Anmälda till Å-stadsloppet 2017 Avancerad sök

Å-stadsloppet 2017 5km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Polina Ustyuzhanina 5KM Kvinnor Örebro 1986
Johan Wallentin 5KM Män Örebro 1978
Jonas Larsson 5KM Män Garphyttan 1971
Morag MacDonald 5KM Kvinnor Garphyttan 1973
Niklas Karlsson 5KM Män Örebro 1967
Caroline Lindskog 5KM Kvinnor Örebro 1987
Adam Montén Thoren Track and Field Örebro 5KM Män Örebro 2008
Wilhelm Bergentz Thoren Track and Field Örebro 5KM Män Örebro 2002
Andreas Larsson 5KM Män Arboga 1974
Noah Kihlberg KFUM Örebro Friidrott/Grenadjärsskolan 5KM Män Örebro 2003
Elias Sundell Grenadsjärsskolan 5KM Män Örebro 2002
Lahoud Lahdo Grenadjärskolan 5KM Män Örebro 2002
Åsa Martinsson Nethouse 5KM Kvinnor Örebro 1972
Anna Araskog Pistolerna IK 5KM Kvinnor Nacka 1970
Boel Araskog Pistolerna IK 5KM Kvinnor Nacka 2007
Martin Araskog Pistolerna IK 5KM Män Nacka 2004
Alma Olsson 5KM Kvinnor Glanshammar 2004
Matilda Elmqvist Brinkens IF 5KM Kvinnor Stockholm 2006
David Elmqvist Brinkens IF 5KM Män Stockholm 1977
ARTURS STEINBERGS †FUM Örebro Friidrott 5KM Män ÖREBRO 1974
monika pettersson 5KM Kvinnor örebro 1955
Anders Berglund Daisys Pojkar 5KM Män Karlskoga 1971
Claudio Marcio Soares Oliveira 5KM Män Manaus 1969
Luciana Freire da Rocha 5KM Kvinnor Manaus 1978
Madelene Sundberg 5KM Kvinnor Örebro 1988
Angelica Lindholm 5KM Kvinnor Örebro 1977
Alexander Östring 5KM Män Örebro 1973
Hampus Östring KFUM Örebro Friidrott 5KM Män Örebro 2008
Ingela Berndt KFUM Örebro Friidrott 5KM Kvinnor Örebro 1980
Sofia Berndt KFUM Örebro 5KM Kvinnor Örebro 2007
Ellen Olsson Garphyttans if 5KM Kvinnor Glanshammar 2007
Johan Sjöberh Maif 5KM Män Motsla 1972
Noah Funke 5KM Kvinnor Kumla 2007
Louice Funke 5KM Kvinnor Kumla 1979
Jessica Eriksson 5KM Kvinnor Örebro 1986
Madelene Nord IFK Mora SK 5KM Kvinnor Mora 1996
Göte Andersson Lesjöfors jogging 5KM Män Lesjöfors 1942
Leif Ericsson sorunda if 5KM Män järfälla 1942
mo abdi Karlskoga 5KM Män Karlskoga 1995
Moira Källmén Hannaskolan 5KM Kvinnor Örebro 2004
Jenny-Andersson Phimtaisong Mellringeskolan 5KM Kvinnor Örebro 2003
Kerstin Wåhlén IF Göta Karlstad 5KM Kvinnor Karlstad 1966
Lars-Erik Carlsson IF Göta Karlstad 5KM Män Karlstad 1956
Fredrika Nordling Friskis&Svettis 5KM Kvinnor Örebro 1991
Birgitta Linse Friskis&Svettis 5KM Kvinnor Örebro 1958
Anders Sundén Lesjöfors jogging 5KM Män Lesjöfors 1960
Lina Hagström 5KM Kvinnor ÖREBRO 1986
Maud Fagerström Brevens IF 5KM Kvinnor Örebro 1968
Peter Eklund Brevens IF 5KM Män Örebro 1962
Diana Asad 5KM Kvinnor Örebro 1983
Svante Eliasson Garphyttans IF 5KM Män Garphyttan 2007
Fredrik Eliasson Garphyttans IF 5KM Män Garphyttan 1974
Ida Grossfurtner 5KM Kvinnor Örebro 1990
Christina Ledin 5KM Kvinnor Örebro 1975
Sigrid Ledin 5KM Kvinnor Örebro 2007
Ellen Thapper 5KM Kvinnor Örebro 2005
Carina Thapper 5KM Kvinnor Örebro 1976
Richard Dahlgren 5KM Män Örebro 1984
Emina Holler Finnerödja IF 5KM Kvinnor Laxå 2006
Embla Selvin Finnerödja IF 5KM Kvinnor Laxå 2006
Isa Selvin Finnerödja IF 5KM Kvinnor Laxå 2006
Alice Ask Huskvarna 5KM Kvinnor Huskvarna 1998
Helena Ask Huskvarna 5KM Kvinnor Huskvarna 1965
Therese Granath MIF Örebro 5KM Kvinnor Pålsboda 1968
Veronica Gustafsson 5KM Kvinnor Kumla 1973
Lisbeth Jansson 5KM Kvinnor Askersund 1951
Erika Dunberg MIF 5KM Kvinnor Örebro 1967
Klas Håkanson 5KM Män Örebro 1977
Björn Föllinger Axa sports club 5KM Män Hallsberg 1970
Edwin Nylander IF Start 5KM Män Örebro 2001
Mia Lonnfors 5KM Kvinnor KARLSKOGA 1961
Annie Lonnfors 5KM Kvinnor KARLSKOGA 1993
Niko Vesterinen 5KM Män Örebro 1989
Annica Gustafsson 5KM Kvinnor Örebro 1966
Alex Nordh KFUM Örebro 5KM Män Örebro 2009
Sebastian Norlander KFUM Örebro 5KM Män Örebro 2007
Linda Stenius 5KM Kvinnor örebro 1981
Linda Nordh KFUM Örebro Friidrott 5KM Kvinnor Örebro 1981
Johan Hedberg Örebro Textfabrik AB 5KM Män Örebro 1970
Maria Edholm ms 5KM Kvinnor Pålsboda 1972
Emilia Edholm ms 5KM Kvinnor Pålsboda 2000
Jonas Pettersson Örebro 5KM Män Örebro 1981
Mia Nilsson HectorRail 5KM Kvinnor Örebro 1989
Emma Friman HectorRail 5KM Kvinnor Örebro 1979
Abdimalik Ahmed Almby Skola 7-9 5KM Män Örebro 2002
Francis Tobang Tangi Almby Skola 7-9 5KM Män Örebro 2003
Felix Kihlström Almby Skola 7-9 5KM Män Örebro 2003
Michael Laureano Paguio Almby Skola 7-9 5KM Män Örebro 2003
Mahtem Yehdego Abbay Almby Skola 7-9 5KM Män Örebro 2003
Lovis Kläre Askersundsjolleseglare 5KM Kvinnor Åmmeberg 2004
Anton Larsson 5KM Män Lindesberg 2006
Gustav Sträng 5KM Män Stora Mellösa 2007
Axel Sandberg KFUM Örebro Friidrott 5KM Män ÖREBRO 2000
Samuel Eriksson OK Letstigen 5KM Män Fjugesta 1938
Liesel Ivarsson Fellingsbro GoIF 5KM Kvinnor Fellingsbro 1954
Roland Rohde Fellingsbro GoIF 5KM Män Fellingsbro 1948
Joel Eriksson 5KM Män Örebro 1988
Louise Sundström KFUM Örebro Friidrott 5KM Kvinnor Göteborg 1994
Anna-Lena Gisslén 5KM Kvinnor Örebro 1981
Henric Thunander Askersunds jolleseglare 5KM Män Askersund 2005
Roland Kauntz 5KM Män JÄRFÄLLA 1968
Alicia Kauntz 5KM Kvinnor Örebro 1995
Angelica Kauntz 5KM Kvinnor Hägersten 1993
Elena Jonsson 5KM Kvinnor Örebro 1989
Ida Green 5KM Kvinnor Örebro 2005
Magnus Svensson 5KM Män Örebro 1972
Stefan Persson 5KM Män Strängnäs 1976
Christina Levin 5KM Kvinnor Glanshammar 1950
Stina Levin 5KM Kvinnor Glanshammar 1984
Angelina Gustafsson 5KM Kvinnor Örebro 1984
Oskar Persson 5KM Män Göteborg 1986
Anna Molin 5KM Kvinnor Gävle 1987
Marleen Dollekamp GSAV Vitalis 5KM Kvinnor Uppsala 1998
Anna Högfeldt 5KM Kvinnor Kumla 1977
Tyra Högfeldt 5KM Kvinnor Kumla 2005
jenni lindh 5KM Kvinnor Örebro 1979
Veronica Andersson 5KM Kvinnor Örebro 1980
Marica Wendahl 5KM Kvinnor Örebro 1976
Marianne Karlsson 5KM Kvinnor Storfors 1953
Jonathan Saleskog Spårab 5KM Män Örebro 1992
Josefine Gustavsson 5KM Kvinnor Örebro 1992
Julia Hoorman GSAV Vitalis 5KM Kvinnor Groningen 1995
Sara van der Zwan 70/30 5KM Kvinnor Örebro 1978
Anna Larsson - 5KM Kvinnor Örebro 1978
Mariana Jadestig Örebro AIK 5KM Kvinnor Örebro 1986
Erica Hodin 5KM Kvinnor Nora 1986
Anna Nordin 5KM Kvinnor Karlstad 1980
Andreas Mörk Team America 5KM Män Örebro 1985
Andreas Ahl Team America 5KM Män Glanshammar 1987
Kim Andersen Team America 5KM Män Örebro 1988
Carl-Johan Palmborg Team America 5KM Män Örebro 1985
Benjamin Leanna Team America 5KM Män Örebro 1986
Emma Axeliusson 5KM Kvinnor Örebro 1985
Linnea Larsson 5KM Kvinnor Örebro 1985
Erika Stenström 5KM Kvinnor Örebro 2005
Gabriel Stenström 5KM Män Örebro 1972
Anita Forsberg 5KM Kvinnor Karlskoga 1964
Åza Zastell 5KM Kvinnor Örebro 1968
Leo Zastell 5KM Män Örebro 1963
Dorotea Nyakas 5KM Kvinnor Töreboda 1990
Marie Kensby 5KM Kvinnor Dyltabruk 1980
Niklas Johansson 5KM Män Karlskoga 1988
Marina Nilsson 5KM Kvinnor Karlskoga 1986
Anne Bengtsson IFK Formsvacka Örebro 5KM Kvinnor Örebro 1968
Theo Wennström IFK Formsvacka Örebro 5KM Män Örebro 2009
Gunnar Brodin 5KM Män Örebro 1960
Gisela Wennerström 5KM Kvinnor NORA 1974
Jonas Wennerström 5KM Män NORA 1975
Michael Riis 5KM Män Örebro 1977
Jens Hedenborg Örebro Poliskårs IF 5KM Män Örebro 1979
Christian Bleckert 5KM Män Örebro 1977
Victoria Enlund Lännäs Löparklubb 5KM Kvinnor Fagersta 1976
Anna Carlberg 5KM Kvinnor Örebro 1980
Anna Nilsson 5KM Kvinnor Katrineholm 1966
Melker Forsberg KFUM Örebro Friidrott 5KM Män ÖREBRO 2001
Alexander Larsson KFUM Örebro Friidrott 5KM Män Örebro 2000
Hamid Ali 5KM Män Örebro 1999
Mathilda Hellquist Gruvan runners 5KM Kvinnor Örebro 1990
Hanna Hellquist Gruvan runners 5KM Kvinnor Göteborg 1991
Tomasz Kucner 5KM Män Orebro 1988
Petra Föllinger 5KM Kvinnor Gimo 1977
Madeleine Sandegärd 5KM Kvinnor Örebro 1988
Anita Brandt 5KM Kvinnor Örebro 1971
Magnus Brandt 5KM Män Örebro 1972
David Werthén Anna Mia o Davids klubb 5KM Män Örebro 1984
Anna Maria Dahlbäck - 5KM Kvinnor Örebro 1987
Emelie Karlberg 5KM Kvinnor Vintrosa 2003
Oscar Jansson Örebro AIK 5KM Män Örebro 2004
Ida Fredin KFUM 5KM Kvinnor Örebro 2000
Camilla Andersson Örebro AIK 5KM Kvinnor Örebro 1971
Hanna Andersson Örebro AIK 5KM Kvinnor Örebro 2004
Carl Jansson Örebro AIK 5KM Män Örebro 2000
Tommy Horvath ÖKK 5KM Män Örebro 1960
Kim Hartwig Feelgood 5KM Kvinnor Örebro 1970

Å-stadsloppet 2017 10km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Magnus Stålberg Gamla Brandstations IF 10km Män Falun 1970
Lina Jansson OK Linné, Uppsala 10km Kvinnor Uppsala 1981
Hannes Ryding 10km Män Örebro 1987
Pär Hansson 10km Män Järna 1975
Eric Malm IFK Nora 10km Män Nora 1949
Alfons Wedin Garphyttans IF 10km Män Garphyttan 2004
Christine Hansson 10km Kvinnor Örebro 1984
Sara Norling 7405117149 10km Kvinnor Örebro 1974
Hanna Haraldsson 10km Kvinnor Örebro 1987
Lovisa Mårtensson 10km Kvinnor örebro 1986
Mika Auvinen IK Westmannia 10km Män Köping 1973
Mona Holopainen IK Westmannia 10km Kvinnor Köping 1977
Andreas Karlsson Köpingskamraterna 10km Män Köping 1973
Henrik Edlund Frövifors Korpförening 10km Män Frövi 1978
Richard Larsson Munktorp 10km Män Köping 1984
Mårten Olsson Duck Fat 10km Män Örebro 1986
Linda Åberg 10km Kvinnor Kumla 1985
Malin Hård IF Spartacus 10km Kvinnor Garphyttan 1971
Erik Lindh Nethouse 10km Män Örebro 1993
Patrik D Johansson Nethouse 10km Män Örebro 1987
Daniel Jobs Nethouse 10km Män Örebro 1979
Mia Huss Nethouse 10km Kvinnor Örebro 1978
Maria Eriksson Nethouse 10km Kvinnor Örebro 1985
Erik Särner Nethouse 10km Män Örebro 1984
Daniel Mella Nethouse 10km Män Örebro 1985
Per Almkrantz Nethouse 10km Män Örebro 1963
Susanne Sandvik Nethouse 10km Kvinnor Örebro 1975
Sara Rosendahl Nethouse 10km Kvinnor Örebro 1975
Agneta Gustafsson 10km Kvinnor Laxå 1964
Dicander Thommy Qwarnsveden Triathlon 10km Män Ludvika 1967
Caisa Lind Laget.se 10km Kvinnor ÖREBRO 1990
Fredrik Johnsson Örebro AIK 10km Män Örebro 1977
Alexander MacDonald-Larsson Garphyttans if 10km Män Garphyttan 2004
Elisabeth Åberg 10km Kvinnor Kumla 1964
Olle Mårthans 10km Män örebro 1986
Erik Sundeman Almby IK 10km Män Örebro 1982
Jimmy Jansson Karlslunds IF 10km Män Örebro 1979
Annica Eriksson Team Nordic Trail Örebro 10km Kvinnor Örebro 1975
Kristin Öhman L.E.V 10km Kvinnor Odensbacken 1972
Jonas Wendin 10km Män Köping 1972
Karin Moberg 10km Kvinnor Örebro 1977
Elin Rydberg 10km Kvinnor Örebro 1979
Ronny Collin Örebro AIK 10km Män Örebro 1969
Lovisa Sköld 10km Kvinnor Örebro 1974
Michael Käck 10km Män Örebro 1954
Mikael Sjö 10km Män Örebro 1966
Kerstin Johansson 10km Kvinnor Örebro 1965
Hans Yngström 10km Män Nora 1967
Ari Lauronen 10km Män Örebro 1987
Sandra S Johansson 10km Kvinnor Hagfors 1981
Camilla Birgersson 10km Kvinnor Hagfors 1977
Helene Felldin 10km Kvinnor Örebro 1968
Andreas Magnusson Kfum Örebro Frisbee 10km Män Örebro 1978
Katarina Wall 10km Kvinnor Storfors 1969
Jonas Saleskog Spårab 10km Män Karlstad 1970
Emelie Westlén 10km Kvinnor Örebro 1988
Michael Nausner 10km Män Örebro 1965
Lars Lundegård KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1965
Jim Wahlström KPMG 10km Män ÖREBRO 1986
Sofia Mårtensson KPMG 10km Kvinnor Örebro 1986
Veronica Malm KPMG 10km Kvinnor Örebro 1987
Tobias Åkesson KPMG 10km Män Örebro 1993
Adina Ståhlberg KPMG 10km Kvinnor Örebro 1993
Ronja Walett 10km Kvinnor Örebro 1991
Josefin Fållsten nej 10km Kvinnor Örebro 1974
Elin Gert nej 10km Kvinnor Örebro 1980
Staffan Häggeborn VLK 10km Män Stora Mellösa 1952
Katrin Skoglund KFUM Örebro Friidrott 10km Kvinnor ÖREBRO 1980
Eric Löfbom Sveaskolan 10km Män Örebro 1968
Mats Jansson Sveaskolan 10km Män Örebro 1972
Anders Carlsson Sveaskolan 10km Män Örebro 1969
Johan Magnusson IF Göta Karlstad 10km Män Karlstad 1978
Johan Haglund IF Göta Karlstad 10km Män Karlstad 1988
David Kjellén IF Göta Karlstad 10km Män Karlstad 1995
Andreas Widoff IF Göta Karlstad 10km Män Karlstad 1987
Pontus Gustafsson IF Göta Karlstad 10km Män Karlstad 1970
Erika Abrahamsson IF Göta Karlstad 10km Kvinnor Karlstad 1990
Anne Ellström IF Göta Karlstad 10km Kvinnor Karlstad 1969
Frida Ljungdahl Kamratföreningen Folksam 10km Kvinnor Örebro 1980
Mikael Romell Kamratföreningen Folksam 10km Män Örebro 1975
Michael Ågren Kamratföreningen Folksam 10km Män Örebro 1962
Ulla-Britt Ahlén Friskis&Svettis 10km Kvinnor Örebro 1953
Fredrik Borsch 10km Män Karlskoga 1982
Märta Petrini 10km Kvinnor Lillkyrka 1984
Martin Petrini 10km Män Lillkyrka 1983
Jonas Blomqvist 10km Män Bålsta 1974
Tess Olsson Sunne Löparklubb 10km Kvinnor Karlstad 1979
Simon Hedlund Ärla IF 10km Män Örebro 1991
Elisabeth Grunditz 10km Kvinnor Stockholm 1984
Karin Svedberg 10km Kvinnor ÖREBRO 1979
Johan Hedlund Borlänge Löparklubb 10km Män Borlänge 1972
Johanna Eriksson MIF Örebro Kommun 10km Kvinnor Örebro 1981
Torbjörn Eriksson MIF Örebro Kommun 10km Män Örebro 1971
Cristian Larsson Köping-Kolsva OK 10km Män Uppsala 1986
Amanda Boellke 10km Kvinnor Kristinehamn 1990
Ludvig Pettersson 10km Män Kristinehamn 1992
Joakim Björk 10km Män Örebro 1980
Ebbe Ledin Glanshammar 10km Män Örebro 2004
Magnus Ledin 10km Män Örebro 1970
Ola Etz 10km Män Örebro 1974
Ingvor Stagno Hjo 10km Kvinnor Hjo 1947
Johan Björnstad Örebro Aik 10km Män Örebro 1968
Maja Törnlund Falun 10km Kvinnor Dalarna 1981
Catrine Andersson Örebro AIK 10km Kvinnor ÖREBRO 1969
Ulf Hallmén Hagaby GoIF Örebro 10km Män Örebro 1968
Stefan Andersson 10km Män Örebro 1967
Zanna Westring 10km Kvinnor Ludvika 1985
Camilla Hansén Miljöpartiet 10km Kvinnor Örebro 1976
Johanna Oxelgren 10km Kvinnor Örebro 1987
Thomas Hård Spartacus 10km Män Garphyttan 1969
Stina Hammar Mallottan PT 10km Kvinnor Vintrosa 1974
Alexander Kluge ÖSK Ungdom Bandy 01/04 10km Män Örebro 2002
Peter Kluge Örebro 10km Män Örebro 1966
Erik Nilsson Karlskoga Friidrott 10km Män Karlskoga 2004
Adam Nilsson IFK Kristinehamn Friidrott 10km Män Kristinehamn 2005
Elisabeth Nilsson 10km Kvinnor Kristinehamn 1979
Per-Arne Boström 10km Män Forshaga 1945
Maria Gustafsson Boström 10km Kvinnor Forshaga 1975
Christina Mäki-Runsas 10km Kvinnor Örebro 1968
Jari Mäki-Runsas 10km Män Örebro 1966
Emma Gren 10km Kvinnor Örebro 1987
Caroline Milton IK NocOut.se 10km Kvinnor Linköping 1975
Åsa Hammar LK Gränslöst 10km Kvinnor Örebro 1961
Tony Larsson Kungsörs SK 10km Män Kungsör 1971
Karina Larsson Kungsörs SK 10km Kvinnor Kungsör 1966
Tord Olsson E.ON Gnistan 10km Män Örebro 1956
Rufus Ziesig E.ON Gnistan 10km Män Örebro 1984
Jonas Elliot E.ON Gnistan 10km Män Örebro 1978
Willy Höglund Höglunds 10km Män Örebro 1956
Emil Blomqvist 10km Män Örebro 1993
Edith Blomqvist 10km Kvinnor Örebro 1994
Mathias Johansson Örebro 10km Män Örebro 1968
Andreas Danielson 10km Män Valla 1951
Tobias Ånvall PEAB 10km Män Ängelholm 1973
Kjell Krantz PEAB 10km Män Ängelholm 1959
Anders Elfving Örebro 10km Män Örebro 1959
Daniela Nosko Örebro AIK 10km Kvinnor Örebro 1986
Anna Karlsson Widmark Team Karlsson Widmark 10km Kvinnor Örebro 1979
Stina Eriksson Karlslunds IF 10km Kvinnor Karlskoga 2003
Sofia Josefson Karlslunds IF 10km Kvinnor Karlskoga 1975
Magnus Harmander Atlas Copco Fritid 10km Män Örebro 1976
Filip Öhrn IF Start 10km Män Örebro 1999
Charlotte Nilsson IF Start 10km Kvinnor Örebro 1966
Elias Zika IF Start 10km Män Örebro 1981
Anders Arnelind IF Start 10km Män Örebro 1962
Mohamed Hassan IF Start 10km Män Örebro 1999
Johannes Dahlkvist 10km Män Uppsala 1979
Andreas Kedestig 10km Män Örebro 1979
Ann-Christin Sjöbäck 10km Kvinnor Örebro 1956
Pernilla Rotebrink 10km Kvinnor Örebro 1985
Julia Johnsson Örebro AIK 10km Kvinnor Örebro 1976
Krister Sundblad Storådalen 10km Män Guldsmedshyttan 1962
Mats Brodin Örebro AIK 10km Män Örebro 1974
Katrina Huss Örebro AIK 10km Kvinnor Örebro 1986
Julia Myllylä 10km Kvinnor Örebro 1989
Marcus Norlander 10km Män Örebro 1976
Kia Senneryd 10km Kvinnor Tyresö 1976
Elena Darzinya 10km Kvinnor Örebro 1982
Cecilia Ryderås 10km Kvinnor örebro 1989
Kristina Collén 10km Kvinnor Örebro 1962
Malin Svahn 10km Kvinnor Norrköping 1994
Lars Selin Oves cross 10km Män KÖPING 1973
Göran Köster 10km Män Grythyttan 1976
Patrik Viborg Oves cross 10km Män Köping 1981
Henrik Bohman ingen 10km Män Sigtuna 1975
Alicia Bohman ingen 10km Kvinnor Sigtuna 2005
emelie tjärnbro 10km Kvinnor degerfors 1986
jan-åke gustavsson 10km Män degerfors 1966
Stefan Jacobsson 10km Män Örebro 1971
Matilda Schwartz 10km Kvinnor Vänersborg 1981
Beatrice Lindh Team Nordic Trail Örebro 10km Kvinnor Örebro 1982
Robert Hansson 10km Män Örebro 1980
Fredrik Fagrell Signe IF 10km Män Karlstad 1991
Malin Sjöberg 10km Kvinnor Örebro 1979
Erik Lagerblad Kristinehamn multisport 10km Män Kristinehamn 1970
Johan Lagerblad Herr 10km Män KRISTINEHAMN 1972
Anders Andersson Ovescross 10km Män Köping 1958
Peter Nilsson 10km Män Nora 1968
Jesper Sköld Grabbarna BoIS 10km Män Örebro 1973
Erika Råberg 10km Kvinnor Falun 1987
Olle Råberg 10km Män Falun 1984
David Hillbom Saras Hälsokälla 10km Män Grytgöl 1991
Tommy Nilsson F-Team, Kulturskolan 10km Män Örebro 1963
Markus Fagrell Signe IF 10km Män Örebro 1991
Amanda Norberg Signe IF 10km Kvinnor Örebro 1991
Evelina Norberg Signe IF 10km Kvinnor Örebro 1993
Roger Rivell Köpingskamraterna 10km Män Köping 1966
Tuva Svedin 10km Kvinnor Örebro 1998
Petter Hellgren wec360 10km Män Örebro 1988
Ola Karlsson Widmark Team KarlssonWidmark 10km Män Örebro 1981
Patrik Jansson HectorRail 10km Män Örebro 1992
Mattias Haugen HectorRail 10km Män örebro 1992
Anna Eklind Askersunds Jolleseglare 10km Kvinnor Örebro 1978
Johannes Krunegård 10km Män Nyköping 1979
Tove Hugo 10km Kvinnor Skogås 1992
Eva Edström 10km Kvinnor Fellingsbro 1959
Tora Lindgren Saras Hälsokälla 10km Kvinnor Finspång 1990
Maria Lobell Karlskoga 10km Kvinnor Karlskoga 1971
Jenny Kläre Askersundsjolleseglare 10km Kvinnor Åmmeberg 1977
Ralf Sundhäll Rävåsens IK Karlskoga 10km Män Nej 1973
Mats Eskner Fullersta 10km Män Huddinge 1967
Lotta Milton Frykholm 10km Kvinnor Örebro 1972
Mikael Bengtsson 10km Män Örebro 1991
Johan Carlsson FK Studenterna 10km Män Uppsala 1987
Ingrid Ekman 10km Kvinnor Stora Mellösa 1975
Michael Fulton 10km Män Örebro 1979
Joel Örn 10km Män Örebro 1989
Erik Österholm Motala AIF 10km Män Motala 1985
Magnus Johansson 10km Män Örebro 1983
Jonas Malm 10km Män Örebro 1979
Pernilla Granqvist 10km Kvinnor Örebro 1972
Jonas Pärtma 10km Män Örebro 1973
Erik Nordström 10km Män Örebro 1987
Annette Bjurström KFUM Örebro Friidrott 10km Kvinnor Örebro 1957
Lennart Bjurström KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1951
Klas Bjurström KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1984
Pontus Karlström 10km Män Örebro 1991
OVE JOHANSSON OVES CROSS KÖPING 10km Män KÖPING 1953
Abdiqani Khadar KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1997
Daniel Sköld Borgefjord 10km Män Eskilstuna 1974
Johanna Uddling 10km Kvinnor Örebro 1972
Sandra Pettersson 10km Kvinnor Örebro 1988
Emma Andersson 10km Kvinnor Odensbacken 1988
Charlotta Pettersson Nordic Trail 10km Kvinnor Örebro 1972
Therese Larsson Meritor Lindesberg 10km Kvinnor Lindesberg 1979
hanna norberg Meritor Lindesberg 10km Kvinnor Lindesberg 1990
Lina Sollvén Björnstorps IF 10km Kvinnor Staffanstorp 1983
Anders Joelsson Saras Hälsokälla Finspång 10km Män Finspång 1966
Terttu Karlsson Karlslunds IF 10km Kvinnor Örebro 1942
Malin Sollie 10km Kvinnor Örebro 1978
Henrik Bergersen 10km Män Örebro 1978
Anna Thunander Askersunds jolleseglare 10km Kvinnor Askersund 1965
Sara Hillbom Saras Hälsokälla 10km Kvinnor Finspång 1971
Joakim Svensson 10km Män Vintrosa 1979
Erik Sundqvist Norr om Dalälven if 10km Män Örebro 1983
Stephan Degner Fysio-Outdoor 10km Män ÖREBRO 1971
Karin Holmberg 10km Kvinnor Åsa 1976
Anders Sallmann Örebro 10km Män Örebro 1980
Thomas Wiik Motala AIF 10km Män Motala 1973
Mathias Ljungdahl 10km Män Vintrosa 1979
Anna Carlsson 10km Kvinnor Örebro 1973
Rebecca Sköldebrink 10km Kvinnor Örebro 1986
Mattias Nyström 10km Män Örebro 1977
Anders Eklöv 10km Män Örebro 1982
Henrik Lundström 10km Män Örebro 1973
Mikael Norgren 10km Män Örebro 1964
Björn Berglund 10km Män Örebro 1960
Angelica Åbjörn 10km Kvinnor BOLLNÄS 1984
Claes Zuber 10km Män Karlskoga 1975
Maria Kristensen 10km Kvinnor Hallsberg 1967
Fredrik Johansson KEMAB Runners 10km Män Örebro 1970
Daniel Eklund KEMAB Runners 10km Män Örebro 1983
Peter Ek KEMAB Runners 10km Män Örebro 1970
Pontus Mühlow KEMAB Runners 10km Män Örebro 1973
Ola Hellström KEMAB Runners 10km Män Örebro 1978
Anders Larsson Storådalen 10km Män Guldsmedshyttan 1966
Sophie Van Buiten G.S.A.V Vitalis 10km Kvinnor Groningen 1996
Merle Nijland G.S.A.V Vitalis 10km Kvinnor Groningen 1994
Josefin Jönsson 10km Kvinnor Örebro 1992
Henning Christiansson 10km Män Örebro 1985
Jesper Melin Garphyttans IF 10km Män Garphyttan 1996
Vivi Vilhelmsson Storfors 10km Kvinnor STORFORS 1960
Samuel Snickars 10km Män Örebro 1983
Sandra Fridlund 10km Kvinnor Örebro 1991
Max Bergström ÖSK Ungdom Bandy 10km Män Örebro 2002
Oskar Jonsson 10km Män Eskilstuna 1975
Daniel Lindhe 10km Män Örebro 1988
Miriam Langarap 10km Kvinnor Lindesberg 2002
Bert Johansson 10km Män Hagfors 1945
Aina Sundell 10km Kvinnor Hagfors 1949
Josefin Sjö 10km Kvinnor Örebro 1985
Henrik Levin 10km Män Glanshammar 1973
Albin Levin 10km Män Glanshammar 2002
David Rovio Öbacka LK 10km Män Norrköping 1993
Melinda Eriksson MIF Örebro kommun 10km Kvinnor Örebro 1989
Åsa Järlström 10km Kvinnor Örebro 1980
Petter Grundel wec360 10km Män Örebro 1960
Ulrika Blomqvist 10km Kvinnor KRYLBO 1966
Per Magnusson Axla sport 10km Män Gävle 1984
Emma Hackathorn 10km Kvinnor ÖREBRO 2001
Habtom Tesfamichael Wedevåg IF 10km Män Lindesberg 1990
Per Westman 10km Män Frövi 1975
Jörgen Skoog 10km Män Karlskoga 1960
Jenny Becker 10km Kvinnor Karlskoga 1976
Christoffer Gustafsson 10km Män Örebro 1974
Hanna Gustafsson 10km Kvinnor Motala 1975
Ulf Gustafsson 10km Män Motala 1971
Håkan Persson 10km Män Kumla 1971
Emma Vik 10km Kvinnor Örebro 1982
Veronika Fritz 10km Kvinnor Fjugesta 1974
Miriam Lindström 10km Kvinnor Örebro 1990
Erik Annerblom 10km Män Örebro 1976
Majlill Persson 10km Kvinnor Fjugesta 1953
Catrin Jakobsson Lillkyrka 10km Kvinnor Lillkyrka 1979
Anna Ericsson Karlskoga 10km Kvinnor Karlskoga 1973
Tommy Hagsten 10km Män Örebro 1956
Richard Samuelsson - 10km Män Karlskoga 1967
Jimmy Wallebring Transportstyrelsen 10km Män Örebro 1985
Morgan Pettersson 10km Män Örebro 1967
Johanna Rindler Lekebergs IF 10km Kvinnor Vintrosa 1983
Annika Franzen Team Qbena Racing 10km Kvinnor Motala 1968
Elin Edwardsson Brohyttans if 10km Kvinnor Fjugesta 1984
Mattias Albertsson Lindecyklisterna 10km Män Frövi 1973
Welmoed Wester GSAV Vitalis 10km Kvinnor Uppsala 1996
Mathilda Johansson 10km Kvinnor Karlskoga 1988
Fredrik Gothnier 10km Män Nora 1972
Jennifer Isaksson 10km Kvinnor Karlskoga 1988
Erik Florin Persson 10km Män Stockholm 1983
Jenny Lindberg 10km Kvinnor Örebro 1973
Kevin Blankstedt 10km Män GLANSHAMMAR 1986
Karin Åqvist 10km Kvinnor Örebro 1989
Cecilia Ekström 10km Kvinnor Fjugesta 1989
Towe Johansson 10km Kvinnor Örebro 1985
Mattias Söderlind 10km Män Örebro 1971
Stefan Scherling - 10km Män Kumla 1967
Johanna Carlsson Wedevågs IF 10km Kvinnor Vedevåg 1983
Magnus Bergman Wedevågs IF 10km Män Vedevåg 1983
Peter Kihlman 10km Män Karlstad 1977
Karl Henriksson 10km Män Glanshammar 2001
Souheil Reda Svillinge IF 10km Män Örebro 1988
Jessika Karlsson 10km Kvinnor Örebro 1991
Lina Östling 10km Kvinnor Strängnäs 1981
Annelie Persson 10km Kvinnor Örebro 1974
Tomas Hagström 10km Män Kumla 1972
Mikael Henriksson 10km Män Linköping 1996
Anna Vik 10km Kvinnor Örebro 1981
Andreas Petersen 10km Män stora mellösa 1982
Andreas Ek 10km Män stora mellösa 1982
Charlotte Sunnhed 10km Kvinnor Örebro 1988
Anders Bergstrand 10km Män Kumla 1968
David Embretsen Somna inte Ryno! 10km Män Stockholm 1990
Sofia Olsen 10km Kvinnor Sköllersta 1983
Liselotte Löfholm 10km Kvinnor Örebro 1974
Anders Månbrant 10km Män Örebro 1972
Simon Lundh 10km Män Örebro 1980
Filip Gert 10km Män Linköping 1989
Gustav Holmdahl 10km Män Hallsberg 1983
Jenny Hagberg 10km Kvinnor Kumla 1981
Mattias Lindberg 10km Män Kumla 1973
Johan Schnürer 10km Män Örebro 1982
Fredrik Andersen 10km Män Örebro 1972
Per Hall 10km Män Garphyttan 1995
Martin Månbrant ÖSK ungdom bandy 10km Män Örebro 2001
Albin Mattsson ÖSK bandy ungdom 10km Män Örebro 2003
Joakim Mattsson ÖSK bandy ungdom 10km Män Örebro 1971
Hampus Skog ÖSK Ungdom Bandy 10km Män Örebro 2003
Sofia Hadders ÖSK Ungdom Bandy 10km Kvinnor ÖREBRO 1969
Leo Hadders ÖSK Ungdom Bandy 10km Män ÖREBRO 2002
Hans Högberg 10km Män Kumla 1961
Johan Högberg 10km Män Kumla 1994
Helena Bengtsson 10km Kvinnor Kungsbacka 1977
Maria Åhs 10km Kvinnor Grythyttan 1973
Åse Gyllin 10km Kvinnor Hallsberg 1998
Peter Nyström 10km Män Örebro 1966
Steven Allen 54t4n IK 10km Män Karlskoga 1972
Jonas Olsson Subflow 10km Män Örebro 1981
Andreas Wettersand 10km Män Fellingsbro 1982
Oskar Strand ÖSK Ungdom Bandy 10km Män Örebro 1996
Carina Drugge 10km Kvinnor Örebro 1981
Gertrud Lycken 10km Kvinnor Örebro 1977
Stefan Lycken 10km Män Örebro 1977
Linda Krantz Ånäs IF 10km Kvinnor Lindesberg 1980
Carin Fröjd 10km Kvinnor Örebro 1989
Sven-Erik Karlsson 10km Män Örebro 1966
Roger Wennström IFK Formsvacka Örebro 10km Män Örebro 1970
Roberth Axäng Kumla Skidklubb 10km Män Kumla 1973
Christoffer Eriksson 10km Män Örebro 1985
Sara Liljegren 10km Kvinnor Örebro 1989
Josef Sandell 10km Män Örebro 2001
Samuel Sandell 10km Män Örebro 1999
Rebecka Sandell 10km Kvinnor Örebro 1996
Andreas Björnholdt 10km Män Kumla 1981
Erika Rylander 10km Kvinnor Örebro 1968
Selma Lennartsson 10km Kvinnor Örebro 2002
Christina Sjöberg 10km Kvinnor Karlskoga 1970
Ida Jansson 10km Kvinnor Örebro 1997
Maja Rosendahl 10km Kvinnor Örebro 1996
Andreas Björklund IK NocOut.se 10km Män Linköping 1972
Fredrik Filander 10km Män Örebro 1964
Lovisa Brodin 10km Kvinnor Örebro 1988
Tobias Brodin 10km Män Örebro 1986
Tim Brodin 10km Män Norrköping 1990
Tobias Sjöblom 10km Män Nora 1980
Sandra Almer Carlson 10km Kvinnor Nora 1981
Tomas Karlsson 10km Män Grillby 1957
Johnny Märkel Märkel60 10km Män Örebro 1957
Filip Märkel Märkel60 10km Män Färentuna 1985
Max Märkel Märkel60 10km Män Göteborg 1984
Jonatan Gustafsson KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1999
Jack Karlsson KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1999
William Wickholm KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1998
Thomas Chaillou KFUM Örebro Friidrott 10km Män Örebro 1985
Maja Nyström 10km Kvinnor Örebro 1986
Thomas Widmark 10km Män Örebro 1976
Jonna Linefjord 10km Kvinnor Laxå 1983
Josephine Andersson 10km Kvinnor Örebro 1991
sten odenblad fredrikshof 10km Män hägersten 1939
Rebecka Florin 10km Kvinnor Örebro 1960
Ann-Kristin Moberg 10km Kvinnor Örebro 1962
Thomas Moberg 10km Män Örebro 1958
Nicklas Thorstensson Örebro AIK 10km Män Örebro 1984
Minmin Zhao Örebro Black Knights 10km Kvinnor Örebro 1986
Hanna Andersson 10km Kvinnor Örebro 1985
Ulf Blixt 10km Män Örebro 1989
Juni Sowell 10km Kvinnor Örebro 1993
Adam Andersson Örebro AIK 10km Män Örebro 2000
Anki Tjärnberg Litzell 10km Kvinnor Hallsberg 1966

Å-stadsloppet 2017 21km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Fredrik Eriksson IK Akele 21KM Män Linköping 1977
Martin Duberg Örebro AIK 21KM Män Örebro 1985
Rainer Matela Enklaresport Running Club 21KM Män Trosa 1967
Kajsa Gyll 21KM Kvinnor Västerhaninge 1981
Pär Sjöstrand IK NocOut.se 21KM Män Linköping 1972
Magnus Uhlin 21KM Män Örebro 1970
Magnus Kring 21KM Män Örebro 1987
Ludvig Börjesson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1977
Simon Skoglund 21KM Män Glanshammar 1981
Fredrik Rådström Hällefors LK 21KM Män KARLSKOGA 1983
Tommy Karlsson Ulrika IK 21KM Män Linköping 1977
Sylvia Rundquist Rolls-Royce IF 21KM Kvinnor Kristinehamn 1976
Christina Ryngevall IFK Nora 21KM Kvinnor Nora 1972
Elin Larsson IFK Nora 21KM Kvinnor Nora 1979
Daniel Nilsson IFK Nora 21KM Män Nora 1984
Joakim Oskarsson IFK Nora 21KM Män Nora 1961
Malena Bäckström 21KM Kvinnor Örebro 1970
Kent Mossbäck 21KM Män Örebro 1972
Emma Pettersson IF Örebro Löparna 21KM Kvinnor Örebro 1980
Per Karlstad Svartå IF 21KM Män Åtorp 1972
Paula Gustavsson Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1981
Johan Rex 21KM Män Örebro 1971
Tove Anger Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1980
Anna Värnqvist 21KM Kvinnor Örebro 1973
Simon Schagerström Örebro AIK 21KM Män Örebro 1993
Glenn Fredin Borlänge 21KM Män Borlänge 1963
Tomas Hägerström Kristinehamns Multisport 21KM Män Väse 1980
Erika Särnholm 21KM Kvinnor Väse 1983
Jörgen Weber 21KM Män STORA MELLÖSA 1970
Jonathan Boellke Nethouse 21KM Män Örebro 1990
Gustav Hellquist Nethouse 21KM Män Örebro 1987
David Widerström Nethouse 21KM Män Örebro 1985
Jonny Vigersten Nethouse 21KM Män Örebro 1991
Johan Nordin Nethouse 21KM Män Örebro 1985
Henrik Andershed Nethouse 21KM Män Örebro 1983
Lennart Jonasson Vilsta IK 21KM Män Eskilstuna 1952
Oscar Johansson Nethouse 21KM Män Örebro 1986
Henrik Johansson Nethouse 21KM Män Örebro 1975
Catharina Einarsson 21KM Kvinnor Nora 1969
Andreas Bergstedt Trångsvikens IF 21KM Män Uppsala 1986
Björn Göthlin Östansjö SK 21KM Män Kumla 1968
Kristina Elf Norrbärke Skidklubb 21KM Kvinnor Smedjebacken 1978
Johan Berglund laget.se 21KM Män Örebro 1985
Hugo Preutz Nordea 21KM Män Stockholm 1983
Noelle Probert 21KM Kvinnor Örebro 1994
David Elmqvist Brinkens IF 21KM Män Stockholm 1977
Patrik Johansson 21KM Män Hallsberg 1970
Maria Engström IF Start 21KM Kvinnor Örebro 1962
Claes Bengtsson Hässelby SK 21KM Män Stockholm 1982
Peter Sjödin OK Tisaren 21KM Män Kumla 1975
Ove Karasiak Åsbro GoIF 21KM Män KUMLA 1953
Lars-Åke Letskog Åsbro GoIF 21KM Män ASKERSUND 1962
Amanjeet Sandhu Åsbro GoIF 21KM Män ÖREBRO 1963
Alexander Centerfjäll Åsbro GoIF 21KM Män KUMLA 1989
Magnus Björk Åsbro GoIF 21KM Män ESKILSTUNA 1991
Jakob Frick Hasselfors 21KM Män Enskede 1981
Anders Eriksson L.E.V 21KM Män Odensbacken 1982
Stefan Eriksson L.E.V 21KM Män Odensbacken 1975
Anders Johansson L.E.V 21KM Män Odensbacken 1972
Björn Öhrman 21KM Män Örebro 1978
Carl Olsson Notar Örebro IF 21KM Män Örebro 1979
Mathias Viktorsson LK Gränslöst 21KM Män Askersund 1982
Peter Holmblad Billerud korsnäs korpen 21KM Män Frövi 1961
Lars Östman 21KM Män Sollentuna 1978
Daniel Olsson Garphyttans if 21KM Män Glanshammar 1974
Göthe Mårtensson Kumlaanstaltens Kamratförening 21KM Män Kumla 1969
Emma Larsson Kumlaanstaltens Kamratförening 21KM Kvinnor Kumla 1988
Mats Svahn Kumlaanstaltens Kamratförening 21KM Män Kumla 1963
Martin Heimer Kumlaanstaltens Kamratförening 21KM Män Kumla 1977
Magnus Hjortsberg Kumlaanstaltens Kamratförening 21KM Män Kumla 1971
Moa Vennergrund 21KM Kvinnor Örebro 1985
Christoffer Tullbrink 21KM Män Järfälla 1988
Magnus Larsson 21KM Män Eskilstuna 1972
Per Börjesson Östansjö SK 21KM Män Östansjö 1954
Dick Lager Garphyttans IF 21KM Män Garphyttan 1964
Villem Raudsepp Örebro AIK 21KM Män Örebro 1980
Johan Krafft Örebro AIK 21KM Män Örebro 1974
Anders Strömvall Örebro AIK 21KM Män Örebro 1979
Bella Lagrange Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1997
Daniel Lignell 21KM Män Örebro 1984
Kenth Pettersson Örebro AIK 21KM Män Linköping 1970
Andrew Lowry Örebro AIK 21KM Män Örebro 1979
Johan Westholm Kumla 21KM Män Glanshammar 1972
Stefan Skytt Östansjö SK 21KM Män Kumla 1963
Sven-Arne Jacobsson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1953
Fredrik Svensson Örebro AIK 21KM Män Kumla 1971
Mikael Lood 21KM Män Örebro 1957
Andreas Danneborn Örebro AIK 21KM Män Örebro 1973
Mikael Edberger Örebro AIK 21KM Män ÖREBRO 1970
Fredrik Thano Sygain 21KM Män Örebro 1971
Karl Åsbrink Länsförsäkringar IF 21KM Män Bagarmossen 1982
Johan Ekelin 21KM Män Saltsjö-Boo 1967
Henrik Harrysson 21KM Män Örebro 1978
Ronny Lundberg 21KM Män Karlstad 1960
Jonas Sundström IFK Nora 21KM Män Nora 1977
Jessica Eriksson Hällefors löparklubb 21KM Kvinnor Hällefors 1982
Daniel Jenefeldt 21KM Män Örebeo 1979
Jonny Laidlaw 21KM Män Degerfors 1979
Johan Harlén Västra Kungsholmens Löparsällskap 21KM Män Bromma 1981
Kim Englund 21KM Män ÖREBRO 1969
Tobias Wall Bocksboda Löparklubb 21KM Män Umeå 1995
Patrik Karpaty Örebro AIK 21KM Män Örebro 1967
Pär Johansson Örebro AIK 21KM Män Vretstorp 1974
Mathias Berglund 21KM Män Västerås 1973
Lars-Erik Almberg Glanshammars IF 21KM Män ÖREBRO 1969
Per-Johan Lindberg Lonesome Runners, Nora 21KM Män Nora 1954
David Hjälmarlycka Götlunda IF 21KM Män Arboga 1979
Per Åkerström Btk Safir 21KM Män Örebro 1962
Hanna Richter 21KM Kvinnor örebro 1981
Fredrik Birath Brevens IF 21KM Män Örebro 1976
Anton Beckman Sveaskolan 21KM Män Örebro 1988
Roger Backman Fruktkakan 21KM Män Linköping 1967
Arne Hildingsson Östansjö SK 21KM Män Kumla 1966
Glenn Messelth 21KM Män Örebro 1972
Fredrik Lagerkvist 21KM Män Bromma 1976
Daniel Zhang 21KM Män Stockholm 1989
Niklas Wassberg IF Göta Karlstad 21KM Män Karlstad 1991
Victoria Pettersson IF Göta Karlstad 21KM Kvinnor Karlstad 1988
Björn Nilsson IF Göta Karlstad 21KM Män Karlstad 1966
Henrik Ohlsson IF Göta Karlstad 21KM Män Karlstad 1987
Karl-Martin Nordling IF Göta Karlstad 21KM Män Karlstad 1977
Samuel Johansson IF Göta Karlstad 21KM Män Karlstad 1982
Tony Ehrnström KFUM Örebro Friidrott 21KM Män Örebro 1975
Anders Erkman Friskis&Svettis 21KM Män Örebro 1958
Dragos Piscan Örebro AIK 21KM Män pålsboda 1983
Lisa Hjalmarsson Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1979
Ulf Arenlind Mötesplats Löpning 21KM Män Nyhammar 1964
Karl Johansson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1990
Tobias Andersson Sköllersta IF 21KM Män Sköllersta 1978
Patrik Landström IK NocOut.se 21KM Män Linköping 1969
Alain Lennquist 21KM Män KARLSTAD 1967
Henrik Krokstrand i 21KM Män Vänersborg 1968
Liduina van Sitteren Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1989
Roger Elimä Örebro AIK 21KM Män Örebro 1978
Claudia Zanetel 21KM Kvinnor Lidingö 1991
Daniele Orler 21KM Män Lidingö 1987
Marina Simion 21KM Kvinnor Lidingö 1986
Jesper Damström Örebro AIK 21KM Män Örebro 1970
Jakob Kristoffersson 21KM Män Falköping 1988
Jens Isemo Bocksboda Löparklubb 21KM Män Örebro 1961
Clinton Ramstadius 21KM Män Kristinehamn 1979
Filip Eidemar Hellas Verona 21KM Män Örebro 1989
Angelica Magnor I2 IF Triathlon 21KM Kvinnor Karlstad 1994
Andreas Daleskog 21KM Män ÖREBRO 1974
Joel Wirehag Team Wirehag 21KM Män Örebro 1983
Håkan Atterstig Svartå IF 21KM Män Svartå 1981
Stig Jonsson Laxå OK 21KM Män Laxå 1962
Jonny Larsson Laxå OK 21KM Män Laxå 1961
Ulf Nilson Örebro 21KM Män Örebro 1982
Elin Nilson Örebro 21KM Kvinnor Örebro 1983
Francesco Stagno 21KM Män Hjo 1960
Janne Eriksson Mötesplats löpning 21KM Män Ludvika 1963
Gustav Eklund Gyllenetaxens LK 21KM Män Örebro 1986
Christoffer Windal Almby 21KM Män Örebro 1980
Charlotta Windahl LillebrorÄrBäst 21KM Kvinnor Örebro 1973
Kalle Fransson 21KM Män Örebro 1988
Erik Åkerling Örebro AIK 21KM Män Örebro 1985
Peter Samuelsson 21KM Män Örebro 1984
Kasper Lahti 21KM Män Bagarmossen 1987
Daniel Lindholm Älvkarleby 21KM Män Älvkarleby 1977
Daniel Ström 21KM Män Järfälla 1970
Charlotta Nilsson 21KM Kvinnor Karlskoga 1976
Peter Nilsson Hässelby SK 21KM Män Vällingby 1992
Daniel Hagenfeldt Spintr AB 21KM Män Örebro 1978
Matilda Önnegren 21KM Kvinnor Örebro 1990
Peter Madsen 21KM Män Örebro 1960
Maja Blom 21KM Kvinnor Örebro 1985
åsa groth none 21KM Kvinnor västerås 1971
torbjörn ericson none 21KM Män västerås 1967
Lars Karlsson Östansjö SK 21KM Män Östansjö 1964
Anton Fosselius Wonder Technology Solutions 21KM Män Kristinehamn 1988
Finja König 21KM Kvinnor Örebro 1994
Anders Birath Svartå IF 21KM Män Svartå 1974
Andreas Ottestig FunRun 21KM Män Ljungsbro 1978
Marit Nilsson 21KM Kvinnor Nora 1982
Johan Geiborg Wani energi 21KM Män Örebro 1987
Thomas Nordin Örebro aik 21KM Män Örebro 1966
Bengt Nilsson Östansjö SK 21KM Män Sköllersta 1949
Kristoffer Ivarsson PEAB 21KM Män Ängelholm 1990
Jonas Jadestig Örebro AIK 21KM Män Örebro 1985
Anders Anjala-Ljungkvist 21KM Män Örebro 1973
Sara Nylén Oves Cross 21KM Kvinnor Köping 1982
Per-Erik Persson 21KM Män Hagfors 1973
Stefan Larsson Filipstads Friidrott 21KM Män Filipstad 1966
Ida-Maria Nicklasson Finspångs AIK 21KM Kvinnor Norrköping 1986
Johan Fagerberg Finspångs AIK 21KM Män Norrköping 1992
Mikael Nornvik Karlslunds IF 21KM Män Karlskoga 1969
Magnus Lundh Örebro 21KM Män Örebro 1971
Maria Englund Hagfors 21KM Kvinnor HAGFORS 1976
Sören Forsberg Örebro AIK 21KM Män Örebro 1963
Tommy Berggren Friskis & Svettis 21KM Män Örebro 1969
Ola Lindstrand IF Start 21KM Män Örebro 1945
Pansy Ståhl IF Start 21KM Kvinnor Örebro 1972
Catharina Wahlstedt IF Start 21KM Kvinnor Örebro 1944
Marie Dasler IF Start 21KM Kvinnor Garphyttan 1968
Jonas Jakobsson IF Start 21KM Män Örebro 1974
JOnas Janegren IF Start 21KM Män Örebro 1979
Johan Ingald IF Start 21KM Män Örebro 1987
Anna Pettersson IF Start 21KM Kvinnor Örebro 1970
Susanna Hellsten IF Start 21KM Kvinnor Frövi 1971
Peter Berglez IF Start 21KM Män Örebro 1973
Conrad Granath IF Start 21KM Män Örebro 1978
Kenneth Isaacson IF Start 21KM Män Örebro 1962
Susanne Malmqvist IF Start 21KM Kvinnor Örebro 1952
Per Arvidsson IF Start 21KM Män Örebro 1986
Heshlu Andemariam IF Start 21KM Män Lidingö 1997
David Eklund 21KM Män Örebro 1969
Peter Törnqvist Östansjö sk 21KM Män Askersund 1969
Lena Malmberg Köpingskamraterna 21KM Kvinnor Köping 1971
Birgitta Lindblom 21KM Kvinnor Uppsala 1963
Birgitta Gustafsson 21KM Kvinnor Örebro 1963
Fredrik Johnsson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1975
Oskar Arlebo Örebro AIK 21KM Män Örebro 1977
Therese Sätre Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1977
Niklas Landström Kiruna Atletklubb 21KM Män KIRUNA 1974
Johan Lindberg Örebro 21KM Män Örebro 1978
Susanne Felldin Kumla SF 21KM Kvinnor Örebro 1971
Thomas Tegestam DHL-Fritid 21KM Män Örebro 1971
Kim Möller DHL-Fritid 21KM Män Örebro 1978
Richard Richardsson GIF Sundsvall 21KM Män Hudiksvall 1979
Tea Lahti Team Hägg-Lahti 21KM Kvinnor Köping 1974
Rihards Darzins Lynx Multisport Team 21KM Män Örebro 1986
Jakob Wall 21KM Män Göteborg 1993
Anneli Watts Runacademy 21KM Kvinnor Örebro 1965
Olof Carlstein 21KM Män Norrköping 1986
Magnus Zetterlöf 21KM Män Örebro 1969
Christer Hansson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1965
Martin Jakobsson Svillinge IF 21KM Män Örebro 1987
Birgitta Jansson Storådalens SK 21KM Kvinnor STORÅ 1942
Sajan Varghese All alone 21KM Män Örebro 1983
Fredrik Johansson 21KM Män Uppsala 1977
Peter Gärdqvist 21KM Män Örebro 1976
Ulrika Gonzalez Hedqvist 21KM Kvinnor Örebro 1973
Michael Lodin Örebro AIK 21KM Män Glanshammar 1968
Krister Hägg Team Hägg Lahti 21KM Män Köping 1973
Thomas Wadefjord Fruktkakan 21KM Män ÖREBRO 1966
Peter Jaktlund Mötesplats Löpning 21KM Män Idkerberget 1955
Kicki Arneback Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1976
Sara Rundquist Svillinge IF 21KM Kvinnor Örebro 1992
David Pettersson ARBEKO 21KM Män Örebro 1992
Micael Waldenborg 21KM Män Örebro 1981
Marie Österling 21KM Kvinnor Örebro 1972
Roger Jonasson 21KM Män Eskilstuna 1962
Urban Sjögren Sisu forshaga 21KM Män Karlstad 1961
Anna Edgren 70/30 21KM Kvinnor KUMLA 1979
Daniel Güvenal Örebro AIK 21KM Män Örebro 1979
Magnus Åkesson 21KM Män Örebro 1974
Anders Karlsson Svillinge IF 21KM Män Örebro 1981
Rolf Hjeren Sköllersta IF 21KM Män Sköllersta 1954
Patrick Andersson Sköllersta IF 21KM Män Sköllersta 1967
Nicklas Gryth Born 21KM Män Nora 1973
Dan Bäck Kumla SF 21KM Män Vingåker 1975
Staffan Östlund 21KM Män Örebro 1982
Klas Rosell 21KM Män Nora 1974
Carl Johan Thysell Örebro AIK 21KM Män Lindesberg 1968
Kim Carlsson 21KM Män Karlskoga 1972
Per Malm 21KM Män Örebro 1984
Susanna Danielsson Örebro AIK 21KM Kvinnor Hallsberg 1970
Andreas Österlund Örebro AIK 21KM Män Hallsberg 1971
Zarah Bjuremar KFUM Örebro Friidrott 21KM Kvinnor Örebro 1977
Emil Fahlström 21KM Män Fjugesta 1982
Jonas Färnstrand 21KM Män Örebro 1973
Malvina Altskog Motionär 21KM Kvinnor ÖREBRO 1990
Emil Altskog Motionär 21KM Män ÖREBRO 1988
Torbjörn Marell 21KM Män Örebro 1969
Anders Lobell Karlskoga 21KM Män Karlskoga 1968
morgan arneland 21KM Män nyköping 1985
Jan Kläre Askersundsjolleseglare 21KM Män Åmmeberg 1970
Ida Nordberg 21KM Kvinnor Storvreta 1979
Mariann Jonasson 21KM Kvinnor HÄLLEFORS 1970
Fredrik Myhr 21KM Män Hägersten 1976
Matthias Köhler Berber IS 21KM Män KARLSKOGA 1972
Jenni Larsson 21KM Kvinnor Stora Mellösa 1980
Andreas Norling Örebro AIK 21KM Män ÖREBRO 1978
Henrik Andersson Mif Örebro kommun 21KM Män Örebro 1970
Jonas Granemar 21KM Män Örebro 1979
Mikael Karebo 21KM Män Örebro 1959
Arvid Olsen Uppsala Löparklubb 21KM Män Uppsala 1978
Mikael Karmbo 21KM Män Örebro 1980
David Thorzén 21KM Män Örebro 1975
Martin Larsson IF Mantra Sport 21KM Män Uppsala 1980
Joel Björk-Werner IK Sturehov 21KM Män Hägersten 1982
Najib Ben Dhafer 21KM Män Motala 1980
Alexandra Nyman KFUM Örebro Friidrott 21KM Kvinnor ÖREBRO 1986
Helena Bergström Brudpiga RK 21KM Kvinnor Falun 1977
Alexandra Royal Örebro Military Training 21KM Kvinnor Örebro 1977
Jesper Holvandus 21KM Män Norrköping 1991
Niklas Wikström 21KM Män Örebro 1966
Sören Spjuth Aspa Ik 21KM Män Aspa bruk 1961
Thomas Andren Örebro 21KM Män Örebro 1967
Magnus Otterhed Örebro AIK 21KM Män Örebro 1968
Stina Eklund Olofsson 21KM Kvinnor Enskede 1970
IngMarie Johansson Örebro AIK 21KM Kvinnor ÖREBRO 1964
Dick Jansson LK Nyköpings Runners 21KM Män Nyköping 1955
Anders Larsson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1969
Ericsson Nina 21KM Kvinnor Västerås 1975
Jonas Liljegren 21KM Män Västerås 1974
Markus Liljenroth 21KM Män Örebro 1979
Amanda Johansson 21KM Kvinnor Hammar 1994
Jesper Zakrisson Ljusta Elit 21KM Män Örebro 1980
Mikael Gullberg 21KM Män Lindesberg 1974
Peder Thunander Askersunds jolleseglare 21KM Män Askersund 1965
Ulrica Evertsson Glanshammar 21KM Kvinnor Glanshammar 1970
Peter Kuchenbuch Almby IK 21KM Män Örebro 1977
Andrea Wierer Runacademy IF 21KM Män Vällingby 1977
Martin Svedberg 21KM Män Örebro 1978
Emil Artursson 21KM Män Örebro 1986
Niclas Östman Motala AIF 21KM Män Motala 1969
Johan Gunnarsson Glanshammars IF 21KM Män Glanshammar 1972
Anders Larsson Hello Pollo Runing Club 21KM Män BOLLNÄS 1979
Kerstin Liljerås Östansjö Sk 21KM Kvinnor Kumla 1967
Magnus Liljerås Östansjö Sk 21KM Män Kumla 1968
Viktoria Grahnen AV IK 21KM Kvinnor Stockholm 1986
Ulf Alenstad 21KM Män Örebro 1978
Patricio Caro KFUM Örebro Friidrott 21KM Män Örebro 1980
Andreas Ahlin Kristinehamn Multisport 21KM Män Kristinehamn 1980
Jonas Rosengren KFUM Örebro Friidrott 21KM Män Kumla 1972
Kent Björnberg 21KM Män ASKERSUND 1976
Cecilia Juberg 21KM Kvinnor Fjugesta 1970
Jonas Khan 21KM Män Katrineholm 1977
Kajsa Lihagen Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1991
Per Danielsson Team Nordic Trail 21KM Män Örebro 1980
Wictoria Widén 21KM Kvinnor Örebro 1989
Bengt Alestig Linde Material Handling 21KM Män Örebro 1958
Christer Wikmark PPL Endurance Team 21KM Män SOLNA 1975
Marie Elliott 21KM Kvinnor Bagarmossen 1986
Gabriel Stenström 21KM Män Örebro 1972
Johan Jongen Örebro AIK 21KM Män Örebro 1982
Anna Jönsson 21KM Kvinnor Örebro 1975
Christofer Larsson 21KM Män Älvkarleby 1979
Göte Pettersson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1957
Jonny Ledin Kilsmo ik 21KM Män Odensbacken 1971
Thomas stenius Örebro AIK 21KM Män örebro 1979
James Mannekutla 21KM Män Västerås 1978
Peter Sparrow AIK Örebro 21KM Män Örebro 1968
Eriksson Ellenor 21KM Kvinnor Örebro 1982
Cecilia Larsson 21KM Kvinnor Örebro 1983
Per Karlsson Ericsson Kumla SK 21KM Män Hallsberg 1967
Andres Avella Örebro AIK 21KM Män Oerebro 1986
Léa Van Migom 21KM Kvinnor Borlänge 1996
Christian Lehmann Gisler 21KM Män Örebro 1958
Urban Evers 21KM Män Södertälje 1956
Yngve Axelsson 21KM Män Örebro 1952
Marcus Näslund 21KM Män Uppsala 1991
Marcus Sollvén Björnstorps IF 21KM Män Staffanstorp 1982
Torben Pihl 21KM Män Västra Frölunda 1973
Erika Woods Täby 21KM Kvinnor Täby 1981
Gabriel Sebastian Reques Kumla 21KM Män Kumla 1979
Cesar Galindo Kumla 21KM Män Örebro 1977
Thomas Rundström Team Qbena Racing 21KM Män Motala 1968
Stefan Neselius Hovsta IF 21KM Män Örebro 1964
Anders Ekvall 21KM Män Örebro 1977
Sandra Andersson 21KM Kvinnor Vintrosa 1986
Magnus Lindberg - 21KM Män Odensbacken 1972
Eva Postuma Vitalis Groningen 21KM Kvinnor Groningen Netherlands 1996
Johan Lundberg 21KM Män Örebro 1991
Göran Svensson 21KM Män Örebro 1965
Magnus Lind 21KM Män Köping 1981
Tina Nilsson Team Nordic Trail 21KM Kvinnor Örebro 1963
Marleen Kas GSAV Vitalis 21KM Kvinnor Uppsala 1996
Femke Tjitske Salverda GSAV Vitalis 21KM Kvinnor Uppsala 1996
Marida Prins GSAV Vitalis 21KM Kvinnor Uppsala 1996
Patrik Fridlund 21KM Män Katrineholm 1971
Maria Gothnier 21KM Kvinnor Nora 1978
Inga Wiemers fotox.tv 21KM Kvinnor Billdal, Göteborg 1967
Torsten Geirsson 21KM Män Örebro 1996
Nathan Fairbairn 21KM Män nässjö 1999
Axel bonnevier Höglandets Triathlon 21KM Män nässjö 1999
Robin Gustavsson 21KM Män Örebro 1990
Peter Ostritsch 21KM Män Nyköping 1979
Daniel Mihic Uppsala 21KM Män uppsala 1984
Sara Holmgren 21KM Kvinnor Örebro 1979
Sandra Söderberg 21KM Kvinnor Örebro 1981
Andreas Lindberg 21KM Män Uppsala 1981
Jakob Lönegren Somna inte Ryno! 21KM Män Farsta 1989
Fredrik Yltin 21KM Män Örebro 1988
Aleksandr Tsuranov 21KM Män Örebro 1971
Tomas Wall Bocksboda Löparklubb 21KM Män Örebro 1961
Fredrik Härdfeldt Örebro Aik 21KM Män Örebro 1980
Bruno Ziegler 21KM Män Örebro 1972
Rickard Wirén Örebro AIK 21KM Män Örebro 1978
Nathalie Karlsson Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1994
Jonathan Kandelin Örebro AIK 21KM Män Örebro 1990
Jonas Karlsson 21KM Män Töreboda 1971
Annika Flood - 21KM Kvinnor Kumla 1981
Maria Olsson 21KM Kvinnor Kumla 1972
Gustav Bergljung 21KM Män Örebro 1983
Ahmed Abid Abo Shab 21KM Kvinnor Örebro 1990
Brandi Pietsch 21KM Kvinnor Örebro 1974
torbjörn holmqvist örebro aik 21KM Män Örebro 1969
Hanna Roininen - 21KM Kvinnor Eskilstuna 1977
Attila Nyakas 21KM Män Györe 1994
Sanna Klingström 21KM Kvinnor Örebro 1998
Lisa Klingström 21KM Kvinnor Örebro 1969
Hanna Fridhamre IFK Nora 21KM Kvinnor Nora 1977
Embla Tvitekkja Gruvan runners 21KM Kvinnor Stockholm 1997
Anki Lindén ÖREBRO AIK 21KM Kvinnor Örebro 1982
Linda Alamartin Lindesberg 21KM Kvinnor Lindesberg 1977
Maria Lithell 21KM Kvinnor Sköllersta 1981
Peter Forsling 21KM Män Örebro 1978
Annika Lindblom Glanshammars IF 21KM Kvinnor Örebro 1960
Lars-Erik Almberg Glanshammars IF 21KM Män Örebro 1969
anders häll 21KM Män norsholm 1975
anna häll 21KM Kvinnor norsholm 1983
Peter Grimtell Solvikingarna 21KM Män Göteborg 1974
Björn Engqvist 21KM Män Örebro 1981
Marie Arenvang 21KM Kvinnor Lindesberg 1972
Anna Pagstedt Klubb KBK 21KM Kvinnor Lindesberg 1972
Malin Lundström Klubb KBK 21KM Kvinnor Torslanda 1972
Anne Melin Klubb KBK 21KM Kvinnor Vallentuna 1972
Gustav Hederfeld Hejde Globetrotters 21KM Män Eskilstuna 1991
Johanna Niklasson Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1974
Anna Camén Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1977
Andreas Jonsson 21KM Män Örebro 1979
Elis Persson Karlslunds IF 21KM Män Kumla 2000
Anders Westerlund Örebro 21KM Män Örebro 1980
Anders Thun 21KM Män Örebro 1984
Christer Wilhelmsson 21KM Män NORA 1967
Ämeli Centerfjäll 21KM Kvinnor Kumla 1984
Cecilia Jansson 21KM Kvinnor Hallsberg 1987
Carin Calleberg Örebro AIK 21KM Kvinnor Kumla 1970
Christina Forselius Täby 21KM Kvinnor Täby 1968
Thomas Wuolikainen Täby 21KM Män Täby 1966
Ulrika Arvidsson 21KM Kvinnor Frövi 1974
Helene Lundin Lindesberg 21KM Kvinnor Lindesberg 1979
Fredrik Vinnhed Mr 21KM Män ludvika 1976
Anki Esbjörnsson 21KM Kvinnor Örebro 1963
Per Sjögren KFUM Örebro Friidrott 21KM Män Örebro 1979
Martin Regborn KFUM Örebro Friidrott 21KM Män Örebro 1992
Josefin Gerdevåg 21KM Kvinnor Örebro 1981
Linus Rosdal KFUM Örebro Friidrott 21KM Män LINKÖPING 1992
William Fransson KFUM Örebro Friidrott 21KM Män Örebro 1996
Magnus Åkesson Ericsson SK 21KM Män KUMLA 1971
DARYNA MATVIIETS 21KM Kvinnor Eskilstuna 1990
Tomas Hellquist Gruvan runners 21KM Män Djurås 1962
Johan Hellquist Gruvan runners 21KM Män Vällingby 1997
Simon Franzon 21KM Män Örebro 1991
Erik Ingvarsson 21KM Män Linköping 1991
Ulf Tångring KFUM Örebro 21KM Män Örebro 1964
Pär Gustavsson Hässelby SK 21KM Män Hässelby 1967
Magnus Carlsson SK Höjden 21KM Män Göteborg 1974
Anna Carlsson SK Höjden 21KM Kvinnor Göteborg 1974
Maria Sääf 21KM Kvinnor Örebro 1980
Kent Persson 21KM Män Örebro 1968
Henrik Persson 21KM Män Örebro 1991
Anna-Klara Högman Örebrunners 21KM Kvinnor Örebro 1984
Daniel Helldén 21KM Män Fjugesta 1981
Mats Wagndal SCB IK 21KM Män Mariestad 1970
Marcus Ernlund Mora Armatur 21KM Män Örebro 1986
Said Noroozi Västerås CK 21KM Män Västerås 1956
Jörgen Laestadius Örebro AIK 21KM Män Lindesberg 1972
Erik Hiding Örebro poliskårs IF 21KM Män Örebro 1979
Niklas Hasselwander Närkes Kil 21KM Män Örebro 1979
Tobias Wiren Örebro AIK 21KM Män Örebro 1967
Jonny Elofsson 21KM Män Örebro 1983
Emelie Wall 21KM Kvinnor Örebro 1987
Per Högberg 21KM Män Örebro 1967
Jesper Petersson Run for the Beer 21KM Män Örebro 1986
Sarah Schoch Run for the Beer 21KM Kvinnor Örebro 1984
Anna Karlberg 21KM Kvinnor Vintrosa 1981
Josefin Sejnelid 21KM Kvinnor Örebro 1985
Erik Blohm 21KM Män Örebro 1984
Elin Käll 21KM Kvinnor Örebro 1977
Ingrid Ziegler Örebro AIK 21KM Kvinnor Örebro 1976
Bengt Rasmussen 21KM Män Örebro 1970
Gunlög Rasmussen 21KM Kvinnor Örebro 1973
Johan Hedin 21KM Män Örebro 1977
Anna Hedin 21KM Kvinnor Örebro 1978
Annie Jonasson 21KM Kvinnor Örebro 1985
Robar Gadan 21KM Kvinnor Örebro 1977
Stefan Jansson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1967
Eric Andersson Örebro AIK 21KM Män Örebro 1970
Carina Wahlström Östansjö SK 21KM Kvinnor Aspabruk 1961
Lars Lanneborn 21KM Män Örebro 1967
Eskil Persson Team Rysha Posten 21KM Män Johanneshov 1977