahlqvist Soctanterna 1. Öppen klass Kristianstad 1900
108 Maria Abrahamsson Klacken IK 1. Öppen klass Lund 1900
209 Fredrik Ljunggren SBVT 2. Företagsklass Bromölla 1900
107 Martin Rosenqvist Norreskogsgänget 1. Öppen klass Bromölla 1900
106 Marcus Rosenqvist Caffelitos gäng 1. Öppen klass Bromölla 1900
105 Stefan Lövdahl Kryddmix 1. Öppen klass Kristianstad 1900
104 Sara Zieme PULSölvesborg2 1. Öppen klass Sölvesborg 1900
103 Sara Zieme PULSölvesborg1 1. Öppen klass Sölvesborg 1900
208 Martin Lindgren Premedic Ambulans 1 2. Företagsklass kristianstad 1900
207 Martin Lindgren Premedic Ambulans 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
102 Hanna Wagermark Kuratorerna 1. Öppen klass Kristianstad 1900
206 Lisa Gullbrandsson Avonova 2. Företagsklass Kristianstad 1900
205 Emil Persson MEAB 2. Företagsklass Tollarp 1900
204 Göran Friberg Furulundsskolan1 2. Företagsklass Sölvesborg 1900
202 Matti Stenrosen Kristianstadsbladet 1 2. Företagsklass Kristianstad 1900
203 Matti Stenrosen Kristianstadsbladet 2 2. Företagsklass Kristianstad 1900
101 Nadine Millbourn Lindhe TILLSAMMANS 1. Öppen klass SÖLVESBORG 1900
201 Johan Malmros KLT 2. Företagsklass Kristianstad 1900
Till anmälan för Nya Humlestafetten