Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 - MOTION STAFETT Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Startgrupp Klass Ort Födelseår
245 Mathias Stjernlöf Team Flowlife 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Sollentuna 1986
428 Jonas Eklund Team Hållmats Asp Eklund 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1969
244 Mikael Milberger RUN:TRACK:RUN 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1981
427 Viktor Zgrebec Slav Bros 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Järfälla 1992
243 Jimmy Hardingz Gute Glass 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Visby 1982
426 Sabina Persson Team SoSo 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Bromma 1993
242 Markus Felldin Bonnier Broadcasting 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1990
425 Johan Krouthen Lag EKA 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Bromma 1964
424 Xavier Aparicio Llobera Iberians 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1989
241 Åsa Pyka Team Pyka/Butt 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1975
423 Sussie Almquist-Zabell Team Ingmarsö 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1956
240 Joao Caldas TriForFriends 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Hässelby 1984
239 Michal Wolski Go Bajen Go! 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Enskededalen 1982
238 Joakim Zuhr Evli Triathlon Challenge 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion . 1968
237 Erik Blücher Apollo Sports 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Vällingby 1985
236 Jonas Bergström Vinnare 2018 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1983
235 Carolin Ewetz Klarna: Cash is not king 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Enebyberg 1989
421 Carolin Ewetz Klarna: Shop like a queen 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Enebyberg 1989
422 Carolin Ewetz Klarna: Smoooth 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Enebyberg 1989
420 Karolina Wichman Le&Vinka 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Vällingby 1975
234 Joacim Lindebring Team lindebring 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Finspång 1978
233 Beatrice Amsköld Team Landsköld 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Eskilstuna 1992
232 Kivan Kaivanipour Triss i knektar 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1984
231 Christer Johansson Team Omeo #7 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1979
230 Tomas Bergström Team Omeo #6 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1969
229 William Sjöberg Team Omeo #5 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1990
228 Stellan Abrahamsson Team Omeo #4 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1976
227 Patrik Bernhard Team Omeo #2 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1965
226 Viggo Hådding Team Omeo #1 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1978
225 Yvonne Eliasson Team Omeo #3 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1961
419 Dag Ekenståhl DBB 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Sköndal 1971
224 Simon Lund Fromm Boysen 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Huddinge 1989
418 Emma Carlsson KSSSRU 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Töreboda 1983
417 Emelie Britse Lasses gäng 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Sundbyberg 1977
223 Håkan Björkman Trailer Park Boys 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Upplands Väsby 1960
416 Fanny Nordin Right on time 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Spånga 1984
222 Sanna Nyström oTur 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1988
415 Matilda Klein Scala Banan 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Älvsjö 1980
221 Seth Allbäck AllTon 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1971
414 Jonas Håkansson Kleva Runners Håkansson 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Hjärup 1964
413 Camilla Wieslander Kleva Runners Wieslander 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Malmö 1967
218 Joakim Andersson På rätt våg 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Bromma 1969
219 Joakim Andersson På språng 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Bromma 1969
220 Joakim Andersson På rätt kadens 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Bromma 1969
412 Peter Berggren Smulorna 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Lidingö 1967
411 Blanca Delicado Españolas locas 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Sundbyberg 1979
217 Emil Jensen Loquitos 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Sollentuna 1990
408 Elin Persson Plan B - 1 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1988
409 Pontus Espling Plan B - 2 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1989
410 Rogier Jongeling Plan B - 3 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1978
216 Magnus Schultzberg KST Triathlon 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Enskede 1965
215 Robert Hulthén TF 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Saltsjö-Boo 1969
214 Stefan Pettersson Pettersson & Dunér 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Saltsjö-Boo 1966
407 Jessica Sundholm Världens ände 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Vagnhärad 1975
213 Peter Sandberg MathWorks Team Simulink 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Åkersberga 1968
212 Peter Sandberg MathWorks Team MATLAB 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Åkersberga 1968
211 Conrad Malmstedt Ledin Sweco VDC 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion STOCKHOLM 1981
210 Eric Wiklund Tre vänner 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Svärtinge 1979
209 Lotta Bångens Uppstuds 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion NACKA 1963
406 David Nordenberg-Steiman Team Nordenberg-Steiman 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Huddinge 1969
208 Mattias Strindberg Malax TV 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Solna 1986
203 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 4 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1980
204 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 5 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1980
205 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 6 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1980
206 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 7 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1980
207 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 8 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1980
403 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 1 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1980
404 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 2 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1980
405 Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 3 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1980
202 Charlotta Lans Champagneflickorna 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Kalmar 1965
201 Anna Lillieström Lag Lillieström 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1992
401 Harriet Pontan Folksam MOM1 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Stockholm 1953
402 Johan Liikamaa Folksam MOM2 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Täby 1961
200 Sonia Sonia Sonia Sonia 08:30 Olympisk STAFETT Stafett Olympisk Motion Stockholm 1990
400 Stefan Grimfors Grimforsarna 12:00 Sprint STAFETT Stafett Sprint Motion Täby 1947
Till anmälan för MOTION STAFETT