Anmälda till Mental Health Run 2018 - 2018 Utan tidtagning a Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
1382  Korinna Karampampa Damer Stockholm 1984
1381  Katarina Hellgren Damer Stockholm 1979
1380  Louise Liljegren Damer STOCKHOLM 1990
1379  Mina Tawfik Herrar Stockholm 1984
1378  Anne Pehrsson Damer Skogås, Stockholm 1990
1376  Caroline Mällberg Damer HÄGERSTEN 1972
1377  Johan Zettergren Herrar HÄGERSTEN 1971
1373  Petter Samuelsson Herrar Stockholm 1985
1374  Annika Bäcklin Runacademy Damer Johanneshov 1986
1375  Cecilia Lindman Damer Stockholm 1987
1370  Johan Semius Herrar Stockholm 1959
1371  Peter Bagge Herrar Hägersten 1960
1372  Joar Bagge Herrar Skärholmen 1991
1369  Leonardo Pino Lepitand Herrar Trosa 1949
1367  Xavier Roca Herrar trångsund 1973
1368  Malin Roca Damer trångsund 1973
1364  Emelie Ahl Damer Enskede 1999
1365  Johan Ahl Herrar Enskede 1958
1366  Gunilla Ahl Damer Enskede 1961
1363  Stefan Fosshaug Herrar Lidingö 1967
1362  Gunilla Appel Ahlin Damer Täby 1959
1359  Denice Eklund Compier Damer täby 1988
1360  Viktor Samuelsson Herrar täby 1989
1361  Philip Eklund Josefson Herrar täby 2000
1352  Helene Hallin Damer täby 1959
1353  Susanne Eklund Damer täby 1955
1354  Anders Jonsson Herrar täby 1953
1355  Matilda Eklund Kjellberg Damer täby 1992
1356  Alexander Näslund Herrar täby 1990
1357  Tim Esplana Damer täby 1987
1358  Johanna Esplana Damer täby 1989
1351  Olga Yakimenko Damer Solna 1994
1350  Oskar Cottman Herrar Bandhagen 1989
1347  Jennie Gunnarsson Synch Advokat Damer Stockholm 1991
1348  Emma Lundberg Damer 1988
1349  Leona Behrendt Damer 1990
1346  Eva Åsfjäll Damer Örnsköldsvik 1961
1344  Frans Blennow Herrar Hägersten 2001
1345  Virve Hildebrand Damer Hägersten 1969
1331  Laila Ärlig Sigtuna Kommun Damer Märsta 1965
1332  Mehari mickael Herrar 1965
1333  peter åkerström Herrar 1970
1334  Solevy Skagemark Damer 1965
1335  Elisabeth Blohm Damer 1965
1336  Perry Blohm Herrar 1965
1337  Sven-Olof Lööv Herrar 1936
1338  Pernilla Almgvist Damer 1970
1339  Helén Kauko Damer 1968
1340  Gustav Okpu Herrar 1980
1341  Piere Hamen Herrar 1975
1342  Johannes beraer Herrar 1980
1343  Joakim Anderssen Herrar 1970
1330  Hanna Lafveskans Edström - Damer Johanneshov 1986
1329  Rebecca Ceder Damer Stockholm 1983
1328  Emma Öhman Damer Solna 1987
1327  Susanne Wisén Damer Johanneshov 1963
1326  Viktor Knutsson Herrar Stockholm 1978
1325  Rita Gustafsson Damer Stockholm 1982
1324  Thomas Lummi Stockholm Långdistansklubb Herrar Tyresö 1967
1323  Göran Malmkvist Herrar Nacka 1958
1321  Dilyana Petkova Damer Solna 1987
1322  Lars Nordlander Herrar Solna 1964
1320  Helén Hermansson Damer Stockholm 1960
1319  Jessica Eklund Damer Huddinge 1985
1318  Maria Sjögren Damer Johanneshov 1985
1317  Ylva Larsson OCD-programmet Damer Sundbyberg 1990
1316  Tobias Holm Herrar Knivsta 1990
1315  Anna-Karin Sundberg Damer Stockholm 1987
1314  Marie Dahlin Karolinska Institutet Damer Stockholm 1964
1308  Kerstin Mattsson Damer Täby 1954
1309  Jan Mattsson Herrar Täby 1951
1310  Johan Mattsson Herrar Stockholm 1983
1311  Ann-Sofie Mattsson Damer Stockholm 1982
1312  Albin Mattsson Herrar Stockholm 2014
1313  Fredrik Mattsson Herrar Stockholm 1985
1307  Linda Nyrén Stockholm sjunger Damer Bandhagen 1976
1306  Patrik Jedefors Herrar Stockholm 1985
1305  Stergios Michopoulos 197903198773 Herrar vårby 1979
1304  Sara Alexopoulou Annan könstillhörighet Stockholm 1988
1303  Kerstin Axelsson Rönninge Damer Rönninge 1954
1302  Martin Hult SYLF Stockholm Herrar Stockholm 1983
1301  Karin Johansson Damer Solna 1994
1299  Evin Baksi Damer Sundbyberg 1975
1300  Malin Löfgren Damer Spånga 1967
1383  Andreas Claesson Adolfsson Herrar Knivsta 1986
1298  Kelsey Cushway Damer Solna 1997
1297  Melinda Andrews Damer Stockholm 1998
1289  Milagros Llenas Cereb Damer Stockholm 2000
1290  Martin Llenas Cereb Herrar Stockholm 2000
1291  Roland Olsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1292  Ania Olsson Cereb Damer Stockholm 2000
1293  Theres Ekberg Cereb Damer Stockholm 2000
1294  Tommy Andersson Cereb Herrar Stockholm 2000
1295  Anna Andersson Cereb Damer Stockholm 2000
1296  Ulrike Braun Cereb Damer Stockholm 2000
1281  Gunnar Jakobsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1282  Samuel Jakobsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1283  Hannah Jakobsson Cereb Damer Stockholm 2000
1284  Johan Panhke Cereb Herrar Stockholm 2000
1285  Karin Wohlmer Cereb Damer Stockholm 2000
1286  Mats Wohlmer Cereb Herrar Stockholm 2000
1287  Martin Oscarsson Cereb Herrar Stockholm 2000
1288  Rebecca Svensson Cereb Damer Stockholm 2000
1271  Cecilia Johnsson Cereb Damer Stockholm 2000
1272  Alexander Unge Cereb Herrar Stockholm 2000
1273  Colin Unge Cereb Herrar Stockholm 2000
1274  Anna Larsson Nyberg Cereb Damer Stockholm 2000
1275  Magnus Larsson Nyberg Cereb Herrar Stockholm 2000
1276  Anna Zetterholm Cereb Damer Stockholm 2000
1277  Lucas Berglund Cereb Herrar Stockholm 2000
1278  Britta Dalunde Cereb Damer Stockholm 2000
1279  Anna Johnsson Cereb Damer Stockholm 2000
1280  Lotta Johnsson Cereb Damer Stockholm 2000
1270  Madelene Bruce Danielsson Damer Hässelby 1966
1269  Anne Öhman Damer Stockholm 1967
1268  Carolina Blid Damer Järfälla 1994
1266  Ethel Luvall Damer Stockholm 1985
1267  Victoria Ström Damer Stockholm 1968
1265  Ann-Sofie Iderström Damer Stockholm 1960
1264  Oscar Johannisson Herrar Drottningholm 1997
1263  Gerd Claesson Damer Alunda 1960
1262  August Johannisson Herrar Drottningholm 2005
1256  Lotta Person Damer 1959
1257  Annika Björnström Damer 1962
1258  Jennie Soläng Damer 1992
1259  Anneli Larsson Damer 1965
1260  Ulf Edqvist Herrar 1942
1261  Charlotte Raab Damer 1965
1216  Ylva Dotzsky BUP Damer Stockholm 1975
1217  Madeleine Ardbo Damer 1975
1218  Hedvig Lunderqvist Damer 1975
1219  Anette Magnusson Damer 1975
1220  Jeanette Dahlen Damer 1975
1221  Anette Rödin Damer 1975
1222  Elisabeth Hedebrant Damer 1975
1223  Eleftheria Vasiladioti Damer 1975
1224  Paul Quant Herrar 1975
1225  Malin Sandberg Damer 1975
1226  Camilla Kordnejad Karsson Damer 1975
1227  Petra Lindheim von Bahr Damer 1975
1228  Moa Gisterå Damer 1975
1229  Shilan Jaderi Damer 1975
1230  Eva Molund Blixt Damer 1975
1231  Stina Hebert Damer 1975
1232  Karin Collste Damer 1975
1233  Babette Jones Damer 1975
1234  Louise Lantz Damer 1975
1235  Astrid Erwall Damer 1975
1236  Anna Svensson Damer 1975
1237  Jaana Lignell Damer 1975
1238  Bengt Göran Svensson Herrar 1975
1239  Thomas Karlsson Herrar 1975
1240  Anna Svensson Damer 1975
1241  Therese Fuchs Damer 1975
1242  Birgitta Sundström Damer 1975
1243  Marie Fhurong Damer 1975
1244  Eva Arvidsson Damer 1975
1245  Timea Bianchi Rimay Damer 1975
1246  Lie Åslund Damer 1975
1247  Silvia Li Damer 1975
1248  Helena Mattsson Damer 1975
1249  Gun Widegren Damer 1975
1250  Camilla Andresen Damer 1975
1251  Katarina Tamm Damer 1975
1252  Annika Ernberg Damer 1975
1253  Björn Gustavsson Herrar 1975
1254  Richard Rosshagen Herrar 1975
1255  Helena Gustafsson Wallberg Damer 1975
1215  Kristina Johannisson Damer Drottningholm 1970
1206  Janine Semius BUP Damer Stockholm 1975
1207  Senada Reimer Damer 1975
1208  Amy Bruta Damer 1975
1209  Maria Pulli Ögren Damer 1975
1210  Björn von Gegerfelt Damer 1975
1211  Marta Coelho Damer 1975
1212  Martina Nordh Damer 1975
1213  Malin Isaksson Damer 1975
1214  Camilla Montell Damer 1975
1204  Robin Thunström Herrar Huddinge 1990
1205  Johanna Thunström Damer Huddinge 1990
1202  Hannes Hermansson Herrar Solna 1986
1203  Alvar Pino Hermansson Herrar Solna 2016
1199  Marie Lind Damer Järfälla 1973
1200  Niklas Lind Herrar Järfälla 1973
1201  Viggo Lind Herrar Järfälla 2010
1198  Kristine Haukeli Damer Uppsala 1984
1197  Soledad Dahlberg 8102102368 Damer Solna 1981
1196  Katrin Gustafsson Damer Åkersberga 1960
1195  Julia Svalling Damer Sundbyberg 1992
1193  Anna Kartberg Damer Årsta 1986
1194  Jenny Annebäck Damer Sköndal 1986
1192  Eleonor Kjellander Johannisson Damer Stockholm 1942
1191  Julian Baldock Herrar Vallentuna 1969
1190  Linnéa Alouani Damer Sundbyberg 1996
1188  Christina Gleisner Damer Sollentuna 1974
1189  Yamina Söderström Damer Sollentuna 1976
1187  Anna Ståhlgren Nislander Damer Stockholm 1984
1186  Lena Clareman Damer Hägersten 1977
1185  Gabriella Colbing Damer Nynäshamn 1989
1184  Katarina Kouthoofd Norra Stockholms psykiatri Damer Stockholm 1968
1182  Kristina Lindqvist Damer Sundbyberg 1989
1183  Klara Sernemyr Damer Bromma 1993
1180  Hillevi Ärlsjö Gillgren Damer Hägersten 1983
1181  Vidar Ärlsjö Gillgren Damer Hägersten 2009
1178  Mattias Sjöstedt Herrar Johanneshov 1970
1179  Elin Ekselius Damer Johanneshov 1975
1177  Tove Gillgren Damer Stockholm 1985
1176  Naoko Koya Liland Damer Bromma 1969
1175  Eva Alander Damer Koppom 1977
1174  Laura Malmqvist-Bahrami Malmqvist-Bahrami IF Damer Bagarmossen 2016
1163  Mona Ahmed SYLF Stockholm Damer Stockholm 1989
1164  Kristin Arthur SYLF Stockholm Damer Stockholm 1988
1165  Gabriella Schanning SYLF Stockholm Damer Stockholm 1984
1166  Paolo Bonazza SYLF Stockholm Herrar Bromma 1986
1167  Navid Soltani SYLF Stockholm Herrar Kista 1991
1168  Valeria Linderell SYLF Stockholm Damer Stockholm 1988
1169  Emily Westbeck SYLF Stockholm Damer Nacka 1987
1170  Gabriel Johansson SYLF Stockholm Herrar Stockholm 1992
1171  Laura Björnström SYLF Stockholm Damer Stockholm 1989
1172  Marina Gukovina SYLF Stockholm Damer Brandbergen 1979
1173  Christoffer Lundén Blom SYLF Stockholm Herrar Stockholm 1990
1162  Catarina Lindgren Damer Hässelby 1968
1161  Rebecka Ringström Damer Stockholm 1984
1158  Charlotte Waldberg Damer Ekerö 1961
1159  Sebastian Waldberg Herrar Ekerö 1996
1160  Christer Waldberg Herrar Ekerö 1961
1156  Caroline Hedman Damer Vallentuna 1991
1157  Kristine Hammerengen Damer Österskär 1983
1155  Ellinor Israelsson Damer Stockholm 1992
1154  Miriam Elfström G3 Sport Damer Johanneshov 1984
1152  Erika Simister Damer Vällingby 1975
1153  Adrienne Henkel Damer Vällingby 2008
1150  Rebecca Törneld Damer Stockholm 1973
1151  Carla Törneld Damer Stockholm 2011
1149  Linnea Vestermark Damer hägersten 1990
1147  Sofia Hannar Damer Stockholm 1967
1148  Gustaf Hannar Herrar Stockholm 1954
1146  Tina Almendal Damer Vallentuna 1975
1142  Nina Klose Damer Stockholm 1978
1143  Herman Klose Herrar Stockholm 1979
1144  Oscar Klose Herrar Stockholm 2010
1145  Hedvig Klose Damer Stockholm 2012
1141  Imbi Loonurme Damer Kista 1954
1140  Charlotta Åkerhielm Kungsholmen Basket Damer Stockholm 1969
1139  Nasim Farrokhnia Damer 1972
1137  Lisa Norrby Damer SÖDERTÄLJE 1978
1138  Inga-Lill Karlsson Damer Tumba 1977
1136  Anette Gunér Damer Sollentuna 1974
1134  Ove Fritz Herrar Nykvarn 1939
1135  Anita Fritz Damer Nykvarn 1943
1132  Lies Viström Damer vagnhärad 1955
1133  Alisara Phasuwan Damer Södertälje 1976
1130  Sebastian Hew Herrar Solna 1989
1131  Nadine Schweizer Damer Solna 1985
1125  Malin Montin APK Säter avd. 95 Damer Säter 1977
1126  Pernilla Lindberg APK Säter avd. 95 Damer Säter 1991
1127  Lina Sissala APK Säter avd. 95 Damer Säter 1990
1128  Åsa A Rappendal APK Säter avd. 95 Damer Säter 1986
1129  Sarah Jensen APK Säter avd. 95 Damer Säter 1975
1124  Veronica Solum Damer Ekerö 1970
1123  Ellen Lundstedt Ik Rauken Damer Stockholm 2004
1122  Lotta Lundstedt Ik Rauken Damer Stockholm 1967
1120  Anna Callenblad Damer Hägersten 1974
1121  Birgitta Callenblad Damer Solna 1945
1118  Karolina Wennborg Damer Åkersberga 1968
1119  Johan Berglund Herrar Stockholm 1967
1117  Marcus Svärd Herrar Uppsala 1993
1116  Agnes Hellgren Damer UPPSALA 1993
1114  Lena Söderström Damer Tyresö 1969
1115  Niklas Nilsson Herrar Tyresö 1966
1113  Maria Skott Damer Stockholm 1958
1112  Tove Johansson Fritz Damer Tyresö 2004
1111  Mathilda Johansson Fritz Damer Tyresö 2001
1110  My Lassus Damer Västerhaninge 1993
1109  Ida Lassus - Damer Stockholm 1991
1108  Åsa Zazzi Team Snigel Damer Ösmo 1977
1107  Yvonne Bexell Damer Lidingö 1963
1106  Christina Lembke Damer Lidingö 1962
1105  Anna Edgren Damer Älvsjö 1972
1104  Anna Strandqvist Damer Sthlm 1971
1103  Anne Brolen Hjärtkompaniet Damer Johanneshov 1969
1102  Jessika Östergren Damer Vallentuna 1986
1101  Emma Siggesson Damer Stockholm 1991
1100  Julia Liljegren DSIF Damer Hägersten 1988
1099  Ann Malmerfelt Friskis & Svettis Damer Bromma 1958
1098  Vasiliki Vamvatsicos Damer Solna 1963
1096  Johanna Hennberg Damer Nykvarn 1991
1097  Sarah Hennberg Damer Nykvarn 1989
1093  Linn Bernsköld Damer Sollentuna 1985
1094  Theodor Bernsköld Herrar Sollentuna 2008
1095  Frans Bernsköld Herrar Sollentuna 2010
1092  Joanna Strömberg Johnson Damer Solna 1986
1090  Anna Johansson Damer Göteborg 1979
1091  Wanja Strid Damer Järna 1980
1088  Ylva Haasum 75328 Damer Uppsala 1974
1089  Tove Ljungberg Haasum 75328 Damer Uppsala 2003
1085  Alicia Sjöbeck Damer Strängnäs 1996
1086  Veronica Sjöbeck Damer Åkers Styckebruk 1973
1087  Pinge Sjöbeck Herrar Åkers Styckebruk 1959
1084  Annika Gillemo Damer Stockholm 1967
1079  Katja Kankaala Damer Eskilstuna 1971
1080  Mika Kankaala Herrar Eskilstuna 1970
1081  Elias Kankaala Annan könstillhörighet Eskilstuna 1999
1082  Nadja Kankaala Damer Eskilstuna 2001
1083  Nathalie Kankaala Damer Eskilstuna 2003
1078  Sara Sjöholm Damer Bandhagen 1971
1074  Louise Svensson Damer Täby 1971
1075  Stefan Svensson Herrar Täby 1968
1076  Agnes Svensson Damer Täby 1999
1077  Lisa Svensson Damer Täby 2001
1072  Ann-Marie Sjösten Hew Damer Älvsjö 1955
1073  Kok Sun Hew Herrar Älvsjö 1951
1071  Pebbles Karlsson Ambrose Damer Enskededalen 1970
1069  Alexandra Snellman Damer stockholm 1962
1070  Rebecca Silverstein Damer Stockholm 1968
1068  Matilda Malmodin Damer 1978
1067  Inger Lemström Damer Tumba 1963
1066  Caroline Picher Damer Södertälje 1974
1065  Eli Berglund Herrar Nyköping 1996
1064  William Franzén Herrar Lidingö 1995
1062  Mona Franzen Damer Lidingö 1961
1063  Amelia Franzén Damer Stockholm 1991
1060  Roger Burström Magazin24 Herrar Köping 1969
1061  Birgit Burström Damer 1968
1059  Lasse Mutaniemi Herrar Köping 1970
1058  Christine Mutaniemi Damer Köping 1971
1057  Cecilia Arrgård Damer Vallentuna 1975
1056  Märta Bergman Damer Stockholm 1984
1055  Ulrika Örtegren 2XU Damer Järna 1972
1054  Johanna Andersson Damer Stockholm 1988
1053  Malki Afram StartupJuristerna Herrar Södertälje 1987
1052  Stina Byfors Damer Stockholm 1987
1051  lars olofsson Herrar bromma 1961
1050  Monica Kangas Hemskogen Damer Bromma 1957
1049  Simona Högberg Damer Rönninge 1972
1048  Pernilla Fritz Tyresö Damer Tyresö 1969
1047  Angelica Svanbro Damer Sollentuna 1974
1031  Erica Antonovic Damer 1985
1032  Rebecka Blomqvist Damer 1992
1033  Susanne Bonnier Damer 1967
1034  Dena Dervanovic Damer 1990
1035  Anders Hellstöm Herrar 1974
1036  Emelie Wennerholm Damer 1995
1037  Johan Tydén Herrar 1954
1038  Olivia Nicoletti Hagberg Damer 1980
1039  Martina Åberg Damer 1992
1040  Hampus Stålholm Herrar 1989
1041  David Leffler Herrar 1981
1042  Andreas Börjesson Herrar 1970
1043  My Byström Damer 1992
1044  Nicklas Bexelius Herrar 1984
1045  Kian Kiani Herrar 1986
1046  Eva Johansson Damer 1981
1029  Karolina Andersson Damer Järfälla 1980
1030  Alex Giang Damer Järfälla 1977
1027  Mirja S Clöve Havets löpare Damer Björnlunda 1975
1028  Tilda S Clöve Havets löpare Damer Björnlunda 2006
1026  Fatimah Pettersson Damer Stockholm 1975
1025  Johan Degerman SLS Herrar Johanneshov 1975
1024  Maria Jarlerud Damer Johanneshov 1990
1023  Kajsa Höij Damer Bromma 1997
1021  Susy Eriksson Damer SEGELTORP 1965
1022  Valerya Eriksson Damer SEGELTORP 1998
1020  Katarina Arnstad Elmblad Damer Stockholm 1961
1016  Jannike Jansson Damer NYKÖPING 1993
1017  Therese Jansson Damer NYKÖPING 1990
1018  Martin Lindgren Herrar NYKÖPING 1987
1019  Caroline Sterner Damer NYKÖPING 1987
1015  My Oliwsson Ingen Damer Stockholm 2000
1013  Ulf Hillesöy Herrar Stockholm 1962
1014  Christian Nisan Herrar Stockholm 1988
1012  Anna Lindvall Damer Stockholm 1988
1011  Anna Pihlgren Damer Oxelösund 1985
1010  Sandra Jinneklint Damer Ekerö 1970
1009  Karolina Tellman Damer Lidingö 1998
1008  Johan Gärdebo Herrar Bromma 1986
1007  Ayelen Win Damer Farsta 1988
1005  Elena Canovas Niemelä Damer Sundbyberg 1964
1006  Anna Niemelä Damer Spånga 1993
1004  Gertrud Bringler Damer stockholm 1951
1003  Anna Mattsson nej Damer Stockholm 1966
1002  Karin Erkenvåg Damer Vällingby 1980
1001  Anna Jansson Damer Stockholm 1971
1000  Petra Wallgren Björk Damer Stockholm 1972
Till anmälan för 2018 Utan tidtagning a