Anmälda till Springtime 2019 Avancerad sök

10 km

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
6295  Johan Eriksson Herrar Ramlösa 1979
6293  Åsa Persson NFED Damer Perstorp 1960
6294  Karin Persson NFED Damer Helsingborg 1992
7190  Mats Jönsson Helsingborg Herrar Helsingborg 1958
2194  Bujar Bega Lonesome Runners Herrar Helsingborg 1983
7189  Maria Bergwall Damer Mörarp 1971
3173  Sinisa Bogovac Herrar Helsingborg 1985
7188  CA Renmarker LF Skåne Herrar Helsingborg 1985
7187  Patrik Silfverberg Södravrams Fälad Herrar Östra Ljungby 1990
6292  Paulina Stål Damer Klippan 1992
6291  Renée Sjögren Damer Helsingborg 1994
6290  Frida Zaunders Damer Helsingborg 1977
6289  Martin Hedman Herrar Kävlinge 1982
2193  Toni Einstulen HLK-92 M45 Bjuv 1970
4291  Roy Van Rossum LÖPARGLÄDJE Rydebäck M40 Glumslöv 1976
7185  Malin Beltman Damer Lerberget 1974
7186  Petra Daemen Damer Lerberget 1967
6288  Peter Strömblad Söderåsens FK M50 Svalov 1966
6296  Samuel Strömblad Söderåsens FK Herrar Svalöv 2002
6287  Eleonora Olofsson Kustjoggarna/Sweden Runners Damer Trelleborg 1974
3174  Gustav Johansson Herrar Ängelholm 1999
3172  Fredrik Wibbels IFK Helsingborg Herrar 1992
2192  Henrik Nilsson Herrar Vejbystrand 1979
6286  Björn Plateryd Herrar Ekeby 1980
7180  Alfred Ohlsson Ohlssons Ohlssons Herrar 1991
7181  Alexander Dahlén Ohlssons Ohlssons Herrar 1988
7182  Johan Finnberg Ohlssons Ohlssons Herrar 1995
7183  Adrian Onemark Ohlssons Ohlssons Herrar 1995
7184  Amanda Nilsson Ohlsson Ohlssons Damer 1992
6285  Hanna Rönnbacke Damer Helsingborg 1991
160  Martin Stigmar LK Uven Herrar Hässleholm 1975
3169  Ola Jakobsson Herrar Helsingborg 1978
3170  Frida Eriksson Damer Helsingborg 1983
2191  Stefan Karlsson Vittsjö GIK M40 Hässleholm 1977
161  Johan Gannby Vittsjö GIK M35 Hässleholm 1983
3171  Eddie Fridh Helsingborg Östra IF Herrar Påarp 2003
5300  Catrine Dahlgren Damer Helsingborg 1974
7179  Mats Johansson M60 Ängelholm 1954
3168  Filip Johansson M35 Malmö 1982
162  Fredrik Nilsson Svalöv M45 Svalöv 1972
4290  David Hansson Herrar HELSINGBORG 1989
3167  Joakim Lindqvist Fortuna FF Herrar Helsingborg 1971
6297  Morten Röstin Herrar Billeberga 2002
7178  Erika Huveröd Damer Råå 1976
2190  Anders Håkansson M55 Eslöv 1964
7177  Cristian Burgos Ortiz Herrar Båstad 1978
6284  Emelie Andersson Damer Vimmerby 1987
3175  Nelly Passmark Vimmerby Damer Vimmerby 1978
4289  Ola Passmark Vimmerby M40 Vimmerby 1978
163  Henrik Nord Ystads IF Friidrott M45 Rydsgård 1973
4288  Mathias Stenström Herrar Ramlösa 1972
3166  jimmy karlsson Herrar LOMMA 1973
3165  Markus Ågren Herrar Vallåkra 1978
6283  Lisette Lassen Damer Mörarp 1981
4287  Olof Jönsson Herrar Hägersten 1992
7175  Jessica Gedda Damer Helsingborg 1990
7176  Mikaela Svenhag Damer Helsingborg 1990
2195  ARVID ROOS Herrar Helsingborg 2005
6282  Bo-Göran Johnsson Öresundskrafts IF Herrar Åstorp 1954
7174  Ulf Holmström Södra Vrams fälad Herrar Billesholm 1969
7173  Disa Hedman Damer Mörarp 1979
2189  Fredrik Skoog Naprapathälsan Herrar Helsingborg 1976
7165  Elin Birkvig Tågaborgsskolan Damer 2003
5298  Kamil Jesionowski Meihemworkout Herrar Helsingborg 1979
6278  Katarina Ekstrand Damer Helsingborg 1972
3156  Gustav Gibrand M35 VIken 1984
3155  Hampus Lundgren Herrar Helsingborg 1984
6279  Oliver Dahlvid Herrar Mörarp 2001
5297  André Nilén Herrar 1977
158  Samuel Russom IS göta Herrar 1991
2187  Julia Fridevik Helsingborg Damer Helsingborg 1963
157  Andreas Semborg Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 1982
2188  Mikael Åkerblom Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 2007
3157  Axel Ylfors Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 2005
6280  Johan Hedlund Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 2005
6276  Sofia Annerfors Tågaborgsskolan Damer Helsingborg 1977
6277  Peter Sjöberg Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 1982
7161  Anna Åkerman Tågaborgsskolan Damer Helsingborg 1977
7170  Frank Åkerman Spegel Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 2007
7163  Emil Antolovic Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 1973
7167  Olle Andersson Antolovic Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 2007
7168  Amged Nadehm Karim Tågaborgsskolan Herrar Helsingborg 2007
7162  Malin Hagman Tågaborgsskolan Damer Helsingborg 1974
7166  Albin Bergström Herrar Laröd 2001
156  Peter Troedsson JBT Herrar Helsingborg 1983
3153  Joakim Johansson Beneli Beneli M45 1967
3154  Jessica Carlsson Beneli Beneli K45 1971
6274  Daniel Glanvik Beneli Beneli M45 1976
2186  Samir Soltani Sundsgårdens Folkhögskola Herrar Helsingborg 1998
2185  Louise Bring Damer a 1978
159  Lars Johansson Enhörna IF Herrar Helsingborg 1985
154  Anders Olsson IFK Trelleborg M55 Häljarp 1960
153  Tobias Idvall Herrar Helsingborg 1974
4286  Magnus Wigrup M35 Röstånga 1984
7171  Philip Hammar Hammarna Herrar Påarp 2002
4285  Marie-Louise Sievert Damer Helsingborg 1978
3160  Victor Sievert Herrar Helsingborg 2004
3152  Mikkel Seibæk Herrar København N 1990
4284  Emma Kylvåg Damer København N 1990
6273  LarsHolger Zerman IS Kullen K70 Höganäs 1945
152  Maria Freij Öresund Damer Nyhamnsläge 1998
147  Stefan Wegner Veidekke Veidekke Herrar Helsingborg 1972
148  Niklas Yjord Veidekke Veidekke Herrar 1979
149  Christoffer Asplund Veidekke Veidekke Herrar 1981
150  Joakim Bentsen Veidekke Veidekke Herrar 1976
151  Richard Asplund Veidekke Veidekke Herrar 1984
146  Annika Faager Björnstorps if K40 Björnstorps if 1976
6272  Marcus Svensson M&M Runners M45 Viken 1974
6271  Mikael Ribbenvik M&M Runners M50 Viken 1967
6270  Martine Cassar M&M Runners K35 Viken 1984
4283  Göran Callert Herrar Halmstad 1987
4279  Martin Åkerlöf Upfield Team Upfield M40 Helsingborg 1978
4280  Tomas Lundblad Upfield Team Upfield M55 1963
4281  Eva Lindgren Upfield Team Upfield K45 1970
4282  Louise Sandqvist Upfield Team Upfield Damer 1991
144  Jonas Dahlström Runners club Herrar Lerberget 1980
7160  Christoffer ek Herrar Helsingborg 1985
7172  Joel Wikström Herrar Helsingborg 2002
2184  Andreas Lindin Arena Personal Herrar Helsingborg 1978
3149  David Faasth Arena Personal Herrar Glumslöv 1979
3150  Mattias Svensson Arena Personal Herrar 1970
3151  Anna Mohlin Arena Personal Damer Rydebäck 1987
3163  Joel Fridlund Herrar Helsingborg 2002
5296  Isac Hansen Aktiverum Herrar Helsingborg 2004
2178  Christopher Burke McNeil Lag McNeil Herrar 1970
2179  Cormac O¨sullivan McNeil Lag McNeil Herrar 1978
2180  Pia Lindholm McNeil Lag McNeil Damer 1971
2181  Andreas Kvam McNeil Lag McNeil Herrar 1980
2182  Peter Beltman McNeil Lag McNeil Herrar 1962
2183  Johan Larsson McNeil Lag McNeil Herrar 1974
2175  Sophie Larard McNeil Team Nicorette Damer 1993
2176  Camilla Karlsson McNeil Team Nicorette Damer 1969
2177  Per Brentel McNeil Team Nicorette Herrar 1969
2173  Patrik Söderberg McNeil Team Nicorette Herrar 1974
2174  Danuta Rejowska McNeil Team Nicorette Damer 1968
142  André Levin McNeil Team Nicorette Herrar 1979
2172  Fredrik Nilsson IFK Kvistofta Herrar Helsingborg 1986
143  Mårten Mathisson McNeil Team Lozenge_McNeil Herrar 1971
2167  Magnus Holm McNeil Team Lozenge_McNeil Herrar 1970
2168  Fredrik Nilsson McNeil Team Lozenge_McNeil Herrar 1981
2169  Snasa Cutic McNeil Team Lozenge_McNeil Damer 1969
2170  Sebastian Hovander McNeil Team Lozenge_McNeil Herrar 1991
2171  Jaroslav Panonsky McNeil Team Lozenge_McNeil Herrar 1989
2160  Ulf Svensson McNeil Analysflabbet_McNeil Herrar 1964
2161  Björn Svensson McNeil Analysflabbet_McNeil Herrar 1967
2162  Eva Palmblad McNeil Analysflabbet_McNeil Damer 1974
2163  Håkan Sandberg McNeil Analysflabbet_McNeil Herrar 1976
2164  Mats Antin McNeil Analysflabbet_McNeil Herrar 1963
2165  Jörgen Forsberg McNeil Analysflabbet_McNeil Herrar 1967
7159  Fredrik Jonsson Herrar Råå 1971
6269  Malin Henriksson K35 Häljarp 1982
3148  Marie Wiberg Helsingborgs SOK Damer Helsingborgs 1972
3161  Elsa Wiberg Helsingborgs SOK Damer Helsingborg 2004
2159  Dennis Rudqvist Helsingborgs SOK Herrar Helsingborg 1995
141  Mathias Persson Helsingborgs SOK Herrar Helsingborg 1976
3162  Felicia Persson Helsingborgs SOK Damer Helsingborg 2008
2158  Anders Persson Helsingborgs SOK Herrar Helsingborg 1973
140  Jonas Norén Helsingborgs SOK Herrar Helsingborg 1978
155  Jacob Moberg Helsingborgs SOK Herrar Helsingborg 2001
3159  Victor Ericsson Helsingborgs SOK Herrar Helsingborg 2004
3147  Cecilia Brandtsfridh Helsingborgs SOK Damer Helsingborg 1979
7158  Måns Borg Herrar Kågeröd 1977
6268  Henrik Schönbeck Herrar Helsingborg 1977
3146  Tommy Sandell Axelvold Herrar Kågeröd 1961
2156  Peter Bramsell Herrar Ängelholm 1970
138  Ion Cerbu M35 Mörarp 1984
6266  henric nordholm Herrar lund 1994
6267  Eva Höjman Damer Rydebäck 1969
7157  mikael nordholm Herrar lund 1963
6265  TONY PERSSON M55 Landskrona 1963
3145  Björn Hedman Runners Club Helsingborg Herrar Mörarp 1977
3164  Benjamin Hedman Mörarps IF Herrar Mörarp 2004
5295  Anna Matson V. Ingelstad Damer Vellinge 1975
3144  Peter Olausson Aktiverum Herrar Helsingborg 1982
5299  Edmund Tunklev Herrar Höganäs 2003
5294  Aron Grimberg Herrar Västra Frölunda 1982
5293  SURESH KUMAR KOLLA Capgemini Capgemini Team2 Herrar Helsingborg 1978
6258  Asheesh sharma Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1977
6259  Rajesh Choudhary Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1983
6260  Abhijit Guhagarkar Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1975
6261  ANINDITA BHOWMIK Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1974
6262  Vinod Verma Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1987
6263  Thanigainathan Ravi Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1989
6264  madhan prabu raman Capgemini Capgemini Team2 Herrar 1977
6257  sadashiv gour Capgemini Capgemini Team1 Herrar Helsingborg 1989
3137  Abdallah Muhaisen Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1986
3138  Anandan Palani Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1975
3139  Alok Bhardwaj Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1983
3140  Francis Sudhir Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1988
3141  Sushant Devata Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1974
3142  Babaprakash Dabbara Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1986
3143  Ganesh Pawar Capgemini Capgemini Team1 Herrar 1980
4278  Kent Andersson M55 HELSINGBORG 1963
6256  Daniel Fredriksson Ambulansen Helsingborg M35 Lerberget 1980
3136  Martina Ronnhagen Damer Helsingborg 1986
3133  Magnus Johansson ÅF AB ÅF lag 2 Herrar Helsingborg 1972
3134  Marcus Söderberg ÅF AB ÅF lag 2 Herrar 1975
3135  Bille Melin ÅF AB ÅF lag 2 Herrar 1992
6254  Robin Amorace ÅF AB ÅF lag 2 Herrar 1979
6255  Robert Ingelson ÅF AB ÅF lag 2 Herrar 1965
7156  Annica Inerot IK Stern K70 Kungälv 1949
6253  Bryan Handley Ambulansen Helsingborg Herrar Helsingborg 1992
6252  Jenni Bredenberg Ambulansen Helsingborg K40 Östra Karup 1977
6251  Mattias Hult Herrar Höganäs 1979
4277  Martin Nilsson Body mind builders Herrar Råå 1978
2155  Fredrik Seglö Haldex M50 Viken 1969
3132  Michael Hermansson ÅF Industry AB ÅF lag 1 Herrar 1969
6248  Peter Björklund ÅF Industry AB ÅF lag 1 Herrar Helsingborg 1964
6249  Oliver Björklund ÅF Industry AB ÅF lag 1 Herrar 1994
6250  Mikael Petersson ÅF Industry AB ÅF lag 1 Herrar 1964
5292  Linda Holmberg ÅF Industry AB ÅF lag 1 Damer 1975
5289  Doriano Ottocan Faiveley Team Faiveley Herrar 1956
5290  Enoch Thulin Faiveley Team Faiveley Herrar 1970
5291  Elsa Andersson Faiveley Team Faiveley Damer 1980
6247  Jonas Swenson Faiveley Team Faiveley Herrar 1965
3130  Andreas Olofsson Faiveley Team Faiveley Herrar 1981
4276  Rickard Ejderbrink Faiveley Team Faiveley Herrar Landskrona 1975
7155  Johan Lundqvist Faiveley Team Faiveley Herrar 1972
137  Sune Larsen HSOK M45 Helsingør 1973
136  Wiktor Dotter Haldex Herrar Allerum 1988
4275  Fredrik Andersson Löparglädje Landskrona Herrar Landskrona 1987
4274  Joel Larsson Herrar Göteborg 1992
6246  Elisabeth Boson Damer Allerum 1981
3129  Daniel Hansson Herrar Helsingborg 1984
6245  Pajazit Trstena Herrar Helsingborg 1960
3127  Martin Andersson Optimera/Serneke Bygg Herrar Förslöv 1974
3128  Gustav Törnblom Optimera/Serneke Bygg Herrar Malmö 1988
7169  Melvin Holmström Sally Bauerskolan Herrar HELSINGBORG 2004
134  Christian Klingebrant IS Göta M35 Landskrona 1980
135  Andreas Klingebrant IS Göta M35 Landskrona 1983
5288  Henrik Ottosson M40 Tågarp 1974
145  Johan Larsson BDO BDO Syd KB Rådgivning Revision Skatt Företagsservice Herrar 1973
3126  Filip Lundberg BDO BDO Syd KB Rådgivning Revision Skatt Företagsservice M40 1976
4271  Camilla Oldby BDO BDO Syd KB Rådgivning Revision Skatt Företagsservice K45 Helsingborg 1972
4272  Peter Jevinger BDO BDO Syd KB Rådgivning Revision Skatt Företagsservice M50 1969
4273  Johan Svensson BDO BDO Syd KB Rådgivning Revision Skatt Företagsservice Herrar 1987
3158  Benjamin Gürbüz Herrar Landskrona 2000
3125  Daniel Rooth Helsingborgs Dagblad Herrar Ängelholm 1976
4270  Jakob Ohlsson Falcons Herrar LANDSKRONA 1969
5287  Hans Dahlqvist Herrar Helsingborg 1969
4269  Daniel Frostberg Herrar Helsingborg 1970
6240  Stefan Sjöstrand Sally Bauerskolans IF M55 Helsingborg 1962
6241  Caroline Rödseth Sally Bauerskolans IF Damer Helsingborg 1983
6242  Tim Hult Sally Bauerskolans IF M40 Helsingborg 1979
6243  Fari Lushaj Sally Bauerskolans IF M50 Helsingborg 1965
4268  Stefan Brcic Ödåkra Herrar Ödåkra 1968
133  Johan Lundgren HLK-92 M60 Helsingborg 1959
130  Natnael Mekonen Eritrea Herrar Helsingborg 1997
131  Ghirmai Zerai Eritrea Herrar Helsingborg 1961
132  Efrem Ghirmai Eritrea Herrar Göteborg 1996
6239  Lina Manninge Damer Helsingborg 1978
2154  Morgan Wildmark Herrar Glumslöv 1988
2153  Jimmy Nilsson Herrar Lund 1977
5285  Thomas Karlsson Karlsson / Sundell Herrar Ödåkra 1972
5286  Erik Sundell Karlsson / Sundell Herrar Ödåkra 2002
7154  Annika Karlsson Bjuv Karlsson / Sundell Damer Ödåkra 1969
6238  Caroline Nilsson Damer Helsingborg 1981
129  Emelie Svensson Runners Club Damer Ramlösa 1991
2152  Hannes Tamner Hittarps IK Herrar Helsingborg 2006
2151  Krister Lundin M50 Rydebäck 1969
128  Jan Egerstedt WSP M40 Helsingborg 1975
5284  Jan Pettersson JP RESOR AB M60 Helsingborg 1955
4267  Tobias Johansson Herrar Helsingborg 1981
6237  Malin Borg Damer Helsingborg 1983
4266  Julia Lundblad Campeon Frigymnasium Damer Ängelholm 2001
5281  Malin Gumabon Campeon Frigymnasium Damer Ramlösa 2001
5282  Petter Peyron Campeon Frigymnasium Herrar Höganäs 2002
5283  Simon Lindström Campeon Frigymnasium Herrar Viken 2002
6236  Matilda Wagner Ekman Damer Helsingborg 1989
5280  Ulrik Viebke Aktiverum M45 Ödåkra 1971
4263  Frida Thorstensson RA Ekonomi RA Ekonomi Damer Lund 1986
4261  Hanna Andersson RA Ekonomi RA Ekonomi Damer Lund 1988
4262  Helena Andersson RA Ekonomi RA Ekonomi Damer Helsingborg 1986
127  Måns Andersson RA Ekonomi RA Ekonomi Herrar Malmö 1991
2150  Ludvig Magnusson RA Ekonomi RA Ekonomi Herrar Lund 1991
4264  Erik Ronge RA Ekonomi RA Ekonomi Herrar Helsingborg 1976
4265  Arvid Ronge RA Ekonomi RA Ekonomi Herrar Helsingborg 2007
6235  Bengt-Arne Andersson RA Ekonomi RA Ekonomi Herrar Dösjebro 1956
4260  Axel Alqvist Herrar Helsingborg 2001
6234  Jonathan Larsson Sally Bauer Hög Herrar Helsingborg 2004
126  Katrine Svane Blovstrød Løverne Damer Værløse 1986
3120  Josefin Lindborg Perstorp AB IF Perstorp Innovation Mix Damer Perstorp 1978
3121  Daniel Finnhult Perstorp AB IF Perstorp Innovation Mix Herrar 1971
3122  Håkan Björnberg Perstorp AB IF Perstorp Innovation Mix Herrar 1959
3123  Eva Gustavsson Perstorp AB IF Perstorp Innovation Mix Damer 1968
3124  Jens Henrik Ringsbo Perstorp AB IF Perstorp Innovation Mix Herrar 1977
125  Max Harris IFK Halmstad Herrar Halmstad 1993
7152  Phattaraporn Kunnawan K40 Helsingborg 1981
7153  Orathai Maxelius K55 Ödåkra 1966
4259  Rodrigo Berg M45 Helsingborg 1974
4258  Pär Bengtsson Kvidinge runners Herrar Kvidinge 1978
123  Karolin Wennerbeck Björnstorps if K40 Lövestad 1975
124  Markus Sollven Björnstorps if M35 Lövestad 1982
2149  Annika Rybäck Björnstorps if K55 Lövestad 1961
5277  Peter Mosebach Helsingborg M40 Helsingborg 1974
5278  Jenny Mosebach Helsingborg M45 Helsingborg 1972
5279  Simon Mosebach Helsingborg Herrar Helsingborg 2005
7150  Kamala Limutairat K55 Råå 1965
2148  Peter Stålhammar Kvistofta IF Herrar Helsingborg 1985
4257  Isabella Sköld ättekulla Damer Helsingborg 1993
5276  Mari Hallengren K55 Höganäs 1963
4256  Jasmine Jilltoft Dole Damer HELSINGBORG 1991
4255  Gustav Olsson Herrar Domsten 2000
4254  Noel Karlsson Herrar Helsingborg 2000
122  Thomas Hofmarcher Liberalerna Herrar Lund 1988
7149  Alexander Lindskog Herrar Helsingborg 1991
7148  Robert Plateryd Herrar Ekeby 1978
4253  Henrik Rosqvist Tyringe M35 Tyringe 1981
5275  Jakob Sahlin Herrar Älmhult 1981
3119  Johannes Persson Helsingborg M50 Helsingborg 1967
5274  Eva Gedda Helsingborg Damer Helsingborg 1961
121  Henrik Petersen Hsok Herrar Helsingør 1966
4252  Martin Nilsson Herrar Ödåkra 1985
5273  Rikard Jonasson M40 Helsingborg 1974
6230  Kent Landgren Herrar HELSINGBORG 1962
6231  Marju Landgren Damer HELSINGBORG 1968
6232  Marcus Landgren Herrar HELSINGBORG 1992
6233  Stephanie Liljeholm Damer HELSINGBORG 1993
5272  Anders Malmberg Helsingborgs Dagblad Herrar Helsingborg 1961
2147  Kristoffer Sahlin Herrar Lund 1989
2146  Christian Sandberg Herrar HELSINGBORG 1982
7146  Thomas Rundstrom Wiolettas Hemservice M55 Klippan 1960
5271  Johan Stålhammar Helsingborg/Kvistofta FF Herrar Helsingborg 1983
4251  Anna-Maria Caesar Slottsvångens förskolor Damer Helsingborg 1973
120  Håkan Eriksson Hjärnarp M50 Hjärnarp 1969
4250  Björn Hultén Cavallius Bosch Rexroth Herrar Helsingborg 1982
4249  Christopher Sundgren Bosch Rexroth Herrar Slöinge 1984
7145  Edit Györgyjakab Bosch Rexroth Damer Helsingborg 1987
6229  Kristian Hultin Persson Bosch Rexroth Herrar Skummeslövsstrand 1990
6228  Torbjörn Persson Bosch Rexroth Herrar Skummeslövsstrand 1960
6227  Paul Karlsson Bosch Rexroth Herrar Helsingborg 1977
6224  Joel Hervén Herrar Helsingborg 1987
6225  Madeleine Nilsson Damer Helsingborg 1987
6226  Filippa Barrnäs Damer Helsingborg 1993
5270  Charlotte Andersson Damer Helsingborg 1986
3118  Pär Gustavsson Helsingborgshem AB Herrar Helsingborg 1973
6223  Malte Broomé Herrar Helsingborg 2003
6222  Kerstin Holmqvist Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1961
7144  Karin Trulsson Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1969
3117  Lisa Dagh Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1982
2145  Magnus Linder Helsingborgshem AB Herrar Helsingborg 1970
5265  Helena Åberg Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1971
5266  Per-Owe Morfeldt Helsingborgshem AB Herrar Helsingborg 1968
5267  Christian Olsson Drugge Helsingbogshem Ab Herrar Helsingborg 1971
5268  Fredrik Svensson Helsingborgshem AB Herrar Helsingborg 1990
5269  Lotta Mellby Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1964
4247  Christine Delander Eksten Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1980
4248  Mikaela Åberg Helsingborgshem AB Damer Helsingborg 1983
4245  Björn G. Wallin NCC NCC 2 M60 Helsingborg 1956
4246  Torbjörn Winberg NCC NCC 1 M50 Helsingborg 1965
5262  Jenny Gustafsson NCC NCC 2 K40 Helsingborg 1979
5263  Fredrik Cederholm NCC NCC 2 M35 Helsingborg 1982
5264  Mats Andersson NCC NCC 2 M45 Helsingborg 1970
2143  Hampus Leven Svensson NCC NCC 1 Herrar Helsingborg 1988
2144  Rickard Borr NCC NCC 1 M45 Helsingborg 1970
119  Tobias Holmqvist NCC NCC 1 M40 Helsingborg 1975
3116  Jenny Hägg NCC NCC 1 Damer Helsingborg 1988
6221  Olle Stigenäs NCC NCC 2 Herrar Helsingborg 1986
6220  Musab Maithem NSR AB NSR AB Herrar Helsingborg 1988
5259  Lotta Lewis-Jonsson NSR AB NSR AB K35 Helsingborg 1982
5260  Göran Svensson NSR AB NSR AB M55 Helsingborg 1963
5261  Johan Kristiansson NSR AB NSR AB M45 Helsingborg 1974
4244  Pierre Mollestam NSR AB NSR AB Herrar Helsingborg 1989
4230  Karin Hedström Skanska Damer Helsingborg 1993
4231  Mikael Elgström Skanska Herrar Helsingborg 1979
4232  Anders Karringer Skanska Herrar Helsingborg 1982
4233  Jonas Östring Skanska Herrar Helsingborg 1989
4234  Mathias Henriksson Skanska Herrar Helsingborg 1986
4235  Tom Oskarsson Skanska Herrar Helsingborg 1991
4236  Daniel Hallkvist Skanska Herrar Helsingborg 1989
4237  Rickard Fors Skanska Herrar Helsingborg 1975
4238  Alexander Jansson Skanska Herrar Helsingborg 1984
4240  Tobias Pettersson Skanska Herrar Helsingborg 1985
4241  Per Bergqvist Skanska Herrar Helsingborg 1966
4242  Istvan Guircsik Skanska Herrar Helsingborg 1990
4243  Henrik Jönsson Skanska Herrar Helsingborg 1990
4229  Fredrik Gelotte Herrar Helsingborg 1988
3115  Carl Ivarsson Herrar Stockholm 1981
7143  Fredrik Jansson M35 Ängelholm 1980
6215  Ludvig Pålsson Atkins ATKINS JVG Herrar 1990
6216  Frida Åkeberg Atkins ATKINS JVG Damer 1987
6217  Jonas Svensson Atkins ATKINS JVG Herrar 1975
6218  Annamaria Szekelyi Atkins ATKINS JVG Damer 1989
5258  Mattias Schönbeck Atkins ATKINS JVG Herrar Helsingborg 1972
5257  Peter Kristenson Atkins ATKINS Herrar 1994
4226  Thu Do Atkins ATKINS Damer Helsingborg 1989
4227  Henrik Nilsson Atkins ATKINS Herrar 1989
4228  Johan Olofsson Atkins ATKINS Herrar 1994
118  Björn Hellrup Atkins ATKINS Herrar 1988
2140  Markus Nilsson Sweco Herrar Helsingborg 1976
2141  Samuel Brudefors Sweco Herrar Helsingborg 1991
4225  Olle Lund Sweco Herrar Helsingborg 1977
5256  Jörgen Andersson HDSydsvenskan Herrar Nyhamnsläge 1969
117  Hans Orre Helsingborgs Dagblad M45 Helsingborg 1974
7142  Ida Paradis Damer Jonstorp 2002
2139  Jonas Ringqvist IS Göta M50 Helsingborg 1969
6214  Kenny Larsson Herrar Hyllinge 1988
4224  Christer Ericsson IS Skanne Herrar Höganäs 1961
4223  Jerker Jacobsson Herrar Helsingborg 1968
4222  Daniel Trulsson Bonnier News Herrar Helsingborg 1976
2138  Tobias Ohlsson Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN Herrar Ödåkra 1991
4221  Anders Nordqvist M55 Höganäs 1962
7140  Magnus Wiberg Barsebäck M50 Barsebäck 1966
7141  Lisa Mattsson Nestlé Damer Helsingborg 1991
5255  Tanja Wirholm Nestlé Damer Helsingborg 1989
6213  Björn Bergmark M50 SKÄRET 1965
2137  Claus Smits Hansen Herrar Påarp 1982
5254  Elinore Ljungberg Damer Helsingborg 1993
6211  Patrick Wetterup Herrar Ängelholm 1967
6212  Annie Wetterup Damer Ängelholm 1997
7139  Björn Johansson Herrar Helsingborg 1974
2136  Robin Lindecrantz Runners Club Herrar Åstorp 1984
6209  Simon Larsen Herrar Ödåkra 1986
6210  Caroline Larsen Damer Ödåkra 1987
116  Tristan Routh Herrar Helsingborg 1987
4220  Thomas Nilsson Herrar Helsingborg 1968
5253  Leopoldo Nykjær Helsingborg Herrar Helsingborg 1978
2135  Mikael Fransson Aktiverum Herrar Helsingborg 1970
3114  Leo Brandt Is göta Herrar Helsingborg 1999
4219  Acke Brandt Is Göta Herrar Helsingborg 1999
5252  Caroline Rosvall Hansson Damer Malmö 1978
2134  Nina Andersson Damer Helsingborg 1985
115  Marina Stoltz Heleneholms IF K40 Veberöd 1976
2133  Maibritt Nilsson Falkenberg Allstars K55 Falkenberg 1964
114  Henrik Orre Björnstorps IF M40 Lund 1976
4218  Fredrik Lind M40 HESTRA 1974
2132  Marcus Nilsson Ängagänget Herrar Helsingborg 1981
113  Bengt Håkansson IS Göta M60 Helsingborg 1958
7138  Lenita Åsberg Damer Rydebäck 1970
6208  Thomas Pries Helsingborg Herrar Helsingborg 1972
3112  Anton Rosberg M35 Laholm 1981
3113  Elsa Rosberg K35 Laholm 1981
3111  Oscar Falkman Helsingborg M50 Helsingborg 1969
7137  Annamia Eek K50 Viken 1966
4217  Henrik Swärdh M45 Höganäs 1974
5251  Krister Bengtsson Aktiverum Herrar Helsingborg 1960
6207  Lisa Lundman M35 Höganäs 1986
6206  Mia Baltrock Ambulansen Helsingborg Damer Ängelholm 1983
3110  Mikael Thorildsson Herrar Ã?ngelholm 1989
6205  Sara Larsson Damer Jonstorp 1988
6204  Vincent Thomasson Helsingborg Herrar Helsingborg 2002
6203  Joel Andersson Herrar Helsingborg 1995
2131  Tobias Itzigehl Ifk Helsingborg M50 Nyhamnsläge 1968
4216  Martin Paulsson Åstorp Herrar Åstorp 1988
6202  Marie Jensen Löparglädje Damer Helsingborg 1988
5249  Fredrik Ekelund M50 22738 1968
6201  Susanne Thygesson Damer Viken 1967
4215  Jonas Sölving Herrar Helsingborg 1975
7136  Britt-Marie Lind GF Idrott K75 Landskrona 1942
7135  Sofi Holmgren Damer Landskrona 1979
111  Victor Ricketts Herrar Helsingborg 1985
2129  Felix Nilsson IS GÖTA Herrar Råå 2006
2130  Peter Nilsson IS GÖTA M45 Råå 1971
6200  Ayla wagner Ramlösa Damer Ramlösa 2005
5248  Jonas Gustafsson Herrar Halmstad 1972
6199  Joan Willén Herrar Malmö 1980
6198  Gustav Lindhé Herrar Helsingborg 1973
5247  Marcus Österlund Brocus Running M40 Vikbolandet 1978
5245  Robert Szokola Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Allerum 1972
5244  Göran Wallin Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Helsingborg 1965
4214  Martin Andersson Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Helsingborg 1975
4187  Anna Hartvigsson Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1978
4188  Mikael Fahlman Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Helsingborg 1958
4193  John Ekström Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Helsingborg 1962
4194  Taina Ekström Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1964
4195  Karolin Thörnkvist Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1983
4196  Annette Birr Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1963
4197  Johanna Geritz Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1993
4198  Annika Lundgren Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1966
4209  Maria Håkansson Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1977
4210  Simone Magaard Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1989
4211  Elisabet Holgerson Lindgren Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1961
4212  Anna Holmberg Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1971
4213  Hanna Sjöberg Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1996
4189  Kent Widberg Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Helsingborg 1960
4190  Karin Malmström Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1960
4191  Katarina Kristiansson Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1963
4192  Gunilla Brorsson Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1962
4199  Sofia Sjöholm Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1999
4200  Frida Birr Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1997
4201  Ann-Christin Strindlund Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1962
4202  Katarina Fridh Friskis&Svettis Helsingborg Damer Rydebäck 1954
4203  Karin Storm Friskis&Svettis Helsingborg Damer Lund 1979
4204  Zeinab Fakhro Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1989
4205  Malin Strand Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1971
4206  Anni Borgman Friskis&Svettis Helsingborg Damer Ramlösa 1983
4207  Johan Bengtsson Friskis&Svettis Helsingborg Herrar Helsingborg 1967
4208  Eva Jönsson Friskis&Svettis Helsingborg Damer Helsingborg 1975
110  Fredrik Steinmann Friskis&Svettis Helsingborg/IS Göta Herrar Råå 1972
7133  Gunnar Wijk Viken M65 Viken 1950
7134  Eva-May Wijk Viken K65 Viken 1952
7132  Lennart Jönsson Herrar Helsingborg 1967
2128  Thomas Sjöberg Ystad Herrar Ystad 1988
2127  Magnus Petersson Växjö OK Herrar Växjö 1968
2126  Lars Hultman Runners Club Herrar Viken 1964
109  Albin Lago Genarps IF Herrar Genarp 2003
5243  Johan Cheander Rydebäck Herrar Rydebäck 1974
2125  Mikael Eriksson Herrar Helsingborg 1988
108  Erlin Chavarria M35 Helsingborg 1985
5241  Thomas Linderoth Krami Krami Herrar Helsingborg 1969
3109  Per Olsson Stockholms FTF M45 Lund 1970
6195  Weronica Andersson WPD Runners K50 Stocksund 1968
4186  Håkan Bengtsson Herrar Ängelholm 1985
4185  Patrik Hansson Asmundtorp Herrar Asmundtorp 1984
107  Rasmus Grahn Runners Club Herrar Helsingborg 1989
5240  Kristin Stålhammar Damer Helsingborg 1988
6194  Jerry Lund Blåljus - Brandmän mot cancer Herrar Höganäs 1968
6191  Mikael Karlsson Bik/Blåljus - Brandmän mot cancer Herrar Helsingborg 1973
6192  Moltas Berg Bik/Blåljus - Brandmän mot cancer Herrar Råå 1976
6193  Tobias Rådenfjord Bik/Blåljus - Brandmän mot cancer Herrar Rydebäck 1980
6190  Birgitta Sennestedt Damer Landskrona 1958
4184  Tobias Grahn Runners Club Herrar Helsingborg 1991
6189  Nina Mattsson K40 Helsingborg 1977
5239  Louise Jönsson Damer Holm 1981
4183  Niclas Cruce Runners club Herrar Helsingborg 1967
2124  Alva Cruce Kung Triton Damer Helsingborg 2001
4182  Mikael Ohlsson Herrar Munka Ljungby 1983
2123  Jonathan Dahlqvist IS Göta Helsingborg Herrar Helsingborg 2003
6188  Jean-Phillippe Leboeuf M35 Helsingborg 1981
5238  Linnea Borg Damer Helsingborg 1991
106  Peter Arhnung HSOK M55 Aalsgaarde 1964
2122  Daniel Andelic Herrar Gantofta 1995
4181  Git Thall Eimskip Logistics AB Damer Helsingborg 1966
5237  Markus Sjösvärd Krami Krami Herrar Helsingborg 1972
2121  Joacim Bendroth Krami Krami Herrar Helsingborg 1983
6187  Jens Frick Krami Krami Herrar Helsingborg 1986
6186  Bo Ahlberg Krami Krami Herrar Helsingborg 1976
3103  Thomas Garlén Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Herrar Helsingborg 1974
3104  Maria Lundberg Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Damer Helsingborg 1975
3105  Kasper Lundberg Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Herrar Helsingborg 2008
3106  Marcus Zaar Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Herrar Helsingborg 1985
3107  Viktor Dunsö Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Herrar Helsingborg 1987
3108  Rickard Wagner Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Herrar Helsingborg 1973
7131  Gunder Hägg Herrar Helsingborg 1948
3101  Katty Garlén Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Damer Helsingborg 1974
3102  Olof Zinn Optimera Helsingborg Optimera Helsingborg Herrar Helsingborg 1972
5233  Mats Ekstrand SER Stängsel Herrar Ödåkra 1972
5234  Ulrika Ekstrand SER Stängsel Damer Ödåkra 1971
5235  Anders Nordstedt SER Stängsel Herrar Ödåkra 1966
5236  Marie Larsson SER Stängsel Damer Ödåkra 1967
3100  Mads Jensen Öresundskraft IF Herrar Helsingborg 1973
4180  Patrik Nilén Bristow M50 Helsingborg 1964
6185  Anil Kumar HELSINGBORG/Activarium Spirit Herrar HELSINGBORG 1976
5232  Philip Friberg IS Göta Herrar Helsingborg 2005
3099  Staffan Karlsson Herrar Helsingborg 1959
5231  Linus Pråme Brandmän mot cancer M45 Helsingborg 1971
6181  Carolina Råvik Damer Helsingborg 1977
6182  Edla Råvik Damer Helsingborg 2007
6183  Moltas Råvik Herrar Helsingborg 2005
5230  Sebastian Quick M40 Jonstorp 1974
3098  Andreas Jähnke Haldex M40 Ramlösa 1977
6180  Joline Höstman Damer Helsingborg 1988
5229  Johannes Bergman M40 Kvidinge 1976
2120  Roger Jansson IS Göta Herrar Helsingborg 1971
6179  Pernilla Sjöstrand Ambulansen Helsingborg Damer Häljarp 1974
105  Peter Nygren IS Göta, Helsingborg M50 Helsingborg 1965
6178  Maren Navntoft Ambulansen Helsingborg Damer Helsingborg 1981
104  Oskar Westman Odeklubben Herrar Helsingborg 1986
4178  Peter Nymberg Vc Laröd Herrar Helsingborg 1971
4179  Veronica Milos Nymberg Vc Laröd Damer Helsingborg 1974
5228  Jessica Lejdbring Wihlborgs Fastigheter Wihlborgs Fastigheter 3.0 Damer 1988
5227  Kenneth Ramelius Wihlborgs Fastigheter Wihlborgs Fastigheter 3.0 Herrar 1985
5226  Stefan Saari Wihlborgs Fastigheter Wihlborgs Fastigheter 3.0 Herrar Helsingborg 1985
2117  Staffan Fredlund Wihlborgs Fastigheter Wihlborgs Fastigheter 3.0 Herrar 2011
2118  Mikkel Willard Wihlborgs Fastigheter Wihlborgs Fastigheter 3.0 Herrar 1992
2119  Kasper Lutzhöft Wihlborgs Fastigheter Wihlborgs Fastigheter 3.0 Herrar 1982
5225  Marcus Persson Herrar Lerberget 1981
6177  Jenny Skiöld Ambulansen Helsingborg Damer Helsingborg 1977
5224  Pelle Johansson Herrar Nyhamnsläge 1969
102  Albin Olin Örkelljunga IF Herrar Örkelljunga 2001
101  Carl Strömblad Johnsson HLK-92 M45 Helsingborg 1970
5223  Dylan Selway Strahla IK M55 Ängelholm 1964
2116  Love Salovuo Dalenvägen Runners Herrar Nyhamnsläge 1968
5221  Göran Dybner M45 Helsingborg 1971
5222  Emma Dybner Damer Helsingborg 2004
6176  Mikaela Bonalumi Damer Helsingborg 1984
7130  Stefan Jepson Springtime Herrar Hörby 1964
3096  Tobias Nilsson Runners Club Helsingborg Herrar Helsingborg 1979
5220  Daniela Bordet Lokrantz K50 HELSINGBORG 1968
6175  Martin Carlsson M40 Höganäs 1975
3095  Jon Jarnsäter Helsingborg M40 Helsingborg 1975
4177  Bianca Malmgren K35 Viken 1986
4174  Hanna Steiner Grant Thornton Sweden AB Grant Thornton Sweden AB Damer Helsingborg 1991
4175  Rickard Julin Grant Thornton Sweden AB Grant Thornton Sweden AB Herrar 1976
4176  Josefine Bergdahl Grant Thornton Sweden AB Grant Thornton Sweden AB Damer 1985
5218  Juhlia Andersson Grant Thornton Sweden AB Grant Thornton Sweden AB Damer 1993
2113  Claes Sollycke Grant Thornton Sweden AB Grant Thornton Sweden AB Herrar 1969
2114  Joakim Krantz Grant Thornton Sweden AB Grant Thornton Sweden AB Herrar 1987
7129  Alf Kisch Meihem workout M55 Råå 1962
6173  Daniel Rosengren Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Herrar 1981
6174  Magnus Persson Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Herrar 1977
2112  Martin Lundgren Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Herrar 1977
100  Johan Samuelsson Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Herrar 1988
5215  Elin Malm Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Damer Klippan 1985
5216  Ronnie Törnqvist Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Herrar 1971
5217  Jukka Valtonen Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Herrar 1968
4173  Åsa Pålsson Klippan Safety - snabb och säker transport Klippan Safety - snabb och säker transport Damer 1969
3094  Eliot Johansson Johannes Hedberggymnasiet Herrar Råå 2001
7128  Elizabeth Ramberg K40 Helsingborg 1978
99  Stefan Fransson IS Göta Friidrott @ Triathlon M50 Ödåkra 1967
98  Sara Liljegren IS Göta K35 Rydebäck 1981
97  Michael Hansson IS Göta Herrar Helsingborg 1996
2115  Jonas Mellby IS Göta M45 Rydebäck 1971
2111  Andreas Nilsson IS Göta M45 Helsingborg 1973
96  Simon Wikstrand IS Göta Herrar Helsingborg 1986
2110  Viggo Brosjö Herrar Helsingborg 2005
2105  Martin Tell Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN M35 1983
2106  André Varga Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN M35 1981
2107  Christian Lund Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN M35 1988
2108  Madeleine Pålsson Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN K45 1971
2109  Karl Malmberg Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN M35 1992
2104  Martin Kristensen Bevakningsgruppen BEVAKNINGSGRUPPEN M35 ÖDÅKRA 1981
95  Ahmed Abdelhamid Bevakningsgruppen / IS Göta BEVAKNINGSGRUPPEN M35 1986
6172  Lovisa Gustavsson Studio Aktiverum Damer Helsingborg 1987
94  Petter Persson IS Göta Herrar Helsingborg 1985
4172  Toru Shingai IS Göta Herrar Förslöv 1969
5214  Sanne Halfter K55<