Anmälda till View Strömstadmilen 2018 Avancerad sök

10 km

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Andreas Eriksson Män Motion Brastad 1986
Marit Sandvik IL Trysilgutten Kvinnor Tävlingsklass Trysil 1972
Christoffer Brunberg Strömstad Löparklubb Män Tävlingsklass Trollhättan 1993
Birgitta Ljungström MittuppsLag1 Kvinnor Motion Strömstad 1971
Pål Skevik Brevpost IL Män 50 Oslo 1965
Christian Lagerstedt Optivasys AB Män Motion GRÅBO 1973
Malin Nylén Strömstad Löparklubb Kvinnor Tävlingsklass Mölndal 1992
Mats Idbratt Gottebiten Män 50 Strömstad 1967
Emil Cederbratt Gottebiten Män Motion Strömstad 1985
Martin Widblom Gottebiten Män Motion Strömstad 1984
Kalle Hansen Gottebiten Män Motion Strömstad 1989
Sebastian Fritzson Gottebiten Män Motion Strömstad 1982
Pierre Regel Gottebiten Män Motion Strömstad 1989
Tommy Todler Team Bodypower Män Motion Strömstad 1993
Pernille Sandvold Team Bodypower Kvinnor Motion Strömstad 1983
Marielle Helene Hansen Team Bodypower Kvinnor Motion Strömstad 1991
Thomas Johnsrud Team Bodypower Män Motion Strömstad 1989
Per-Erik Johansson Ale 90 IK Män 50 Västra Frölunda 1963
Joel Wetterberg Nussegubbarna Män Motion Strömstad 1985
Dennis Arvidsson Män Motion Uddevalla 1993
Cathrin Kullander Kvinnor Motion Strömstad 1984
Lars Tysklind Nussegubbarna Män Motion Strömstad 1953
Stellan Håkansson Strömstad Löparklubb Män Motion STRÖMSTAD 1955
Pia Malmberg Ale 90 IK Kvinnor 50 Västra Frölunda 1963
Sandra Palmqvist Solvikingarna Kvinnor Tävlingsklass Göteborg 1989
Oskar Sörman Män Motion Strömstad 1985
Thomas Zackrisson Män Motion Strömstad 1978
Malin Gårdstedt Kvinnor Motion Strömstad 1980
Eric Edberg Män Motion Strömstad 1988
Anton Palmhagen Män Motion Strömstad 1993
Håkan Fransson Strömstad Löparklubb Män Motion Strömstad 1974
Maria Andersson Kvinnor Motion Varberg 1988
Marcus Gustafsson Män Motion Varberg 1986
Jesper Stacke Män Motion Strömstad 1978
Jonas Høyer Män Motion Langhus 1985
Ulrika Nyström LK TV88 Kvinnor 40 Trollhättan 1969
Daniel Ångefors Alliansloppets SK Män 40 Trollhättan 1975
Hilde Heyden Kosters SK Kvinnor 50 Oslo 1963
Anders Heyden Kosters SK Män 50 Oslo 1963
Rickard Dahlgren Män Motion Trollhättan 1991
Caroline Åberg Alliansloppets SK Kvinnor Motion Sjuntorp 1981
Anders Åberg Alliansloppets SK Män Motion Sjuntorp 1972
Robert Dahlgren Män Motion Strömstad 1991
Heidi Johannessen Kvinnor Motion Halden 1977
Andreas Skoglar Män Motion Göteborg 1977
Alexander Coster MittuppsLaget Män Motion Skee 1986
Joakim Coster MittuppsLaget Män Motion Strömstad 1963
Elisabeth Coster MittuppsLaget Kvinnor Motion Strömstad 1965
Niclas Lund Alliansloppets SK Alliansloppets SK Män 50 Trollhättan 1968
Edgar Striem Män Motion Stockholm 1989
Linus Adolfsson Män Motion Strömstad 1997
Reimer Johansson IFK Strömstad Män 60 Strömstad 1958
Ida Stenrud Kvinnor Motion Grålum 1991
Tommy Trippestad Män 40 Haslum 1971
Steinar Lien Team Sportsmanden Män 50 Trollåsen 1964
Daniel Ulvestål Män Motion Skee 1984
Magnus Piper IK Akele Män Motion Linköping 1974
Linda Kjellman Sportic Gym Kungsör Kvinnor 40 Kungsör 1974
Monica Engkvist Team MoTO Kvinnor 60 SUNDBYBERG 1956
Tommy Lacandler Team MoTo Män 60 Sundbyberg 1952
Marcus Sääf Män Motion Strömstad 1989
Tore Ingholm Män Motion Strömstad 1965
Sunniva Ingholm Kvinnor Motion Strömstad 1994
Marius Asbjørnsen Män Motion Grålum 1984
Ann-Kristin Skjelle Asbjørnsen Kvinnor Motion Grålum 1984
Dan Krogfoss Män Motion Sarpsborg 1983
Uno Krogfoss Män Motion Sarpsborg 1983
Fredrik Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB SnickarBolaget i Uddevalla AB Män Motion HENÅN 1974
Pia Andersen Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1978
Victoria Janitz Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Moss 1978
Lena Berge-Martens Team Mandagsklubben 2 Kvinnor Motion Moss 1982
Solveig Østvold Team Mandagsklubben 2 Kvinnor Motion Moss 1969
Sigfrid Skobba Team Mandagsklubben 2 Kvinnor Motion Sperrebotn 1985
Gry Hovdum Team Mandagsklubben Kvinnor Motion Sperrebotn 1974
Veronica Holme’n Kvinnor Motion Karlskoga 1973
Therese Högberg Kvinnor Motion Karlskoga 1967
Thomas Ericsson Män 60 Helsingborg 1958
Cecilia Renberg Team Runners Knee Kvinnor Motion Oslo 1966
RUNE Holen Team Runners Knee Män Motion Oslo 1964
Christian Bratsberg Team Runners Knee Män Motion SÆTRE 1965
Monica Bratsberg Kvinnor Motion SÆTRE 1967
Tom Willy Prangeröd Män Motion Strömstad 1963
Johan Hansson Män Motion Skee 1974
Ola Zetterlund Män Motion STRÖMSTAD 1974
Helena Albertsson Svensson Kvinnor Motion Åmotfors 1973
Fredrik Olofsson Män Motion Töcksfors 1975
Elin Albertsson Kvinnor Motion Töcksfors 1977
Magnus Arehorn Män Motion Kållered 1989
Hannes Hognert Män Motion Tanumshede 1989
Ida Guttke Kvinnor Motion Åmotfors 1987
Johan Guttke Män Motion Åmotfors 1984
Henrik Lindahl Idefjordens sk Män Motion Strömstad 1979
Kristian Albertsson IFK Ås Män Motion Åmotfors 1982
Hanna Albertsson Kvinnor Motion Åmotfors 1984
Pernille Midjo Kvinnor Motion Gullaug 1990
Ivar Lundstrøm Privat Män 50 Fredrikstad 1968
Ann Kristin Myren Kvinnor Motion Halden 1964
Kåre Guldbakke Skjåk IL Män 60 Skjåk 1940
Ola Dagliden Män 40 Kungälv 1977
Espen Nicolaisen Team Nicolaisen Män 40 Porsgrunn 1971
Siw B Nicolaisen Kvinnor 40 Porsgrunn 1970
Nicklas Faritzon Män Motion Strömstad 1969
Robert Andersson Män 50 Strömstad 1968
Ulrika Reinholdsson Kvinnor 40 Strömstad 1972
Ole-Zoltan Bajkai Män Motion Oslo 1964
Keijo Kauranen FPoIK Vänersborg Män 40 Trollhättan 1974

5 km

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Ingela Dahlén Kvinnor Göteborg 1968
Ragnar Håvie Män Strömstad 1968
Maria Persdotter Runacademy Kvinnor Göteborg 1985
Anne Brissach Rygge il. Kvinnor RYGGE 1962
Øivind Høe Rygge IL Rygge il. Män Rygge 1960
Anton Dahlberg Lions HC Pojkar 15 Strömstad 2004
Lasse Telnes Team Bodypower Män Strömstad 1992
Daniel Thörner Män Jönköping 1973
Lars Beyer-Olsen Halden IL Løpegruppa Män Halden 1974
Tor Hovde Män Oslo 1980
Malin Borning LG Kvinnor Stockholm 1973
Ingrid Haug Kvinnor Tranby 1952
Alison Spets Uppsala Bgk Flickor 13 Uppsala 2005
Daniel Öst Män Askersund 1968
Anna Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB Kvinnor HENÅN 1974
Molly Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB Kvinnor HENÅN 2007
Ellis Grind SnickarBolaget i Uddevalla AB Män HENÅN 2008
Josefin Hedman Kvinnor Hönö 1983
Linda Emilsson Hagfors Kvinnor Hagfors 1978
Andreas Eriksson Munkfors Män Hagfors 1988
Elin Nilsson Kvinnor Sarpsborg 1990
Ida Jansson Kvinnor Strömstad 1991
Christer Barregren Män Vadstena 1970
Thomas Rodin Grundsund Män Grundsund 1951

Hälsokostbolags Gången 2018

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Hildring Mac Hugh Tuomisto Strömstad 1982
Kent Persson Casper fan club Ljungskile 1945
Kerstin Persson Casper fan club Ljungskile 1946
Leif Harald Olsen Privat Røyse 1943
Henrik Slättberg Strömstad 1980
Gösta Lycke Strömstad 1938
Jan Teuber Strömstad 1937
Marianne Teuber Strömstad 1940
Marianne Berg Strömstad 1948
Gullan Johansson Strömstad 1940
Birgitta Simonsson Strömstad 1938
Louise Trulsson Strömstad 1943
Barbro Nilsson Strömstad 1940
Curt Nilsson Strömstad 1940
Karin Lindahl Strömstad 1931
Rita Ramdahl Strömstad 1948
Else Gram Strømstad 1937
Ulf Schild Strömstad Löparklubb Strömstad 1954
Roland Kärnberg IFK Strömstad Strömstad 1936
Eigil Andersson Töcksfors 1952
Gun Olausson Strömstad 1942
Ingwor Olofsson Göteborg 1948
Britt Marie Alsén Täby 1945
Ann-Kristin Halvordsson Strömstad 1965
Gunnel Lindahl Bullaren 1939
Gunvor Alexandersson Tanumshede 1941
Karl-Gustav Östh Tanumshede 1940
Gunvor Eriksson Tanumshede 1940
Anna-Lena Ekelund Strömstad 1950
Arne Ekelund Strömstad 1950
Kent Hansson Lur 1952
Kerstin Hansson Lur 1956
Ingegerd Kalbratt NORDKOSTER 1951
Gunila Carlson Lerum 1943
Gunn Jorunn Bajkai Oslo 1964
Ole-Zoltan Bajkai Oslo 1964

1609 meter Flickor 11år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Felicia-faye Alm Strömstad HK Flickor 11 Strömstad 2007

1609 meter Pojkar 11år

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Ort Födelseår

1609 meter Flickor 9 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Agnes Persson Flickor 9 Strömstad 2009
Harriet Axblom Mölndal Flickor 9 Mölndal 2010
Elin Spets Uppsala bgk Flickor 9 Uppsala 2009

1609 meter Pojkar 9 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Levi Hermansson Chen IFK Strömstad Pojkar 9 Strömstad 2010
Oscar Beyer-Olsen Halden IL Pojkar 9 Halden 2009
Tage Lundqvist Pojkar 9 Strömstad 2010

1000 meter Flickor 7 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Elin Norrback Sk Granan Flickor 7 Brålanda 2011
Freya Winberg Flickor 7 Strömstad 2010
Judit Axblom Mölndal Flickor 7 Mölndal 2013
Jill Spets Uppsala Bgk Flickor 7 Uppsala 2010
Ester Galborgen Eds sk Flickor 7 Ed 2011

1000 meter Pojkar 7 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Jordan Almqvist Bengtsson Pojkar 7 Göteborg 2012
Erik Persson Pojkar 7 Strömstad 2014
Eirik Beyer-Olsen Pojkar 7 Halden 2012
Vilgot Lundqvist Pojkar 7 Strömstad 2012
Axel Öst IFK Askersund Pojkar 7 Askersund 2012

Specialmilen by BodyPower

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Milo Lahdenperä Norrvikens stars Strömstad 2009
Malin Johansson Norrvikens stars Strömstad 1994