Anmälda till Mental Health Run 2018 - Utan tidtagning a Avancerad sök

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Rebecka Ringström Damer Stockholm 1984
Charlotte Waldberg Damer Ekerö 1961
Sebastian Waldberg Herrar Ekerö 1996
Christer Waldberg Herrar Ekerö 1961
Caroline Hedman Damer Vallentuna 1991
Kristine Hammerengen Damer Österskär 1983
Ellinor Israelsson Damer Stockholm 1992
Miriam Elfström G3 Sport Damer Johanneshov 1984
Erika Simister Damer Vällingby 1975
Adrienne Henkel Damer Vällingby 2008
Rebecca Törneld Damer Stockholm 1973
Carla Törneld Damer Stockholm 2011
Linnea Vestermark Damer hägersten 1990
Sofia Hannar Damer Stockholm 1967
Gustaf Hannar Herrar Stockholm 1954
Tina Almendal Damer Vallentuna 1975
Nina Klose Damer Stockholm 1978
Herman Klose Herrar Stockholm 1979
Oscar Klose Herrar Stockholm 2010
Hedvig Klose Damer Stockholm 2012
Imbi Loonurme Damer Kista 1954
Charlotta Åkerhielm Kungsholmen Basket Damer Stockholm 1969
Nasim Farrokhnia Damer 1972
Lisa Norrby Damer SÖDERTÄLJE 1978
Inga-Lill Karlsson Damer Tumba 1977
Anette Gunér Damer Sollentuna 1974
Ove Fritz Herrar Nykvarn 1939
Anita Fritz Damer Nykvarn 1943
Lies Viström Damer vagnhärad 1955
Alisara Phasuwan Damer Södertälje 1976
Sebastian Hew Herrar Solna 1989
Nadine Schweizer Damer Solna 1985
Malin Montin APK Säter avd. 95 Damer Säter 1977
Pernilla Lindberg APK Säter avd. 95 Damer Säter 1991
Lina Sissala APK Säter avd. 95 Damer Säter 1990
Åsa A Rappendal APK Säter avd. 95 Damer Säter 1986
Sarah Jensen APK Säter avd. 95 Damer Säter 1975
Veronica Solum Damer Ekerö 1970
Ellen Lundstedt Ik Rauken Damer Stockholm 2004
Lotta Lundstedt Ik Rauken Damer Stockholm 1967
Anna Callenblad Damer Hägersten 1974
Birgitta Callenblad Damer Solna 1945
Karolina Wennborg Damer Åkersberga 1968
Johan Berglund Herrar Stockholm 1967
Marcus Svärd Herrar Uppsala 1993
Agnes Hellgren Damer UPPSALA 1993
Lena Söderström Damer Tyresö 1969
Niklas Nilsson Herrar Tyresö 1966
Maria Skott Damer Stockholm 1958
Tove Johansson Fritz Damer Tyresö 2004
Mathilda Johansson Fritz Damer Tyresö 2001
My Lassus Damer Västerhaninge 1993
Ida Lassus - Damer Stockholm 1991
Åsa Zazzi Team Snigel Damer Ösmo 1977
Yvonne Bexell Damer Lidingö 1963
Christina Lembke Damer Lidingö 1962
Anna Edgren Damer Älvsjö 1972
Anna Strandqvist Damer Sthlm 1971
Anne Brolen Hjärtkompaniet Damer Johanneshov 1969
Jessika Östergren Damer Vallentuna 1986
Emma Siggesson Damer Stockholm 1991
Julia Liljegren DSIF Damer Hägersten 1988
Ann Malmerfelt Friskis & Svettis Damer Bromma 1958
Vasiliki Vamvatsicos Damer Solna 1963
Johanna Hennberg Damer Nykvarn 1991
Sarah Hennberg Damer Nykvarn 1989
Linn Bernsköld Damer Sollentuna 1985
Theodor Bernsköld Herrar Sollentuna 2008
Frans Bernsköld Herrar Sollentuna 2010
Joanna Strömberg Johnson Damer Solna 1986
Anna Johansson Damer Göteborg 1979
Wanja Strid Damer Järna 1980
Ylva Haasum 75328 Damer Uppsala 1974
Tove Ljungberg Haasum 75328 Damer Uppsala 2003
Alicia Sjöbeck Damer Strängnäs 1996
Veronica Sjöbeck Damer Åkers Styckebruk 1973
Pinge Sjöbeck Herrar Åkers Styckebruk 1959
Annika Gillemo Damer Stockholm 1967
Katja Kankaala Damer Eskilstuna 1971
Mika Kankaala Herrar Eskilstuna 1970
Elias Kankaala Annan könstillhörighet Eskilstuna 1999
Nadja Kankaala Damer Eskilstuna 2001
Nathalie Kankaala Damer Eskilstuna 2003
Sara Sjöholm Damer Bandhagen 1971
Louise Svensson Damer Täby 1971
Stefan Svensson Herrar Täby 1968
Agnes Svensson Damer Täby 1999
Lisa Svensson Damer Täby 2001
Ann-Marie Sjösten Hew Damer Älvsjö 1955
Kok Sun Hew Herrar Älvsjö 1951
Pebbles Karlsson Ambrose Damer Enskededalen 1970
Alexandra Snellman Damer stockholm 1962
Rebecca Silverstein Damer Stockholm 1968
Mathias Berglund Herrar Stockholm 1987
Inger Lemström Damer Tumba 1963
Caroline Picher Damer Södertälje 1974
Eli Berglund Herrar Nyköping 1996
William Franzén Herrar Lidingö 1995
Mona Franzen Damer Lidingö 1961
Amelia Franzén Damer Stockholm 1991
Roger Burström Magazin24 Herrar Köping 1969
Birgit Burström Damer 1968
Lasse Mutaniemi Herrar Köping 1970
Christine Mutaniemi Damer Köping 1971
Cecilia Arrgård Damer Vallentuna 1975
Märta Bergman Damer Stockholm 1984
Ulrika Örtegren 2XU Damer Järna 1972
Johanna Andersson Damer Stockholm 1988
Malki Afram StartupJuristerna Herrar Södertälje 1987
Stina Byfors Damer Stockholm 1987
lars olofsson Herrar bromma 1961
Monica Kangas Hemskogen Damer Bromma 1957
Simona Högberg Damer Rönninge 1972
Pernilla Fritz Tyresö Damer Tyresö 1969
Erica Antonovic Damer 1985
Rebecka Blomqvist Damer 1992
Susanne Bonnier Damer 1967
Dena Dervanovic Damer 1990
Anders Hellstöm Herrar 1974
Emelie Wennerholm Damer 1995
Johan Tydén Herrar 1954
Olivia Nicoletti Hagberg Damer 1980
Martina Åberg Damer 1992
Hampus Stålholm Herrar 1989
David Leffler Herrar 1981
Andreas Börjesson Herrar 1970
My Byström Damer 1992
Nicklas Bexelius Herrar 1984
Kian Kiani Herrar 1986
Eva Johansson Damer 1981
Mirja S Clöve Havets löpare Damer Björnlunda 1975
Tilda S Clöve Havets löpare Damer Björnlunda 2006
Fatimah Pettersson Damer Stockholm 1975
Johan Degerman SLS Herrar Johanneshov 1975
Maria Jarlerud Damer Johanneshov 1990
Kajsa Höij Damer Bromma 1997
Susy Eriksson Damer SEGELTORP 1965
Valerya Eriksson Damer SEGELTORP 1998
Katarina Arnstad Elmblad Damer Stockholm 1961
Jannike Jansson Damer NYKÖPING 1993
Therese Jansson Damer NYKÖPING 1990
Martin Lindgren Herrar NYKÖPING 1987
Caroline Sterner Damer NYKÖPING 1987
My Oliwsson Ingen Damer Stockholm 2000
Ulf Hillesöy Herrar Stockholm 1962
Christian Nisan Herrar Stockholm 1988
Anna Lindvall Damer Stockholm 1988
Anna Pihlgren Damer Oxelösund 1985
Sandra Jinneklint Damer Ekerö 1970
Karolina Tellman Damer Lidingö 1998
Johan Gärdebo Herrar Bromma 1986
Ayelen Win Damer Farsta 1988
Elena Canovas Niemelä Damer Sundbyberg 1964
Anna Niemelä Damer Spånga 1993
Gertrud Bringler Damer stockholm 1951
Anna Mattsson nej Damer Stockholm 1966
Karin Erkenvåg Damer Vällingby 1980
Anna Jansson Damer Stockholm 1971
Petra Wallgren Björk Damer Stockholm 1972
Till anmälan för Utan tidtagning a